Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Februāris 24., 2023


snorke
20:48
zinjas no veikala: plaukti tuksi !! taa pilnigi galigi izpirktas tikai olas (bija dazas pacinjas paipalu olas, tadu ari pakeru),
bet veel loti loti patuksoti - makaronu, brokastu parslu, saldeetu darzenju plaukti, nu bet kaut kas palicis vel bija (nu taa, ka paris pacinjas saspaiditas kaukr sturitii)
citas kategorijas loti nepetiju - bet siers un jogurts ir
nopirku peedeejo omega 3 un magnija pacinju, taas ar izkertas

pasai saka sapet kakls, meru temperaturu, bet laikam 36.6

Nez cik ilgi sis meeris vilksies - it kaa jau nekas, bet braucu sodien maajaas - tapat jau mums te nekada lasvegasa nav, bet sobrid viss ciet, viss tumss, taada kara sajuuta

(2 raksta | ir doma)

pajautaa
[multisulinj]
21:38 - remonta meistars
meklēju remonta meistaru, lūdzu, padalieties ar saviem kontaktiem un atsauksmēm!

(2 raksta | ir doma)

teja
21:10
Varbūt tas ir slims mierinājums, bet narcisiem var uzticēties vismaz tik daudz, ka viñi nepazudīs, vienmēr uznirs, lai barotu sevi ar jaunām fantāzijām un turpinātu kaislīgi piekopt savus sliktos paradumus.

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
20:51

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
20:48

(ir doma)

missalise
19:13
Pēkšņi samulsu. Lasīju tekstā, kur bija vārds "grūzts“, bet man liekas nelabskanīgi, gribas teikt "grūsts". Kā īsti ir pareizi?

(2 raksta | ir doma)

elina
16:49
atkal zila. biš vieglāk elpot.

 

ingmars
12:59 - video gem
Pabeidzu Sekiro alternatīvo nobeigumu ar pēdējo neuzveikto bosu. Tagad spēlēšu Final Fantasy XII un L.A. Noire.

(ir doma)

ingmars
12:56 - ka-tžž

(4 raksta | ir doma)

snorke
10:53
update: sleegtaas sportazaales !!!!!
un baari arii (vakaros)

ko ta lai dara cilveks ?

(17 raksta | ir doma)

Februāris 24., 2020


ingmars
11:25 - welcome projektmelody

(ir doma)

missalise
08:42
Naktī sapņoju, ka man no kaut kāda attālāka radinieka mantojumā nonācis trīsistabu dzīvoklis ar visām ērtībām un balkonu kaut kur Rīgas centrā. Un mēs bijām aizgājuši to ievērtēt - kāds nu tas ir - izrādījās, ka tur viena istaba ar ļoti plašu vannas istabu ir mūsu rīcībā, bet pārējās divās ir kaut kādas meiteņu kompmītnes - bet nevis kaut kādas prastas, bet tādas, kur tās meitenes dzīvo, bet viņām brokastis gatavo speciāli tam algota persona. Mēs tur bijām iegājuši no rīta, kad viņām brokastīs pasniedza zupu.
Vēlāk pie manis ienāca saimniecības vadītāja, godbijīgi apjautājās, kā man šeit patīkot un piedāvājās izrādīt blakus mūsu istabai esošo sānu bēniņu telpu, kurā ieteica man bez citu klātbūtnes neiet. Tur atradās cilvēka skelets ar sadragātiem kauliem. Un tas viss drusku atgādināja tādu kā butaforiju filmai par nacistu zvērībām.
Tags:

(ir doma)

pajautaa
[cetrasbumbas]
01:39 - īres līgums par brīvu, par brīvu, vienkārši
Vai un kur par brīvu var dabūt paraugu tādam īres līgumam, kur
biedrība bez maksas no privātīpašnieka īrē telpu.

(1 raksta | ir doma)

wowow
23:59
Well, it starts to look messy

(8 raksta | ir doma)

fedrs
22:55
Noskatījos Pilsēta pie upes. Pieņemu, ka nākamgad varētu būt kārdinājums iedot tās veidotājiem daudz balvu, un, droši vien, pelnīti, bet ceru, ka ne jau skaņas režisoram, operatoram, vai nu kurš tur īsti atbildīgs par visu to ultraskaņu.

(ir doma)

krii
21:50
Pirms divām nedēļām internetveikalā nopirku respiratoru, jo gatavojos pavasara tīrīšanai. Droši vien šis internetveikals mani uzskata par tālredzīgu paranoiķi.

(3 raksta | ir doma)

snorke
18:31
Nespeju noticet - kino slegts - no sodienas 18.00 lidz nezinamam laikam ! Bilesu naudu skaitisot atpakal
Gribeju cats noskatities, bet nu neko. Neatceros kad veel kino tikusi slegti - varbut tad kad bija minus 30 sensenos laikos?

(5 raksta | ir doma)

morraa
01:25
Panika un elementāra dumjība ir lielākas problēmas nekā pats vīruss.

Šodien biju Isetanā, vienā no Tokijas pazīstamākajiem universālveikaliem. Pirmajā stāvā, kur pārdod dārglietas, pilnīgi visas pārdevējas, visas kā viena, bija maskās. Pircēji arī, bet ne visi. Izskatās kā tāda fundamentālistiska islama valsts - sievietēm sejas paslēptas. Deizgan savāda sajūta.

Osakā ir manīti paštaisīti ziņojumi pie mājām ka, redz, lai netuvojas ķīniešiem, vjetnamiešiem un tajiešiem, jo tie noteikti aplipinās ar vīrusu.
Asakusā Tokijā kāda rāmena bode uzlikusi paziņojumu, ka ārzemnieki vispāri lai neiet iekšā. Jā, pagaidām visi aplipinātie ir japāņi, bet noteikti tie ārzemnieki ir pie vainas.

Veselības ministrijas darbinieki, kuri strādāja uz Diamond Princess, netika pārbaudīti pirms atgriešanās birojā jo, redzi, ja atklātos, ka viņi ir inficēti, tad tie vairs nevarētu strādāt. Jo nu, protams, kamēr nav atrasts, tikmēr nav vīruss. Dzelžaina loģika.
Bet nu, tas nav salīdzināms ar kādu tantiņu, kura būdama nopietni slima gāja uz dievkalpojumiem, jo priesteris teica, ka no slimībām nav jābaidās un koronavīruss esot velna nedarbi. Esot viena pati inficējusi kādus piecsimt cilvēkus.

Pa to laiku, kamēr japāņi, slimi būdami, tēlo varoņus un iet uz darbu, Tokijā ir diezgan riskanti. Cik tieši riskanti ir grūti pateikt, bet drošības labad braucu uz darbu ar riteni.

(1 raksta | ir doma)

Februāris 23., 2020


pajautaa
[pichshsh]
18:30 - Psihiatrs / trauksme / benzo
Hey, vēlējos vaicāt ieteikumu kādam psihiatram, kas labi saprot trauksmes traucējumus un benzodiazepīnus.

Iepriekšējais, pie kā biju, nozīmēja tos nomest cold turkey (deva gan nebija liela), bet tā bija ļoti slikta ideja (par ko būtībā viss internets ir vienisprātis).

Vēlos atrast kādu zinošu speciālistu, ar ko kopā izstrādāt sakarīgu ārstniecības/atmešanas plānu, ko iespējams koriģēt pēc situācijas, vajadzības gadījumā ar ārstu sazinoties pa epastu vai tamlīdzīgi.

Paldies

(9 raksta | ir doma)

Februāris 23., 2023


snorke
16:04
Mums slegtas ne tikai skolas un universitates, bet ari teatri, kino un muzeji ! Un ari futbolspeles kas vispar ir svetums! Un par sveeto runajot, arii baznicas meses,,, un venecijas karnevals arii slegts un drosi vien tas ir tikai sakums (jo sis reali saakaas VAKAR)
ta ka Barbala, nu nezinu kaa bus ar to sleposanu, te tada masu psihoze, laikam jabrauc apgadaties ar paartiku un sejas masku

(16 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba