eermaniitis' LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti eermaniitis dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Tuesday, May 31st, 2016
  18:54
  shoping news
  ko es šodien nopirku? ko es šodien nopirku?

  uzminiet! uzminiet! nu? nu!

  hehe - divus sealskinz zeķu pārus 4 aukstuma līmenim un sealzkinz cimdus 2 aukstuma līmenim

  ko es izdarīju mājās pārnākot? ieliku savus gandrīz ok zābīšus pašus vieglākos karstā baļļā

  un tad, un tad? es dzeru boņuku un gatavojos nelielai pastaigai

  gan izpīpēšu kā sealskinz darbojas slapjos zābakos, gan izstaipīšu gandrīz gandrīz zābīšus, gan nomazgāšu beidzot tos mēslus no zābakiem ;) ho-ho-hoo tās ar jums bija shopinga karstākās ziņas, jo laiciņš un ūdens ir karsts

  p.s.
  www.celotajs.com ir 50% off sealskinz pērnajai produkcijai - palikuši tikai ekstra lielie un mazie (kas nav 42 kā mans) izmērs - pasteidzies!

  p.s.s. šī nav apmaksāta reklāma
  13:45
  laika ziņās
  nu, ko? vēl pāris dienas un vasariņa tā teikt būs piebeigta, vai ne? nedēļas nogalē kā ieplūdīs arktis tā arī sagaidīsim pelēko un dubļaino, vai tomēr kāds vēl cer uz ko citu?
  11:50
  kaut kā tā ;)
  Monday, May 30th, 2016
  09:07
  tādas nelielas apņemšanās
  tātad vajadzētu šogad noiet pilnā uzkabē tos 100km Rīga-Ērgļi ;) un to 24h paveikt
  tad varētu līdz ar džekiem 48h nostaigāt no kolkas līdz brīvības piemineklim ;)
  un tas jau būtu labs sākumiņš, jā! - zeķes zeķes un apavi jāpameklē - lowas zābaki kā minimums
  Saturday, May 28th, 2016
  13:35
  Monday, May 23rd, 2016
  23:54
  televīzija dara dzīvi jautrāku
  nesenie novērojumi tulkotāju jomā nespēj nepriecēt - teiksim forbidenas pilsēta, vai arī karbona gaismas bumbas ;)
  tomēr visu pārspēj 18 km attālums robina huda laikā ;) es saprotu eiropa ... bet ričarda lauvassirds valdīšanas apgabalos?
  11:48
  uzminiet, kura valsts?
  Varam pieņemt, ka kara apstākļos mēs būsim spiesti atstāt ienaidniekam lielu daļu valsts teritorijas, bet iespējams arī visu teritoriju. Armija var tikt iznīcināta, tomēr pat šādā gadījumā liela atlikušo spēku daļa spēs izrādīt ilgu un sīvu pretestību.
  Viens ir skaidrs: pretinieks ir nežēlīgs, viņš nedomājot nogalinās (ja tas atbildīs viņa interesēm) desmitiem, simtiem, tūkstošiem cilvēku. Gūstekņus gaida deportācija, katorga un spaidu darbi vai nāve. Tāds pats liktenis sagaida strādnieku, kalpotāju un pat mājsaimnieci. Vēsturiskā pieredze liecina, ka ienaidnieks jebkurā brīdī var sākt iedzīvotāju masveida iznīcināšanu.
  Saturday, May 21st, 2016
  23:25
  lūk, lūk
  cibas jūzeris kautskis, lieliski pierādīja savā pamfletā, ka liberālisms nav demokrātisks - jautājums vai demokrātija ir liberāla? Vai fašistiska demokrātija ir demokrātija un vai par to mūsu dzimtcilvēki muguras lieca? ;)
  par piemēru - kastīlijas lēmums izdzīt maurus un pēc tam jūdus - vairākuma lēmums ir demokrātisks? ;)
  liberāls noteikti nē - bet demokrātisks? ;)
  ē - jūs liberasti - demokrātija nav jūsu! Kas tad ir jūsu? mmm dakteris izraksta recepti - ja uz morgu tad uz morgu, un nekādas te pašārstēšanās ;) tobiš medicīna tautas rokās - oo nēe ;)

  kā liecina mani nesenie eksperimenti, paši karojošākie liberasti ir pirmie, kuri gatavi izrakstīt recepti .... pie kam ar uguni un pildspalvu apkarot katru kaktu dakteri, kurš gatavs izrakstīt citu diagnozi ;) mehhh - mani tas uzjautrina ;)

  un ar prieku paraustīšu ūsu, kūsu vai ko nu jums tur var paraustīt arī turpmāk!
  Friday, May 20th, 2016
  15:42
  antikvariāts
  atstiepa 100 gadīgu čaulīti gočnkinsa 37mm ... nolikām kabineta stūrī tikmēr pētām internetus - krievijas pasūtījums ižovskas rūpnīcai 1916.gadā - droši vien uz baltijas kuģiem arī lietots, bet lode paņemta no nešautas patronas
  Thursday, May 19th, 2016
  10:55
  citās ziņās
  kurš notestējis jauno doomu?
  10:27
  veloderasti
  esot vakar kaut kādi jocīgie ārdījušies rīgas domes satiksmes departamenta pagalmā - kas tie tādi bijuši?
  Wednesday, May 18th, 2016
  20:51
  AIRSOFTS
  kurš mums te bija ar dāvanām apveltīts?

  piedāvāju tit for tat - tu man savus ieročus (vai vienu vai visus vai visus kurus tu vari dabūt) un es tev reālu profesionālā dienesta kareivi divas dieas drillam - ir gerai? maniem zemīšiem vajag kauju apdzīvotā vietā pamācīties, tam nepieciešams kas vairāk par mietu - airsofts derēs, tev reāls dzīvs PD instruktors arī būs kā medus uz maizes - pa rokām?
  14:13
  raustīt aiz ūsām
  man patīk ;)

  lauvas raustīšana aiz ūsām liek tev justies dzīvam ;) pat tad, ja tas lauva ir melns nošmulējies pērtiķis bez cerībām uz gaišāku nākotni ;)

  un vēl - es šauju uz cilvēkiem ;) un tā es mācu šaut uz cilvēkiem arī citus - un man tas patīk!

  un melni nošmulējušies pērtiķi ir visi, kas atnāk pie manis, par cilvēkiem viņi top tikai tad, kad izgājuši uguni un ūdeni un vara trubas ;) tāpēc man patīk, kad agrojas ūbermenšeni ;) būs iespējas ;)
  12:20
  multitūlis
  velns, vakar redzēju pa 11 dolāriem internetos - gan rorene gan parastās knīpstangas kabatas formāta izdevumā - nevaru šodien atrast! bet vajag!
  Monday, May 16th, 2016
  14:57
  polārās mitrenes
  trīs dienas zaļā pļavā - jumta vietā tikai plēves gabals, ko lepni kāds nosaucis par "poņčō"
  gulēšana uz zemes
  ēšana kas nu mugurenē
  staigāšana pa pielijušu mežu
  staigāšana zem lietus
  tūkstoš zvaigžņu viesnīca un putnu mūzika, kas sākas jau 5, bet ap 6 sasniedz prātam neaptveramu simfoniju

  un? un nekas! visi dzīvi veseli un daiķe mņe granatu, ja atadvinu nato - ;) uzvara kaujā pār NATO valstu speciālo uzdevumu vienībām
  Monday, May 9th, 2016
  13:09
  militārais iedegums
  rokas melnas, kakls apdedzis - pats jūtos izžuvis kā plūmes kompotam - viens noķēra karstumdūrienu - paskats kā uz trīs dienas kodušu - atūdeņošanās neskatoties uz vislaik ūdeni pļumpēšanu

  tas pie jautrības, statistikai šāvu ar pistoli, šturmeni un kalašņikovu ;) bija labi, tikai baigi maz gulējām - vienā dienā ap pieciem augšā un jau bliežam, otrā sešos - abas naktis pēc pusnakts gulēt

  sēžu darbā un domāju, labāk būtu dzēris ;)
  11:40
  tīs dienas poligonā
  es gribu atpakaļ ziemā!!!
  Friday, May 6th, 2016
  10:07
  lietas, kas jāpasaka
  ok bijām dziļos drauKos ar bērnu dārza biedriem, klases biedriem, dzīvojāmies kopā ar ģimenēm, bērni draugojās

  un tad šķīrāmies no otrās puses - sadzēros un pārpeldēju daugavu - turp un atpakaļ

  un kas?

  izrādās drauKs dzērumā aizspēries uz kaimiņu māju 500 m attālumā ar moci (lai tipa laivu paņemtu ko mani tipa glābt doties) - viņa sievietis užosā klūp man čuprā, viņas vīrs dzērumā aizmočījis neceļ klausuli un atpakaļ nebraucot

  e? es viņam atslēgas no moča devu? viņš pie čoma moš dzerstās līdz nemaņai (kas arī bija) un vispār es tikko no peldes, kas ar jums viss te?

  nu lūk, jau piecus gadus no draukiem ne vēsts - kā viņa sievietis paziņoja, ka mani nevēlas redzēt, tā viss

  sapnis šajā sakarā, kas neliek miera: sapņoju ka draugs nomiris, bet viņa sievietis man nav paziņojusi par atvadām - saškrobījos sapnī

  vot - sapnis pārgājis, a škrobe nepāriet!
  Thursday, April 28th, 2016
  23:41
  deerhunt
  pavasars, ak pavasars, tu visiem prātus dullus dar
  mašiņas taurē aiz neko darīt pavisam nesaprotami, bet reizēm saprotami
  par piemēru uz mani uztaurēja ātrā palīdzības mašiņa, kura brauca bez signāliem un uguņiem pa tramvaja sliedēm pie botāniskā dārza mārtiņa kapu pusē slokas kildīgas ;) maz tas, ka velosipēdistam ir tiesības taisīt kreiso pagriezienu, tak kreisais jātaisa no veinīgās joslas (pa otro ir tramvajs) a šitas dzeltenais bambulis braukā pa sliedēm bez gaismām un signāliem tak vēl taurē, ka mani pamanījis - piNpiZ ka es te sēžu

  bet es guļu, tak labi ;)

  nu ar to jau diena nebeidzās, vakarā braukājoties mājās, no vanšu tilta lejā uz zaķu salu tur tā zaķu ķertuve (droši vien tamdēļ es ķīpsalu par zaķu salu dēvēju, bet gan jau aizies tautās) tātad pie pieturas ķīpsala tie piNpiMz brāļi, sia SALA īpašnieki uzbūvējuši kūkotavu un kalorijtavu un liekosvarutavu un vēmekļiviņubrokastīsnomanis - bābiešu magnētvietu, kā kafejnīcu tieši pretī pieturvietai, bet taisni pāri riteņotavai


  sūdz par bābiešiem, kas tur piebāž ģīmjus un tauķē pakaļas, tak tā vieta pievelk jaunās māmiņas (es pilnīgi bez padoma, aiz kā māmuļām lieki kīlo ar cukura glazūru?) a viņas bez ģimenes pavarda niecīgās dzirkstelītes gada pusotra vecumā nevazājas - tas ir, ja vazājas ar ratiņiem, tak dies ar viņām, es pāratlantijas tankeri (lielāko savā klasē) ar mierīgāku garu apbrauktu no aizvēja puses kā š0 tE adzīJUmy - tas bija pakaļā, nē elkonī un plaukstā - dirsā vārdu sakot! kam man šitās traumas!

  ok, viss pa soļiem, jaunā DŪRA izdomājusi (un ļoti pareizi) ka pusotra gada viņas izstumtenim ir ļoti noderīgi kustēties pašam, nevis sēdēt ratiņos - atbalstu - ar visām četrām un piecām, ka tik pretī ņem!

  bet skolās vairāk ar galvu nevienu nemāca domāt - to pierāda manas meitas, vecākajai jāmeklē jauna skola priekš 7 klases, bet pirmās videnes iestājeksāmenus nespēj atkost - dirsā gan! nē pakaļā! visa izglītība! un mātes gādātā ārpusklases izglītība!

  ok! tātad braucu lejā no vantenieka uz ķīpsalu un redzu - uz veloceliņa māmuķis ar bērnu uz trīsriteņa - sūdz, jautājums - jāapbrauc no māmuķa puses, jo viņa virzās saprātīgi un ir cerības, mani arī pamana

  diršana un plika propoganda - vienīgais ko viņas pamana ir cenas uz zīdaiņu pārtikas maisījumu, jo ar pupiem barot nav populāri!!!!

  vārdu sakot, sīkais ieraugot kūkotavu, lec no sava plastmasas trīsriteņa nost un metas prom

  ko mūsu alma mater? mūsu dzīvības devēja? nē, viņa neķer bēgli, bet ķeras pie zilgan-dzeltenā darnduļeta

  tikmēr sīkais netīrums uz pases lapaspusēm no aizmugures retritējas un taisnā špūrē pāri veloceliņam dodas kūkotavā (ahā, tātad ne pirmā reize, kad turp dodas ar ričuku)

  ko daru es? es metu pa prešiem - nebrauks taču pusotrgadīgam izstumtenim virsŪ.

  bet par prieku apkārtējiem bez bremžu švīkoņas un manas pakaļas sanešanas viņi pamana otru velomaratonistu, kas ietešas manā ričukā

  mēs metam kūleņus un piruetes - piezemējamies uz asfalta pie varonīgās radītājas kājām un kratām dūri, ar asarām acīs: - māmiņ, kam tu tā!!!! te divi cilvēki varēja slimnīcā nokļūt, ja neskaita ka vēl uz bērna uzkrist!!!!

  un tad atskan epohālais: bet es taču nevaru viņam pakaļ izskraidīt

  te krīt priekškars un lustra, es saprotu, ka vienkārši piekaut te situāciju nerisinās, tamdēļ kautri ieminos: a aiz rokas pieturēt, nevarētu palīdzēt, kamēr esam uz veloceliņa?

  vārdu sakot tā arī šķīrāmies, es vēl gribēju runāties par to, ka pa ielām mašiņas braukā, bet viņa par to, kā grūti tikt līdzi akselerātam

  ceļš un putekļi sauc un nav laika skaitīt zilumus ;)
  Tuesday, April 26th, 2016
  09:02
  suņa laiks
  un kurš man šodien lika vilkties ārā ar ričuku?
[ << 20 vecākus ]
My Website   About Sviesta Ciba