Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries
> next 20 entries

Februāris 9., 2026


eizhens
18:49
govij atdevu parādu e137. es esmu labs parazīts.

(ir doma)

eizhens
18:20
tas dēļ gāzēšanas, bet tādas lietas jau nenotiek. Antiņši uzjāja stikla kalnā un nokliedzās pa visu pasauli un pamanīja, ka teikto neviens negribēja dzirdēt. Ceru uz drīzu siltumu.

(ir doma)

prtg
18:04
Tender of a tender bartender

(8 raksta | ir doma)

eizhens
17:39
pēdējā cigarete
ēdienam nav spēka
pēdējais kodiens
lūdzu Tevi
lai pēdējais
aizmigt un visu aizmirst

(ir doma)

ulvs
15:57
Atstāšu šo kodolīgo instagram video te, ja nu kāds vēlas rast nedaudz skaidrību par cionismu ASV artērijās un par plāniem caur kontrolēto opozīciju (Alex Jones, M. Tate, u.c. tēli, kuru asinsradinieki ir augsta ranga CIP dalībnieki) ievākt info par visiem disidentiem un nepareizi domājošajiem, lai tos tagad, plāna noslēgumā, savāktu ar ICE un pazudinātu birokrātijas tumšākajos tuneļos. Traģikomiski, ka par ienaidnieku tiek uzskstīts gan anti-cionists, gan arī kristietis, kurš vēlas atmaskot Sātana plānus uz šīs zemes. 

Laipni lūgts nākotnē, pasaule, kur dzimi tu un es ir sen mirusi.


(5 raksta | ir doma)

ctulhu
15:44 - Jāpānā arī
liekā fobija pamazām pāriet

https://www.delfi.lv/46713439/arzemes/120106003/japana-atjaunojusi-pasaules-lielakas-aes-darbibu

(ir doma)

covid_19
13:39 - šūnapraides prieki
daži 2 naktī saņēmuši ziņas par -20 salu un cemmējas un uzmet lūpu - nav pagulēt ļāvuši
dažiem pēc 2 naktī plīsušas trubas, salijis parkets, izmirkuši paklāji - uzminējāt? jā! - arī viņi cemmējas un uzmet lūpu ;) - nav pagulēt ļāvuši

ļaujiet ļaužiem čučiņāt

(ir doma)

rasbainieks
12:45
kas man likās ļ. mīlīgi karnevālā – mūsu backsteidžā bija vairāki tādi cilvēki kā es, kuri pirms seta vilka nost siltās apenes zem biksēm
un vēl mums bija ļ. ļ. mīlīga publika

(5 raksta | ir doma)

inese_tk
12:11
Patriarchy Stress Disorder

(ir doma)

eizhens
12:08
tajos busiņos salst zoļļi ar automātiem gan jau.

(ir doma)

ulvs
11:15 - dziļi 'n' izjusti
Labākais skaņdarba noslēgums, kādu spēju iztēloties. Television - The Dream's Dream.

(ir doma)

eizhens
10:51
taču neviens te nemaz nenāks - visur melnie cilvēciņi.

(ir doma)

eizhens
10:43
tiešām mentus sākuši daudz sēdināt?

(ir doma)

eizhens
10:18
ja sūtat policiju, tad tikai sievietes, lūdzu.

(ir doma)

vilibaldis
10:12 - Sadzīve
Atnāca elektrības rēķins... ir mazāk nekā domāju, ja ņem vērā, ka vannas istabā dzīvo un cauruļu neaizsalšanu pieskata elektriskais radiators.
Vienīgi, jocīgi ka nez kāpēc rēķins zviedriski, gan jau ka gļuks.

(2 raksta | ir doma)

eizhens
09:46
bļaģ! vēl viena diena...

(ir doma)

ulvs
02:41
Es izaugu ar Merlina Mensona "Holy Wood" CD. Tolaik man piederēja tikai daži kompaktdiski - Garbage "Version 2.0" albums, Type O Negative - World Coming Down, Korn - Issues, Massive Attack - Mezzazine, Orgy - Vapor Transmission (savdabīgs, ķīmisks ņūmetāls). Liekas, ka tajā gadā (2001/2002?), kad ar ģimeni bijām ievākušies Iļģuciema divistabniekā, kamēr mūsu dzīvoklī bija kapitālais remonts. Tur nebija interneta, tāpēc, pārnākot no skolas, nereti paēdu, gulēju uz grīdas ar skatu griestos un klausījos uz apli šos diskus. Klausījos arī tēvam piederošos Radiohead, Bjork, SRV, utt. Taču tieši "Holy Wood" albums mani paņēma visvairāk. Tagad klausos to un saprotu kāpēc. Vietām brutāla, taču kopumā ļoti izjusta un niansēta mūzika.

(5 raksta | ir doma)

kochka
01:36 - Pamazām atgriežos ikdienā
Sapnī redzēju, kā domas pārvēršas par vārdiem. Sen tā nebija bijis, ka sapnis rādās nevis kā kustīgi attēli, bet gan kā teksts. Tā parasti ir bijis pēc intensīvas tulkošanas naktīm, kad sapni var lasīt kā tekstu. Uz beigām pusnomodā pat izdarīju eksperimentu, iedomājos kādu vārdu un tas uzreiz uzrakstījās. Bet vai latviešu valodā? Vēl es redzēju, kā veidojas cilvēku domas, bet pēc pamošanās ļoti sāpēja galva un maz ko atcerējos.
Kāpēc es labāk patīku kaķiem, nevis suņiem?
Tags:

(6 raksta | ir doma)

eizhens
01:03
Linda, you were soooooooo beautiful. Thanks.

(ir doma)

eizhens
01:03
https://music.youtube.com/watch?v=ulOQKD8XbuI&si=T_T6hWh7yzX6yWwt

(ir doma)

> previous 20 entries
> next 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba