Дипломат до мозга костей [entries|archive|friends|userinfo]
Zuzanna

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[22. Jun 2026|11:29]

dienasgramata
No reklāmas plakāta: “Meklē jaunas idejas uzkodām?”
Linkir ko teikt?

[22. Jun 2026|08:13]

dienasgramata
no ieraksta Cibā pirms 20 gadiem:

"būt nesabiedriskam arī ir labi - vismaz neviens nepiesienas iedzert alu"
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[21. Jun 2026|19:08]

prtg
[Tags|]

Noah (2014) (revisited)
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[20. Jun 2026|00:44]

prtg
[Tags|]

Sirāt (2025)
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[19. Jun 2026|19:30]

prtg
Laiks tikai sev? Priekš kam? Kopā jautrāk!
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[19. Jun 2026|13:37]

martcore
ļoti patika, kā krievu žurnāliste marija pevčiha nedaudz negaidītā kolaborācijā sev atklāj videospēļu sfēru (ar geoguessr)
acis aizdegās, rokas pieslēdzās
un, kad viņai piedāvāja pageimot pax historia
marija pajautāja, A KĀPĒC MUMS VAJAG NODARBOTIES AR ŠO HUJŅU, ja mēs varam ceļot pa visu pasauli, un pie tam mēģināt uzminēt pilsētas vai valstis

es arī šo jautājumu pastāvīgi sev uzdodu

Linkir ko teikt?

[18. Jun 2026|22:55]

dienasgramata
DELFI. Varas pozīcijā esoši pieaugušie nedrīkstēs veidot intīmas attiecības ar nepilngadīgiem jauniešiem
DELFI. Goda ģimenes bez maksas varēs nodot azbesta šīferi
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[18. Jun 2026|20:56]

prtg
Sabiedrības saliedētība tuvojas ikgadējam maksimumam
Linkir ko teikt?

[17. Jun 2026|15:11]

wowow
[Tags|]

mitro lolojumdzīvnieku barības ražotne
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[16. Jun 2026|20:39]

prtg
Domu laukums
Linkir ko teikt?

ko es šodien redzēju [15. Jun 2026|16:55]

martcore
šodien autobusa pieturā redzēju jaunu meiteni
kas bija tērpusies tādā diezgan atvērtā dekoltē blūzē vai krekliņā, es tur nesaprotu atšķirības
viņa ēda šokolādes saldējumu uz kociņa

un pēkšņi viss šis šokolādes un saldējuma masīvs no kociņa nokritā lejā, punktā
tur, kā lai to labāk pasaka, kur zviedru pussargs jasins aijari nesen precīzi trāpīja starp vārtu stabiem
rezultāts 1:0, lai arī šajā gadījumā jau tenisa ciparos 15:0, gandrīz geim set matč

vispār nekādas seksuālas objektivizācijas, kam gan negadās
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[14. Jun 2026|22:29]

aborigens
The longest word in the dictionary that is not a scientific neologism: floccinaucinihilipilification. The act of saying something is without value.
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[14. Jun 2026|00:01]

prtg
Brūte force
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[13. Jun 2026|22:07]

prtg
[Tags|]

Ofae
Imants Daksis
Linkir ko teikt?

Overthinking [13. Jun 2026|16:21]

shelly
Poll #21753 Dress Code
Open to: All, results viewable to: All

Ko man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu?

View Answers

Kleitas
7 (43.8%)

Šortas vai bikses
7 (43.8%)

Cits variants
2 (12.5%)

Link12 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[13. Jun 2026|11:46]

shelly
Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai...
Šorīt atcerējos.
Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien!
Link2 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[13. Jun 2026|11:27]

prtg
"A feast coming in,
An Arabian night with a taste of salt,
Fond good-byes and Good Lord! There you are!
These boxes with cats, these eggs that must not be broken,
These sailors' cries and rope thrown down
On the dock for tying,
Seeing the world itself arriving."
Linkir ko teikt?

[12. Jun 2026|20:45]

prtg
Rīgas Laiks, 2005.-2024. gada numuri LNB arhīvā. Kad nav, ko darīt.

“Guļu gultā, lasu Buņinu: “Neapolē, Kamaldoli klosterī virs Vomero ik pa stundas ceturksnim dežurējošais mūks dauza pa ceļļu durvīm:

“Badate, è possato un quarto d’ora della vostra vita.”¹

Uldis Tīrons, Redaktora dienasgrāmata, RL, 02.2005

¹ “Ieklausieties, ir pagājis vēl viens stundas ceturksnis no jūsu dzīves.””
Link6 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[12. Jun 2026|12:23]

au
bijām vakar uz ODU nacionālajā. visi slavē un un un varbūt tāpēc, bet manā skatījumā izrāde neiziet no rāmja "normāla izrāde". daudz "izkritienu" dramaturģiskajā materiālā.

vienīgais, kas likās izcils, ir abu vīriešlomas tēlotāji, es tur redzu SN nominācijas.
Link1 rakstīja (bija, ko teikt)|ir ko teikt?

[12. Jun 2026|10:58]

prtg
acrimeacrimeacrimeacrime
Linkir ko teikt?

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]

hackers counter system