Zuzannas domas [entries|archive|friends|userinfo]
Zuzanna

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

180 presītes [31. Aug 2014|23:01]
Ha ha - jāatzīstas, ka vakariņas tomēr bija McDonaldā :)
Bet pēc tam bija arī normāls 1 stundas workouts - es ceru, ka rīt varēšu paiet.
Šodien biju tajā Ballymun - kamēr atradu pasākumu vietu, izstaigāju visu rajonu. Oh well, grūti izstāstīt, kā izskatās 3. paaudze, kas dzīvo uz sociālajiem pabalstiem, un pēc sejām var redzēt - tie cilvēki dzīvē neko labu nav redzējuši vai piedzīvojuši. Pusaugu māmiņas ar smagām alkohola un citu drogu pazīmēm sejās, briesmīgi ļauni bērni utt. Mani smukie indiešu svārki bija aplaistīti ar fantu, jo sīči viens otru apmētāja ar bundžām un kaut kādas šļakatas mani arī skāra.
On the other news - kamēr trenējos pie jūras, poļu jauniešu kompānija smēķēja zāli un priecājās.
Un vispār jūras tuvums mājām tomēr ir kruts asset.
Bet melnādaino draudzes man ir vēl tāds neapgūts lielums. Es nezinu, vai gribu, bet nu - vēl vismaz vienreiz aizbraukšu uz to vietu, kur mani Ziemeļīrijas draugi reizi divās nedēļās brauc un vada slavēšanu.
Mans mīļākais parka trenažiris ir tas slēpojošais - nebiju domājusi, ka tas tik efektīvs būs.
Linkir ko teikt?

Vasara jau beidzās ātrāk, bet nu laikam arī kalendārā [31. Aug 2014|10:33]
Pēdējā augusta diena.
Pēc divām nedēļām jau gulēšu pludmalē Turcijā. Un ēdīšu vīģes!!! Vai ir garšīgāks auglis par šo? Man pagaidām nav.
Vakar sapratu, ka man nav laika nopirkt dāvanas hosting family - jo te Īrijā mums veikali (ne-pārtikas) strādā līdz 18:00, ar izņēmumu ceturtdienās, un man weekendi man jau saplānoti citādāk. Galvenais ir jāizdomā kaut kas foršs, tad jau arī varēšu nopirkt. Tēvam varētu kaut kādu konstruktoru - kuģi pudelē viņš jau ir salicis. Mātei - kaut kādu kristāla ezi, tikai nu jā - nav viegli izdomāt, kādu tieši.
Šodien pie mums ir saule - un laikam būs visu dienu - tas ir reti. Un man jātaisās uz vienu harizmātisko kristiešu sanākšanu ar BBQ un bouncy castles etc. - un problēma nr. 1 - kā ģērbties uz tādu pasākumu. Baigi cacīgi laikam nevajadzētu.
Albānis uzdāvināja Nāves jūras minerāļu roku kopšanas komplektu - es ceru, ka tas nav mājiens par raupjām rokām, lol. Vakar iemēģināju - diezgan patika.
Massimo Dutti 38. izmērs man bija baigi apspīlēts, bet pagājušā nedēļā nopirku kostīmu - 40. izmēru un tas tā kā vēl drusku par lielu - nezinu, kā būt, bet kostīms smuks un kaut kas seksīgs ir arī tajās biksēs, kas drusku it kā par lielu. Žakete labi sēž plecos un arī krūšu daļā der, tā kā - laikam man tomēr ir 40.izmērs.
Ir gan arī workouts kaut kāds - cenšos 2-3 reizes nedēļā ar fast walking un pēc tam dažādiem kāju muskulatūras vingrinājumiem + 120 presītes kaut kā neizplūst vēl plašāk.
Un no McDonalds tagad pērku tikai kafiju :) Un ēdu vairāk zivis un pat jūras kāpostus. Man patīk šīs pārmaiņas ēdienkartē.
Un pusdienas laikos eju ārā staigāt (nevis pa veikaliem), lai vairāk gaismas dabūtu - jācīnās man te ir ar depresijas iedīgļiem.
Linkir ko teikt?

Vecums un apresnēšana [18. Aug 2014|17:00]
[Tags|]

Kā jau plānoju, sestdienu pavadīju Konemarā. Un tas bija lieliski.
Kailemoras abatija vispār norāva jumtu - ja tās klostermāsas tur taisītu retrītus depresijas nomāktajiem, es tur dzīvotu mūžīgi -skaistums un dabas skarbums neaprakstāms. Un kaut kas īpašs gaisā.
Facebookā būs bildes.
Hormoni ir baigie nelieši - es apresnēju uz līdzenas vietas. Un tas, ka Turcijā nevarēju neko smuku nopirkt, jo biju iestrēgusi starp izmēriem, ir sīkums. Vakar sapratu, ka Massimo Dutti 38 . izmērs man neder un tas ir vāks. Lamāties gribas. Manas drēbes skapī arī saka - ev, nav par šauru, koa? Es vēl morāli pretojos faktam par novecošanos un vielmaiņas izmaiņām, bet šķiet, ka man būs jāmaina attieksme, un jāsāk iemīlēt savu apaļīgumu un jauno 38/40. izmēru.
Link4 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Pelējums [15. Aug 2014|22:11]
Cik pretīgi! Beidzot arī ar mani ir noticis tas - atveru skapi un ilgāk nelietota soma ir appelējusi. Man ir bail skatīties ziemas mēteli :/
Bet te Īrijā tas nav nekas šokējošs, bet nu - kaut kā veiksmīgi biju no šī pati izvairījusies.
Būs jāpameklē, ko tādu mitrumu savācošu var ielikt skapī. Jābūt kādam risinājumam.
Linkir ko teikt?

Plosīšanās [15. Aug 2014|15:42]
Ir reizes, kad veselais saprāts uzpīpē stūrītī. Hormoni plosās un mēģina mani pavilkt līdzi. Pagaidām nepavelkos, bet nezinu, cik būs spēka pretoties.
Kaut ko ļoti vajag domu novēršanai. Izdomāju, ka varētu rīt paņemt day-tripu uz Connemara - viena no afigennākajām vietām Īrijā. Bet tad es iedomājos tos tusnīgos amīšus, piekasīgos vāciešus un jautros latīņamerikāņus un man jau besītis no tā vien.
Vēl varētu sēdēt kompī un salikt Facebook-ā bildes no Bukarestes un Turcijas ar aprakstiem.
Vēl varētu shopping therapy uzrīkot, bet baigā optimisma vadīta mēneša sākumā brīvos līdzekļus pārsūtīju uz LV kontu un tagad negribas tās zvērīgās komisijas maksāt. Window shopping man arī kādreiz patika, bet nu - laikam vairs nav tas.
Paēdušai pelītei miltiņi rūgti...
Viss uz labu, tikai jātiek galā ar sevi.
Linkir ko teikt?

Aļo laikam tomēr dzīvos [10. Aug 2014|01:06]
Es resetoju factory settings telefonam un viss aizgāja - atkal redz sim karti, it kā viss forši. Bet nu drusku tāda nedrošība ir - negribas dārgus aksesuārus pagaidām pirkt.
Linkir ko teikt?

beigts aļo :( [9. Aug 2014|18:40]
Mans jaunais Galaxy S4 mini jau mani uzmeta. Vakar dienas vidū uzzinu, ka SIM karte it kā nedarbojas. Sim karti pārbaudīju - viss ok. Biju pat pie labotājiem - tie pārbaudīja un teica, ka bez iejaukšanās sistēmā, nekas nav darāms. Tagad ir izvēle - vai čakarēties ar garantiju vai aiznest ķīniešiem, kuri visu sataisīs un garantija vairs nedarbosies.
Drusku bēdīgs noskaņojums, ka telefonu vairs var lietot tikai kā Ipod ;)
On the other news - atkratījos no viena nepatīkama pienākuma un man sākas krāsaina un burvīga dzīve.
Vēl vakar nopirku biļetes uz Turciju septembrī un tā es visu atvaļinājumu arī būšu iztērējusi.
Linkir ko teikt?

Pusdienas laika izklaides [5. Aug 2014|15:01]
[Tags|]
[Oma: | ]
[Klausos |relaxed]

Šodien pusdienas laikā aizgāju pie vjetnamiešiem uz sprandas un plecu masāžu. Kad man sāka masēt sprandu, man bija skaidrs, ka baigi savilkts man tur viss ir. Bet nu - tagad ir daudz labāk un, kad nebūs skopums, iešu vēl.
Linkir ko teikt?

Mani austrumi manos rietumos [4. Aug 2014|21:50]
Sestdienas pēcpusdienu kvalitatīvi pavadīju ar albāni - dzērām marokāņu tēju, dalījāmies atvaļinājumu stāstos (es par Latvijas sauli un medicīnisko tūrismu, viņš par Hamburgas sarkano lukturu rajonu un vāciešu nepatiku pret kamerām), ēdām korejiešu restorānā un gandrīz aizgājām pie taizemiešiem uz masāžu (tur es tuvākajās dienās tomēr gribu doties tik un tā).
Vakar vakarā biju pie tunisieša dzert turku kafiju un ēst austrumu saldumus, pēc tam uz komēdij-šovu, kur lieliski izsmējos, sadzēros Guinness un knapi paspēju uz pēdējo vilcienu.
Šodien ar serbu, kurš 18 gadus nodzīvojis Stambulā, kāpu Brejas kalnā, ēdām kebabus un vedu arī viņu pie tunisieša dzert turku kafiju.
Šodien man paziņa paprasīja viedokli par notikumiem Gazā. Un man ir kauns, bet es pat nesekoju līdzi nekam. Man ir žēl upuru un nav kara bez upuriem. Un jebkuru karu var attaisnot, ir tikai jāmāk. Gribējās līdz gulētiešanai uzrakstīt savu viedokli, bet man ir vēl pāris minūtes līdz 22:00, kad jālien migā, un es pat prātā neesmu apsmadzeņojusi, ko par to domāt. Mums te Dublinā katru dienu kāda protesta akcija pret notikumiem Gazā.
Es dažreiz naktī pamostos un nesaprotu, kur es esmu (laikam jau arī dažbrīd - kas es esmu). Bet pagaidām es to noveļu uz laiku Latvijā, kur gandrīz katru nakti gulēju citā gultā.
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[1. Aug 2014|12:05]
Beidzot tiku pie jauna telefona. Galaxy S4 mini. Tagad mācos draudzēties caur pieskārieniem :-)
Sliktā ziņā, ka kolēģe ar kaut kādu vīrusu nāk uz darbu un tikai sūkstās, cik sūdīgi. Bet ko pieaugušam pateiksi, ja prāta nepietiek?
Telefonu geeki - ja telefonam ir corning Gorilla Glass 2, vajag vēl to aizsargplēvi gādāt vai nē?
Linkir ko teikt?

[19. Jul 2014|08:26]
Esmu ceļā uz Kuldīgu un man nav ne jausmas, kas mani tur sagaida, bet es ceru uz foršiem pārsteigumiem.
Linkir ko teikt?

ir labi būt Latvijā un gribu kļūt par baņķieri Īrijā [19. Jul 2014|07:47]
Vakar atlidoju un atkal lidmašīna uz Rīgu bija pilnībā izpārdota, jo veicot on-line check-in 3 stundas pirms reisa, man netika piešķirta vieta, bet uz boarding pass bija uzraksts "airport", kas nozīmēja, ka man bija jāsagaida boarding beigas un tad kā pēdējai jādodas uz lidmašīnu, kur man laipni ierādīja 12 D vietu.
Atlidoju un bija diezgan pavēss Rīgas lidostā - tāds mazs sarūgtinājums, ka karstuma vilnis mani neiemeta atpakaļ lidmašīnā. Es jokoju.
Aizbraucu uz centru un tur jau bija kaut kas vairāk no tā karstuma vasaras naktīs, pēc kā esmu noilgojusies.
Pasēdējām ar māsu un viņas draudzeni Chomsky un patīkami nošokējos, ka par EUR 3,50 var dabūt alu un kafiju!
Vakar vēl cēlu Īrijas ekonomiku un strādāju līdz lidmašīnai un man ir vēl viens stāsts par bankas darbinieku nekompetenci. Viena no bankām mums beidzot ir atvērusi EUR kontu, bet mēs jau tādi superkruti, ka mums vajag vēl vismaz 2 valūtas. Tur ir atsevišķa anketa, kuru aizpildīt var tikai pēc ilgas studēšanas un arī tad bez pārliecības, bet mūsu mīļais un labais menedžeris ir atvaļinājumā divas nedēļas. Zinot, ka es būšu atvaļinājumā teju 2 nedēļas, bet esošā banka beidz darbību Īrijā un 22.augustā visi konti tiek slēgti, man gribējās iesniegt pieteikumu vēl vakar. Filiālē nevaru satikt nevienu, ko pazīstu, atsūta man jauku meiteni un viņa ņemās man palīdzēt izprast to, ko es gribēju. Bet! Līdzīgi kā LV pirms 15 gadiem par pārskaitījumiem uz banku varēja sūtīt faksu, Īrijā vēl aizvien var tā darīt un var arī telefoniski dot instrukcijas. Man un mūsu uzņēmumam galīgi šīs opcijas neliekas atbilstošas 2014.gadam un es meitenei prasu - tas viss ir superīgi, bet vai tos pārskaitījumus citās valūtās nevar veikt arī internetbankā un viņa man saka, nē, nevar. Es šokā, jo tad mums nafig tos kontus vispār nevajag. Bet es domāju - nu tak nevar tā būt, tāpēc vēl 2 reizes pārjautāju, lai zinātu, ka neesam viena otru pārpratušas un viņa man "to my best knowledge, no, but calling is not stressfull". Un man likās - WTF?????
Bet tad kā saulvedis un sadarbības ar šo banku glābējs ieradās viens vecāks klerks un pārņēma manis konsultēšanu. Un nu jau man vairs nekādas EMIR vai FACTa formas nebiedēja, bet es uzreiz viņam jautāju par internetbanku un darbu ar vairāku valūtu kontiem. Paldies Dievam, viņš teica, ka viss normāli - visu var tiešsaistē darīt un nav ne jāfaksē, ne jāzvana. Un uz tā fona nosacījums par Internet Explorer lietošanu (jo uz citiem pārlūkiem nestrādājot internetbanka) liekas tīrie ziediņi.
Un tagad mīļā ciba - nu kā bankā var strādāt cilvēks, kurš pat elementārus savas bankas produktus nezina? Halo? But welcome to Ireland, don't be so stressed :)
Tas nav pirmais šāds gadījums, diemžēl baidos, ka arī ne pēdējais.
Bet beigās iesniedzu pieteikumu un ceru, ka līdz nākamās nedēļas beigām mums būs tie konti atvērti.
Linkir ko teikt?

[18. Jul 2014|02:11]
Pase ir.
Tagad vēl pēdējie skaistumkopšanas pasākumi.
Linkir ko teikt?

[17. Jul 2014|23:06]
Man rīt 17:05 ir lidmašīna un man nav ne jausmas, kur ir mana pase. Protams, arī iečekojusies neesmu.
Un šīs būs minimālās brīvdienas, jo man koferī nav vietas savām drēbēm. Laikam jāpaņem veļa un jācer uz māsas žēlastību.
Linkir ko teikt?

Darbīga un patīkama svētdiena [13. Jul 2014|20:54]
Šodien albāni biju uzaicinājusi pie sevis uz pusdienām, kur gatavoju dzadziki, spinātu boreku un fetas siera boreku un kaut ko jaunu, no Jūlijas Viscokajas kulinārijas šova - Завтрак для вегетарианцев (http://video.sibnet.ru/video1221299-Zavtrak_dlya_vegetariantsev__Zavtrak_s_YUliey_Vyisotskoy_/), jo albānis man te veģetārietis pagadījies - ļoti labs baklažānu paēdiens - īstenībā arī vienkārši un var arī būt mierīgi ne tikai brokastis. Pašai prieks par šitādu atklājumu. Kas interesanti, sarežģītais turku ēdiens "Imam Bayildi" (imams paģība) ir ar tām pašām sastāvdaļām, tikai tur pamatīgāka cikošanās ap baklažānu, bet tas tikai tāds labs apstiprinājums, ka tās sastāvdaļas ir diezgan perfekta kombinācija.
Tagad piebeidzu Da Vinci Chianti, kas nākot no tā paša miesta, no kura Leonardo :)
Vēl man ir 3/4 no milzīga arbūza, ko droši vien visu nedēļu līdz Latvijai ēdīšu.
Linkir ko teikt?

kur ir manas lidmašīnas? [10. Jul 2014|15:25]
Bukarestes lidostas tax-free bija kaut kāda moment- un nemoment- loterija, kur vajadzēja atzīmēt, cik lidojumus gadā es veicu un es tikai ātri piemetu lidojumus līdz tam brīdim šogad un man jau iestājās mazs šoks - bija jau 11 lidojumi un biļetes konkrēti uz vēl diviem. Bet plānā ir vēl vismaz 4 šogad, ar darbu nesaistīti. Esmu atpakaļ 2004. - 2006. gadā, kad bija vēl vairāk, bet toreiz 90% darba dēļ.

Momentloterijā es vinnēju 10% atlaidi nākamajam pirkumam tax-free, ko godam izmantoju, iegādājot īru viskiju dāvanai, lol.
Linkir ko teikt?

Futbols [9. Jul 2014|18:40]
Fragt ein Deutscher einen Holländer. Gegen wen spielt ihr heute ? sagt er: Argentinien. sagt der deutsche, das ist ja lustig, wir am Sonntag auch ...
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Ramadāna pirmā diena [28. Jun 2014|20:48]
[Tags|]

Šodien pabiju Hennas salā Stambulā un vājprātīgi apdegu - pati 100% vainīga, jo bija slinkums uzsmērēt pretapdeguma krēmu, lol. Un bija milzīgs vējš, kas maldināja, jo likās baigi auksts visu laiku.
Tagad kājas pulsē un ir smuki sārtas.
Bija plāns doties uz Taksimu izklaidēties pēdējā vakarā, bet sāp tā, ka paiet nevar, kur nu vēl dejot.
No rīta bijām stilīgā brokastu vietā Siyah Cafe& Breakfast Bešiktašā.
Pēcpusdienā satiku turku brāļa tanti, kas uz radu bērnu piedzimšanu taisa dekorētus balti rozā vai balti zilus cepumiņus - gan ar Hello Kitty, gan princešu kronīšiem, gan mašīnītēm. Vispār burvīga tante - 65 gadi un angliski runāja brīnišķīgi.
Burvīga diena - pirmā ramadāna diena, pirms pāris minūtēm Stambulā iestājās iftars.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

Vaaaaaasara - pilnīgi neticams kosmoss [18. Jun 2014|23:04]
Šodien arī direktore pārliecinājās par Īrijas banku low cost customer service un saprata, ka es neesmu to visu izfantazējusi. Visādi citādi - vakar es noskrējos pa Dublinu augstpapēžu kurpēs - kopā ne mazāk kā 13,5 km. Kā jums liekas, kurš šodien domā, ka tā nebija spožākā ideja?! :)
Tas pats purniņš ir arī sun-kissed, jo mums te ir VASARA ar +23 grādiem un es esmu sajūsmā, ka varu sprinģot pa lauku, nevis sust ofisā. Bet te tā saule ir laikam baigi ģiftīgā, jo nekur citur es tik ātri neesmu apdegusi. Bet tas viss ir sīkums. Šķiet, ka līdz braukšanai uz Turciju, man arī te būs vasara un tā ir laime.
Vēl tikai man trūkst idejas, ko sadarīt Bukarestē sestdienas priekšpusdienā. Ielidoju 06:45 no rīta un līdz vismaz 16:00 man ir laiks, lai drusku kaut ko no pilsētas paskatītos. Esmu Transilvānijā bijusi, bet Bukarestē nekad.
Jāatrod pase un proof of address, lai varu bankā kļūt par signatory. Un lai varētu kaut kur aizlidot. Eh, skaistā dzīve.
Vēl šodien darbā iepazinos ar blakus ofisa brazīli Eduardo. Man kaut kas ir "atvēries", laikam, jo šitik vienkārši es nekad ar vīriešiem neiepazīstos. Tas viss ir bulshits, bet tik un tā patīkami.
Linkir ko teikt?

Kā sākas laba nedēļa [16. Jun 2014|18:57]
Šorīt man bija izdevība iepazīties vilcienā ar vīrieti, ar kuru sasmaidāmies jau kādu mēnesi -šorīt viņš apsēdās blakus man vilcienā. Bet es to izdevību neizmantoju. Un es nezinu, kāpēc, bet vispār iepazīties ar viņu vajadzēja. Mēs vakaros braucam ar vienu vilcienu un viņš dzīvo manā miestā. No rītiem gan viņš brauc ar vienu vilcienu vēlāk, ar kuru es tad kavēju darbu.

Šodien gandrīz sāku raudāt bankā, kad pret to necilvēcīgo sistēmu sajutos pilnīgi maza un nesvarīga. Man ir tāds niknums par to iekšā, ka varētu izārdīt to filiāli. Laikam vajadzēs iet gar jūru staigāt.

Landlords pamodās pusmēnesī. Tagad domāju, vai maksāt pilnu maksu, vai atkal ieturēt, kamēr nav nomainītas sarūsējošās eņģītes. Šitā jau 600 eur tagad ir ieturēti. Un jau 10 mēnešus tiek mainītas eņģītes. Lol.

Vispār gribas paraudāt.
Linkir ko teikt?

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system