Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Maijs 27., 2016


unpy
01:39 - Skumju vairotāja piezīmes.
Šodien gremdējos atmiņās un padomāju, ka ir ļoti skumji, kad kāds uzskata, ka šī vai šī sacerētājiem nav tiesību uz savu viedokli.

(2 raksta | ir doma)

martcore
01:16
savukārt, youtube lietotājs archivs ir ahujenns, tikai vajadzētu muzonu sapiļīt pleilistēs, albumus track at once un tā, savādāk nepārskatāmi ļoti, bet kur tu vēl 2016.gadā dzirdēsi grupas dilonis albumu "simplemente fuzz", es taga helēnas soļņiku pirms hokeja trijos naktī klausos

(ir doma)

martcore
00:33
tur komentos vēl ir diskusija par to, kurš aktieris varētu vislabāk nospēlēt džesi kasteru
tobiš, kuram vispārliecinošāk izdotos savienot light side ar dark side
izklausās dīvaini un stulbi, bet man prātā nāk tikai hjū lorijs. nu vēl daunijs juniors varbūt

(ir doma)

martcore
00:21
ak jā, ekranizējuši manu visu laiku mīļāko komiksu
nezinu vai skatīšos, cilvēki saka, ka pzdc

(ir doma)

Maijs 26., 2016


antuanete
22:06
   Kā divatā ar bērnu apmeklēt divus (2) veikalus Rīgā: 1) ap 11 izbraukt no mājas, tikt līdz jaunajam "Depo", atrast kompromisa variantu paklājiem, ko likt uz lodžijas (tādus, kā man vajadzētu, laikam vairs netirgo vai arī tirgo par baisu naudu); 2) aizbraukt līdz Ziedoņdārza apkārtnei, pēc viena riņķojuma ap kvartālu atrast, kur noparkoties (atgādināt sev, ka beidzot jāiemācās paralēlā parkošanās); 3) konstatēt, ka nav tomēr nekāda vasara, bet bērniņam nav paņemta neviena siltā jaka; nobāzēties jaunajā "On cloud 9" kafejnīcā, kur var gan paēst, gan pabarot jauno pilsoni, gan ļaut paspēlēties ļoti piemīlīgajā bērnu stūrītī; 4) atrast kādu mauriņa pleķīti, kas nav tik šķidrs kā pārējie, un palaist J rāpot (un rakņāties pa zemi pie svaigi stādītām priedītēm); 5) pēc nelielas cīņas nomainīt pamperi, notīrīt rokas un iekrāmēt viņu ratos un doties uz bērnu preču veikalu, kur vēl pirms nopirkšanas ir jāizsniedz cepurīte, lai varētu zelēt tās cenu zīmi; 6) konstatēt, ka pulkstenis ir jau pāri parastajam guļamlaikam, atlaist ratu atzveltni, aiztaisīt visu, kas aiztaisāms un tad besīties, ka J negrib aizmigt, ejot pa ļoti skaļo Tērbatas ielu (kļūda plānošanā, bet es gribēju tikt pie kafijas); 7) cerēt uz nedaudz klusuma Vērmanes dārzā, kur izrādās alus festivāls (J gan ir beidzot aizmidzis un viņam vienalga), doties uz Esplanādi, kur plosās strādnieki ar trimeriem un traktoriem; 8) doties pa Baznīcas ielu atpakaļ, piefiksēt interesantas jaunatvērušās ēstuves, tad atcerēties, ka birojs taču pārcelsies uz citu vietu; 9) tikt atpakaļ līdz Ziedoņdārzam, kur tomēr ir nosacīts klusums, pabraukāt ar ratiem un pasēdēt uz soliņa; 10) paēdināt pamodušos J, kurš groza galvu un sajūsmināti skatās uz putniem un suņiem; 11) doties uz mašīnu un braukt mājās. Kopējais laiks - 6 stundas.
Tags: ,

(8 raksta | ir doma)

dienasgramata
22:01
DELFI. 19. maijs Nezināmas personas mēģina sākt VID ģenerāldirektores nomelnošanas kampaņu.
DELFI. 24. maijs Pētersone apsver iespēju pamest darbu VID.
DELFI. 27. maijs VID ģenerāldirektore Pētersone pagaidām neplāno atkāpties no amata.

(1 raksta | ir doma)

chimera
21:29
baigais zajobs* ķeksēt gūdrīdos visu lasāmvielu; iemetīšu vismaz šeit to-read listei.“Two of New York’s most successful witches”, Abragail and Valaria, “reveal their occult (and culinary) secrets for a livelier love life!” in How to Become a Sensuous Witch: Spells, Rituals, and Recipes for a Livelier Love Life (New York: Paperback Library, [November] 1971)

*vēl lielāks, nekā tagot cibas ierakstus

(ir doma)

toadbeauty
21:18
Rītdien izlaižas divi mani mazulīši.
Lielais beidz sākumskolu un pārvācas uz pilsētas skolu, bet Knīpa absolvē bēndāzu!
Akmandieniņ, kā laiks skrien, un cik es veca!

(ir doma)

toadbeauty
19:45 - Sieviete=Dieviete
Starp citu, MĪĪĻĀS MEITENES!
Ja iepriekšējo ļembastu sakarā paskatījāties Antras Počas kundzes video un jūs nošķebināja, iesaku aizstāt ar Ada Konde (skat google), kas ir nedaudz mazāk salkana, bet līdzīga.
Ja kas, Poču arī ir vērts paklausīties - šis un tas prātīgs tur ir.

Un tādām pavisam rosīgām dāmām labāk iepazīties ar Алуника Добровольская. Tur ir pat loģika un psicholoģija.
Jo sevišķi mani uzrunājā šis:
https://www.youtube.com/watch?v=7jvkRsNBDGQ

(ir doma)

rasbainieks
19:32
sērijā "ar ko es jūs nogarlaikošu līdz nāvei"
šodien mani beidzot piemeklēja TAS
vingrošanā neviens cits bez manis un pasniedzējas neatnāca
no vienas puses – vip ekskļuziff, no otras – pizģec, skuzējiet mans francisks
dabūju tremoru tādās vietās, kuras pieklājīgā sabiedrībā skaļi vārdā nesauc
vēl mūsu pasniedzējai ļ. patīk tiranizēt tricepsus, viņa ir reālā krusta karā pret peļu vēderiņiem, tad nu arī tie dabūja trūkties kā vēl nekad
ļ. daudz kas dabūja trūkties, aiz kam pasniedzēja pēc nodarbības apmierināti murrāja
savukārt es esmu slābans un ļ. negribu šovakar vairs strādāt, to es varu arī rīt, gribu tikai bez liekām kustībām vombatēt dārzā (jo tur vairs nav riebīgs laiks, tikai vēss) un sūkt vīnu, ja kāds tuvumā (rajons, looking at you) vai tālumā vēlas pievienoties, mīļi gaidīti

Tags:

(2 raksta | ir doma)

chimera
18:35
nē, es reāli nebiju novērtējusi tolstoju )

(3 raksta | ir doma)

intenormal
16:58 - miru mir
zvezģec
mieru, mieru, tikai mieru

Mūzika: John Lennon - Give Peace A Chance

(ir doma)

unpy
16:46 - Bet tur nekā nevar darīt, Kaķis sacīja, mēs visi šeit esam traki. Es esmu traks, un tu esi traka.
Šodiena lēnām, bet svinīgi rit trakuma zīmē. Cibā tiek apspriesta pamatiedzīvotāju ķēniņiene, ar senu cīņubiedru apspriedām mums labi zināmu grāmatvedības uzņēmumu, kura otrā persona tomēr neizturēja trešo VID auditu pēc kārtas un iespēlēja uz kādu laiku nodaļā bez durvju rokturiem. Cits cīņubiedrs pasūrojās, ka viņš vairs negrib sadarboties ar visnotaļ sakarīgu amatnieku, kurš šim lauku īpašumā tiešām kvalitatīvi veicis dažādus darbus, jo tas esot izsaucis uz privātu sarunu, kuras laikā diezgan nervozi pastāstījis par pret viņu un civilizāciju kopumā vērsto sarežģīto sazvērestību, viss klasiski - hipnoze caur televizoriem un radio un "Viņi", kuri caur "saviem kanāliem" ir devuši ziņu, ka viens no viņu pakalpiņiem esot arī tas pats cīņubiedrs. Cīņubiedram tagad, edz, esot no viņa bail.

Poll #20731 Vieni vienīgi trakumi
Open to: All, results viewable to: All

Tev ir bail no trakajiem?

View Answers


20 (37.7%)


17 (32.1%)

Hahahā!
16 (30.2%)


(30 raksta | ir doma)

martcore
16:47
kā tolstojs rakstīja savā dienasgrāmatā

Одно из самых обычных заблуждений состоит в том, чтобы считать людей добрыми, злыми, глупыми, умными. Человек течет, и в нем есть все возможности: был глуп, стал умен, был зол, стал добр, и наоборот. В этом величие человека. И от этого нельзя судить человека. Какого? Ты осудил, а он уже другой. Нельзя и сказать: не люблю. Ты сказал, а оно другое..

(ir doma)

liljabrik
14:10
doma, ko es nevaru izdomāt: kāpēc vīrieši mūzikā ir pārāki nekā sievietes. I mean, īstajā mūzikā, nevis tehniskajā, kā simfoniskie orķestri.
ne tikai statistiski, bet arī tuvplānā, man vienmēr ir šķitis, ka viņi daudz vieglāk dabiski pieslēdzas kaut kādam dieva mūzikas kanālam, nonākt tajā mūzikas flow stāvoklī, kur tu vienkārši 4 stundas guli gultā un strinkšķini ģitāru, un nav garlaicīgi. es tā nekad nevarētu. vai tās ir bioloģiskas atšķirības, vai arī "social conditioning", kas meitenēm no bērnības uzliek daudz lielākus pienākumus atbilst kaut kādam standartam, nevis "būt pašām", un viņām tas "būt pašām" ir jārok ārā ar darbu, kamēr vīrieši biežāk jau dabiski tur ir?

(21 raksta | ir doma)

chimera
14:49
bezjēdzīgu faktu vācelītei: es un haruki murakami, izrādās, izvēlamies vienādus no name sporta apavus. čo, ja tajos var noskriet 100 km, tad zemē metami nav. vispār ļoti patika*. viss šis "es skrienu maratonu katru gadu-bet nu jau man ir pāri 50, un rezultāti sāk pasliktināties, spēku ir mazāk-tāpēc esmu pārslēdzies uz triatlonu, iemācījos pareizi peldēt un plānoju piedalīties iron man'ā" ļ. iedveš cerību.

*what i talk about when i talk about running

(2 raksta | ir doma)

confuse_a_cat
[porcupine]
14:25 - Kumeliņi, kumeliņi...
Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā no plkst.11 norisināsies tradīcijām bagātie Ziemeļblāzmas bērnu svētki "Mazā sirmā kumeliņā sēd uz sliekšņa pasaciņa" (LETA) (pamanīts pie jz [info]lavendera)

(6 raksta | ir doma)

beatrixe
13:43
Guļu un elpoju. Ļauju, lai par mani rūpējas. Par pārējo nedomāju, kad sāku domāt, tad paliek sliktāk. Paņēmu slimības lapu un labi, ka tā. Man bija par daudz, daudz par daudz.

Otrdien Ernests satika tēvu. Pirmoreiz. Un pats nosprieda skaļi- es nebjigu tētu. Es piekrītu. Es arī tādu negribu.

(3 raksta | ir doma)

liljabrik
12:27
par modi tiem, kam nav paveicies ar vielmaiņu:

Straight size fashion embraces a lot of these ‘man repelling’ elements - cropped hair, shapeless silhouettes, a pointed bowing away from femininity - all of which are yet to make any significant headway in plus size fashion. It’s to be expected though, considering how fat people, especially fat women live surrounded by the message that our fat makes us unsexy and undateable. Ideology aside, it’s a message that most of us can’t just ignore. The silver lining however is the ongoing proliferation of fat fashion, especially on the internet, which paves the way for alternative narratives of plus size style to exist.

http://curiousfancy.com/page/2

(1 raksta | ir doma)

zvirbuleens
11:37
Firefox jaunākā versija visu laiku aizvāc no ekrāna izvēli. Atjaunoju, bet tā pazūd un pazūd. Sak, nevajag tev nekādu izvēlni, arī mēs gribam būt kā pokemoni.

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba