eermaniitis' LiveJournal
 
[Jaunākie ieraksti] [Kalendārs] [Draugi]

Šeit ir 20 jaunākie dienasgrāmatas ieraksti ieraksti eermaniitis dienasgrāmatā:

  [ << 20 vecākus ]
  Wednesday, July 13th, 2016
  15:22
  a maajaas jameson
  treso dienu pa kazarmaam - karsts klasees un sutiigs aaraa, drusku gribaas guleet - pedergultaa dupsis lejaa gali augsaa - nespeeju atslaabt un izguleeties. jaaiet taisiit kafija - miegs galina nost
  Friday, July 8th, 2016
  11:08
  pētījums
  interesanti iepazīties ar filmā pieminētajiem pētījumiem

  2%, kas izšķir rezultātu un 25%, kas vispār piedalās

  pārējie statisti

  https://www.youtube.com/watch?v=_xQM7dSuv0I
  Wednesday, July 6th, 2016
  10:18
  īpatnējais subjektīvais laiks
  vakar nakti negulēju, tā - bumbulējos apkārt, skatījos internetus, šo to pastrādāju un pa dienu biju tīri prišs, pat vēlu vakarā - līdz diviem no rīta, kad tomēr atlūzu

  šorīt gribās gulēt ;) tas sadalījums 48/24 tomēr man patīk labāk, kad 48 stundas nomodā un 24 pēc tam var sust - jāpāriet uz kādu maiņu darbu vai? ;)
  Tuesday, July 5th, 2016
  08:36
  auKstā māGsla
  atceros pasen bija diskusija (līdzīga kā Unpajam par to prasto un neprasto valodu) par māgslu auksto un ne tik auksto - vārdu sakot par balagānu

  tad nu noskatoties to lampu internetos es tapu ampāgslots no visām vietām bet nu ne ļoti augstu - aukstā māgsla visā cēlienā - pat žurka kornēlija ir Voltērs ar Kamī salīdzinājumā ar tām no apakšām nākošajām humora dzirkstīm - ;) ok, no apakšām nākusī māgsla varētu būt trāpīgākais - pat ne no iekšām ;)

  kāpēc politikāņi tur tusē, tas skaidrs, ja pilsētā ierodas balagāns, tad vai nu neesi tur vispār, vai esi centrā - tā kā no tā balagāna neviens nav pasargāts, tad stāvus lēca plāniņa vidū ;)
  Sunday, June 26th, 2016
  21:40
  par laiku
  iegāju veikalā un gandrīz nosalu - tā arī apaukstēties nav tālu!
  Saturday, June 25th, 2016
  10:25
  sakaraa ar brehihitu
  franchu un vaacu valodas renesance?
  Friday, June 24th, 2016
  11:02
  filmas
  es tik nesaprotu muusu fiirerus -kaapeec nav filmas par muusu afgaanjos kritusajiem nogriezeejiem
  Monday, June 20th, 2016
  17:06
  36 stundas
  36 stundas nepārtrauktas karadarbības, bezmiega un stresa apstākļos, tūlīt pēc vētras, 4 no rīta piektdien sanākšana, ieroču un ekipējuma saņemšana, mašīnas piekraušana ar papildus ekipējumu, pavēles saņemšana un izbraukšana jau ap 8 no rīta

  es pamodos ap 6 relatīva miera stājā, kas man - es esmu tikai nosacītais pretinieks, bet skats aiz loga mani iedzina vieglā izmisumā - ja tas tā tur tiešām ir, kā izskatās, tad man bija jāiziet stundu agrāk, jo transports mani var aizvest tikai pa 1,30 h, kamēr ar velli es tieku turp pa 40 min

  šoreiz tā nebija, tiki tikai pa 70 min. Un tās bija pēdējās civilizācijas pēdas, kad paņēmu krūzīti kafijas no automāta - viss! Tālāk tikai viena paciņa rīsu un viens konservants. Bet es biju tikai pretinieks.

  tiem tur - viņiem "sašāva" mašiņu uzreiz pēc ierašanās - viss, tālāk ceļš kājām, ņemam tikai pašu nepieciešamo - ātri, ātri, mašiņa "deg"

  tad nu paķēra "patrulenes" kurās iekšā kas? muņa, granātas, signālraķetes, kaut kādi speclīdzekļi un principā arī viss

  noejot pāris kilometrus viņi saprata - otrā forma zābaki rezerves zeķes un bildītes no klases salidojuma, kas palika mugurenēs ir mēsls un navparkodomāt - viņi nepaņēma ūdeni!!!! un paiku!!! 36 stundas nepārtraukta kustība ar to, kas tev kabatās, kas pie jostas, kas noslēpts patruļsomā - un ar to būs jādalās ar pārējiem 13, kas arī neko no paikas un ūdens nepaņēma - 36 stundas ... tadāaaaa!

  neslikts sākumiņš, vai ne? nu un tas rezultējās uz divu dienu negulēšanas, vislaik kaut kur skraidīšanas, kaut ko meklēšanas un apšaušanas - vismaz man, toties man nevajadzēja līst caur 80cm caurteku, man nevajadzēja ieņemt nocietinājumus, kurus aizstāvēju un man nevajadzēja mukt no manis, kas pārvietojās apvidū ar auto - bet tik un tā šorīt pamodos kā vecs vecis, sāp visas maliņas

  un ļoti gribās gulēt!!!!
  Sunday, June 12th, 2016
  18:10
  batuts
  nu noslēdzies - nemaz nebija tik grūti, ja neskaita nosēdētu pakaļu un 250km pa vidzemes šosi
  toties sīkie var izlēkāt visu savu lecīgumu ;) arī labi ;)
  Tuesday, June 7th, 2016
  21:25
  nu tas ir noticis
  Zanders ēterā pateica "nēģeris" un "kāpēc es nevarētu teikt nēģeris" ;) hihi - redzēs, ko teiks NELP
  Sunday, June 5th, 2016
  22:21
  šī diena medsienās
  tagad māku durt B vitamīnu dupsī un katetrus vēnās

  sākumā cieta gumijas mulāžas, tad dzīvi cilvēki ;) hi-hi ;) daži nevarēja, daži visu izdarīja ar pirmo reizi

  atklāti sakot, vēnā dzīvam durt man ar drusku čuriņa raustījās sākumā, bet tad, kad sadūru tos dupšus, tad viss īzī pīzī un roka nenotrīcēja ;)
  Tuesday, May 31st, 2016
  18:54
  shoping news
  ko es šodien nopirku? ko es šodien nopirku?

  uzminiet! uzminiet! nu? nu!

  hehe - divus sealskinz zeķu pārus 4 aukstuma līmenim un sealzkinz cimdus 2 aukstuma līmenim

  ko es izdarīju mājās pārnākot? ieliku savus gandrīz ok zābīšus pašus vieglākos karstā baļļā

  un tad, un tad? es dzeru boņuku un gatavojos nelielai pastaigai

  gan izpīpēšu kā sealskinz darbojas slapjos zābakos, gan izstaipīšu gandrīz gandrīz zābīšus, gan nomazgāšu beidzot tos mēslus no zābakiem ;) ho-ho-hoo tās ar jums bija shopinga karstākās ziņas, jo laiciņš un ūdens ir karsts

  p.s.
  www.celotajs.com ir 50% off sealskinz pērnajai produkcijai - palikuši tikai ekstra lielie un mazie (kas nav 42 kā mans) izmērs - pasteidzies!

  p.s.s. šī nav apmaksāta reklāma
  13:45
  laika ziņās
  nu, ko? vēl pāris dienas un vasariņa tā teikt būs piebeigta, vai ne? nedēļas nogalē kā ieplūdīs arktis tā arī sagaidīsim pelēko un dubļaino, vai tomēr kāds vēl cer uz ko citu?
  11:50
  kaut kā tā ;)
  Monday, May 30th, 2016
  09:07
  tādas nelielas apņemšanās
  tātad vajadzētu šogad noiet pilnā uzkabē tos 100km Rīga-Ērgļi ;) un to 24h paveikt
  tad varētu līdz ar džekiem 48h nostaigāt no kolkas līdz brīvības piemineklim ;)
  un tas jau būtu labs sākumiņš, jā! - zeķes zeķes un apavi jāpameklē - lowas zābaki kā minimums
  Saturday, May 28th, 2016
  13:35
  Monday, May 23rd, 2016
  23:54
  televīzija dara dzīvi jautrāku
  nesenie novērojumi tulkotāju jomā nespēj nepriecēt - teiksim forbidenas pilsēta, vai arī karbona gaismas bumbas ;)
  tomēr visu pārspēj 18 km attālums robina huda laikā ;) es saprotu eiropa ... bet ričarda lauvassirds valdīšanas apgabalos?
  11:48
  uzminiet, kura valsts?
  Varam pieņemt, ka kara apstākļos mēs būsim spiesti atstāt ienaidniekam lielu daļu valsts teritorijas, bet iespējams arī visu teritoriju. Armija var tikt iznīcināta, tomēr pat šādā gadījumā liela atlikušo spēku daļa spēs izrādīt ilgu un sīvu pretestību.
  Viens ir skaidrs: pretinieks ir nežēlīgs, viņš nedomājot nogalinās (ja tas atbildīs viņa interesēm) desmitiem, simtiem, tūkstošiem cilvēku. Gūstekņus gaida deportācija, katorga un spaidu darbi vai nāve. Tāds pats liktenis sagaida strādnieku, kalpotāju un pat mājsaimnieci. Vēsturiskā pieredze liecina, ka ienaidnieks jebkurā brīdī var sākt iedzīvotāju masveida iznīcināšanu.
  Saturday, May 21st, 2016
  23:25
  lūk, lūk
  cibas jūzeris kautskis, lieliski pierādīja savā pamfletā, ka liberālisms nav demokrātisks - jautājums vai demokrātija ir liberāla? Vai fašistiska demokrātija ir demokrātija un vai par to mūsu dzimtcilvēki muguras lieca? ;)
  par piemēru - kastīlijas lēmums izdzīt maurus un pēc tam jūdus - vairākuma lēmums ir demokrātisks? ;)
  liberāls noteikti nē - bet demokrātisks? ;)
  ē - jūs liberasti - demokrātija nav jūsu! Kas tad ir jūsu? mmm dakteris izraksta recepti - ja uz morgu tad uz morgu, un nekādas te pašārstēšanās ;) tobiš medicīna tautas rokās - oo nēe ;)

  kā liecina mani nesenie eksperimenti, paši karojošākie liberasti ir pirmie, kuri gatavi izrakstīt recepti .... pie kam ar uguni un pildspalvu apkarot katru kaktu dakteri, kurš gatavs izrakstīt citu diagnozi ;) mehhh - mani tas uzjautrina ;)

  un ar prieku paraustīšu ūsu, kūsu vai ko nu jums tur var paraustīt arī turpmāk!
  Friday, May 20th, 2016
  15:42
  antikvariāts
  atstiepa 100 gadīgu čaulīti gočnkinsa 37mm ... nolikām kabineta stūrī tikmēr pētām internetus - krievijas pasūtījums ižovskas rūpnīcai 1916.gadā - droši vien uz baltijas kuģiem arī lietots, bet lode paņemta no nešautas patronas
[ << 20 vecākus ]
My Website   About Sviesta Ciba