Labi. Tad vari izvēlēties pēc skaistuma.
Ja tas ir rūtains audums ar rakstu, tad overall kategorija ir block drafts (tur gan nav tikai dreļļi, bet blokraksti, tajos var ietilpt arī visu veidu dubultaudumi, confuse a cat.
1. Drellis ar HORIZONTĀLIEM (nb, audu) pārstaipiem: overshot. (Overshot is so named because the welft "shoots" over the ground cloth according to the threaded pattern blocks. Ja raksts ir "zvaigznītēs", tad to sauc par Honeysuckle, piemēram. ("Latvian traditional honeysuckle, nokritu gar zemi, sasitos ar imaginārajām atspolēm")
2. Vēl ir Crackle, crackle blocks known as Jamtands Vaev (zviedru ae, kopējais) Jamtlandsdrall" the weave suggested crackled glazing on old pottery. Ķipa, Kraklē audums, bet nu tas nav baigi drellīgais, top of mind. Un nav pārāk latviskis, drīzāk figurē dekoratīvajos audumos.
3. Drellis ar vertikāliem (velku) pārstapiem- monks belt. Threaded Monks Belt, piemēram.
4. Rožceliņš, tas tāds tipisks arī latviešu audums, skat. piem.
http://www.turaida-muzejs.lv/wp-content/gallery/segu-izstade/dsc03185.jpg angliski saucas liriskajā rosepath vārdā.
5. Kompromisa figūra dēļ labskanības man šķistu "undulating twill"- iegūglē bildes, redzēsi. Tas ir rakstainais trīnītis, tehniski ņemot, nav drellis, ir rakstains audums, piem, šāds.
https://www.weavolution.com/sites/default/files/imagecache/max-1000/projects/sd_8-shaft-undul-twill-blu_1.jpg Sīkas atškirības varētu noteikt, atkarībā no tā, kas tas ir par priekšmetu. Rožceliņus auda vairāk segās, lielajos/biezajos audumos, brunčos, dvieļi/galdauti, rucavas sievu galvassegas, latgaļu priekšauti –