Zuzannas domas [entries|archive|friends|userinfo]
Zuzanna

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Maluti Ballerinas [16. Nov 2014|21:20]
Pusi karaļvalsti atdotu par šīm Timberland balerīnām. Man tieši tādas nokalpoja 3 vasaras un tad ar sirdssāpēm nācās izmest, bet man nekad dzīvē nav bijušas tik ērtas vasaras kurpes. Tagad brovsēju ebay, jo būtu gatava paņemt arī ne-brūnā krāsā, bet nav mani izmēri :(
Ja jūs zināt kādus trikus, kā var noskōrot vecus modeļus (šis ir no 2008. gada) kā jaunus - neturiet sveci zem pūra.
Linkir ko teikt?

Gastronomiskās izvirtības [15. Nov 2014|23:17]
Šodien tāda laimīga pamodos, paēdu labas brokastis (poļu veikalā dabūju kaut kādu Made in Latvia amaretto aromāta kafiju - ļoti garda brīvdienu rītos) un izgāju iepirkties.
Atnācu mājās izsalkusi kā vilks, bet jau zināju, ka gribēšu cept lasi. Tā nu sacepu lasi, sataisīju baltu mērci (es vēl aizvien mērces nemāku taisīt, bet šodien jau bija tīri jauks rezultāts - laikam pareizās garšvielas un tā) un kartupeļu biezputru sataisīju. Nu tā biezputra vairāk kā tāds kartupeļu krēms sanāca - piena un sviesta vietā liku drusku sviesta un diezgan daudz saldā (18%) krējuma. Man patīk čili piparus pielikt tai diezgan saldajai masai. Lasītis sanāca ideāls - lēni apcepts garšvielās, kad bija gatavs pārslacīju ar citrona sulu un tikai tad pieliku sāli.
Vispār iekšēji prasās ēst tīrāk - ļoti cenšos izskaust cūkgaļu, 100% vēl nesanāk, bet ir diezgan labi - arī par pārējo gaļu liekas, ka varētu iztikt, jo diez vai tajos ar varu barotajos lopiņos ir augsta uzturvērtība; gribu atteikties no kafijas kā nevajadzīga stimulatora - pagaidām pāreju uz bez-kofeīna šķīstošo, ceru, ka drīz negribēsies vispār; vēl aizvien uznāk kreivingi pēc čipšiem, bet nu kārdinājumā nekrītu pagaidām - 80% čipšu ir MSG, uz ko man ir spēcīga alerģija un tas palīdz pieņemt lēmumu - labāk uzēd taukaino brie; ēdu vairāk žāvētos augļus un riekstus - tagad pastiprināti ēdu lazdu riekstus, lai E vitamīnu drusku uzņemtu - nagi paliek stiprāki. Ja nebūtu sevis tik ļoti žēl mocīt, varētu arī uz kaut kādiem detox pasākumiem parakstīties, bet nu - laikam visu ar mēru vajag - es vēl neesmu tur.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Imagine [15. Nov 2014|00:57]
[Tags|, ]

Noskatījos poļu režisora filmu "Imagine". Ļoti skaists un aizkustinošs darbs.
http://www.imdb.com/title/tt1846492/
Aklu bērnu skolā kaut kur Portugālē ierodas brits Ian, kurš pats ir akls, lai satrenētu aklos bērnus dzīvei.
Un tur arī ļoti skaistā Alexandra Maria Lara ir galvenā aktrise.
Linkir ko teikt?

5 blenderi [13. Nov 2014|20:40]
Tātad, pag. piektdienā Debenhams internetveikalā nopirku blenderi. Vakar jau bija saņemams veikalā, bet pēc terapijas negribējās vilkties pakaļ uz veikalu. Šodien mainījās vakara izklaides plāni un es sapratu - laba diena, lai savāktu viņu (blenderi - man visas lietas ir personas). Ierodos pēc sava blendera un menedžere jaunajai darbiniecei saka - o, tas ir M1 plauktā - tur ir lielās preces. Es pie sevis nodomāju - wtf? Bet gaidu, kad man atnes lielu, melnu maisu, kas tiešām pārsniedz manu sapratni par to, cik lielam vajadzētu izskatīties blendera+ pričendāļu iepakojumam. Maiss drusku tā kā jau bija vaļā un es iebāzu roku un sataustīju, ka tur ir vairākas kastītes. Menedžere mani mierina - jā, jā - pričendāļi atsevišķās kastītēs. Es domāju - nu bāc, man jau ir smaga soma + smags iepirkumu maiss un es nevaru to visu dabūt mājās vienā piegājienā. Es tomēr uzstāju, ka davai attaisam un paskatamies un vola - tur ir 5 vienādi blenderi :D
Ja man nebūtu lauznis to stiept mājās, tad 4 maniem draugiem Zsv būtu 50 mārciņu vērti blenderi.
Un menedžere vēl tikai nosaka - yeah, someone at the warehouse must have been very generous.
Es domāju, kā būtu attīstījusies situācija, kad viņi saprastu, ka es esmu aizgājusi mājās ar 4 ne-saviem blenderiem? Lai gan uz tā maisa bija mana pasūtījuma dati - ar visu vārdu. Varbūt, ka es šovakar nepieņēmu debesu dāvanu :)
Link4 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Desperate housewife, nooooooot [8. Nov 2014|23:08]
Ilgi brieda projekts par tvaika nosūcēja filtra maiņu. Tas īstenībā ir piece of cake. Bet ne jau visu tauku notīrīšana no iekārtas. Bļāģ, kā es ieberzos uz 3 stundām. Tauki arī bija sīkums, bet tad es ar mitro lupatiņu saspridzināju spuldzīti tur iekšā un tad īstās jautrības sākās, jo desmitiem smalka stikla lauskas uz tausti savākt negribējās. Tad es noskrūvēju vāku (smags, maita), lai varētu redzēt tās lauskas un vieglāk tikt klāt. Un tad tur tā tauku kārta, kas atklājās - mammīt mīļā. Un tad es atskārtu, ka nosūcēja motors nedarbojas - es jau domās iedomājos - 6 mēneši bez nosūcēja, welcome to hell, baby (nu mums te šādas lietas landlordi risina mēnešiem). Sapratu, ka ieberziens ir nevājš sanācis, meklēju morālo atbalstu. Dabūju arī Skype sarunā. Atgriezos pie iesāktā, pabeidzu tīrīt, ieliku jauno filtru, ieskrūvēju vāku atpakaļ - maita vēl smagāks bija kļuvis, paprovēju, vai tiešām motors nestrādā - un aleluja, lai slavēts Visuaugstais Dievs - tas motors strādā!!! Vienīgā problēma - jāatrod spuldzītes tagad.
Pēc visas tās ņemtnes un izbīļa - nekad, nekādā mūžībā šo izklaidi neatkārtot. Samaksāt mazu, bet godīgu atlīdzību kādam, kurš to izdarīs efektīvi un tīri.
Prasās teju vai iedzert kaut ko, lai nosvinētu.
Linkir ko teikt?

Mark Gungor - How to Stay Married and Not Kill Anybody [8. Nov 2014|11:13]
Tik smieklīgi, bet daudz patiesības. Iesaku visiem.
https://www.youtube.com/watch?v=1iDxAzoAeaQ
Linkir ko teikt?

Eži un ēdieniņš [7. Nov 2014|16:25]
RTE 1 radio ir pilnīgs kosmoss. Cenšos uzzināt, kas notiek šai valstī un es 25 min varu klausīties, kā aprūpēt ežus savā dārzā, iestājoties aukstumam. Kā pabarot, kā nosvērt utt.
Darbā nenormāls haoss un es esmu izteikts stresa ēdējs. Visu laiku vajag kaut ko grauzt - pilna atvilktne ar riekstiņiem un žāvētiem augļiem, un plauktā mandarīni.
Tagad es atdotu pusi karaļvalsti par pieklājīgi pagatavotu paelju.
Un tā kā netiku pusdienās, nopirku blenderi internetā. Vakar vienā bagel vietā ēdu supergardu kartupeļu biezzupu - tas varētu būt viens no pirmajiem blendera projektiem.
Linkir ko teikt?

Droši maksājumi 2014 [6. Nov 2014|14:43]
Tas tā normāli, ka kaut kāda viesnīca Krievijā pie rezervācijas prasa skanētu kredītkarti no abām pusēm? Es šokā. Bet man finansu direktore saka - Krievija paliek Krievija.
Link13 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Pelēkā ikdiena [6. Nov 2014|09:33]
Šorīt noslēdzu 3 dienu gavēni un ir tāda laba sajūta. Gan fiziski, gan garīgi. Fiziski varētu pat turpināt, bet jo ilgāks gavēnis, jo sarežģītāka iziešana no tā.
Ar vilciena paziņu bija sarunāts šodien iet pusdienās - no rīta satikāmies vilcienā un atkal atcēlām pusdienas.
Darbā man pārāk daudz uzticas. Paaugstinājums - es jau skrienu! Nezinu, vai tas tā labi, bet nu - likumsakarīgi gan. Bet jau sāku iemantot nedraugus kolektīvā.
Linkir ko teikt?

Vilciena paziņa [3. Nov 2014|20:44]
Tātad, mēs epizodiski ar īsziņām sazinamies, bet nekas īpašs. Uz dzērienu tā arī aizgājuši neesam, jo mūsu kalendāri nav savietojami. Lai nu kā, šodien atkal kārtējais neparedzētais fuck-ups ar vilcieniem, kad Connolly stacijā ik pa 3 min pa skaļruņiem tikai klārē, ka visi vilcieni kavēsies vismaz 20 min. Netipiski sev, es uzrakstu viņam (es pati neizrādu iniciatīvu, jo nu - ko man tur ar aizņemtu vīrieti), vai viņš jau ir paguvis uz vilcienu pirms tas viss sākās. Viņš atraksta - kur esi? Es norādu platformas numuru. Viņš piedāvā iet iedzert. Es piekrītu, bet pienāk vilciens. Un mēs vilcienā apsēžamies blakus un norunājām visu ceļu. Uzzināju, ka viņš nav nekāds īrs, bet ir skots no Edinburgas. Mācījies franču un itāļu valodu Glasgovā. Dzīvojis Austrālijā. Pirms 14 gadiem atbraucis paciemoties uz Īriju un palicis. Iebraucot mūsu mazmiestā viņš teica, ka tik un tā varētu kādreiz aiziet vai nu uz dzērienu vai pusdienās. Nedomāju, ka mūsu kalendāri būs piekāpīgāki, bet nu - vilcienā gan jau mēs atkal tiksimies.
Linkir ko teikt?

Obama [3. Nov 2014|15:51]
[Tags|]

Kad Memrise sāka man arābu valodā mācīt vārdus Elvis, Dido, Obama, Borat un Abba - man sāka nepatikt :/
Linkir ko teikt?

Fun&useless fact [3. Nov 2014|10:54]
Šodien uzzināju, ka vēsturiski pirmais ofšors savā laikā ir bijis Vatikāns. Mēģinu pārbaudīt informāciju, bet google piedāvā vairākus mūsdienu nodokļu skandālus no Vatikāna.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

صباح جميل [1. Nov 2014|13:58]
[Tags|]

Sirsnīgi prokrastinēju papīru darbus un izklaidējos ar Memrise aplikāciju. Tas ir atmiņas treniņam, kas mani interesē valodu apguvē. Protams, ka izvēlējos turku valodu un es saprotu, ka man ar atmiņu ir slikti, jo jauno vārdu "kazene" es neparko nevaru iegaumēt - böğürtlen. (bet nu - es pat nezinu, kas tas ir - pārāk maz īstajā dzīvē ir sanācis ar šo brīnumu saskarties) Ar citiem jauniem dārzeņiem - pašai par pārsteigumu es visādus lociņus un kāpostu paveidus nemaz nezināju - gāja diezgan labi. Bet nu turku valoda man tur drusku par boring, tāpēc joka pēc atvēru arābu valodas burtus. Eh - kaut kāds skaistums un laime. Tie no labās uz kreiso rakstāmie ķiņķēziņi pat veido vārdus. Man vismīļākais pagaidām ir z burtiņš (zayn) -ز
Otrs mīļākais ir h (hā’) - katrs no 4 veidiem (sākuma burts, burts pa vidu, vārda beigu burts un vārdā neiesaistīts burts) ir ļoti skaists un burvīgs. Pagaidām skaistākais vārds, ko es esmu redzējusi, ir Lībija - ليبيا
Mana aizraušanās nav nopietna, bet nu kaut kas tajā jaunas valodas iepazīšanā tomēr ir skaists. Tāpat kā iemīloties :)
Ja es tomēr gribētu mācīties jaunu valodu, tad tā būtu grieķu valoda, jo man ļoti patīk, kā skan.
Link7 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Īsais gavēnis [28. Okt 2014|18:17]
Šorīt pamodos ar skaidru pārliecību, ka šodien ir jāgavē un jānododās garīgu atklāsmju tveršanai.
Un tik smagi iesākt gavēni man nācās pirmo reizi - droši vien miesa absolūti izlaista un protestēja ar visiem 1000%. Un tad patinu atpakaļ -kā nu ne - kopš vasaras sākuma tak nebija gavēts necik. Un tagad ar kolēģi darbā grūti - viņa negaidīti atnes visādus gardumus un gadastj. Bet nu viņa 2 nedēļas atvaļinājumā - nebūs nekādi kārdinājumi no viņas puses - jāiedresē tikai miesa un no sensora uz laiku kļūšu par intuītu.
Linkir ko teikt?

Atklāsmes grāmata un atklāsmes parastās [27. Okt 2014|14:17]
Vakar vajadzēja risināt teoloģisku problēmu par Svētā Gara zīmogu un svēto apzīmogošanu un faktu, ka Dievs pazīst savējos. Un kā vispār tiek laboti zīmogi. Bet es tā vietā skatījos izklaidējošas filmas. Bet es vismaz atpūtos un bez vainas apziņas.
Tā teoloģiskā problēma atnāks vēl - ar muguras smadzenēm jūtu.
Šodien forši parunājos ar savu mentoru.
Tagad jāizdomā, kā labi pavadīt October Bank holiday atlikušo daļu. Doties vakarā uz komēdijšovu vai sust pēļos un izklaidēties citu vakaru.
Linkir ko teikt?

Single, separated, divorced? [21. Okt 2014|22:45]
Es tā arī nepastāstīju, kā attīstījās stāsts ar vīrieti no vilciena, kuram nekaunīgi pajautāju "are you single?". Tātad ) Čiks tur vien sanāca :)
Link12 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Henry Cloud on manipulation [17. Okt 2014|16:45]
No one can manipulate you unless you need something from them. Figure out what you need and you will discover the source of their power.
Linkir ko teikt?

Rozā hanteles [17. Okt 2014|07:53]
[Tags|]

Kopš es atsāku sportiskās aktivitātes, liekas, ka es daru kaut ko ne tā, jo efekts ir uzreiz nākamajā dienā. Pagājušajā ceturtdienā iegādājos rozā hantelītes :) Un nedēļas laikā esmu 4 vakarus tās izmantojusi (ne tikai kā door-stopper). Un pēc katra 180-200 vēderprešu vakara, nākamajā dienā staigāju ar neredzamu korseti - tas laikam skaitās labi.
Kad galvas tarakāni ir padzīti, tad ar tām fiziskajām aktivitātēm iet pavisam viegli un nevajag baigo motivāciju - vienkārši, ja ir brīvs vakars, lūdzu nodarbīte.
Ar veselīgu ēšanu gan vēl ir vieta izaugsmei - tur man vajag laiku un gan jau vēl arī kādu izglītību. Bet nu jau 2 mēnešus man ir brokastis! ar auzu pārslām un melno sezamu. Tādu prastu junk-food arī vairs negribas - virtuves skapītī čipšu paciņas var nedēļām nostāvēt. Bet nu līdz sulu spiešanai un zaļo smūtiju brūvēšanai man vēl kā līdz Mēnesim un atpakaļ. Un man liekas, ka tas arī īsti nav tas, ko man vajag.
Link9 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Dārgā grāmatiņa ar manu glītāko fotogrāfiju [9. Okt 2014|20:18]
Plānoju braucienu uz Latviju un gribu pie viena apmainīt pasi, jo Īrijā to varu izdarīt mēneša laikā par 75 EUR. Drusku dārgi liekas par mazu grāmatiņu, kas tāpat nekad nekļūst par manu īpašumu. Ja tā padomā - par 75 EUR var daudz tiešām foršas grāmatas dabūt.
Bet pa Latviju arī 2 nedēļas tusēt negribu (arī dārgi un droši vien auksti), tāpēc ir variants par 2 darba dienām, kas laikam maksā 56.91 EUR. Arī dārgi, bet nu - šķiet, ka mazāk nervu šūnu aizies.
Vēl jau pase derīga līdz nākamā gada augustam un varētu cerēt uz kādu biznestripu uz LV, bet tas nav kaut kas tāds, ar ko rēķināties.
Nevaru saprast, kā labāk tās biļetes uz Rīgu pirkt un kā man būt.
Linkir ko teikt?

i need a chill-pill [9. Okt 2014|17:21]
Šodien darbā tāds rokenrols, ka gribas kaut ko neveselīgu, lai nervus atlaistu.
Tagad pildu anketu par iepriekšējā periodā sasniegto un nav izejas dati. Un jāizdomā, kādus mērķus gribu sasniegt nākamajā ceturksnī. A ko biroja administrators bez pildspalvas cilāšanas, biroja labiekārtošanas un kancelejas preču pārvaldīšanas var ievēlēties?
Nu es vispār gribētu Business English pamācīties, bet vajag pamatojumu.
Link5 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system