Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 21., 2015


chimera
14:38
(es drīz beigšu spamot par maltu, atvečaju) žēl, ka somā neielīda klasiskā maltas sieviešu galvassega. tas ir krutāk par hidžabu!http://en.wikipedia.org/wiki/G%C4%A7onnella

(6 raksta | ir doma)

lennay
13:34 - :(
Jūtos ļoti bēdīgi, jo sen iecerētais Donorcentrs mani tomēr atraidīja. Kvalifikācijai nepieciešamos kīlo esmu uzēdusi - no svara viedokļa es tagad ļoti, ļoti kvalificējos; ārsta zīmi, ka man nav bērnībā ir bijis A hepatīts, gan jau sadabūtu - ar to zīmi var donēt asinis. Bet vot tās Filipīnas. Izrādās, uzturēšanās Filipīnās pieķērnā cita starpā arī asinis. Vismaz potenciāli. Uz veselu GADU!!!

:(

(ir doma)

chimera
13:37 - mafija


ko ārsti tev nestāsta iznāk arī lietuviski.

(8 raksta | ir doma)

pajautaa
[livia]
12:44 - idejas Team-building
Sveiki biedri!

Kādas idejas foršam team-building pasākuma/ izbraucienam/ aktivitātei maija beigās (kad siltāks), mazā kolektīvā 10- max 15 cilvēkiem ? Kāds foršs maršruts ar riteņiem, galamērķis, aktivitāte.. kas nāk prātā, kas jums pašiem patiktu ? Kolektīvs mazs un draudzīgs, es te esmu jauns kadrs :)

Protams, pati googlēsu un meklēšu, bet ja nu kāds pamet kādu foršu ideju!

Paldies!

(4 raksta | ir doma)

ingmars
11:37 - %w3g
Spēleju Dark Souls II: Scholar of the First Sin.

(1 raksta | ir doma)

martcore
11:47 - par fudbolu
īpaši neizbrīna, ka emanuēls frimpongs īpaši neuzkavējās londonas "arsenālā"
tā vietā viņš tagad nedaudz pieticīgākajā "ufā" ir radījis īstu furoru, pirmkārt, jau ar to, ka pēc iesistā gola apsveica komandas biedru nevis paspiežot viņam roku, bet gan krānu
un vēlāk iestāstījis nabaga baškīriem, ka tā esot sena un cienījama Anglijas Premjerlīgas tradīcija
 kā saka, delo postaviļi na potok

"Давайте объясню: на тренировках мы всегда трогаем друг друга за задницы или за это место. И на занятии Пауревич как раз меня схватил. Мне нужно было ответить, а тут как раз гол. Посмотрим, что дальше будет".
xx

nav spēka vairs pasmieties

(ir doma)

mindbound
11:51
Non-GMO sweet potatoes contain bacterial DNA. How did it get there? Traditional farming.
Garastāvoklis:: working
Mūzika: Murcof - Martes: Unison

(ir doma)

ingmars
09:53 - atkal jau erekcijas problēmas darbā
Man, piemēram, tikko ne no šā, ne no tā palika ciets penis. Es sēžu pie galda, un tas būtu diezgan neveikli, ja man vajadzētu celties un kaut ko darīt. Vakar arī tā gadījās pāris reizes.

(8 raksta | ir doma)

watt
09:36 - (3g8m)
mazā savā mazajā gultiņā nogulēja apmēram gadu ar pusi. tas ir, no 2. gadiem mēs viņu sākām likt gulēt atsevišķi, guļamistabā (un arī izveicām sleep training, tas ir - ka pa nakti ir jāpaliek savā istabā, ka kad noliek gulēt, jāpaliek guļot, utt, utt.) un tad pirms apmēram mēneša viņa vairs negribēja savā gultiņā palikt.

tāpēc jau guļ uz lielā matrača. gultiņa pirmkārt jau palika par mazu, un otrkārt, viņa grib tā kārtīgi uz lielā matrača izgulties. bet šonakt vispār nogūlās ar galvu uz "kājgali" un ar kājām uz spilventiņa. diez kas labi nav - pamodās 6:40 un tur pie sevis ņēmās līdz 7:00, kad pulkstenītis iedegas zaļš un var celties un iet ārā no istabas. bija pūcīgā un ērcīgā noskaņojumā no rīta.

būs laikam jāspiež tomēr gulēt ar galvu uz spilvena. vēl nolēmu stiprināt režīmu, tā ka pēc 19:30 no guļamistabas nedrīkst iet ārā. mērķis ir lai 20:00 viņa guļ, bet bija pasākusi skraidīt vienalga pa visu dzīvokli - grūti piedabūt nomierināties un aizmigt. tā ka tas jāpiegriež.
Tags:

(4 raksta | ir doma)

pajautaa
[ilka]
09:43 - Marts
Varbūt kādam ir noglabāts "Marts - Būt Neparādoties" ?

Visa mana lv mūzikas kolekcija datorā ir nosvilusi...

(ir doma)

ld
07:46
Šorīt piedzīvoju sava mūža lielākās izbailes.
Es pati apgāzu savu pilno tējas krūzi, karstais saturs pār galdu pārskrēja pāri un uzlija Annai un drusku arī Līnai virsū.

Raudošu mazo iemetu aukstā dušā. Tad trīcošām rokām vilku nost drēbītes. Bija apsārtis, bet nekas vairāk. Atcerējos, ka tēju aplēju pirms kādām 10 min, tā kā galīgi karsta vairs nevarēja būt. Mazais tagad šeptējas kā parasti. Liekas ka būsim tikuši cauri ar izbailēm.
Tags:

(ir doma)

elina
07:09
Aiz lielās sajūsmas, ka beidzot tā dzimšanas diena, uzrāvos augšā jau piecos.
Priekā, cibiņi! :)

(20 raksta | ir doma)

mazeltov
06:01
Domāju, ka Latvijas prezidenta izvēlē šajos nepārtraukti savilkto jostu gados jāpieiet ar saltu aprēķinu un jāievēl Vaira - otru dzīvokli un auto taču viņai nedos, līdz ar to pēc 4 gadiem (vēlams, astoņiem) nepastāvēs problēma ar prezidenta cienīgas kanurkas meklēšanu, jo to jau viņa ir izvēlējusies pēc saviem pirmajiem 8 gadiem un pēc nākamajiem, ja ievēlēs, Latvijas nodokļu maksātājiem atliks tikai uzsaukt nelielu kosmētisko remontu pašreizējai dzīvesvietai, lai likvidētu Ripša postījumus (ja vien ex-valsts pirmais suns nav nolicis bļodiņu pa šo laiku).

Turklāt, nu ko tā Merkele tur viena pati pa to džeku baru, gan jau viņai kā ēst gribas klaču par labāko štovēto kāpostu recepti vai jaunākajām augsti stāvošu sieviešu ševeļuru sasukām uzsist un this is where Vaira comes in.

(2 raksta | ir doma)

liljabrik
00:20
ahaha lol ja kādam interesē, kā man patiešām iet, tad pajautājiet. šis žurnāls joprojām ir literārs projekts.

(2 raksta | ir doma)

rasbainieks
00:32
tas tomēr ir tik maģiski, ka pietiek iekārtoties aplītī ap ugunskuru svaigā gaisā, un sākas episka ballīte
rasbainiekus tātad nosvinējām uz urrā
vēl mūsu lēdijšips pēdējā laikā vispār nav dīki snaudis (ja nu vienīgi mazlietiņ) un ir bijis uz vienu mantas asiņu koncertu, kur skaņa sākumā uz to smalko buržuāzijas materiālu bija ļoti švaka (think basi ietīti vates segā, augšas knapi pīkst un vidu nav vispār), vēlāk vidēji ciešama, un beigās spēlēja šlāgergrupa (tur līdz donam ir viens solis, ka es jums saku), un pašās beigās bija izcila diskotēka, gluži kā jaunībā pirmajā ģimnāzijā, kur bija labākās diskotēkas pilsētā
kā arī lēdijšips ir pavadījis vienu vakaru izklaidējoties ar dažāda izmēra šampanieša vannītēm jaunā pasākumu venjū gaļas paviljona flangos un pēc tam izklaidējot laikam visu adwardu žūriju (ja jūs gribat uzzināt labākos rumāņu reklamščiku pikaplainus ar 100% efektivitāti, pierakstieties pie manas sekretāres)

(ir doma)

martcore
00:07


on the way to nikola kidmena, "interpreter"
tas netraucēja lejuplādēt ingmāra proklamēto rpg ar sievietēm, tiesa, pagaidām nespēlēju, neesmu pārliecināts, vai kultūras līmenis izrādīsies atbilstošs augstajām aziātu prasībām

(ir doma)

Aprīlis 20., 2015


martcore
23:39
jautājums dezigneru profesjonāļiem

kāpēc ir tā, ka eksistē attēls png formātā, kuru fotošops nesaprot
tad tu atver viņu ar peintu, pārsauc par jpg
un hujakš - fotošops viņu uzreiz saprot
es ne pirmoreiz ar to saskaros, man tā ir gadsimtu mīkla

(8 raksta | ir doma)

mindbound
22:01
Nu jau kuro nakti pavadu kopā ar Džūliju un mums klājas labi.
Garastāvoklis:: working
Mūzika: Deied - Poisoned Wisdom: I Am The Center

(2 raksta | ir doma)

martcore
21:28
rezumē
no fast und furious es noskatījos precīzi pusotru filmu
vairāk nevarēju, kaut arī ļoti centos
es uz dīzeli esmu gatavs bezgalīgi skatīties ridikā, bet te, bļaģ, slikti paliek ne pat no viņa, bet no tačkas salātzaļā krāsā ar apkarinātiem bambuļiem

(3 raksta | ir doma)

mindbound
20:44

Kā virs zemes, tā arī debesīs cilvēki atzinīgi novērtē kafijas krājumu papildināšanos.


Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Tenhi - Maaäet: Sarastuskävijä

(2 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba