Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Septembris 30., 2014


beatrixe
20:42
tā nekad vēl nav bijis. man zūd saikne ar realitāti. rādās, ka ir pavisam sūdīgi. gribas piedzerties un visu pārējo, ko nedrīkst. nedrīkst, jo jābūt blakus, jo- realitāte vakar spēra savus pirmos soļus. arī tāpat, bez soļiem, jābūt blakus.
biju bibliotēkā. paņēmu četrus kriminālromānus, lai atslēgtos. realitāte pa to laiku priecīgs grauž ābolus ar visu mizu, aug un aug, kļūst par lielisku cilvēku, bet viņa mammai pa to laiku ir ļoti bail no dzīves un pavisam salauzta sirds. viņš šobrīd ir ļoti priecīgs un atvērts cilvēks. kā lai visu izdara tā, lai es nesabojāju viņam bērnību ar savu izkropļoto pieredzi?

(ir doma)

morraa
02:25
Visu laiku lamājos uz Šibujas riteņbraucējiem, ka tiem esot manieres sliktas - gan sarkano gaismu dažreiz ignorē, gan brauc kā pagadās.
Aizbraucu līdz Itabaši un tagad saprotu, ka Šibujā ir kaķēni. Uz mājām braucu bez stresiem.

(ir doma)

virginia_rabbit
20:10
ebayā nosolījām "kaķa tualeti", I aizbrauca pakaļ, dabūja SUŅA ateju. vnk milzīgu. un pakautrējās atteikties no suņa gultas. tagad mums ir arī suņa gulta. kādam nevajag?

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
20:10
ebayā nosolījām "kaķa tualeti", I aizbrauca pakaļ, dabūja SUŅA ateju. vnk milzīgu. un pakautrējās atteikties no suņa gultas. tagad mums ir arī suņa gulta. kādam nevajag?

(ir doma)

tipa75
19:40
Mamma man atsūtīja 1994.gada 30.septembra "Literatūra un Māksla". Viss par Ameriku. Nu viss par Ameriku. Un preambula arī.

(ir doma)

virginia_rabbit
19:08
stāvot rindā pie brazīļu miesnieka, izpētīju sludinājumu dēli. un tur tieši tādu gaišzilu Nemo tirgo.

(ir doma)

virginia_rabbit
18:56
ūdonu miso zupa garšo VISIEM un nemaksā gandrīz neko.

(ir doma)

auksts_entelekt
17:57
jūs zinājāt, ka vjetnamiešiem nacionālā valūta ir tāda papīra naudiņa, ko nevar saplēst, var mazgāt ūdenī un tur ir iestrādāti divi caurspīdīgi lodziņi?
Nezinājāt?
Da ko jūs vispār zināt..

(ir doma)

la_cumparsita
15:40
Ai baigi neforši- sākām lidot no Oslo uz Rīgu un vajadzēja atgriezties, jo kaut kāda tehniska ķibele, stjuarti tādi norūpējušies, daži pasažieri vemj... Biki kutina nervu tādas lietas.
Ja kas, es jūs visus mīlu.

(ir doma)

barbala
16:24 - uzdziedi, sirds gaiša kļūs!
O, kāds spēks ir ZZS mājas lapa! Nesatricināms miers, kuru kaut kādas tur vēlēšanas nespēj satraukt. Lūk, gribējāt uzzināt kaut ko par kandidātiem? Ha! Kas ir, Belēviča bio nezini, ibio?
Toties, ZZS relaksēti nekampaņojot ir sagatavojis dāvanu novadiem, joku karaļa Edgara Liepiņa piemiņas koncerttūri, nenokavē nu, jo diemžēl uzdziedāt kopā ir vērts tikai līdz urnā mešanas dienai. Seglo nu kumeļus, draugs:

30.septembris plkst.19 Burtnieki KN
1.oktobris plkst.19 Rēzeknes KN
2. oktobris plkst.19 Līvānu KN

Un atšķirībā no dažiem labiem, ZZS ir veltījis arī veselu iekšlapu savam logotipa stāstam. Nav mazsvarīgi.


Oo-2, un Nacionālā apvienība! 50 shades of Putekļu pelēkās bildes un tie teksti, vai mandieniņ, vai! Tādu sviekstu dzīt! Taisni vai sagribēju apmeklēt "Nacionālās apvienības dziesmu un sarunu vakaru" rītvakar.

McCann Attīstībai kāds vismaz raksta ar tam paredzēto instrumentāriju un par laimi, uz dziedāšanu nemudina.
Saskaņa man neveras vaļā, No sirds Sudrabai - labāk ne, nē, mani mācīja par to nesmiet;
Savukārt par Reģioniem, kusli un nekonkrēti viss, bet lielisks bija kāda no Ģelžiem komentārs, ka Mārtiņš Bondars ir kā šampanietis, par daudz burbuļu, par maz spēka.

Ar to arī izvēlēšanās apskatu beidzam, paldies par uzmanību, tomēr ceru, ka vakar sarīkotajā totalizatorā es vinnēšu, jā gan.

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[livia]
16:09 - roku krēms
Sveiki!

meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
Paldies!

(14 raksta | ir doma)

sirdna
16:16
4

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[intenormal]
16:00 - atvaļinājuma nauda
šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?

(23 raksta | ir doma)

antuanete
14:45
   Dārgie lasītāji, jums ir kārtējā iespēja ietekmēt vēlēšanu rezultātus, izsakot viedokli par to, kurus kandidātus svītrot un kurus plusot. Plānoju balsot Rīgā par "Vienotību", pašlaik zinu, ka pievilkšu plusiņu Viņķelei un Rinkēvičam, bet par pārējiem kandidātiem nav noteikta viedokļa.
   Komentāros vieta jūsu argumentiem un faktiem :)
Tags:

(16 raksta | ir doma)

ld
13:25 - domā, ko vēlies
No rīta str atsūtīja ieskenētas ābolu receptes. Es skatīju krāsainās bildes un gribēju cept un cept! Tā arī str atbildēju, ka trūkst ēdāju.

Pusdienlaikā nesu vakar cepto ābolkūku uz skolu, kur katru otrdienu Maksis ar klasesbiedriem (vienmēr 4tās klases) organizē kafejnīcu. Tā kā gads tikai iesācies, tad mammas drīkst cept. Uz ielas blakus mājas kaimiņš mani apstādināja un prasīja, ko es nesu. Izrādās viņam ļoti garšo ābolkūkas. Audzīte ieraudzījusi mani ar kūkām, ieteicās, ka vakarā sapulce un būtu jauki, ja būtu kūka.
Nu redz! Ēdāji pieteicās :)

Jā, es tiešām atkal cepu.

(4 raksta | ir doma)

mindbound
13:12

Morally acceptable to Americans (%)
Death penalty 61%
Abortion 42%
Suicide 19%

I'm sure there is a charitable and fair way to explain this, that the Hanlon's razor applies here as well, that those people are not moral mutants etc., but here I am honestly baffled. Perhaps I'm simply too sparsely informed about the cultural memeplex of USA.


Garastāvoklis:: working
Mūzika: Rome - Masse Mensch Material: Sonnengötter

(14 raksta | ir doma)

ingmars
12:18 - erghhh
Man šķiet, ka es pamazām kļūstu par nihilistu.

(5 raksta | ir doma)

ingmars
12:05 - urght
Ja izrādītos, ka ir Dievs, man paliktu slikta dūša, un es sāktu vemt.

(10 raksta | ir doma)

ingmars
11:49 - eji
Kas jums pret mani ir? Nekā jums nav. Nekā.

(4 raksta | ir doma)

puce
12:36
Piezīme dokumentā (saglabāta oriģināla rakstība):
"Nelādējās. Planšetei 3 reizes bija veikta nomaiņa. No apmaiņas klients atteicas, nepieciešams defikatācijas akts."

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba