Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 25., 2016


artis
11:28
"While losing the Baltic states would undoubtedly be a blow to NATO, their location makes them of far greater importance to Russia than America. It simply makes no sense to tie America's security to countries of such modest importance that are situated in such unpromising tactical circumstances. If the Obama Administration took the threat of nuclear war more seriously, it would find a way of loosening the commitments it has made."

http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/why-the-baltic-states-are-where-nuclear-war-most-likely-17044?page=2

(1 raksta | ir doma)

artis
11:16
http://www.spiegel.de/international/world/spiegel-interview-a-1103192.html

(ir doma)

bagdarama
11:21
Pēc pieJūrkalnes brīvdienām gribas vēl siltumu, vēl paslinkot, peldēties daudzas reizes dienā un mācīties spēlēt volejbolu.

(1 raksta | ir doma)

watt
09:59 - (4g11m)
Stresošana un skraidīšana sakarā ar dzimšanas dienas svinēšanu. Pieci gadi - tas ir diezgan īpaši.

Pirmo dzimšanas dienu mēs svinējām ļoti vienkārši, aizgājām pastaigāt pa parku, mums bija medus torte un viena svecīte. Uztaisījām bildes.

Otro dzimšanas dienu, šķiet, tā īsti pat nenosvinējām. Mazā tikko sākusi iet dārziņā. Tur bija kaut kāda apsveikšana, bet mājās neko nedarījām.

Trešo dzimšanas dienu nosvinējām Rīgā, Čili picā, tur bērnu svinības ir diezgan nopietna tēma. Interesanti ka trīs gados, bērniņi ir tādi diezgan nevarīgi, bet jau šo to māk. Bija ciemos "lauviņa" (meitene kas vada rotaļas - tādu ekstru Vācijā mēs atļauties nevarētu, pārāk dārgi būtu).

Ceturtā dzimšanas diena bija Berlīnē, ar dārziņa draudzenēm. Pirms tam paši bijām arī ielūgti uz dažu meiteņu svinībām, nu jā, bērni diezgan patstāvīgi, un vecāki var savā nodabā runāties, lai gan īsti par ko runāt nav, un arī diezgan bezjēdzīga tāda sēdēšana kamēr bērni ņemas. Mēs vedām uz tādu bērnu rotaļu zāli paspēlēties (lēkāt pa piepūšamajām atrakcijām, ložņāt pa konstrukcijām, skriet cauri tumšajam koridoram ar "spokiem"), apdāvināšana, paēšana, sveču nopūšana tortei, utt.
(Kas ir diezgan traki, Vācijā tā īsti neļauj sveces iededzināt un nopūst - ugunsdrošības risks telpās, saproties.)
Pēc tam bijām uz Britzer garten parku (ļoti smuks, ieeja maksas) lai bērni paplunčājas pa ūdeni. Un tā gandrīz līdz pašam vakaram, vispār.

Šogad piektā dzimšanas diena, bērni pavisam patstāvīgi. Tā doma ir, ka viņas pašas (bez vecākiem) varēs spēlēties.
Tags:

(ir doma)

perkons
11:10
Putekļi no laimes rata ir nopūsti, un varam sākt pieteikties šī mēneša izlozei.

Nupat, kā jau ierasts, izlozēts tiks Sportimas apmeklējums un bezmaksas skvoša treniņš pie manis!
Iespēja būtu jāizmanto augusta laikā.

Poll #20785 squash
Open to: All, results viewable to: All

Tātad:

View Answers

Gribu izvilkt laimīgo lozi
3 (50.0%)

K.K.P.D.
3 (50.0%)


Tags:

(ir doma)

sirdna
09:15
Morgen, "visi pārējie", kuriem nav nekādu problēmu, un, ja tādas parādās, tās atrisināt efektīvi, eleganti, bez piepūles, ar rimtu smaidu pirms un iekšķīgu bagātināšanos pēc.

Teh pirmdiena ir nākusi pār mums, cerams, ka rīta lūgsnas noskaitījāt.

(12 raksta | ir doma)

divi_g
08:32
Cik labi darbā - var atpūsties no pokemonu ķeršanas (šajā vīkendā esam nostaigājuši kādus 40-50km, man sāp kājās).

(4 raksta | ir doma)

Jūlijs 24., 2016


pajautaa
[kaukau]
23:13 - meklēju saldējumu
Kāds var palīdzēt? Jūs esat ēduši saldējumu ar sāļo karameli? Parasts plombīrs vafelē. *Kaut kur*, neatceros, kur, nopirku, bet nesanāk vairs tādu atrast. Ražotāju neatceros, bet bija garšīgs pēc vella..

(5 raksta | ir doma)

chimera
22:35
uzzinu_pēdējais: vienā mazā latvijā ir divas aminatas. abas jaunas, abas melnas. viena dzied eirolūzijā, otra tēlo ņekuju edīti seriālā "viņas melo labāk".

(2 raksta | ir doma)

watt
20:41
Interesanti, ka ir vārdi (jeb - vārdu veidošanas tradīcija), kas izraisa nepatiku tādā diezgan primārā, primitīvā, primālā līmenī.

Zulfikar, Sejfudin, Sejfulah, Sajcin, Bejda, Begto, Ubejd, Haluk, Zuhejr, Jomar, Abdulvehab, Abdulvahid, Abdulhaj, Abdurezak, Alajbeg, Alemdar, Ezrema, Tajib, Husref, Muradif, Munefisa, Madzid, Mufid.

Vai arī tie vācu vecmodīgie sieviešu vārdi - Gīzela, Hannelore, Hildegarde, Zigrīda, Irmtrūde, Līzelote, Annalīze, Heloīze, Ute, Juta, Eiženija, Eifemija, Konstancija, Antoņina, Genovefa.

Pie tēmas bija piezīmēts ka pēc 1945. gada visi vīriešu vārdi kas beidzas ar "-olf" sāka skanēt izteikti vecmodīgi.

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
21:51
ejiet dirst latviešu mediji ar saviem "izdaudzinātais multikulturālisms – iespējamā visu nelaimju un radikālisma sakne", jūs esat visu nelaimju sakne

(10 raksta | ir doma)

perkons
20:42
Ko es šodien uzzināju!

Lai, uz lodžijas esošais tomāta cers (stāds), nesaražotu tikai vienu tomātu, kā tas ir man, bija jāiet uz lodžijas un jāpakrata.
Nu jau par vēlu, tomēr – izgāju un pakratīju.

(5 raksta | ir doma)

pajautaa
[santa_be]
20:34 - kaķu maltītes
Diezgan ilgu laiku kaķīši ir dzīvojuši teju uz 100% Royal Canin diētas. Viena no kaķu raksturiezīmēm ir tendence izrīt trauciņus mežonīgā ātrumā un kliegt pēc paikas n-reizes dienā.
Mājās izbeidzās kaķu ēdiens un garāmejot nopirku Ontoratio sauso barību. Kaķi viņu ēd, bet mazāk. Uzēd, aiziet prom, atnāk pēc laiciņa uzēd un tā tālāk. No vienas puses tas acīmredzami nozīmē, ka šī nav viņu iecienītākā barība, no otras- tāds miers. Nu beidzot normāli kaķi. Ko man darīt, kā man būt?

(8 raksta | ir doma)

intenormal
20:26 - anarhija un valsts
I used to be an anarchist – maybe I still am a little bit… But I do believe in the state as an important tool. I mean, the state can be anything – it can be a good thing or it can be a bad thing — and it isn’t always necessarily a bad thing. The state can serve the interests of capital, of the military, or of the people. It depends on the historical circumstances. The state is not in itself limited to one function.”I can understand that anarchist argument as well, but think it’s kind of internalizing pessimism. It’s like saying “things will never change.” And in that case, you know, if nothing will ever change, what do you suggest?

(Kajsa Ekis Ekman)

Mūzika: Against Me! - I Was A Teenage Anarchist

(1 raksta | ir doma)

intenormal
18:23 - .
nav alus, tāpēc nākas dzert kolu!
Mūzika: David Bowie - Rebel Rebel

(3 raksta | ir doma)

chimera
16:22
VAZL piefiksēja mūs pieturā un parāva līdz jūrai (paldies!). pa ceļam stāstīja, kā viņam noriebusies šī māja. nabaga māja, vai ir kaut viens cilvēks, kam patīk tevī dzīvot?

***

piejūras kafē, kur mēs mēdzam piestāt pēc picas, bezalkoholiskā mojito un cita džanka, kompānija nodirsa oficianti, sakot, ka nedrīkst staigāt ar tādu ģīmi un tādā biznesā cilvēkam jābūt pozitīvam. kā man ir izbesījuši šī mūžīgā vietējo čīkstēšana par pozitīvisma iztrūkumu (sevi spogulī nav aizmirsuši aplūkot?), jo sevišķi ne pa tēmu, meitenei feiss bija pilnīgi normāls, turklāt piesolīja mums atlaidi nākamreiz, es tā arī nesapratu par kādiem nopelniem vai grēkiem. bet srsly, es piesaku pozitīvismam karu. nākamais, kurš teiks: pasmaidi, dabūs pa purnu.
Tags:

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[sonnenwende]
13:39
Zvērināts tulks latviešu - vācu Rīgā. Gribu lētu un diezgan ātru. (Dzimšanas un laulību apliecības) Kādi ieteikumi?

(4 raksta | ir doma)

barbala
12:49 - ļ. labs raksts
"The people who see that open societies, being nice to other people, not being racist, not fighting wars, is a better way to live, they generally end up losing these fights. They don’t fight dirty. They are terrible at appealing to the populace. They are less violent, so end up in prisons, camps, and graves."
- https://medium.com/@theonlytoby/history-tells-us-what-will-happen-next-with-brexit-trump-a3fefd154714#.qlvbaida3

(14 raksta | ir doma)

ingmars
12:10 - #HowItShouldBe
Hei, kamēr tu biji projām, Latvijā ir mazinājies bezdarbs, radušās darbavietas, lai tev būtu iespēja strādāt tavai izglītībai atbilstošā profesijā, ir ievērojami paaugstinājušās algas, pabalsti un līdz ar to arī cilvēku pirktspēja, ir pieejami bērnudārzi, sakārtota infrastruktūra, ir uzlabojusies sabiedrības iecietība pret dažādām minoritātēm un praktiski izskausta korupcija. Es tikai saku, ja nu tu nezināji, varbūt ir vērts apsvērt atgriešanos.

(12 raksta | ir doma)

martcore
11:52
taču tas, protams, ir apbrīnojami - no rīta pie mazā veikala pretī barčikam uz asfalta atrodas gulošs jauns vīrietis, kuram no galvas ir iztecējuši pāris litru asiņu, taču viņš vēl ir dzīvs
un tagad pamēģiniet uzminēt, uz kurieni šādā situācijā zvana barista (tie, cik es saprotu, bija viņas klienti)

(6 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba