Depresīva troļļa piezīmes - Latvija var! [entries|archive|friends|userinfo]
zazis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Latvija var! [Feb. 2nd, 2022|10:26 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:February 2nd, 2022 - 11:03 am
(Link)
acīmredzot nav vienalga par līdzcilvēkiem. jobanā empātija. turklāt, kamēr pats nebiju pārtraucis lietot, nemaz nemanīju kā alkoholisms pie mums tiek iezīsts ar mātes pienu. ļoti nepatīk šī alkoholisma kultūra, kas pie mums tik ļoti cieņā.
[User Picture]
From:[info]sw
Date:February 2nd, 2022 - 11:12 am
(Link)
Alkoholisma problēmai parasti pamatā ir citas problēmas, kāpēc cilvēks meklē ārēju mākslīgu risinājumu vai vismaz iespēju atvienoties no realitātes. Šī ir traumēta nācija un attiecīgi durstīga un ne pārāk patīkama pret citiem, es izvēlējos no šā "mēs" vienk. atvienoties, jo nav resursa attiecībām ar viņiem. Žēl, protams, bet ne jau viena cilvēka spēkos ir viņus izārstēt, tāpēc labāk darīt savas lietas, uzmanīties no viņiem un netērēt resursus.
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:February 2nd, 2022 - 11:17 am
(Link)
nespēju tā norobežoties, es arī esmu viens no viņiem.
un kā jau zemāk sāpīte norādīja, tautas alkoholisms ir smaga nasta veselības aprūpes sistēmai. ja būtu kā pie amurikāņiem, kad tevi atstāj nomirt uz slimnīcas sliekšņa, jo nav apdrošināšanas, varbūt būtu savādāk.
es arī neaicinu glābt indivīdus, aicinu apzināties iespaidīgo problēmu un pretoties alkohola propagandai, kuru varam sastapt ik uz stūra. kaut vai tradīcija, ka viss jāsvin ar alkohola lietošanu.

[User Picture]
From:[info]nistagms
Date:February 2nd, 2022 - 01:06 pm
(Link)
kas ir tie 'viņi', ar kuriem tev nav resursa attiecībām?