Družonok
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, October 25th, 2020
  ulvs
  12:21p
  Vakar pēc cīņas gandrīz notecēja asara. Grūti noticēt, ka tā bija Habiba pēdējā cīņa UFC.
  inese_tk
  1:02a
  oktobris
  rudens avenes vēl ražo. jālasa salstošiem pirkstiem.
  manī perinās kūtrums un tumsa.
  mežā gan vienmēr labi. mežā un ezerā.
  Niedrāja centrālajā peldvietā šodien kopā ar mani peldējās liels, liels vēzis.

  esmu vīlusies, ka tomēr notiks pāreja uz ziemas laiku. biju sacerējusies, ka tas ir atcelts.
  Saturday, October 24th, 2020
  ulvs
  4:41p
  Diezgan iespaidīgs video, kur mežacūka nogalina, šķiet, jau iepriekš ievainotu babuīnu. Un neceremoniāli pamielojas ar tā iekšām. Šādi video izcilil iekrāso bildi patiesajos toņos - tieši runājot par tēmu "cilvēks ir vienīgais dzīvnieks, kurš nepamatoti slikti izturas pret citiem dzīvniekiem, piemēram, nogalinot viņus sava prieka un izklaides pēc".  
  ulvs
  4:03p
  Protams, ļoti ceru, ka Geidžijs uzvarēs. Bet tā kā viņam patīk atdot piekļuvi savai mugurai, ko viņš dara, lai izbēgtu no cita wrestler iniciētajām scrambles, risks (Habiba specifikas dēļ) to darīt šoreiz ir pārāk liels. Tāda aizdoma, ka tālāk par 3./4. raundu viņi netiks. Turpināšu cerēt.
  neraate
  3:45p
  Nejauši atradu atkal to interneta veikalu, kurā tā patīk, ka bail! Velk mani uz tādu čigāniski boho hipiju stilu. Dievs vien zina kā es izskatītos ja man nebūtu žēl tērēt, būtu pareizs izmērs, labi daudz naudas un neriebtos iet iepirkties un būtu laiks un motivācija sakopties un sapucēties katru dienu
  newchic.com mēteļi, somas, džemperi kalnu ainavām, visādi skaisti mīksti lieli hudiji (kas droši vien briesmīgi sit ar statisko elektrību) un tās bikses! Tādas es sev gribu uzšūt, izpētīju, ka nav nekas tik briesmīgi traģisks (ja neskaita #@€& stakli)
  neraate
  1:28p
  Vēl joprojām esmu pidžamā, izgulēties nesanāca, bet pusdienas paēdām, uz galda rūgteni smaržo tantuka mārtiņrozes, zefīra groziņš bija ļoti labs lai gan ieskrēja lipīga drupača kkur aizdegunē, izklepināja mani kā plaušu slimnieku un tagad tur tā omulīgi ļurkājas šurpu turpu. Jūtu, bet neko nevaru padarīt. Un diena vēl tikai pusē, bet šī ir mana diena un es vēl ieiešu smaržīgā vannā un pēcpusdienā uzvilkšu savu skaisto lina kleitu
  Friday, October 23rd, 2020
  heishy
  9:11p
  2020 Written By Stephen King Directed By Quentin Tarantino T-Shirt - FiveFingerTees
  methodrone
  5:17p
  Riktiigi trigero un trigero un trigero tagadne. Viena puse grib mežonīgi baurot, ka atjeedzieties stulbeņi, jūs esat stulbeņi un jūsu idejas ir stulbas un psihas un ļaunas, tāpēc atjēdzieties un atkratieties un notinieties bezdievīgie lohi. Ja jūs gribat būt stulbeņi, tad dariet to kaut kādā ekstra stulbēņu komūnā, kur jūs varat distancēties un mazgāt rokas pa cēlieniem visu dienu kā grupas aktivitātes.

  Otra puse mierīgi piefiksē, teju garāmejot, ka ahā, šī ir mana pasaule tagad un es tikuntā varu radīt sevi un dzīvot ar izdomu.. neesmu jau nekādā koncentrācijas nometnē, un pat tur varētu. Jo pasaule un dvēsele ir neizsmeļama un vienmēr kaut kāds vieglumiņš, kas interesants atradīsies ne no šā ne no tā.

  Kā vienmēr, kad mani šaubas māc, es eju vārīt dārzeņu zupu.
  windrider
  1:53p
  Parunāšu par ASV prezidenta vēlēšanām, jo par tām arī tagad izsakās visi, kam nav slinkums.
  Sākšu ar to, ka man nepatīk Tramps. Un ne tik daudz savas īstenotās politikas cik personības dēļ. Man viņš šķiet rupjš, aprobežots un pastulbs opis ar iespējamām psihiskām novirzēm. Tomēr, demokrāts Baidens nav daudz labāks. Tikpat senils un gadu ziņā pat vecāks par Trampu. Divi 70+ opji cīnās par to, kurš vadīs rietumu pasaules ietekmīgāko valsti. Lielai daļai amerikāņu nav nekādas izvēles un jābalso tāpat kā Krievijā. Par pilnīgi jebko, ka tikai tas nav Putins (vai Tramps), kaut par komunistiem.

  Vēl ļoti interesanti ir tas, ka ASV latvieši jau kopš 1950. gadiem diezgan monolīti ir atbalstījuši republikāņus. Daudzi aktīvi darbojās republikāņu partijā, centās caur republikāņu kongresmeņiem bīdīt dažādas baltiešiem svarīgas iniciatīvas utt. Tas viss tādēļ, ka vēsturiski republikāņi izcēlās ar konsekventu un stingru nostāju pret PSRS. Demokrāti asociējās ar pielaidīgāku nostāju un gatavību uz kompromisiem. Vecajai trimdai tas, protams nebija pieņemami. Tagad gan ir sašķēlusies ne tikai ASV latviešu kopiena, bet arī visa ASV sabiedrība. Trampa laikā visas daudzās ASV sabiedrībā apslāpētās bet gruzdošās pretrunas ir iznākušas ārā un uzliesmojušas ar jaunu sparu.
  Daudzi šeit Latvijā pārmet Trampam, ka viņš ir apšaubījis NATO lietderību un samazina ASV iesaisti daudzu pasaules valstu problēmu risināšanā. Tomēr, šis process iesākās jau pirms Trampa un noteikti turpināsies. Eiropai jāsamierinās, ka viņa vairs nav pasaules notikumu centrā un ģeopolitiskais fokuss pakāpeniski pārceļas uz Āziju. Turklāt es neticu, ka kāds demokrātu prezidents būtu piekritis pastāvīgai ASV karavīru klātbūtnei Polijā.
  Fakts ir arī tas, ka ASV admnistrācija pati par sevi ir atsevišķs organisms, kuras darbībai ir raksturīga liela inerce. Līdz ar to tūlītējas izmaiņas ASV politikā nav gaidāmas vienalga kurš uzvarēs.

  Par vien lietu gan es Trampam esmu pateicīgs. Viņa izrunāšanās dēļ A-Eiropa un jo sevišķi Latvija pārstāja kā mantru skandināt NATO kolektīvā līguma 5. pantu, bet nonāca pie atziņas, ka aizsardzība primāri, tomēr ir viņu pašu atbildība. Ja nebūtu Krievijas agresijas Ukrainā un Trampa, Latvija joprojām plānotu novirzīt 2% no valsts budžeta aizsardzībai, ''kaut kad nākotnē''.

  Current Music: Remains - Garīgais mazohisms
  Thursday, October 22nd, 2020
  methodrone
  7:39p
  Darbaa pagraba boileristabaa atradu mirushu balodi. Vinjsh bija padeviigi atduseejies starp follijaa aptiitu trubu dzhungljiem. Nezinu cik ilgi vinjsh tur bija guleejis, bet pirms kaadaam divaam nedeeljaam es daarzaa redzeeju totaali samezhgjiitu, sabojaajushos balodi, kursh knapi vilkaas. Vinjam bija izkropljota seja, kaajas un asinis uz galvas. Es vinjam atnesu uudentinju, bet vinjsh knapi vilkdams gravitaaciju iezveelaas tuveejaa laima kokaa.

  Man ir taada sajuuta, ka es arii sava darba pagrabaa kaut kur nomirshu aiz rona blues. Es jau sen zinu, ka man ir jaaiet prom no shii dead-end darba un jaaveido cita dziive. Bet manas motivaacijas spirit animal ir tas puvushais balodis.. peleeciigi maigs no aarpuses, neglaabjami degradeejies no iekshpuses.
  windrider
  1:48p
  Interesanti, kā meita un citi viņas vienaudži pēc gadiem atcerēsies šo kovid laiku? Vai tas būs atstājis kādas paliekošas psiholoģiskas sekas, varbūt kādas bērnības traumas? Tas taču būs bijis laiks, kad nedrīkstēja iet uz pulciņiem. Vecāki nedrīkstēja pat pavadīt bērnudārza grupiņā, bija jānodod bērns audzinātājai pie ārdurvīm. Nekādu bērnu ballīšu ar draugiem, nekādu staigāšanu pa veikaliem vai vakariņu kafejnīcā. Laiks, kad uz jebkuru jautājumu kāpēc kaut ko nedrīkst darīt, vecākiem bija tikai viena atbilde: ''tāpēc, ka kovids''.
  Savā ziņā pilnīgi pretēji tam ko parasti saprot ar laimīgu bērnību. Arī sabiedrībā valdošā spriedze un neziņa pastarpināti pārnesas uz bērniem.
  Katrā ziņā, jo ilgāk turpināsies, jo lielākas sekas tas atstās. Turklāt ne jau tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.
  neraate
  9:32a
  Dažreiz palasu ziņas un smiekli uznāk. Arī par visādām nesmieklīgām tēmām.

  Nesaprotu vai nevajag tagad sarīkot izraudāšanos ar kādu filmu vai tml, no rīta sāka nākt migrēna, neatnāca, paspēju atvairīties ar kafiju un /skūzi/ desmaizēm. No bd nākot jutu kā pilnīgi šermuļi skrien un ausis jutīgas, tagad tā stadija, kad nevar zināt labāk miedziņu, vīnu, vannu ar sejas procedūrām (ja man ir māls, skrubis ar eļļu un aprikožu kauliņiem, noplēšamā mitrinošā maska ar gurķi un alveju es kko no šitiem varu darīt vienā reizē, tikai pēc kārtas?) vai triekties sienā, jo tāpat nebūs jēgas
  inese_tk
  12:36a
  oktobris
  7. aprīlī nogājām pāris km turp un atpakaļ pa Rauzas krastiem. šodien atkal nogājām pāris km turp un atpakaļ pa Rauzas krastiem, tikai pretējā virzienā nekā iepriekš. ļoti, ļoti skaisti.
  Wednesday, October 21st, 2020
  neraate
  6:13p
  No rīta nr.3 taurēja 20 min. Ultraskaņā, visu rītu gaidīju, kad zvanīs lai eju pakaļ jo klepo. Neklepo, bet nav grūti šitā to saorganizēt. /Lūk arī mana nesaprotamā stresiņa iemesls/. Vakarā taurēja ar mazām pauzītēm visu mājupceļu caur laukumiņu. Tagad man reibst un sāp galva un viss riebjas un es negribu bērnus. Diemžēl tas neko nemaina, negribēt tu drīksti pirms tev viņi ir

  :D

  Negribas arī balderjāņus vai relaksenu, bet atkal ir visas cisku aizmugures dermatītā. Jā, daži našķi, ko pati iedodu, dažas grupasbiedriņu jubileju končas, bet pa lielam atkal izglītības institūcijas stress. Galvenā audzīte, kas parasti trīs dienas tagad ilgās ilgās mācībās un atkal karuselis ar svešām, dažām pat uz pusi dienas. Un es nezinu cik ilgi spēšu būt nepsiha tajos rītos vakaros, ja atkal aizies šajā ārprātā.
  Bija jau labi. Tikai par īsu
  ulvs
  3:17p
  nistagms
  1:11p
  uz manas palodzes nomiris liels zirneklis, divas rudens lapas no abām pusēm tam tuvojas un grib apsegt, bet zirneklis paliek miris un neapsegts

  Current Music: Deafheaven - Gifts for the Earth
  Tuesday, October 20th, 2020
  neraate
  8:51a
  nebijusi pieredze. piecēlos 6:45. pačurāju, puslīdz attopos (es no rītiem neko nesaprotu ļoti ilgi, ja vien nav kkāds režīms puslīdz iegājies, es tiešām neko neredzu, nedzirdu, visi vārdi skrien kā multenē gar ausīm un man nepielec, jo es neko nesaprotu), aizeju uz virtuvi, pagaršoju kafiju. cukura gana. samaisu, iedzeru malku, paskatos, sīki piecēlušies. sagriežu visiem lielkonfekti Miks, viņi pamāj tēvam. samirkšķinu, visi ir pačurājuši, jau virsdrēbēs, viens pufaikā un jau ar zeķēm un pulkstens ir 7:05!!! es pateicu, lai jakas velk nost, pufaikbikses var atstāt, kamēr es nebūšu puskrūzi kafijas izdzērusi, tāpat nekur nevar iet. no mājas izgājām 7:15. 7:22 jau bijām pie bd. un vēl vīramāti pa ceļam satikām, dabūjām slapju lietu-krusu un nesastrīdējāmies
  Monday, October 19th, 2020
  neraate
  2:52p
  nevaru vien nopriecāties kāds es šodien esmu malacis! esmu paspējusi jau aizvest sīkus uz bd, izņemt bankomātā naudu, nopirkt aptiekā sejasmaskas (aizmirsu ka vajag pašūt vēl), aizbraukt uz citu pilsētas daļu sapotēties pret gripu, aizbraukt uz centru, izdarīt sen atliktas darīšanas, atbraukt mājā, paēst, valodas nodarbību, pierakstīties beidzot pie tā trihologa, izmazgāt divas veļasmašīnas porcijas, izmazgāt piealpotās auduma maskas. un vēl pat nav trīs. tagad nedaudz atelpas (upeņu dzēriens. cerams bez gliemežu kakiņām) ar pastētes maizēm, tad jāizvāra frikadeles, jāpiekārto un skat - jau būs pienācis laiks iet pēc sīkiem.
  vēl gan būtu jāsašuj vēl pāris masku, bet par to es domāšu pēc pauzes
  sāku mērķtiecīgi darbu sarakstā ieplānot 'paēst', 'uzkost' un 'atpūsties'. kliedzošo darbu kaudzi tas, protams, nemazina, bet pats jūties drusku priecīgāks. vai vismaz kā mazāk nodzīts zirgs
  inese_tk
  12:50p
  oktobris
  rudens stresainākā (cerams) daļa darbā ir noslēgusies. esam pārvākušies, ievākušies, kaut cik iekārtojušies, čerezžopu palaiduši pirmizrādi, parādījuši pēdējo Perturbonu un iefilmējuši viņu teātrim.zip un vakar beidzot notika Vecmāmiņu valsts Peronā - tā teikt caur adatas aci. jo nu atkarīgs no traktējumiem, bet vismaz pēc viena no tiem - koris vakar īsti nedrīkstēja vairs izrādē piedalīties. ja būtu vēlreiz jāatceļ būtu vienkārši neizsakāms čakars un pismačs.
  vakarnakt atbraucām mājās. šorīt bija uzsnidzis sniegs, nolūzis pūpolkoks un ķirsis un viss dārzs sabļucis zem slapjā sniega šļuras. uz galvaspilsētu taisos tagad nebraukt vismaz nedēļu, dzīvošu provincē un spamošu instagramā.

  šo konkrēto dienu esmu nolēmusi veltīt pilnīgam kūtrumam. es gan biju nolēmusi arī bezgalīgi ilgi gulēt, bet esmu augšā jau no astoņiem, kad kaķis gribēja ārā un es ieraudzīju sniegu, nolauztos kokus, utt. un vairs nevarēju aizmigt.
  Sunday, October 18th, 2020
  ulvs
  11:55p
  https://youtu.be/gr0XWmEbiMQ  

  G.Szabo '68.g. albums
  neraate
  8:32p
  Beidzot man nesalst. Pidžamā zem dūnu segas brīžiem par karsti. Ne tā, ka svīst aumaļām, bet tā, ka var arī kādu pleciņu vai ciskiņu izlikt ārpus segas un nenosalt.
  Gliemeži arī kļuvuši kustīgāki
  Vienīgi gaiss atkal sauss un ass
  neraate
  6:09p
  Uztaisīju kapātos balodīšus, visiem ļoti garšoja, pa diendusu gāju uz virtuvi apēst vēl kādu porciju. Un tā tomātu mērce 'Čardaš' jau tā garšīgo lietu paceļ pilnīgi citā līmenī. Un garšo lai gan ar koriandru
  heishy
  1:56p
  Saturday, October 17th, 2020
  neraate
  11:35p
  Noskatījos video recepti un domāju moš jādod tam aquafaba (turku zirņūdenim) otra iespēja. Es ļoti jūtu to zirnīgo garšu, bet man galīgi nepatīk arī jēlas olas garša bveagh. Ieraudzīju, ka var šokolādes musu taisīt no šitā. Jāpadomā par šo tēmu
  neraate
  9:03p
  Tas mirklis, kad draudzene tev prasa 'klau, vai bija laba doma dzert vīnu, ja tevi vakar vakcinēja?' un tu saki 'ja atmetu pekas, vīnu nevainot, tas bija tā vērts'
  :D
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba