Zuzannas domas [entries|archive|friends|userinfo]
Zuzanna

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

par neikdienišķo [20. Apr 2014|08:44]
Man somā ir divas olas, kas krāsotas ar zīda kaklsaitēm, un 3 āboli no vecāku dārza. Esmu ceļā uz Rēzekni.
Linkir ko teikt?

mans Jēzus ir dzīvs [20. Apr 2014|06:30]
Man pašai ir neforša saaukstēšanās, bet pagājušā naktī lūdzu par daudzu cilvēku prieku šajos svētkos. Un man pašai arī ir liels prieks - par Jēzu, pa Viņa upuri un augšāmcelšanos, par uzvaru pār grēku un nāvi, par augšāmcelšanās spēku, kas mājo manī.
Sajaucu dievkalpojuma sākuma laiku un ierados pusstundu agrāk. Un tik un tā tas ir priecīgi.

Lai ko jūs svinat, lai jums priecīgi!
Linkir ko teikt?

[18. Apr 2014|13:36]
Māsa saģērba mani kā lellīti (ne burtiski, bet iedeva skaistas drēbes) un nu jau saulītē visas lietas liekas drusku labākas. Un šokolāde arī palīdz.
Linkir ko teikt?

spēcīga plosīšanās pms laikā [18. Apr 2014|12:05]
Kā bez 100 gr kaut kā notrulinoša šo visu var, es nesaprotu. Kaut kā jāidzīvo līdz otrdienai un tad jau sāksies dzīve korporatīvajā vidē un laikam tas būs labākais get-away šoreiz.
Linkir ko teikt?

Porn is a fast food for genitals [15. Apr 2014|09:50]
Komēdijšovs vakar bija super - daži no māksliniekiem par solo šovu parasti prasa 30 eur ieejas maksu, bet vakar bija sponsorētais pasākums un es izsmējos sirsnīgi līdz tam, ka vaigi sāp.
Šorīt ir vieglas paģiras - pēc alus un absinta, labi ka pietika prāta nepārcensties ar absintu (bija vesela pudele uz mazu skaitu lietotāju), a to nezinu, vai tā smaidīgi sēdētu birojā jau tagad. Bet miegs nāk nevāji, tā kā šaubos, vai izdosies kaut kādu ekonomisko čudu sasniegt.
Linkir ko teikt?

MSG alerģija [14. Apr 2014|00:46]
Dermatīta mistērija laikam ir atrisināta. Nav man nekāds dernatīts un vēl mazāk bakterioloģisks dermatīts - man ir alerģija uz kaut kādu pārtikas piedevu.
Atkal nespēju gulēt, jo niez nežēlīgi un sāku domāt, kas kopīgs ar iepriekšējo reizi, kad tā herņa parādījās. Abas reizes saistīja ķīniešu ēdiens. Tā nu es iegūglēju alerģiskās reakcijas uz ķīniešu ēdienu un vola - visas bildes un apraksti sakrīt. Tagad būs jāpiedomā, ko es ēdu :/
Protams, ka ķīnieši ir ēsti arī iepriekš, bet vai nu tā konkrētā piedeva ir jauna Īrijā, vai nu man bija labi noveicies neapēst tik daudz, ka tas šādi mani ietekmētu. Oh, well - droši vien būtu labi dabūt zinātnisku apstiprinājumu šim pieņēmumam un rekomendācijas kā nenokļūt šādā nožēlojamā stāvoklī atkal.

Visinformatīvāk par šo austrāļi ir uzrakstījuši:
http://fedup.com.au/factsheets/additive-and-natural-chemical-factsheets/635-ribo-rash-ribonucleotides-627-631
Linkir ko teikt?

Nav slikti laika apstākļi... [13. Apr 2014|23:29]
Šis ir vairāk kā losīgi, bet ko cilvēki velk Rīgā šajā gadalaikā? Mēteli laikam vairs nevajadzētu, bet pavasara vieglajai jaķelei būs par agru, man šķiet. Cik ātri šitās lietas iziet no galvas. Tas, ka es zinu, cik sola grādus, man pilnīgi nepalīdz saprast, kas ir mugurā jāvelk.

(Diemžēl nezinu, ko rīt arī Dublinā vikt - vietējie jau ir bez zeķubiksēm, šortos un iešļūcenēs, bet mēs ar galvu draudzējamies un vēl galīgi mēteli ievasarot nespēju :/ Varbūt riskēšu un vilkšu ādas jaku, bet nu - vakari mums te ir auksti.)
Linkir ko teikt?

Ievainojamība [13. Apr 2014|22:35]
Šajā nedēļas nogalē uzņēmu divas paziņas, bijušās kolēģes. Viena no viņām pa šo laiku ir izstudējusi psihoterapiju un praktizē Rīgā. Es viņas pavadīju uz divām tikšanās reizēm ar latviešu sievietēm Īrijā. Tur runa bija galvenokārt par attiecību veidošanu (jebkādu attiecību), kas to traucē, par ievainojamību, par kaunu.
Par šo tēmu varu ieteikt divas TED runas no Brene Brown:
The power of vulnerability: https://www.youtube.com/watch?v=iCvmsMzlF7o
Listening to shame: https://www.youtube.com/watch?v=psN1DORYYV0

Dažreiz liekas, ka ir labi, ka ir ciba un iespēja "būt man pašai" - uzrakstīt tiešām to, ko es domāju, piedzīvoju un pārdzīvoju, kaut arī te mēdz gadīties pietiekami bieži, kad kāds no tavas frendlistes nāk un iespļauj dvēselē ar kaut kādu tizlu komentāru un pirmā reakcija ir - es nekad vairāk tik atklāti nerakstīšu, jo tas taču ir tik sāpīgi. Bet tad atkal tas aizmirstās un ir nākamās reizes, kur nāk tik ļoti pozitīvs feedback vai iedrošinājums, kad gribas priecāties par savu uzdrīkstēšanās izlikt iekšinas apskatei.

From other news - mans dermatīts ir atgriezies, kas man liek attīstīt divas teorijas - vai nu tas ir uz nervu pamata (pēdējā laikā ir baigais stresiņš dzīvē), vai arī imūnsistēma ir tik ļoti nost, ka nespēj mani aizsargāt no parastām baktērijām (tomēr, paldies Dievam, plauškarsoni es vēl norāvusi neesmu). Nezinu, vai gribu iet pie ārsta vēlreiz, bet tas droši vien atkarīgs no tā, cik sliktāk paliks.
... tālāk ... )
Link5 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Pārstrādājies rūķis [10. Apr 2014|21:41]
[Tags|]

Šodien es nostrādāju par daudzām dīkajām nedēļām 10 stundas "no kases neatejot". Sajūta kā izžmiegtam citronam :/ Bet pabeidzu!
Ko es tādu aizraujošu darīju? Salīdzināju failu skapi ar uzskaites ekseļa failu un veicu vajadzīgos labojumus, devu norādes un piedāvājumus situācijas labošanai.
Pati aizraujošākā un radošākā daļa bija adrešu tulkošana no ukraiņu, azerbaidžāņu, uzbeku un turkmēņu valodas (pēdējās principā tās pašas turku valodas māsas vien ir) uz angļu valodu. Un uzzināju, ka 2003. gadā Ašgabatā ielu nosaukumi tika aizvietoti ar numuriem (jūs to noteikti jau zinājāt). Es gribētu dzīvot 1811.ielā, piemēram :) Paldies Dievam par google maps, jo to tantīšu rokraksti, kas pasē ieraksta reģistrēto adresi, bija diezgan labs izaicinājums.
Līdz svētdienai neguļu mājās un tas arī drusku kaitina tādās nogurdinošās dienās kā šī. Bet no otras puses - ir patīkami, ka pagaidu mājās kāds priecājas par manu "piedzīvošanu".
Labi, ka rīt ir brīvdiena!!!
Linkir ko teikt?

Minor Empire [9. Apr 2014|13:58]
Klausos Turku radio 2 (TRT FM, ekvivalents LR2) un tur kaut kāda grupa intervijā nosauc gan mājas lapas adresi, gan twitter kontu :) Twitteris lai vai kā, tomēr ir dzīvs un tiek lietots Turcijā.
Linkir ko teikt?

When Harry Met Sally... (1989) [31. Mar 2014|22:51]
Harry Burns: There are two kinds of women: high maintenance and low maintenance.
Sally Albright: Which one am I?
Harry Burns: You're the worst kind; you're high maintenance but you think you're low maintenance.
Sally Albright: I don't see that.
Harry Burns: You don't see that? Waiter, I'll begin with a house salad, but I don't want the regular dressing. I'll have the balsamic vinegar and oil, but on the side. And then the salmon with the mustard sauce, but I want the mustard sauce on the side. "On the side" is a very big thing for you.
Sally Albright: Well, I just want it the way I want it.
Harry Burns: I know; high maintenance.
Linkir ko teikt?

[31. Mar 2014|10:57]
Vilcienā sapratu, ka pirms zvanīt visiem ārstiem pēc kārtas, vajag ieiet poļu klīnikā, kas 5 min attālumā no darba. Domāts darīts, 20 min laikā tiku pie ārsta, dabūju receptes un piedāvājumu slimības lapai. Bet vispār nekas graujošs - tikai bakterioloģisks dermatīts. Bet vēl 7 dienas jāārstē!
Ar visiem recepšu medikamentiem tā izklaide kopā maksāja 82 EUR. Vola. Un daudz nervu šūnu.

Dzīvosim ilgi un laimīgi.
Linkir ko teikt?

Pērles internetā [30. Mar 2014|23:29]
Calis.lv ir īpaša vietne, bet cosmo.lv/forums/ ir vēl aizraujošāka (vismaz man personīgi).
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Šņabja komprese nelīdzēja [30. Mar 2014|09:59]
[Tags|]

Rīt laikam nāksies iepazīties ar Īrijas medicīnisko aprūpi, no kā man bija paniskas bailes. Bet tagad man ir bail no asins saindēšanās, tāpēc speršu šo soli. Ņemot vērā, ka man nav savs GP, šis solās būt piedzīvojums pats par sevi.
Palasīju gan internetus par simptomiem un daži īpatņi (droši vien ne sensori) ar tādiem ir staigājuši 3 (!) nedēļas, līdz izdomājuši aiziet līdz ārstam, kurš izrakstījis antibiotikas. Nu jā, laikam tas ir tas, ko man arī vajag.
Turiet īkšķus!
Linkir ko teikt?

[28. Mar 2014|09:14]
[Tags|]

Visa nakts negulēta gandrīz un šķiet, ka tie izsitumi uz rokas ir saistīti ar kaut kādu limfmezglu gļuku. Iesāku lasīt internetus un perspektīvas galīgi ne rožainas. :(
Linkir ko teikt?

Pēc Twitter nāk Youtube [28. Mar 2014|00:49]
[Tags|]

Un nu jā, jāpieraksta vēsturei - šodien Turcijā pēc ieraksta no ārlietu ministrijas slepenas sēdes noplūšanas tika nobloķēts arī Youtube.

Bet vēlēšanu priekšvakarā uzzināt, ka Turcija ir plānojusi militāru operāciju pret Sīriju - diez kas nav. Arī bez vēlēšanu tuvuma tas ir baigi. Varbūt nav vērts pirkt biļetes uz Gaziantepu jūnijā, jo nevar zināt attīstību. Bet nu uz Stambulu būs jāaizbrauc vasarā tik un tā.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[27. Mar 2014|23:17]
Un dzīve bez FB ir tik forša!
Lai dzīvo FB detox!
Linkir ko teikt?

Dīvaini [25. Mar 2014|23:22]
Draugos man šodien 17 indivīdi ir uzklikšķinājuši uz mana profila un es nezinu, ar ko es tādu interesi esmu izpelnījusies. Tā kā jau kopš 2010. gada es nemaksāju par statistiku, tad arī nav ne nojausmas, kas tie par kadriem.
Link4 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[24. Mar 2014|16:53]
Visas finansiālās problēmas atrisinās!
Piektdien man kontā bija 250 eur mīnusā, bet šodien jau nauda ir plusā.

Un nama pārvaldnieks apsolīja, ka arī tie 150 lati Latvijas Gāzei par periodu, kad tur nedzīvoju, nav jāmaksā man.

Tagad lielais jautājums - vai iet uz randiņu vai nē šovakar?
Linkir ko teikt?

Nevruz kutlu olsun// Newroz pîroz be* [23. Mar 2014|21:39]
Es šodien tāda laimīga piecēlos, palasīju Bībeli, pat matus izmazgāju, paēdu labas brokastis, pat sapakoju lunch-box līdzi un devos uz Dublinu. Jo tur tak notika Nowruz svinības, ko gaidīju jau 3 nedēļas. Pirms nokļuvu pie svinībām, vēl vajadzēja apciemot grāmatvedi un paņemt dokumentus.
Kad ierados Nowruz svinību vietā 30 min pēc oficiālā sākuma - tur vēl nekas nebija sācies -īru un austrumnieku kombinācija uz punktualitāti atstāj graujošu iespaidu. Oh, well, manas gaidas un sajūsma bija lielāka par neērtībām un tā es sagaidīju sākumu, kur afgāņu mūziķis bija speciāli uzaicinājis draugu no Zviedrijas, lai lido šurp un piespēlē. Bet tas bija skaisti. Tur bija dejas un mūzikāli priekšnesumi no Turcijas, Irānas, Azerbaidžānas, Afganistānas, Kazahstānas.

Kādas krāsas, kādas smaržas un prieks! Ir tik patīkami pavadīt laiku ar cilvēkiem, kuri māk priecāties un svinēt.

Līdzīgi kā Pirelli kalendāru ir patīkami saņemt kaut martā, tā manā gadījumā arī no Turkish Airlines dabūtais kalendārs mani iepriecina nevāji, kas tagad man rotās darba galdu, un vēl kā īpašam klientam man uzdāvināja kvalitatīvu atslēgu piekariņu.

Turki visos svētkos metās Halay dejā - un tas notika arī šoreiz. Es nepievienojos, jo sapratu, ka esmu aizmirsusi soļu secību, bet mierīgi varēju, jo kopīgajā jautrībā tas nevienu netraucētu.

*Priecīgu Nevruz! turku un kurdu valodās
Linkir ko teikt?

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system