Zuzannas domas [entries|archive|friends|userinfo]
Zuzanna

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[19. Jul 2014|08:26]
Esmu ceļā uz Kuldīgu un man nav ne jausmas, kas mani tur sagaida, bet es ceru uz foršiem pārsteigumiem.
Linkir ko teikt?

ir labi būt Latvijā un gribu kļūt par baņķieri Īrijā [19. Jul 2014|07:47]
Vakar atlidoju un atkal lidmašīna uz Rīgu bija pilnībā izpārdota, jo veicot on-line check-in 3 stundas pirms reisa, man netika piešķirta vieta, bet uz boarding pass bija uzraksts "airport", kas nozīmēja, ka man bija jāsagaida boarding beigas un tad kā pēdējai jādodas uz lidmašīnu, kur man laipni ierādīja 12 D vietu.
Atlidoju un bija diezgan pavēss Rīgas lidostā - tāds mazs sarūgtinājums, ka karstuma vilnis mani neiemeta atpakaļ lidmašīnā. Es jokoju.
Aizbraucu uz centru un tur jau bija kaut kas vairāk no tā karstuma vasaras naktīs, pēc kā esmu noilgojusies.
Pasēdējām ar māsu un viņas draudzeni Chomsky un patīkami nošokējos, ka par EUR 3,50 var dabūt alu un kafiju!
Vakar vēl cēlu Īrijas ekonomiku un strādāju līdz lidmašīnai un man ir vēl viens stāsts par bankas darbinieku nekompetenci. Viena no bankām mums beidzot ir atvērusi EUR kontu, bet mēs jau tādi superkruti, ka mums vajag vēl vismaz 2 valūtas. Tur ir atsevišķa anketa, kuru aizpildīt var tikai pēc ilgas studēšanas un arī tad bez pārliecības, bet mūsu mīļais un labais menedžeris ir atvaļinājumā divas nedēļas. Zinot, ka es būšu atvaļinājumā teju 2 nedēļas, bet esošā banka beidz darbību Īrijā un 22.augustā visi konti tiek slēgti, man gribējās iesniegt pieteikumu vēl vakar. Filiālē nevaru satikt nevienu, ko pazīstu, atsūta man jauku meiteni un viņa ņemās man palīdzēt izprast to, ko es gribēju. Bet! Līdzīgi kā LV pirms 15 gadiem par pārskaitījumiem uz banku varēja sūtīt faksu, Īrijā vēl aizvien var tā darīt un var arī telefoniski dot instrukcijas. Man un mūsu uzņēmumam galīgi šīs opcijas neliekas atbilstošas 2014.gadam un es meitenei prasu - tas viss ir superīgi, bet vai tos pārskaitījumus citās valūtās nevar veikt arī internetbankā un viņa man saka, nē, nevar. Es šokā, jo tad mums nafig tos kontus vispār nevajag. Bet es domāju - nu tak nevar tā būt, tāpēc vēl 2 reizes pārjautāju, lai zinātu, ka neesam viena otru pārpratušas un viņa man "to my best knowledge, no, but calling is not stressfull". Un man likās - WTF?????
Bet tad kā saulvedis un sadarbības ar šo banku glābējs ieradās viens vecāks klerks un pārņēma manis konsultēšanu. Un nu jau man vairs nekādas EMIR vai FACTa formas nebiedēja, bet es uzreiz viņam jautāju par internetbanku un darbu ar vairāku valūtu kontiem. Paldies Dievam, viņš teica, ka viss normāli - visu var tiešsaistē darīt un nav ne jāfaksē, ne jāzvana. Un uz tā fona nosacījums par Internet Explorer lietošanu (jo uz citiem pārlūkiem nestrādājot internetbanka) liekas tīrie ziediņi.
Un tagad mīļā ciba - nu kā bankā var strādāt cilvēks, kurš pat elementārus savas bankas produktus nezina? Halo? But welcome to Ireland, don't be so stressed :)
Tas nav pirmais šāds gadījums, diemžēl baidos, ka arī ne pēdējais.
Bet beigās iesniedzu pieteikumu un ceru, ka līdz nākamās nedēļas beigām mums būs tie konti atvērti.
Linkir ko teikt?

[18. Jul 2014|02:11]
Pase ir.
Tagad vēl pēdējie skaistumkopšanas pasākumi.
Linkir ko teikt?

[17. Jul 2014|23:06]
Man rīt 17:05 ir lidmašīna un man nav ne jausmas, kur ir mana pase. Protams, arī iečekojusies neesmu.
Un šīs būs minimālās brīvdienas, jo man koferī nav vietas savām drēbēm. Laikam jāpaņem veļa un jācer uz māsas žēlastību.
Linkir ko teikt?

Darbīga un patīkama svētdiena [13. Jul 2014|20:54]
Šodien albāni biju uzaicinājusi pie sevis uz pusdienām, kur gatavoju dzadziki, spinātu boreku un fetas siera boreku un kaut ko jaunu, no Jūlijas Viscokajas kulinārijas šova - Завтрак для вегетарианцев (http://video.sibnet.ru/video1221299-Zavtrak_dlya_vegetariantsev__Zavtrak_s_YUliey_Vyisotskoy_/), jo albānis man te veģetārietis pagadījies - ļoti labs baklažānu paēdiens - īstenībā arī vienkārši un var arī būt mierīgi ne tikai brokastis. Pašai prieks par šitādu atklājumu. Kas interesanti, sarežģītais turku ēdiens "Imam Bayildi" (imams paģība) ir ar tām pašām sastāvdaļām, tikai tur pamatīgāka cikošanās ap baklažānu, bet tas tikai tāds labs apstiprinājums, ka tās sastāvdaļas ir diezgan perfekta kombinācija.
Tagad piebeidzu Da Vinci Chianti, kas nākot no tā paša miesta, no kura Leonardo :)
Vēl man ir 3/4 no milzīga arbūza, ko droši vien visu nedēļu līdz Latvijai ēdīšu.
Linkir ko teikt?

kur ir manas lidmašīnas? [10. Jul 2014|15:25]
Bukarestes lidostas tax-free bija kaut kāda moment- un nemoment- loterija, kur vajadzēja atzīmēt, cik lidojumus gadā es veicu un es tikai ātri piemetu lidojumus līdz tam brīdim šogad un man jau iestājās mazs šoks - bija jau 11 lidojumi un biļetes konkrēti uz vēl diviem. Bet plānā ir vēl vismaz 4 šogad, ar darbu nesaistīti. Esmu atpakaļ 2004. - 2006. gadā, kad bija vēl vairāk, bet toreiz 90% darba dēļ.

Momentloterijā es vinnēju 10% atlaidi nākamajam pirkumam tax-free, ko godam izmantoju, iegādājot īru viskiju dāvanai, lol.
Linkir ko teikt?

Futbols [9. Jul 2014|18:40]
Fragt ein Deutscher einen Holländer. Gegen wen spielt ihr heute ? sagt er: Argentinien. sagt der deutsche, das ist ja lustig, wir am Sonntag auch ...
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Ramadāna pirmā diena [28. Jun 2014|20:48]
[Tags|]

Šodien pabiju Hennas salā Stambulā un vājprātīgi apdegu - pati 100% vainīga, jo bija slinkums uzsmērēt pretapdeguma krēmu, lol. Un bija milzīgs vējš, kas maldināja, jo likās baigi auksts visu laiku.
Tagad kājas pulsē un ir smuki sārtas.
Bija plāns doties uz Taksimu izklaidēties pēdējā vakarā, bet sāp tā, ka paiet nevar, kur nu vēl dejot.
No rīta bijām stilīgā brokastu vietā Siyah Cafe& Breakfast Bešiktašā.
Pēcpusdienā satiku turku brāļa tanti, kas uz radu bērnu piedzimšanu taisa dekorētus balti rozā vai balti zilus cepumiņus - gan ar Hello Kitty, gan princešu kronīšiem, gan mašīnītēm. Vispār burvīga tante - 65 gadi un angliski runāja brīnišķīgi.
Burvīga diena - pirmā ramadāna diena, pirms pāris minūtēm Stambulā iestājās iftars.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Vaaaaaasara - pilnīgi neticams kosmoss [18. Jun 2014|23:04]
Šodien arī direktore pārliecinājās par Īrijas banku low cost customer service un saprata, ka es neesmu to visu izfantazējusi. Visādi citādi - vakar es noskrējos pa Dublinu augstpapēžu kurpēs - kopā ne mazāk kā 13,5 km. Kā jums liekas, kurš šodien domā, ka tā nebija spožākā ideja?! :)
Tas pats purniņš ir arī sun-kissed, jo mums te ir VASARA ar +23 grādiem un es esmu sajūsmā, ka varu sprinģot pa lauku, nevis sust ofisā. Bet te tā saule ir laikam baigi ģiftīgā, jo nekur citur es tik ātri neesmu apdegusi. Bet tas viss ir sīkums. Šķiet, ka līdz braukšanai uz Turciju, man arī te būs vasara un tā ir laime.
Vēl tikai man trūkst idejas, ko sadarīt Bukarestē sestdienas priekšpusdienā. Ielidoju 06:45 no rīta un līdz vismaz 16:00 man ir laiks, lai drusku kaut ko no pilsētas paskatītos. Esmu Transilvānijā bijusi, bet Bukarestē nekad.
Jāatrod pase un proof of address, lai varu bankā kļūt par signatory. Un lai varētu kaut kur aizlidot. Eh, skaistā dzīve.
Vēl šodien darbā iepazinos ar blakus ofisa brazīli Eduardo. Man kaut kas ir "atvēries", laikam, jo šitik vienkārši es nekad ar vīriešiem neiepazīstos. Tas viss ir bulshits, bet tik un tā patīkami.
Linkir ko teikt?

Kā sākas laba nedēļa [16. Jun 2014|18:57]
Šorīt man bija izdevība iepazīties vilcienā ar vīrieti, ar kuru sasmaidāmies jau kādu mēnesi -šorīt viņš apsēdās blakus man vilcienā. Bet es to izdevību neizmantoju. Un es nezinu, kāpēc, bet vispār iepazīties ar viņu vajadzēja. Mēs vakaros braucam ar vienu vilcienu un viņš dzīvo manā miestā. No rītiem gan viņš brauc ar vienu vilcienu vēlāk, ar kuru es tad kavēju darbu.

Šodien gandrīz sāku raudāt bankā, kad pret to necilvēcīgo sistēmu sajutos pilnīgi maza un nesvarīga. Man ir tāds niknums par to iekšā, ka varētu izārdīt to filiāli. Laikam vajadzēs iet gar jūru staigāt.

Landlords pamodās pusmēnesī. Tagad domāju, vai maksāt pilnu maksu, vai atkal ieturēt, kamēr nav nomainītas sarūsējošās eņģītes. Šitā jau 600 eur tagad ir ieturēti. Un jau 10 mēnešus tiek mainītas eņģītes. Lol.

Vispār gribas paraudāt.
Linkir ko teikt?

Mājsaimnieces svētdiena [15. Jun 2014|18:12]
Tikko nošokējos ar kaut ko pelējumam līdzīgu mikroviļņu krāsnī :/ Neko, iztīrīju, jāpadomā, no kurienes tāda figņa veidojas. Pati pārāk bieži nelietoju, tāpēc varbūt nepamanīju vēl ko dīvainu.
Izcepu sāļo kukurūzas maizi ar fetas sieru un olīvēm - tagad dzist, ļoti gaidu, kad varēs nogaršot.
Citādāk nobumbulēju brīvdienas - vēl 5 dienas un es lidoju uz Stambulu - biedējoši drīz, bet dikti gribas pasildīties. Draugs, pie kā palikšu, grib mani vilkt līdzi uz jauna tetovējuma taisīšanu - un es nesapratu, vai tāpēc, lai es arī pavilktos uz tetovējumiem, vai tāpēc, lai paturētu viņam rociņu. 3 stundas!!! HIV un hepatītu paradīzē, bļe. Bet nu labi, ko draudzības labā neizdarīsi.
Imūnsistēma signalizē, ka šītā darba dzīve man par labu nenāk - katru otro nedēļu man ir aukstumpumpa vai vairākas uz lūpas. Es saprastu - reizi sezonā, bet nu katra otrā nedēļa un šī jau ir trešā. Bet es nezinu, ko vēl bez tiem vitamīniem, ko jau lietoju, lai vēl lieto. Nu darbu citā klimatā vienīgi varbūt jāmeklē, bet nu labi - būsim reālisti, pagaidām mums nav filiāle Karību salās vai kaut vai Panamā un tur mums ir pārāk labi partneri, lai paši skatītos tajā virzienā. Eh.
Vēl šodien vasarai sagatavoju (prikolīgi izklausās) apavus - visus ar pareizajiem krēmiem sasmērēju, nolakoju - viss smuks un laistās.
Tagad vajadzētu kaut ko vērtīgāku padarīt.
Ā, vēl pie vietējā bīča biju - nu, FB jau rakstīju - plus 18 grādi gaisā, ūdenī +13 grādi un bērni un pieaugušie gan sauļojās, gan peldās. Es džinsās, kedās un īsroku krekliņā - man drausmīga zosāda, gribu vilkt līdzi paņemto ādas jaku, bet nu - sakautrējos.
Link4 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

note to myself [11. Jun 2014|15:43]
Nekādā mūžībā un ne pie kādiem apstākļiem nelasīt komentārus Latvijas portālos, vortālos.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Pārēšanās nav stilīgi [8. Jun 2014|21:20]
Šodien ar vienu draugu ģimeni aizbraucām steikus saēsties. Kaut arī es zinu, ka steiks tur parasti ir liels, tik un tā startera vietā pasūtīju Buffalo asos spārniņus un tad nu es tagad varu velties kā tāda bumbiņa.
Bet kopumā weekends baigi labi izdevies :)
Tikai gribas kādus 10 grādus siltāk, nu labi, vismaz 7 grādus siltāk.
Linkir ko teikt?

Vasara Dublinā [7. Jun 2014|23:05]
Šonedēļ nopirku biļetes uz Turciju un Latviju un vispār iztērēju miljonu, darbā arī iepirkos par baigām summām un kaut kas tajos lielajos tēriņos ir vilinošs. Kaut kas vairāk par to sajūtu, ka ir, ko tērēt. Bet nu nezinu.
Biļetes uz TR bija baigi dārgās - tā iet, ja neapstiprina darbā atvaļinājumu un tā. Bet nekas. Man būs mana Turcija - uz 8 dienām.
Šodien izbaudīju skaistu vasaras dienu Dublinā, jo te, kā saka: "Ak, vasara, tā ir mana mīļākā diena gadā". Ēdu saldējumu St. Stephans Green parkā, paēdu izcilu Tuvo Austrumu ēdienu sīriešu restorānā, kunefi arī viņi servēja. Tad vēl vienā foršā vasaras dārzā mohito - un pāri visam tāda sajūta- life is good.
Ja tādas dienas būtu vairāk...
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

MAS par pusmūža krīzi [3. Jun 2014|23:31]
MAS

Pusmūža krīze.
1. Izveidot tetovējumu - šķiet, ka varētu, bet tad iedomājoties sāpes, ādas izstaipīšanos/saraušanos - nu nē, diez vai.
2. Botokss - vēl jau ne
3. Noskriet pusmaratonu - neliekas baigi interesanti, daudz sviedru, varbūt arī endorfīnu, bet nu, nē, paldies, laikam tomēr nekādā mūžībā.
4. Nopirkt 4x4 - ir plānā
5. Apmeklēt festivālus - jā, un saprast, ka man vairs jau labu laiku nav 16
6. Vaksācija - laiku pa laikam
7. Doma par karjeras maiņu - jā, teju katru dienu, labi, ka domas ir kādas 3, nevis 300
8. Prestižs pulkstenis - laimīgie stundas neskaita, lol (redzi slīkstošo cilvēciņu uzrakstā "lol"?)
9. Pēdējo tehnoloģiju gadžetu iegāde - pēdējie tik ātri kļūst par aizvēsturiskiem, ka diez vai ir vērts
10. Ekstrēmu sporta veidu piekopšana - ekstrēma dzīve - jā!; ekstrēmi sporta veidi - kāpēc gan, ja dzīve kopumā ir diezgan ekstrēma
11. Sociālo tīklu aktīva lietošana - uz vecumu sāk palikt garlaicīgi, bet nu no aprites pavisam izkrist arī nedrīkst
12. Probiotiku dzeršana - vēl gluži nē
13. Pēdējais viedtālruņa modelis - BB 9320 un jā, tas ir viedāks par mani
14. Sejas kopšana - kosmetologs - tikai tad, ja par velti
15. Dārgs mitrinošs sejas krēms - tikai tad, ja kāds uzdāvina, jo izvēlēties tādu ir vēl sarežģītāk nekā jaunu viedtālruni
16. Uz darbu biežāk braukt ar velosipēdu nekā automašīnu - nē, tas viss nogalina - mana izvēle ir vilciens
17. Diētu izmēģināšana - vēl ne
18. Vēlme dzīvot citā valstī - jā, bet tad atkal - ir labi tur, kur mūsu nav :/
19. Spontānas brīvdienas kopā ar draugiem - patīk, bet pusmūžā spontāns nesaistās ar draugiem un brīvdienām
20. Mācīšanās sērfot - nē un nē
21. Piedalīties triatlonā - noteikti nē
22. Klases salidojumu organizēšana - tiem, kam gribas vairāk padižoties ar vīriem, bērniem un ka tik ne drīz jau mazbērniem, ir iespēja organizēt un es varbūt pagodināšu ar savu klātbūtni
23. Naudas investīcijas zobu kopšanā un labošanā - jā, uz to pusi iet
24. Kafiju aizstāt ar augļu tēju - kādreiz jau var, bet tai augļu tējai ir jābūt garšīgaiveselīgai
25. Dzert multivitamīnus - jā un daudz
26. Izskaitļot savu pensijas lielumu - davai nevajag par skumīgo
27. Abonēt vīriešu žurnālus - kāpēc uzņemties saistības, ja var nopirkt tad, kad tiešām gribas?!
28. Nopirkt sulu spiedi - un tad nogrūst tālākajā stūrī? Stūri var aizpildīt arī labāk.
29. Atjaunot kāzu solījumus - varbūt labāk nevajag
30. Pārlasīt senāk lasītās grāmatas - gribas, bet nesanāk tik daudz, cik gribas
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Izdevušās brīvdienas [2. Jun 2014|23:31]
Bijām Kilkenny, Cork, Kinsale, Youghal, Killarney un Gap of Dunloe - ne gluži pēc plāna, bet tik un tā viss baigi labi un forši izdevies. Bija diezgan labs laiks - gandrīz bez lietus, Nissan Qashqai arī izrādījās diezgan laba mašīna, principā - viss baigi pozitīvi. Tagad tikai vajadzētu 1 dienu atpūsties no brīvdienām :)
Albānis izrādījās labs ceļa biedrs - ar viņu varētu arī citur paceļot.

Rīt darbā pārvācamies uz jaunu biroju un vispār baigais rokenrols paredzēts - jāskatās, kas no tā visa sanāks.
Linkir ko teikt?

50% [27. Maijs 2014|23:59]
Vai kāds jauks plāniņš ir uzradies brīvdienām, pašai prieks, bet ir vēl kur piestrādāt un izvērsties.
Vēl pieteicos pie poļiem uz vaksāciju, jo trešdienās ir 50% atlaide un pludmales sezona (lol) ir klāt un tā. Protams, ka tikai pēc pierakstīšanās es sapratu, ka neesmu vienmērīgi labi "noaugusi" un ka first thing tomorrow ir pieraksta atcelšana, jo nav ko čakarēt sev un meistarei nervus. Par ko es pieteikšanās brīdī domāju? par 50% atlaidi, protams. Mjā.
Un atvaļinājumu nedabūju, tāpēc uz foršo mūzikas festivālu Stambulā nebūšu (https://www.facebook.com/onelovefest) - par šo droši vien būs nedēļas besītis. Bet jūlijā dabūju, tā kā plānā ir būt Latvijā.
Tā lūk man te iet.
Link4 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

West Cork and Ring of Kerry [26. Maijs 2014|22:28]
Ļoti vajag plānu brīvdienām.
Ideja ir svētdienas rītā agri (neticu, bet vajag) izbraukt no Korkas un apbraukt Rietumkorkas apgabalu redzēt visu, kas nu tur ir redzams (droši vien, ka nereāli vienā dienā, bet ar kaut ko jāsāk), kaut kur pārnakšņot, un pirmdien doties uz Ring of Kerry - jau līdz okeānam. Un vēlams līdz otrdienas rītam nonākt Dublinā.
Tur visur ir smuki, nezinu, kā lai izvēlās visu un ieliek reāli apskatāmā plānā. Ceļa biedram nafig negribas nekādu plānu, bet es ar plānu jūtos labāk un drošāk.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Don't wait [23. Maijs 2014|00:11]
[Tags|]

Šovakar ar albāni aizgājām uz filmu "Before the Winter Chill" - man nejēgā patika, jo diezgan reāla, smalki uztaisīta, bet albānis teica, ka depresīva.
Pēc tam saēdāmies visādus labumus korejiešu restorānā un parasta Merlot no Čīles vietā paņēmām kaut kādu korejiešu herbal vīnu no 12 zālītēm. Netipiski sev baigi noreibu no vīna, bet tur droši vien zālītes vainīgas.
Sarunājām nākamajā nedēļas nogalē doties uz Korku, būs smuki.
Tikko vilcienā mani uzzrunāja viens kungs, kurš teica, ka esot braucis vienā vilcienā no rīta ar mani un redz cik mums abiem esot bijusi gara diena. Vēl tā jauki beigās noprasīja - were you some place nice tonight? Uz ko es ar tādu apmierināta runča smaidu atbildēju - yes, I was. Bet foršs onka, cerams, ka satikšu vēl.
Linkir ko teikt?

Dubļin, b** [13. Maijs 2014|10:51]
Augusta vidū beidzas īres līgums un tikai loģiski liekas pārvākties atpakaļ uz pilsētu, bet tikko stundu kā skatījos dzīvokļus un skaidrs ir viens - vienai dzīvot vēl aizvien ir greznība, ko laikam atļauties nevaru :(
Bet arī ja man nebūtu žēl par īri maksāt 800 EUR, tad par to baigie užasņiki centram pietuvinātajos rajonos. Jo vairāk skatos, jo vairāk man patīk mans esošais dzīvoklis (2 double rooms, 700 EUR), kur pēc amerikānieties pārvākšanās tālāk, būtu istaba izīrēšanai. Bet nu tā stunda ceļā (40 min vilciens + 15 min gājiens) tomēr diendienā nogurdina, bet nesmuks dzīvoklis arī.
Vajag ātri apprecēties! Ar kādu, kam Howth pussalā ir māja!
Linkir ko teikt?

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system