Katru dienu var uzzināt ko jaunu

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Marts 31., 2015


dienasgramata
12:13
Interesanti - par ko gan vajadzētu tiesāt "žurnālistiskā eksperimentā" aizturētos vīriešus? Par nodomu? Un kas būtu, ja viņi būtu stājušies dzimumattiecībās ar 18gadīgu jaunekli, kurš viņiem būtu samelojis, ka ir 15gadīgs? Par grēku skaidrs - pietiek, ja tu nolem vai nodomā, bet ar kriminālnoziegumu ir savādāk. Ja tu domā, ka esi izdarījis noziegumu (pārgulējis ar 15gadīgu), bet patiesībā neesi (viņš melojis par savu vecumu), vai tev pienākas sods?

(12 raksta | ir doma)

sirdna
11:11
OK, tiktāl nu būtu. Pēdīgā cibošanās no dzimtā kantora un sekojošas brīvdienas, kurās varēs ar visu ko jauku nodarboties, piemēram, meklēt jaunu dzimto kantori, staidzināt suneni, kad viņai pāries TAS, cept kartupeļu pankūkas un vārīt zapti ar viskiju pēc senas vecmāmiņas receptes.

(8 raksta | ir doma)

perkons
10:55
«Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS), visticamāk, saņēmis pielaidi valsts noslēpumam, tomēr tā ir izsniegta uz salīdzinoši īsu termiņu
ziņo nra.lv

Tas tā, ka ielaiž uz piec' minūtēm istabā, un cik paspēsi uzzināt no noslēpuma, tik paspēsi?
Vai valsts noslēpumam varbūt ir kaut kāds derīguma termiņš, nu un kad viņš tuvojas savām loģiskajām beigām, tad pielaiž visādus tādus Belēvičus uz īsu brīdi sajusties svarīgiem?
Jeb valsts galvenajiem orgāniem ir kādas ierīces no fantastikas sērijām, kur, pēc valsts noslēpuma uzzināšanas, tiek patīrīta zinātāja atmiņa, lai tīri tehniski nevarētu celt pretenzijas par to, ka nav ticis zināt?

Все это очень и очень странно, блядь! Я даже не знаю как на это все отреагировать.

(6 raksta | ir doma)

pajautaa
[lmyth]
10:07 - Keramika, lakas klājums un veselība
Kā sastāv ar lakas klājumu, ko var sastapt uz dažādiem ēšanai un dzeršanai paredzētiem keramikas izstrādājumiem, it sevišķi krūzēm un tējkannām, ka pakļautas regulāri verdošam ūdenim?

Man ir bijusi pieredze ar Latvijas Keramika (tas, kas Vidzemes tirgū) krūzēm - iekšējais klājums ar laiku zūd, un iedomājos, ka varbūt palēnām izšķīst dzertajā tējā. Berzt neberžu, vien izskaloju tās.

(3 raksta | ir doma)

dienasgramata
09:41
klausāmies Radio 2, tur jautrā balsī dzied: "Tu mana Joko, es tavs Džons, tu mana Joko, es tavs Džons, Tu esi mana, bet man nestāv, tu esi mana, bet man nestāv...", tad ieklausāmies rūpīgāk, nē, tomēr: "Tu esi mana un es tavs.."

(ir doma)

kihelkonna
09:28 - marupesseklas.lv
sliktāko internetveikalu topa spicē jau trešo gadu: marupesseklas.lv

vispirms var gadīties, ka cilvēks tur vairākas stundas izvēlas puķīšu sēklas un braši iepērkas, bet beigās neko no sava pasūtījuma neatrod, jo ar "pievienot" pogas spiešanu nepietiek, tā iedarbojas tikai tad, ja lodziņā ierakstīts skaits. to cilvēks uzzina tikai vēlāk. sākumā pat neuzzina, tikai brīnās, kādēļ no vairāku stundu ilgās izvēlēšanās nekas nav saglabājies. mēģina vēlreiz, atkal nekas nesanāk. tad atmet cerības. bet sēklas ta gribās, tāpēc izmēģina visādas dīvainas darbības, tai skaitā lodziņā rakstīt vieninieku.

pēc tam - cilvēks gaida, gaida, kad viņam uz e-pastu atsūtīs rēķinu. pēc nedēļas viņš, ļaunu priekšnojautu mākts, ielogojas savā profilā un uzzina, ka rēķins tur ir klusu stāvējis, un nupat viņam beidzies termiņš, un to vairs nevar apmaksāt.

īpaši viltīgi ir tas, ka pirmajā gadā viņi neatsūtīja rēķinu, otrajā atsūtīja (lai iemidzinātu modrību), šogad atkal neatsūtīja.

(6 raksta | ir doma)

dienasgramata
09:00
DELFI. Vīrietis nogādāts krastā apmēram pie Lielā Kristapa.

(1 raksta | ir doma)

dienasgramata
08:58
DELFI: Latvijas prezidentūras termiņš pusceļā: vai tiešām mums nav bijusi neviena izgāšanās? Vidējais latvietis neizpratnē...

(ir doma)

tipa75
00:26
Kadaga Fashion week
https://www.flickr.com/photos/latvijas_armija/16947904235/in/photostream/

(ir doma)

mazeltov
14:51
Starp citu, kāpēc lsm.lv savā Kultūrpolitikas sadaļā neraksta par VKKF naudas sadalījumu pēc pirmā šīgada projektu konkursa un par piešķirtajām naudas summām mērķprogrammām?
Kāpēc nav rakstu par to, ko ir devuši pagājušā gada projekti un mērķprogrammas?

Mans iespaids ir tāds, ka VKKF naudu piešķir projektiem, kuri vienkārši atbilst birokrātiskajām projektu iesniegšanas prasībām, bet netiek ņemts vērā projekta rezultāts un nākamajā gadā tam atkal tiek piešķirti līdzekļi. Kaut vai tas pats Likteņdārzs - nafig atkal tam sprāgušajam zirgam tiek piešķirti 13,000.00 EUR labdarības koncerta rīkošanai? Nu neuzjās tas Likteņdārzs Latvijas iedzīvotāju sirdīs kā tāds Yad Vashem Izraēlā. Likteņdārza projekta pamatā ir prasta godkāre un tāpēc tas arī neaiziet.
Tags:

(ir doma)

virginia_rabbit
21:55
Ingmārs ir atgriezies mūsu saimniecībā: vienu dienu pārnesa kasti ar apsaldētām plūmēm par 1 eur ("bet baigi labās bija!"). šodien skatos - nāk ar 4 zemeņu paciņām. protams, ka neviens cits bez viņa tās nevar ieēst (bērniņš tā gaidīja zemenītes).

(3 raksta | ir doma)

martcore
22:33
tikai pateicoties internetiem uzzināju, ka ir tāds džeremijs klārksons un tv pārraide top gear
uzzināju un uzreiz aizmirsu

(3 raksta | ir doma)

rasbainieks
22:30
pacilājošas dienas, visnotaļ pacilājošas dienas
šajās dienās esmu pacilājis grābekli, ķemmējot zilos sniegpulksteņus, pacilājis lupatas un pindzeles preses namā pie lielākā galda pasaulē, esmu pacilājis dzirkstošā glāziņas un arī diafragmu pie labi ja pusaudžu jokiem krietni pacilājis izmeklētā pilnīgi pieaugušu cilvēku sabiedrībā (vidējais vecums ~40, ja kas, es sarēķināju!) not even a vomit apart, un vēl esmu arī krietni pacilājis visai daudz pārtikas pulciņā, aiz kam vairs nespēju pacilāt neko, jo dežūras nekļūdīgi vienmēr atstāj bez pakaļkājām
domāju, ar šo mana lietderība pasaulei uz kādu laiku ir izsmelta

(7 raksta | ir doma)

nulle
22:03
Ko rīt paņemt bibliotēkā?

(4 raksta | ir doma)

dienasgramata
21:59
DELFI: "Cits civilizācijas bojāejas variants ir pilnīga cilvēku izmiršana. Dinozauri taču izmira, tad kāpēc tas nevarētu notikt ar cilvēkiem? Un arī iemesli šādai situācijai ir vairāki, piemēram, visi pasaules vīrieši kļūst par gejiem un tiek pārtraukta cilvēku dabiskā reprodukcija."

(5 raksta | ir doma)

mazeltov
13:49
Pārkūra treniņš vakardien bija diezgan jautrs - jālec pāri šķēršļiem, jāskrien augšā pa sienu un jācenšas nenolauzt kaklu. Kad treniņš bija galā, varēja iet izklaidēties uz foam pit, kur taisīt frontflipus, backflipus un kādus nu tik pērtiķtrikus katrs varēja izveikt.

Bilancē - viens apdauzīts celis un sāpoši augšstilbi

(1 raksta | ir doma)

morraa
02:15
Vēl uz salas ir kungs, kuru visi aiz muguras sauc par ģēniju. Laikam jāpastāsta kāpēc.

Kad mēs tikāmies pirmo reizi, tas bija viņa radinieku mājā, kur visi ēdām jēlu zivi ar čilī pipariem un dzērām salas šōčū. Bija ģēnijs un viņa sieva. Sieva ir viņa lepnums, bet ne "romāns" (jo viņa "romāns" esot jūra), tāpēc viņš lepni teica: "Skaties cik man skaista sieva! Vai ne? Bet stulba!". Sala ir pilna ar ekstravagantām personām. Sieva viņam tiešām izskatās mīlīgi, uz visiem 14 gadiem. Nē nu, viņai noteikti vismaz divreiz vairāk, bet kā izskatās tā izskatās. Ļoti jauka sieviete ar labu raksturu un lieliski gatavo.

Nu re. Tad ģēnijs sāka stāstīt par savu "romānu". Viņš ir profesionāls zvejnieks un pelna iztiku zvejojot jūrā. Tāpēc viņa laiva arī ir viņa lepnums. Laikam tikpat liels cik sieva. Viņš jau kuro reizi stāstīja par to, cik daudz viņam tur radaru iekšā, cik pilns ar sonariem un visādām ierīcēm, cik tur zirgspēku un motora stiepļu zivju vilkšanai. Un kāpēc tā? Jo viņš esot ģēnijs! Tā viņš pats to pateica. Vienreiz izgāja uz tualeti, pameta istabu, pēc brīža ienāca iekšā un lielā balsī uzsauca "Jo es esmu ģēnijs! Dzirdi? Stulbeņi!". Un aizgāja smiedamies.

Citu dienu mēs ar viņu braucām zvejot sarkanos tai zivjus no 500 metru dziļuma okeānā. Aizbraucām 50 jūdzes no krasta un jūra sabangojās. Tad es pirmo reizi mūžā uzzināju kas ir jūras slimība. Žēl to puišeli kuram tā tualete vēlāk bija jātīra. Sienas un griesti, un vispāri.

Nu re, tad kādu dienu Ģēnijs pateica, ka viņam esot salā ātrākā automašīna un ka viņš man uzdāvināšot baltus gumijas zābakus. Rīt.
Labi, atnāca rītdiena, es jau paspēju izbaudīt rīta kafiju un apēst salas rīta maizi, saule sāka cepināt, bet, jūs ziniet, tā tropiskā salu saule ir kā mikroviļņu cepeškrāsns ar atvērtām durvīm. Ģēnijs vēl nav. Laikam aizmirsa - nodomāju un jau taisījos blandīties pa salu, kad pagalmā dārdot un grabinoties iebrauca ieķūnēts līdz zobiem Chaser. Jā, tas bija Ģēnijs ar salas ātrāko automašīnu. Tad viņš ar to mašīnu (gāzmašīnu, jo iekšā nevarēja atrasties, bija tik briesmīgi sapīpēts) izvadāja pa salas ceļiem, pastāstīja ka tur ir 850 zirgspēki un aizveda līdz zvejnieku veikalam, kur nopirka baltus gumijas zābakus un teica - "Tas tev, radiniek!".

Tagad man ir balti gumijas zābaki.

(ir doma)

Marts 30., 2015


ingmars
18:31 - delhaize 365
Es gribētu nopirkt tās lētās kaltētās desas un tad sakaltēt tās vēl vairāk.

(ir doma)

virginia_rabbit
17:53
būkš, būkš. nē, tas, kas kāpj pa trepēm nav ingmāriņš, bet augšstāva čečenu meitenītes.

(2 raksta | ir doma)

virginia_rabbit
17:52
krik krak krik krak

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba