Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 1., 2016


unpy
04:20 - Bļaģ.
Allaž esmu smīkņājis par nosacīti cenzējamo vārdu problēmu, jo problēma tā ir tikai tiem, kuri nesajēdz, ka dažādām iedzīvotāju šķirām ir dažādas valodas ne pirmo gadsimtu. Ja sanāk lasīt kaut kādus tur nosacītos sūda klasiķus, kuri centušies kaut kad pavisam sen aprakstīt visādu tur londonu vai parīžu priekšpilsētas, to ļoti labi var pamanīt. Arī tagad ir tā, ka cilvēki ar mazas smadzeņu ietilpības izraisītu un tamdēļ dabiski mazu vārdu krājumu visu brīnišķo savā dzīvē var apzīmēt ar vārdu "ahujeķ". Tas ir normāli, no tā nav jākautrējas un ir tikai pozitīvi, ja cilvēki šos vārdus māk izmantot, jo tā ir tāda kā papildus valoda, kura lieti noder starpšķiru attiecībās. Un tomēr mani drusku izbrīna gadījumi, kad acīmredzami ļoti augstas raudzes intelektuāļi sāk runāt apakšķiras valodā. Tā vien prasās pajautāt "nahujam, madam?" Jo ir diezgan skaidrs, ka vai nu šo valodu lieto organiski, jo šajā vidē dzīvo, vai nu tomēr izvairies lietot, jo dzīvo drusku citādi. Vai arī esi no visām pusēm nicināms memļaks, kurš mēģina iztaisīties par to, kas neesi, bļaģ.

(3 raksta | ir doma)

artis
23:27 - Idejas
https://www.youtube.com/watch?v=IwwXJ8u7eTM

(1 raksta | ir doma)

siltavieta
00:11
melisandra baby showerā
https://youtu.be/-5C6kG57J7Q

(ir doma)

martcore
00:04
krištianu sejas izteiksmes šodien nodrošina darbu simtiem demotivatoristu

(1 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
00:00
julymorning

(ir doma)

Jūnijs 30., 2016


elina
23:19
gribu džinu ar toniku. un ledu. daudz ledu.

 

mazeltov
22:44
"Turning a rock and finding nothing is progress". No "I Origins".

(ir doma)

martcore
22:39
nu vot jums ir skaidrs, kas šobrīd ir labākais spēlētājs laukumā?

(4 raksta | ir doma)

anonymous
22:23
Ja kāds vēl nezina, Švankmajers, vākdams naudu savai jaunajai/pēdējai filmai, "Mazo Otiku" Vimeo ir izlicis skatīšanai bez maksas (25 eiro ar 25 eiro atlaidi): https://vimeo.com/ondemand/littleotik#

(1 raksta | ir doma)

udensroze
22:18
Long story short: źirom besit:(

(ir doma)

martcore
22:04
beidzot, beidzot renatu sančess ir pamatsastāvā
bez viņa portugāļus varētu norakstīt uzreiz

(2 raksta | ir doma)

chimera
20:12
kad nākamreiz nevarēšu izvēlēties starp lētajām lidbiļetītēm bļe )

(7 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
19:08
Mako man atrakstīja: we'll find your way home (to Japan)
Tags:

(1 raksta | ir doma)

missalise
17:58
Daudz laimes dzimšanas dienā, mīļā Milda! :)

(1 raksta | ir doma)

anonymous
17:31
Cik tad tagad dzejnieki prasa par korporatīvās dzejas rindu?

(5 raksta | ir doma)

watt
16:41
stāvēju esplanādē gaidot autobusu lai pāri vanšu tiltam tiktu, un biju pārsteigts, cik daudzi [citi] autobusi aizbrauc garām. tas ir, tie apstājas citur, un cilvēkiem nav iespēju izkāpt, pārkāpt, apvienot maršrutus.

es ieteiktu Rīgas Satiksmei esplanādē izveidot divās rindās auto platformas, veidojot to vietu par tādu superīgu centrālo pārsēšanās punktu: būtu nedaudz jāziedo parka teritorija, bet tad visi busi kas tur cauri brauc, varētu ērti piestāt, apmainīties ar pasažieriem. izvietot tādus lielus elektroniskos tablo, kas rāda kuri autobusi pienāk (atiet) un pēc cik minūtēm, utt. (tā sistēma ka visi busi izsmērēti pa divu kvartālu malu, ir tāda muļķīga. lai ir 6 pieturas, 2 (vai pat 3) rindās, kā Berlīnes Zoo autobusu mezgls.

otra lieta kas ir uzkrītoša, Rīgā nav pat viena tāda centrālā autobusu pietura ar elektroniskajiem tablo. Lietuvā, Viļņā, piemēram, jau 2014. gadā uzlika.

***

un vēl, man ieteica Trafi mobilo app, kas rāda kādus transportus var lietot lai nokļūtu šurp un turp. tiešām strādā lieliski - atvēra acis man par visiem tos autobusiem, par kuriem bija pilnīga nesapratne kurp viņi visi brauc un pa kurieni, utt (kam ir laiks tās satiksmes kartes študierēt...).

jā, bet vakar gribējās aizšaut uz Jūrmalu (Majori, utt), un nekā - tāds triviāls transports kā mikriņi kas starp Rīgu un Jūrmalu kursē, info nav sadzīta iekšā (nu, jā, tā jau tāda starppilsētu transporta kategorija).

bet tā plašāk paskatoties, arī Rīgas transporta savienojumi ar Pasažieru Vilciena stacijām (Torņkalns un Zasulauks) ir tādi tā kā neeksistējoši - tas ir, nav tā, ka sabiedriskais transports pie vilciena stacijas pievestu. Ok, izņēmums, otrais tramvajs kas reizi pusstundā brauc uz Zasulauku? kaut gan - vilciens arī tikai reizi pusstundā iet. Bet ja vilciens uz jūrmalu ar to tramvaju nav savienots (t.i., kad otrais trams Zasulaukā piestāj, tad lai vilciens pēc 10 minūtēm ietu - tā lai nopirkt biļeti var paspēt, utt... ja nav, tad nu dirsā tādu servisu, mikriņi forever - pa ja lai busiņā iesēstos man uz centru vispirms jātešas no pārdaugavas, jo nekur redz jau nav rakstīts, kad "jūrmalas" mikriņš kādā konkrētā pieturā ies garām... Uz stabiem nav sazīmēti, kur kurš pieturēs.)

Tas ir, es gribētu lai Trafi aplikācijā varētu ierakstīt, "gribu tikt no kalnciema ielas uz Majoriem", un tad šis lai uzrādā man kādos transportos sēsties! Tas vēl nav. Un arī tāpēc, ka šīs neapvienotās sistēmas (RS, PV, Liepājas autobus parks, kas, redz, Jūrmalu apkalpo), mūžam sadalījušās. Un arī tāpēc, ka Rīgas transportam nav tāda koncepta kā "laika biļete", ka par katru vienu braucienu cenšas izžmiegt to individuālo eiriķi.

(6 raksta | ir doma)

wowow
15:27
Vakar un šodien esmu viss tāds sociālo tīklu influeneceris un kontentmārketinga guru, tpfu, bļe, divas dienas pa kāju, bet neko nevar darīt, kas tad cits sunim asti saulītē iecels, ja ne pats. Tagad plāns lēnītēm piešvilpties dārzā, cerams neatplīsīšu līdz futbolam.

(3 raksta | ir doma)

fjokla
15:06
un kamēr visi tādi eksaitēti skraidījām riņķī, pārlaimīgi no jaunām, skaistām dzīvēm, tikmēr Ainātante nomira, no mežparka, vienīgā dzīvpalikusī omes draudzene, šķelme tāda, kas  Treimanim sita pa celi un maigi sauca par Kucenu, nu, jūs sapratāt, no tās vecās asprātīgo kompaškas, pie kuriem jaunie parasti nāk ciemos kā pie tādiem guru, noliek uz alārīša cīgiņas un konjaciņu un ta studām klausās vaļā mutēm, un pat asprātīgākie no asprātīgākajiem jaunākā paaudzē nobāl un savīst stūrītī ar šo dāmu salīdzināti, tāda Raņevskas tipa, ja. Nabaga papī, viņam tas no manis bija jāizdzird, jo rīga jau maza, un paceļ trubu tāds priecīgs un palēkšiem, un tur es, tāuntā, un vaimanu vai. nezinu, kas bēdīgāk, ka nomira vai ka man bij jāpasaka.

(5 raksta | ir doma)

putnupr
14:44
gandrīz atdraugoju!

(2 raksta | ir doma)

putnupr
14:40
ai, labi, jānāk tomēr cibā. ļoti ilgi nebiju ienākusi, iedomājieties, kopš maija sākuma! jūs tik ilgi varētu? :>

(15 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba