Lācītis numur divi - Katra šķirta ģimene nogalina Usūrijas tīģeri! [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis

[ website | šulcs.lv ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| VZL ]

Katra šķirta ģimene nogalina Usūrijas tīģeri! [Dec. 6th, 2007|01:12 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[mood |Māt mīļo...]
[music |Va traks, vēls taču]

Nja, всё, пиздец, окончательно ебанулись. Tu paskat tik, ko ir izpētījuši varenie Mičigānas universitātes eksperti! Laulību šķiršana negatīvi ietekmē vidi, my ass. "Lielāka patēriņa rezultātā šķirtenis varētu radīt vairāk atkritumu, tostarp veicināt videi kaitīgo izplūdumu emisiju, kā dēļ varētu notikt izmaiņas vidē, tādas kā klimata izmaiņas un atsevišķu floras un faunas pārstāvju izmiršana," uzskata Mičiganas universitātes eksperti.

Viss, skaidrs. Obskūrajā plānā "ko tādu izdomāt, lai nekas nebūtu jādara, bet lai дохуя naudas", es atmetu ieceri kļūt par naftas magnātu un pievēršos eksperta karjerai. Diez, tur tajā Mičigānas universitātē ir vēl kāda vakance? Man pat ir ko uzgruzīt viņu pētījumam, vei iedomājieties — dzīvoja laimīgi-līdz-nāve-viņus-šķirs divi raspizģaji. Apnika. Pašķīrās. Pēc kāda laika atrada pa regulāram kopošanās partnerim, kas līdz tam dzīvoja vieni paši, pamazām viens pie otra pārvācās, un — guess what! — trīs household-u, neatgriezeniskā piesārņojuma radītāju, vietā tagad ir tikai divi! Mēs skaidri redzam piemēru, kā laulības šķiršana ir uzlabojusi ekoloģisko situāciju pasaulē! Es aiz sajūsmas pat varētu iziet uz balkona uzpīpēt un pateikties par spirgto kalnu gaisu visiem tiem, kam pietika drosmes šķirties.

Kur man jāparakstās par stipendiju? Uzskatu, ka vietas pētījumiem vēl pietiek:

- Par šķirteņu pozitīvo ietekmi uz valsts ekonomiku, intensīvākas alkohola akcīzes nodokļa maksas veidā
- Par šķirteņu pozitīvo ietekmi uz vispārējo sociālo labklājību. Nedabūjušie, kā stāsta, ir krietni agresīvāki, bet šķirtenis vairākkārt palielina iespēju šim potenciāli sociāli bīstamajam elementam pārvērsties no nedabūjušā par dabūjušo
- Par, galu galā, to, cik spēcīgi laulība palielina risku, ka pasaulē parādīsies vēl viens pilsonis, kurš aiz sevis atstās atkritumu, gaisa piesārņojuma u.c. ekoloģisko kaķaklizmu sliedi. Un kura audzināšanu ar saviem nodokļiem atbalstīsim mēs visi.
linkiet garām

Comments:
[User Picture]
From:[info]antuanete
Date:December 6th, 2007 - 09:06 am
(Link)
From:[info]eermaniitis
Date:December 6th, 2007 - 10:08 am
(Link)
- alkohola razhoshana negatiivi ietekmee vidi un ir mazveertiigs paartikas produkts - ja pienjem ka viss veseliigais garsho peec vates (teema peetiijumam) tad alkohols ir neveseliigs peec nokluseeshanas - bez tam ljaundabiiga pielietoshana (zloupotreblenie) noved pie farmakologiskaas ruupnieciibas iesaistiishanas, kas jau pieraadiits ir veel netiiraaka rupnieciiba kaa metaalu razhoshana ... nemaz nerunaajot par mazajaam miiljajaam laboratorijas peliiteem

-peec statistikas preceetie ir krietni nedabuujushaaki kaa nepreceetie
par agresiju taisniiba - baabieshu ietekmee preceetiem testasterona liimenis samazinaas ne jau pa % bet kaartaam - taa sievieshu tuviiba viirietii nogalina viirieti(tm)

- valstij atklaati sakot (pojebat') tavi nodoklji - vinjai vairaak interesee nemaksaat tev pensiju un nenodroshinaat vietu un apkalposhanu slimniicaa/pansionaataa - tamdeelj ir vajadziigs jaunais pilsonis kas maksaa nodokljus .... uz shaadas piramiidas turas jebkura valsts iekaarta


jebkuraa gadiijumaa peetiijumam vieta ir - tamdeelj ja vajadziigs eksperts - kur atrast zini ;-) es piedalos ;-)
[User Picture]
From:[info]rediiss
Date:December 6th, 2007 - 10:35 am
(Link)
a es kādreiz dabūšu finansējumu un braukšu pētīt surikatus. vai labāk - kādas mazas zaļas vabolītes. galvenais izvēlēties dzīvnieciņus tādā vietā, kur var uzstādīt kameru un tad miera vējos iet ritīgi labi nosnausties.
From:[info]falcon
Date:December 7th, 2007 - 10:47 am
(Link)
[ mood | Māt mīļo... ]
[ music | Va traks, vēls taču ]

^ a mani tieši šis uzjautrināja