friends [entries|archive|friends|userinfo]
zazis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Feb. 27th, 2020|09:45 am]

nistagms
[music |Faith no More - Easy]

"Iestāde, pie kuras durvīm noticis kautiņš, ievākusies telpās, kur pirms četriem gadiem strādājis kāds cits bārs ar nosaukumu "Easy". Šim bāram bijusi bēdīga slava, jo teju katrās brīvdienās izklaide beigusies ar policistu un mediķu ierašanos."
linkpost comment

[Feb. 27th, 2020|09:54 am]

kisswithafist
Vakar biju Sapņos un kokteiļos, piespiedu kārtā. Šausmas kaut kādas. Pirmkārt, obligāti jānodod mēteļus garderobē, tas vēl būtu pārdzīvojams. Otrkārt, viss ir spoguļos, gaismiņās un mākslīgajos augos (pat ēdienkarte), laikam stils tāds. To arī varētu pārdzīvot. Spoguli tualetes griestos es arī varētu pārdzīvot. Bet mani piebeidza automāts "iemet 1 eiro un sasmaržojies", kas vismaz pēc nostāstiem ir tikai sieviešu tualetē. Vīriešiem jāstaigā dabīgi aromatizētiem.

Kas par piedzīvojumu. Vairāk gan neiešu, nepierunāsiet.
linkpost comment

[Feb. 27th, 2020|08:59 am]

nistagms
[mood | cold]
[music |Acid Bath - Finger Paintings of The Insane]

pasaulei vajadzētu izgulēties
linkpost comment

[Feb. 26th, 2020|07:33 pm]

neraate
Viens no bīstamākajiem bet izpildāmākajiem šī gada mērķiem ir pagaršot Krējuma pagali un dabūt kaut vienu gotiņu burciņā.
Izrādās, ka viņi sūta arī ar pakomātiem un par uz visādām ārzemijām!

http://www.skriverugotina.lv/?fbclid=IwAR3fpUP-cx0_a1SieHoRPyhkftrfSaSeZy-Mg9C_Rf1bRjXYrHNasJe45A0
link4 comments|post comment

[Feb. 26th, 2020|06:29 pm]

ravejsledzejs
Lasu, lasasu, lasu... Nu par to koronovīrusu... Eu, varbūt kāds man uzsauks braucienu uz Uhaņu?
link6 comments|post comment

[Feb. 26th, 2020|05:40 pm]

dienasgramata
man nepatīk jauno Samsungu kameru izvietojuma dizains. reāli tizls. it ipaši tas izvirzījums virs virsmas
Kāpēc lai kāds kaut ko tādu gribētu sev kabatā?
link4 comments|post comment

#Kāpnes [Feb. 26th, 2020|02:51 pm]

svesinieks
[Tags|]

Noskatījos The Staircase, kas ir tāds position dokumentārs seriāls par Maikla Pītersona tiesas prāvu. Garš stāsts īss – Pītersona kunga sieva nokritusi pa trepēm, viņš izsaucis ātro palīdzību, bet viņi atraduši sievu guļot asins peļķē, trepju telpai mirkstot asinīs. Tas, protams, radījis aizdomas par slepkavību un seriāls seko līdzi Pītersona tiesas gaitām. Neņemos spriest par tiesas iznākumu. Filma uzņemta no paša Pītersona un viņa ģimenes perspektīvas, un, visai veiksmīgi, arī attēlo visus apsūdzētāju trūkumus – tāpēc esmu biased as fuck. Galvenokārt tāpēc, ka pats Pītersona kungs izskatās pēc krietna vīra un domāju, ka, pat prasmīgi sagatavotam, kinomateriālam ir savi ierobežojumi tajā, cik ļoti var no nekrietna slepkavas izdarināt krietnu ģimenes cilvēkus. Nekāds juridiskais eksperts neesmu, bet tas par ko man gribas parunāt ir tas, cik traka ir Amerikas tiesa, vai vismaz par to, kā izskatās Amerikas tiesa šajā dokumentārajā materiālā.

Visa tiesas prāva norit abām pusēm argumentējot par labu savai pozīcijai. Un tikai un vienīgi par labu savai pozīcijai izmantojot teju ikvienu spinu zem saules (ekspertu kredenciāļus, emocionālas bildītes, datorā atrastu pornogrāfiju). Turklāt, apsūdzības pusē ir motherfucking valsts ierēdnis, kurš par vārītēm cenšas pierādīt vainu, uzstājas ar emocionāli uzlādētām runām un dara visu, lai panāktu žūrijas labvēlību. Liekas, ka universitātes debašu formātā ir lielāka vēlme no dalībnieku puses būt objektīviem, lai gan tur pats formāts paģēr izteikti pozicionālu tēmas atainojumu un spriedumu. Es saprotu, ka ideja ir, ka abas puses līdzvērtīgi cīnās un pa vidu dzimst taisnība. Bet process vairāk atgādina to, kā “Vakara ziņas” un “Privātā dzīves” vai līdzīgi preses izdevumi censtos atainot kādu kompleksu un svarīgu notikumu, izmantojot sev tipiskus argumentus. Liecinieki pirms liecināšanas tiek sagatavoti un trenēti, lai sniegtu pēc iespējas indīgākas un asākas atbildes uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem, pēc iespējas iegrieztākā veidā, atbild. Turklāt liela daļa no lieciniekiem ir straight-forward tupi kā zābaki un labi var redzēt, ka nav tā, ka viņi 100% saprot par ko ir runa - to nevar noslēpt, tas parādās katrā teikumā un katrā domā. Visu procesu caurstrāvo labi jūtama “Often wrong, never in doubt” attieksme.

Mazpieredzējuši eksperti divatā veic asins pilienu analīzi, bez īpašām pretenzijām uz zinātnisku metodoloģiju. Samērcē sūklīti neīstās asinīs un neveikli sit pa viņu ar kociņu un tad saka, ka jā asins lāses izskatās diezgan līdzi tam kā tas ir nozieguma vietā. Apsūdzības puse izdomā, ka iespējamais slepkavības ierocis ir kāda taizemiešu pūšamā trubiņa un tad vairākas dienas tiesas zālē tiek cilātas dažādas pūšamās trubiņas, potenciālajam vainīgajam tiek pārmests, ka viņš pazaudējis (proti, noslēpis) savu pūšamo trubiņu, bez nekādas jēgpilnas norādes, ka tas tiešām varētu būt ierocis. Kaut kādā mērā viņus var saprast – klāt neviens nebija, bet tiesa notiek un par kaut ko ir jārunā, bet, sasodīts, saukt to par izmeklēšanu šķiet, mazākais, liekulīgi. Brīžiem ir tik slikti, ka, ja notiktu leļļu teātra izrādīte, kas inscinē nozieguma apstākļus, tas nebūt nešķistu kopējā kontekstā neiederīgi.

Visu 4 mēnešus ilgo tiesas procesu vēro žūrija. Pilsoņi no malas, kuriem tiesas laikā regulāri jāierodas uz sēdēm un jāklausās visā teātrī. Un pēc tam jāsniedz savs verdikts. Es nezinu, es žūrijas vietā justos max debīli. Nāk visādi klauni rāda savus trikus, stāsta kā “šīs sienas vaid pēc taisnības”, rāda skumīgas fotogrāfijas un tas viss motherfucking darba laikā (turklāt ne obligāti apmaksātā). Pienākums pret valsti. Un tajā visā ir jāklausās, jāčamda taizemiešu pūšamās trubiņas un jāskatās, kā vīrs ar nūju sit par ar neīstām asinīm piemirkušu sūkli un rāda, nelielu trepjutelpas diorāmu ar sanumurētiem pakāpieniem. Un šis gadījums jau ir vēl tāds tangible – ir līķis, asinis un citas tādas straight forward lietas, kuras vismaz aptuveni var saprast teju vai ikviens. Bet, ja lieta ir par kādām sarežģītām lietām – piemēram, tādu Lemberga tiesas prāvu, kur ir tūkstotis līmeņu un nokrāsu ar dažādām normatīvo aktu un procesuālām niansēm 15 gadu griezumā. Un viņi stāsta to tev, cilvēkam parastajam un saka “spried jel taisnu tiesu pār šiem ļaudīm”.

TLDR: “The Staircase” ir inčīgs serītis. Amerikas tiesa, vismaz tādā veidā, kādu mēs viņu ieraugam serītī ir traģikomisks krustojums starp cirku, teātri un karātavām.

linkpost comment

I am here because of you [Feb. 26th, 2020|12:05 pm]

pavisam
[Tags|]

Sadūros ar (apsitos pret) neparedzētiem apstākļiem.
Pirmā, kurai paziņoju Prieka Vēsti par jaunizveidoto reģionu un vadības maiņu apraudājās un pateica, ka viņa vispār te vēl ir un velk šo baiso vezumu, tikai un vienīgi manis dēļ.
Nopietni? Cilvēki vēl tā dara?!
Es saku, ka Gruzija ir forša, grūti tam noticēt, bet patiesībā foršāka par mani!!!
-Es nezinu Gruziju, esmu vienu reizi redzējusi un es negribu redzēt!

Es saprotu, kas ir change management, change resistance, ar to vien sevi dedzinu kā sliktu ziņu pasniegšanu skaisti.
Bet ko iesākt ar šo?! Parasti tās nav personiskas emocijas.
Vajag plānu ātri pirms viņa emocijās (karstā Rumānija) ir nometusi atlūgumu vai paprasījusi 50% pielikumu.

Man bija baigi viegli - Niklas bija tāds krāns, ka pusi sava štata nebija sejā redzējis un tas, ka es aizjājos uz Bukaresti pie viņas, mani momentā ielika ikonostasos.
Ko tagad nabaga Gruzija lai dara? Nopērk viņai porši?

Un ko darīt ar Baltkrieviju, to es vispār pati pieņēmu un izauklēju...
Kā to tā pasniegt, lai nav puņķi un asaras?
Nolamāt par idioti, lai ir prieks, ka nebūšu vairs?

Eeee.... help?
link22 comments|post comment

[Feb. 26th, 2020|11:47 am]

runcis
Nedaudz statistikas:
laikā no 01.10.2019. līdz 15.02.2020. ASV ir reģistrēti 29-41 miljons gripas gadījumu, no kuras miruši 14-19 tūkstoši (atšķiras statistikas avotos). Par kopējo pasaules ainu neņemos pašlaik spriest, bet ļoti viegli var ekstrapolēt. Tai pat laikā briesmīgais koronavīruss, kurš pēc pēdējiem datiem ir nonāvējis 2715 (visticamāk vairāk) cilvēkus Ķīnā un dažus desmitus Eiropā, Tuvajos austrumos. Gripa pēc skaitliskiem apmēriem ir krietni nāvējošāka. Kuram ir izdevīga tāda vispasaules panika? No kā cita mēģina novērst uzmanību?
link8 comments|post comment

digital art house [Feb. 26th, 2020|10:53 am]

kants
[Tags|, ]

klimts bij. kino pionieris bija tīri ok, ja šo uztver kā pastāvīgu pieredzi, nevis muzeja aizstājēju. bijām divi vienīgie apmeklētāji. skaidrs gan, ka tuvu ne tas, kā bosha 'visions alive' zem skābes, uz ko mans draugs H.W. bija berlīnē.
linkpost comment

[Feb. 26th, 2020|09:58 am]

dienasgramata
SADURSME. Pārdaugavā policisti pamana “Hondu” ar aizsvīdušiem logiem un aiztur divus “sapīpējušos” indiešus
link2 comments|post comment

[Feb. 26th, 2020|09:46 am]

neraate
Zobu diegs ir labs. Un ar laiku ķermenis vairs nesūtīs asins šūnas uz smaganām un vairs neasiņos
Aaaaa
Nē, nu cilvēks centās uzrakstīt labu reklāmas uzsaukumu, jā, bet nu bet
Zeroveikals šodien FB
link1 comment|post comment

[Feb. 26th, 2020|09:43 am]

dienasgramata
No darba sludinājumiem: Nacionālais veselības centrs aicina darbā sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieku uz noteiktu laiku. Nez, tas uz koronavīrusa epidēmiju?
link5 comments|post comment

[Feb. 26th, 2020|07:37 am]

zazis
Rādās, ka būšu sasniedzis mērķi 42 sitieni minūtē miera stāvoklī.
link3 comments|post comment

[Feb. 25th, 2020|10:00 pm]

dooora
Iespējams arī sūtīt e-pastu uz elektronisko adresi palidziba@mfa.gov.lv.
linkpost comment

[Feb. 25th, 2020|09:09 pm]

dooora
nākampirmdien otrais marts, kurš mnemōnisku iemēslu dēļ man mūžīgi būs pirmais.

Skuka 4effā
link2 comments|post comment

Dzīvokļa jautājums. [Feb. 25th, 2020|07:30 pm]
kashadura
Mīļā draudze!
Man ir ļoti skaists dzīvoklis ar divām lielām istabām, plašu virtuvi ar melnbaltu flīžu grīdu un lielu vannasistabu. Koka grīdas, augstie griesti, liela vanna, pilnīgi kluss stūrītis dziļumā aiz pamestas mājas - gluži kā laukos. Ļoti zema īres maksa. Labi kaimiņi. Neliela Funkcionējoša plīts virtuvē. Infrastruktūra laba. Atrodas pie Kalnciema tilta. Bet ir problēma - krāsns apkure. Es nejaudāju. Ja kādam ir dzīvoklis Āgenskalnā ar divām līdz trim istabām, zemu īri un centrālapkuri, bet nav gana daiļš, vai gana labā vietā, vai vienkārši gribās ko jaunu, skaistu un no Krievijas gāzes neatkarīgu - rakstiet. Domāsim.
linkpost comment

[Feb. 25th, 2020|07:25 pm]

usne
izdzēru glāzīti kvantro labā kompānijā un dzīve kļuva gaišāka.
citādi šī ir ļoti dīvaina diena. grūta un viegla vienlaicīgi.
linkpost comment

[Feb. 25th, 2020|04:09 pm]
adinkra
Man mēdz būt tādi sapņi, kur skolā beidzas semestris, bet es neesmu apmeklējusi kādu priekšmetu vispār vai vienreiz. Parasti tā ir matemātika, bet šoreiz vācu valoda. Pēc nedēļas eksāmens un es varu to nokārtot, ja iemācos 64 dzejoļus ar vismaz 5 pantiem. Tipa semestra norma.
Lūk tas ir izaicinājums. Itkā nopietni apsvēru, cik tas ir reāli, bet, kā jau sapņos, līdz tam nenonāca.
linkpost comment

--- [Feb. 25th, 2020|04:11 pm]

meness_berns
Mums uz galvas pēkšņi nokrita Limp Bizkit biļetes. Tā kā septiņpadsmitgadniece nezināja, kas tas ir, parādījām dažus klipus. Ūpis bija sajūsmā – jo "tur buras". (domāts – Freda Dērsta žestikulēšana).
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]