Vīpsnas Kakts - Komentāri

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Februāris 5., 2021


[info]viipsna15:35
Izskatās, ka ebaypiegāde mani konkrēti piečakarēja.
Es jau esmu nogurusi no šīs nebeidzamās cīņas.
Bet fakts ir tāds. Pēc tam, kad ap gada miju Brexit un jaunās vīrusa mutācijas dēļ, nevarēja izmantot UK noliktavu, Ebaypiegāde ieteica sūtīt uz DE noliktavu - ar piebildi, ka muitošana tur neērta, viss pa pastu notiek, tāpēc būs ilgāk.
Nu tad izsekošanā redzēju, ka 18.janv. ir bijis "Unsuccessful delivery" un kam būtu jāseko muitošanai, sāku interesēties, kur man kas jāmaksā. Un ebaypiegādes DE noliktava man paziņoja, ka atmuitošanu neveic! Kad par to vaicāju Rīgas ofisam, visi izlikās, ka neko nezin, ka uz DE muitojamas preces NEDRĪKST sūtīt. Es vēlreiz izskaidroju situāciju, ka šādi man ieteica rīkoties viņu pašu darbinieks, kas ceļ info tālruni, bet būtībā uz e-pastiem vairs neatbildēja.
Un šodien pakas izsekošanā ieraudzīju, ka atrašanās vieta ir nomainīta uz Frankfurti, kas visticamāk nozīmē, ka paka tiek sūtīta atpakaļ uz Koreju. Ebaypiegāde telefonu neceļ.
Srsly, es raudu.
Tie ir kādi 150eur, kas man iet gar degunu (neloloju cerības, ka, pat tad ja Korejas pārdevējs saņems atpakaļ paku, viņi man atdos kaut filca vērtību), un nu esmu atkal situācijas sākumā, kad atkal jāizdomā, kā tikt pie filca.
Pat, ja man izdodas atrast kādu, kas ir gatavs pieņemt UK, tad jārēķinās ne tikai ar muitu, pārsūtīšanas izmaksām, bet arī ar PVN. Un, ja to atkal ievedīs ES - ka tik man nebūs tas jāmuito otru reizi..
Un arī par UK - tas arī ir šaubīgi, jo, ja mums tiešie lidojumi uz UK nenotiek, ir liela iespēja, ka Korejieši arī neko uz UK vairs nesūta (kā bija pirmo lidojumu ierobežojumu laikā decembra beigās).

Read Comments

Reply


No:
Lietotājvārds:
Parole:
(komentārs tiks paslēpts)
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

> Go to Top
Sviesta Ciba