Citi garāmgājēji [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis

[ website | šulcs.lv ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| VZL ]

Priekšvēlēšanu jandāliņa vērotāja piezīmes. [Sep. 25th, 2018|12:25 pm]

unpy
Viena no interesantākajām parādībām priekšvēlēšanu laikā ir slavenie reitingi. Ik pa brīdim tiek publicētas visādas tabulas, kurās tik precīzi tiek uzrādīta vēlētāju griba, ka pašas vēlēšanas ir teju vai nevajadzīgas. Tad nu politiskie spēki publicē un apžļembā šīs tabulas no visa pleca, shēmo nākamās koalīcijas, dala krēslus un potenciālo valsts finansējumu, aicina neapzinīgos vēlētājus nezaudēt balsis un ko tik vēl ne, melo uz velna paraušanu un mēģina apkārtējos uz šo datu bāzes visādi ietekmēt. Vienvārdsakot, viss kā jau politiķiem pieklājas.

Bet. Jau kurās vēlēšanas ir kāda ļoti skumja parādība jau tā mūsu ierobežotās demokrātijas apstākļos. Priekšvēlēšanu pekstiņu atrādītāji televīzijās un tamlīdzīgos pasākumos neilgi pirms pašām vēlēšanām uz šo tikai aptauju bāzes izdomā, kuri tad būs tie Saeimā iekļūstošie spēki un kuri tad ne. Tad tos it kā iekļūstošos aicina uz kaut kādām tur diskusijām, bet pastarīšus ignorē, it kā tādu vispār nebūtu. Rezultātā, šādi tieši un nepastarpināti ietekmējot vēlēšanu rezultātu. Godīgums vēlēšanās, protams, ir tukša skaņa, taču mani tiešām izbrīna, ka uz katrām vēlēšanām pastarīši ir pilnīgā mierā ar šo parādību. Neskrien nedz uz Satversmes tiesu uzrādīt, ka šāds izgājiens itin nekādi neatbilst Satversmes 6. pantam "Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās", nedz uz KNABu pieprasīt, lai "izredzētajiem" to uzdāvināto ētera laiku pilnā mērā ieskaita priekšvēlēšanu izdevumos pēc reklāmas laika izcenojumiem. Par to, ka pret šo sistēmu neprotestē arī paši "godīgākie" no tiem, kuri uz šīm prettiesiskajām diskusijām tiek uzaicināti, man gan nav nekāda izbrīna, tas jau apliecina tikai to, cik tad šie tiešām iestājas par demokrātiju vai vispārējām liberālām vērtībām.
link19 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 25th, 2018|09:39 am]

deloveja_kundze
es beidzot izgulējos kādas 8 stundas. acīmredzot viesnīcas ar to baltajām sienām un pilnīgo anonimitāti ir tas, kas var dot iespēju mazliet atslēgt galvu un beidzot necelties četros no rīta, lai vienkārši satrauktos.

kā no jauna piedzimusi tātad.
linkiet garām

[Sep. 24th, 2018|11:42 pm]

kakjux
[Tags|, , , ]

Šodien aiznesu visādas mantas uz savu dzīvokli. Pagaidām vēl nesanāk tur pārāk daudz laika pavadīt because of the lack of certain things. Bet nu, jā. Manā dzīvoklī ir visādas manas mantas. Ieskaitot grāmatu How To Know If Your Cat Is Plotting To Kill You, kodolziemas šalli, peldkostīmu, puķu auskarus un fotoaparātu. Un visādas citas lietas. Un tā sajūta ir tiešām fantastiska.

Rāžs un PĪ abi satraucas, kad es beidzot būšot atpakaļ Lielmiestā. Bet man tas vairs nav atpakaļ. Man tas properly ir komandējums uz Lielmiestu un oktobrī es braukšu atpakaļ te, iešu uz savām mājām un tad tik sāksies.

Bet citās domās.
Reizēm bail ir vairāk nekā spēj, bet mazāk nekā.
linkiet garām

[Sep. 24th, 2018|11:16 pm]

bozena
Šis septembris ir tāds nemierīgs un trauksmains. Kurmis ar ģimeni trauksmaini rok maurā rakstu rakstus, projektē lūramcaurumus. Jāsāk vilkt katetes un hipotenūzas, varbūt tur kāda slepena simbolika, vēstījums kā apļi rudzulaukā. Ciema lielveikalā nopirku kurmim divus odekolonus Šiprs un divus odekolonus Saša. Salaistīju lupatiņas, sabāzu alās. Kurmim acīmredzami patīk, jo pa nakti parādījušies vēl divi lūramcaurumi. Arī kurminatoru uzstādīju, bet kurminātors varētu būt sabojājies, jo senāk pīkstēja un kurminēja ar noteiktiem intervāliem, tagad neganti sīc bez pārtraukuma.
Es pati arī esmu nemierīga. Gribas aizrakties līdzi kurmjiem, ar gājputniem lidot jau visi var gribēt. Gribu citu darbu, gribu citu visu ko. Revolucionāra situācija, Dakter! Atcerieties, kā tur bija? Augšas nevar, apakšas negrib pa vecam vai otrādi.
Jā, un kad tos lētos odekolonus pirku, kasierpuika drusku noskatījās, visu vasaru pirkām rumus un visu ko tādu, skaidri viņam tās nacionālās dzeršanas īpatnības redzamas, bet es arī paliku cieta un ne aci nepamirkšķināju, krāmēju savus šiprus un sašas sudraba saktām šķindot.
link5 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2018|11:40 pm]

str
Господи!
Пошли мне феназепам, вытерпеть то, что я изменить не могу.
Пошли мне пирацетам, чтобы я понял, как изменить то, что могу.
Пошли мне танакан, чтобы я помнил, когда принимать феназепам, а когда пирацетам.
Но прежде пошли мне очки, а то я вообще ничего не найду.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2018|07:31 pm]

sirdna
Sāga par Lietavām turpinās, šī ir ceturtā daļa. Būs vēl piektā, ar to gan vajadzētu pietikt.

Tad lūk. Nupat izrādījās, ka Lietavu mājās mūs tur kāds viltīgi sapiņķerēts mezgls un māju saimnieks padodas.
... tālāk ... )
Uf, piekusu :) Nu, tad ar nākamo reizi pabeigšu, jā, tā vajadzētu sanākt.
link4 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 24th, 2018|10:43 am]

lidaka
[Tags|, ]

Nu labi. Esmu apnjeemusies sadabuut uz jauno gadu jaunu darbu.
linkiet garām

[Sep. 24th, 2018|05:23 pm]

martcore
/vēršoties pie pāvesta/
atdodiet mums kardinālu ozoliņu!
link6 garāmgājēji|iet garām

Ja jau visi, tad es arī… [Sep. 24th, 2018|02:54 pm]

indulgence
[Tags|]

Subjektīvs skatījums no malas (nekā no iekšpolitikas nejēdzu, jo diezgan apzināti dzīvoju savā psiholoģiskā komforta burbulī):

"Saskaņa" – pati populārākā partija, ja ticam aptaujām (un nav pamata neticēt). Jau 10 gadus pie varas Rīgā, un šo gadu laikā pilsētas infrastruktūra tā arī palikusi Rubika laika līmenī, neattīstās. Pasaulē dārgākā tilta, dažu pārbruģētas un pārasfaltētu ielu centrā, pāris bērnu rotaļlaukumu uzbūvēšana, kādu humora komiteju un urlu getogeimu finansēšana ir tikai tāda lakas kārta visai iepuvušajai serdei. Vienīgais, ko saskaņieši izveidojuši strukturēti, ir patiesi perfektā kukuļņemšanas/došanas sistēma – pat Bojārjuniora un Bērziņa laikā, kad arī čiepa tautudēli ko varēja, tāds vēriens pat sapņos nerādījās. Šajā jomā vismaz ir kārtība: katrs zina, kam jādod "ķepā" un cik jādod, lai tiktu pie domes pasūtījuma vai vispār saskaņotu kādu savu darbību. Rīgas Satiksme, Brīvosta, Rīgas Namu pārvaldnieks u.c. pašvaldības uzņēmumi, kas it kā strādā ar mīnusiem priekš budžeta, ir īsta zelta bedre paju turētājiem. Nu un Mr20% papildus biznesiņš – ātrie sms kredītu astoņkāja tīkls (taču te nevar pārmest: bizness ir naudas pelnīšana, nevis ētiska nodarbe, t.i. vienam var patikt, citam nē, bet pagaidām likumīgi). Kaut arī viņi pozicionē sevi kā sociāldemokrātus, ar sociālistu ideoloģiju tiem nav nekāda sakara, pareizāk, ideoloģijas vispār nav. T.i. manā skatījumā Saskaņa ir tikai rūpals, kurā apvienojušies ļaudis ar klasiski marksistisko "vilku" kapitālisma izpratni (kā nekā skolā to mācījušies) un dzīvo pagātnes ilūzijā par kaimiņos esošo Krieviju kā varenu lielvalsti (vismaz uz kartes, ja ne pēc IKP lomas pasaulē). Partijas kodols pelna naudu, dalās ar sīkajiem izpildītājiem, bet balso par viņiem tādi paši "sovoki" (kas nebūt nav tikai krievvalodīgie pensionāri, bet arī gados ne tik veci latvju tautu dēli un meitas, kam šis pasaules skatījums gluži vienkārši ar mātes pienu iezīsts un pašsaprotams). Tīri saimniecisks uzņēmums, no kā labums tikai viņiem pašiem, bet sabiedrībai nekāds. Saeimā esot, valsts politiku ietekmēs tik vien lai tuvinātos jau krietni noplukušajam "lācim" aiz Zilupes (maksimāli norobežojoties no "Grebenščikova/Troicka tipa" inteliģentajiem krieviem), un mazinātu Briseles ietekmi (kas ar savām prasībām pēc "caurspīdīguma" tikai traucē rūpalam), neko vairāk - visi centieni būs salikt savus cilvēkus ienesīgos krēslos.... )
link4 garāmgājēji|iet garām

MT [Sep. 24th, 2018|02:41 pm]

miligrami
Dziedinošs tehno, ko ieteiktu noklausīties pāvestam un visiem tiem, kas nebija uz Survival Kit disenīti, bet tāpat neatteiktos uzzināt, ko tad es tur spēlēju:

https://www.mixcloud.com/rododendri/player-2-he-is-picking-you/
linkiet garām

[Sep. 24th, 2018|01:43 pm]

wowow
"Tas ir pizģec, cik tu esi stulbs" - bieži neierakstītais komentārs priekšvēlēšanu ņemtnē
linkiet garām

[Sep. 24th, 2018|12:17 pm]

rasbainieks
es piemēram pāvesta brīvdienu atzīmēju ar kārtīgu 10+h darba dienu
link11 garāmgājēji|iet garām

Politikas vērotāja piezīmes. [Sep. 23rd, 2018|11:20 pm]

unpy
Paraudzījos uz partiju piedāvājumu no nedaudz savādāka, sev diezgan tradicionāla skatupunkta. Apskatījos, kādas ir piecas jaunākās deputātu kandidātes katrā sarakstā* Te nu viņas ir )
link19 garāmgājēji|iet garām

čgk [Sep. 23rd, 2018|09:54 pm]

martcore
vispār ļoti apšaubāms jautājums blicē par tautas mīklu "acu priekšā - bet neieraudzīsi"
jā, es arī par pirmo padomāju - skropstas
taču atbilde "plakstiņi" ir tikpat pareiza, un vēl elegantāka
kaut kā viņiem pēdējā laikā ne pārāk precīzi jautājumi parādas
link1 garāmgājējs|iet garām

[Sep. 23rd, 2018|08:30 pm]

kakjux
[Tags|, , ]
[mood |Ļ apm]
[music |Stay (2005) sākums]

Dzīve ir brīnumiņš. No rītdienas es pilnīgi legāli īrēju dzīvokli. Ar balkonu. No kaķumīļiem, kuriem ir trīs kaķi pašiem. Biju gribējusi jau šovakar sanest tur kaut kādas mantas, bet nu tur ārā notiek pizģec. Gāju atpakaļ no Kamerām & Billām un saliju vājprātīgi.

Tik daudz vēl lietu, kas jāizdara visa šī te sakarā. Bet nu, šovakar svinēsim uzvaras.

Sēdēju tātad savā dzīvoklī, skatījos apkārt un teicu, ka vispār priekš manas mā, te ir krietni par maz vīna. Man nemēdz būt mā tā, ka nav vismaz pudele vīna. VZ uz to reaģēja gādīgi sakot, ka ledusskapis tur jau pieslēgts, varu aiznest un ielikt. Kaut kā saruna nonāca līdz tam, ka VZ pajautāja: “Bet ko tad tai ledusskapī turēt, bietes vai?” Lieki piebilst, ka abi izplūdām smieklu lēkmītē. Secinājām, ka vispār lecskapis ir pietiekami liels, ja izņem plauktus, tad var iespiest kādu bieti un vēl pudeli vīna.

Bet tagad liekas, ka ir laiks vīnam un ķinim tepat. Kaut ko vēl jau vispār gribēju pastāstīt, bet neviens jau to neatceras. Labi, ka atcerējos sojas padzērienu nopirkt vispār.
link6 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 23rd, 2018|08:56 pm]

aizliegts_v
Nebūtu tie muzeja pasākumi, droši vien tā arī ķimerētos pa māju. Malka jāskalda un jākrāmē, kūts durvis vajadzētu paspēt līdz aukstumam, zeme jāar... Vai nu darba trūkst. Un noguris vakar biju ne mazāk kā citudien mājas darbos. Bet tās sajūtas...
linkiet garām

[Sep. 23rd, 2018|04:41 pm]

anonymous
Starptautiskā zivju valodas diena.
linkiet garām

Laika vērotāja piezīmes. [Sep. 23rd, 2018|09:24 am]

unpy
Ir tāda sajūta, ka tūdaļ būs jāsāk nēsāt zeķes. Visticamāk, uzreizi vilnas.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 22nd, 2018|10:48 pm]

perkons
Bieži vien aizdomājos par nāvi.
Paliek bēdīgi, ka tas ir neizbēgami, un tas viss, bet par vienu man ir vairāk par visu skumji.
Par to, ka nespēšu domāt!
link3 garāmgājēji|iet garām

Dod pieci! [Sep. 22nd, 2018|08:26 pm]

mako
Ejam ar puikām uz Ķemeru staciju, braukt uz Rīgu. Piebrauc uz velosipēda meitēns, gadus 12 veca, un sāka "dod pieci". Izrādās, spēlē tāda. Pa ceļam vēl kādas piecas velosipēdists lūdza "dot pieci". Kad nākošo reizi kāds sāks purināt par paaudzi, kura ieurbusies ekrānos, es spļaušu sejā purpinātājam. Ķemeri rullē! Dod pieci!
linkiet garām

[Sep. 22nd, 2018|08:29 pm]

rasbainieks
šovakar brikbārā izskatās ka leišu raķešu palaistuve, starp citu

paklausieties lirikas, pasakiet vēl, ka nav korsietis kas korsietis

līderis no mūsu vienbrīd mīļākās leišu grupas, ne? verslo riziko rezervas

tenisas, tonusas, bicepsas
link5 garāmgājēji|iet garām

vīne [Sep. 22nd, 2018|03:30 pm]

kants
Citreiz ārzemēs tu esi vnk laimīgs, jo radio tik skaļi galvā neskan, nav ikdienas spama. Vīns ir lēts un sabtrans ērts.
linkiet garām

[Sep. 21st, 2018|10:21 pm]

kakjux
[Tags|, , ]
[mood |vīns]
[music |The Man From U.N.C.L.E. beigu titri]

Kaut kā ir tā, ja situācija ir man zināma, vispārējais konteksts puslīdz skaidrs un es uzmanīgi klausos, tomēr visu ko saprotu čehiski. Es nevaru precīzi iztulkot varbūt visus vārdus katru atsevišķi. Bet es varu pārstāstīt nodoto mesidžu. Nu un ar laiku arī kaut kādi actual vārdi kļūst atpazīstami. Nesen sāku nojaust šo to par lietvārdu locījumiem. Tas kaut kā vieš cerību, ka tad, kad sākšu actually mācīties, tomēr izdosies šito mistiku kaut kā tomēr varbūt kaut cik, nu tā, lai varētu arī kaut ko pretī pateikt.

Bet lai tur vai kas, ja man kaut kas no salas pietrūks, tad tas būs veikalā brīvi pieejams jau atdzesēts baltvīns ar skrūvējamu korķi.
linkiet garām

gaidām, čo [Sep. 21st, 2018|09:15 pm]

martcore
link3 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 21st, 2018|08:36 pm]

honeybee
[Tags|]

Džonatans, spēlējot online multiplayer spēli, ar smagu krievu akcentu: "Eastern Europe never sorry, only regret!"
link2 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 21st, 2018|12:49 pm]

dienasgramata
DELFI. Tuvākajās dienās vasara noslēgsies
link1 garāmgājējs|iet garām

[Sep. 21st, 2018|06:31 am]

honeybee
Viens, ko es konkrēti gribētu kādreiz: neliels pacietīgu un ieguldīto darbu/materiālu kvalitāti novērtējošu cilvēku loks, kam
1) laiku pa laikam sagribētos kaut ko uztamborētu, tipa tur mantiņu vai bezpirkstcimdiņus vai bēbīšsedziņu vai raibu cepurīti vai spilventiņu vai F bomb
2) kas tos no manis gribētu iegādāties (man pat šķiet, ka es varu saorganizēt rēķinu)
3) kas piekrīt cenai "materiālix3" vai pat vairāk, ja tā ķimerēšanās prasa mūžību (tas cipars ir diezgan ahujeķ, jo es, protams, atsakos tamborēt ar jebko, kas nav "akdies jēzus kāpēc šitais tā maksā.... ohhhh, pačamdīju un sapratu, kāpēc šitais tā maksā") (#HumpalāsBūtuLētāk)
Jā, un, protams, es gribu zināt, kas tas cilvēks ir un no kurienes. Nu tb "aizej uz xxx veikaliņu un atdod" man arī neder.

Bet man īsti nav tā vidusceļa, nu tb ir vai nu "mīlīgs amatieris, kas visiem draugiem ir apriebies ar to, ka svētkos dāvina to, ko satamborējis un tagad nezina, kur dirsā to visu sabāzt", vai "fucking biznesmenis, kas asiņainiem pirkstiem tamborē kārtējo pelmeņkaķīti, jo tie baigi labi iet, kaut viņus vells parāvis ar visām austiņām", no šīs izvēles es viennozīmīgi gribu pirmo

LCD? :)
link33 garāmgājēji|iet garām

par žulti [Sep. 21st, 2018|06:27 am]

indulgence
[Tags|]

Principā vaimanātājiem taisnība, ka dzīvojam ja ne globālas, tad Rietumu pasauli pārņēmušas krīzes laikā. Taču tā nav vis ekonomiskā krīze (tādas viļņveidīgi notiek visu laiku) - nekad vēl nav valdījusi tāda materiālā labklājība kā šodien, bet gan psiholoģiska. Apkārt ir miljoniem cilvēku, kuriem nepiemīt nekādas īpašas prasmes, kas ļautu tiem būt pieprasītiem sabiedrībā, taču piemīt nesatricināma pārliecība, ka pelnījuši vēl labāku un komfortablāku dzīvi. Un viņus dzen izmisumā apziņa, ka pelnījuši ir, bet prasmju to panākt nav - nu "nespīd". Un tā viņu dzīve paiet žultī un neapmierinātībā ar visu.
link14 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 20th, 2018|10:37 pm]

kakjux
[Tags|, , ]
[mood |saguris]
[music |barčikā kaut ko tur spēlē, bet bārmenis krata kokčas]

Neatceros, ar ko saruna sākās, jo tas notika mēnešus atpakaļ. Bet nu. Jāuzraksta tomēr par eksāmenu vērtējumiem.
kaķ: you know E for effort.
VZ: D for determination
kaķ: C for cunt.

Bet Placebo Rush ceturtais (4.) albums noteikti sauksies Pragmatic Rebels. VZ ar cīņubiedri gan apgalvo, ka tas ir grupas nosaukums, bet es nevaru tikt galā ar trīs grupām. Un albuma pirmā dziesma būtu Pragmatic Rebels Go To The Bar. The rest to follow conceptually themed.
linkiet garām

[Sep. 20th, 2018|04:47 pm]

helvetica
un ko tagad dara jūsu tautastērpi?
link5 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 20th, 2018|04:00 pm]

anonymous
Lieliski. Anšlavs Eglītis:
"Lūkasa sarakstītais scenārijs ir tipiska komiķu “fabula”: ļaunie spēki pārņēmuši kādu galaksiju. Diktātors ar bargu “politbiroju” pārvalda savu impēriju, ar “dzelzs roku” iznicinādams nepaklausīgās planētas. Pret varmāku saceļas divi jaunekļi un gudrs vecītis “zintinieks” ar saviem draugiem – zvērcilvēku, kas liekas pārpalicis no filmu sērijas par mērkaķu planētām, un divi roboti."
http://www.delfi.lv/news/100-gadu-100-dienas/1977-gads-dziesmu-svetki-publice-stastu-limuzins-janu-nakts-krasa-anslavs-eglitis-recenze-zvaigznu-karus.d?id=50298577
link4 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 20th, 2018|11:49 am]

str
Kartupeļu pankūkas gribētos gan
link8 garāmgājēji|iet garām

Latvijas vērotāja piezīmes simtgadei par godu. [Sep. 20th, 2018|11:17 am]

unpy
Sanāca drusku aizdomāties par savu attieksmi pret neatkarīgu Latvijas valsti. Latvijas valsts pastāvēšanas jēga ir lielākā vai mazākā mērā latviešu pašpārvalde, nekādas citas jēgas Latvijas valstij nav un būt nevar. Ja drusku precizē, var konkrētāk - no Krievijas pilnīgi neatkarīga latviešu pašpārvalde, kas ir pilnīgi pareizi, Krievija latviešiem ir absolūti sveša civilizācija, tikumos un citādi sociālekonomiski viduslaikos iestrēdzis hanāts, ar ko galīgi nav pa ceļam. Tiesa, kādu pamatīgāku laiku ir būts šī hanāta pakļautībā un negatīvais iespaids arvien ir jūtams, taču tas ir pavisam cits stāsts. Tikmēr atkarība no nosacītās "rietumu civilizācijas" ir normāla un saprotama, latviešiem sanāk un patīk būt par tās daļu. gari, neinteresanti )
link7 garāmgājēji|iet garām

Dažu dienu izglītības sistēmas jaunumi [Sep. 20th, 2018|08:21 am]

heda
Smolandē 19 gadīgs skolnieks skolā izvarojis skolotāju. Nesaprotami, kā viņš ticis galā ar mācībām zviedru skolā, ja tagad policijai komunikācijai ar viņu vajadzīgs arābu valodas tulks.

Cits skolnieciņš citā skolā izvarojis skolnieci.

Bostādes pašvaldībā trīs skolotāju automašīnām uzbrukts vienā un tajā pašā naktī, divas no tām vandalizētas un sadauzītas.

Savukārt Lundas universitātē medicīnas studente pieprasa nomainīt neirofizioloģijas profesoru, kurš lekcijās pārāk daudz izglītojot par vīriešu un sieviešu bioloģiskajām atšķirībām. Viņasprāt tas neesot savienojams ar attiecīgajām mācībām nepieciešamo genederperspektīvu.

https://nyheteridag.se/19-arig-utlandsk-man-haktad-for-valdtakt-pa-lararinna/
https://www.expressen.se/gt/misstanken-elev-valdtog-annan-elev-inne-i-skolan/
https://www.hd.se/2018-09-18/tre-larare-pa-samma-skola-i-bastad-hemsokta-nattetid-fick
http://academicrightswatch.se/?p=3413
link3 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 19th, 2018|11:31 pm]

wowow
[Tags|]

Savu iespēju pagrozīties uz sarkanā paklāja kameru priekšā (iespējams Primātu dzīvē parādītos raksts KAS IR ŠIE CILVĒKI???) palaidām garām, iešmaucot Baltijas Pērles atklāšanas seansā caur Tinto bāru. Bet uz Serebreņņikova "Vasaru" aizejiet gan, lieliska filma.
linkiet garām

[Sep. 19th, 2018|10:14 pm]

kakjux
[Tags|, , , ]
[mood |nevaru izlemt]
[music |Twinkle Twinkle Little Rock Star - Basket Case]

Jā nu, kamēr jūs tur visi lauzat galvu par local serial killer paradumiem, vakar pēc pastaigas sapratām, ka metināšana un darbs reklāmas aģentūrā ir tas, where it’s at.

Ļaujiet man paskaidrot. Mēģināšu atcerēties kā tur īsti bija.

kaķ: bet kāpēc Rīgā ir tik daudz reklāmas aģentūru? Viņas ir visur! Latvijā nav nemaz tik daudz produktu, cik to reklāmas aģentūru.
VZ: nu, cilvēki nemāk neko citu. Nu tur metināt vai ko.
...
kaķ (spaida telepurķi): nahuj man viss tā trīc? Labi, ka es neesmu metinātājs!
VZ: jā, nu. Tu tur sametinātu visu, kas pa rokai. Arī to, ko nevar sametināt.
kaķ: jā nu, atlaistu uzreiz un tad būtu jāiet strādāt reklāmas aģentūrā. Bet metināt taču ir tik daudz foršāk.
VZ: nu gan jau reklāmas aģentūras hipsteri, zini kā, ja tu teiktu, ka nevari pastrādāt bez metinātāja.
kaķ: es tur varētu visu sametināt. Koka krēslu pie lamināta grīdas.. priekšnieka ginger latte pie kaut kā. Tad uz mani atkal apvainotos un atlaistu.
VZ: bet kā lai viņš tevi atlaiž, ja kabinets aizmetināts?
kaķ: o! Jā. Job security. Gan jau arī piemetinātu.. nu to groziņu, ko priekšnieks laistu pa logu lejā, lai saliek šim supplies. Viņš hipsteris, viņam noteikti ir groziņš. Es piemetinātu to pie sienas.
VZ: otrajā stāvā.
kaķ: nuja, un birojs - ceturtajā.

Tur vēl bija, ka mani visi varētu izsekot, jo aiz manis visur paliek melna strīpa, un vēl viss kas. Bet man nav tik precīzu atmiņu par to vairs.

Citās ziņās, palaiduši mani brīvsolī šovakar. Pilnīgi nespēju izvēlēties starp strādāt, skatīties Humans vai iet uz SpB. Tāpēc klausos MrR listi un kustinu pēdas.

Also, dzīvokli šodien apskatīju un laikam tomēr neņemšu šito.
link2 garāmgājēji|iet garām

Melnraksts III [Sep. 19th, 2018|10:35 pm]

miligrami
Atkal murgoju par plūdiem. Ļoti spilgti joprojām atceros senu sapni, kurā tēvs sēž mūsu viesistabā ar muguru pret logu un viņš pat nenojauš, ka nāk virsū milzīgs vilnis. Es redzu, kā tā gals pārliecas pāri mūsu mājai un pēc mirkļa šķīst visi logi un esam zem ūdens. Dažas dienas pēc šī sapņa es devos skatīties Interstellar - visai neizteiksmīgu filmu ar vienu biedējoši pazīstamu kadru. To, kurā varoņi saprot, ka tie tālumā nav kalni, bet gan milzīgi viļņi, kas tuvojas. Vakarnakt atkal bija plūdu priekšnojautas. Šoreiz mājas gan bija sajaukums no Kauguriem un Algarves. Bija vētra un bija zināms, ka jūra/okeāns ārdās. Mēs ar Alisi centāmies nodrošināt māju, lai pēdējā brīdī apjaustu, ka neko tas nepalīdzēs. Es vienmēr pamostos tad, kad man būtu jānomirst. Lai cik biedējoši arī šie sapņi nebūtu, es drusku dolbos no tām “īstajām” šausmām un emocijām, ko tajos jūtu. Tās ir daudz tīrākas bailes nekā visa tā neizteiksmīga stresa šņaga, kas mani slāpē nomodā. It kā nomods būtu tādas pelēkzilas eļļas krāsas sienas, alumīnija dakšas, metāla izlietne, blāvs apgaismojums, nedraudzīgas sejas, kamēr tajos murgos es vienkārši esmu palikusi krātiņā ar tīģeri divatā.
link6 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 19th, 2018|05:40 pm]

martcore
Poll #21246 gsgsdhdfhdfhdfjjdfjdfj
Open to: All, results viewable to: All

vai kosmosā pastāv citas civilizācijas?

View Answers

nē, mēs esam nolemti savā pīļu dīķī
2 (4.7%)

iekarosim marsu un kļusim par citu civilizāciju
2 (4.7%)

pastāv, un tās ofisā izdzer visu venden ūdeni
12 (27.9%)

protams, ka pastāv, ja pat bezgalīgi klaja lauka vidū spēj augt baravika
27 (62.8%)

link4 garāmgājēji|iet garām

[Sep. 18th, 2018|02:08 pm]

watt
"When Apple licensed Amazon’s patent in September 2000, Apple had a market cap of $8.4 billion and Amazon had one of $13.7 billion. Recently [August 2018 -w], Apple became the first US company to reach $1 trillion—followed soon after by Amazon [September 2018 -w]."
linkiet garām

austrija [Sep. 18th, 2018|02:09 pm]

kants
[Tags|]
[music |Leonard Cohen - Take This Waltz]

ir kāds labs ieteikums, ko apskatīt no laikmetīgas mākslas vai citu darīt vīnē šo sestdien un svētdienas pirmajā pusē?
linkiet garām

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]