Citi garāmgājēji [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis

[ website | šulcs.lv ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| VZL ]

Ko dakteri Tev nestāsta [Feb. 7th, 2023|03:14 pm]

shelly
Ja vešmašīnā ar baltu un melnu veļu ielej veļas balinātāju, rezultātā iegūst 1 ļoti stilīgu gandrīz batikotu melnu kreklu ar oranžiem ornamentiem, kā arī 1 melnu zeķi un 1 apakšbikses, kurās, liekas, kaut kas ir uzsprādzis.
/ bet galvenais, ka Lauvas koncertkrekls spoži balts, rīt tas būs vajadzīgs /
link3 garāmgājēji|iet garām

[Feb. 6th, 2023|01:35 pm]

shelly
Slepenībā (jo atklātībā man ir ļoti, ļoti daudz darba un es to patiešām arī veicu) un pa drusciņām skatos Espo čempionātu daiļslidošanā. Uzpildos ar pārpasaulīgu daili un dažiem viediem padomiem no maniem mīļākajiem LV sporta komentētājiem ("arī slikta pieredze ir pieredze!" un "varbūt divi kritieni šogad iekļauti obligātajā programmā sievietēm?")

Deniss Vasiļjevs - malacis, gudrinieks, teicamnieks, skaistulis; mans jaunais izpūrušais slikto matu dienu elks. Un vispār, visus un visas mīlu!ps - šo ierakstu vien pārtrauca 1 telefona zvans un 2 e-pasti. Un oficiāli šodien man ir brīvdiena, ja.
linkiet garām

5. februāris [Feb. 5th, 2023|09:58 pm]

pzrk
[Tags|]
[music |Cocolino Deep – Seventeen Part2]

Bija plāns vīkendā gan pastrādāt virsstundas, gan piestrādāt pie dzīvokļa uzturēšanas, gan atpūsties. Ko es no tā izdarīju? Protams, aizgāju staigāt pa mežu. Tikai svētdienas rītā attapos, ka par manu mežonīgo vēlmi strādāt liecina tas, ka darba dators no piektdienas pēcpusdienas nebija izņemts no auto bagāžnieka. Bet nu svētdien tomēr godīgi dažas stundas pasēdēju, komentējot un ķimerējot savu tulkojumu, bet, kad tas piegriezās, pievērsos dažiem (izņēmuma-kārtā) papīra darbiem. Relatīvi produktīvs vīkends, bet nu galva arī bija/ir jāatpūtina.

Viens no nākamās nedēļas darbiem: dabūt kaķi pie ārsta (man ir nelāgas priekšnojautas, vispār neko neēd).

Gandrīz saistīti ar iepriekšējo punktu: kaut kā kārtējo reizi saskatu sevī un savās darbībās to, kā savu dzīvi risina mani vecāki. Es gan joprojām nesaprotu, kā tieši tādas rīcības iemācās, bet iemācās. To esmu atšifrējis jau tiktāl, ka nu jau mēs ar māsu esam sākuši analizēt vecāku rīcību no tādas apvērstās perspektīvas, ka padomājām, kā mēs paši rīkotos, lai tad saprastu vecāku motīvus un lēmumu pieņemšanas ķēdītes.
linkiet garām

[Feb. 5th, 2023|06:38 pm]

rasbainieks
mīļā ciba, paldies par atbalstu, lūzuma nav!
pēc jūsu visu teiktā apkopojuma vakar aizbraucu tikai uz koncertu un uz traumām ne, bet roku gan iesēju savā ugunīgā piejūras saulrieta lakatā kā slingā (lūk, viņš ir ne tikai skaists un silts, bet arī citos veidos praktisks)
šodien aizgāju pastaigā vispirms līdz stradiņiem, jo tāpat pa ceļam un kāpēc lai neizmēģinātu laimi
tur mani jau pie ieejas laipni informēja, ka stradiņu neatliekamā palīdzība nodarbojas ar iekšējiem orgāniem (varbūt jums šis info kādreiz noder) un ar ekstremitāšu un rentgenu lietām varianti ir tieši divi – traumas un 2. slimnīca (viņiem pat ir sagatavota grezna mapīte ar šo iestāžu adresēm un traumpunktu ieejas foto)
gāju tālāk uz 2. slimnīcu, traumpunkta reģistratūrā rātni lasīju viktora freiberga kinomāna slimības vēsturi, starp ārstu un rentgentelpu bija notikuši klusie telefoni un man taisīja rentgenu plaukstas locītavai, ar kuru viss ir vislabākajā kārtībā, bet tā kā es esmu pļāpa, uztaisījām arī to sānskatu, kādu man vajag (urā pieredzei ar metakarpāļa lūzumu!)
šajā gaismā gan savu sasituma diagnozi uzskatīšu par pilnīgi spēkā esošu tad, kad datamedā redzēšu savu rentgenu pati savām acīm (visstādsaizdomīgs)
bet esmu ļ. priecīgs, un paldies visiem par komentāriem un ziņām un zvaniem, visus mīlu

upd: viss šis prieks man prasīja 1 h 40 min 2. slimnīcā un 7 eiro, what's not to like
link8 garāmgājēji|iet garām

[Feb. 5th, 2023|11:42 am]

wowow
[Tags|]

Ķīnas spiegošanā apsūdzētais balons
link1 garāmgājējs|iet garām

Vāra balss no skapja [Feb. 4th, 2023|09:49 pm]

shelly
Bet, ja nopietni, par cibu nezinu, šeit, pie mums, viss, protams, ir citādāk un vispār - daudz labāk nekā jebkur citur uz zemes, bet LV sabiedrība kopumā atturībniekus neieredz, iespējams, tikpat kvēli kā homoseksuāļus. Pietiek palasīt kaut vai kādus delfi komentārus pie rakstiem par attiecīgajām novirzēm un tās skartajiem.
link15 garāmgājēji|iet garām

[Feb. 4th, 2023|06:27 pm]

rasbainieks
mīļā ciba, padoms vaig
ir pamats domāt, ka esmu (atkal) salauzusi roku
gandrīz identiski kā viņreiz, tikai šoreiz labo, lol
kur mums rīgā ir vēl kāds traumpunkts bez arsa (tas atvērsies tikai pirmdien) un traumām (negribu noslogot valsts medicīnas sistēmu, kuru vajag cilvēkiem ar reālām problēmām)
no privātās medicīnas es zinu tikai arsu, bet jābūt taču vēl kaut kam?
link25 garāmgājēji|iet garām

[Feb. 4th, 2023|05:12 pm]

lennay
ai labi tas bija spēcīgākais naida'n'niknuma izvirdums, kādu savā cienījamajā vecumā un nodilumā esmu spējīga izvirst. miers, bērziņš, laimes'n'sekmju vēlējumi, liega mūzika, skaidras debesis, serēns saulriets, kurā aizjāj neidentificējams stalts stāvs apmetnī, augšup aizlido lāstaciņa, beigu titru izkrāsojiet paši, un paldies, ka beidzot sadzirdējāt lūgumus un pieprasījumus nešipot šurpu turpu aitas, vispār nešipot, jo aitas vairs nav aitas utt.
linkiet garām

Hmm, man ir weblogs [Feb. 4th, 2023|02:47 pm]

pzrk
Izveidots: 2003-02-04 14:47:16

Tātad pirms 20 gadiem kāds jaunietis saklikšķinājās internetu tiktāl, ka izdomāja piereģistrēties jaunajā aizraujošajā medijā, kas ļāva rakstīt dienasgrāmatu (weblog, saīsināti – blog). Toreiz bija kaut kāds cits domēns, ne klab.lv, vai ne? Neatceros.

Nu, lai kā arī būtu bijis, 20 minūtes vēlāk tapa pirmais ieraksts (burtiski tik daudz, cik ietilpst viena ieraksta virsraksta rindiņā) un, kā saka, pārējais ir vēsture.

Apsveicu jūs un mūs, un pats sevi.
link4 garāmgājēji|iet garām

Like Water For Chocolate [Feb. 4th, 2023|02:49 pm]

shelly
Vakar ar Mamā bijām uz baleta "Like Water For Chocolate" tiešraidi Apollo Akropolē. Sākumā dikti nopriecājāmies - lūk, kultūra beidzot atceļojusi no Londonas Karaliskās operas līdz pat Ķengaragam, osom. Tikai pamazām sākām aizdomāties, vai Ķengarags vispār tādam lielam godam ir gatavs. Jo visu izrādi - kas bija patiešām ļoti laba - nācās stipri koncentrēties, lai skatuvi nenozagtu blakussēdošie gopņiki, kas visas trīs stundas ēda, dzēra, runāja (galvenokārt par to, ka uz baletu nekad vairs neies) un čaukstināja papīrus.
Atsevišķa atkāpe par ēšanu. Nevienam nav noslēpums, ka man patīk ēst. Tā ir viena no manām mīļākajām nodarbēm. Es to daru daudz un bieži, varētu pat teikt - katrā izdevīgā brīdī. Taču pat es nevaru iedomāties, kāpēc lai kāds ietu uz Karalisko baletu, padusē iežmiedzis spaini ar Kentuki vistu spārniņiem. Vai divus milzu Mahimas maisus ar čipsu pakām unn šokolādi. Vai pasūtītu sev lielo picu uz zāli.
Sākumā es sevi mierināju, ka neviens taču nevar ēst trīs stundas no vietas. Nu, paēdīs pirmajā cēlienā, un tad beigs skrāpēt šķīvjus ar dakšiņām. Paliks vēl divi cēlieni. Ha ha ha.
Starp citu, uz šo seansu biļetes neviens nepārbaudīja. Tā kā varbūt visi šie alu cilvēki vienkārši bija sataisījušies uz "Juras laikmeta parku", bet sajaukuši zāles.
Nu, bet balets lielisks. Tas bija visu šo ciešanu vērts. Ja sanāk, noteikti aizejiet.


title or description
link15 garāmgājēji|iet garām

[Feb. 4th, 2023|03:01 pm]

lennay
pilsēta tik forša, tik forša, būvmateriāli gan gļotaini sūdi. labi, ka ir labi kūkcepēji, kas no sūda pīrādziņu māk uzcept.
linkiet garām

[Feb. 4th, 2023|02:05 pm]

lennay
nē nu jā, filalogie filatēlisti var jau regulāri performēt vēdera izeju un nolaist podā profesionālas emaukas, bet tad arī nodiršiet profesionālus emauku emāju arhitektus un ex un in terjera dizainerus, lūdzu. nemaz nerunājot par emauku klientiem, bet ā mēs taču tikai darbā tēlojam modernus (un esam kosmosa reportieri, kas tikai godīgi dara sava darbu), spicas kurpes mai a$$, es vienīgo zelta atslēdziņa, tu sarūsējušais piekaramo atslēgu caurums (sarūsējis caurums, prikiņ), ar wokepannu pa galvu (mīlas rulli, studijā!), ar visu pienākošos cieņu pa purnu, viss, tagad jāiet audzēt
linkiet garām

[Feb. 3rd, 2023|01:24 pm]

shelly
Vēl pa nakti vispirms Lauvam bija iesnas, deguns ciet/ acis vaļā, utt, viss parastais stafs, kad viņš beidzot aizmiga, es ilgi vārtījos pa gultu, līdz beidzot aizmigu un murgoju par vecmāmiņu: man zvanīja, ka viņa pieķerta, braucot bez biļetes, un aizvesta uz policiju, bet tur izrādījies, ka viņai vispār briesmīgi parādi un viņa izsludināta meklēšanā, un viņa pati neko lāga nesaprot, jaucās kaut kādos vecos notikumos vēl no Lauvas piedzimšanas*, es lūdzos, lai ļauj parunāt ar viņu pašu, ka esmu mazmeita, vai varu atbraukt un kaut ko darīt, un pamodos pavisam nosvīdusi.
* tad es viņu pēdējo reizi arī sapnī redzēju, nu ja, viss loģiski, par turpmāko dzīvi mēs runājušas neesam.
link

[Feb. 3rd, 2023|05:29 am]

shelly
Tas, ka mani vaino pie kaut kā, ko es vispār neesmu darījusi, vai vēl trakāk - pie kaut kā, kas ir nodarīts man, vienkārši sūkā. Tas ir tik cūcīgi negodīgi!
link

sk. skriet [Feb. 2nd, 2023|10:16 pm]

pzrk
[Tags|]

Grūti atrast laiku skriešanai. Vieglāk ir garajos vakaros (kad ir garo gaišo vakaru sezona). Agrāk mēdzu iet skriet pusdienlaikā, bet tad sāku skaitīt minūtes, piem., ir jau baigi forši aizbraukt līdz mežam (tuvākā stāvvieta pie meža mazliet vairāk kā 10 minūtes ar auto, kas gan nav īpaši ekoloģiski), bet neskaitot pašu skriešanu (vidēji 45 min darbadienās), vēl jau ir iesildīšanās, pārģērbšanās (atvainojiet, piedodiet, mājās strādājot, mēdzu neiet dušā pēc skriešanas), beigās tāpat salasās kāda pusotra stunda. Tā jau mums darbā neviens uz pirkstiem neskatās, bet nu darbs ir jāizdara un šādos darba periodos, kad darba ir vairāk kā saprašanas, katra minūte ir svarīga. Nu, un tajās dienās, kad esmu birojā (3 no 5 dienām nedēļā), es neesmu gatavs doties skriet – manai pašapziņai vēl mazliet pietrūkst, lai droši šiverētu apkārt sporta tērpā pa biroja gaiteņiem. (Tā jau es varētu gan.) Birojā jau gan arī tas, ka tur ļoti ērti ir skriešanas vietā iet paēst silto ēdienu. Eh, vēl neesmu izlēmis, vai ar šādu tūļāšanos un neizlēmību es būšu gatavs šogad saņemties pirmajam pilnajam maratonam – viens mums te maija beigās.
linkiet garām

[Feb. 2nd, 2023|09:41 pm]

lennay
Es saprotu, ka daudziem katram savu iemeslu dēļ tagad ap to vietu, kur it kā vajadzētu būt <3, ir šādi (šo es pēdējos pāris gados pati ļoti bieži klausos, nu, daži (daudzi?) jau paši zināt, ka un kāpēc, bet es (daļēji) saprotu).

Bet drīz viss apaugs ar mīkstām sūnām, gaismiņas spēlēsies šā kā tā, pat nevajag cieši ticēt (vajag jau - mēs lieliski zinām, kā tas izgāž dažādu numuru sienas), to jau tagad vietām var arī izlasīt (lēnām).
linkiet garām

pils [Feb. 2nd, 2023|02:55 pm]

lennay
gaismu sauca, gaisma ausa. viss. kas vēl nav skaidrs.
linkiet garām

Vīrs, kurš gulēja uz enciklopēdijām [Feb. 2nd, 2023|12:44 pm]

shelly
- Šitās padomju enciklopēdijas arī metīsim ārā. Es savējās jau izmetu.
- Man gan joprojām mājās stāv. Zem gultas.
- Lai gultai kāja nesabrūk?
- Jā.
link2 garāmgājēji|iet garām

šis nav cieši labs stāsts [Feb. 1st, 2023|11:24 pm]

pzrk
[Tags|]

Šobrīd gan man nav tāda cieši laba stāsta, ko pastāstīt, tāpēc vienkārši aizpildīšu laiku (9 minūtes). Vienubrīd man bija doma (atkal) paspēlēties ar ChatGPT un mēģināt viņam iebarot manu [Cibas] rakstīšanas stilu un pierunāt, lai uztapina ierakstu manā stilā, bet pienāca vakars un atkal jau ir sajūta, ka labāk būtu iet gulēt (ja vien atkal neuzradīsies kāds pusaudzis ar lūgumu palīdzēt, piemēram, ar latviešu valodas mājasdarbiem; parasti tas notiek ne ātrāk par 23...). Vispār šovakar galvā skan Dziesmusvētku repertuārs – ja pirms nedēļas mēģinājumā kaut kā neizdevās iesildīt balsi un viss skanēja briesmīgi (es pagaidām runāju tikai par sevi), tad šodien skanēja tīri labi, man arī patīk tās dziesmas, ko šodien dziedājām (Jāņuvakars un Jāņu dziesma, Ciānas bērni, Sit kociņu un kaut kas vēl šodien tur bija). Ar nepacietību gaidu, kad varēsim kāpt uz skatuves – īstenībā mēģinājumus un burziņu gaidu vairāk kā noslēguma koncertu (jo pēc tā viss būs atkal beidzies). Klausos gan, ka diezgan liela iespēja, ka 11. tramvajs nebūs gatavs vālēt pāri Brasas tiltam – kā, nez, visi pārvietosies...? Nu, labi, tad jau redzēs.

Vispār gaidu arī marta vidu, kad beidzot tas monstrozais darbs būs piebeigts. Man jau gan patīk intensīva darba periodi, bet ilgstoši to nevar izturēt. Atvaļinājumu arī gaidu un jau sāku plānot.

Runājot ar vecākiem, klausos, ka vairāk par manām gaidām mans tēvs ir burtiski sācis skaitīt dienas līdz pensionēšanās dienai. Arī neatceros, kad viņš par kaut ko būtu tik [vokāli] gaidījis. Prieks par viņa pozitīvo noskaņu.
link3 garāmgājēji|iet garām

[Feb. 1st, 2023|11:37 pm]

bozena
[Tags|]
[mood |Sunīgs]

Es jums pastāstīšu, kā Samurajiņš palīdz cilvēkam neuzbaroties. Kad cilvēks ēd, Samurajiņš iznāk no sava anklāva, apsēžas ēdājam pēc iespējas pretī, glīti sakārto astīti un veido acu kontaktu. Actiņas ir lielas, skumjas un ļoti, ļoti izsalkušas.
Ja jums nav kauna un sirds, pēc neilga laika tiek padots skaņas signāls, prasīgs smilksts, es to saucu par augsto Do. Tā ir ļoti augsta skaņa, kura liecina par neatlaidību, sunīša grūto dzīvi, un liek justies ārkārtīgi neērti.
Ja jums joprojām nav kauna un sirds, jums uz ceļgala tiek uzlikta maza, nagaina ķepiņa. Ķepiņa maigi paskrāpē jūsu celi, acu kontakts neatslābst, augstais Do skan jo skaņi…
Vai tiešām jūs to gribat apēst viens pats? Tā kā vienītī? Bez sunīša?!
No gaļas ēšanas es atteicos jau pirms kāda laika, bet Samurajiņš iekāro arī manus rīsus, omletes, makaronus ar dārzenīšiem. Siers ir domāts sunītim. Kā gan Tu iedomājies ēst biezpienu bez sunīša? Samurajs ēd gurķus, viņam garšo burkāni. Auzu putrai ir kucēnības garša, un cik labi smaržo mannā putra!
Ēst nevar tikai tomātus, lapu salātus un kaut kādas ogas.
Plānoju pārcelt ēdienreizes uz vannas istabu. Tur var iekrampēties un netraucēti paēst.
link13 garāmgājēji|iet garām

[Feb. 1st, 2023|04:42 pm]

honeybee
[Tags|]

Pirms pāris dienām Stella pie Tigera parāda man rozā pūkainas bumbiņgaismiņas Valentīndienas stendā

Es, automātiski: awww cute
Stella: Bet man viņas patīk tāpēc, ka izskatās pēc gaļas. Tā kā cūku olas.
link3 garāmgājēji|iet garām

pret [Feb. 1st, 2023|12:19 pm]

lennay
az pret tribunālu
daGots pret nevariņu
linkiet garām

[Feb. 1st, 2023|10:16 am]

deloveja_kundze
mammai nesen bija rokas operācija, pēc kuras ir sarežģīti izmantot datoru, kamēr roka dzīst, bet, tā kā ābols no ābola tālu nekrīt, mamma, protams, grib strādāt un rosīties pa datoru. es nojaušu, ka ir jābūt palīglīdzekļiem, kaut kādiem uzlabojumiem, kas datora darba pieredzi var padarīt patīkamāku traumētām rokām, bet acīmredzot nemāku atrast. varbūt jums ir padomi?
link3 garāmgājēji|iet garām

[Jan. 31st, 2023|10:44 pm]

bozena
Kurš vakarā grib pastrādāt kantorī, iepazīstas ar cleaning ladies. Apkopēja kaut kā neskan labi, bet mums jau nav cita vārda. Vakar bija laipna kundze, kura nemaz nerunāja latviski. Viņa ļoti enerģiski, bet ne pārāk efektīvi darbināja lupatu, ar šo ne pārāk tīro slaukāmrīku noslaucīja arī mana galda aizsniedzamās vietas un - man par lielu izbrīnu - arī manu telefonu.
Kopumā mani novērojumi uzkopšanas frontē liecina, ka pareizi dara tas kantora planktons, kurš savu galdu noslauka pats.
Iepriekšējā kantorī es novēroju pavisam traku lietu, nu nemaz nezinu, vai vajadzētu jums to stāstīt, bet, ja jau sāku - vārdu sakot, ex kantora cleaning lady ar vienu un to pašu lupatu tīrīja gan galdu, gan podu!
link9 garāmgājēji|iet garām

[Jan. 31st, 2023|07:53 am]

shelly
Šorīt nogulējām ansambli. Nolēmām nekur neskriet, izlaidīsim. Aha. Aha, aha, aha. Pēc brīža Lauvam piezvanīja skolotāja (!), izmazgāja mums abiem galvas (!!) pēc pilnas programmas (!!!), trešdien skate, kā tad tā, kā tad tā, ko viņai darīt. A ko man tagad darīt, laiku pagriezt atpakaļ, vai. Neteicu neko, izņemot "piedodiet, atvainojiet", iestūmu zvēru karali taksī, uz mēģa beigām ieradīsies, tagad jūtos pēc izkakātas krizdoles. Lielisks dienas iesākums.
linkiet garām

[Jan. 30th, 2023|05:18 pm]

deloveja_kundze
es esmu iesaistījusies vienā Eiropas projektā, kas ir visnotaļ interesanti, šobrīd gan tiek rakstīts tikai projekta pieteikums, līdz projekta realizēšanai vēl ir krietns laiks. šobrīd es esmu bijusi kādās trīs vai četrās sapulcēs par projekta rakstīšanu, esmu vairākās epastu ķēdēs par šo projektu, un man joprojām nav skaidrs, kāda ir projekta jēga un mērķis. absolūti fascinējoša pieredze, nevaru sagaidīt nākamās sarunas, jo liekas interesanti, cik tālu vari tikt, runājot tikai par formu, ignorējot saturu.

jūtos kā tajā Black Books sērijā, kad Frenai bija prezentācija, kurā arī nekas jēdzīgs netika pateikts, bet bija visi vajadzīgie atslēgvārdi.
link3 garāmgājēji|iet garām

[Jan. 30th, 2023|05:42 am]

martcore
- Алло, здравствуйте! Тут неподалёку, вперемешку с птичьим клёкотом и ненавязчивым шёпотом ветра, будто озаряя багрянцем зеленеющие волны берёзовой рощи, обдавая жаром словно летнее солнце в разгар знойного душного июльского лета, испуская лёгкую дымку подобно поднимающемуся туману от раскинувшейся глади озера на рассвете, распугивая лесных обитателей - работящих бобров, мудрых ежей и беззаботных свиристелей, догорает дом-музей Пришвина.
link1 garāmgājējs|iet garām

[Jan. 29th, 2023|06:09 pm]

aizliegts_v
Štuka tikai tad var būt lieka, ja es nezinu, ko ar to darīt. Pretējā gadījumā tā ir vienkārši kārtējā.
linkiet garām

[Jan. 29th, 2023|09:56 am]

lennay
fiksi jāgādā leopardraksta triko. Gogen, es jau skrienu!
linkiet garām

telpiskā pilsēta [Jan. 28th, 2023|07:51 pm]

pzrk
[Tags|]

Viens no šejienes dzīves aspektiem, kuru bija grūti aptvert (nepretendēju, ka tagad būtu pilnībā to aptvēris, bet ir uzlabojumi) – to, ka pilsētvide ir telpiska ne tikai divās dimensijās, bet (vismaz?) trijās. Pirmkārt, dažādi līmeņi – ja pārvietojos pa “augšpilsētu”, apmēram uztveru ielu tīklu un orientējos, bet lejā pie upes, ņemot vērā tās līkumus un to, ka savienojumi ar augšpilsētu ir relatīvi maz (stāvo klinšu dēļ), tik pēc ilgiem orientēšanās centieniem (piem., skaidrīšanu* šurp-turp gar upi) pamazām esmu apguvis, kas un kur ir kas. Otrkārt, vēl arī viņi šeit ir pamanījušies apgūt pazemi. Metro gluži viņiem te nav, pārāk maz iedzīvotāju, bet stāvvietu problēmu viņi te risina ar masīvām daudzstāvu garāžām (centrā), kas ir pilnībā pazemē. Šķiet, nevienai no tām neesmu aizbraucis līdz zemākajiem stāviem, bet parasti norādes uz kādiem -4 .. -5 stāviem ira. Plus vēl ar tādām attāli novietotām iebrauktuvēm. Nesen runāju ar dažiem “vietējiem”, kuri te jau daudz gadu dzīvo un kuri arī šo nebija nemaz apguvuši (un nebija atraduši, kā tur iekļūt). Centrā ir viens tāds laukums, kur agrākos laikos bija autobusu drūzma, tagad tas joprojām ir sab.trans. mezgls, bet uz tā ir patīkama paskata celtnes, pazemē -1 pārtikas veikals un tālāk -2 un vēl kādus 3-4 stāvus zemāk – autostāvvietas.

* Nu, ok, pārrakstījos, bet smieklīgi sanāca, gribēju rakstīt “skraidīšanu”.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Jan. 28th, 2023|11:49 am]

honeybee
Es varētu vienkārši uzticēties citu cilvēku laimei

True happiness cannot be wrong
linkiet garām

[Jan. 27th, 2023|11:42 pm]

lennay
metiet krustus, akmeņus, ar roku, miskastē, pa lampu, baigie meteņi
linkiet garām

[Jan. 27th, 2023|11:36 pm]

lennay
cik patīkami, ka visi visu par mani zina, tikai es <s>visu</s> labi ka vispār kaut ko, paldies par to pašu, par sevi uzzinu_peedeejaa.


aizmirsu kā nosvītrot, neesmu vairs nekāda vietējā
link1 garāmgājējs|iet garām

Ko es šodien nopirku? [Jan. 27th, 2023|09:45 pm]

pzrk
[Tags|]

Tādu gandrīz kafijas galda grāmatu par tēmu “Histoires de cartes” ar apakšvirsrakstu (vai lielo virsrakstu) "Map Stories" (vispār grāmata franču valodā, lai gan uz vāka daudz lielākiem burtiem ir virsraksts angļu valodā, dīvaini, bet nu katram savs). Bet ļoti simpātiska grāmata, atmodināju sevī paslēpto ģeogrāfu (kurš tā arī līdz ģeogrāfijas studijām netika).

Ja vārdnīcu plaukti mani joprojām uzrunā, tad no kaut kādiem laikiem, kad naudas vispār nebija, iegājies paradums pacilāt veikalā vārdnīcas un nolikt atpakaļ. Jo īsti jau nevajag, visas vārdnīcas pamatā ir elektroniskas. Bet joprojām patīk un savu vārdnīcu kolekciju arī atvilku uz šejieni (un arī turpinu papildināt).

Bet tas mans tūlītējais lēmums... tai pašā mirklī, kā ieraudzīju "karšu stāstus" ([vēstures] stāstus kartēs), tā uzreiz sākās pārdomas, ka varbūt man to vārdnīcu arī tik ļoti nevajag. Vārdnīcas pirkšanas vietā gan metos tirdīt pārdevēju, lai iesaka kādu literatūru vieglajā valodā (grāmatu vieglajā [franču] valodā par Arsēnu Lupēnu jau dabūju, bet vēl neesmu pieķēries), tad nu dabūju arī kādu citu grāmateli ar 13 stāstiem – nevienu autoru gan neatpazinu, bet tagad esmu apmierināts ar sevi, atliek tikai lasīt.

Pieturzīmju Piebilde: piedodiet, pārmērīgi pārpildīju pasāžu pavisam pilnu pieturzīmēm.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Jan. 27th, 2023|09:01 pm]

rasbainieks
biju cibas arhīvos, atradu, ko meklēju, un atradu arī kaut ko vēl labāku
http://klab.lv/users/rasbainieks/1867919.html
linkiet garām

[Jan. 27th, 2023|10:40 am]

lidaka
[Tags|, ]

Aarpraats kaa besii aaraa, ka cilveeki man apkaart tiek paaugstinaati, bet mani redz nez kaapeec to tik gruuti izdariit...
link6 garāmgājēji|iet garām

[Jan. 27th, 2023|11:11 am]

dienasgramata
DELFI. Policija konstatē cilvēktirdzniecību zivju pārstrādes uzņēmumā
link1 garāmgājējs|iet garām

[Jan. 27th, 2023|09:26 am]

honeybee
Vakardienas lekcijas aizkustinošākais mirklis bija, kurā es ieminējos par ēpastu saziņā ar mani
Students ilgi un nopietni stāsta, kā jūtas, kad pasniedzējs uzraksta garu un pārdomātu e-pastu ar ievadu, vidusdaļu un nobeigumu, un viss perfekti noformēts

E-pasts, ar kādu es biju atbildējusi viņam, tālu pārspēj pat manus ierastos sloppiness līmeņus:


Sveiks

verī verī gud

aizmirstam par p.s., strādā labāk bez tā :)(Studenta stāsta morāle gan bija tā, ka pēc perfektā-epasta viņš jūtas sliktāk, ka traucējis, so not so bad)
linkiet garām

[Jan. 26th, 2023|11:16 pm]

bozena
[Tags|]

Visu mūžu lasīju, ka “pastinaks šitā un pastinaks tā”. Nu man likās, ka pastinaks ir kaut kāds kaucmindiešu zelta standarts. Un, kad nu es nopērku pastinaku un piegriežu tā dūšīgi pie buljona, viņš vārot sāk smirdēt tā ka pēc kuiļa.
link8 garāmgājēji|iet garām

[Jan. 26th, 2023|06:02 pm]

lennay
Man trešā acs slikti redz, es neatšķiru draudīgu vicināšanos ar dakšām'n'sekumiem no draudzīgas vicināšanās ar dakšām'n'sekumiem.
linkiet garām

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]