Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 21., 2014


nulle
00:01
Es domāju, ka ir tādi, kas apvainojas (me), un ir tādi, kas atriebjas (šo, droši vien (ceru), ir mazāk).

(ir doma)

Aprīlis 20., 2014


nulle
23:50
Es šopēcpusdien paskatījos televīziju (tā gan nav no minētajām 5 lietām), redzēju raidījumu, kur profanē mūziku, redzēju pliekanus jokus, redzēju "Naida minūtes" iespējamu priekšteci. Visur, tāda sajūta, kanalizācija. Ar kumelīšu smaržu, ar mīlošiem tētiem ekrānā un izdevīgām telefonsakaru cenām. Un.

(ir doma)

nulle
23:16
Šovakar ir kādas piecas lietas, par ko apvainoties.

(ir doma)

pajautaa
[fuckyuu]
22:57 - "Tantiņa"
Vai kādam ir zināma kāda laba un prasmīga "tantiņa" [der arī "tantiņš"], kas specializētos vai spētu palīdzēt pazudušu cilvēku meklēšanā?

Diskusijas par to, cik lieli pesteļī tie ir, taisam kaut kur citur, paldies!

(5 raksta | ir doma)

unpy
22:38 - Biju.
"Biju" ir tāds smuks vārds. Frāze "vienmēr biju bijis" riktīgi atver čakras. Vai aizver. Vai pofig.

(7 raksta | ir doma)

pajautaa
[flog]
20:17 - kur palikt jurmala/kauguri
Dargie cibini. Braucam apciemot jurmalu un gtibejam palikt kadu nakti kauguros, vai tiesham nav kads hotelis/hostelis kur palikt par letam naudinam pagaidam izskatas neiespejama misija..varbut kadam ir kadi ieteikumi? Kur leti palikt kads izire letu dzivokliti/istabu..uz 5 naktim tiri parnakshnjoshanai?

Paldies & paldies

(1 raksta | ir doma)

dienasgramata
20:52
"Es nesaku, ka restorāns kā tāds ir slikts. Nē. Ja cilvēks aiziet un paēd draugu lokā, tad tas ir normāli. Bet ja naktsklubi pārvēršas par izvirtības vietu, vai spēļu nami un kazino pārvēršas par vietu, kur cilvēku padara atkarīgu, tad tas nav saskaņā ar Dieva plānu. Tā ir nāves civilizācija, kura šeit pastāv," atzina Stankevičs.

(ir doma)

virginia_rabbit
19:41

(5 raksta | ir doma)

pajautaa
[likcepure]
19:59 - Hurricane festivāls
Varbūt kāds vēlas braukt uz Hurricane festivālu 20.-22. jūnijā? Mēs jau esam kopumā trīs, bet labprāt gribētu vēl vienu ceļabiedru, lai varētu nedaudz ekonomiskāk aizbraukt ar auto, kā arī - vienkārši lai inčīgāk. Pastāv iespēja, ka turpceļā iebrauktu kādā vēl nebūt vienā vai vairākās pilsētās paskatīties, kas tur notiek. Bet to varētu kopā izdomāt. Pastāv iespēja arī braukt lielākā kompānijā, tad tikai vajag lielāku mašīnu.

Te var apskatīties lineup: http://www.hurricane.de/

Dot par sevi ziņu var manā FB: Anete Konste vai gmailā anete.konste@gmail.com

(ir doma)

kinskis
18:03
ā, un vēl viena štelle, īsts lols. aizeju es šorīt uz tēva kristāmbaznīcu apcerēt augšāmcelšanās tēmu (iegadījās arī svecīti aizdegt ar uzrakstu mūžīgs miers vai debesu valstība, kat kas tamlīdzīgs). nosēžos tā, lai nerēgotos pārāk ar savu nesekošanu līdzi visām ceļoskrišanām un gavilēšanām. mise vēl nav sākusies, un vēl kaut kā nesākas, tā kā ievelkas.

piepeši pienāk man klāt tāds knariņš, tips kā no kādas krievu filmas par nepa laiku odesu, saka, mums tevi vajag procesijai, nest svinīgos piederumus. atbildu, ka, piedodiet, neesmu gana glīti apģērbies, ne tūka svārku, ne samta bikšu, nedz arī vispār es kāds katolis. nekas, nekas, uzģērbsim pa virsu komžu, kā ārstam, un nekatoļi mēdz būt labāki cilvēki nekā katoļi. nu, izdarīsi labu darbiņu lieldienu rītā.
ok. lielākoties ziņkārības dzīts piekritu, jo atzīsim, pirmoreiz mūžā man kaut kas tāds paspīdēja, moš pēdējo. un tēvs bērnībā tepat esot svētkos bijis par baznīczēnu (piedodiet, nejēdzu tos terminus, katrā ziņā tēva mātes māsas uz viņu esot raudzījušās un teikušas, ka viņam uz poliju jābraucot par ksendzu mācīties), atceros, tēvs tāds iešvilpis rādīja, līdz kurienei viņam stiepusies tā komža, visi esot teikuši, ka izskatoties pēc eņģelīša.

un vēl interesanti, ka vīrelis vispirms mani uzrunāja krieviski. pamanīju arī, ka poļi, viņus pēc izskata var atpazīt, savā starpā runājas krieviski.

tā nu es biju otrās rindas kreisais luktura nesējs pie prāvesta baldahīna. 3x apgājām baznīcu, cilvēki apgarotām sejām krita ceļos, pa priekšu baldahīnam gāja vīraka kūpinātājs, ar blagovōņiju savilkos pilnas nāsis. misē bija skaisti gari dziedājumi ar labi skanošu kori un dziedātājiem. sprediķis gan bija pļāpīgs sūds. izskatās, ka mācītāji mēģina kļūt ārkārtīgi saprotami plašām tautas masām, un tas nu nekur neder.

par komžu sīkāk )

(11 raksta | ir doma)

kinskis
17:32
man gavēnis beidzies, un aiz priekiem es pat nezinu, ko lai tagad iedzer.
tādēļ nedzeru neko.
un gaļu es arī tagad varu, bet negribu.
olas apēdu kādu pusdienu atpakaļ, un varētu būt, ka pienāks gals tai tunča bundžai, kas man visas šīs nedēļas rēgojās pa ledusskapi.

(7 raksta | ir doma)

observer
17:01
Brīvdienas, brīvdienas!

Atklājām pirts vasaras sezonu, lielajā piektdienā, kā pienākas. Vidzemē jau koda odi, nodevīgie maitas, pirms vēl tu cilvēk paspēj ielikt lietā pretlīdzekli - šūpošanos lieldienās.
Pirtī acīmredzami pārcepos, vai alus par daudz gadījās.

Šodien izcepos un izkaltu garajā treniņā (tas ir, trīs stundu skrējiens).
NRMā būs jāskrien klasika. Ja laiks būs kā šodien, ir labas cerības PW sasniegt.

(ir doma)

rasbainieks
16:22
šodien atklāju sev grupu fucking guns
atrodiet: http://tatafriends.com/rockbandicons/

(7 raksta | ir doma)

martcore
16:06 - par fudbolu
starp citu, korejieša mejena čoja tradicionālisma stilā ieturētās ilustrācijas
kā lai to labāk pasaka )

(ir doma)

chimera
14:21
ībļi: http://csglobe.com/florida-makes-grid-living-illegal/

(2 raksta | ir doma)

shelly
14:55
"Rimi" atlaides bērnu drēbēm, sapirkos veselu maisu laukiem, lai nav katru nedēļu visu jāvadā. Īpašs prieks man, protams, ir par dzeltenu pidžamu, uz kuras attēlots ļ. koncentrējies lauvēns ar knupi mutē.

(ir doma)

zvirbuleens
14:14
Lieldienu vasara. Jā, šajā ziņā varu tikai priecāties par klimata pārmaiņu tendenci. Pirmo tauriņu gan pat šodien neesmu vēl pamanījis, tā teikt, turpinu novērojumus.
Priecīgas Lieldienas, lai ko jūs šodien svinētu!

(ir doma)

unpy
13:54 - Lieldienas svinam, ja?
 
Ādolfs Hiltlers 
dzimis 1889. gada 20. aprīlī

(13 raksta | ir doma)

artis
12:34 - Жириновский про Латвию 12.02.2014
https://www.youtube.com/watch?v=pBpjwiw-0OQ

(1 raksta | ir doma)

kuminjsh
12:44 - Priecīgas Lieldienas visiem!;)
"Feldkurats uzmeta Šveikam skatienu, mirkli klusēja, tad uzsita viņam uz pleca un sacīja:
— Izdzeriet to baznīcas vīnu, kas vēl palicis pudelē, un tad varat uzskatīt, ka esat atkal uzņemts baznīcas klēpī."

(8 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba