Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 31., 2014


perkons
10:18
Nu ko — rīt sāksies elle un Indija trīs dienu garumā!


(ir doma)

chimera
08:54
pēdējās dienās gandrīz katru nakti grāvī kādu sadur, spridzina automašīnas un tagad šis:

http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/v-rizhskom-portu-konstatirovana-utechka-himicheskogo-veschestva.d?id=44789460
Tags:

(4 raksta | ir doma)

aizliegts_v
07:16
Sešos ārā 20 grādi plusā, nu jau drīz arī mājā nevarēs glābties. Pērkons, protams, nes vēsumu, bet arī pulka darba. Vakar vienam kantorim visu tīklu mainīju, izturējis tikai kompis, kā par brīnumu. Svičs, rūteris, pāris citu verķu pagalam. Nav brīnums, ja iesper kokā turpat pie stūra. Jāsāk jau nobriest, ka rīt arī varētu būt aizņemta diena.

(4 raksta | ir doma)

Jūlijs 30., 2014


dienasgramata
23:11


nāk prātā Vonnegūts

(11 raksta | ir doma)

mazeltov
15:30
Klīstot apkārt pa Britu Kolumbiju sanāca pabūt daudz un dažādās naktsmājās un satikt daudz un dažādus cilvēkus, un man gribētos par viņiem pastāstīt. Cilvēkstāstu seriāls, vienvārdsakot.

Pēdējās divas naktis dzīvojām Skvomišā (Squamish) pie vienas kvebekiešu ģimenes. Mājā dzīvo Valērija un Silvans, viņu bērni - Sedriks un Marika, suns & kačs, un vēl kaut kādi apakšīrnieki, kurus nesatikām. Kaut arī man pašai nepatīk apkrauties ar mantām un īpašumiem, jo vienmēr jābūt brīvam (un drusku pasistam) kā putniņam gaisā, viņu māja bija ļoti mājīga un mīlīga - tā bija iekārtota eklektiski, bet tajā pat laikā - ļoti praktiski. Ļoti foršs bija virtuves zonā pie griestiem piekārtais režģis un tajā ļoti pārskatāmi saliktie katli, pannas un āķi, kur piekarināt karotes - ietaupa vietu un kalpo arī kā interjera elements. Tāpat arī forši izskatījās garšvielu trauciņi, kuri piestiprināti pie magnētiskas virsmas tā, lai cauri stikla vāciņiem var redzēt, kur kas ir. Vannasistabā atkal daudz visādu skapīšu, kuros skaisti salikti roku, mutes un lielie dvieļi, bet vannas parastais plēves aizkars papildināts ar caurspīdīgu un fliteriem rotātu auduma aizkaru. Tā kā mājās iemītnieku daudz, pie spoguļa pieliktas zīmītes ar atgādinājumu noslaucīt izlietni un savākt pa vannu izmētātos piederumus. Apkārt mājai esošais zemes pleķītis, tāpat arī terase un kāpnes tiek izmantota, lai audzētu visādus dārzeņus un garšaugus. Ļoti jauki sēdēt un brokastot pie terases galda ar skatu uz mežiem apaugušiem kalniem ar baltām sniega cepurēm (vienīgā nelaime tā, ka galds bija apklāts ar žilbinoši baltu galdautu un visiem pie galda sēdošajiem, izņemot tos, kuriem bija saulesbrilles, acis tecēja ārā) mākslinieciski izkārtotā mazdārziņā.
Smieklīgs gadījums bija tas, ka, ejot pakaļ vīnam uz ledusskapi, kas atrodas uz balkona, centos iziet cauri durvīm, bet nesekmīgi - jo pēkšņi seko sitiens pa pieri un celi - vakara krēslā nepamanīju, ka durvis aizvilktas ar pretmušu tīkla durvīm. Valērijas meita mani mierina, ka tas nekas, ka visiem tā gadoties, pat viņu sunim. Un - nebija nemaz ilgi jāgaida - sēžu laukā mašīnā, jo jābrauc vakariņās, pametu skatu uz balkonu un redzu, ka sieta durvis šoreiz vispār izlido no eņģēm - Sedriks ieskrējās nedaudz vairāk par mani.
Viņi paši bija tik pat jauki, mājīgi un viesmīlīgi kā viņu mājas - kaut arī mums nesanāca pavadīt īpaši daudz laika kopā, jo abas dienas no rīta līdz vakaram braukājām pa kalniem, bija tik forši pārrasties un sastapt viņus visus sēžam pie virtuves galda un spēlējam kaut kādu spēli vai arī citu vakaru Sedriks mācīja savai mammai spēlēt ģitāru. Tāda ļoti laimīga un saticīga ģimene, kura iet uz priekšu kā tāds labi ieeļļots un kārtībā uzturēts mehānisms.
Tags:

(1 raksta | ir doma)

missalise
22:56
Esam Berliinee. Vakarpusee kluvis mazliet veesaaks, bet pa dienu valdiija tveice. Savaada pilseeta taa Berliine. :) Riit iesim uz Reihsttagu - starp citu, izraadaas, ka tagad, lai tur iekluutu ieksaa, esot iespeejams registreeties kaut kur internetaa, nevis - kaa mees - staaveet stundu garaa rindaa. Veel riiit paredzeets aiziet uz Muzeju salinu.
Jokaini - tikko man likaas, ka kaut kur blakus istabaa kaads uz tubas maacaas speeleet dziesmu - uz ielas stuura tai krodzinjaa mazaa. Bet laikam kaads tikai paarbiidiija meebeles. :D

(ir doma)

elina
22:30
smirdu pēc saules (piecepināta)
nē, nopietni, kur lai glābjas? Tagad Labā dabā taču vispār nebūs kur veldzēties.

(11 raksta | ir doma)

auksts_entelekt
20:45
iespraužu telefonā austiņas, ieslēdzu mūziku, kāpju uz riteņa. Kabatu nav, tāpēc lieku telefonu ritenim aizmugurējā groziņā, pa virsu somai (somā nesanāk ielikt, jo vads par īsu). Braucu un ik pa brīdim bažīgi ar roku pārbaudu, vai telefons vēl vietā, vai nav novēlies, vai kāds veikls zaglis izvilcis. Loģiskā ķēdīte 'mūzika-telefons' pieleca pēc trešās nočekošanas reizes.

(3 raksta | ir doma)

putnupr
21:50
Paldies, cibiņi par līdzjūtībām.

Visi kaķīši reiz aiziet debesīs. Tāda dzīve. Tikai stulbi, ka tik stulba un bēdīga. Turamies visi. Nedrīkst krist neviens.

(7 raksta | ir doma)

anonymous
21:51
Nupat bija tā minūte, kad jūti - ar skubu jānorauj zeķes, bet... zeķu kājās nav.

(ir doma)

nulle
21:47
Man jāpiekrīt [info]ingmars, ka stulbums.com nav labs. Slikts.

(2 raksta | ir doma)

martcore
21:40

(6 raksta | ir doma)

mazeltov
13:16 - Beidzot bija laiks kārtīgi apskatīt
Manām kājām tagad jāiziet kaut kāds terapijas/rehabilitācijas kurss, vai - zilumainas, saskrāpētas, visādu knišļu sakostas un ar ceļusargu izraisītu pleķainu iedegumu.

(3 raksta | ir doma)

martcore
19:36
toties, cik kruta izklausās mūsu u-18 basketbolists lomažs francijas komentatora interpretācijā
lomāž!

(ir doma)

mindbound
19:33
Christfuck, es nebiju ieplānojis sešas bezelektrības, bezsakaru, bezskaitļošanasjaudas diennaktis.

Secinājums № 1: īstermiņā strāva un pieslēgums Tīklam manai necilajai personai ir daudz svarīgāks resurss par barību. Secinājums № 2: liela apjoma labošanas darbus nav jāveic uzcītīgiem kaimiņiem, bet gan remonta brigādei.
Garastāvoklis:: awake
Mūzika: Qntal - Qntal VI/Translucida: Sumer

(1 raksta | ir doma)

martcore
19:23
nu labi, beidziet zviegt par geimoftrouns
ar sniegpārsliņu ir tā retā reize, kad manī iedīcas "alī glibu!" motors
būs trešā khl komanda, kuru drusku atbalstīt (a tā es atbalstu mūsējos un pēc tam minsku)
xxx

(ir doma)

fedrs
19:10
- Labdien! Jūs esat piezvanījis tur un šite. Ja vēlaties saņemt informāciju latviešu valodā, nospiediet taustiņu 1...
- Un ko darīt tiem, kuri zvana no viedtālruņa?

(6 raksta | ir doma)

jan09
16:54 - konteineri
gandrīz aizmirsu pastāstīt par grūto dzīvi UK, un to, kā izdzīvošanai lieti palīdz atkritumu konteineri:
- pirms 2 nedēļām laukuma stūrī parādījās krava ar lietotām autoriepām, lēnām paliek mazāka,
- pirms nedēļas kolēģis anglis no konteinera izcēla kaudzi dēļu - dārza mājiņas remontam,
- vakar cits kolēģis, anglis, izcēla no konteinera elektrisko tējkannu,
- uz laukuma vakar bija pieejams atputas stūrītis, zilas ādas apvilkts - šorīt vairs nav,
- pats šodien izcēlu no konteinera 4 rindu tosteri (mājās ir tikai 2rindu, paliek par mazjaudīgu), mosh savu esošo rīt /parīt nolikšu vietā, lai vēl kādam tiek prieciņš ;)

(4 raksta | ir doma)

pzrk
16:02 - sveiciens no Vārnu ielas republikas
Šīrīta pērle no piecgadnieka, kas aktīvi mācās lasīt un rakstīt.

Braucam gar Stradiņiem, tur uz sētas milzīgiem burtiem grafiti uzskribelēts. Mazais to vēro, līdz atskan komentārs: "Paskaties, tur [kaut kas] rakstīts... kāds iemācījies burtus!"

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[ululate]
15:44
Kur šobrīd jūrā ir silts ūdens? Piem, Ragaciemā esot auksts. Varbūt kkur pa ceļam no Ragaciema līdz Rīgai kāds ir nupat (vakar/šodien) peldējies un zina, kur ir silts? :)

(11 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba