Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Septembris 29., 2016


virginia_rabbit
23:18
total sek )

(ir doma)

chimera
22:37
necietiet negadījumos. no ~30 cilvēkiem elpināt tā, ka process notiek, iemācās divi (es neesmu viņu skaitā).

(ir doma)

virginia_rabbit
21:45
Done and donner. Abi gultās, nomazgāti, pabaroti, saķemmēti. Pusstundu vajag, lai sakoptu uzdzīves telpu pēc parastas dienas mājās. Vannā gan vēl mētājas novemtā barojamā krēsliņa detaļas.
Banka man tomēr piezvanīja pēc 5iem. kā notika saruna? Eižens uz pilnu klapi uzgrieza Lego movie, bet Simons piečurāja paklāju, es iekāpu slapjumā ar abām zeķēm jau sarunas sākumā, tad paņēmu viņu opā, kur viņš paguva vēl nokārtoties. Nervozi staigāju pa virtuvi, pārliecinot baņķieri par savu taisnību, tikmēr Simoniņš snaikstījās, kur nu spēja, līdz saķēra uz plaukta augošo piparmētru un ar visu podu norāva zemē šķindēdams - zeme izbira, drupačas pašķīda. bet nu banka vispārīgi ir ar mieru mums dot kredītu.

(1 raksta | ir doma)

dooora
16:37
<< Ogrē policija aiztur jaunieti par spēļu zāles apmeklētāja nosišanu ar ceļa zīmi >>

kālab nav norādīts, ar kādu ceļa zīmi veikts nosišanas akts? sūdīga žūrnalistika, es takš saku.


(1 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
16:46
man 16:00 bija norunāts telefonrandiņš ar banku, bet es zīdīju un nepacēlu, un vairs viņa nezvana.
Tags:

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
16:19 - Pusdienas
Ingmārs:


Ģimene:

(2 raksta | ir doma)

putnupr
16:13
nāk miegs, ir auksti
Tags:

(ir doma)

intenormal
15:27 - ..

Latvijas Banka mudina domāt par atteikšanos no skolēniem


Mūzika: Against Me! - I Was A Teenage Anarchist

(ir doma)

intenormal
15:24 - .

Putins: Latvijas mediju videi vairs nav daudz zemāk, kur krist


Mūzika: Against Me! - Money Changes Everything

(ir doma)

lennay
15:01
Bija mums reiz kollijsune Randa. Baigā madāma. Nez kāpēc atcerējos kādu pa pusei komisku, pa pusei mulsinošu epizodi ar viņu. Nez kāda suņa dēļ viņa bija, lietojot pamatskolas leksiku, uzēdusies uz vienu viesi. Nopelniem bagāto skatuves mākslinieku Andžonso, ja gribam būt precīzi. Ik reiz, kad viņš tik vien kā atvēra muti, lai kaut ko teiktu, šī sāka nežēlīgi žvankšķēt. Ieslēdz visneizturamāko spalgo frenkvenci un žvankšķ neatņēmusies. Jesus. Sunītis gudrs un fiškots, tomēr cilvēku valodā runāt un paskaidrot savas dīvainās rīcības motīvus neprot. Andžons nebija veicis nekādas darbības, kas liecinātu par nolūkiem kaitēt kādam vai kaut kam no mājsaimniecības. Tā arī nekad neuzzinājām, par ko viņai tāda zloba uz Andžonso, un kāpēc vājprātā jāžvankšķ ikreiz, kad Andžonso tik vien kā atver muti, lai sarunātos ar klātesošajiem.

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
15:11 - Brokastis
Ingmārs Stokholmā:


Ģimene Austrumeiropā:

(6 raksta | ir doma)

liljabrik
14:27
tikko redzēju pa logu, kā vāvere nokrita zemē no koka apm. 5m

(7 raksta | ir doma)

kinskis
14:16

https://www.qzzr.com/c/quiz/273076/kino-diva-vai-piradzins

(1 raksta | ir doma)

intenormal
13:50 - modernie konservi...

nedaudz par alvi zaldātiņu herr nacistu manekenu - no ģīmjugrāmatas ārēm

lasīt to figņu )
Mūzika: Against Me! - Dead Rats

(ir doma)

intenormal
13:11 - jpck
nav alus
Mūzika: Jumprava - Šeit Lejā

(ir doma)

san
12:46


Selfijs, kurā divi cilvēki nav uz viena viļņa. Es mēģinu slēpt savu sajūsmu par situāciju un izskatīties kārtīgi, kā rezultātā mute šķība un acis lapsīgas. Bet A. ir tāds, kāds ir - smaidīgs un atklāts. Mēs esam aizstājušies priekšā sporta bāra logo (bāra moto "Vairāk kā spēle!").

A. patiešām ir tāds kā bildē - tiešs, vienkāršs un pilnu kabatu joku. Braucot patruļas auto, smieklīgi komentē vietējās ainiņas. Re, Žanna ar draudziņu aizlīgo ar draugu. Ies apsēdīsies pie Maksimas, gaidīs vēl kādu savējo. Kapeika pie kapeikas un kaut kas jau sanāks. Iesmej jau, bet bez ļaunuma. Zin pēc vārda pastāvīgos "klientus". Kurlmēmais Edžus jau agri no rīta dežūrē pie stacijas, Armands ar brigādi stiķē pie Topiņa un bola baltu aci uz patruļas auto. Tāds darbs, daudz gara laika aiziet vāķījot bomžus un ritinot garus, tukšus kilometrus. Bet tad pēkšņi, izsaukums, steiga, vīva vīva. A. stāsta, ka kādreiz bijis krietni vairāk kautiņu klubos, jandelēšanās uz ielām. Tagad vairāk ģimenes strīdu. Uz klubiem vairs tik daudz neiet, cilvēku arī mazāk, aizbraukuši. Palikušajiem naudas nav.

Kafijas pauzē Optibetā (lētākā labā kafija pilsētā), A. stāsta, ka viņš gan nekur prom netaisās. Nevelk, te esot vislabāk. Pat ceļot gribas pa Latviju, tik daudz skaistu vietu un naudiņu labāk atstāt tepat nevis ārzemniekiem. Tikai daudz jānoraujas, lai nopelnītu un čerņas daudz sanāk darbā saskatīties (parausta formas kreklu).

Visus Cēsu daudzstāveņu rajonus var izbraukt pusstundā. Iegriežamies arī Blusu muižā, kur ir smukas privātmājas un daiļamatniecības izstāde - lapene sēnes formā, tāšu trusīši, pa kādam rūķim ar. Pēc brīža jau esam pie nepilngadīgo kolonijas, kurā sēž ap 40 slepkavu un dzimumnoziedznieku - tā arī sadalījušies pa flangiem, vieni esot labie, otri - kreisie. A. pastāsta, ka gandrīz visi džeki savus noziegumus pastrādājuši zem narkotikām. Piebraucam pie karjera, es jūsmoju par tā tirkīzzilo ūdeni. A. atsaucas, ka tas daudzus ievilinājis nāvē. Vai nu pārvērtē savus spēkus, vai izrādīties grib un pagalam ir.

Braucot patruļas auto, ir tāda sajūta, ka apkārtne sastingst un pieklust. Jeb varbūt tā tāda ir vienmēr. Gari, tukši ceļa gabali ar vientulīgiem piepilsētas ciemiem, kuros pat pie veikala neviens nesēž. A. lepns, ka viņiem izdevies vietējos alkāņus atradināt no šī paraduma. Tagad dzer pa dzīvokļiem un mazdārziņiem, acīs nelien un nekurienīgo ainavu nemaitā.

Bildes pa patruļas auto logu )

https://www.instagram.com/vietejais_/

(6 raksta | ir doma)

dooora
11:11 - uwaga! wajag.
vai kāds no cibas melomāniem visvēlākajos 90tajos un visagrākajos nultajos TV kanālā XXI atceras redzējis šarmantu poļu videōklipu, kur darījumu sieviete dzied andergraunda grāvēju I am a business woman? varbūt kādu saitīti?

ja pavisam nealojos, tas bija Klifa Ričarda I am The Devil Woman kavers:

https://youtu.be/7tuAkdlLhTE

(1 raksta | ir doma)

intenormal
11:04 - sexy time
Poll #20833 sx
Open to: All, results viewable to: All

du jū sink aim seksī?

View Answers

jēs jēs jēs
0 (0.0%)

man nepatīk geji, zorry
0 (0.0%)

nu mani tev nepārspēt
0 (0.0%)

uz tevi pat kraukļi neskatās
0 (0.0%)

mjā, dvēseles ārsts tevi gaida...
1 (16.7%)

normāls čuvaks, tikai neuzdod šitādus jautājumus vairāk!
5 (83.3%)


Mūzika: Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy?

(18 raksta | ir doma)

fotografija
[black_data]
10:46
Vēlos godājamai publikai piedāvāt divus pavecus Canon digitālos fotoaparātus.

https://www.dpreview.com/reviews/canons5is

Canon S5is

Neslikts amatieru līmeņa ziepjutrauks. Nav tik kompakts kā smārtfons, toties viņam ir zūms, un zūms diezgan pieklājīgs, kas ceļojumos bieži noder. Otra krutā fīča ir iespēja pieslēgt ārējo zibspuldzi. Viņam ir arī iebūvētā, bet iebūvētā zibspuldze ir gandrīz tik pat slikti kā zibspuldze telefonā.

Canon 350D (un vēl kaut kāds viens vai divi burti, kas gan manina tikai to, ka pirkts ASV)

Ja nemaldos, pirmais Canon digitālais spogulis. Nekā baigi laba man par viņu nav ko teikt, objektīvs arī kit. Pieņemu, ka varētu interesēt kādu entuziastu, kas bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem vēlas iemācīties darboties ar... fotoaparātu(?). Principā tās lietas, kuras nav amatiertu kamerās... vai vismaz nebija agrāk... ir maināmi objektīvi, papildus iebūvētajai arī ārējā zibspuldze un RAW faili. Es visvairāk liktu uz RAW failiem, jo pārējās divas lietas tāpat prasa papildus ieguldījumus.

Par katru varētu gribēt kādus 20 eiro? Vairāk ir žēl skatīties, kā tie aparāti klājas ar putekļiem. Pirmajam klāt varu piedāvāt arī fotosomu, ja nu baigi vajag.

(3 raksta | ir doma)

ululate
10:09
esmu aizpeldējusi pa nepareizo straumi

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba