Citi garāmgājēji [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis

[ website | šulcs.lv ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| VZL ]

[Oct. 31st, 2014|03:48 pm]

auksts_entelekt
mīļie frendlistes zēni (un cipargalvu meitenes), cik liela iespēja piecus gadus vecu portatīvo padarīt drusku ātrāku un ne tik ļoti uz nerviem krītošu? Izdarīt tam pārinstalēšanu, vai kā jūs tur to saucat?
Un cik tas maksā?
linkiet garām

rudens dekadence [Oct. 31st, 2014|03:27 pm]

kants
[Tags|, , ]

vadīju savas dienas tiklā askēzē, bet šodien gan paveicu kaut ko patiešām pretdabisku, perversu: aizgāju skriet jau pirms brokastīm, stundu pa pārdaugavu, atklājot jaunus veistlandus kanālmalā.
linkiet garām

[Oct. 31st, 2014|03:27 pm]

str
uz zemi TRAUCAS asteroīds
bet tuvāko divu gadu laikā nav sagaidāms
linkiet garām

Rudentiņis bagāts vīrs [Oct. 31st, 2014|01:20 pm]

starro
Brokastis: auzu putra ar ābolu ievārījumu. krustnagliņu piegarša.
Pusdienas: kartupeļu, burkānu, sīpolu, ābolu sacepums ar svaigu puravu - ābolu - seleriju kātu - krējuma salātiem. ķimeņu un koriandra sēklu piegarša. Svaiga ābolu sula.
Launags: svaigu ābolu biezeņa un mannas uzpūtenis ar pienu. vaniļas piegarša.
Vakariņas: kārtainās mīklas pīrāgs ar ābolu pildījumu. kanēļa un kardamona piegarša. Svaiga ābolu sula ar ingversaknes uzlējumu / izvilkumu. muskatrieksta piegarša.
Naksniņas: divus gadus uz ozola skaidām izturēts Kurzemes kalvadoss, piņģerots. mazuma piegarša.
link1 garāmgājējs|iet garām

Tā diena. [Oct. 31st, 2014|01:28 pm]

unpy
Ahā, tad šodien ir diena ar iespēju, ja vakarā pie durvīm zvanās kaut kādi dīkdieņi, sakliegt uz šiem diktā balsī - "Kādi, pie velna, heroīni? Lasaties prom, nolādētie narkomāni, kamēr policiju neesmu izsaucis!"
link3 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 31st, 2014|11:18 am]

kakjux
[Tags|]

cimdi, zekjes, zaabacinji,
nav man vajadziigi vinji.

jeb - aaraa ir ap 20 graadiem.
link20 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 31st, 2014|12:03 pm]
ernuerna
Nē, es netaisos kļūt atvērta pieņemt to fakino halovīnu.
Šovakar pa vecpilsētu maršēšot kaut kāda "raganu, velnu un zombiju parāde", kā nopietnā balsī ziņo LR1 rīta ziņās - LATVIJAS RĀDIJO VIENS!!! APTVERAT?
un kretīniskie kaimiņu bērneļi klauvēs pie durvīm vakarā, es viņiem plānoju uzkliegt nelaipni un patriekt. (par laimi gan šovakar džeziņs, un varbūtība, ka trāpīšos mājās agri, ir nekāda)

Mēs skolā pieminējām veļu laiku, bija Mārtiņdienas izdarības, meteņi ar ķekatām, Pelnu diena!
Jūs skolā atzīmējāt Pelnu dienu? Labi atceros, ar kādu azartu šuvu mazos maisiņos un ome palīdzēja no krāsns izkasīt tīrākos un smalkākos pelnus, ko tajos sabērt. Un tad lielā jautrība bija visas dienas garumā censties apkarināt klasesbiedrus un skolotājas ar tiem maisiņiem.

Vēl ar krievu bērniem un viņu skolotājām no paralēlās krievu plūsmas kopā kalnā svinējām Masļeņicu, mielojāmies ar pankūkām, dziedājām dziesmas un kaimiņu krievu bērnu krievu tēvs mūs visus čupu čupā sakritušus pēc tam veda mājās ragavās, ko vilka brūns zirgs. Jokojāmies un smējāmies. Spīdēja spoža saule, bērzi līka sarmā, un sniegs gurkstēja zem ragavu sliecēm.

Vienas no mīļākajām bērnības atmiņām.

Tepat Latvijā, laukos, 90to sākumā.

Pēc tam gan nāca 94tais, Joņeva laika Jelgava un tā. Bet līdz tam - naudas mums nebija gandrīz nemaz, bet bija šie visi rituāli un tradīcijas, un nekad nenāca prātā, ka kaut kas trūktu.
link4 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 31st, 2014|11:47 am]

martcore
xxx

ak jā, un tematiskā dziesma. reiz laikam ārzemju draugs ričards šo bija atsūtījis miksteipā, kad klausījos, smaidīju līdz ausīm, great minds think like a hive


Seems like folks turn into things
That they'd never want
The only thing to live for
Is today
I'm gonna put a hole in my TV set
I don't wanna grow up
Open up the medicine chest
And I don't wanna grow up
I don't wanna have to shout it out
I don't want my hair to fall out
I don't wanna be filled with doubt
I don't wanna be a good boy scout
I don't wanna have to learn to count
I don't wanna have the biggest amount
I don't wanna grow up
link4 garāmgājēji|iet garām

Par uzņēmējiem džipā [Oct. 31st, 2014|11:33 am]

racoon
Ļoti skumstu, ka man nav bijis tas gods krustot savus ceļus ar celtniecības industrijas zemajā galā virpuļojošo Uģi Strupuli. Pēc internetiem spriežot ļoti kolorīts kadrs, kādu dievzemītē nav mazums. Tagad varētu sekot garš viņa varoņdarbu uzskaitījums ar maniem komentāriem piedevām, bet ko nu tur daudz. Skumji tik tas, ka tādi ir un nenīkst ārā.

Vismaz man ir kam sekot un par ko interesēties. Ja kāds seko Jaroslavam, Elitai Platmalniecei vai Arvīdam Dinnijam Deģim, tad es sekoju Uģim Strupulim un kāri ķeru katru nākamo rakstu kur viņš pieminēts. Šodien pat nenocietos un uzrakstīju uz bauskasdzīve.lv redakciju, ka kā lasītājs, augstu novērtētu, ja kāds žurnālists, pirmdien pēc skolēnu brīvdienu nobeiguma ierastos ģimnāzijā un pārbaudītu – ir tas velna siltums vai nav! Tik ļoti man viņš interesē!

http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/valsts-gimnazija-siltumu-vel-tikai-sola-118631
link2 garāmgājēji|iet garām

#because fuck you, that's why [Oct. 31st, 2014|09:47 am]

yeux_glauques
kelly cutrone totally is my spirit animal.
linkiet garām

[Oct. 31st, 2014|10:35 am]

str
c vitamīns intravenozi
linkiet garām

savas tautas nīdējiem varētu šķist papolurarizēšanas vērts [Oct. 31st, 2014|09:17 am]

indulgence
[Tags|]

Citās zemēs pirmo kauju par savas valsts neatkarību atzīmē valsts mērogā, dievzemītē tā visu aizmirsta un interesē tikai marginālu entuziastu saujiņu.

http://www.ziedot.lv/lv/project/2037
link9 garāmgājēji|iet garām

kosmopolītu varzai ziņa par Marburgieti [Oct. 31st, 2014|09:14 am]

indulgence
[Tags|]

Interneta ārēs klejo vēsts, ka krieviski kā reizi nupat iznākusi Marburgas Viganta Jaunā Prūsijas hronika (Chronica nova Prutenica, 1394): Виганд из Марбурга. Новая Прусская хроника. [Mediaevalia: средневековые памятники и источники]. / Перевод и комментарии Н.Н. Малишевского - Русская панорама: Москва, 2014. Par pamatu ņemta Wigand von Marburg. Chronicon seu annales Wigandi Marburgensis, equitis et fratris ordinis Teutonici, primum ediderunt Joannes Voigt et Eduardus comes Raczynski. Posen (Posnaniae), 1842.

Saturs:
- Н.Н. Малишевский. Хроника герольда Тевтонского ордена Виганда из Марбурга (1394) 6
- ХРОНИКА ВИГАНДА ИЗ МАРБУРГА, рыцаря и брата Ордена Тевтонского, по заказу Яна Длугоша с рифмованной хроники Тевтонской на язык латинский переложенная 11
- CHRONICON SEU ANNALES WIGANDI MARBURGENSIS, equitis et fratris Ordinis Teutonici (текст оригинала на латинском языке) 135
ПРИЛОЖЕНИЯ 203
- А.Ванновский. "Новая Прусская хроника" Виганда из Марбурга (предисловие к первому изданию 1842 года) 204
- УСТАВ братьев Госпиталя св. Марии Германской 207
- АДМИНИСТРАТИВНОЕ устройство государства Тевтонского ордена 221
- ВЕЛИКИЕ МАГИСТРЫ (ГРОССМЕЙСТЕРЫ) ТЕВТОНСКОГО ОРДЕНА, фигурирующие в хронике, и годы их правления 223
- МАРШАЛЫ ТЕВТОНСКОГО ОРДЕНА, фигурирующие в хронике, и годы их нахождения в должности 223
- ВЕЛИКИЕ КНЯЗЬЯ ЛИТОВСКИЕ, РУССКИЕ И ЖЕМАЙТСКИЕ, фигурирующие в хронике, и годы их правления 224
- ГЕДИМИНОВИЧИ (генеалогическая таблица) 224
- ИЛЛЮСТРАЦИИ 224
- Н.Н.Малишевский. ДРАНГ НАХ ОСТЕН: Послесловие 242
- Литература 247
- Список иллюстраций 252

Kā pamatavots nezin kāpēc ņemts visai nekvalitatīvais un aplamībām pārbagātais Johana Foigta 1842. gada Pozenas (Poznaņas) izdevums, nevis SRP, t.i. kritiski vispārpieņemtais Teodora Hirša 1863. gada Leipcigas izdevums (Die Chronik Wigands von Marburg. Originalfragmente, lateinische uebersetzung und sonstige ueberreste. // Scriptores rerum Prussicarum. Zweiter Band / Hrsg. Hirsch Theodor - Verlag von S. Hirzel: Leipzig, 1863, S. 430-662). Iztikts arī bez jaunākās literatūras Ordeņa hroniku (Venta, Conenbergs) un karagājienu (Paravičini, Elerss) izmantošanas. Pie tam izskatās, ka Mališevskis (ar medievistiku šim kungam sakars varbūt hobija līmenī, viņš ir aizstāvējis Grodņas universitātē kandidāta disertāciju politoloģijā, tb vēstures procesos orientējas tāda vidusmēra žurnālista līmenī) tulkojis no poļu valodas, ar latīņu eksemplāru tikai “salīdzinot”. Tb šķietas vidusmēra tulkojums no pavisam švaka tulkojuma.
Arī pats saturs visnotaļ aizdomīgs: kāda joda pēc Ordeņa Statūti tur iebāzti, tad Ordeņa “valsts” administrative struktūra, tad “lielmestri”? Nu bet vieglu apskaidrību ievieš pēcvārds ar nosaukumu "Дранг нах Остен" (vēl tikai trūkst papildinājuma "псов-рыцарей"); lai gan, protams, visnotaļ iespējams, ka pēcvārdā virtuozi izskaidrots sakars starp klišejizēto XIX gs. nacionālisma saukli un viduslaiku heroldu.

Tā kā, pat ja ieraugat grāmatnīcas plauktā, iesaku trīs reizes padomāt, vai vērts tērēties. Varbūt tomēr labāk to naudu nodzert?
linkiet garām

[Oct. 31st, 2014|09:00 am]

martcore


visiem perfektu čupčakus* un kūpinātas boavištas
FREŠTA FREŠTA RUMA RUMA JEI!

*sorre, tā mums lokālā meme tagad
link22 garāmgājēji|iet garām

An IKEA flat pack [Oct. 31st, 2014|02:01 am]

heda
Izraēlas ārlietu ministrs pēc tam, kad Zviedrija oficiāli atzinusi Palestīnas valsti: "The Swedish government needs to understand that relations in the Middle East are more complicated than a piece of furniture from IKEA that you assemble at home."

Zviedrijas ārlietu ministres Margotas Valstrēmas atbilde: "I will be happy to send Israel Foreign Minister Lieberman an IKEA flat pack to assemble. He’ll see it requires a partner, cooperation and a good manual."
linkiet garām

klātbūtne [Oct. 31st, 2014|12:52 am]

kants
[Tags|]

lēni, rāmi izšķīst pretestība pret darbu, jo viss tāpat sueta, tāpat pats, tāpat šobrīd.
link1 garāmgājējs|iet garām

[Oct. 30th, 2014|10:10 pm]

helvetica
Lasot prātā virpināju visādus izsakošus viltīgus apzīmējumus, sākot no žuļavska Fidelite līdz Bukowskim, māmiņas, sievietes, literatūras kanoni, dvēseles, nacionalitātes u.tml.
bet, nu, lasiet paši. Man šķiet, ka lasīšu vēlreiz. nekas īpašs varbūt, bet

otra literatūra ir stāsts par Tolstoju ģimenes karu. Sofija un Ļevs. Es nemaz nezināju. tik jocīgi. zināju par mendelsonu, kurš cīši runājis ar savas māsas vīru, lai šis pievalda savu sievu, lai šī savukārt neapkauno ģimeni ar saviem muzikālajiem izklupieniem. Vai Polu Klodēlu un viņa māsu. u.c., u.c.
linkiet garām

kā frīlanceris sliedē koda [Oct. 30th, 2014|10:52 pm]

rasbainieks
es taču biju attīstījusi disciplīnu, pa dienu intensīvi kapāt, vakarā nolikt visu malā un apzināti atslābt
tagad atkal viss vienā putrā, galā netieku, velku sliedi rītā vakarā un sapņos, rītā vakarā un sapņos
link2 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 30th, 2014|10:07 pm]

bozena
Vakara pusē migla acīmredzot bija salīdusi Kapos. Kad gāju cauri, tur bija daudz, daudz miglas. Tik daudz, ka bija pat grūti elpot. Ziniet, dakter, kā pirtī, tikai aukstā. Es taisni brīnos, kālabad tur visādi emoļaudis nerīk bēdīguma seansus, un visādi kapu estētu pulciņi - kapu estētu fotosesijas.
Migla. Sašķiebušies un nesašķiebušies krusti. Aizaugušas, vientuļas kopiņas. Pieminekļi. Aizmirstsa kapličas. Kaili zari. Starp tiem mēness sirpītis. Skaisti taču!
linkiet garām

fmylife.com motīvs [Oct. 30th, 2014|09:24 pm]

erebush

[pinjons]
Jau kuro reizi šovakar sanāk noslīcināt marinētu gurķīti paštaisītajā Asiņainajā Mērijā. FML
linkiet garām

[Oct. 30th, 2014|06:20 pm]

str
[Tags|]

nolūrēju pie racoona
bet ir ok
http://www.imdb.com/title/tt3552338/?ref_=fn_al_tt_1

un
http://www.imdb.com/title/tt1687471/?ref_=fn_al_tt_2
link1 garāmgājējs|iet garām

[Oct. 30th, 2014|06:07 pm]

sirdna
Šodien pie manis pieķērās modernā medicīna un pilnīgi negaidot atzina, ka nemaz tik beigts es neesmu. Nu, ka acis man, iespējams, nevis iet boja, bet ir ar tādu pabiezāku čaumalu un tāpēc rada mānīgu iespaidu, ka tūdaļ sabruks. Visādas smalkas uzpariktes, zodiņu te, pierīti šite (es mulstu, kad attiecībā uz mani lieto deminutīvus), gaismas zibšņi un zili mirdzošs futūristisks sprungulis iesprausts acī.

Kā arī uzzināju, ka esmu vēl tīri jauns cilvēks, man vēl dzīvot un dzīvot, lūk.

Tas viss par nieka 37 eiro.
link11 garāmgājēji|iet garām

tu RUR ōr not tu RUR? [Oct. 30th, 2014|02:10 pm]
ernuerna
Cibas viedās volstrītas haizivis, asari un mencas!
Teiciet, jel - rubļa kursa patīkamā tendence kristies taču vēl saglabāsies kādu laiku, vai ne?
īsteni piemērots brīdis iepirkt Maskavā pāris mūzikas instrumentus, sanāktu par kapeikām tagad. Bet cilvēks, kurš instrumentus var atvest, uz Dzintarzemi brauks tikai pēc 2 mēnešiem. Jautājums - pirkt jau tagad, vai pēc 2 mēnešiem, kad brauks. Ja nu tas kurss vēl nokrīt...
link7 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 30th, 2014|01:53 pm]

str
krievu kino
http://cinema.mosfilm.ru/
linkiet garām

[Oct. 30th, 2014|11:17 am]

kakjux
[Tags|, , ]

kursh sabaaza man galvaa visu to vati?
taas pat nav pagjiras, tas ir vienkaarshi neguleejums.
jums vajadzeeja redzeet, cik laimiigs bija kakjis, kad es ierados maajaas tajos sazincikos. un shoriit paarmetoshi skatiijaas, kad gaaju uz darbu. prinicipaa, pilniigi saprotami. es arii uz sevi paarmetoshi skatiijos, tikai citu iemeslu deelj.

un shodien maza darba mazballiite peec darba.
un shodien NAV piektdiena, kas mazliet biedee.
klausos danchu muuziku, jo tas vieniigais, kas sit cauri tai vatei.

gribeetos steiku un veco rooziju, bet tur divas nelaimes - es tik taalu varu arii neaiziet un peec tam varu arii atpakalj neietraapiit.
link4 garāmgājēji|iet garām

Migla... [Oct. 30th, 2014|01:42 pm]

mako
Kas par miglu, bieza, slapja un kaut ar nazi griez. Labi, ka aiz loga, bet es istabas siltumā.
linkiet garām

veco lietu jaunā dzīve [Oct. 30th, 2014|01:25 pm]

str


cita )
link6 garāmgājēji|iet garām

#too damn high [Oct. 30th, 2014|01:23 pm]

yeux_glauques
[music |november run]

berlināle, britu kultūras nedēļa, beļģu kultūras nedēļa, orlan dekoratīvmākslmuz, vēl vajag iemanīties autovadīšanas teoriju nokārtot, un, šad un tad, pagulēt.
akvai akvai.
linkiet garām

Auditorija 11 [Oct. 30th, 2014|12:22 pm]

perkons
Tu aizej uz šitote kīnõ, kā viņu tur tagad sauc, mājas lapu, secini, ka vecie logini nav spēkā, reģistrējies pa jaunam, lai nopirktu biļeti, nē, divas biļetes, uz vienīgo (vienīgo, tvajumaķ) seansu uz Keiva 20 000. dienu, bet tā minoritāte paziņo, ka "Biļešu pārdošana šobrīd nav pieejama.".

Vairs nekad, nekad, nekad tur nereģistrēšos!
link3 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 30th, 2014|11:43 am]

dienasgramata
SAEIMA.LV Nesmēķētāju tiesības ir prioritāras pār smēķētāju interesēm.

Kas tālāk? Nekā nedarītāju tiesības ir prioritāras pār to interesēm, kuri kaut ko dara?
link2 garāmgājēji|iet garām

zarnas [Oct. 30th, 2014|11:29 am]

kihelkonna
"tās ir zarnas", mz teica, aplūkojot bildē smadzenes.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 30th, 2014|11:20 am]

martcore
rītdien varēs iet ar trick or treat pa taisno uz tuvāko hanzenes filiāli
link4 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 30th, 2014|10:51 am]

martcore


Помимо известного применения голубей в доставке корреспонденции, их также успешно тренировали для аэрофотосъемки. Первый патент на устройство фотокамеры, предназначенной для переноски голубем, получил в 1908 году немец Юлиус Нойброннер.

Несмотря на приемлемое качество снимков, в Первую Мировую войну воздушная съемка с помощью голубей так и не была использована. Во Вторую Мировую войну, по разным сообщениям, голуби-фотографы были задействованы немцами, французами и американцами. Хотя единственным вещественным доказательством можно считать лишь немецкую игрушку — фигурку солдата, выпускающего из рук голубя, несущего камеру.

-----------------------------
viņiem noteikti ir kļovs instagrams ar nokakātiem pieminekļiem n shit (atkal tautoloģija)
linkiet garām

Dīvainību vērotāja piezīmes. [Oct. 30th, 2014|10:09 am]

unpy
"Mūsu pētījums apstiprina, ka atlases process valdēs ir ļoti necaurspīdīgs. Visbiežāk tās locekļus izvēlas īpašnieki, bet uzņēmuma darbiniekiem nav skaidrs atlases process".

Tiešām interesanti, iekš kādām konsultācijām ir specializējies konsultāciju uzņēmums Safege Baltija un kā šis uzņēmums ieteiktu izvēlēties valdes locekļus uzņēmumos. Aizklātās darbinieku vēlēšanās?
link12 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 30th, 2014|09:12 am]

sirdna
Atvarinājums, tas ir jauki. Var gulēt až līdz astoņiem rītā. Ilgāk nevaru, ēst gribas un mugura sāp. Es jūtos īsti piemērots šādam dzīves veidam. Ja maitas kapitālisti nebūtu visu izjaukuši, mums tagad būtu komunisms, katram taptu dots pēc vajadzībām, un es šitā varētu pavadīt tuvākos 20 gadus vismaz. Kāpēc maitas kapitālisti visu izmaitāja?
linkiet garām

šī rīta kreņķis [Oct. 30th, 2014|07:38 am]

indulgence
[Tags|]

Pamanīju latest poust [info]zupcis un nolēmu šo piedraugot - IRL viņš tāds simpātisks un prātīgs, - taču ak kāda vilšanās: izrādās, jau sen freidlistē, taču tik reti raksta, ka biju aizmirsis. Ech, nav ko palasīt. Būs jāiet vairot valsts IKP caur ķīniešu investōru labklājības palielināšanu. :(
link1 garāmgājējs|iet garām

[Oct. 29th, 2014|03:19 pm]

daria
[Tags|]

- Mammī, ko Tu dari?
- Prokrastinēju.
- Why?
link3 garāmgājēji|iet garām

špions [Oct. 29th, 2014|02:58 pm]

daria
[Tags|]

Guļ ar vaļā muti un pavērtām acīm. Un, ja es mēģinu viņu nolikt un aizlavīties, tad ieslēdzas signalizācija.
linkiet garām

kinožurnāli un burbons [Oct. 29th, 2014|10:50 pm]

helvetica
nu, kā tur sanāk, vai "Who Framed Roger Rabbit?" ir jāpaliek bērnības zelta fondā, vai arī var mēģināt vēlreiz?
link2 garāmgājēji|iet garām

[Oct. 29th, 2014|10:54 pm]

wowow
[Tags|]

Boardwalk Empire. And so it ends.
link2 garāmgājēji|iet garām

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]