Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Marts 23., 2018


virginia_rabbit
19:39

Tags:

(ir doma)

mako
18:52 - Kabatzagļi
Būs jāpārvērtē savs ieradums maku un telefonu nēsāt mētelīša ārējās kabatās. Nupat mani 1. tramvajā pie Ģertrūdes ielas gandrīz apzaga. Veikla rokas kustība, ar maisiņu uzreiz aizsegt otru roku... Bet es paspēju un izrāvu telefonu, kurš bija zaglim jau saujā. Bēgot, viņš nosaucās "izvenite" - laikam inteliģents.
Tā ka uzmanieties, turiet makus un telefonus iekškabatās.

(1 raksta | ir doma)

ingmars
15:15 - sapņu frizūra
Šī ir mana sapņu frizūra:


(6 raksta | ir doma)

ingmars
15:03 - mosties
Šis maisījums uzcels pat mirušos.

(7 raksta | ir doma)

dooora
14:16
https://skaties.lv/zinas/latvija/skaties-tiesraide-ansa-ataola-berzina-radinieki-izklastis-savu-versiju-un-lugs-apzelosanu/

(6 raksta | ir doma)

rasbainieks
13:54
kā man te iet
aizvakar sākās toma jorka koncertu presales
mēs satraukti sēdējām zemajā startā, viens rīgā viens sjerraleonē, fingers on buzzers please (c) stīvens frajs
biļetes izpārdeva vienpadsmit minūtēs, mums netika
ok vēl vārga cerība uz general sales, kas ir šodien
pusnaktī es dabūju ceriņu laimīti dzimšanas dienas pušķī (piecpadsmit pāri pusnaktij pūce izgāza ceriņus pa visu virtuves virsmu, tas normāli)
un, ko domājies, divpadsmit stundas un divdesmit minūtes vēlāk, kad es jau skumji apcerēju, ka bez skriptiem mūsdienu biļešu tirdzniecībā nav ko darīt, MAN IR BIĻETES UZ TOMU JORKU (atvainojiet, izlauzās)
nu lūk, tā man te iet
vēl iet tā, ka svinēt laika nav ļoti ļoti, tāpēc davai svinam otrajās lieldienās? nopietni, brīvdiena pirmdiena, par ko ne, nāciet nosvinēt

(15 raksta | ir doma)

dienasgramata
13:34
DELFI. Latvija nosoda nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu

(2 raksta | ir doma)

ingmars
12:38 - sindikāts
Mana valsts, mana tauta, mans sindikāts.

(1 raksta | ir doma)

ingmars
12:28 - simtgade manai Latvijai
Kaut nu manai Latvijai sanāktu laba simtgade!

(2 raksta | ir doma)

krii
12:10
No manas tālās un vētrainās jaunības atbangoja atmiņā kaut kas brehtisks un femīni pasīvi agresīvs Kurta Veila meldijā un Maijas Apines balsī.

Mani kungi, šodien es jums glāzes mazgāju
un gultām palagus klāju.
Jūs man peniju atmetat, es jums pateicos, kungi,
jūs redzat gan šo viesnīcu tik draņķīgo
un manus lanckarus, bet/.../

Kāds kuģis ar burām
un ar piecdesmit stobriem
mani paņems sev līdz.


Meine Herren, heute sehen Sie mich Gläser abwaschen
Und ich mache das Bett für jeden.
Und Sie geben mir einen Penny und ich bedanke mich schnell
Und Sie sehen meine Lumpen und dies lumpige Hotel...
/.../
Und das Schiff mit acht Segeln
Und mit fünfzig Kanonen
Wird entschwinden mit mir.

------
Tikai pazust saulrietā. Bez šaušanas. Labi?
Un Saimone Apines vietā:

(2 raksta | ir doma)

ingmars
10:52 - ♱♱♱♱♱ ♱♱♱♱♱♱♱ ♱♱♱♱♱♱♱ ♱♱♱♱♱♱♱♱♱♱
Vientuļš jēriņš pirms nāves mieru rod suņa klātbūtnē.

(3 raksta | ir doma)

fjokla
10:17
Labi, reāls bazsrs. Čo kak, a jesļi naidu? Šodien es pagulěšu un dzeršu buljonu, ar rītdienu, atrodiet man lielu, dusmīgu vīrieti, juristu, ieteicams, no kā visiem uzreiz čurińa trīc, kas var atnākt man līdzi uz mentamed pie direktores un runāt baismos, draudīgos terminos un uzrauga, ko man tur stums parakstīt. Nauda ir!

(15 raksta | ir doma)

fjokla
09:34
Man ir tāda draudzene, kas šodien pirž manis děl 300 km, man bija tāds draugs, kas pie pirmiem sūdiem aizgriezās. Jo tā jau ir, tiklīdz tu pārstāj būt spějīgs pildīt savu klauna un izklaides funkciju, cīgu un šmigas streļījamo aparātu, no tevis abstrahějas un gaida, tāpat kā pretějo durvju džeks pisaku, atkal to brīdi, kad sāksi pildīt savu veco funkciju. A tur ir varianti. Esiet prātīgi un paši skatieties, kur meža dirsějs, kur cilvěks

(7 raksta | ir doma)

missalise
08:28
Mana jaunā šujmašīna iet kā tāda bitīte. Klusa, ātra, saprotama. Jūtos ļoti, ļoti apmierināta. :) Īsta bauda šūt ar tādu.

(2 raksta | ir doma)

krii
08:05
Paldies, mīļie, kuri bija blakus un ļāva priecīgāk nodzīvot šo gadu.
Ceru, ka būsim kopā arī nākamo.

Dzīve ir cīņa, jūs jau zināt.


(23 raksta | ir doma)

fjokla
06:21
Saku brālim, laikam aizvakar, guļam pakrituši pie krāsnińas
Es- a tu zini, es tagad jūtos tā ar tevi kā frodo ar semu uz tā akmeńa, paśās beigās, apkārt lava, vis brūk un měs guļam un lūram augšā.
Brāls - jā, viñi tur kaut ko zīmïgu arī teica " i am very glad you are here with me, there, at the end of all times". Tikai vińiem atsūtīja pakaļ ěrgļus...
Es- nja... a ja tā padomā, miks un toms bija mūsu ěrgĺi.
Brāls -toć!

(ir doma)

Marts 22., 2018


zum
23:35
Ir tāda dīvaina diagonoze - latvieši.

(ir doma)

virginia_rabbit
22:44
Ingmārs šodien apprecējās Stardew Valley.
Eižens ļoti gribēja redzēt, ka tas ir, pacietīgi gaidīja visu vakaru kāzas. un ir cilveki, kas domā, ka bērni macās tikai vardarbību no spēlēm.
Tags:

(ir doma)

x_f
21:50 - Dagmāras

Sieviešu diena šķiet tādā pašā statusā kā "Zemes stunda" – vienkārši PR pasākums 15 minūšu slavu alkstošajiem indivīdiem, uzņēmumiem, iestādēm vai pašvaldībām, kam nav nekādas vērtības, ko atceras tikai tai dienā, un ne pirms, ne pēc tam par to vairs neliekas ne zinis. Tik labi publiski izrādīt rūpes un piedalīties, taču visa pārējā gada laikā darīt kā parasti. Simboliski.

Atzīmēt (mūsu pasaules daļā – svinēt) dienu, kas veltīta kādam dzimumam, liekas diezgan absurda ideja. Tā nav izvēle, tas nav arī nopelns, tā vienkārši sanāca piedzimt. Vai ir kaut kas, ko paveikušas visas sievietes? Nu tā, ka visas. Nē. Vai ir kādi sasniegumi, par ko jāsveic visi vīrieši? Nē. Mātes, ģimenes, skolotāju, robežsargu un citas dienas ir pavisam cita lieta, taču dzimuma diena..
Kirī, Tesla, Tečere, Markoni, Naitingeila, Fords, Dikinsone, Pastērs, Pārksa, Ņūtons. Cilvēcei nozīmīgās lietas ir nākušas no atsevišķiem cilvēkiem, tā sagadījies, ka viņi ir gan sievietes, gan vīrieši.

Ja to pareizi sauktu par Starptautisko sieviešu solidaritātes dienu un tā arī domātu, man nebūtu nekādu komentāru, jo ar līdztiesību un vienlīdzību sabiedrībā ir problēmas visu gadu.

(2 raksta | ir doma)

fjokla
20:37
Es iedevu buču, visu pateicu un atvadījos, vairāk neieśu, resursi ir cauri, diezgan nopietni sāk griběties pakārties, pie gaiļezera hipokrāta statujas, pieměram. smuka tāda, visa marmorā, un kaklā šiltīti, šeit mums deva 20 gadus! Un personu pārskaitījums.

Man vajag kādu, kas aiziet uz to mentamed un tupa izńem papīrus un atlikušo naudu,bet tikai man ir pilnvara, tātat paļubasu jāiet man un jācenšas neiespļaut vai neiemest ğīmī sauju ar monětām, nopěrciet sev kādu vizuli, maukas, nezinu kă to visu nokārtot, vnk, laikam jau, lai aizrijas ar to pārpalikušo naudu.

Nāve ir atpestīšana, yo, man arī gudri izdirsās, haifaiv

(43 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba