Citi garāmgājēji [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis

[ website | šulcs.lv ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| VZL ]

[Sep. 26th, 2016|02:58 am]

lennay
skat, suitu sieviešiem jau pilni pūri ar rīmēm pielocīti. žēl, ka publikai nav laika laust krēslus tagat. nakts un tā.
citurīt.
link1 garāmgājējs|iet garām

[Sep. 25th, 2016|11:46 pm]

martcore
Vai ticība kaut kam dzīvē ir laba?
Jā.
Vai ticība institucionālai reliģijai ir laba?
nē. tā nogalina visu to, kam jūs ticat.
link3 garāmgājēji|iet garām

hokejs [Sep. 25th, 2016|11:14 pm]

martcore
eiropa finālā
pret kanādu jāspēlē ar vienu domu, ka zaudēt nav ko, un uz priekšu
linkiet garām

[Sep. 25th, 2016|11:05 pm]

martcore
tāpat incanti, kādēļ visas atklātās vietas uz mēness sauc latīņu nosaukumos 
šķiet, no turienes dizaineris artēmijs ļ. arī ir smēlies idejas savu darbu nosaukumiem
tipa, tas nepieder valstij, kas to atklāj, tas pieder visai cilvēcei, un universālākā valoda, kā runāt ar visu pārējo zemeslodi - tā ir latīņu valoda?
linkiet garām

[Sep. 25th, 2016|07:43 pm]

kakjux
[Tags|, , , ]

Man te ir stundu ilgs lidojums, pa kuru gribu uzrakstīt slavas dziesmas Nīderlandei un savam best friend.

Jo, tā jau bija. Tikšana turp gan bija nedaudz painful, bet ar nelielu kavēšanos tomēr nonācu galā. (Lutonu pārbūvē, draugi.) Devāmies uz Rotterdamu un viss bija priecīgi. Totāli teikšu, ka vispār viss weekends bija ļoti priecīgi. Biju waterbus un vispār pieredzēju kā ir, kad visā valstī ir vienota sabiedriskā transporta apmaksas sistēmiņa. Viss uz vienas kartiņas un visur droši ej un pīksti. Nu lūk, waterbus vispār ir diez gan interesanta štelle. Tikai nu, diez gan lēni, jāsaka. Bet nu, aizveda tas waterbus mūs uz Dordrecht un tur bija laba pastaiga. Viss kas interesants, aprikožu alus pauze un nebeidzamie baznīcu zvani. Atpakaļ gan mēs devāmies ar vilcienu, jo nu, jā.

Tad bija vēl daudz staigāšanas un visādu priecīgu sarunu un vispār visa kā. Un tad mēs aizdevāmies uz tādām divām lieliskām dzirdināšanas iestādēm. Vienā bija lielisks dīdžejs, kurš, protams, bija diez gan sūdīgs, bet dziesmas, kuras viņš lika, bija kolosālas. Un tad mēs totāli safanojāmies. Bet tad bija jāiet uz otru un jāklausās kanādiešu grupa. Šis experience bija vispār kaut kas uhtī. Ja neskaita to kaut kādu Nickelback wannabe ģitāristu, kurš patiesībā noteikti ir labs cilvēks. Nu, enīvei, pēc 2 aliem neizturējām un aizgājām atpakaļ pie dīdžeja. Mans lieliskais bestais friends visādi domāja kā tā labāk dīdžejam darīt zināmu, ka mums ļoti patīk diskotēka un, ka mēs vēlamies pasūtīt dziesmas. Mans ļoti vienkāršais risinājums tam bija - buy him a drink. Tas, protams, nostrādāja. Vispār jāsaka, ka mēs arīdzan kļuvām ļoti priecīgi un bija dejas, un es nobrāzu celi.

Es gribu teikt, ka mans labākais draugs ir lielisks cilvēks. Mīlu viņu bezgalīgi un uzskatu, ka viņa spontānais plāns vakardienai bija perfekts.

Šodien gan bija drusku grūtāk. Es, ē, noberzu faktiski visu ādu no saviem papēžiem un kliboju. Bet tas viss sūds un nieki. Jo totāli viss bija totāli fantastiski.

(Iesaku izvairīties no Lutonas lidostas. Te ir pizdjets. Gribu mājās pie kaķīšiem.)
linkiet garām

[Sep. 25th, 2016|10:18 pm]

martcore
lai arī es arī reizēm domāju par trīs suņiem kosmosā, kas tur nomira, lai tikai mēs varētu uzzināt vairāk
tajā ir kaut kāda morāle, kuru es nespēju saprast
link5 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2016|07:30 pm]

wowow
[Tags|]

Tieksim kā ir, Džeks Bauers un par sevi nepārliecināts ierēdnis-prezidents īsti apziņā nelīmējas kopā (Designated Survivor pilots neflixā), tā ir problēma aktieriem, kas pārāk ilgi staigā vienā maskā. Tā uz sitienu tikai Hjū Lorijs nāk prātā kā pretpiemērs, nu labi, arī Klūnijs, bet tas bija sen. Bet var jau būt, ka kaut kad vēlāk Kīfers ķersies pie lietas pats un visiem sados bietē.
link5 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2016|03:39 pm]

divi_g
[Tags|]

Pievilinātāji pievilina pokšus un poksētājus.
link1 garāmgājējs|iet garām

[Sep. 25th, 2016|01:11 pm]

watt
[Tags|]

ARQ man patika, lai gan kaut kā ļoti jūt* ka ir mazbudžetnieks. Tāda versija par time-loop, ja atceramies par Edge of Tomorrow. Kas man patīk ir veids kā parāda, kāpēc "filmās" notikumi notiek tā kā tie notiek - pirmajā iterācijā "The End" ir jau 3. minūtē (jo čalis pamanās neveiksmīgi krītot nolauzt kaklu). Un tā tālāk.

Bet Edge of Tomorrow ir grāvējs, tāpēc ka atļaujas izplest spārnus un lidot, bet ARQ ir mazbudžetnieks, un slapstās pa tumšiem pagrabiem.

__________________________
* Piemēram, Primer to maz-budžeta faktu nejuta, lai gan ARQ budžets ir ap 2m, bet Primer budžets bija 7k (!). Nauda, īsāk sakot, iztērēta, bet uz ekrāna nav ko parādīt. Mazbudžetnieki vispār ir raksturīgi ar visai neharizmātiskiem aktieriem - pat ja sižets neplīst pa visām vīlēm, tad aktieri tēlo kā uz skatuves... Piemēram, "Paradox" sižets un samezglojums teorētiski ir interesants, bet aktieru spēle nebaudāma; vai arī "Synchronicity", kur pielaizītā frizūra uz plakāta vien atsit jebkādu vēlmi spiest play.
link3 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2016|02:12 pm]

martcore
o, zoičs-2
varam balsot par nākamā pasaules čempionāta futbolā maskotiem
... )
kaķis izskatās pēc čempiona, bet neizskatās pēc kaķa
upd: varbūt tā arī ir iecerēts, kaķis neizskatās pēc kaķa, tīģeris ir ar robota bendera rokām, atliek vien balsot par vilku ar zināmo lentīti uz galvas. nē, labāk tad balsot par psihodēlisko kaķi. atcerēsimies padomju abstrakto multiplikāciju
link4 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2016|12:12 pm]

watt
[Tags|]

Biju treniņus pametis uz atvasaras rudens "karsto laiku". Izrādās - vesels mēnesis žviks un apkārt. Pēdīgi patrenējos 21.08, un tagad jau 23.09 lēnām sāku atkal kustēties.

Man pavīdēja doma, ka kādam cilvēkam ka iesākot treniņus absolūti no nulles, svaru kāpināt pirmajās 3 nedēļās vajadzētu pavisam, pavisam minimāli. Piemēram, pa vienam kg uz katru treniņu. Pat ka cilvēks it kā celt varētu ātrāk un vairāk, pozitīvāka lieta ir ka viņš visas 3 nedēļas uz treniņiem staigā, treniņš ir īss, ap 20 minūtēm, bez svīšanas un sāpēm, un nav īpaši jāgatavojas. Pēc 3 nedēļām ir izveidots ieradums, ir bijuši kopā 9 treniņi, un tad var sākt Starting Strength (SS) progresiju tā nopietnā veidā, jo risks ka cilvēks pametīs nodarbības dēļ tā ka pārāk ātri pārāk smagi sāk iet, ir minimizēts. Galvenais ir izveidot ieradumu.

Ja sāk absolūti no nulles, ja ir virs 30 gadi vecs, pirmajā nedēļā es teiktu vajag visas 3 nodarbības ar pliku stieni veikt. Vēl vairāk - "nulltā nodarbība", iepazīties ar 5 pamata kustībām kuras veic ar olimpisko stieni, vnk veikt ar slotas kātu. Jo ja cilvēks neko nav kustējies, pat uztaisot 25 pietupienus (4x8 piemēram), otrā dienā kājas stīvas (DOMS). Tuvojoties 40 gadiem, uztaisot 3x5 pietupienus pēc absolūtas mēneša bezdarbības, jau kāju muskuļi sāk streikot un murmina ka saraus krampī.

Tātad, pirmajā nedēļā, tikai kustības ar pliku stienu. Pirmajā reizē tikai 3 piegājieni pa 5 atkārtojumiem, otrajā varbūt 5x5, trešajā kaut vai AMRAP (as many reps as possible) pēdējā piegājenā. Pa 3 nodarbībām iemācās pareizu formu, un ieelpu/izelpu varbūt. Tad sāk likt virsū svaru.

Ceturtajā nedēļā jau var sākt standarta progresiju. Pietupieniem - pa 2.5 kg katrā reizē klāt (1.25kg+1.25kg mazās platītes), Bench on OHP - pa 2.5kg starp tiem rotē (vienā reizē bench, otrā reizē OHP), bet tur bez mikro-svariem drīz vien neko neiesākt. Tad turpina kāpināt pa 250g+250g mazās ripiņa katrā reizē. Trešais vingrinājums - deadlift, tur pa 5kg var droši kabināt virsū katrā reizē. (Nu, līdz 90-100kg svaram diezgan droši.)

Iekš SS rotē deadlift vienā reizē ar power clean otrā, un Strong Lifts (SL) rotē deadlift vienā reizē ar row (Pendlay row) otrā.

***

Galvenais ir izvairīties no impulse mēģināt uz stieņa uzlikt vairāk svaru. Bet mantrai īstenībā ir jābūt - palēnītēm, parīt vienalga atkal nodarbību, vēl visu paspēsim.

Otrais galvenais ir pašā-pašā pirmajā nodarbībā veikt ļoti minimāli. Tik-tikko pacilāt, un gatavs. Ne vairāk par 15 atkārtojumiem. Otrā dienā ķermenis vienalga smelgs (DOMS - Delayed Onset Muscle Soreness). Tas, nākamajā nodarbībā (tas ir - izlaižot vienu dienu) var jau atkal normāli celt.

Es nekad nesapratīšu kas tie par treneriem tādi, kas pieļauj pirmajā reizē tā samocīt sevi, ka cilvēks vairs otrā dienā paiet nevar. Jā - ar pietupieniem vispār ja uzliek svaru par ātru, var tā pastrādāt, ka kājas jau tur pat ģērbtuvē atņemas, un cilvēks vai nu a) nevar nokāpt pa kāpnēm no kluba lejā, vai b) nevar mājās uzkāpt pa kāpnēm. (Pie tam, uzkāpt ir vieglāk, jo var vienkārši uzrāpot, jeb pa margām uzvilkties augšā.)

Līdzīgi kā ir dzirdēti tie stāsti, ka cilvēku pieņem darbā, nu tur noliktavā kastes kraut, vai mucas cilāt, un tādu šoka terapiju uztaisa, ka šis otrā dienā protams darbā vairs neierodas. Lai gan, ja ir kaut mazākā izpratne par fizioloģiju, pirmajā darba dienā iedotu trīs (četras) kastes pacelt (ar iesildīšanos un parasto kustību iemācīšanu), otrā diena atslodzei, trešajā dienā 6-10 kastes pacelt, ceturtā diena atslodzei, un tad piektajā dienā jau var normāli strādāt, muskuļi sapratuši kas ir par lietu un sākuši pielāgošanās režīmā strādāt.

Muskuļi adaptējas slodzei. Muskuļi lieliski atsaucas uz progresīvu slodzes kāpināšanu, adaptējas izaugot (vajag tikai daudz proteīnu uzturā). Kāpēc tad tādi darba devēji spītīgi mēģina pirmajā dienā "šoka terapiju" taisīt, it kā absolūti neko nezinātu? Ha, ja citādi nevar, tad vajag pirms pirmās darba dienas veikt 2 sagatavošanās nodarbības, kā es teicu, pirmajā reizē 2-3 vienības, otrajā 6-10 vienības, un trešajā reizē var ierasties kā uz pirmo darba dienu ar normālu slodzi...
linkiet garām

Vajag [Sep. 25th, 2016|01:24 pm]

lennay
Galva pilna ar puņķiem u.c. augšējo elpceļu infekcijas izpausmēm. To puņķu masu steidzami vajag pārveidot par funkcionējošām smadzenēm. Kādi bezrecepšu medikamenti vai (urbānās) tautas medicīnas līdzekļi to var visātrāk un visefektīvāk paveikt?
link5 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2016|12:29 pm]

martcore
noskatījos ierakstā krieviju - kanādu
ko lai saka
oļeg vaļerjevič, ja pa tavas komandas vārtiem sāk hujārīt 40+ reizes spēles laikā (kas ir kļuvis nedaudz raksturīgi krievijas izlasei), ja korijs perijs pie vārtiem ceturtā gola laikā stundu stāv domādams, ko iesākt ar ripu (markovs ir aizņemts laikam ar geclafu, otrs aizsargs dzīvojas aiz vārtiem. kam vajadzēja atbraukt? pareizi, centra uzbrucējam. kur viņš nahuj ir?), nu kā jūs tur varat pret šādu kanādu spēlēt
link2 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2016|12:07 pm]

san
[Tags|]Šī ir Irēna. Ļoti sirsnīga, tieša un sparīga sieviete. Viņa strādā Neredzīgo bibliotēkā. Darbs ar grāmatām ir tikai viena, un man radās iespaids, ka neliela, daļa no tā visa, ko Irēna dara. Bibliotēkā vienmēr ir kāds, kurš ienācis aprunāties. Kādam vajag palīdzēt sastādīt dokumentu. Vēl citam - saprast kā rīkoties, kā izlauzties caur birokrātijas džungļiem, kam jāizcērtas cauri, lai saņemtu kādu valsts pakalpojumu.

Irēnas bibliotēka ir viena maza, vienkārši, bet mājīgi iekārtota telpa lielajā Neredzīgo biedrības mājā. Biedrība māju tikai apsaimnieko, telpas ir izīrētas zobārstiem, notāriem un grāmatvežiem. Turpat blakus ir arī ražotnes ēkas, taču tās ir pārdotas un stāv tukšas. Padomju laikā Neredzīgo biedrībai bija ražošanas uzņēmums, kurā strādāja 500 cilvēku, puse no tiem neredzīgi vai vājredzīgi. Zālē, kurā tagad mīt cīņu klubs, notika balles un kongresi. Ēdnīcā vienmēr bija garas rindas un pilns ar darbiniekiem. Ēdnīca joprojām ir, izskatās tāpat kā 80ajos, pat desertu trauciņi uz kājiņas ir tie paši. Tikai ar ēdājiem švaki, neesot garšīgi. Ēkas foajē ar zeltīto N burtu uz sienas arī izskatās kā iesaldēts aizgājušā laikā.

Irēna saka, ka daudzi atceras tos laikus ar nostaļģiju. Uz bibliotēku tagad nāk tikai pēc audiogrāmatām. Grāmatas Braila rakstā vairs nelasa, tikai dažreiz kāds atnāk un palūdz kādu glaudāmgrāmatu palasīt turpat uz vietas. Domāju gan, grāmatas Brailā ir ļoti lielas un biezas. Grāfs Monte Kristo, viena grāmata, brailā izskatās šādi )

Turpinājums ar bildēm )

https://www.instagram.com/irenanbb/
link5 garāmgājēji|iet garām

Laika vērotāja piezīmes. [Sep. 25th, 2016|09:51 am]

unpy
Bez piecpadsmit sešos biju izgājis uzsmēķēt un ārā bija tik sasodīti tumšs, ka nopietni aizdomājos, vai neesmu atkal palaidis garām kādu pulksteņa grozīšanu un šis nez kur automātiski aizgrozījies.
link2 garāmgājēji|iet garām

noziegums vs sods [Sep. 25th, 2016|09:03 am]

bozena
Pa tam lāgam Itālijā...
http://www.bbc.com/news/world-europe-37461042
link6 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2016|03:29 am]

bozena
Vēl neizstāstīju, ka šodien, nē jau vakar, Rajončikā redzēju meiteni ar sesku. Tā kā viss uz labu, uz labu.
linkiet garām

[Sep. 25th, 2016|03:19 am]

bozena
Sēdējān ar biedriem viena biedra dārzā, kurinājām uguni, cepām desas un salām. Formāli iemesls nakts sēdēšanai un salšanai - sagaidīt, līdz pulka bērns, Jaunkundze iebrauc no Pēterburgas ekskursijas. Divos divdesmit es par spīti plus desmit grādiem attapos aizmigusi dzīvnieciskā, tīras sirdsapziņas katalizētā miegā, sēžot plastmasas krēslā, ietinusies cepurē ar bunbuli, rokā sažņaugts alus.
link2 garāmgājēji|iet garām

usa it is [Sep. 24th, 2016|02:59 pm]

traffico
[Tags|]
[music |spēlē futboly]

Es laikam pamanījos izdzert dārgāko sidru mūžā- 12.27 Usd par mazu glāzīti- kaut kas starp 250 un 330 ml.
Un ja vēl pēc tam sajūsmā spiegtu, bet nea! :(
linkiet garām

[Sep. 24th, 2016|09:55 pm]

martcore
vakardien, kad sadzēros čehu absintu, man radās pārliecība par to, ka debesīs atrodas trīspadmitais zvaigznājs
tikai viens es varu to saskatīt
vispār, ir diskutabli, kas ir realitāte un kas nav
link4 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2016|07:48 pm]

martcore
Poll #20827 sgasdgsdhshdsfjgdfdf
Open to: All, results viewable to: All

par pagrabiem:

View Answers

manai mājai ir pagrabs, un es zinu, kas tur atrodas
12 (25.0%)

manai mājai ir pagrabs, un es nezinu, kas tur atrodas
12 (25.0%)

manai mājai ir pagrabs, tur atrodas zaptes, marinēti gurķi un uz auklas pakārta dūmdesa
9 (18.8%)

manai mājai ir pagrabs, es tur laikam lieku savu divriteni
0 (0.0%)

manai mājai nav pagraba
9 (18.8%)

manai mājai ir pagrabs, un es nezinu, kā to izmantot
6 (12.5%)

link11 garāmgājēji|iet garām

Iepazīsimies! [Sep. 24th, 2016|07:40 pm]
perkons
Žikivators Šlumpengufs Gustavs Pērkons.

link15 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2016|07:37 pm]

bozena
12 grādi! Dāmas un kungi, man liekas, tas būs rudens.
link11 garāmgājēji|iet garām

atceries saigonu! [Sep. 24th, 2016|06:24 pm]

kants
[Tags|, , ]

kamēr pats atceros: vjetnamiešu virtuve iz baznīcas un ģertrūdes stūra ir tikpat satriecoši garšīga, kā berlīnē aiz hermaņplača.
link4 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2016|05:25 pm]

dienasgramata
esat kaut kad ieklausījušies Depeche Mode tekstos, nu, tipa, kā dzejā? brīžiem tie ir tik smieklīgi, ka vairs nespēj klausīties to kā mūziku:

Here is the house
Where it all happened
Those tender moments
Under this roof
Body and soul come together
As we come closer together
And as it happens
It happens here
In this house

So we stay at home
And I'm by your side
And you know
What's going on inside
Inside my heart
Inside this house
And I just want to
Let it out for you

pavisam cita lieta ir Placebo. muzikāli pilnīga figņa, bet, kad ieklausies tekstos, uzreiz norauj jumtu:

It's the disease of the age
It's the disease that we crave
Alone at the end of the rave
We catch the last bus home

Corporate America wakes
Coffee republic and cakes
We open the latch on the gate
Of the hole that we call our home

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me
link18 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2016|04:24 pm]

martcore
agrāk ceturtais telefons valstī bija 04, pa kuru zvanīt gāzes noplūdes gadījumos
mani vienmēr ir interesējis, kam gan ir jānotiek, lai zvanītu uz šo telefonu
kad vienīgo reizi sen atpakaļ bija notikusi gāzes noplūde dzīvoklī, es aizgāju, aizgriezu ventili un atvēru logu
pretējā gadījumā jau nebūtu subjektu, kas zvanītu pa šo telefonu
kā tas viss darbojas?
link11 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2016|03:51 pm]

martcore
tā kā jūs visi esat pret melu detektoru, izstāstīšu par populārāko paņēmienu kino, lai atmaskotu sērijveida slepkavu
jūs uzminējāt, aizdomās turētā priekšā tiek nobērta čupiņa ar fotogrāfijām, ar pēcnāves upuriem
kā šie attēli stimulē sērijveida biedru, kas jau ilgi pirms tam ir nolēmis, ka pārējie ir lielgabalu gaļa, es nezinu
tur ir jāpiemīt zināmai sentimentalitātei
linkiet garām

[Sep. 24th, 2016|02:33 pm]

watt
Atzīšos, par mani šo to skaidro fakts ka jau skolas laikā es biju ļoti neapmierināts ar alfabēta neloģiskumu, ka burti ir vnk kautkādā stulbā secībā salikti, un tad pasaule pieņem - lūk, sakārtots "pēc alfabēta".
link2 garāmgājēji|iet garām

Žē [Sep. 24th, 2016|02:38 pm]

lennay
Traki tomēr, ka lāga cilvēki kaut kur saķer visādus C hepatītus, un gadiem dzīvo, nemaz nenojaušot, ka melnais zārks jau viņu ielā, tūlīt būs pie durvīm un pēkšņi iebļaus ausī: "Atdod zelta kāju!!!". Un tā arī nomirst, neuzzinājuši, kur un kā tās zarazas saķēruši.

Nez, kur un kad es saķēru savu Ž žopatītu.
link7 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2016|12:43 pm]

martcore
skatoties teleseriālus par likumu un taisnību, brīnos, cik maz tur tiek pielietota melu detektora tehnoloģija
it kā viņi paši tai netic, vai kas
principā nekā sarežģīta, tur tev nav labā un sliktā policista, sēdi, atbildi, nenervozē, ja nav dēļ kā nervozēt
bet nē, tas laikam ir tik sātānisks eksperiments ar cilvēku, kuru tur aizdomās par sērijveida slepkavībām, ka šausmas vienkārši, labāk pierādīsim ar saviem galvas muskuļiem paši, nekā atstāsim to melu detektoram
link6 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2016|11:08 am]

dienasgramata
DELFI. Ceturtdienas, 22. septembra, agrā rītā Rīgas Pasažieru stacijā skanēja bļāvieni un norisinājās spraigs cīniņš starp diviem jauniem vīriešiem, novēroja aculiecinieks Mārtiņš."Garāmgājējiem notiekošais bija vienaldzīgs, vienīgi kāda vecāka gadagājuma kundze sauca pēc policijas," novēroja Mārtiņš. Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu – dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā.
linkiet garām

[Sep. 24th, 2016|09:24 am]

martcore
kad es biju jauns un mācījos spēlēt ģitāru, viena no fiškām amatieriem bija iemācīties spēlēt grupas the cure dziesmas just like heaven solo
par šo interesanto progresu ģitārspēlē zviedz visi, kam nav slinkums, sākot no sīkajiem pankiem, beidzot ar džo mascisu no gr. dinosaur jr
ko lai saka, šo solo uz ģitāras es tā arī nezinu, kā spēlēt, var visādi, bet man tur īsti nekas nepatīk
toties patīk, kā to dara citi
linkiet garām

par atmiņu fiksēšanas nepieciešamību [Sep. 24th, 2016|09:21 am]

indulgence
[Tags|, ]

Rakstīt/rekonstruēt PSRS ikdienas vēsturi ir tikpat grūti, kā rakstīt par dzīvi "zonā" (cietumā, koncentrācijas nometnē, izsūtījumā) vai karā frontē identisku iemeslu dēļ. Proti, nekas nenotika tā kā bija noteikts priekšrakstos, pārāk daudz bija dažādu situatīvu kompromisu un "ēnu" prakšu, kuras nekādi neatspoguļojas oficiālajos avotos (laikraksti, lietvedības arhīvi, statistika u.tml.), par kurām vispār nevar izstāstīt paradigmas un konstutīvo uzvedības paraugu līmenī. Tāpēc padomju laikus piedzīvojušie vai nu klusē, vai stāsta anekdotes, vai, visbiežāk kuļ kanonisku sviestu (disidentisku, vai ostalģisku, kas nu kuram tuvāka). Rezultātā, jo laika nogrieznī esam tālāk no padomju laika, jo grūtāk ir objektīvi rekonstruēt tā ainu.
link6 garāmgājēji|iet garām

Iz TV reklāmām [Sep. 23rd, 2016|10:27 pm]

perkons
«Vairums nekā 30% sieviešu tas ir – pēdas...»
link1 garāmgājējs|iet garām

[Sep. 23rd, 2016|08:44 pm]

str
ja cilvēks iekš windows8 lietoja moviemaker, un tagad datorā ir windows10- ko lietot vietā?
link3 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 23rd, 2016|08:37 pm]

martcore
iešu iedzert vēl nedaudz absinta
link5 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 23rd, 2016|08:26 pm]

lennay
Šodien pirms pamošanās, šķiet, bija dīvains sapnis. Neatceros nevienu personāžu, nevienu vietu, nekādu sižetu; nedomāju, ka vispār tur bija kaut kas no minētā. Bija tikai sajūta. Atrados kaut kur, kur bija miers, vieglums, skaidrība un harmonija. Pamodos smaidoša un laimīga. Pēc tam gan viss normāli. Paklusēt šur, paturēt muti tur, papraktizēt klusēšanas Midasa zeltu, jo ikviena izdvesta zilbe vienmēr pēc tam ir jānožēlo.

Nav ne jausmas, kur es miegā biju aizblandījusies, taču labprāt tur būtu palikusi.
link4 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 23rd, 2016|08:03 pm]

perkons
Pavisam par citām lietām.

Esmu novērojis, ka meitenes cibās savu fizisko/emocionālo stāvokli raksturo vīriešu dzimtē.
Aļa - esmu dusmīgs, esmu priecīgs, esmu vīriešu dzimtē...

Kālab?

Čota neesmu manījis, ka puiki teiktu, ka jūtās nomāktas, pacilātas, sieviešu dzimtē...
link22 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 23rd, 2016|06:08 pm]

martcore
par sapņiem runājot
erotiskais sapnis

mēs guļam uz dīvāna
es viņu izģērbju, skūpstu viņas kaklu un krūtis
viņa saka
- kaut kas nav tas
es saku
- man viss okei
viņa saka
- es kaut kā neuzvelkos

[nolādēts, erotiskos sapņos visas sievietes ir vienmēr gatavas dajebkam jebkurā brīdī!]

es saku
- nu, un ko tālāk?
viņa saka
- nezinu
es saku
- varbūt man kādu grāmatu par to izlasīt?
viņa [ar entuziasmu]
- jā, izlasi kādu grāmatu!
link2 garāmgājēji|iet garām

Cālis.lv [Sep. 23rd, 2016|06:14 pm]
perkons
Nevēlos savu tā jau garlaicīgo cibu pārvērst par cāli.lv, bet nupat vēršos pēc padoma.
Zinu, ka šeit ir māmiņas un tēvi no purčega, tad nu – ja varat, tad, lūdzu, iesakiet LABU pediatru purčegā!

Šo indivīdu, ko nupat iepazinu, gandrīz nah izmetu no dzīvokļa.
Lab', ka rāms kā tanks aizšļūcu uz otru istabu.
link14 garāmgājēji|iet garām

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]