Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Septembris 3., 2015


fjokla
13:21
pareiz, tas bij kruta. Dzidras tantei, kas bij omes draudzene, bij tāds dēls Aksels, baigais dzērājs, vispār, viņš beigās to Dzidras tanti miskastē ar visu urnu izmeta, betē, tas bij vēlāk, bet tad, kad es biju maza un viņš vēl tikai sāka nodzerties, ta vienā tādā reizē, vinš man ar viskādiem burvjmākslinieka trikiem, kamēr es sajūsmā lēkāju un situ plaukstas gaidībās, eleganti no kabatas izsniedza stikla tādu bumbiņu zilu, ko es vēlāk stipri loloju, teiksim kādu nedēļu, kas tai laikā skaititos ļoti ilga lološana, betta beigās pazaudēju smilškastē. Nulūk, un tad es kaukad jau liela, vienā bodē atradu četras tādas, ļoti atbilstoši tai krāsā, ta viskādu sakritību rezultātā, bet kā mēs zinām, dzīvē nekas nenotiek nejauši, viena tika pie simja, viena pie manis, viena pie up un tā pēdējā vienam muļķim, kas nekā nebij pelnījis. Sootvetsvenno, šī savādā kompānija tagat ir zilā bumbiņglabātāju brālība, kas noteikti uzliek kautkādu neskaidru atbildību (iespējams, ar elfu maizi tarbā,erendila, vai kā viņu tur,zvaigzni pudelē būs jāiet kopā uz Mordoru), ar ko arī visus apsveicu.

(ir doma)

dooora
12:42 - dzejas dienās, uruborošurumburum, čūska ir beigta, lai dzīvo tārps
trešajā aprīlī, kunga prātā, pēc trešajām tubrālībām, Busse man ierādīja vietējo leģendu, poli Andžeju Nebu (DePress/HolyToy/etc), kurš daudziem vietējiem un iebraucējbēgļiem kalpoja par sargenģeli ziemas suicīdu sezōnā.

Nebb reeds powertree

Nebīsties manis, tārps.
Tu, kuru ienīst visapkārt,
man esi svēts.

Nebēdz no manis, tārps.
Es, raugi, neesmu cilvēks --
un nešķaidīšu tev galvu.

Saule ir tava, tārps.
Ritinies rāmā vien mierā.
Mana ēna vairs nebiedēs tevi,
jo nu es līdz pašai pamalei aizmalies,
un vissīkākais čūskulēns ir lielāks kā es.

Ja tomēr es paklūpu gaitā,
rāpies vien manā miesā,
lai sadzird gari visapkārt,
ka klauvē vispēdīgi dzīvīga sirds,
iz iekšpus bruņām es lūdzu --

(1 raksta | ir doma)

pajautaa
[udensroze]
11:53
ir nepiecieshamiba paarrakstiit VHS kasetes saturu uz DVD. kur vislabaak (cena nav butiska) to izdarit?
Tags:

(1 raksta | ir doma)

dooora
11:42
1990. gada 2. aprīļa vakarā Kringšō kojās Buse mani iepazīstina ar Kapteini Vēršsirdi, bet es viņu – ar n.s.r.d.
līdz rīta gaismai iztukšojam visu manu līdzpaņemtā alkohōla legālo kvōtu (litriņu).
paldies Dievam, vēl paliek nelegālā.

Ice Cream for Crow
Tags:

(ir doma)

nulle
11:27
Skaisti, jēdzīgi sapņi šorīt. Vairs neatceros (izņemot vienu, par X.).

(ir doma)

kangaroo
11:27 - Tests. Meizu MX3, MX4
Es te bišķiņ meizu...

(1 raksta | ir doma)

dooora
10:42 - Let the flood gates open wide
kad cibas un citu delfu agnostiķu pozitīvisti kapā Dievu et al., allaž biš takā gribas, lai tak pasper vēl to solīti tālāk un nomočī organizēto edukāciju vai uzkož sava viennozīmības zara rūgto arōniju, bet tur parasti pietrūkst pancisma.
mampatīk pieauguši panki. lūk, kā daži no viņiem svin 1. septembri 1990tajā:

Stranglers School Mam

(6 raksta | ir doma)

barbala
10:06 - kad desa ir stiprāka par literatūru
Līdzīgi kā ar visu to mūžam liktenīgo mīlestību īsziņām retrospektīvā:
sākumā visas tās trīsas un tirpas un brodskis un lirika, zīds, mežģīnes un aizraujoša uzdrošināšanās,
tad pamazām iezogās tehniskās notis: "būšu astoņos", "nopērc olas" "ok" un pašās beigās – pēc pāris apmaiņām ar "stulbenis/stulbene/stulbeņi" seko lakonisks punkts un diplomātiskais silencio.

Tā arī te brīžam sviestcibā – ieilgusi piedegušo rīsu kastroļu, sažuvušās acu tušas un ilgu pēc kaimiņciema Dona Mario Luidži fāze. Patīkami taču bija lasīt domas, drāmas, viedokļus, dzīvi, idejas, mudžekļus, smeldzes-smeldzītes, provokācijas jestras un mazāk jestras.

Bet tagad atveru, te kaut kāda vidusskolas 11 dačuku un 3 aigaru klase,
gatavais f spkranču licejs: kura tievāka/kura resnāka/kad, kur un kā skūpstīties un ar kā atļauju/kura dabūjusies/dabūjusies nepareizi, jo tak jau, "visi-aigari-manējie." Varbūt tiešām – resurss sevi ir izsmēlis, rakstāmrīki nodiluši un atliek vien par bābisko, par mūžīgo un kā prasmīgam gaļas izcirtējam, visus pretīmnācējus domās raiti sadalīt gabalos- "fileja", "šķiņķis", "krūtiņa", "galertam."


Ja tā, tad nepalaidiet garām apkopotos padomus un turpiniet justies satriecoši peldsezonā pie strauta, jo karmas konsultante zina visu.

(20 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
10:05
kopš lego-degunā incidenta Ingmārs sācis izmantot Eižena alibi: "Es aizmirsu domāt"

(1 raksta | ir doma)

dienasgramata
09:11
DELFI. Latvijas futbola izlase centīsies atkal apbēdināt Turciju un tās prezidentu.

p.s. atgādināja vecu padomjlaiku anekdoti:

- Šoruden es atkal gribētu aizbraukt uz Parīzi.
- Vai tad tu esi bijusi Parīzē?
- Nē, bet es jau esmu gribējusi.

(ir doma)

toadbeauty
08:45
Ro beidzot uzvedas kā normālam bērnam pienākas. Palaida tauri bērnudārzā. Ar izjustiem spiedzieniem un siekalu tecināšanu.
Vēl pa ceļam priecīgi sauca - Jei! Kuola!
Un tad, kad to " kuolu" ieraudzīja, palika aizdomīgs un lēnīgs. Un savā grupiņā ka laida vaļā.
Es fiksi aizlaidos, jo, ja mani neredz, tad netaurē.
Lai jau pierod. Pirmdien man tik un tā uz darbu. Kur ta liksies...

(1 raksta | ir doma)

zvirbuleens
08:35
Šorīt mazliet aizdomājos, kā uzturēt ienākošo informāciju saprātīgos, uztveramos, filtrējamos un analizējamos apjomos un vienlaikus uzturēt reālistisku priekšstatu par apkārtējo sociumu un jaunākajām tendencēm.

Nonācu pie vienkārša secinājuma (iespējams, Vonnegūta teksta ietekmē): "Ja gribat uzzināt, kas jauns pasaulē, izlasiet rīta avīzi. Nav svarīgi, kuru avīzi. Nav svarīgi, kura datuma."

(ir doma)

virginia_rabbit
06:43
katru rītu Miķelim 5os sagribas rīt, bet man čurāt, un pēc tam vairs nesanāk aizmigt, jo galva sāk intensīvi risināt visus nepaveiktos pienākumus un nenodotos rakstu darbus. tas laikam vienīgais brīdis, kad tā darbojas skaidri. pēc tam pa dienu esmu absolūti neskaidra un aizmāršīga savā progesterona veicinātā bezstresa mākonī. piem, sajaucu Čehova Mašas, iekāpu 7., nevis 6. tramvajā. savā schedule zinu tikai pirmo laiku, kad man kkur jābūt. iegrimusi epastos par Lasītavas flaijeri, varu mierīgi aizmirst mēģinājumu Zoļikā, līdz kuram kaut kā jātiek un ātri.

(3 raksta | ir doma)

morraa
10:31 - Trilleris
Aizvakar atgriezos mājās un pie ieejas redzēju redbeku. To austrālijas zirnekli, kurš neforši kož.
Ejot pa gaiteni pamanīju, ka uz visām durvīm ar pirkstu uz putekļiem ir uzskribināts kaut kas līdzīgs sintoistu torii vārtiem, viens "pareizs" un viens apgriezts otrādi.
Īpaši nesatraucos, bet savas durvis nomazgāju.
No rīta izejot gaitenī ne uz vienām durvīm vairs torii nebija.

Vakarā pa pagalmu staigāja policija. Izgāju ārā parunāties un atklājās, ka analoģiski torii vārti parādījušies uz gandrīz visiem nama dzīvokļiem.
Ir redzēts arī cilvēks, kurš staigā pa pagalmu un skatās logos.
Līdz pus pieciem no rīta rakstīju policijas papīrus un čatoju ar kaimiņiem.
Šodien nāk miegs!

(9 raksta | ir doma)

iztulko
[malafemmina]
03:45 - Viens vārds
Kā angliski pateikt "nemīz"? Tādā iedrošināšanas nozīmē. Man tikai kaut kādi pieklājīgi vārdi nāk prātā, bet gribētos ar to pašu... hmm, smeķi :)

(7 raksta | ir doma)

wowow
01:09
Elektriskā spēle bez snaiperšautenes nav nekāda spēle (beidzot sāku spēlēt Bioshock Infinite, ko gadu vai divus gadus atpakaļ nopirku un pat nesāku). Skriet un bliezt, tur vajag refleksus, kuri man nav kopti gadus piecpadsmit vismaz. Tiku līdz vietai, kur tādu dod, nastrojeņije ulutšilos.
Tags:

(ir doma)

Septembris 2., 2015


krii
23:59
Ja katru dienu skatās spogulī un saka sev: "Esmu skaista un šarmanta", tad reizi gadā vai divos var piedzīvot mirkli, kad tā ir patiesība.

(11 raksta | ir doma)

dienasgramata
23:10
DELFI. Latvijas demogrāfiskā attīstība būtiski atšķiras no pārējās pasaules. 1897. gadā Latvijā bija 1,9 miljoni iedzīvotāju, šāds pats iedzīvotāju skaits saskaitīts 1940. gadā, 1950. gadā un arī šodien - 2015. gadā.

(4 raksta | ir doma)

liljabrik
21:57
Ar jaunajiem matiem pārtraukusi piestāvēt Rouge Coco 418 kas agrāk izskatījās super toties sākusi piestāvēt Estēe Lauder pure color envy 140 kas agrāk izskatījās vidēji

(ir doma)

kinskis
22:59
ņevzorovs: Милонов, Цорионов это действительно христиане, которые выполняют все предписания поведения христиан. Даже основатель их учения честно говорил: «Не мир пришел я принести на землю, но меч»; «я пришел разделить людей». Эта нетерпимость, эта бесцеремонность, наглость, жестокость, склонность к вандализму во всех его формах — это нормально для христиан.

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba