Vīpsnas Kakts

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 11., 2015


19:14
Kāpēc man neviens nebija pastāstījis par seriālu "Affair"? Kāpēc man tas pašai jāatklāj, turklāt netīšām?
(galvenie varoņi gan sākumā besīja, bet pieradu, un pēc tam stāstam noticēju, pa īsto)

(5 izteicās | m?)

Novembris 5., 2014


08:48

čau, [info]fedrs

(1 izteicās | m?)

Oktobris 20., 2014


12:03
vakarrīt prātā sacerēju sūdzību rīgas siltumam, jo mums joprojām nav pieslēgta apkure. elektriskie sildītāji ir ieslēgti nepārtraukti, bet nevar piesildīt, jo te nu ir staļina laiku māju skaistums un posts - augstie griesti, lielās istabas, ne sūda nepiekurināsi.
un vakarā dabūju zināt, ka apkure mums nav pieslēgta, jo pavasarī lielākā daļa mājas iedzīvotāju uzrakstīja iesniegumu, lai apkuri atslēgtu agrāk (es neparakstījos), un rīgas siltumam tagad vajag extra iesniegumu, lai siltumu pieslēgtu. jo tagad šī sasodītā iesniegumu rakstītāja atkal skraidīja pa dzīvokļiem pēc parakstiem. es viņu gribēju iepļaukāt.

(m?)

Oktobris 15., 2014


13:33
Ziniet, man bija gadījies, ka es taisu kafiju, ielieku kafijas spilventiņu, piespiežu pogu, un, kamēr kafija tek, es tur maizi smērēju, traukus nomazgāju, mazajam knupi iestellēju, vai lielajam muti mazgāju (vai to visu vienlaicīgi, un jūtos baigais multitāskinga kings, haha), un tad pagriežos pie automāta un ir AHA! moments, jo krūze nav apakšā palikta...

Šodien man tā gadījās divas reizes. Pēc kārtas.
(facepalm)

(3 izteicās | m?)

Oktobris 14., 2014


06:51
Vakarrīt, ejot uz mašīnu, pamanīju zālē guļam kaķa līķīti. Izstiepies zālē uz mutes, melnbaltais kažociņš viscaur slapjš (tātad guļ no aizvakardienas, kad arī lija), un tikai spīd sarkanā kakla siksniņa. Un visu dienu ik pa laikam par to domāju - kā kāds to kaķi mājās gaida, un satraucas, un meklē. Un tas kaķis tur guļ, nabags. Ja es būtu kaķis, es noteikti negribētu beigts gulēt dienām ilgi visu garāmgājēju acu priekšā.
Vispār man ir aizdomas, ka tas varētu būt kaķis, kas dzīvo kādā no mūsu mājas 1.stāva dzīvokļiem (jo esmu redzējusi te vienu melnbaltu staigājam), bet sasodīts - kā tas būs, ja iešu un teikšu: "labdien, jums kaķis nav pazudis? jo tur viens beigts mētājas.." Un tad nu es vakar dežūrēju pie virtuves loga, lai: 1) lūkotos uz to vietu, kur kaķis guļ, ar vāju cerību, ka kāds to ir savācis; 2) klausītos, vai kāds no apakšējiem kaimiņiem nesauc minku vai muri, vai vasju vai..
Tagad tumšs, nevar redzēt. Bet kā iedomājos, ka tas kaķis tur guļ, un pār viņu tas stulbais lietus gāžas un gāžas, un citur kāds skumji skatās uz viņa paikas trauciņu, taisni raudiens nāk.

(m?)

Septembris 3., 2014


19:00
Kārlis tagad ir lielais brālis.
Un man ir divi dēli.

(35 izteicās | m?)

Jūlijs 31., 2014


18:15
nēnu, es jau saprotu, ka pēc nieka pusgada īdēšu, kāāāāāā man ziema apnikusi, un, ja marta beigās būs pusotru metru biezs sniegs, arī tad es balsī raudāšu, skatoties debesīs teikšu: "ak jel, kāpēc?", bet man šitie plusi ir tāāāā apnikuši.. esmu baltais cilvēks no mērenā klimata platuma grādiem, man nepatīk svīst šitādos apjomos.

(2 izteicās | m?)

Maijs 29., 2014


19:51
joptv, stulbais ībejs ar savu vispasaules paroļu maiņu.
mana e-pasta adrese, ar ko pirms gadiem 9iem reģistrējos ībejā, sen vairs neeksistē, a uz reģistrēto telefona numuru man neviens solīto pinu īsziņas veidā nesūta.. eh. piereģistrējos pa jaunu, bet mans viss smukais sakrātais fīdbekskōrs kaput..
nulabi, jaunajam ībeja lietotājam jāpievieno (vecais) paypal lietotājs. pie reizes jāpievieno jaunā karte ar jauno (vīra) uzvārdu. joptv! ko es lasu? ja gribi mainīt lietotāja uzvārdu (un attiecīgi - vārdu uz kartes), skanē un sūti viņiem savus legal documents!!! savādāk nekā.
es promska meklēšu tagad pa puspasauli skaneri un sūtīšu savu laulībsapliecību, vajne? ha.
taisu jaunu lietotāju, joptv. un atkal tas čakars ar kartes apstiprināšanu. vajtad viņi man to 1.50eur piektdienas vakarā atvilks, lai es to karti varu apstiprināt? un pie šī visa man tieši TAGAD gribas kādu sūdu no čainas par 1usd nopirkt un jums par šo paņaudēt..

(9 izteicās | m?)

Aprīlis 13., 2014


13:12
Vakar izgāju pie vīra!


Un jau šodien csdd atsūtījis e-pastu, kurā nav apsveikuma, bet brīdinājums, ka pēc mēneša man būs nederīgas tiesības.

(22 izteicās | m?)

Februāris 11., 2014


16:19
kāzu sakarā vēl jāizdara šīs lietas:
mīļajam uzvalks jāaizved uz ķīmisko
jāsaskaņo ēdienkarte
jāpasūta kūka
jāpasūta puķes
jāpierakstās pie friziera/špahtelētāja
tas viss! kā jums liekas, es pa 2 mēnešiem paspēšu? :D
ā, bērnam vēl derētu ko smieklīgi formālu mugurā ģērbjamu nopirkt. tas varētu būt vissarežģītākais.

(4 izteicās | m?)

Februāris 3., 2014


19:23
ojē, man taču arī šopavasar kāzas.


(6 izteicās | m?)

Novembris 4., 2013


09:24
nezinat kādu keramiķi, kas varētu pagatavot maaazliet modificētu bļodu (bez mākslas un tā), par to neplēšot 10 ādas?

(7 izteicās | m?)

Oktobris 30., 2013


08:48 - hello darkness my old friend

es jau novembrī.

(3 izteicās | m?)

Oktobris 17., 2013


12:00
Vakarvakarā, es lēni nācu no veikala. Nebiju ārā bijusi 3 dienas, elpoju gaisu un lēnām ēdu 10 gramīgo šokolādīti (60 kkal, diētiķa prieciņi), un savā prātā apcerēju, cik tieši kg man jāzaudē, lai tiktu vaļā no riepas, bet pārējo paturētu.. Manas domas pārtrauca viens melnais, kas ar tādu tipisku british akcentu uzvaicāja, vai uzcienāšu viņu ar cigareti.
"i don't smoke", atbildēju.
šis sāka ko man teikt, bet es viņu pārtraucu ar "and i'm not interested".
"I just wanted to talk" viņš taisnojās.
Es ievilku plaušās gaisu un, sakopojot visu savu vismaz gadu nelietoto angleni, viņam teicu: "I have a small baby at home, and he's teething, I haven't slept for three days, and this is the only alone-time I get in two weeks. So.. I'm not interested in a conversation either. No offence."
Un tad viņš mani pārsteidza, piemiedzot ar aci un pasakot: "Some other day then".

Bet es vispār saprotu Nacionālo apvienību, kur tie melnie ar british akcentiem rodas, man nav skaidrs. Blakus vietējas nozīmes Maximai ir atvēries "UK pizza, kebab & karsta maize" (tieštā arī rakstīts), kur pie letes stāv bārdaini arābi.
Šodien bērnam vairs nav temperatūras, un man spīd pastaiga dienasgaismā (ja nesāks līt). Un es gan nezinu, no kā viņam tā temperatūra bija - vai kāds sūda vīruss, vai (patiešām atkal) zobi.. neviens jauns nav nācis klāt, cik vien no tālienes var apskatīt.

(m?)

Oktobris 3., 2013


14:14 - mani rotās šis!

(c) kni, no šejienes.
nu, vai nav MANS zilonis, ko? :)(4 izteicās | m?)

Septembris 20., 2013


22:25
Nezinu, kā jūs tos smukos youtube linkus ar bildi liekat, bet gribēju pateikt, ka mana bērna iemīļotākais mūzikas klips bija ŠIS. Tagad ŠIS ir favorīts. Iemīļotais - tas ir, skatās, acis nemirkšķinādams.

(2 izteicās | m?)

Septembris 15., 2013


21:18

(1 izteicās | m?)

Augusts 8., 2013


11:30
dēlam nāk zobi, jau otro nedēļu. pa dienu vēl normāli, var pārdzīvot, bet šonakt viņš modās ar spiedzienu.. ik pa 40 minūtēm. un nav redzama pat ne mazākā zoba maliņa (tas tātad vēl turpināsies kādu laiku).
turklāt šodien izskatās, ka jāpavada diena mājās, jo iekšā tomēr pāris grādus vēsāks kā ārā.

(10 izteicās | m?)

Jūlijs 19., 2013


13:19
Tas nu ir skaidrs, vecums ir klāt.
Apskatījām pāris viesu namus un noskaidrojām to cenas, piemetu ciparus, un lūk ko es sapratu - es negribu kāzām tērēt Tādu naudu. To var iztērēt daudz labāk. Pirms 10 gadiem es noteikti sevi par šiem vārdiem iepļaukātu, bet tā nu tas ir.
Pat tad, ja negribu neko tradicionālu ar (pasargdies) mičošanām un visādām stulbām spelēm, ar ko izklaidēt iedzērušos viesus, tas tāpat jāorganizē un jādomā, jāgatavo un jāmaksā-jāmaksā-jāmaksā-jāmaksā.. un beigās tāpat sanāktu sasodīti stresains pasākums. Man to Nevajag.
Šobrīd pasākums apaļojas uz sarakstīties-un-pusdienas-skaistā-restorānā-kopā-ar-nedaudz-viesiem. Bez dāvanām un tostiem.

(15 izteicās | m?)

Jūnijs 18., 2013


23:20
Runājot par apaviem.. kad pusgadu (lasi - visu ziemu) ir staigāts apavos, kas domāti polārpētniekiem (nenormāli silti un nenormāli ērti, kā arī nenormāli nesmuki, bet tas jau mazsvarīgāk, kad vidukļa apkārtmērs tuvojas IQ ciparam haha), tad pavasarī/vasarā ir problēma - visi apavi, ko uzvelku kājās, berž. Visi. Krosenes, ko valkāju 2 gadus, noberza 2 reizes (varbūt noberztu arī trešo reizi, bet vairs nevelku). Visas manas (iepriekš) super-ērtās sketchers kurpītes noberza - katras citu pēdas vietu.. (nopūta) Nemaz nerunāsim par papēžkurpēm, tām man pat bail virsū paskatīties. Bet.. (nopūta) bērna ikdienā ir vismaz 3 stundu pastaiga, tāpēc (vēlreiz smaga nopūta) nopirku crocs iešļūcenes. Es nopūšos, jo vēl pirms gada I was like

un tagad man ir

bišku smukākas, bet sarkanas, jā..

(9 izteicās | m?)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba