Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 27., 2015


elina
11:54
visvairāk es smejos par "veģetāriešiem", kuri saka, ka neēd gaļu, bet vico iekšā lasīšus un reņģītes ka šņakst vien.

(7 raksta | ir doma)

pajautaa
[grizzly_bear]
11:50 - tējas sēne
Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
Kāds var padalīties?
Paldies!

(ir doma)

perkons
11:49
«Domāju, ka tie sportisti, kas tagad pie manis trenējas (Madonā), viņiem būs ļoti labi sasniegumi,» sacīja Maļuhins.

«Man ir divas grupas. Vienā grupā ir 11 un 12 gadus vecas meitenes, otrā ir seši cilvēki.»

(ir doma)

gribam_zinaat
[nomirusi]
11:10
Vai Tiešām vārds nonsenss ir tagad izmantojams latviešu valodā? Vai arī žurnālists/tulkotājs ir bijis vienkārši āpslis, ka izmantojis šo vārdu rakstā divreiz?

(4 raksta | ir doma)

pajautaa
[toadbeauty]
11:02
Čau, dārgie cīņu biedri!

Vai kādam ir sanākusi darīšana ar šito?
http://m.db.lv/tehnologijas/programmatura/izplatas-bistams-datorviruss-ctb-locker-mudina-nemaksat-krapniekiem-426269
Un kā būtu pareizāk rīkoties?

Mums viens upuris.

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[peacemaker]
10:01
Jautājums reklāmistiem un valodniekiem: latviešu valodā ir kāds apzīmējums cilvēkiem, kuri gudro tieši nosaukumus zīmoliem/uzņēmumiem? Paldies!

(5 raksta | ir doma)

nulle
10:25
Stāvoklis, kad tu domā par un nespēj uzsākt sarunu, vienlaicīgi saprotot, ka tā ir vajadzīga tavai psih. veselībai un saprotot, ka tā tikai uzurķēs pazīstamas sāpes un nekur nevedīs.

Tad, kad pati doma ir gan dzīva, gan liekas nožēlojama.

Es taču biju ar mieru, piekritu dzīvot par cenu, kad kādas smadzeņu daļas ir anestezētas vai padarītas nejūtamas. Kas tad nu?

Dzīvi bez kupīrām? Bet tu taču to nespēj panest, jau pārbaudījām.

(ir doma)

chimera
09:51
awww, bet no serdes burtnīcu slēgtās zonas stāstiem man prātā vislabāk palika pat ne par sievas atrašanu veikalā, bet par vegānā (aļģu) želatīna izejmateriāla vākšanu (gāja uz urā kosmonautu paikai un ne tikai). galvenokārt tāpēc, ka arī tagad es uz burciņas labprātāk redzētu uzrakstu ne agars, bet gan JŪRAS MĒSLI.

(ir doma)

racoon
09:04 - Par Ziemeļkorejas rīsiem uzturā
Subdžektu gan diez vai izdosies noprovēt, jo viņiem pašiem nabaga nelgām pa īsu, bet kas attiecas uz agresōra ierobežošanu nepērkot Žiguļovsko alu un Babkini semečki man ir zināms viedoklis. Cik noprotu Krievija ir sliktie? Labi. Ko domā vienkājainais zēns Alepo par ASV? Ko domā palestīnieši par izrēļiem, korejieši par japāņiem, vai Timoras salas pamatnācija par Indonēzijas valdību? Visiem viss ir slikti.

Ja mēs domāsim šādās kategorijās, tad rekomendēju atteikties no kafijas, jo tās aug pie diktatoriem. Banāni tā pat. Savukārt zaļvegāniskiem hipsīšiem, kuru cilvēkvērtības koeficients ir tuvu nullei, savas aifōnus vajadzētu samest kanālā, jo šī ierīce ir izgudrota ļaunuma impērijā ASV, savukārt kopā to salika badaini komunistiskā režīma upuru bērni. Šo uzskaitījumu var turpināt bezgalīgi, līdz ar to, dirst šeit var tikai Kaspars Strazdiņš, kurš dzīvo mežā, pārtiek no prānas un viss materiālais viņam ir svešs.

(2 raksta | ir doma)

dienasgramata
09:11
IR. Bērziņš skaidroja, ka viņam ir tikpat gadu, cik antifašistiskās koalīcijas uzvarai Otrajā pasaules karā, kas ļaujot "izvērtēt visu", un viņa pienākums ir darīt visu, lai pasaules kari neatkārotos.

un vēl:

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, esot pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāj. "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā," sacīja prezidents. Jautāts par laiku, kad lēmums tiks oficiāli publiskots, prezidents sacīja - "kad dzīve rādīs, ka tas ir nepieciešams."

(ir doma)

virginia_rabbit
07:45
Ingmārs man uzdāvināja baltu mobilku!

(4 raksta | ir doma)

martcore
08:42 - hokejs
omg, kas ir ņikita jevpalovs? latvijas izlases jaunais snaiperis?

(ir doma)

gribam_zinaat
[lavendera]
08:23 - Par tautas raksturu
vārdi, kuri valodā nozīmē vienu un to pašu.

Spāniski "es tevi mīlu" un "es tevi gribu" ir viens un tas pats - te quiero.
Latviski zāles (laksti) un zāles (medicīna) ir viens un tas pats.
Krieviski ar vienu vārdu apzīmē bērnus un puišus - ребята.
Ķīniešiem nav darbības vārdu nākotnes formas.
Laikam somiem nav sieviešu un vīriešu dzimtes (nez, pat vietniekvārdos ne?)

Ko vēl jūs varat minēt attiecīgam piemēram?
Mani vispār interesē svešvalodas, nevis latviešu valodas salīdzinājums ar hibrīdvalodu - angļu...

(24 raksta | ir doma)

Janvāris 26., 2015


mazeltov
17:28
Rīgas Cirks


(3 raksta | ir doma)

pzrk
23:58 - iepūtiet
Rubrikā "kas ar mani noticis pirmo reizi" pastāstīšu, ka svētdien man pa Igaunijas ceļiem dzinās pakaļ ceļu policija.

Šitā vēl nebija bijis, Igaunijā noteikti tā bija pirmā reize, nekādi neatceros, kad un vai man policija būtu tā dzinusies pakaļ, kad vēl dzīvoju Latvijā.

Savā ziņā viņus saprotu — svētdienas pēcpusdienā braucām mājās no kora nometnes kaut kādos Ziemeļigaunijas laukos, numurzīmē nodevīgi skaidri redzams, ka neesmu vietējais (bet gan Tartu reģistrēts), pilna mašīna ar cilvēkiem un šis auto tā aizdomīgi lēni čunčina cauri viņējam miestam. (A ko man darīt, Waze skaidri brīdināja, ka tur ir policijas postenis.) Ilgi gan viņi domāja, kamēr izdomāja, ka mēs no tusiņa braucam (kā arī bija), bet tad nu metās mums pakaļ ar visām ugunīm, nodzina vēl malā kādu citu braucēju, kas šamos neinteresēja.

Paprasīja dokumentus un iepūst trubiņā, tomēr beigās novēlēja laimīgu ceļu un palaida brīvībā. Satraucoši gan.

Tas arī atgādināja, ka man šovasar būs jāiziet kāzuss un jāatrisina rēbuss ar termiņu notecējušās vadītāja apliecības maiņu, Latvijā nepienākas (vismaz ne legāli — kā citas valsts rezidentam).

(4 raksta | ir doma)

wowow
22:48
The Ghost Writer - samērā jēdzīgs, nepārspīlēts politisks trilleris.
Tags:

(ir doma)

virginia_rabbit
21:18
skolā ir uzdevums taisīt fotoalbumu, lai pastāstītu citiem par sevi un savu dzīvi. iesaku visu E vienaudžu vecākiem, kas vēl nav pamēģinājuši. mēs ilgi meklējām, bet dabūjām fotogrāfiju stūrīšus un tādu kārtīgu kartona albumu, kur var līmēt bildes un arī zīmēt un pierakstīt visu ko klāt, salīmēt stikerus. attīstījām daudz bildes, bet rodas uzreiz visādas domas, ko darīt tālāk. viņš zina, ko tur grib rādīt, tur mīļākās mantas un ēdienu un kādu audi vai tml. un tad tie ir jāfočē un jātaisa bildes. un tas viss izveidojas par diezgan foršu procesu, ko vakaros darīt kopā, jo spēlēties ar lego man diezgan zb.

(ir doma)

chimera
22:13
vot, no kā es tiešām cenšos izvairīties ikdienā, tad tās ir birkas made in vietnam* utt. parasti sanāk vai nu piķot vietējiem ražotājiem, vai nu tiem pašiem vjetnamiešiem, bet par fair trade, vai arī meklēt humpalās ko aizvēsturisku (attiecīgi, puse manas garderobes ir ražota somijā astoņdesmitajos). sanāk ne vienmēr, bet tomēr.

*http://www.aftenposten.no/webtv/serier-og-programmer/sweatshopenglish/ (trīs norvēģu modes blogeri aizbraukuši pastrādāt kambodžas šmotku fabrikā)

(6 raksta | ir doma)

kuminjsh
22:04
Poll #20305 Jā, ko tad?
Open to: All, results viewable to: All

Ko darīt?

View Answers

skatīties "Ekskursanti"
0 (0.0%)

gulēt, Kūm, ej vienreiz laicīgi gulēt!
3 (17.6%)

papriekš izej no interneta un tad gulēt - tāda pareizā secība, a to es tevi zinu!
9 (52.9%)

noskaties šito un vēl 3 filmas, ko ieteikšu - gulēšana sūkā!
1 (5.9%)

/kapā "Vanagu" un rausta plecus: pofig!/
4 (23.5%)


(ir doma)

kuminjsh
21:58
Un šitin tas: http://klab.lv/users/kuminjsh/1684841.html izrādījās nevis beigas, bet tikai 2. sezonas beigas, un sezonai stulbas beigas - tas jau normāli. Bet tas jaunais džeks, kurš tagad ir parādījies, man JAU riebjas, jā, jā, es esmu pret!

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba