Citi garāmgājēji [entries|archive|friends|userinfo]
vistu_zaglis

[ website | šulcs.lv ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| VZL ]

Par skaisto [Aug. 19th, 2022|11:44 pm]

bozena
Ir tāds vasaras vakars, kāds man patīk vislabāk. Sisina cikādes, tālumā uz šosejas aizdūc fūre. Nobūkš ābols pret jumtu…
Skaisti!
Te pēkšņi Samurajčiks pie pašas auss: Vauvavavavavauuuuvavavavavauuuu!
Vai nav ķēmrausis?
linkiet garām

Nikijs, love forever [Aug. 19th, 2022|10:14 am]

bljanna
[Tags|]

Nick Cave & The Bad Seeds Haapsalu pilsdrupās bija nu šiiiiitiiiiik labs. 2.5 h! Te jums bija pensijas vecums! Tik slaiks un vijīgs! Vēl jāpiebilst, kā arī pirmo rindu hārdkōrīgākie fani bija geriatrijas gals un tas bija tik ļoti skaisti.
Ar uzviju kompensēja manu pēdējo vilšanos Toronto 2018. Ak, cik viņš skaists! Un Warren... Viiii!
Esmu viņu klusā grūpija, nudien. Paldies izturīgajiem vīriem, kas mani uz Henry Lee pacēla krēsliņā pāri visiem citiem. Lovītes un bučuki.
Uz zolīdām trim un vēl (pie dzirkstošajiem) stundām aizmirsu par dzīves nedienām.
link2 garāmgājēji|iet garām

par krievu dižo literatūru [Aug. 19th, 2022|09:01 am]

indulgence
[Tags|]

Apgalvojums par "krievu dižo literatūru" sen jau pārtapis par mantru. Taču ja palūkojam t.s. krievu literatūras īpatsvaru pasaules kultūrā, tad redzam vien trīs-četrus 19.-20. gs. mijas rakstniekus, pārmocītus sižetus un pretīgu saturu:

Leotolstoi - visā pasaulē lasa viņa "Varendpīs", no kā saprot, ka krievi ir tādiem prusakiem galvā, ka pat uz tualeti nespēj aiziet, visu nesarežģot. Tad lasa "Ennkarenina" par sievišķi, kas krāpj vīru un palec zem vilciena. Kāda joda pēc? Nesaprotamā krievu dvēsele. Vairāk no Leo darbiem neviens neko nelasa - jau ar šiem diviem ķieģeļiem pietiek, bet kinofilmā frāze "Es lasu Varendpīs" nozīmē, ka "esmu makten aizņemts ar bumbieru dauzīšanu, kas prasa titānisku smadzeņu piepūli un laika petēriņu".

Dostojevski - visi skolās obligātajā literatūrā lasa "Karamazoffbrazers" un ir neizpratnē par to, kā varoņi paši mērķtiecīgi pārvērš savu un apkārtējo dzīvi par guano, to visu pavadot ar monotoniem un patētiskiem monologiem "par mūžīgo". Pēc tam lasa "Kraimendpanišment" par to, kā nekaunīgs pseidointelektuāls salašņa galina vecenītes ar cirvi, bet finālā sajūk prātā. Neko vairāk no Dostojevski neviens nelasa, jo jau ar esošo "vodka, balalaika, džipsī end treš" cilvēkam pietiek visam atlikušajam mūžam.

Čekhoff - visi lasa "Seigall" un nesaprot neko, izņemot to, ko jau lasījuši iekš Leotolstoi un Dostojevski: visi krievi agri vai vēlu sajūk prātā un lec zem vilciena ar "vodka, balalaika, džipsī end treš" fōnā. Vairāk no Čekhoffa neviens nelasa, jo saprot, ka par noslēpumaino krievu dvēseli zina pietiekami: neliet vodku un turēties tālāk.

Nabokoff - nedaudzie, kam pretenzijas uz zināmu intelektuālismu, lasa grāmatiņu par to, ka drāzt mazas meitenītes ir slikti, bet var, ja ļoti gribas. Neko citu no Nabokoffa nelasa, jo jau ar pirmo pietiek, lai civilizētā pasaulē iespēlētu aiz restēm.

Tāda nu ir “izcilā krievu literatūra”. Pārējais pa nullēm: visi šie Puškin, Gogol, Tjurgjeneff ir smieklīgi uzvārdi, kādos Holivudas filmās sauc VDK spiegus. Tikpat diži ir arī zulusu, mongoļu un citu iezemiešu rakstnieki un dzejnieki. Pie tam bieži vien ar interesantākiem sižetiem un varoņiem.
link12 garāmgājēji|iet garām

vissirslikti, vissirslikti [Aug. 18th, 2022|01:48 pm]

indulgence
[Tags|]

- Mans vectēvs savu patstāvīgo dzīvi uzsāka pēc 1PK - karā sakropļota kāja, taču dabūja 14 ha zemes. Desmit gadus zemnīcā dzīvoja, līdz mājelīti uzslēja (kredītu līdz 1940. gadam maksāja). Viena sieva pārstrādājusies nomira, nākamajā dienā jaunu ņēma, jo govis kūtī mauro neslauktas. No 8 bērniem 6 sasniedza pilngadību.
- Mans tēvs visu mūžu sitās pa nemīlamiem darbiem (2 augstākās izglītības: krāsotājs REZ), atsakoties no visa, kas pašam svarīgs, jo 4 puikas kā jāpabaro. Jūru pirmo reizi mūžā ieraudzīja 20 gadu vecumā. 15 gadus stāvēja rindā pēc dzīvokļa, tā arī rindu nesagaidīja. Visa dzīve komunālajos dzīvokļos (skat. Lingas "Komunālais blūzs"). Pievērsties sava mūža hobijam - volejbolam, - iegādāties auto un tikt pie sava dzīvokļa spēja vien jau pensijas gados neatkarīgā Latvijā.
- Es strādāju darbu, kas reizē arī hobijs, dzīvoju viens trīsistabu dzīvoklī, taisu klaunādi internetā un esmu laimīgs. Man šajos laikos ir bijusi ļoti interesanta dzīve. Ja ko neesmu īstenojis, tad tikai paša vainas dēļ.
- Mani puikas savos 20+ gados jau apceļojuši puspasaules, katram savs karjeras virziens, un grūtāk ir nevis darīt kaut ko, bet izvēlēties starp visām interesantajām iespējām.

Rezumējums: ar katru paaudzi dzīvojam aizvien labāk, labāk un labāk. Nekad vēl dievzemītē ļaudis nav dzīvojuši tik pārticīgi un tādā komfortā, kā tagad.
link37 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 18th, 2022|12:04 pm]

kakjux
[Tags|, , ]
[music |Tricky, Skryptonite - Blood Of My Blood]

vakar lepni rādīju VZ rajona jauno smilšu čupu
VZ: nu kas ta tā par smilšu čupu..
kaķ: jaunā!
VZ (turpina, drusku ņirdz): .. uzbērums kaut kāds

vēl pāri ielai uzstellējuši kaut kādu objektu, ko es nespēju redzēt nekā savādāk kā karātavas. ar zvanu. zvans tiek iedingots vienreiz katru dienu 11:59 am. bet to no mana balkona nevar redzēt, koks priekšā. netālu izrakuši četrstūrīgu bedri (tā paša laukuma ietvaros). my guess, ka tur liks giljotīnu.

citās ziņās:
reizēm rakstīt dzejoļus ir kā stāstīt the essence of at least 3 somewhat similar stories at the same time.
linkiet garām

Īss 19. septembrī gaidāmā skolotāju streika scenārijs: [Aug. 18th, 2022|12:41 pm]

indulgence
[Tags|, ]

- 35% skolotāju to nepamana, jo nepievērš uzmanību LIZDA ņemtnēm;
- 60% skolotāju sāk pukstēt: aldziņu jau gribētos taisnīgāku, bet ja mēs nestrādāsim, tad bērni izmisumā salēks Daugavā un Latvija ies bojā /dodas ikdienas darbā/;
- 5% skolotāju paliek mājās, dzer sirdsdrapes un hipnotizē e-klases pastu (vai mācību pārzine nav pārāk dusmīga);
- 50% skolasbērnu ar sajūsmas spiedzieniem informē vecākus par negaidīto brīvlaiku, paķer futbola bumbu un dodas baudīt dzīvi pagalmā;
- 50% skolasbērnu dodas uz skolu, lādot vecākus un cerot, ka vismaz paredzēto stundu skolotāji būs tik mīļi un streikos;
- žurnālisti sajūsmā apskraidīs tuvākās skolas un intervēs visus satiktos, jo beidzot ir Aktualitāte, bet Vanaga vismaz dienu būs TV redzama biežāk, nekā sinoptiķi;
- pie Saeimas vai Ministru kabineta ēkas (vidusmēra skolotājs īsti šīs institūcijas neatšķir) sapulcēsies LIZDA vadītais kodols un žēlīgās balsīs katra savā meldiņā dziedās "bēdu manu lielu bēdu";
- iznākušie politiķi kopkorī un katra partija atsevišķi ar ābecēm rokās atbalstīs skolotāju streiku, stāstot, ka ja šos rudenī ievēlēs, tad gan pirmais darbiņš, kas tiks veikts, būs skolu balstīšana;
- LIZDA un politisko spēku pārstāvji vienosies, ka nu tik būs, bet skolotāji steigsies uz skolu, jo bērniņi tak bez šiem noteikti pavisam izmisuši.
/tad nāks citas aktualitātes, vēlēšanas klāt, bet pēc tām jaunais MK neizpratnē raustīs plecus: nauda ir tik, cik ir, laiks ir tik, cik ir, bet ko tur kāds pirms vēlēšanām solījis - tas jaunajai koalīcijai nav saistoši/
P.S.
Streikus jārīko maijā - hiperaktīvās mātes pašas nojauks valdībsmāju, ja būs draudi, ka viņu bērneļi var bez gada liecības palikt.
linkiet garām

[Aug. 18th, 2022|12:13 am]

dienasgramata
DELFI. Apprecējusies arhibīskapa Jāņa Vanaga daiļā meita
link5 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 17th, 2022|03:53 pm]

lidaka
[Tags|, , ]

Mana terapeete ierosinaaja, ka varbuut es esmu iemiileejusies, un, bljaaa, negribaas jau atziit, bet tieshi tas diemzheel ir noticis. Pilniigs stulbums, es nezinu, ko are sevi dariit. Dzejoljus rakstu un censhos sev atgaadinaat, ka viss ir manaa galvaa.
link2 garāmgājēji|iet garām

Finland: Success Through Equity - The Trajectories in PISA Performance [Aug. 17th, 2022|09:02 pm]

indulgence
[Tags|, ]

"The Finnish education system has gone through an exciting developmental path from a follower into a role model. Also on the two-decade history of PISA studies, Finland’s performance has provided years of glory as of the world’s top-performing nation, but also a substantial decline. This chapter examines Finland’s educational outcomes in recent PISA-study and the trends across previous cycles. Boys’ more unsatisfactory performance and the increasing effect of students’ socio-economic background are clear predictors of the declining trend, but they can explain it only partly. Some of the other possible factors are discussed."
linkiet garām

[Aug. 15th, 2022|11:22 pm]

daria
lai jautrība nerimtos, pagājušā mēnesī kaut kas tecēja šķūnīšos
šomēnes ūdens rēķins 30x lielāks par jūniju (taisnības labad gan jāsaka, ka remontu laikā šeit ūdens netiek lietots. Ja salīdzina ar mēnešiem, kad vēl šeit dzīvojām, jaunais rēķins ir "tikai" 5-6x lielāks (un atcerieties, ka tas ūdens jau netika lietots, tikai izliets))

nu, tā, lai jautrāk

bet rīt mums būs lielais galds un tas, manuprāt, būs mazliet magic, un šodien es (!!!) sasaldēju upenes (ko man atveda ne prasīti, ne saukti), dilles un trusi. Čakla meita, čakla.
link2 garāmgājēji|iet garām

Černiševska balss tuksnesī [Aug. 15th, 2022|06:51 pm]

indulgence
[Tags|]

Paskaidrojiet man lūdzu, kur slēpjas Krievijas varenība, par ko tik daudz skandē tās propagandisti?
Vai tajā, ka uz 2022. gadu dzīves līmeņa ziņā Krievija noslīdējusi uz 90. vietu pasaulē? Tās ekonomika 95. vietā, uzņēmējdarbības brīvība - 88. vietā, valsts pārvaldes efektivitātes un korupcijas līmenī - 99. vietā, indivīda drošības ziņā - 92. vietā, izglītības līmenī - 35. vietā, pilsonisko brīvību ziņā - 89. vietā pasaulē? Vai tajā, ka Krievija ar kaunu izslēgta no Lielā astoņnieka? Tajā, ka Krievijā vislielākais spēka struktūru darbinieku īpatsvars pasaulē?
Ko Krievija var piedāvāt pārējai pasaulei? Rasismu, antiintelektuālismu, šovinismu, paštīksmināšanos un arhaisku atpalicību, ko dēvē par tradicionālajām vērtībām. Medvedjeva tvītus? Gunģajeva sprediķus? Medinska lieko hromosomu? Givi un Motorolu? Vāgnera algotņus? Olgas troļlus? Pareizticīgo dievnamus katrā kvartālā? Flīzes? Superieročus? Jaunos pionierus? Kara kultu? Uz Berlīni pēc vācietēm? Ko vēl?
Kur gan slēpjas Krievijas varenība?

Via: https://www.facebook.com/dmitry.chernyshev.5
link8 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 15th, 2022|03:33 pm]

rasbainieks
man tā ir neparasta dažādība, tāpēc piefiksējama
šogad esmu peldējusies andamanu jūrā, vidusjūrā, baltijas jūrā, baltijas jūras līcī, daugavā, gaujā un dubkalnu karjerā
link6 garāmgājēji|iet garām

valoda [Aug. 14th, 2022|08:16 am]

indulgence
[Tags|, ]

Tas, ka intelektuālajai elitei ir sava leksika, politiskajai elitei - sava, ekonomiskajai elitei - sava, baltajām apkaklītēm - sava, proletariātam - sava, bet lumpeniem sava, plus vēl kādi subkultūru un profesionālie slengi, tas ir tikai normāli. Vienmēr un visos laikos katram sociālajam slānim, ir bijusi sava valodas izjūta un vārdu krājums. Piemēram, tajā pašā Lielbritānijā Bekingemu pilī runā vienā angļu valodā, Sitijā - citā, bet Kārdifas ogļrači – citā, neviens nevaimanā, ka "tauta" vairs Šekspīra sintaksi nejēdz.

Apgaismības utopistu sapnis, ko pārņēma marksisti u.c. sociālisti, ka pie standartizētas vispārējas apmācības visi nu būs vienādi izglītoti un kulturāli, ir izgāzies. Taisi kādas reformas gribi - Lancmanis runās vienā, bet Šlesers - citā valodā, kaut abi runās latviski. Profesors Pēteris Krupņikovs savās atmiņās apraksta 20. gs. pirmās puses rīdzinieku manieri “sākt teikumu vāciski, turpināt latviski un pabeigt krieviski". (Dialogā ar vēsturi. Pētera Krupņikova dzīvesstāsts. - Zinātne: Rīga, 2015., 242. lpp.). Un neko - pasaule nesabruka.

Laba, izkopta valoda un bagātīgs vārdu krājums vienmēr bijusi mazākuma prerogatīva, bet vairākums buldurējis pēc izjūtas. Tikai senāk nebija interneta, kur tautas dzīlēm izpausties, līdz ar to tas nebija tik uzkrītoši redzams. Līdz ar to, ja kāds vēlas, lai visa tauta "kā viena molekula" runātu vienlīdz skaistā literārajā valodā, viņš, khmm..., ne visai saprot, kā tā sabiedrība uzbūvēta.
link7 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 13th, 2022|02:38 pm]

lidaka
[Tags|, , ]

Biju 4dien ofisaa un kaut kaa sanaaca pavadiit ljoti daudz laiku ar vienu koleegji. Izraadaas vinjsh arii dosies uz Burning Man shogad, un mums ljoti daudz kopiiga atradaas. No vienas puses man vinjsh patiik, no otras, protams, tirinos, jo man tachu nav skaidrs, vai es vinjam patiiku. Nu, protams, patiiku kaa cilveeks, citaadies nebuutu atnaacis uz manu atveerto mikrafonu un liidz trijiem naktii mani izklaideejis. Bet tai pat laikaa, varbuut mees tagad buusim ljoti labi koleegji un varbuut pat Burning Man saskriesimies un kopaa patuseesim. Un veel domaaju par to, ka varbuut vinjam jau ir kaada miiljaakaa, vai arii vinjam labaak patiks kaada no manaam draudzeneem... Un, protams, varbuut vispaar sekss buutu briesmiigs.

Un dalja no manis ir ljoti prieciiga, ljoti preiciiga, ka es varu just, ka es varu buut viegli ievainojama, ka es varu buut es un man nav jaaattaisnojas par savaam juutaam. Es redzu, ka rodas nepacietiiba, ka gribaas visu uzreiz, ka atkal uzrodas veelme dariit taa kaa vienmeer. Bet taa vietaa es centiishos seedeet un just visu, kas paraadaas.
linkiet garām

[Aug. 13th, 2022|09:51 pm]

perkons
Nopirku IKEA segu un segas pārvalku – nevaru salikt...
link1 garāmgājējs|iet garām

[Aug. 13th, 2022|07:40 pm]

watt
Izlasīju "Moskva - Petuški" gabalu, spēcīgi, bet kaut kā visvairāk ar mani paliek tieši tā epizode stacijas restorānā, 800 grami heresa, un "нет ничего спиртного", un ekonomiskā realitāte - 70to gadu sākums PSRS, jeb 60to pašas beigas.
... tālāk ... )
link3 garāmgājēji|iet garām

par lasītprasmi [Aug. 13th, 2022|07:51 am]

indulgence
[Tags|, ]

Lasītprasme nekad nav bijusi sabiedrības vairākumam piemītoša īpašība. Tikai pēdējos 100 gados tika izskausts analfabētisms, to aizstājot ar funkcionālo analfabētismu (pazīst burtus, spēj rakstītu vienkāršu tekstu atveidot fonētiski, vai pierakstīt vienkāršrunu, taču nespēj iedziļināties tekstā, analizēt, secināt un reflektēt). Cilvēki, līdz kuriem izglītība īsti netiek (manuprāt intelekts ir tāds pats talants, kā muzikālā dzirde – vienam no dabas dots vairāk, citam mazāk), vienmēr ir bijuši. Un tas nav nekas slikts - tā mūs māte daba iekārtojusi. Ne visiem balss ir kā Garančai, zīmētprasme kā Tabakai, vai muzikālā dzirde kā Vaskam. Lasītprasme mūžam bijusi un būs mazākuma prerogatīva. Kā es savai atvasei pirmklasniecei reiz teicu, kad viņa lielījās, ka lieliski lasot: "Kad lasot grāmatu, tu galvā redzēsi stāstu kā krāsainu filmu, neredzēsi burtus, bet gan notikumus, tad varēsi teikt, ka sākusi apgūt lasīšanu."

Garus tekstus (grāmatas) visos laikos lasījis mazākums (cik atceros savus skolas laikus "visvairāk lasošajā valstī pasaulē", vienmēr klasē bijuši 4-5, kas lasīja paši, bet pārējie 25 izmocīja tikai obligāto minimumu piespiedu kārtā). Vienīgais, atšķirībā no šodienas, par šo cilvēku valodas un lasītprasmes līmeni zināja vienīgi viņu tuvinieki, skolotāji un klasesbiedri, kuru lielākā daļa bija tādi paši, t.i. esošo uztvēra kā normu. Publiski viņiem nebija iespējas izpausties, jo nebija interneta. Un tā tapa mīts, ka lūk, bijuši laiki, kad visi aizgūtnēm lasījuši un bijuši daudz spējīgāki, “nekā mūsdienu jaunieši”. Protams, tā nekad nav bijis. Vēl pirms gadiem 50 - lai kā piespiestu funkcionālos analfabētus, kas veidoja sabiedrības skaitlisko vairākumu, paņemt grāmatu rokā, - pat deficīta preces pārdeva tad, ja pircējs uzrādīja talonus par grāmatnīcā iegādātiem kāda klasiķa kopotiem rakstiem. (Protams, šie sējumi putēja sekcijā blakus kristāla glāzēm un vāzēm kā statusa simbols, un tikko kā sākās brīvības laiki, tika izlidināti atkritumos kā nevajadzīgi.)
... )
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 12th, 2022|10:20 am]

honeybee
Vakar bērns jautāja, kā es gribētu nomirt un ko es gribu, lai ar manu ķermeni izdara pēc tam

Nonācām pie secinājuma, ka pēc kremācijas manus pelnus varētu turēt kāda mājās kā labu conversation starter; ieteicu arī pievienot urnai šašlika aromātu
linkiet garām

[Aug. 11th, 2022|11:32 am]

honeybee
nedzēstai meklējumu vēsturei ir tas labums, ka tu vari kaut ko meklējot ierakstīt "we" un dabūt piedāvājumu pameklēt "wedge-shaped core of darkness" (c) Virdžīnija Vulfa
linkiet garām

Dedkova dienasgrāmatas fragmenti [Aug. 11th, 2022|10:45 am]

indulgence
[Tags|]

Fragmenti no literatūrkritiķa un žurnālista Igora Dedkova (Игорь Дедков; 1934-1994) dienasgrāmatas, kuru viņš rakstīja no 1953. līdz 1993. gadam.

29.12.76. Pensionāriem namu pārvaldēs izsniedz talonus gaļas iegādei uz Jauno gadu (1 kg pensionāram). Principā pat ne talonus, bet "ielūgumus". Saņem "ielūgumu" un vari doties uz veikalu. Šodien arī [avīze] "Ziemeļu taisnība" nosūtīja pārstāvjus uz veikalu pēc gaļas (dod 1 kg darbiniekam). Tā gaļu izsniedz darba vietu kolektīviem. Savukārt veikalā pateica: še jums kautķermenis, skaldāt gabalos paši. Redakcijas sievišķi sašutuši devās prom. Pēc vairākām sarunām pa tālruni ar priekšniecību, gaļu apsolīja rīt: sadalītu un augstākā labuma. Šodien Kamzakova sieva, apgabala tiesas locekle, visu dienu pati cirta gaļu. Jo viņu darba vietai iedeva kautķermeni. Cirta, svēra, tirgoja.
... )
linkiet garām

[Aug. 11th, 2022|10:26 am]

watt
esmu pārliecināts ka Ana de Armas ir pārdzimusi Marilyn Monroe.
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 10th, 2022|12:37 am]

honeybee
[music |Fink - Looking Too Closely]

Klasiskais mindfuck variants:
Tā pat nav gluži dilemma tādā klasiskā variantā, drīzāk situācija, kurā ir iespējami divi dominantie varianti, kuri abi nav atkarīgi no manis un nav arī (konkrētajā brīdī) izzināmi
a) variants ir komplicēts un grūts, un vienlaikus vilinošs,
b) variants ir vienkāršāks, bet ne obligāti slikts
...un ne no manis ir atkarīgs, kurš īstenosies.
Bet:
a) variantam vajadzētu sagatavoties, ieguldīt tur kaut kādus mentālos un emocionālos resursus, tikt galā ar pāris dēmoniem,
b) variants neprasa nekādu lielo iepriekšējo iespringšanu, drīzāk plūšanu līdzi pa straumei un gatavību ļauties šai straumei.
Turklāt:
sagatavojoties a) variantam, pastāv iespēja, ka šis sagatavošanās process traucēs b) varianta plūšanu pa straumei,
sagatavojoties b) variantam, tas ir, īpaši negatavojoties vispār, totāli var visu salaist grīstē, ja nu tomēr a) variants.

Pirmīt biju gatava uzrakstīt, ka puse no manas dzīves stulbajām izvēlēm ir notikušas tāpēc, ka es esmu gatavojusies a) variantam, kad patiesībā notika b)
bet tad aptvēru, ka otra puse ir bijusi tāpēc, ka es esmu gaidījusi b) un nerēķinājusies ar a)

(Bet es laikam esmu vairāk a) izvēles cilvēks, ne tāpēc, ka tā būtu labāk un pareizāk, bet tāpēc, ka vairāk informācijas, un kaut kādā brīdī jau kļūst nesvarīgi, ko šī informācija ar tevi izdara; kaut kādā brīdī viss ir informācija, arī "sāp" un "grūti")
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 9th, 2022|12:52 pm]

rasbainieks
izvirtības līmenis – kabacis ar kimčiem
link3 garāmgājēji|iet garām

Par kino pilnīgo bezjēdzību [Aug. 9th, 2022|11:28 am]

wowow

Pēc krēma divām lietošanas nedēļām, esam pamanījuši, ka vīra dzimumloceklis palielinājās par 5 cm!
Mēs bijam šokā, tas bija pārsteidzošs rezultāts!
Tā lūk arī notiek.
Nekad pat nevarēju iedomāties, ka kaut kāds augu ekstrakts spējīgs tik spēcīgi ietekmēt uz mūsu ķermeni.
Krēma cena līdzīga 2 kino biļetēm.
Domājiet paši – vai tas ir daudz vai maz, ņemot vērā kino pilnīgu bezjēdzību.
link3 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 7th, 2022|05:56 pm]

honeybee
Šodien nav mana diena, nevaru saprast, vai gribu rakstīt "zobus" vai "žokļus" un uzrakstu "žobļus"
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 7th, 2022|11:30 am]

honeybee
Tāds deviņdesmito vaibs, pajautāt bērnam, vai nauda ir, un, ja nav, teikt "tu vari aiziet nodot pudeles"
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 6th, 2022|11:37 pm]

honeybee
Bet ir cilvēki, kuru klātbūtnē es vienkārši nomierinos un tas ir brīnumskaisti
link2 garāmgājēji|iet garām

[Aug. 6th, 2022|03:44 pm]

martcore
ļoti nervozēju pirms EPL starta un spēles pret NF (patiess prieks, ka notingema ir atgriezusies!)
pizģecs jau fulhemā šobrīd notiek
link5 garāmgājēji|iet garām

Ar katru gadu aizvien sarežģītāk... [Aug. 6th, 2022|08:54 am]

indulgence
[Tags|]

- 14 gados uznāk histērija: izsit ar kāju durvis, triec telefonu pret sienu, izkliedzies;
- 24 gados uznāk histērija: durvis maksā 300 eur, uzstādīšana vēl 50 eur, par telefonu vēl kredītu jāmaksā, vienkārši izkliedzies;
- 34 gados uznāk histērija: kliegt nedrīkst, bērni guļ, vienkārši sēdi...
- 54 gados... histēriju vairs nav, baudi dzīvi.
link2 garāmgājēji|iet garām

navigation
[ viewing | most recent entries ]