Zuzannas domas [entries|archive|friends|userinfo]
Zuzanna

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Trip of a lifetime [22. Maijs 2015|06:50]
Rīt izlidoju uz Tanzāniju un šodien vajadzētu sākt dzert Malarone. Izlasīju blaknes, galīgi negribās. Bet malāriju arī dabūt negribās - man ir viens paziņa, kurš nomira no malārijas.
Vakar par 25 eur dabūju 35mm filmiņas spoguļkameru ideālā stāvoklī ar divām lēcām (par stāvokli man komentēja tehniķis, kam lūdzu viņu atputekļot, tur pat nebija īstu putekļu). Kāpēc es viņu nopirku? Ja es mācētu fotogrāfēt, es vēl saprastu (bet tad jau man būtu modernāka kamera).
Vēl man ir jānopērk sandales šodien un jāsakrāmē soma - kopā 40 kg. Vedu 2 pakas x 70 pamperus, vēl visādas dīvainas lietas, ko draudzene paprasīja.
Ceru redzēt Indijas okeānu, safočēties ar žirafēm un paauklēt mazo mulatiņu.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Mīlestība latviski [21. Maijs 2015|15:40]
Draudzenes vīrs, kurš ir no Barbadosas, grib pārsteigt savu sievu, lietojot dažādus mīļvārdiņus latviski. Dārgie un labie, varat ieteikt pa visiem kopā kādus 10 skaistus mīļvārdiņus latviešu valodā, kas nav no dzīvnieku pasaules? Jo zaķi un kaķi deminutīvā es pati pārveidot māku.
Starp citu - vai latviski ir kaut kas līdzīgs "mana dzīve"? Tas man ir mīļākais un cienījamākais mīļvārdiņš turciski (hayatım).
UPD: Jūs esat lieliski!!!! Pelmenīši un bulciņas manas :))) Paldies, es esmu uz pareizā ceļa.
Link22 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Mana rīta kafija [24. Mar 2015|06:43]
Jūs ziniet to brīdi, kad tasītē ir sataisīta kafija (manā gadījumā truck drivers stilā), smuki smaržo pa dzīvokli. Un tad tu paņem no ledusskapja pienu, vēl nočeko, ka derīguma termiņš ir ok, un viss tāds cerību pilns pielej to kafijai. Un tad nevis magic happens, bet tieši otrādi - viss dabiskais - un kafija saiet kunkuļos, jo tomēr piens nav bijis svaigs :/
Un, protams, jaunu vairs taisīt nav laika. Un tad tu domā - a moš vajadzēja dzert bez piena, it kā šī doma vairs ko mainītu. Eh.
Lai jums nekad, nekad, nekad, nekādā mūžībā tā negadās!
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Ir dienas, kad jau brokastīs gribas šampanieti [23. Mar 2015|22:28]
Tā aizstrādājos, ka aizmirsu, ka kolēģei lūdzu pusdienas laikā atnest šampanieti. Droši ieliku to ledusskapī dzesēties, un aizmirsu. Rīt nesanāks iedzert - jācer uz trešdienu.
Linkir ko teikt?

šodienas miljons dolāru jautājums [18. Mar 2015|10:54]
Iet uz randiņu baigi nepucējoties un nepiedomājot par savu ārieni - kas tas ir: attieksme (jo dziļi iekšā tās attiecības jau ir norakstītas un nav ko izšķiest meikapu) vai arī atbrīvotība (zinu, ka mani pieņem arī tādu, kāda esmu un nav baigi jācenšas izskatīties kaut kā labāk nekā parasti)?
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Viss ir sataisīts [27. Feb 2015|08:39]
Pirms 2 nedēļām izdomāju, ka gribu braukt uz vienu konferenci Rīgā uz 6., 7. martu. Domāts, darīts - nopirku biļetes, sarunāju strādāt 6. un 9. martā no Rīgas biroja.
Vakar ap septiņiem vakarā māsa atsūtījusi sms, lai lūdzu Dievu, jo mamma teikusi, ka vecmāmiņai grūti nomirt. Piezvanīju mammai, noskaidroju situāciju, aizlūdzu un jau ap desmitiem iestājās baigais vieglums un sajūta, ka vairs lūgties nevajag. Sāku slavēt Dievu un pārskatīt garderobi, vai ir kaut kas bērēm piemērots melns.
Šorīt pamodos 5:30 un mamma bija atsūtījusi ziņu, ka vecmāmiņa aizgājusi. Sazvanījos ar mammu un uzzināju, ka bēres 7. martā, jo priesteris ātrāk nevar.
Es droši vien censtos tikt uz bērēm tik un tā, bet tagad jau viss ir saorganizēts. Pat melnas drēbes atradās.
Linkir ko teikt?

Dublinas krikumi [26. Feb 2015|12:08]
Vakar mums draudzē bija viens pasākums un tur mācītājs stāstīja, kā pa dienu bijis uz sava drauga tēva bērēm (tēvs arī mācītājs), un kā Bono tajās bērēs uz zārka iznešanu ir sācis plaudēt un visi klātesošie pievienojušies. Šodien rīta laikrakstā lasu, ka visa U2 grupa tur bijusi, jo tas mirušais mācītājs viņu skolā savā laikā ir kaut ko pasniedzis. Es laikam gribētu kādreiz redzēt, kā Bono uz Grafton street kaut ko uzspēlē - vienkārši tā.
Linkir ko teikt?

10 gadi [16. Feb 2015|08:09]
Hip hip urrā - manai cibiņai jau tik daudz gadu.
Lielākais ieguvums no būšanas cibā ir gadu laikā iepazītie cilvēki, kā arī tas forums domu apmaiņai, kas ir ļoti īpašs, imho.
Šodien visus mīlu!
Link6 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Reverse Culture Shock [3. Jan 2015|15:33]
Pēc 9 dienām LV es Īrijā atkal visu atklāju kā no jauna. Bet ir forši.
Jauno Gadu sagaidīju Korkā ar japāņu un spāņu tradīcijām (klusībā domāju, ka nezinu nevienu tādu foršu latviešu JG tradīciju, ko gribētu cittautiešiem ar lepnumu ierādīt).
Lasu LV iepirktos žurnālus - Unu un Sestdienu - un atkal šokējos, ka Latvijā turpina uz korektoriem taupīt. Sestdienas jokus vispār nesaprotu - neliekas smieklīgi nemaz.
Jaunā Gada apņemšanās nekādas īsti nav vai arī tās, kas bija, jau ir pārkāptas. Bet nu gribas vairāk mīlēt - sevi visupirms (galīgi nekristīgi, es zinu). Gribas atraisīties vēl vairāk un dzīvot pilnu krūti.
Gribas izvairīties no negatīviem cilvēkiem (kā es pati, lol).
Viss būs, ja es strādāšu pie vienām lietām un ļaušos citām - galvenais nesajaukt :)
Laimīgu!
Link4 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Dīvaina iegriba [21. Dec 2014|23:25]
Tikko ļoti gribējās, lai Akas iela ietu līdz Blaumaņa ielai. Jo nācās konstatēt, ka Street Burgers uz Ģertrūdes ielas strādā līdz 23:00 un uz tuvāko drošo ēstuvi, kas tiešām vaļā - Pica Lulū - gribējās meklēt šortkatu, kas neeksistē.
Linkir ko teikt?

Certainty [21. Dec 2014|00:08]
[Tags|]

Man ir apmēram 13 stundas līdz mājas pamešanai. Vēl žūst līdzi ņemamās drēbes, tiek iesaiņotas dāvanas. Bet es pārāk neiespringstu. Tikko noskatījos jau kuro reizi Medisonas apgabala tiltus un domāju par šo frāzi, ko Roberts saka Frančeskai:

This kind of certainty comes but just once in a lifetime.

Un es domāju, vai tā tiešām ir, vai tā ir tikai jauka frāze no filmas.
Es apmēram zinu, kad es esmu bijusi vistuvāk tāda veida noteiktībai, bet ne līdz galam. Un mani uztrauc visi tie kadri, kuri deklarē šādu pārliecību/noteiktību attiecībā uz mani.

Vēl šodien noskatījos Before Midnight (2013) http://www.imdb.com/title/tt2209418/ - kā jau citi bija izteikušies - pirmās divas filmas ir foršākas. Vai arī man filmas problemātika nav pārāk tuva sirdij.
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

All I want now [20. Dec 2014|13:08]
Man ir tik slikti, ka nespēju neko ieēst. Pēdējo reizi kaut ko normālu ēdu vakar brokastīs. Pēc tam tikai kādi greifrūti, trīs laikam.
Tā kā kuņģis tukšs, tad arī tās zirgu galināmās tabletes nevar lietot.
Es gribu paēst un sākt pakoties. Ja nē, tad lidmašīna uz Rīgu aizlidos bez manis.
Linkir ko teikt?

Slimīgais darbīgums [15. Dec 2014|17:54]
Man liekas, ka rīt man darbā neviens neticēs, ka es šodien biju mega-saaukstējusies. Man pat deguns nav sarkans.
Un priekš slimības es pat pārāk aktīva (un sakarīga) esmu - tikko salaboju 2 apģērba gabalus, vēl vienu pogu vajadzētu iešūt. Protams, tā labošana nebija nekas drausmīgi liels un tomēr - man tie apģērbi bija nolikti jau ilgi un gaidīja šo dienu.
Es jau teicu, ka es pasūtīju Artic Paper Munken agenda? manās rokās kaut kad nejauši nonāca viņu 2013. gada agenda - skaistāks dizains un inčīgāks saturs nebija redzēts. Ceru, ka 2015. gada agenda neliks vilties ne man, ne tiem draugiem, kas pie tās tiks dāvanā.
Par darbu gan es neesmu domājusi vairāk kā 3 min šodien. Tas laikam skaitās nepareizi, ja reiz esi darbaholiķis. Bet es nebēdāju.
Jāizdomā, kā kanalizēt savas dusmas, lai šitādi rīti ar kaklu ciet, tik drīz nebūtu jāpiedzīvo.
Linkir ko teikt?

Tracks (2013) [15. Dec 2014|12:49]
[Tags|]

Kaut kā neplānoti saslimu. No rīta kakls bija tāds, it kā strutainā angīna atkal mani būtu piemeklējusi. Sākumā jau plānoju, kā iešu uz darbu un mēģināšu ātrāk notīties. Bet nu - tad sapratu, ka nevienam šitādi upuri nav vajadzīgi. Man vismazāk.
Aizsūtīju ziņu par slimību un turpināju gulēt. Paēdu vakar sataisīto aso butternut squash zupu.
Tikko noskatījos ļoti skaistu (dabas skatu ziņā, bet ne tikai) filmu "Tracks" (2013) - par sievieti, kura septiņdesmitajos šķērsoja Austrālijas tuksnesi ar kamieļiem. Es ļoti labi saprotu to vientulību, ko viņa izjuta dažādos ceļojuma posmos.
Es zinu, ka pagaidām labāk izvēlos vientulību nekā iesaistos jaunās, neveselīgās, tarakānu barojošās attiecībās. Bet vientulība pati par sevi arī neko neārstē un nedziedē, tā palīdz nocietināties un iemācīties būt vēl pašpietiekamākam.

https://www.youtube.com/watch?v=6-DiOyxCQQI
Linkir ko teikt?

Maluti Ballerinas [16. Nov 2014|21:20]
Pusi karaļvalsti atdotu par šīm Timberland balerīnām. Man tieši tādas nokalpoja 3 vasaras un tad ar sirdssāpēm nācās izmest, bet man nekad dzīvē nav bijušas tik ērtas vasaras kurpes. Tagad brovsēju ebay, jo būtu gatava paņemt arī ne-brūnā krāsā, bet nav mani izmēri :(
Ja jūs zināt kādus trikus, kā var noskōrot vecus modeļus (šis ir no 2008. gada) kā jaunus - neturiet sveci zem pūra.
Linkir ko teikt?

Gastronomiskās izvirtības [15. Nov 2014|23:17]
Šodien tāda laimīga pamodos, paēdu labas brokastis (poļu veikalā dabūju kaut kādu Made in Latvia amaretto aromāta kafiju - ļoti garda brīvdienu rītos) un izgāju iepirkties.
Atnācu mājās izsalkusi kā vilks, bet jau zināju, ka gribēšu cept lasi. Tā nu sacepu lasi, sataisīju baltu mērci (es vēl aizvien mērces nemāku taisīt, bet šodien jau bija tīri jauks rezultāts - laikam pareizās garšvielas un tā) un kartupeļu biezputru sataisīju. Nu tā biezputra vairāk kā tāds kartupeļu krēms sanāca - piena un sviesta vietā liku drusku sviesta un diezgan daudz saldā (18%) krējuma. Man patīk čili piparus pielikt tai diezgan saldajai masai. Lasītis sanāca ideāls - lēni apcepts garšvielās, kad bija gatavs pārslacīju ar citrona sulu un tikai tad pieliku sāli.
Vispār iekšēji prasās ēst tīrāk - ļoti cenšos izskaust cūkgaļu, 100% vēl nesanāk, bet ir diezgan labi - arī par pārējo gaļu liekas, ka varētu iztikt, jo diez vai tajos ar varu barotajos lopiņos ir augsta uzturvērtība; gribu atteikties no kafijas kā nevajadzīga stimulatora - pagaidām pāreju uz bez-kofeīna šķīstošo, ceru, ka drīz negribēsies vispār; vēl aizvien uznāk kreivingi pēc čipšiem, bet nu kārdinājumā nekrītu pagaidām - 80% čipšu ir MSG, uz ko man ir spēcīga alerģija un tas palīdz pieņemt lēmumu - labāk uzēd taukaino brie; ēdu vairāk žāvētos augļus un riekstus - tagad pastiprināti ēdu lazdu riekstus, lai E vitamīnu drusku uzņemtu - nagi paliek stiprāki. Ja nebūtu sevis tik ļoti žēl mocīt, varētu arī uz kaut kādiem detox pasākumiem parakstīties, bet nu - laikam visu ar mēru vajag - es vēl neesmu tur.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Imagine [15. Nov 2014|00:57]
[Tags|, ]

Noskatījos poļu režisora filmu "Imagine". Ļoti skaists un aizkustinošs darbs.
http://www.imdb.com/title/tt1846492/
Aklu bērnu skolā kaut kur Portugālē ierodas brits Ian, kurš pats ir akls, lai satrenētu aklos bērnus dzīvei.
Un tur arī ļoti skaistā Alexandra Maria Lara ir galvenā aktrise.
Linkir ko teikt?

5 blenderi [13. Nov 2014|20:40]
Tātad, pag. piektdienā Debenhams internetveikalā nopirku blenderi. Vakar jau bija saņemams veikalā, bet pēc terapijas negribējās vilkties pakaļ uz veikalu. Šodien mainījās vakara izklaides plāni un es sapratu - laba diena, lai savāktu viņu (blenderi - man visas lietas ir personas). Ierodos pēc sava blendera un menedžere jaunajai darbiniecei saka - o, tas ir M1 plauktā - tur ir lielās preces. Es pie sevis nodomāju - wtf? Bet gaidu, kad man atnes lielu, melnu maisu, kas tiešām pārsniedz manu sapratni par to, cik lielam vajadzētu izskatīties blendera+ pričendāļu iepakojumam. Maiss drusku tā kā jau bija vaļā un es iebāzu roku un sataustīju, ka tur ir vairākas kastītes. Menedžere mani mierina - jā, jā - pričendāļi atsevišķās kastītēs. Es domāju - nu bāc, man jau ir smaga soma + smags iepirkumu maiss un es nevaru to visu dabūt mājās vienā piegājienā. Es tomēr uzstāju, ka davai attaisam un paskatamies un vola - tur ir 5 vienādi blenderi :D
Ja man nebūtu lauznis to stiept mājās, tad 4 maniem draugiem Zsv būtu 50 mārciņu vērti blenderi.
Un menedžere vēl tikai nosaka - yeah, someone at the warehouse must have been very generous.
Es domāju, kā būtu attīstījusies situācija, kad viņi saprastu, ka es esmu aizgājusi mājās ar 4 ne-saviem blenderiem? Lai gan uz tā maisa bija mana pasūtījuma dati - ar visu vārdu. Varbūt, ka es šovakar nepieņēmu debesu dāvanu :)
Link4 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Desperate housewife, nooooooot [8. Nov 2014|23:08]
Ilgi brieda projekts par tvaika nosūcēja filtra maiņu. Tas īstenībā ir piece of cake. Bet ne jau visu tauku notīrīšana no iekārtas. Bļāģ, kā es ieberzos uz 3 stundām. Tauki arī bija sīkums, bet tad es ar mitro lupatiņu saspridzināju spuldzīti tur iekšā un tad īstās jautrības sākās, jo desmitiem smalka stikla lauskas uz tausti savākt negribējās. Tad es noskrūvēju vāku (smags, maita), lai varētu redzēt tās lauskas un vieglāk tikt klāt. Un tad tur tā tauku kārta, kas atklājās - mammīt mīļā. Un tad es atskārtu, ka nosūcēja motors nedarbojas - es jau domās iedomājos - 6 mēneši bez nosūcēja, welcome to hell, baby (nu mums te šādas lietas landlordi risina mēnešiem). Sapratu, ka ieberziens ir nevājš sanācis, meklēju morālo atbalstu. Dabūju arī Skype sarunā. Atgriezos pie iesāktā, pabeidzu tīrīt, ieliku jauno filtru, ieskrūvēju vāku atpakaļ - maita vēl smagāks bija kļuvis, paprovēju, vai tiešām motors nestrādā - un aleluja, lai slavēts Visuaugstais Dievs - tas motors strādā!!! Vienīgā problēma - jāatrod spuldzītes tagad.
Pēc visas tās ņemtnes un izbīļa - nekad, nekādā mūžībā šo izklaidi neatkārtot. Samaksāt mazu, bet godīgu atlīdzību kādam, kurš to izdarīs efektīvi un tīri.
Prasās teju vai iedzert kaut ko, lai nosvinētu.
Linkir ko teikt?

Mark Gungor - How to Stay Married and Not Kill Anybody [8. Nov 2014|11:13]
Tik smieklīgi, bet daudz patiesības. Iesaku visiem.
https://www.youtube.com/watch?v=1iDxAzoAeaQ
Linkir ko teikt?

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system