*Di_wine*


The Story of Mine

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Šodien mūsējā municipalitātē nomiruši divi seniori.
Lūk, tā izplatās šis lipīgais draņķis. No Ķīnas nekurienes līdz salas kalniem nekurienē.
Pastaigājiet vēl kāds uz darbiem un pa kluso pasākumiem ar draugiem, jo man tā gribas. Piedalieties šajā ķēdītē.
* * *
Un varbūt ir tādi pusalkoholiķi, kas ārstējas un kam vajag iziet laukā vazāties, lai nenodzertos? Ir arī tādi cilvēki, kam kustības vajag, lai pēcāk nebūtu jāoperē mugurkauls etc. Kura valdība jebkur pasaulē būs atbildīga par visiem indivīdiem, par visiem cilvēkiem?
Juhūu, nekura ne par ko nebūs atbildīga. Mēsli vada valstis.
* * *
Tikai esmu laimīga, ka neesmu Rīgā.
Un atkārās žoklis, kad 'tulks' paziņo, ka nezina, kas ir saistītās atstarpes (arī ar piemēriem etc.). Kas notiek? Kāpēc kāds ir iedomājies, ka var airēties kā pagadās?
Ai... Tāpēc ir tā, kā ir.
* * *
Pirmā diena karantīnā. It kā jau nav pagaidām, par ko sūdzēties. Izņemot stupid tūristus, kuriem acīmredzot viesnīcās tīšām nav pateikts, ka nedrīkst pa ielām bezmērķīgi klaiņot un fočēties. Tā nu uz ielām tūrisma zonās ir policijas patruļas. Ja nepratīsies, būs vēl stingrāk.
Secinājums viens - tūrisms ir pie vainas tādai spēcīgai izplatībai 100%. Un tūristu stulbums un pofigisms. Noteikti visi zina, kas pasaulē notiek, bet iedomājušies, ka ir teleportējošies uz citu vietu, citu situāciju, atrodas citā laiktelpā. Nē, mīlīši, mēs visi esam absolūti vienā maisā. Un mirstīgi.
* * *
Tramps aizvēris robežu ar Eiropu. Imadžināru, bet nostāja superīga. Pareizi. Ja Eiropa ļauj saviem itāļiem izvazāties pa puspasauli un apslimdināt nevainīgus cilvēkus, tad lai sēž un sūkā īkšķi. 2313 jauni saslimušie 24 stundu laikā TIKAI Itālijā. Tagad. Notiek. Ir.
ES ir kā sapuvis auglis, kas vēl mēģina iedomāties, ka ir auglis, bet vispārīgi pārbāzts ar miljons kretīniem, kas izveidojuši "impēriju", sūcot no iedzīvotājiem viņu ikdienas līdzekļus.
Mans vienīgais prieks, ka debilā migrantu tēma ir aizvērta. Jel, tas jau bija vispār kaut kas nenormāls. Pusotra mēneša laikā uz salām atvilkušies ar laivām no Āfrikas - 1000 cilvēku! Bļa, urļiku ciems nolaistās trenūzenēs! Jptvmķ, skrien baro un vēl sargā sevi un ģimeni no tiem debiloīdiem.
Patik šodien lasītais, ka musļiku gēni un izskats nav jāvaino - viņi vairojas 70% ar asinsradiniekiem. Varbūt kāds ietekmīgais, sūtot to varzu uz ES, bija domājis asinis atšķaidīt?
Jel... Lai laiks visu noliek savās vietās.
* * *
Kopš tās dienas, kad uzzinājām, ka uz salas pirmais slimnieks, pagājušas 2,5 nedēļas. Stress mijas ar paļaušanos liktenim. Un es ļoti sekoju līdzi starptautiskajām ziņām. Mani joprojām nepārstāj izbrīnīt atsevišķu subjektu pat vienaldzība, sak, ko tu tur vervelē, kāda starpība, ka NBA un F1 būs bez skatītājiem, man te bērni slimi, ķieģelis arī uz galvas var uzkrist, karoč, viss normāli, viss pa vecam, visi ņemas ar to vīrusu, man savas problēmas.
Vai tik šādi nav iepriekš domājuši visi itāļi?
Šodien WHO ir paziņojuši par pandēmiju, un arī te tas ir atsaucies kā paziņojums par publisku un sporta pasākumu aizliegšanu, ja tajos piedalās 1000+ cilvēku. Tādu pasākumu ir ļoti maz, bet vismaz ar kaut ko sāks. Tikai ar šodienu ir pārtraukti lidojumi no Itālijas, tikai šodien! Nu, kā būs, to neviens nezina, tāpēc lielie politiķi ir pārmīzuši jēgu, viņi pārsvarā visi ir cilvēki gados. Es ļoti ceru, ka vīruss paņems savu daļu un visus pēc nopelniem.
Bet citādi... Lai Dievs stāv klāt un viss notiek, kā tam jānotiek.
* * *
Vīruss nav slikti. Vairāk liek cilvēkiem nomest savu tupumu un apjēgt savu nespējību un mirstību.
* * *
Baigi labas dienas iesākumā ainiņa, jptvmķ, cilvēki! Ir pludmale un ir restorāns, I mean, restorāns, nevis pludmales barčiks! Ierodas dāma peldkostīmā un sīkais peldenēs. Restorānā. Russian speaker. Pasūta abiem dzeramos, tikmēr norāpjas atpakaļ pludmalē skalot kājas, dibenus, nezinu, kas nu ienācis prātā (tieši krieviem nez kāpēc ir ienācis prātā, ka pludmales dušas ir paredzētas dibenu mazgāšanai! :0), smiltis lipīgas. Atnāk atpakaļ. Tikmēr blakusgaldiņš aiztinies un šī ieņem to blakusgaldiņu, kas jau ir mans blakusgaldiņš. Es ar savu kafiju tikai klusām purpinu, ka tie stulbie krievi un tie stulbie tūristi iedomājušies pliki vazāties un te nav nekāda turcija, lai lasa uzrakstus. Ok, mana ōmītes daba, bet te seko labākais.
Pēkšņi skatu, ka sīkais, kas nepārtraukti skaļi auro, uzlikts uz krēsla stāvam, noģērbts pliks bez peldenēm, PLIKS ar PLIKU DIRSU, viņa tur kaut ko vēl (krāniņu, lol) slauka un uzvelk tam pliknim kaut kādu halātu ar kapuci, jptmķ, es gandrīz apvēmos! Nu, nopietni. Pat pludmalē tas nav korekti, jo pilns ar svešiem, pilns ar onkuļiem un cik nav musļiki redzēti. Absolūti debila māte.
Man arī ir puika, bijis maziņš, plikiņš, bet ne jau 3gadīgu restorānā likt uz krēsla visam pārējam restorānam pārskatam un nodarboties ar pārģērbšanu. Kad ieradās papucītis un aifōni un pōzas, tad skaidrs, ka pie kaut kādas lielākas naudiņas tikuši un atļāvušies aizbraukt tālāk par turciju. Bet nuuuu.... kas par daunismu!
Tiešām tā dzīšanās pēc naudas jau tik strauji un krauji padara par tupu tupeni? :o
* * *
Jā, 5 uz salas, 1 blakusalā. Neviens nemirst. Visi ar Itāliju saistīti.
* * *
Kur jūs, visas gudrinieces un gudrinieki, bijāt visus šos garos gadus, kamēr lasījāt manus ierakstus? Jeb man arī vajadzēja īpašu pajautā ierakstu..
http://klab.lv/community/pajautaa/10485940.html
Viss jau labi, viss notiek tieši tā, kā tam jānotiek... Afigenna atsaucīgie cilvēki Latvijā. Dienesti, kas neatbild un epastiem, un policija, kas saka, lai 2metrīgo vīru ar mazo bērnu - "nelaidiet laukā pa durvīm, ha-ha!". Man šis atmiņā ir neizdzēšami.
* * *

Previous · Next