Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 7., 2015


anonymous
09:35
Solītā vētra uzņem apgriezienus. Bet patīkami, ka saulains. Kaķīšiem, vējā raugoties, beidzot ir pilnīgs pamats domāt, ka vakardienas lietus ārs nav tas pats saulainais kustīgo un skaļo koku ārs. Tik kāpēc vienmēr tas zāles/spalvju kumšķis jāvemj tieši uz verandas sliekšņa?

(ir doma)

fotografija
[brr]
07:58
Pārdodu Fomei Winner plecu foto somu. Lietota pāris reizes. Kvalitātes ziņā Lowepro līmenī, taču sapratu, ka esmu tomēr mugursomu persona.

Somā iebūvēts lietus pārvalks. Iespēja stiprināt pie gurnu jostas vai izmantot kā plecu somu. Augšpusē atverama ātrā piekļuve. Iekšā salien viena kamera ar gripu vai divas bez gripa. Viens garais stikls + divi vidēja izmēra.
Ir arī plecu lenta.

Cena ` 20 €.

Foto I

Foto II

Foto III

(ir doma)

dooora
06:42 - we've got a problem - multiple bureaucrats on the scene
pigs @ porc-fest

(ir doma)

ingmars
01:10 - pareizais veids
Čipšus vajag pagremot un tad izspļaut. Kurš gan grib piebāzt savu kuņģi ar to dranķību!

(2 raksta | ir doma)

Jūlijs 6., 2015


wowow
22:55
Likās jau ka mēness vairs nav pilns. Laikam šis iegājis merkūrā.

(1 raksta | ir doma)

simamura
22:44
Ir pārmetums no mājiniekiem par blandīšanos. Ir pārmetums no berlīniešiem par raustīšanos.
Ļoti labi garo pielijis mežs, kad visi logi vaļā. Kad uz atzveltnēm žūst slapjās drēbes, bet svaigā veļa smaržo.

(1 raksta | ir doma)

daina
22:29
eiklīda elementi

(ir doma)

artis
19:06
Jaa, taatad: Augustaa paarvaacos uz Shveici. Goodbye Malta!

(1 raksta | ir doma)

krii
21:40
Esmu viegli aizkaitināma un tiesājoša. To taču visi tāpat zina. Labāk provocējiet mani atklāt savas pozitīvākās iezīmes.

(14 raksta | ir doma)

rasbainieks
21:41
pirms mija aizbrauc iet tuksnesī (kur viņa francijā ņems tuksnesi?), mums bija jāpaspēj pasēdēt konspiratīvajā dārzā (tik konspiratīvā, ka mija joprojām nezina, kur tas atrodas)
paspējām
nelielas brokastis izvērtās par greznu branču līdz pusnaktij, uzgrilējām ne tikai meņū paredzēto samu un astoņkājīšus, bet arī sieru un ananasu, viss tik garšīgs, tik garšīgs, viesi nāca un gāja, bet mēs tik sēdējām kā ķipji un izsūcām nelielu ezeriņu dzirkstošu dzērienu
dārzā iznāca arī kaķi (achievement unlocked!)
kaķu šahu ap grilu uzspēlēt sanāca arī rajona kaķi (dziļais āgenskalns vispār ir kaķu karaļvalsts), bet rita līksmi vārtījās pa lieveni – nokrāsoja kažoku pelēku kā boldrikam un pie viena lieveni nospodrināja
boldriku vakara izskaņā noņemt no trases izdevās tikai tad, kad viņš uzkāpa kokā, kur viņu pārsteidza zari
no rīta zazis mani konfrontēja ar faktu, ka pēc stundas sāks gāzt un tad divas nedēļas būs auksts, tāpēc ir steidzami jābrauc uz ķipi nopeldēties zāļainajā daugavā, un pretargumentu te tiešām nav un nevar būt
paģiru burgers uz steķīša un pelde ūdensrozēs, tas ir pilnīgi izdarāms jebkuras darbdienas pusdienlaikā, ņemiet vērā

Tags: ,

(9 raksta | ir doma)

pajautaa
[neetiski]
21:25 - Internets
Padalieties lūdzu ar atsauksmēm par Netvision provaideri.

(2 raksta | ir doma)

liljabrik
20:17
man pārlasot tomēr šķiet ka es up & nord pēc noklusējuma kaitinu, un viņas kaut kā slikti paņem visu, ko es saku. resp, nelasa mani labticīgi. krāj kaut kādus punktiņus. es no tāda stila esmu atradinājusies, tāpēc tagad nezinu, vai man viņas jāmet ārā no draugiem, jo es zem atslēgas tomēr rakstu diezgan intīmas lietas, piemēram, ka neskuju paduses. diezgan labi varu iedomāties, ka nelabticīgs lasītājs varētu to sūdīgi paņemt.

(11 raksta | ir doma)

pajautaa
[extranjero]
19:04 - reimatoīdais artrīts
Vai cibā nav kāds ar šādu slimību un kurš gribētu par nelielu atlīdzību palīdzēt tulkotājam?

(ir doma)

pajautaa
[tikko_pamodos]
20:56 - skrienoši zinošajiem
Ir plānos skriet pa pilsētu, tātad kājas traumēs cietā asfalta virsma. Kuri skriešanas apavi, jūsuprāt, nodrošinās vislabāko amortizāciju? Ideāli, ja tie būtu Nike, bet ja cita firma, ar nekas. Es un mani ceļgali, kā arī mugura savlaicīgi pateicas par sniegtajiem padomiem. Pati internetā sniegtajā informācijā par šo tēmu nespēju orientēties.

(5 raksta | ir doma)

anonymous
19:42
Aizmirsu pastāstīt, ka "Prusta moments" var piezagties pat pie veļas striķa. Karināju žāvēties dvieļus, un mani sakaitināja vienā laidā uz striķa savirknētie dažādu materiālu un laidienu veļas knaģi - pavisam jauni un jau gauži veci no koka, tad vēl visādās krāsās no plastmasas u.tml. Atcerējos, par kādu neatņemamu ikdienas rituālu bērnībā bija kļuvusi izžuvušās veļas ienešana no āra. Un runa nebūt nav par tām reizēm ziemā, kad veļa istabā atgriezās sausa un sasalusi cieta kā tāss. Nē, jebkurā no šādām reizēm vienā no spilvendrānām bija rūpīgi no šņores nolasīti knaģi. Šis maisiņš tika iedots man, un es tos savēru uz auklas cilpas, kas ikdienā mēdza karāties vannas istabā pie sienas.

(6 raksta | ir doma)

udensroze
18:04
vispirms dušu vai vispirms restorānu?

(3 raksta | ir doma)

mazeltov
10:10
Lasu Jodi Picoult "My sister's keeper". Īsumā - ģimenē divi bērni, vienam 2 gadu vecumā diagnosticē leikēmiju, otrs bērns nevar būt donors, tāpēc uzražo trešo mēģenē, lai tas derētu. Tāds rezerves daļu bērns. Ģimenē viss pakārtots slimajam bērnam un kad šim atsaka nieres, plāno, ka rezerves daļu bērns, kuram nu ir 11 gadi, ziedos vienu savējo. Rezerves daļu bērns saceļas un iesūdz ģimeni tiesā, jo negrib dot nieri māsai, kaut arī šī, visticamāk, tāpēc nomirs (rezerves daļu bērns par to pārdzīvo, bet viņa grib, lai viņa pati varētu izlemt, dot savu nieri vai nedot). Esmu pusē, nevaru sagaidīt, kā tas viss beigsies. Māte ir apmāta ar to, lai slimo bērnu uzturētu pie dzīvības un nesaprot, kā rezerves daļu bērns (kaut arī pati apgalvo, ka visus bērnus mīl vienlīdzīgi) var atteikties ziedot nieri.

Patīk arī grāmatas forma - nodaļas ir nevis kopējs stāsts par visiem varoņiem un notikumiem, bet apraksta konkrētā romāna varoņa tābrīža vai pagātnes domas, jūtas, notikumus

Tagad gan jāiet mīt pedāļi, kamēr vēl agrs un nav uznākuši kārtējie 35-40 grādi.

(3 raksta | ir doma)

unpy
16:56 - Laika vērotāja piezīmes.
Paliek drēgns. Riktīgi drēgns, nav vairs omulīgi sēdēt uz lieveņa. Paliek /cenzēts, cenzēts, cenzēts/ tik drēgns, ka, izskatās, būs jākur kamīns.

Vasariņa cauri.

(17 raksta | ir doma)

pajautaa
[slepkava]
16:02
Ar ko LBN 201-10 atšķirās no LBN 201-15? Tb kādas ir būtiskākās izmaiņas?

(2 raksta | ir doma)

zum
14:07
Šodien ir internacionālā bučošanās diena!

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba