Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Augusts 23., 2017


chimera
08:08
bet ad hominem tomēr ir tiiiik nepelnīti nopelts. nevajadzētu izlikties, ka mūsu pieredzei un visam, kas ar to saistīts, nav ne mazākā sakara ar mūsu darbiem un vārdiem, ka tie planē izplatījumā paši par sevi. lembergs arī tagad varētu kļūt par cēlāko [ievieto savu kaujas karogu] aizstāvi, visticamāk, tas raisītu skepsi vien. mani daudz vairāk interesē, kas to saka un kāpēc nez, saturs ir otršķirīgs.

(ir doma)

virginia_rabbit
00:10

Tags:

(1 raksta | ir doma)

Augusts 22., 2017


virginia_rabbit
23:50 - no ballītes

(c) Indāns
Tags:

(ir doma)

rasbainieks
23:50
tas notika no vienas puses pēkšņi, bet no otras pilnīgi paredzami un likumsakarīgi
šodien uzrakstīju lucavsalas dārziņa atteikumu
end of an era, tārkie trauki

Tags:

(4 raksta | ir doma)

unpy
23:00 - Un tomēr.
Nevaru nomierināties, kaut kur šī nelaimīgā, Krasta ielā noklīdušā suņuka bilde jāizmanto, laikam jāievieš kā jūzerpikča. bilde )

(5 raksta | ir doma)

krii
22:41 - Vasarai aizejot
Dž.K.Džeroma "Trīs vīros laivā" bija epizode, kur kāds ēdelīgs vīrišķis bija nopircis "All included" jūras ceļojumu un gandrīz visu laiku tajā pavadījis jūras slimības mocīts, vemjot un nespējot neko ieēst. Kad viņš beidzot atkopās un atguva apetīti, ceļojums bija jau beidzies.
- Un tur tas aizpeld, - viņš skumji sacīja, ar skatienu pavadot kuģi. - Aizpeld ar visu, ko es būtu varējis apēst un neesmu apēdis par savām xxx mārciņām.

Nujā. Tā nu viņa aiziet. Ar visu, ko es, stulbene, būtu varējusi, bet neesmu piedzīvojusi un izdarījusi šajā tik sasodīti ilgi un mokoši gaidītajā gadalaikā.
Ceru, ka uz nāves gultas būs mazliet citāda sajūta.

(3 raksta | ir doma)

lennay
22:34
Rindā jau stāv vesela spēļu kaudze - vecas - spēlētas un nespēlētas - un jaunas, krājas īgnums, ka tik sen nav sanācis izkārtot sev laiku kaut ko paspēlēt, bet saraksts tikai papildinās. Nupat briesmīgi sagribējās vēlreiz izspēlēt Neverwinternights 2: Mask of the Betrayer, tikai šoreiz pavisam savādāk un galīgi sev netipiski - ne vairs kā draudzīgs šunelis, kas visiem luncina asti un ar visiem lien draudzēties, un cenšas visus bērnus sapulcēt kopīgam jautram dancim ap eglīti, kā intendēts NWN 2 main kampaņā, bet riktīgi atbilstoši EP intendētajai defoltajai darkn'n'skērī izmisuma pilnajai es-tūlīt-nomiršu-ja-tevi-nenožmiegšu-un-neizdzeršu-tavu-dvēseli-sorrynotsorry noskaņai. Aiziet turp vēlreiz un mēģināt izprast un saprast Akači, un visu viņa šausmīgi sarežģīto ievārīto putru.

(ir doma)

lennay
21:19
homecoming

(ir doma)

martcore
21:13
nu un vakarā šī kasiere, redzot, ka es esmu iedzēris nedaudz spirta, mani apšmauc uz 20 santīmiem. kā lūdzu? protams, ka es to redzu. es esmu strādājis pietiekoši ilgi tirdzniecībā, lai man galvā pašam eksistētu kompjūters uz šādām lietām

(ir doma)

beatrixe
21:13
man ir pilni 37 gadi, esmu pieaudzis cilvēks ar bērnu, un es sēžu un smaidu kā maijmēness. mamma mani mīl. mana mamma mani mīl. man gadus 33-35 gadus šī sajūta bija sveša un no tās bija bail. bet es tagad jūtu ar katru savu šūnu - mamma mani mīl un vienmēr ir mīlējusi. un es mīlu viņu, būt mīlējusi arī iepriekš, ja man būtu ļāvuši.

(ir doma)

lennay
18:35 - neiepazīšanās nesludinājums
Attēlā redzamā izslavētā tiklu ģimeņu jaucēja un krāšņas seksuāli transmisīvo slimību buķetes pārnēsātāja demonstrē savu piemīlīgāko, valdzinošāko, aicinošāko un pavedinošāko smaidu:(ir doma)

virginia_rabbit
17:31
nepaguvu laikam ierakstīt, ka Simoniņš ne tikai sit galvu pret sienu, bet arī šantažē vecākus, staigājot ar aizvērtām acīm un saucot "auuu" = es tūlīt tā sasitīšos, ka jūs nožēlosiet.
bet citreiz, kad labs garastāvoklis, viņs apguļas gultā kā pelavu maiss un saka "a-aa, čučss"

atšķirībā no 1 g. vecuma, kad visur grib iet man pie pirksta, 1.5 g. man ļoti patīk. viņš katru dienu saka jaunus vārdus un mācās kādu prasmi. vakara pa abiem ar Eiženu uzvilka Simonam zeķi, šodien laukumiņā prasīja "šūpo".
ja es satieku kādu uz ielas,viņš paziņo "atttā!" un velk mani prom. vai kad nāk ciemiņi. spaida domino kauliņu kā mobilo un saka "aļū!"

(3 raksta | ir doma)

krii
17:28
Vasara pagājusi, laiks mainīt zeķes.
(Attēlā redzamajām kājām un kleitai ir ilustratīva nozīme. Būtiska ir tikai krāsa...)

(11 raksta | ir doma)

pajautaa
[little_mermaid]
17:14 - Gravējumi
Dārgā ciba, kur Rīgā, vēlams centra rajonā var smuki iegravēt iniciāļus? Varbūt kādam ir bijusi pieredze ar labu, savu amatu protošu meistaru? Vajadzīgs jau uz sestdienu!

(3 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
16:29 - Sejas projekts

Tags:

(2 raksta | ir doma)

mako
15:55 - Dž.R.R Martina intervija
Tie, kuri lasa krieviski var izlasīt cienījamā Troņu Spēļu autora interviju.
Daži domu graudi, kuri man iekrita prātā, zem cuta.
... tālāk ... )

(2 raksta | ir doma)

martcore
15:51
piedāvāju antizinātnisku eksperimentu, atstāt visas cibas meitenes šeit un paskatīties, ar ko tas beigsies

(5 raksta | ir doma)

pajautaa
[lemurs]
15:05
visugudrā ciba, iesaki, lūdzu, visādas labas un interesantas apskatāmas vietas maršrutā Rīga - Rucava.
(vēlams ārpus Liepājas.)
paldies jau iepriekš!

p.s. nūģiem bez bērniem :)

(6 raksta | ir doma)

pajautaa
[nomirusi]
14:39 - Masāža
Kādas skaitās normālas masāžas cenas? Jā, jā, atkarīgs no, bet nu teiksim visa mugura 60 min. Vajadzīgs tīri atslābšanai, jo šobrī liekas, ja nedabūšu kādu nomierinošu fizisku sajūtu, āda saplīsīs gabaliņos no uztraukumiem. Šobrīd īsti nevaru šikot un gribētos vidējo, uz lētāku pusi variantu.

Un vai ir kādas vietas/cilvēki, ko ieteiktu vai tieši otrādi nē? Zinu, ka viens cibiņš arī mūždien uzpeld par šo jautājumu, drīkst atsaukties. :D

Vai arī ja vēl kas piebilstams par tēmu, droši. (Nez varbūt konkrēti masāžu veidi vai tml.)

(6 raksta | ir doma)

chimera
14:19
(bet vispār gribētos domāt, ka ciba kļuvusi nekāda (agresīvo pusi šoreiz liekam mierā), jo cilvēkiem banāli ir vairāk foršu lietu, ko darīt, un mazāk laika/vēlmes dročīt internetos)

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba