Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Augusts 21., 2022


snorke
14:25
Uzkaapu vulkaanaa! Briniskigi no sakuma (naktii startee pa lavas taku) lidz galam (mirksana karstos baseinos)

(1 raksta | ir doma)

Augusts 21., 2019


ingmars
09:24 - sad
Mani moka iesnas.

(ir doma)

ingmars
09:18 - palīdziet viņiem

(1 raksta | ir doma)

Augusts 20., 2019


wowow
21:19
Lasot grāmatu par Žani Lipki neviļus nākas aizdomāties - kuri no paziņām būs tie, kas vējiem mainoties, facebook livestrīmu un whatsapp grupiņu ierakstu iedvesmoti, lielākā vai mazākā barā, būs gatavi ķerties pie ieročiem lai šautu latviešus, vai krievus, vai velosipēdistus, (protams, arī bērnus un sievietes), - lai tiktu pie kaut kā kārota, atriebtos par neizdevušos dzīvi, sūdīgo darbu, stulbo priekšnieku vai bankas atņemto dzīvokli.

(8 raksta | ir doma)

fedrs
18:49
Parcik dziivei arii nav plot...
Nabaga Parciks! Jādzīvo bez plot.

(ir doma)

zum
16:07
Redzēju tipiskas slāvietes, kuras piesūkušās vācietim. Mākslotas manieres, visas brendos. Vecākā laikam sieva un jaunākā sievas meita ar pēcnācēju. Vācietis tāds labsirdīgs, jautāja, vai atvase arī vāciski mācīšoties. Nē, nē, tikai bišta bušta tagad runāšot, gan dārziņā apgūšot. Dārzņā nevienam laikam nav ko darīt, kā biša bušta uz poda paprasīties iemācīt. Suns gan man patika. Vecā brendotā kaza gan sāka stastīt, kā uzklupis kaimiņam. Pa to laiku baltais laikas jauktenis palīda man zem krēsla un uzlasija kūkas drupačas.

(ir doma)

actuale
17:00
pirmā pēcatvaļinājuma ddiena pagāja pat ļoti labi, drusku satraucos, ka būs 5g folija cepurītes, jo kontingents mums šajā jomā atsaucīgs uz visādiem šādiem te, tomēr dīvainā kārtā bija aizņemti ar rail baltica maršrutu pētniecību - vai tik neies pāri mājai. Šodien gan dienas tēma par ex-kolēģi, kura centusies gandrīz no visiem aizņemties $$$, esot pat diezgan veiksmīgi tas izdevies, jo "božij oduvančik" imidžs, līdz atjēgušies, ka kaut kas īsti nav lāga.

(ir doma)

putnupr
13:01
1) nevaru saprast, kur palika kaiju mātes un tēvi. vēl nesen nāca sist pie loga, kaķim bija, ko darīt. tagad kaiju bērni jau kādas divas nedēļas (vai ilgāk) izlaisti ganībās, bet kaiju vecāki vairs nav redzami. laikam 'getliņos'.

2) pēdējā laikā jauns simptoms disfunkcijai - tirpst rokas. laikam par maz kustos.

(2 raksta | ir doma)

fleur
10:43
Jau otro reizi rakstu uz internetveikaliem, halllooo, jūsu linki iet uz Luminor Nordea, bet mēs visi ar varu esam aizmigrēti uz Dnb. Saprotu, vasara, nav ko daudz ņemties.

(ir doma)

snorke
14:03
Es tak biju purification ceremony - naktii sveeta avota templii baltaa sarongaa ietinies, ludzies, ipasaa kartiibaa veedini viraku uz ipasaam pukiteem un lekso pa aukstu baseinu un ludzies pie 12 vai cik tur struklakaam (iespaidigak ka jus domajat, esi lidz vidum aukstaa udenii un tas struklakas gazas par tevi katra ar savu nozimi, un ir tumss un visur viid zvweeu purni, ir 2 struklakas, pie kuram nedrikst iet (laikam tikai naves gadijumaa drikst)+ ap roku apsien 3 krasas- sarkans-piedzimsana, melns - dzive, balts - naave) (pec tam pargeerbies sauss un dodies pie priestera kas tevi apslaksta utt)

(ir doma)

ingmars
09:04 - MMG
Mani moka gāzes.

(ir doma)

pajautaa
[uncertainty]
08:44
kādas jocīgas/interesantas/netipiskas/tipiskas sieviešu darbības esat novērojuši, stāvot wc rindā? kas šīm rindām raksturīgs?

(11 raksta | ir doma)

zum
23:43
Ko tas bullis tur mauj? Bet jāatzīst, tas ir daudz jaukāk, kā aitas.

(ir doma)

wowow
00:13
Legion nu ir beidzies tā kā bindžvačeri var ķerties pie darba.
Tags:

(ir doma)

Augusts 19., 2019


pajautaa
[ulvs]
20:26
Kāda atšķirība starp "prezumēt" un "pieņemt, ka"? Vai arī tādas atšķir.nav?

(4 raksta | ir doma)

martcore
16:02
skatījos te video par tēmu, kā var turēt mājas apstākļos lapsu (ne dzīvoklī, protams, viņa tur jums visu saplosīs, apēdīs un izspļaus kaut vai aiz neko darīt)
uzzināju dažādus aizraujošus faktus, kas izraisīja tālākas interesantas pārdomas
teiksim, par to, vai foksiji vispār ir draudzīgi cilvēkiem
čuvaks tur draudzējās ar lapsu tikai dienas laikā, a lapsas ir totāli nakts dzīvnieki, pa dienu viņas pārsvarā gulšņā, viņas ir miegainas

tobiš, nevis draudzīgas, bet miegainas - jūs pat varat mēģināt saprast, kur ir atšķirība, nu iedomājieties, jūs gribat gulēt, a tur patīkami kasa aiz auss, bet kaut kādā brīdī tas sāk kaitināt, etc
a naktī nekādu attiecību ar lapsu būt nevar - pirmkārt, nežēlīgi rok, otrkārt, ievieš genocīdu savā areālā

toties noskaidroju, ka lapsas dievina saldumus, visādas tortes tur, divreiz pakruķīja ar galvu, nav jums vairs tortes

(10 raksta | ir doma)

dooora
14:30
Ak, tu viens… mans mīļais profesōrs jau pērnruden ir aizsoļojis tālāk.
https://en.wikipedia.org/wiki/Even_Hovdhaugen

paldies par visu to konjaku un neizsmeļamajiem stāstiem! kad būšu pilsētā, piekāpšu uz kirkegōrdu.
me snakkast

(1 raksta | ir doma)

dooora
13:42 - Rain-carnation nation
https://en.wikipedia.org/wiki/Celeste_Caeiro

(ir doma)

artis
10:11 - Can Taiwan resist
https://youtu.be/VrmGefn9Gaw

(ir doma)

zum
10:04
Privātajā dārziņā, kā pie pirmdienas, bērniņi turējās ieķērušies žogā, bēdīgas sejiņas savilkuši. Ienīstu tās vecenes, kuras tik sīkus atdod, kuri knapi sākuši tipinā. Ja vēl strādātu. Droši vien nagus lako un pa bodēm špacierē no rītiem.
Pie tam vēl aitas ieviesuši. Gan jau ka tur mazā aplociņā. Mēkšķ, kā uz kaušanu. Moška man uzcelt aplociņu un kādu bullēnu nobarot? Vēl labāk niknu pundurcūcēnu. Un turēt uz diētas.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba