pajautaa

noīrēt auto

« previous entry | next entry »
Aug. 15., 2019 | 05:43 pm
posted by: anima_de_nera in pajautaa

Iesakiet lūdzu pēc nesenas pieredzes, kur Rīgā vislabāk noīrēt vieglo auto pāris līdz 10 dienām LV braukāšanai? Der kompaktie (malku gluži nevedīsim), bet varbūt ne galīgi knapi auto! Un no kurām firmām toč izvairīties - absurdi noteikumi, apčakars, auto no šrota?
pateicos!
Tags:

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {7}

PiRX

from: [info]pirx
date: Aug. 15., 2019 - 06:37 pm
#

Es dažas reizes esmu ņēmis no greenmotion lidostā. Vienmēr esmu bijis apmierināts, vienreiz pat haļavno upgreidu dabūju. Cenas man likās ļoti demokrātiskas.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]zuzanna
date: Aug. 15., 2019 - 06:50 pm
#

+ par Greenmotion

Atbildēt | Iepriekšējais


inca

from: [info]incagirl
date: Aug. 15., 2019 - 07:15 pm
#

Par Greenmotion gan Tripadvisor pilns ar sūdzībām, varbūt “savējos” nečakarē? Man personīgi vislabākās atsauksmes par Hertz, ir gan apgreidi bijuši, gan nav likuši maksāt par sīkiem čp. Pīķa periodos gan nav lēti. Ar Avis un Sixt arī visai ok pieredze.

Atbildēt | Diskusija


scope

from: [info]scope
date: Aug. 17., 2019 - 07:01 pm
#

Greenmotion jāfiksē visi sīkākie skrāpējumi pašam, jo nomas darboņi parasti atdod līgumu, neparādot reālo auto, ar tekstu - viss OK.

Māsa vairākas reizes ir ņēmusi pie lidostas, kad vajag nedēļu vai divas pa Latviju, vienmēr kaut ko piefiksē un nosūta bildes no telefona, šie neprotestē, līdz ar to nav bijušas problēmas ar negaidītām papildus izmaksām.

Auto diezgan svaigi.

Atbildēt | Iepriekšējais


from: [info]piecis
date: Aug. 16., 2019 - 09:06 am
#

Labi un dārgi būs jebkurā lielajā nomā.
No lētajiem, kas man nedeva iespēju vilties, iesaku http://www.autonoma2a.lv/visparejie-nomas-noteikumi/ Gadījās pat tā, ka mašīna noplīsa, džeks atbrauca klāt, iedeva citu un vēl bija priecīgs palīdzēt.

Atbildēt


from: [info]piecis
date: Aug. 16., 2019 - 09:14 am
#

Atcerējos vēl par šiem, lētais gals: http://bomars.lv/rezervacija/ Arī ļoti laba attieksme pret klientu.
Internetā plašs klāsts ir http://ezrent.lv/ , bet ne vienmēr viss norādītais ir pieejams. Šos gan neesmu izmantojis iepriekšminētā iemesla dēļ, bet īpašnieki ir sakarīgi.

Atbildēt


Позитивный человек

Sixt

from: [info]hmmm
date: Aug. 19., 2019 - 03:14 pm
#

Esmu Sixt klients nu jau daudzu gadu garumā. Lai arī sanāk nedaudz dārgāk nekā ar mazajiem kaktu kantoriem, vismaz zinu, ka par sīkumiem nekad nečakarēs un vienmēr būs jaunas mašīnas, kurām (teorētiski) nevajadzētu noplīst. Parasti ņemu ar 0 pašrisku un tad arī drošības depozīts ir salīdzinoši mazs (eur 200?). Tāpat atšķirībā no mazajiem kantoriem neprasa visādas muļķības, teiksim, nomazgāt auto pirms atpakaļ atdošanas.

Atbildēt