Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Oktobris 25., 2016


perkons
00:34
Šeku reku kā no gaisa, balti sūdi birst!

(ir doma)

mazeltov
23:20
Šodien okeāns parādīja savu spēku - milzīgi viļņi - fonā, savukārt iekšā vai ārā raujoši - pludmales līmenī; pēc tam, kad viens mani ierāva iekšā un milzīgs vilnis pārgāzās pāri, tad nākamajos iekšā bridienos biju daudz piesardzīgāka. Un nemaz nebiju dziļi - ūdens līdz dibenam, bet spēks tāds, ka saproti, ka no mutuļojošā pretim nākošā smilšu-ūdens kokteiļa neizbēgt - atlaidu dēli un tad tas viss gāzās pāri. Nemaz negribas iedomāties kā ir tur, kur lūza un ar skaļu būkšķi smiltīs triecās vēl milzīgākie viļņi. Šodien okeānā paliku gandrīz pati pēdējā - kad līdu laukā no ūdens, tad biju palikusi vienīgā, bet tad ieraudzīju vēl divus nenormālos, kuri vēl līda iekšā mutulī.

Bet kopumā, bija super, turklāt nevienu reizi nevilku hidru - tikai rash guard kreklu un peldtrusenes (97% velk hidras).


Pāris bildes ar laimīgo izdzīvotāju )

(ir doma)

perkons
00:20
Tagad, ot incanti[info]ernuerna dusmīgi gatavo desmaizes, vai skrien uz diennakts bodi pēc vēl pelmeņiem un pavodošā sastāva.

(ir doma)

rasbainieks
23:42
vienos dienā, kad beidzās trīs stundu gara tikšanās, pēc kuras attapos ar pa tukšo izsūktu visas dienas, ja ne visas nedēļas smadzeņu jaudu un attiecīgi izļurkātu širmi, ļoti gribējās radikāli nomainīt dekorācijas un no gaišām baltām telpām, kur cilvēki ir efektīvi un profesionāli, acumirklī pārcelties uz krēslainu džentlmeņu klubu ar tumšiem koka paneļiem, kur solīdi kungi tūka svārkos smēķē cigārus un ne pārāk nabadzīgi dzejnieki apcer dzīves veltīgumu
starp citu, šim sapnim nekādi netraucēja tas, ka neesmu ne kungs, ne solīds, arī dzejnieks ne, un tūka svārku vietā esmu tērpusies neoprēna brunčos (tas nav eifēmisms, man tiešām ir diezgan krāšņi neoprēna brunči)
pārtinu galvā iespējas vismaz netālu aiziet pusdienās uz kādu reāli smalku restorānu, un tad, tinkš, turpat galvās iedegās spuldzīte
aizgāju uz muklāju, un tur ar savu neiztrūkstošo vieglas traģikas atblāzmu sejā kā zīme sēdēja (kā cibā pieņemts (mazliet kaitinoši) teikt) režisors n.
un viss pasaulē bija labi un pareizi
(starp citu, atlaida)

(ir doma)

morraa
02:41
Apciemoju vīraku bodi pazemē. Saimniece ir pajauna sieviete ar apgaismotu bet saprāta piepildītu seju; ieteica agārkoka vīraku, kurš esot labs un ražots tepat netālu, Šinču pilsētā. Pie reizes pastāstīja arī to, ka vīraks esot labs arī ar to, ka to dedzinot mantras nav jāskaita - tās esot integrētas vīrakā. Kamēr saimniece uz brīdi pazuda bodes dzīlēs, izmantoju šo brīdi padomāt par mantru integrācijas iespējām. Atvadoties uzdāvināja mazu sainīti ar sandālkoka skaidām un piemetināja, ka tas jāpatur somā dažas dienas un tad jāsadedzina. Pajautāju kāpēc jāpatur somā un saņēmu atbildi, ka tādā veidā esot attīrīta karma. Labi. Pēc nedēļas dedzināšu tās skaidas nost.

Par karmu runājot man šķiet, ka šī koncepcija ir perfekti laba. Vienīgā tās problēma ir tur, ka tā tiek pārprasta. Tiesa, tā nav koncepcijas problēma. Nu, nav īsti tā, ka ja sagrēko, tad dabū ar zibeni pa pieri. Tā īsti nav. Bet sakarība starp kārtīgumu, darbīgumu, cenšanos un pārtikušu, mierīgu dzīvi rezultātā ir pilnīgi acīmredzama un nevienam nešķiet pārāk mistiska, lai arī tehniski tā arī ir karmas pamatideja.

(ir doma)

tipa75
20:58
Augustā pa draugiem.lv klepjos divas gurķu ieziemošanas receptes. Vienā gukšu daiviņas samarinēja un bāza burkā, otrā - gukķu šķēlītes. Tās daiviņas ir neiedomājami garšīgas. Kā atveru burciņu,tā izēdu. Bet tās šķēlītes ir nejēgā sāļas. Nu nevar ieēst. Ko lai ar tādām iesāk? Ievārīt kādā zupā vai kaut kādos salātos iejaukt, lai izlīdzinās?

(7 raksta | ir doma)

zum
19:18
Pirmo reizi jautrajā Berlīnē. Izložņājām Bundestāgu, izbraucām pilsētas tūri, Madam Tiso muzejiņš, Ebreju muzejs. Austrumeiropiskais mājīgums (jutos kā Rīgā, es jums teikšu) un rietumnieciskais glamūrs.

(ir doma)

morraa
00:58
Kalnos satiku mazu, apaļīgu vecīti, kurš teica ka to sauc par Salu Lī un ka viņš man parādīs ja es gribu. Sals runāja ļoti dīvaini - visu laiku kaut ko stāstīja un manus komentārus nedzirdēja vai izlikās nedzirdam. Teica, ka pazīst kādu, kuram patīk kauties un ar to cilvēku nerunājot, jo kaušļi nerullē. Tad smējās par dīvaiņiem kuri novāc tējas laukus dienas vidū trīsdesmit grādu karstumā, jo riktīgā tēja ir jāvāc agri no rīta, līdz ar pirmajiem saules stariem. Mēs gājām un gājām pa kalnu ceļiem. Apkārt pilnīgi neviena, satikām tikai vientuļu indonēziešu pulciņu kuri gāja pretī. Krūmos dzied cikādes, kuras salas dialektā sauc par "cukubōši-me", jo "cukubōši-cukubōši-cuā-cuā-cuā-cuā-uuuuiiiiiii" ir faktiski šīs cikādes dziesmas teksts un saturs. Nogriezāmies šaurā takā, kura aizveda mūs līdz dzeltenai pagodai ar pūķu strūklaku, dzērām tēju slēpdamies ēnā... Sals visu laiku kaut ko stāstīja un man nopietni sāka šķist ka viņam īsti nav pilns, hmm.... taivānas dolārs galvā. Viņš ar smiekliem stāstīja par to, ka uz sienas attēlotais bārdainais tēvocis ir Taoisma tēvs, kreisajā pusē dzeltenais kungs ir Konfūcijs un pa vidu ir Amidābha, jeb Amida Buda.
Kustējāmies tālāk un izgājām nelielā laukumā ar patiesi milzīgu, monumentālu sarkan-zelt-baltu templi ar zelta pūķiem vīraku traukā kuri itkā vēroja pilsētu no šī augstuma un visus cilvēkus. Sals izrādīja tempļa iekšas, pastāstīja kas ir kas un nu devāmies lejā no kalna gar strautu. Ejot projām paspēju izlasīt uz sienas, ka tā ir Taoisma Akadēmija. Ceļš pilnīgi negaidīti beidzās, burtiski aprāvās strautā iekšā. Tālāk gājām vienkārši pa kalna nogāzi, akmeņiem, pērno zāli un kāpām pāri kritušiem kokiem. Izgājām pie ceļa, kuru no mums šķira tikai žogs. Sals Lī, būdams maziņš, apaļš vecītis pārdabiski viegli tam žogam pārleca pāri un smiedamies kliedza "nu, ko tu gaidi?". Kāpu vien līdzi...

(1 raksta | ir doma)

Oktobris 24., 2016


dooora
19:42
iestājos autōskolā, nopirku drōnu un vispār izlēmu kļūt par diktadōru.
atkārtoju tagad pārvaldības pamatus.
te Makjavellī Princis un Kisindžera Diplomātija divi-vienā formātā

3 Rules for Rulers

(10 raksta | ir doma)

kjeerpis
19:15
Nē.
Nesaprotu neko.
Nekur neesmu nonākusi, nekas nav kļuvis skaidrāks, ne no kā neesmu atbrīvojusies.
Un droši vien pat neesmu kļuvusi par sakarīgāku cilvēku.

(ir doma)

san
17:57
Poļu airbnb - the best! Kur vēl var atlaisties padsmit mīkstos frotē spilvenos un skatīties uz pāvesta galvu uz šķīvja plauktā? Kur vēl saimnieks attaisa aroniju vīnu un sēdina pie galda viesistabā ar kārtīgu sekciju un pūkainu paklāju līdz potītēm. Kad aroniju vīns beidzās, cienājām mēs - ar serbu mājas vīnu, kuru dabūjām no tikpat viesmīlīgā serbu vīndara (Serbija bogata!)
Saimnieks tagad jau pensijā, bet iepriekš strādājis alkohola rūpnīcā un zin mantu. Teica, ka serbu vīns ir labs. Aizgāja pēc instrumentiem un izmērīja stiprumu, arī labs - pilni 13 grādi! Saimnieka sievai arī garšoja, drīz vien vaigi bija sārti un smaids plats. Saimnieka dēls, kurš vienīgais runāja angliski un tulkoja vecākiem, mūsu pasēdēšanas dēļ neaizgāja ne uz ballīti, ne mājās pie sievas. Palika nakšņot turpat. Atvadoties, saimnieks ar saimnieci pavadīja līdz mašīnai, dāvināja aroniju vīnu un ķiršu vīnu, smaidīgi māja un aicināja braukt vēl. Tā vien gribējās teikt - jā, jā, brauksim gan. Do widzenia!

(ir doma)

dooora
16:42
JaneBirkin.ExFanofthe60s

(15 raksta | ir doma)

pajautaa
[digna]
16:56 - Grāmatu plaukts
Kur iegādāties apmēram metru platu, vismaz pusotru metru augstu piecdesmito gadu grāmatu plauktu? Bez durvīm, bez nekā, vienkārši plauktu grāmatām.

(ir doma)

ingmars
16:00 - VL

(1 raksta | ir doma)

pajautaa
[lavendera]
14:09 - lukturīša remonts
kur varētu smuki salabot velo lukturīti, kam jūk ārā ieslēgšanas poga un pazudusi kaut kāda atsperīte? un cik tas varētu maksāt?

vai arī vienkāršāk ir pasūtīt jaunu?...
(Tas ir mans līdz šim visspožākais lukturis; 2300 lūmeni, bet drusku par smagu. Ja jums ir labāks, spožāks, ārā nejūkošs izstrādājums ieteicams par mazu naudu, uzklausīšu norādes.)

(1 raksta | ir doma)

liljabrik
14:10
"Nepārdomāta filmēšana vistām var radīt lielu stresu, uztraucas "Balticovo" , es vnk nevaru, kas ir viņu PR speciālists :D
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/nepardomata-filmesana-vistam-var-radit-lielu-stresu-uztraucas-balticovo.d?id=48063465

(8 raksta | ir doma)

nulle
13:22
Plānoju visādas lietas: Salodēt 28/144 MHz transverteru (kit, ar SMD detaļām). Uztaisīt (ieskaitot ielikšanu korpusā) "Suhova" УМЗЧ ВВ pastiprinātāju, un iegādāties skandas, lai varu klausīties savus iemīļotos izpildītājus un skaņdarbus bez austiņām.

(ir doma)

chimera
12:38
oooo, zem virtuves grīdas, izrādās, ir slepenais tunelis, kas aizved laikam līdz pat otrai kāpņutelpai, bet tas tā, svarīgākais ir, ko, nez, ar to iesākt? izīrēt ekstrēmo izjūtu cienītājiem?


(20 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
12:40
pusstundu baroju, pec tam pusstundu tiriju vēmekli no visurienes. un beigās vienalga paēda no pupa.

(ir doma)

intenormal
10:51 - ism
jaunākā fundamentālistisko ūberkonservatoru mode - pielikt jebkam klāt galotni -isms un pasludināt, ka tā ir dikti kaitīga štelle. valstisms, legālisms, globālisms utt utjp.

manā skatījumā tas ir idiotisms. jā, dikti kaitīga štelle.

p.s. vēl galēji labējie, kā alex jones, sevi sauc par libertāriešiem. ržuņimagu.
Mūzika: Ļeņingrad - Stanu Piderasom

(6 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba