Draugi
View:Jaunākais.
View:Arhivētais.
View:Draugi.
View:Par sevi.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:06:53
Kapzeķītes.
comments: ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:19:00
Kuram cibiņam bija visai maz ierakstu (vismaz nedraugiem redzamu) un vienā no tiem bija gifs, kur divi sīkie dzer aliņus, fonā mirgo bākuginis un blakus ir paskaidrojošs teksts "eu bļa, musari brauc"? Vajag ASAP. Paldies!
comments: ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:13:48
Visi vakar bija uz Jelgava 94!
Bērni saka, viens pret viens ar grāmatu. Es gan jutu atšķirīgu noskaņojumu. Joņevam tā ass ir ap mūziku, filmā - tīņu dzīve. Filmā arī daudz klāt ir vecāki un to sadzīve, nabadziba. Grāmatā taču varēja just, ka varonis nāk no ģimenes bez jūtamām grūtībām.
Es piefiksēju zaļo Royal spirta pudeli! Gaidīju arī mūziku skarbāku, niknāku, skaļāku. Nēnu tuvu viss grāmatai un reāliem 90tiem un reālam tusiņam. Filmu nobaudīju un nostaļģiju dabūju arī. Biju uz vismaz diviem končiem Jelgavā tolaik. Mēs - tornim? Vēl kaut-kāds.. neatceros - ierados tuvu bezfilmai, prom braucu bezfilmā, tiešī tā kā rakstīts/skatīts.
comments: 1 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Subject:jelgava 94
Time:11:05
uz skatuves komandas vidū stāvēja puisis, kas mani piecpadsmitgadīgu pirmo reizi aizveda uz klubu depo. man sanāca izmest tādu atmiņu makšķeri jau pirms filmas.

patika.
bet filma ir skumjāka par grāmatu. un filma ir lieliska, ja aizmirst joņeva rakstīto un skatās kā uz ko jaunu.

(viena lieta gan nepiedodama - viņi neizpīpē cigaretes līdz galam. vai jūs varat iedomāties tīni, kas aizmet tikko aizpīpētu cigareti? nemūžam! mums nebija naudas, mēs taču pīpējām arī benčikus)
comments: 8 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Subject:neizgulēj' un nogur'
Time:09:24
Nav ne jausmas, kā skan ķīniešu valoda (vai kamā runā Taipei), bet šķiet, tai jābūt ļoti apaļai.

Angļu valoda skan apmēram šādi: Zis is simpo prosī! (This is simple process).
Šis + mana sliktā dzirde svešvalodās nodrošinās jautrību gadu garumā.

Pirmās 10 minūtes visa tāda mundra un uzmanīga, visu saprotu. Kā uzmanība pagurst, tā neko vairs nesaprotu un pilnīgs flashback - atkal sarunājos ar divgadīgo Piču - ē ī ā lai pušī (es iešu ārā laistīt puķītes).
Galotnes, man vajag galotnes!!!

Plus "jautrs fakts" - ja tev rokās nonāk bankā reģistrētais uzņēmuma zīmogs un zini konta numuru, tu vari visu.
Zīmogs!!! Vienalga, Jānis vai Žuangs, ja tev ir zīmogs, vari izslaucīt kontu tukšu.

Visādi citādi, viss baigi citādi.
Doris atvainojas par jebko, ko saka. Toties runāt var bezgalīgi garā teikumā . Ja gribu ko pateikt, jālec brutāli iekšā, lai gan nojaušu, ka tas viņiem varētu skaitīties ļoti rupji. Man nav izvēles, man nav tik daudz laika...

Un vēl man ir ļoti, ļoti bail no situācijas, ka ekrānā varētu būt vairāk par vienu seju un es sajauktu, kura ir Doris...

Citās ziņās - projekts ar astoņiem jauniem uzņēmumiem nogruva (sliktas ziņas vadībai, labas grāmatvedībai). Toties mums pievienos Legal departamentu. Ne pārāk sapratu šo gājienu, dzīvē neesmu redzējusi, ka CLO reportētu CFO, bet nu labi. Būsim liela draudzīga pakaļofisa ģimene :)
comments: 1 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Subject:Ēdiens
Time:09:15
Bet lielajos Rimi ir parādījušās abzolut dievīgas, treknas svaigās makreles. Pie kam pa lēto! Ceptas sviestā ar fenheli... mmm... ideālais vakariņu brokastu komplektiņš un tikai eiro pieēsmitdivi uz diviem ēdājiem.
comments: 5 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:06:08
Mūzika:Prāta Vētra - Ārā līst
dzirdēju Noasa šķirstu aizslīdam gar logu...
comments: 8 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Subject:Sporta gadžeti un krustu sāpes
Time:23:13
Mūzika:Latexxx Teens - 69 ways to fuck
Skatoties, kas man mājās ir sanests no masāžas un sporta rīkiem, varētu domāt, ka esmu nez kāda sportiste. Tā nu gan nav. Tomēr pēdējā pusgada, vairāk jau uz gadu iet, laikā esmu pašas spēkiem, pētot visādus resursus, tikusi vaļā no visļaunākajām lēkmēm, kad jāguļ divas nedēļas gultā. Neviens fizioterapeits, ar visiem saviem "youtube nē" nekad man nespēja palīdzēt. Kad kēros pie darīšanas pati, klausot tikai kiropraktiķim un savai pašas galvai, kopš pagājušā Sauina nav bijis tik traki. Nēsāju jostu, kad vajag, pildu vingrojumus un eju uz kaulu brakšķināšanu. Gadiem ilgi mocījos ar visādiem latvju idiņiem, kas spītīgā stūrgalvībā atsakās iedziļināties, rāda priekšā vingrojumus, kādus dod vienalga vai tev sāp galva vai pēdas. Stulbas klasiskās masāžas, kas neko nepalīdz. Noraidoša attieksme pret jebkuru jautājumu - dari tikai kā lieku. Tagad man ir daudz, daudz labāk, lai gan līdz īsti labi es laikam tikt nevaru. Tomēr mani eksperimenti ir pilnīgi taustāmi un jūtami pierādījušies auglīgi. Pētīt pašai, kas tieši ir par vainu, kā tā ietekmē visu pārējo, un kādi vingrojumi liek justies labāk. Ilgi vajadzēja, jo nav specifisku zināšanu, bet tagad droši zinu, kas rada lielākās problēmas. Protams, ka kaut kas ir arī iedzimts, kas labi iet kopā ar to, kā ir bijis jau kopš bērnības, bet menedžēt to un sadzīvot varu daudzreiz labāk. Protams, ka varēja arī būt sliktāk, varēju nejauši kaut ko nepareizi izdarīt, bet kāda šajā sūda veselības sistēmā un aizvēsturiskas domāšanas valstī man vispār bija palikusi izvēle? Pilnīgi nekāda.
Diemžēl situācija valstī ir tik katastrofāla, ka youtube un wikipedia dažreiz ir vienīgā izeja, lai cik eksperimentāla, nepilnīga un - nenoliegšu - bīstama. Man paveicās vismaz ievērojami uzlabot savu stāvokli. Atbildes - kāpēc man tie kauli šad tad ne no kā ir karsti un sāp viss ķermenis - nav, jo tur vajag specifiskas analīzes un kaut mazāko vēlmi iedziļināties, bet kā nepalikt pavisam uz gultas - to es esmu sapratusi tikai viena pati. Jūtos ļoti apmierināta ar situāciju, lai gan droši vien man ir autoimūna slimība, kuras dēļ vēl būs pigori, bet to tomēr nevar salīdzināt ar tām drausmīgajām sāpēm un ciešanām, kādām visi bija tik priecīgi mani nolemt sakot - tev nekas nav, tikai iedomājies.
comments: ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:22:52
Griķu pārslas tiešām ir superēdiens. Vienmēr klausiet savus psihiatrus, draugi!
comments: ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:21:19
A ko dara tie, kas ievēro mēneša fāzes un čika laikus?
Kad ir sliktais periods, sēž krēslā un gaida, kad beigsies? o_O
comments: 12 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:19:07
Draudzene bija tajās humpalās. Darba laiks nav īsti norādīts un dīvains, bet lietas uz svaru. Vienā telpā 5e/kg, otrā 2e/kg, viņa nopirka trīs jakas bērnam pa lēto. Smirdot gan riktīgi pēc humpalām arī pēc mazgāšanas
comments: 2 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Subject:braukšanas instruktors
Time:18:28
Vai kāds padalītos ar sakarīga braukšanas instruktora kontaktiem?
Vajag sarunāt neformālu braukšanas izmēģinājumu.
Paldies!
comments: 5 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:17:09
pucējos, izgludināju rūtaino flaneļa kreklu, nodomāju - hmm, varbūt nemaz nevajadzēja. un nē, atcerējos, ka, lai vai kas, es visu gludinu. un visu gludināju arī savos trakākajos tīnības gados.
comments: 4 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:23:49
Gribas mazliet ļauties inercei. Rīt veltīt laiku šodienas pasākuma apcerei un analīzei, turpinājuma plānošanai. Bet es zinu, ka būšu spiesta pa galvu, pa kaklu mesties citos darbos, un šodiena, kurā ieguldīts tik ļoti daudz, kaut kur aizplīvos visiem garām. Tas mani nomāc un kaitina līdz asarām.
comments: ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:22:35
Ja nu es kādreiz izdomāšu sevi mocīt griežot ārā to gadiem neaiztikto ieaugušo matiņu, jāpieraksta, ka anestēziju vajadzēs dubultu devu. Tās varētu būt drusku nepatīkamāk nekā lāzera bzz
comments: ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:22:28
Beidzot mājās. Pārgurusi un nezinu, vai gandarīta.
comments: 4 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:22:10
Kurš gan nebūs dzirdējus urbāno leģendu par tūristu Rīgā ar Viļņas karti rokā? Tad nu, lūk, Līzei nesen gadījās īsts meksikānis, kurš izmisīgi pētījis kādu karti, kura pēc tuvākas aplūkošanas izrādījusies esam īsta Viļņas karte. Līža sākumā nesaprata, vai kungam gadījusies nepareizā pilsēta vai nepareizā karte. Tikai nepareizā karte, ar kuru kungs centās nokļūt Doma laukumā, bet tapa izglābts.
comments: 3 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:21:16
Viss līdz brošai. Gribu mainīt darbu. Nē, vispār es gribu dzīvot mājās un nemaz neiet uz darbu. Tikai kurš gan par tādu dzīvi maksās.
comments: 2 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:17:14
Man patīk gadalaiku maiņas, bet tie drēgnie un vēlāk arī tumšie rīti tomēr dzen mazā izmīzumā. Un pirmo reizi šodien darbā nosalu. Lieti un vēji ir fuipē kā suga.

Un vēl es šodien domāju par to, kāpēc Andrejs Ērglis nenogriež matus?
comments: 1 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Time:17:01
Sadovņikova iela 22. koka māja, blakus b/d un veselības centram. humpalas. rotaļlietas bēdīgas un dārgas. bet! liela izvēle visādām porcelāna servīzītēm, liela daļa RPR. un vēl tur bija vismaz 5 laba stāvokļa skandināvu (Didriksons, bet ne tikai) rudens/ziemas jakas skuķu krāsās. cenu nezinu, bija jāprasa un man jau bija besis, bet nu izmēri tādam mazam pusaugu skuķim (redzēju 140, tad vēl biaj šis tas, tipa 11g.v. u.tml.). puišu krāsās neiedziļinājos. bet nu tādās vietās viss pa stundām var mainīties, noteikti augšā izlika sezonas aktualitātes
ja nu kādam tieši vajag un ir puslīdz pa ceļam
comments: 3 raksta or ir doma Tell A Friend Add to Memories

Draugi
View:Jaunākais.
View:Arhivētais.
View:Draugi.
View:Par sevi.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries