Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Septembris 22., 2014


kjeerpis
21:15
Rodas zināmas aizdomas, ka lēmumiņš atcelsies

(ir doma)

dienasgramata
21:05
DELFI. Brīdina par spēcīgu vēju tuvākajā naktī.

(1 raksta | ir doma)

mazeltov
13:52
Tātad, man tika ieteikts cepties par to, kas notiek Kanādā nevis Latvijā, jo es šobrīd nedzīvoju Latvijā (30 tur nodzīvotie gadi neskaitās).
Lūdzu, labojiet, ja kļūdos, bet tas ir tas pats, kas ieteikt ukraiņiem, kuri nedzīvo Ukrainā, necepties par to, kas notiek viņu dzimtenē.

(1 raksta | ir doma)

neesmusuns
18:31
Uzmundrināta ar iepriekšējā ieraksta komentāriem, uzrakstīšu, kas man patīk Francijā:

- daži cilvēki
- lētais vīns
- skaists rudens
- augļi un dārzeņi
- siers

Hmm, tomēr nāk prātā vairākas nepatīkamas lietas, ko nevar nepieminēt:

- visi smēķē visur
- baltmaize
- tie sava?sava!, kas neko nenozīmē
- viņiem nav qwerty
- lētais vīns
- mašīnas negrib ievērot gājēju pārejas
- franči izmanto čeku grāmatiņas
- un lai ieliktu kontā naudu, tev tā ir jāieliek speciālā aploksnē un tad speciālā kastē
- utt.

(ir doma)

sii
19:38
Vai tā bija [info]str, kas reiz Cibā izrādīja ziedošu ingveru podiņā (ja ne savu, tad kādu citu bildīti iz internetiem)?

(1 raksta | ir doma)

mazeltov
11:44
Atvēru google, lai mēģinātu atrast KKF atbalstīto literatūras projektu sarakstu (pēc iespējas detalizētāku, ar summām, saņēmēju vārdiem/nosaukumiem) - atvēru vienu delfi.lv rakstu, kur bija šis tas minēts un tas, kas iekrita acī - KKF piešķīra 10 tūkstošus eiro satori.lv aplikācijas izstrādei. OK - lai jau būtu - satori.lv ir populārākais portāls starp tam līdzīgajiem, kāpēc ne.
Un tad es iečekoju, kas tad taisīja to aplikāciju. Ko es varu teikt - forši, ka no jaukām draugu attiecībām atlec arī kāds finansiāls labums.

Nezinu, var jau būt, ka no tā izvairīties Latvijā ir neiespējami. Neviens likums jau nav pārkāpts, viss kārtībā, bet bāc, cik ļoti tas man atgādina padomiskos laikus un pazīšanās nozīmīgumu.

Ai.

(11 raksta | ir doma)

dooora
18:42 - tragedy & hope
lūk, šito es saprotu — podkāsis uz 16 stundām.

(ir doma)

mazeltov
11:28
Ū, akadēmiskais personāls sašutis par akademika.lv, kas piedāvā pakalpojumu - par maksu uzrakstīt studentu darbus. Piesauc ētiku un ko tik vēl ne. Man gan tas no malas izskatās kaut kā jocīgi, ņemot vērā, ka plaģiators Rihards Kūlis sēž kā ķipis gaismas pilī LU filozofijas katedras vadītāja krēslā.

(6 raksta | ir doma)

neesmusuns
16:35
Biju uz pirmo franču valodas nodarbību. Sūds! Pusotru stundu atkārtojām dažādas frāzes, pofig, vai tu saproti vai nē. Nekas nekur netika pierakstīts/uzrakstīts. Telpā nebija gaisa.
Francija turpina mani besīt, un es turpinu tai dot iespējas.

(2 raksta | ir doma)

pajautaa
[virginia_rabbit]
16:39 - tosti
varbūt zināt kādus latviešu sakāmos pie dzeršanas, tipa, "Пеpвая колом, втоpая соколом"?. Vajag tādu, kur tiktu celtas vairākas glāzes un pie katras kaut kas uzmundrinošs pateikts.

(4 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
15:32
"mēs šodien teicām "pommes de terre""

(5 raksta | ir doma)

pajautaa
[grizzly_bear]
14:45 - filma
čau. nedod mieru nespēja atcerēties nosaukumu filmai. divtūkstošo sākums, šķiet, ķipa indie white trash filma par pāri, kas braukā apkārt ar mašīnu, zog cīgas un paiku, paliek lētos moteļos un taisa nepatikšanas. tāda diezgan kaprīza beibe. tīši/netīši nogalina kautkādus pārdevējus, visur kasēs iekrīt skaitlis 666. vienā brīdī viņi paņem tādu dīvainu džeku kompānijā, kas apgalvo, ka ir jēzus, šķiet, un velk viņus uz visādām dīvainām seksuālām aktivitātēm. beigas bija diezgan gore stilistikā.
(zinu, lielisks apraksts)
kāds neatpazīst?
paldies!

(7 raksta | ir doma)

ingmars
13:08 - prinvi
Pārkārtoju savu darba vietu pēc fen šui principiem.

(3 raksta | ir doma)

mindbound
13:57
ML/MT modeļi, kuri bez eksplicīta tjūnēšanas soļa dod vidēji par 10% labākus rezultātus, salīdzinot ar tjūnētiem modeļiem = WTF.
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Gazelle Twin - The Entire City: Men Like Gods

(2 raksta | ir doma)

kinskis
13:39 - piedzīvojumi 2
ķipa urbānā pilsēta kaut kāda. māksliniecisks piedzīvojums.
(piektdien aizgāju uz magnētisko rezonansi, jo tās muguras sāpes fakinās. dzeru ripas, savukārt medicīnas iestāžu apmeklējumi izretinās pa 1x nedēļā. ne es viens tāds kondrātija parauts, acīmredzot, visur daudz ārstēties gribētāju, pacietīgi jāuzgaida)
pārģērbjos viduslaiku dziednīcas pacienta tērpā, tieku ievietots trumulī, skan skaņas kā laikmetīgās mākslas izstādē. sociālais reālisms.

(ir doma)

kinskis
13:34 - piedzīvojumi 1
šis rīts, līst lietus, policists noliek pie malas 3 man priekšā braucošās automašīnas, manu arī. pūšam ierīcē. jums tur ir alkohols, man saka. nevar būt, vakar nedzēru, atbildu. pūšu nu jau trubiņā - viss kārtībā. būs vai nu zobu pasta alkoholiska, vai logu šķidrums. jā'jā, zobu pasta un logu sķidrums, entuziasma pilns atbalstu šādu skaidrojumu.

(1 raksta | ir doma)

artis
12:33
The thoughts of others
Were light and fleeting,
Of lovers’ meeting
Or luck or fame.
Mine were of trouble,
And mine were steady,
So I was ready
When trouble came.

-- A. E. Housman

(ir doma)

liljabrik
12:16
Bet es gribu arī slavēt Dievu ar savu dzīvi. Es nevaru izlikties ka es negribu tikai tāpēc ka visi tie ar ko es gribu pārgulēt ir ateisti.
https://www.youtube.com/watch?v=7OWFCM6IWgc

(1 raksta | ir doma)

sirdna
13:02
Bolderājā dzīvo kaut kāda īpaša cilvēku kategorija. Kāda suņa pēc viņi dzenas uz centru, ja viņiem nav naudas biļetei atceļam?

(9 raksta | ir doma)

ingmars
11:35 - awwyea

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba