sajūtu cilvēks - [entries|archive|friends|userinfo]
sajūtu cilvēks

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 1st, 2018|10:29 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|]

Tālākajā dārza stūrī komposta kaudzē bija iesējusies un izaugusi viena trekna un gara kaņepe (manā augumā). Sestdienas vakarā kāds sagrieza sētu, lai to kaņepi nozagtu.
psc izmisums.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]shelly
Date:October 1st, 2018 - 11:03 pm
(Link)
Šis ir burvīgs stāsts visiem, kas propagandē marihuānas lietotāju miermīlīgo dabu... :(
[User Picture]
From:[info]milda
Date:October 2nd, 2018 - 11:10 am
(Link)
vai tad tās parastās sējas kaņepes der, lai apreibinātos?
[User Picture]
From:[info]romija
Date:October 2nd, 2018 - 11:14 am
(Link)
tās derot tikai sviestam :)
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:October 2nd, 2018 - 01:06 pm
(Link)
Īsā atbilde ir jā. garā – ne vienmēr.

Garo atbildi ietekmē: a) apgaismojums & b) taksonōmiskās problēmas.

a) neatkarīgi no kaņepju šķirnes vai (pa)sugas, tās visas „ražo” tetrahidrōkanabinōlu jeb THC – vienu no 100+ kanabinoīdiem, kas konstatēti kaņepēs – un tā ir galvenā psihōaktīvā komponente, ja runājam par apreibināšanos. Atšķirīga ir tikai THC koncentrācija. Latvijankā jeb kūtspakaļā tā būs pārāk maza, lai pīpātu ar prieku, it īpaši pēc lietainas vasaras, taču šosezōn varētu mēģināt ;) Ne velti kriminālkodekss pat to Cannabis Sativa Vulgāris liedz audzēt siltumnīcā vai zem lampām…

b) zinātnieki vēl strīdas, cik tad to kaņepju sugu un/vai pasugu vispār ir, nemaz nerunājot par to, vai ir tādas parastās kaņepes. Parasti izšķir C. sativa (sējas), C. indica (Indijas) un C. ruderālis.

Līdzjūtība lietotājai vacatiō! Bojāt sētu, bez piekrišanas līst svešā īpašumā un vēl to demolēt vai demontēt neapšaubāmi ir pārkāpums, par kuru pienākas pa kaklu. Lai kā man negribētos piekrist Šellijas versijai (galvenokārt jau tikai tonim), tiešām ļoti liela iespēja, ka burlacību veicis kāds pīpātkārs pusaudzis. Jo atlikušās divas iespējas – Bez tabu! & LR Valsts policija – noteikti tiktu pamanītas. Par minimālu attaisnojumu puikam varu vien bilst, ka viņš, visticamāk, jautājumā ir tikpat mazizglītots kā viņa mamma. Vai mūsējās, jūs ieskaitot. (tas nav uzbrauciens, vnk. fakta konstatācija)
[User Picture]
From:[info]vacatio
Date:October 2nd, 2018 - 06:14 pm
(Link)
bet zin kā - tur jau droši vien bijis iepriekš ieplānots pasākums, jo kurš tad staigā apkārt ar knaiblēm?

Kā tu tik daudz zini par kaņepēm?
[User Picture]
From:[info]dooora
Date:October 22nd, 2018 - 08:15 pm
(Link)
man ir pusotra gada kriminālo blusu kažokā par herbārija saujas „kontrabandu” lielos apmēros, grupā & ar iepriekšēju nolūku. tā apgalvo.

mani kā izbijušu medicīnas studentu un medmāsu labu laiku interesē t.s. medicīniskā kaņepe jeb dažādu kaņepju sastāvdaļu labvēlīga ietekme uz cilvēku skafandrisko un psihisko veselību. maļos cauri meliem un samērā nesen atklātām patiesībām (par cilvēka endokanabinoīdo sistēmu, piemēram – atklāta '92. gadā, bet baltsvārči par to skolas solā praktiski neko neuzzin).

es šo sāku rakstīt pirms pāris dienām, iekams vēl pensionārei 636 vai 363 stādi tika legāli izrauti. tā arī te dzīvojam. man jau šķiet, ka neticami labi sadzīvojam.

par knaiblēm un iepriekšēju nolūku piekrītu! normāls mūsdienu vīrietis pat velō–skrūvgriezni līdzi nenēsā (ja nu pēkšņi jālido uz Briseli). tā ir rajōna acs… lāgā un ne tik.