virginia_records ([info]virginia_rabbit) rakstīja,
@ 2006-11-07 18:43:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Kā sabruka nākotnes pilsēta
Tā bija pilsēta ar milzīgiem tiltiem, ar ēkām, kas slējās debesīs, savienotas caurspīdīgiem tuneļiem, ar ūdens baseiniem, kas klāja brīvos laukumus, un gaismu, kas spīdēja caur visiem logiem vienlaicīgi. Tā bija pilsēta, kurā nebija simbolu - viss parādījās acu priekšā savā absolūtajā formā bez saīsinājumiem. Tajā nevajadzēja piedomāt to, kā nav, jo viss iztēlotais bija reāls; nebija baiļu no iluzorā, jo viss, jo ik vīzija bija ticama – mirāžas pārvērtās vitrāžās, cerības – torņos, atspulgi – skatlogos un ilgas – tiltos. Tā bija vieta, kur mīlestība nebija kaisles un sāpju mutuļi, bet vienmērīga, spēcīga strāva, kas plūda no sirds uz sirdi un nekad neapnika. Vieta, kur skaistums uzveica ciešanas, kur visas emocijas savijās kopā un atmirdzēja kā varavīksne un izskanēja kā gamma.
Šo pilsētu saturēja kopā viens vienīgs uzticības pavediens, ko nesa rokās ikkatrs tās iedzīvotājs. Pietika tikai vienreiz paraut...


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gedimmteversion
2006-11-07 20:00 (saite)
var. par tēmu: city of delusion (muse)

pilsētas iedzīvotāji kā prusaki uz karstas pannas, maldu tvaikus saelpojušies, tekalē un ir tik beigti, tik beigti, ka mirklis, kad providences infallible guiding hand rauj lielo mīlestības centrālslēdzi un mēs visi laimē noraustāmies uz liela elektriska krēsla, paslīd garām nemanīts. visas vīzijas top par vienu. visas vīzijas nekad neapnīk kā labu nakti mazuļi melnbaltā televoizorā, jo nav jau citas izvēles.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]virginia_rabbit
2006-11-07 20:41 (saite)
mister teacher?:)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gedimmteversion
2006-11-08 12:51 (saite)
I'm no longer teaching anyone anything... Esi pārliecināta, ka mani ar kādu nejauc? :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]virginia_rabbit
2006-11-08 13:05 (saite)
pārliecināta? par ko gan var būt pārliecināts..
bet ir nojausma, Mr.Teacher!:)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?