tikko_pamodos ([info]tikko_pamodos) rakstīja [info]gribam_zinaat kopienā,
@ 2016-08-24 18:39:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
kauna kultūra
Kāpēc sievietes, kuras piedzīvojušas diskreditējošas situācijas saistībā ar savu ķermeni, nevar turpināt politisko karjeru, bet galvā slims vīrietis, kuram ir lielākās parādsaistības pret Latvijas valsti, porno skandāls azotē un ārpus laulības uzcirsts sestais bērns, mierīgi turpina darīt visu, it kā nekas nebūtu bijis, ko? Kāpēc mūsu sabiedrība ir ar tik atšķirīgu attieksmi pret šādām lietām?


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]restart
2016-08-24 19:57 (saite)
Bet es gribu zināt, kāpēc vajag šādi vaimanāt un žēloties, bet nenorādīt konkrētus vārdus un uzvārdus. Tā ir kaut kāda modes lieta?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]tikko_pamodos
2016-08-24 20:02 (saite)
Jā, es sekoju līdzi aktuālajai modei! Vaimanas un žēlabas gan savā jautājumā nepamanīju, bet liels paldies par norādīšanu, tas bija tieši tas, kas vajadzīgs! Vairāk tādu izpalīdzīgu cilvēku, sirsniņ.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?