Citi garāmgājēji [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis

[ website | šulcs.lv ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| VZL ]

[Aug. 5th, 2020|02:33 pm]

martcore
meklējot variantus, kā tuvākajos piecos gados pārvākties no pašas rīgas uz rīgas nomali, kur kļova, zaļš un vispār kaifs
secināju, ka tādā carnikavā, kur ir jūra, priedes, tuvu pilsētai tas ir bezmaz divreiz lētāk, nekā otrajā pusē, piņķos un uz priekšu, kur globāli vispār nav ņihuja, izņemot tuvumu rīgai
saulkrastos hrušcovka un nehruščovka ir 40k

moš vaig paskatīties vēl nedaudz tālāk, ja nav jāstrādā rīgā, rūjienā ir 25k, taču rūjiena ir pizģec tālu
valmiera uzreiz nē, cēsīs 30 (kurš bez alkohola sāks dzīvot cēsīs)
turpināšu izpētes sesijas
linkiet garām

[Aug. 5th, 2020|01:23 pm]

kakjux
[Tags|, , , , ]
[music |Thom Yorke - Not The News]

... nē nu. kādas ir opcijas? mēģināt izlīst cauri rožu laukam ir nereāli. tur var tikai sapīties staipekņos un nomirt, jo nekur netiec. iet atpakaļ liekas neproduktīvi nupat. so - paliek lauzties cauri egļārijam. tas tā, runājot par to, ka vienmēr ir izvēles, īpaši, ja rožu romantika. aaa! mirstiet.

neko, laužamies un lavamies cauri egļārijam. laužamies tā un šitā. besis upon besis. kāpt pāri, līst zem, līst cauri, līst cauri un kāpt pāri, dažādas darbības tajā izteikti biezajā egļārijā. WTF is with people, kā var egļāriji vispār patikt? tur.. skujas duras visur, pilns kukaiņu un zirnekļu tīkli vienmēr ir acu augstumā, viss skrāpē un au. kad beidzot pamanam taku, tad starp mums un taku ir nātru lauks. šajā brīdī tiešām gribas visu un visus pasūtīt nahuj. bet nu, kur tu meža vidū kādu aizsūtīsi? ies pa taku, vai.

atvieglojums par iešanu pa taku bija salīdzinoši īss, jo drīz vien taka kļuva par aizaugušu šausmu. pret šo brīdi VZ jau ir uz kaut kādas izmisuma robežas, savās ilgās pēc asfalta. un man arī ir sajūta, ka kājām vairs nav ādas, viss ir totāli saskrāpēts un sadurts un au. neko, brieniet, ļauži, brieniet BRAVE ļauži atpakaļ zālē. tad taka... well. pazūd. vispār. skatoties kartēs, būtu jāizdara pagrieziens pa kreisi. skatoties uz to, tur ir tikai un vienīgi jauns, bļaģ, fucking biezs egļārijs. ballītes brave orgkomiteja nolamājas, paskatās apkārt un secina, ka blakus egļārijam ir labības lauks.

es atvainojos labības lauka īpašniekiem, bet mēs, godvārds, gājām pa pašu malu, cik nu varējām. jo, lai kā nesūrstētu kājas pa zāli un labību, vēliens egļārijs te nevienam vairs nebija pa spēkam. tas būtu bijis jau way above "brave". gājām gājām, domīgi domājot par to, ka kaut kā atpakaļ uz takas nāksies tikt. un tad tur bija izgāzies bērzs! o! un aiz bērza, izrādās, norm taka atpakaļ uz taku, kas arī jau bija atkal norm taka. fuck me, tā arī varēja?

vispār, viss šis exp noved mani atkal pie padomiņa - ja jūs apmaldaties mežā un nav diez ko obvious nekas par, kā tikt uz takas, jaysus, Ejiet Atpakaļ, kur pēdējoreiz točna bijāt uz trases. un work from there. nedariet kā mēs. ticiet man, egļārija exp nav tā damage vērta.

bet nu, taka, zāle. zemāka zāle, nav vairs līdz ceļiem. uhh. tas vien jau liekas uzvara. lauks, kalns, purvs, upes, strauti, purvs, nesaprotamās irrigation systems. lauki upon lauki un pļavas, visapkārt, bļaģ, pļavas ar purviem kalnā 450 m augstumā. kas visiem nahuj kaiš? kas tas par lokālo hobiju? bet nu, kaut kādā brīdī tiekam iet pa ceļu. jūs nespējat iztēloties VZ grimasi un... neaprakstāmo emociju gammu. hello, miests Poděbaby.

tur kādu brīdi jāiet pa ielu, bet trase dzen ieiet mežā, izmest līkumu. aizejot līdz līkumam, saprotam, ka nevis mežā, bet pa pļavu nobristies dzen. no. not today. ejam lepni pa ielu. asvalts! asvalts ir bliss. (tho, my fave ceļa segums ir milzu betona plāksnes, not even sure why, just like walking on them.) tad atkal mūs dzen mežā, bet tur draud vēl pļavas. visi nolemj, ka ir noguruši, viss besī, kājas tiek sajustas aktīvi un vairāk nekā gribētos. vairāk nekā pierasts, pat. un lepni iesoļojam Havlíčkův Brod, urā.

kaut kādā brīdī trase grib, lai mēs metamies pāri sētai uz vilciena sliedēm. visi nopūšas. gribētos, lai tie trašu zīmētāji tomēr savācas un reizēm pačeko, kas nu kur mainījies un izdara corrections kartē un uzzīmētajās strīpiņās / bultiņās. ok? var? ok, es arī varu, bet par ļoti adekvātu samaksu, ja!

un te pienāk tas brīdis, kurā, ejot pa pilsētu uz lokālo Žižkovu, kur ir mūsu paliktuve, es saprotu, ka asinis un skrāpējumi ir huiņa un pffft no big deal. es te esmu efektīvi sapisusi vienu saiti virs potītes. this. šī ir tā trauma, uz kuru es te atsaucos pie jaunāko gājienu aprakstiem. un, jūs uzminējāt, protams, ka lokālā Žižkova ir fucking kalnā. un vecpilsēta, kur iesim malkot dzērienus pēc nomazgāšanās, ir lejā. good luck to me, you, and be kind to animals. eh.

28.62 km saka Strava. Elevation gain 463 m. moving time 4:51:31---
tātad, current cibpostu parādu liste up to date: Havlíčkův Brod barčiku exp, Olomouc trips, Kutna Hora barčiki, sestdienas gājiens uz Dobřichovice, svētdienas gājiens ar salīšanu apkārt kalnam un stāsts par prosecco spaini.
linkiet garām

[Aug. 5th, 2020|12:24 pm]

martcore
noskatoties uz rasbainieka traumatoloģijas vēstures epopeju, centīšos vēlreiz mēģināt aptvert, kāpēc es 44 gados tā arī neko neesmu sev salauzis, lai arī iespēju biju pietiekoši daudz

kaut vai lokālajās alkosacīkstēs FXTRM-1 pirms gadiem 20, kad ar nanosistēmas čuks-un-geks sniega formulu veiksmīgi iekaroju vietējo elles kalnu, 888 km/h ātrumā pusi trases atrodoties brīvā lidojumā un pēc tam skaidrojot organizatoriem, ka bolīds jau sākumā sašķīda pret egli, a pilotam dēļ ārkārtējas piezemēšanās tagad ir traumēta kreisā sēžas puslode, un ko gan tagad tālāk iesākt

te vēl jāpiemin, ka man nav šīs pumas vai jaguāra pašaizsardzības grācijas vai refleksu, kādi ir daudziem maniem draugiem - ja es kaut kur gāžos, tad svinīgi, kā ukraiņu ledusskapis vai šveiciešu bankas seifs
es atsitu galvu pret visām iespējamajām zemajām griestu arkām un dauzu sev ceļus pret visiem zemu stāvošo kafijas galdiņu stūriem

jūs teiksiet, ka iespēja bija basketā, kur es esmu dažādās rīgas vietās smagnēji piezemējies uz dažādiem laukuma segumiem, sākot no parketa un beidzot ar asfaltu? ka tik ne tā. viss, ko esmu izspiedis no basketa - elkoņa plīsums. kas nav lūzums, un vispār ir herņa, kura pāriet pēc pāris nedēļām ģipsī.

futene? futenē man ir vienmēr konkrēti sačakarēta labās kājas potīte (es par to nežēlojos - da visiem kaut kas parasti sāp sportā), gan dēļ plakanās pēdas, gan dēļ tā, ka bez regulāras prakses es pēkšņi aizmirstu, kā pareizi pārlikt svaru uz balsta kāju (zinu, tas izklausās tā, it kā tu aizmirstu elpot, bet tā ir reāla figņa). no vienas puses, not a big deal, no otras - es vienreiz pamodos un sapratu, ka nevaru paiet uz priekšu tālāk par trīs metriem. taču man uz visām problēmām ir viena atbilde - sākt vairāk staigāt pa trotuāru, vēl superīgāk ir staigāt pa smiltīm, uzskatu, ka savulaik man tenisa mežonīgie lielupes smilšu krosi ļoti daudz palīdzēja šajā ziņā. tagad problēmas ar potīti ir sen jau izzudušas, taču tās tiešām ir smieklīgas, salīdzinot ar artrītu un tādām lietām.

vēl kas? vienreiz mani notrieca automašīna uz divriteņa, bet man tas bija pilnīgi poh.
kojās vienreiz izkritu pa ceturtā stāva logu, tas vispār nevar būt nopietni.

tā, ka neizdodas. neizdodas neko salauzt sevī.
link1 garāmgājējs|iet garām

par rakstīšanu [Aug. 5th, 2020|12:10 pm]

smejmoon
virdžīnija šad tad cibā pasūdzas, ka par rakstīšanu ne velna nemaksā. man rādās, ka par rakstīšanu maksā labi. bet jāraksta tas, kas cilvēcei ir patiešām svarīgs un nepieciešams. naudasdošanas pieteikumi un naudastērēšanas atskaites.
tas gan nenozīmē, ka es gribētu pelnīt ar rakstīšanu.
link2 garāmgājēji|iet garām

Tas brīdis tuvojas [Aug. 4th, 2020|09:16 pm]

bozena
https://rd2020.cvk.lv/pub/kandidatu-saraksti

Jūzera helvetica iedvesmota metos lasīt RD vēlēšanam pieteikušos partiju programmas.
Saku lasīt no apakšas, pagaidām pieveicu pirmās trīs apvienības.
Ilgi ķiķināju. Naudu, protams, paņems no tumbočkas. Pārliecība par saviem spēkiem iedvesmo apmēram kā svēto dzīves apraksti.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 4th, 2020|08:37 pm]

rasbainieks
lauztās rokas hronikās
labdien, mani sauc rasbainieks, man ir četrdesmit (kā, gumijas zābaku? nē, gadu), un es šodien pirmoreiz biju uz profesionālu pedikīra procedūru
link19 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 4th, 2020|02:00 pm]

kakjux
[Tags|, , , ]
[music |Sinéad O'Connor - Mandinka]

davaj par ķiršiem!

tātad stāsts sākas te un turpinās turpinās te.

izejot cauri tam miestam, kur bija tie mazie, mazie ķirši. ejam tagad uz to Květinov, kas ir nākamais miests pa ceļam uz Havličkův Brod.

kaut ko it kā jāizbrienas atkal pa pļavām un zāli, kur taka ir tikai teorētiski. praktiski ir zāle, bet mazliet arī kaut kādas straumītes un purvs. es nesaprotu, tos purvus kalnos 500 m augstumā. bet tad iziet uz vairāk tā kā ielas un tur pa ceļam pēkšņi ir Proper Ķiršu koki! ķirši ir gatavi, normāla izmēra, saldi un skābi, kā nu kurā kokā. bet lieliski un garšīgi. sāk rasties vēlme tos sabāzt pilnas kabatas un vispār visu. jo saujās salien tik, cik salien. efektīvi sarijamies ķiršus un lipīgām rokām un mutēm apm iesoļojam Květinov. (vārds květy nozīmē ziedus.) izejam cauri un tagad jāiet uz nākamo miestu, kas pa ceļam. kaut kāda pārapdzīvotība te gandrīz.

un atkal ir pļavas, purvi kalnos, nesaprotami purvi, kas ir tekošas straumītes gandrīz vai augšā kalnā. un lejā ir sausāks un tad upīte. upes tur arī upon upes. nesaprotami. staigājam pa pļavām gar mežmalu un dīvainiem laukiem, kuru daļas ir totāli norobežotas no pārējā, jo tur aug kaut kas, kas nav zāle. 450 m augstumā. **nopūšas** tas bija freaky. ilgi un dikti apspriedām, cik centuries / generations te ieguldījuši savus talantus, lai iemācītos šitos trikus. vēl mazliet ķiršu, bet nu tas kaut kā apsīkst, kamēr aizejam uz Michalovice.

izejam tur cauri un atkal kaut kādai pļavai cauri kāpjam atkal vairāk lejup. kaut kur ir jāizdara straujš pagrieziens pa labi. bet pļavas un mazliet koku un trašu atzīmētāji nav papūlējušies savilkt strīpiņas tā, lai cilvēki spētu noorientēties. un nu, ejam tagad gar kaut kādu meža strīpu un runājam, ka gribētos tomēr vairāk skaidrības. līdz kaut kādā brīdī sāk pielekt, ka.. mums jāiet drusku savādākā virzienā. vairāk tur pa labi nekā te taisni. tur, protams, nav pilnīgi nekādas takas. nekādas takas, bet toties ir brikšņi un kalns. egles. dahuja egles. kaut ko mēģinam improvizējot tikt atpakaļ uz takas. tā ir tur... tur augšā kaut kur. aaaa.

jobans egļārijs. nerekomendēju. izplosamies tur kaut kur un it kā takai jābūt vēl tur drusku augstāk. tikai drusku. bet šajā konkrētajā vietā ir biezs un mežonīgs egļārijs. un tur, kur būtu tupa virzienā uz augšu, tur ir rozes. jobanas, fucking, rozes. saaugušas. rozes sastaipījušas savus staipekņus biezā slānī pa milzu laukumu. es it kā mēģinu brist cauri. bet rozes in combo ar to, ka kāpju augšā kalnā, it's not working. kaut kādā brīdī man kājās ir sadūrušies vairāki rožu zari un es saprotu, ka esmu tajā augā tupa iesprūdusi. pastāstiet vēl par rožu romantiku.

griežamies apkārt un cenšamies izpiņķerēties no tā jobana staipekņa, bļaģ. fucking aaaa! dzīve kā fucking rožu, bļaģ, dārzs. izrauju no kājām visus dzeloņus, nolemju, ka nav pārāk traki asiņošana, lai stātos un kaut ko kakbe mēģinātu te apkopt. skatamies apkārt visādi un mēģinam saprast, nu wtf tagad darīt vispār?
linkiet garām

[Aug. 4th, 2020|02:36 pm]

dienasgramata
DELFI. Tiesas spriedums izbeidz monopolu Rīgas kremācijas tirgū
linkiet garām

[Aug. 4th, 2020|09:59 am]

deloveja_kundze
jūs taču iesiet balsot RD vēlēšanās, vai ne?
link14 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 3rd, 2020|08:34 pm]

watt
[Tags|]

M. raksta īsziņu.
"Mamma, kur ir tā grānatu kaste priekš skolas?"

Mēs smejamies: vārdā pielaista kļūda. (Pareizi ir granātu kaste.)
link1 garāmgājējs|iet garām

words to live by [Aug. 3rd, 2020|08:53 pm]

jim
"love yourself like your life depends on it"
link8 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 3rd, 2020|06:28 pm]

kakjux
[Tags|, , , , , ]

tātad, kas man te iekrāts cibpostu parādos. Chrudim barčiki + Pardubices bliss. par Kutna Hora tūrismu. viss Olomouc trips, labākā daļa no Havličkův Brod gājiena (tas, kur viss beidzas ar Květinov piesolījumu turpinājumā) un kaut kādi vēl rnd barčikstāsti. un, protams, actual pagājušais weekends ar 21.5 km sestdienā un 14.5 km svētdienā tepat tuvumā. un tiešām, nav jau tā, ka kaut kas slikts notiktu, ja nepierakstītu nekad, bet tomēr, tomēr, tomēr ir tik patīkami, ka tas viss tā labi pierakstīts. īpaši, kad ziema un nekur nevar aiziet iet. lasīt lifeline un atgādināt sev, ka būs arī šitas atkal.
also, noder, kad nevar atcerēties "nu kā saucās tas barčiks, kur mēs toreiz gājām, kad bijām te" :D

you know what, es pastāstīšu par to Chrudím turpinājumu, ko te sāku.

tātad svētdiena pēc sestdienas gājiena. tur vispār sanāca tā, ka nejauši sanāca nokāpt lejā pie vienas no upēm, kas gar vecpilsētu, jo vajadzēja atrast bodi, kur iegādāties cig. pagājāmies atpakaļ un nolēmām, ka nuinah to kalnu. pastaigās lejā, gan jau ir kāds barčiks, nu! atradām kaut kādus vairākus viesnīcu barčikus, bet kurš tādos grib? klīdām pa pilsētu, nogriežoties vietās, kur liekas, ka potenciāli lielāka iespēja uz barčiku. ejam, kaut ko runājam, paskatamies kaut kādā vārtrūmē, ejam tālāk. bet pēc dažiem soļiem smadzene apstrādājusi to infu, ko redzēja tur cauri tiem vārtiem. tur izskatījās pēc omulīga barčika dārza. nolēmām iemēģināt. piesēdām. tur apteksnim clearly bija Sistēma, pēc kādas viņš apkalpoja galdus ārā. es tā arī neizzīlēju, kas tā par sistēmu bija. nu neko. ledus tējas gardas, kafijas labas. lēnām pārgājām uz radleriem. omulīgi un žūžīgi. tikai gaismas visu laiku randomā migājās. bet nu, ēdiens gan tur bija.. briesmīgs. tiešām briesmīgs. pēc tā aizdomājāmies par to, ka moš tiešām jābrauc uz Pardubici svētdienot tālāk. Pardubice, draugi, ir 10 km attālumā.

gandrīz vai sākām runāt, ka varētu aiziet iet uz Pardubici, bet VDT (valuable drinking time) ietvaros nolēmām tomēr vlak. ierodoties Pardubices galvenajā stacijā, visi noskumst, jo uz vecpilsētu ir jāiet un jāiet. taisni pa vienu ielu. sākas viss mazliet ar Pilzēnīgu vaibu. tad sāk rasties sajūta kā Frankfurtē. tad jau Linz, bet vecpilsētā tomēr jau esi atpakaļ Čehijā. phew. laukumā domīgi skatamies uz barčikiem. atrodam izvēlamies vienu no Bernarda alus barčikiem. apteksne neiebilst, ka neēdīsim, bet tikai uz pivci. bet man gandrīz uzreiz savajagas uz tualeti.

ejot uz dāmistabu jāiziet cauri visam restorānam uz tā otru galu. kur es ieraugu alusdārzu. tas ir ar mauriņu, ar betona takām, ar nojumēm, tur ir visādi augi un vispār izskatās Fucking Omulīgi AF. pirmoreiz mūžā tas, ka man visu laiku vajag dāmistabu, novedis pie kaut kā tik lieliska. izejot atpakaļ uz akmeņaino un svelmaino pilsētas laukuma pusi, kur VZ mani gaida jau ar pivci, reportēju, ka aizmugurē ir daudz, daudz labāka iespēja. also, way less people. uzjautājam apteksnei, vai varam, viņa saka, ka varam, proč ne! tikai iegaumējiet, ka rēķina nr jums ir 52 un nododiet šo info apteksnim, kurš to galu apkalpo.

aizejam tur.. un tur tiešām ir maza paradīze. nav neciešami karsti, ir pilns ar skābekli, jo zaļie augi. visu laiku var vērot dažādus putnus darot savas putnu ikdienas rosībiņas mauriņā un puķdobēs. cilvēku ir maz, vēl gan vēl daži uzrodas, bet ne sevišķi traucējoši. visi ir klusi un pieklājīgi un patīkami. apteksnis ir saprotošs un tiešām sava amata meistars. mums visu laiku piegādā pivčus tā, lai neesam tukšā. pa nojumes augšu var vērot baložu kāju apakšas, kā tie tur skraida pa nojumi. tas ir Tik Adorable :D vienkārši maza paradīze. nolēmām arī tur atrisināt pusdienu jautājumu nevis steigties uz Prāgām. suši tiešām gardi un vispār! tas barčiks, kuru sauca kaut kā, ka Pie Baltā Zirga or something, tas ir barčiks ar tiešām skaistāko barčikdārzu, kas redzēts šosezon. tik ļ negribējās doties prom no tā.

eventually, protamska, nācās un Prāgas, svētdienas vakars un tas viss.
linkiet garām

[Aug. 3rd, 2020|04:24 pm]

kakjux
[Tags|, , , ]
[music |Jay-Jay Johanson - Advice to My Younger Self]

...so, jākāpj lejā. VZ nokāpj un brīdina, ka tur lejā ir stratēģiski salikti čiekuri, uz kuriem efektīvi nopisties. es tikmēr lēnām kāpju lejā un skaļi lamājos, ka gribētos jau tomēr kaut ko norm redzēt. eh. besī. bet nu, skujas, akmeņi čiekuri un ik pa brīdim kāds kukainis izsit mani no koncentrēšanās ar savu trollējienu. piemēram, mēģinot ielīst ausī vai acī. bet nu, augšā jau nepaliks un nokāpt ta nokāpām. lai drīz vien pastaigājoties pa tūristu taku ietu pāri apšaubāmam tiltam un kāptu kalnā. jo kāda jēga no nokāpšanas, ja nevar uzreiz kāpt atpakaļ augšā?

es nezinu, kā man dzīvē ir izdevies sevi visu laiku uztrollēt? bet zinkā, man riebjas lidot, patīk vlaki, so mana pirmā valsts, kur aizvākties dzīvot, bija fucking sala. un kalnos kāpt ir elle, bet tak atvācos uz kaut kādu izteikti kalnainu valsti, kur visu laiku iet iet.

bet nu jā. kāpjam kalnā. nav gan it kā pārāk stāvs. tikai taka kaut kāda aizdomīga. anyways. un nonākam beidzot līdz stāvam kāpienam. a tur... kāds izbārstījis glitterus pa zemi! nē nu, tur ir tā, ka tai kalnā bijušas kādreiz sudraba raktuves un tas viss. un brīžiem zeme visa mirguļojoša kaut kāda. bet tas arī traucē kāpt kalnā, bļaķ, jo distraktē :D
VZ: glitterus izbārstījuši! gan jau gāja kāds gejs uz ballīti, viss glitteros un nošķaudījās.
kaķ: jā nu, te apkārt alergēnu netrūkst!
VZ: vot, nošķaudījās un tagad viss apkārt glitteros. viss!
kaķ: varēja jau aiz sevis satīrīt.

bet nu kalnā uzkāpām un pastaigājām pa kalnu. skati jau skaisti, bet vispār viss smieklīgi. un takas arī kaut kādas drusku dodg. pa mežu jau vispār tīri forši anyway. un pamanījām, ka mums kartē atkal mūsu trasei ir mapy algoritms uztaisījis neiet vienu līkumu līkuma pēc. it kā sākumā nopriecājamies, bet tad nāk bažu bažu par to, ka ja nu atkal mega trollings ar kalnu? bet nē, tur tiešām bija normāls shortcut. thank fuck.

tomēr vienmēr pienāk tas brīdis, kad jāiet pa pļavu un lauku. un augšā lejā jāstaigā pa akmeņainu taku. nu tādu, kur lielformāta akmeņi, ka kāju nekā nevar nolikt plakaniski, visu laiku vai nu uz augšu, vai nu leju un arī sāniski šķībi. haha, tas norm piš tomēr manas jocīgās saites potītē un celī. eh. kaut ko tur pa lauku ejot bičojos. VZ aizrādīja, ka nav jau nekāda risinājuma - ko, helikopteri saukt? uzburkšķēju, ka eju tak, ļauj vismaz pabičoties pa ceļam :D VZ atzina par valid bičojienu un pēdējie km pa dīvaino lauku, garām milzu traktoram, kurš pēc tam mūs apbrauca, kamēr mēs plūmes no koka rijām. un nu. Kutna Hora, protams, atkal ir kalns un ejiet visi mirt beidzot. uzkāpām uz paliktuvi.

nebija jau slikti un diez gan agri pat ieradāmies, so sagaidījām iečekošanās rindu, iečekojāmies, nomazgāties un iet meklēt barčiku.

netālu no paliktuves bija barčiks, kurš pie viena arī bija paciņu saņēmējfranšīze. noņirdzāmies, ka jātaisa šitāds side bizness, ja nu kādreiz tiekam pie barčika ownership. tikai jāsaprot, ar ko sadarboties - PPL, Zasilkovna, Balikovna. jo jāsaprot, caur kuru deliverē tos aitemus visvairāk, kuru pasūtītāji būs the most likely piesēst uz pivci, ka jau atnākuši pēc pakas :D

bet nu, nokāpām vecpilsētā un ilgi riņķojām pa tām trīs ielām, meklējot, kur jau piesēst. atradām kaut kādu Mexikāņnīcu un piesēdām tur. cenas nu tā, Prāgas cenas, meh. bet Kutna Hora vispār ir mega tūristu vieta, ja kas. lielākā nelaime tam barčikam bija tā, ka aptekšņi īsti nevēlējās darīt savu darbu. tad nu pēc ēšanas pārvācāmies uz barčiku galvenajā laukumā, kur bija diez gan ok. un secinājām, ka to ver vaļā agri, so varētu būt la vieta brokastīm. bet, kad to vēra ciet, bija jāmeklē late night barčiks.

cik labi, ka ir Bar 22 tur. visiem iesaku un vispār gribētos tur nokļūt vēl. vienīgais, ka baisa valodu diskotēka. kurā čehu aptekšņi ar mums runā in English, bet mēs, tūristi, atbildam čehiski, un tā visu sarunu. ja sanāks, par barčiku uzrakstīšu atsevišķi.
linkiet garām

[Aug. 3rd, 2020|12:13 pm]

martcore
krokodilaiz zis!
... )
link1 garāmgājējs|iet garām

[Aug. 2nd, 2020|10:40 pm]

rasbainieks
dzīvot divdesmit pirmajā gadsimtā ir ohujenno
gadījās salauzt roku? casually aiztecēji uz klīniku, dabūji 3d drukātu "ģipsi", ar kuru var mazgāties un peldēties un izskatīties pēc kiborga
un par to samaksāji, casually novicinot pulksteni gar lasītāju
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 2nd, 2020|01:54 pm]

martcore
lieliski
.... )
link3 garāmgājēji|iet garām

Iz provinces avīzes [Aug. 2nd, 2020|01:30 pm]

aizliegts_v
Sludinājums:

Pārdod svaigi skaldītu alkšņa malku ar piegādi. Dāvanā – dūmu detektors.
link1 garāmgājējs|iet garām

[Aug. 2nd, 2020|10:32 am]

helvetica
ļoti īpatni uz atklātnītes, ko tēvatēvs zīmējis tēvamātei, pirms viņi kļuva par tēvatēviemunmātēm, ir tas pats (tipveida) attēls, kas tagad emocijzīmēs feisītī :D
linkiet garām

ceļojums [Aug. 1st, 2020|11:39 pm]

kants
[Tags|]

pēc pusmūža gaidīšanas beidzot biju uz floatingu (=sense deprivation camera). ekstātiski!
link5 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 1st, 2020|09:11 pm]

aizliegts_v
[Tags|]

Bēthovens - Für Elise
linkiet garām

[Aug. 1st, 2020|09:03 pm]

perkons
Šodien iepirku «Stop stress».
Kas tālāk?
link5 garāmgājēji|iet garām

Dienas prieks 214 [Aug. 1st, 2020|02:57 pm]

bozena
Lapsas nedarbi!
https://www.bbc.com/news/world-europe-53612856
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 1st, 2020|12:05 pm]

martcore
a kāpēc reizēm uz trotuāra stāv pamesti elektriskie vienriteņi, nespēju drusku iebraukt
link5 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 31st, 2020|09:59 pm]

sirdna
[Tags|]

Tecinādams sviedrus pa visām ķermeņa atverēm, Tiesnesis iebrida mājās un priekšnama pustumsā paklupa pret turpat vien dusošo Vampīru.

Štrunts ar avīzi, nolēma likuma kalps, kurš sajutās gana apskaities arī bez jaunākajām ziņām par Maijpuķīšu ielejas administrācijas izdarībām. Kā atriebīgs atriebības eņģelis viņš spērās uz kabinetu un notēmēja sviedros izmirkušo pirkstu pret lorda Glenervena rēgu, kurš šūpojās zirnekļa tīklā starp konversācijas vārdnīcas sējumiem.

Cumulonimbus, Altostratus, Cirrocumulus! Tiesnesis brēca. Cirrostratogenitus!

Vai bez šī visa nevarētu iztikt? jautāja Lorda Glenervena rēgs, kopumā ļoti miermīlīga ektoplazmas eksistences forma.
link3 garāmgājēji|iet garām

kad mājās ienāk elegantā starlete-store [Jul. 31st, 2020|07:41 pm]

kants
[Tags|, ]

uzliec marc almond & gene pitney - something's gotten hold of my heart

ar sāli noberz gļotas no ādas, nogriez galvu un tad uzmanīgi iegriez ap asti, lai tā paliek karājoties uz hordas. aiz astes izvelc hordu (youtube: how to remove sturgeon spinal cord), no astes gala ar nazi plakaniski nogriez muguras spuru/asumu, ca 8mm dziļumā.
saberz mazu sauju valriekstu un sajauc ar sakapātiem spinātiem, zaļumiem, sīpolu un ķiploku. piemal piparus un iepildi to visu iesālītā stores vēderā. liec zivi uz eļļota cepampapīra, apsmidzini ar vēl eļļu, uzber citronu sāli un fenheļa sēklas. tad lai cepas kādas 45 min.

saldajam ēdienam: mazā katliņā kokosriekstu pienā izkausē tumšo šokolādi. kad masa ir viendabīga, iemaisi šļuku portvīna, izkarsē. iegūto mērci pārlej uz pusēm pārgrieztām zemenēm. tādām tumšām, ļoti gatavām, bet vēl stingrām.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 31st, 2020|07:24 pm]

martcore
vēl viens iecienīts trubas kanāls
linkiet garām

[Jul. 31st, 2020|05:02 pm]
ernuerna
Vai iekāpt suņa sūdā pie Rotko centra ieejas ir uz laimi un bagātību?
link3 garāmgājēji|iet garām

pret tulkošanu [Jul. 30th, 2020|04:49 pm]

kants
[Tags|, ]

kad es rakstu rakstiņus, mīļprāt iepinu tajos jaunus vārdiņus.
viens no šodienas: theatre of war
link2 garāmgājēji|iet garām

fun fact [Jul. 29th, 2020|11:03 pm]

kants
[Tags|]

kad atcēla verdzību, kompensācijas izmaksāja nevis vergiem, bet to īpašniekiem
link7 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 29th, 2020|09:59 pm]

aizliegts_v
[Tags|]

Alan Parsons - Sirius / Eye In The Sky (Live)
link2 garāmgājēji|iet garām

frustrācija [Jul. 29th, 2020|11:59 am]

indulgence
[Tags|]

Jautājums par šī brīža ideoloģiskajām vadlīnijām. Ko iesākt, ja skolasbērniem jāstāsta par PSRS laiku, proti, ka deficīta precēm pastāvēja t.s. melnais tirgus. Tā kaut kā aizvainojoši skan tas "melnais". Savukārt, ja to aizvietojam, kā mūsdienās pieņemts, ar "afro", tad pavisam nesmuki sanāk... :( Saki, mīļais "Sīrupiņ", ko man iesākt?
link32 garāmgājēji|iet garām

Seska loģika [Jul. 29th, 2020|09:54 am]

bljanna
[Tags|]

Braucu vakar pa lauku ceļu no veikala uz pansīti, piestāju malā, lai atbildētu uz telefona zvanu. Pa tam lāgam no ceļa labās puses brikšņiem čāpo laukā seskis. Nogroza galvu, pārliecinās, ka frontē viss bez pārmaiņām, lasīt: apdraudējuma, un gāzelējoties steidz pāri ceļam. Kad seskis ticis pāri ceļam jau par 90%, iedarbinu motoru, lai atsāktu gaitu. Seskis, nabags, tik ļoti satrūkās, ka steidzīgi meta apkārt un, cik vien ātri viņa īsās kājas nesa, skrēja atpakaļ no kurienes nācis :D
link2 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 28th, 2020|05:25 pm]

martcore
АНТИСЕКС. А может и первый сетевой рейтинг признаков антисекса в мужской одежде. Составлен по комментам к моему посту-опросу пару дней назад.
Лидер рейтинга сандалии с носками, но это понятно, а вот дальше есть занятные позиции:
* джинсы-скинни и обтягивающие футболки
* спидо и вообще плавки-трусы
* длинные шорты
* рубашки с короткими рукавами
* майки–сеточки
* майки/футболки под рубашками
* майки-алкоголички
* короткие футболки
* футболка с глубоким вырезом
* треники
* треники с вытянутыми коленями
* туфли с трениками
* треники с белыми полосками
* огромные лого брендов
* барсетки
* белые трусы
* длинные носки с шортами
* жилетка Вассермана
* семейники в цветочек с пуговками
* высокая посадка брюк
* банный махровый халат
* шёлковый шейный платок
* поднятый воротник у поло
* очки велосипедиста
* панамки
* укороченная кожаная куртка поверх костюма
* блескучие полосатые костюмы
* рваные джинсы
* обтягивающие джинсовые шорты
* белые льняные костюмы
* полупрозрачная одежда
* голый мужик в носках

da beidziet, vienmēr esmu vēlējies ierasties vietējā bārā tērpeies sniegbaltā uzvalkā, kurpēs ar spiciem pungaliem un violetu orhideju pie krūts
link4 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 28th, 2020|04:43 pm]

sirdna
[Tags|]

Kreisais V. nerealizēja neko (viņš vispār nebija cieši stiprs realizācijās) un Tiesnesis, tīkami saldēdams urīnpūsli pret kabatā iestūķēto ledusauksto pudeli, devās mājās. Viņa plānos (un savus plānus Tiesnesis realizēja gan, par ko Kreisais V. viņu necieta visvairāk) bija palasīt avīzi, apskaisties vēl vairāk un tad ar kārtīgu entuziasmu uzsākt lorda Glenervena rēga pilnīga un galīga eksorcisma procedūru.
link1 garāmgājējs|iet garām

[Jul. 28th, 2020|04:44 pm]

str
[Tags|, ]

frikadeles tak sanāks bez olas?
link7 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 28th, 2020|03:10 pm]

honeybee
[Tags|]

es taču esmu vīrietis
tu teici
mana sirds var būt ātra un cieta
bet ne mīksta un grūta

rētas izdaiļo mani
tāpēc es triecos pret balkonu stūriem
mašīnu bamperiem
savu draugu dūrēm

es saku es zinu es pati neeju pie meitenēm
kas netaisās dzert ar mani
pie visām saprātīgajām meitenēm

tu zini ir tie ledus gabali kas visam par lielu kas sasalst kopā un draud saplēst
pārāk trauslās glāzes
un tie kurus izķeksē no maisa
iebāžot caurumā pirkstus

tā mēs satiksimies

un ja arī tas būs sāpīgi
mums nesāpēs nemaz
link5 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 28th, 2020|01:44 pm]

kakjux
[Tags|, , ]
[music |Architects - A Wasted Hymn]

jūs neticēsiet, man darbā atkal viss besī. un ne tikai. bet weekends!

trašu meklēšana nebija viegla. ar increased internal tourism, vispār nākas plānot paliktuves, līdz ar to, arī destinations mazliet no tā cieš. šoreiz nejauši sanāca, ka Kutná Hora bija brīvas norm vietas. piezīmēšu, ka Kutná Hora ir ahujennākais tūrisma spot, ja kas. tāds bik lame even for that reason alone. bet bija kaut kad pieseivota laba trase uz turieni. un nu, ja jau nedod iet tur, kur sākumā gribējām, ies tūristot.

aizbraucam salīdzinoši ātri uz Zbraslavice un tagad tik ies! pa ceļam tērgājām, kā Zbraslav un Zbraslavice savā starpā sacenšas. runājām, ka Zbraslavieši noteikti jūtas pārāki, jo tur ir vairāk kalnu. VZ teica, ka more is better. bet tad gājām un secinājām, ka Zbraslavicē ir kaut kāds mega aktīva lidosta. O_O kurā ir noparkots traktors. un mazformāta lidmašīnas nepārtraukti lidinās. O_O bet tas traktors, tur gan jau lokālais Honzīks aizpļurkājies lidostas barčikā atkal. zinkā, tur visādus incantus pivčus dod gan jau. vēl tur ir ļoti daudz dīķu. tajā toč Zbraslavicieši uzvar Zbraslavu easy.

bet nu, kaut ko tur pa lauku un ielu pagājām pa dzelteno trasi. bet vienās krustcelēs aizgājām jau beidzot mežā. dīķi visur un dubļi vispār jau pēc 3 km uzrodas! bet nu, mežā tīri kļova. vienīgais, te spoiler alert, bet šī bija visaphūmaņotākā trase ever. cilvēki visu laiku visur uzradās un Bija. neapm.

garām milzu dīķim. domīgi domājot, kā viņi izsver, kurš būs dīķis, kurš būs ezers. un par to, ka plūmes nav čiekuri un čiekuri nav plūmes. bet tad atkal pa tādu kā lauku / mežmalu pavazājāmies. neko, ies atkal jaunā mežā! tur, nu, gar dīķi :D cauri kaut kādam miestam, kas vispār bija wtf pilns ar hūmaņiem. bet tad atkal dod iet mežā. nav skaidrs, kāpēc pa ceļam satiktās plūmes ir negatavas. (vakar bijām Billā un prasījās tur pajautāt, kur viņi rāva gatavas jau!) bet nu, mežs, dubļi uz takas un bija tīri labi. mana kāja kakbe turas kopā tīri norm. bet nu mēs jau sākām ceļu diez gan augstā pozīcijā kalnos. so kāpelēšana sanāk salīdzinoši maz, bet visu laiku anyway pa kalnu, urā.

zigzagā ar ļoti, ļoti dīvainu ceļa segumu ejam pa meža ceļu un atkal jāiet cauri kaut kādam miestam. un tur, tieši aiz miesta, tur mapy mums iezīmējuši, ka nav jāiet līkums gar upi, bet var rekur pa taisno iziet. ieejam mežā pa konkrēti uzbūvētu Meža Ieeju. citi kāpj lejā uz tūrisma objektu un iet iet ar līkumu. a mēs tādi lepni, ka mēs iziesim pa taisno! kaut kādā brīdī gan sāk parādīties nīgra aizdoma, ka tas nebūt nemaz tik kļova jo... mēs esam konkrēti kalnā, bet mums laikam tomēr būs jātiek tur lejā.... un ne pa tūrisma vieglo taku. fuck you mapy, kā jūs mūs piečakarējāt. :D

VZ tagad izpēta situāciju un es spēju tikai nopūsties: "I'm going to hate it, right?" VZ līksmi: "Yep!" neko, jākāpj lejā. for context, mana current lielākā nelaimīte ar organismu ir tā, ka asinsspiediens lēkā un man ik pa brīdim drausmīgi sareibst. bet nu, tagad ir vienkārši kalns un jātiek lejā. tur nav takas. tur ir stāvums, ir skujas, čiekuri, akmeņi, smiltis, skujas un kukaiņi.
linkiet garām

lokālā futuroloģija [Jul. 28th, 2020|11:38 am]

indulgence
[Tags|]

Iz sarunas lokālajā kultūras un atpūtas centrā pie alus kausa.
- Kā pareizi saprast vēstules galatiešiem frāzi, ka "nav ne jūda, ne grieķa, nav verga, ne brīvā, nav ne vīrieša, ne sievietes, jo jūs visi esat viens", ja tīri fizioloģiski un intelektuāli tomēr esam tik dažādi?
- Tas ir Pāvila futūristisks skatījums nākotnē, proti, pienāks laiks, kad visi eiropeīdi būs ebreju statusā, slēpsies savos geto. Savukārt blaklivemateri viņus ķers un metīs cirkus arēnā lauvām saplosīšanai. Ja vien šie neatteiksies no saviem All Live Matter maldiem.
link2 garāmgājēji|iet garām

par dzīves jēgu [Jul. 28th, 2020|11:34 am]

indulgence
[Tags|]

Aizkūpinot rīta dūmu, iešāvās prātā doma, ka vienīgā jēga ko darīt, ir pārspēt sevi.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Jul. 27th, 2020|10:43 pm]

bozena
Mīļā žurnāla "Zeltene" redakcija!
Vai, lūdz, stiķenes var saldēt?
Es šodien iesaldēj.
link20 garāmgājēji|iet garām

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]