kašķīša dzirnaviņas
26 May 2016 @ 11:00 pm
 
Viss ir vienkārši. Ziniet, kāpēc cilvēks lolo savu kaķīti, bet nepazīstamu trusīti izšmorē un apēd? Tāpēc, ka cilvēks šo trusīti nemīlēja. Pamēģiniet ieteikt cilvēkam nokaut savu mīļoto, loloto rotaļu trusīti un apēst. Hahahaha.:)
Tas pats ar cilvēkiem. Kurus mēs lolojam? Pareizi - tos, kurus mīlam. Kurus mēs mierīgi "apēdam"?

Mīlestības ir šausmīgi par maz.
 
 
kašķīša dzirnaviņas
07 May 2016 @ 05:52 pm
 

...
 
 
kašķīša dzirnaviņas
11 April 2016 @ 09:10 am
 
Pārdomas par redzēto.

Vai tagad ar vārdu "mankurts" cilvēki lepojas?
 
 
kašķīša dzirnaviņas
05 April 2016 @ 01:31 pm
 
Puisim garderobe visiem dzīves gadījumiem. Respect :)
https://www.fenikssfun.com/bildes/77-slavika-terpi-vins-ir-stiligakais-bomzis-pasaule-387
 
 
kašķīša dzirnaviņas
10 March 2016 @ 10:31 am
 
Ja tā padomā...
Varu derēt, ka peles ir tikpat sodāmas cik runči! Runči ar pelēm paspēlējas un tad pusbeigtas apēd. Vai peles ir labākas? Nē! Katras peles galvā, visticamāk, dzimst neķītra doma par runča apēšanu. Vēl vairāk! Peles uz runčiem varbūt pat vēlētos kliegt.
Visu absurdo mūžu.
 
 
kašķīša dzirnaviņas
07 March 2016 @ 09:49 am
 
Sirsnīgākā reklāma ever :)
https://www.youtube.com/watch?v=p916yeFa2Xk
 
 
kašķīša dzirnaviņas
17 January 2016 @ 03:03 pm
 
Latiņina par Ķelni (krievu valodā).
https://www.youtube.com/watch?v=lZqkSZEtvZ8
 
 
 
kašķīša dzirnaviņas
16 November 2015 @ 10:13 am
 
Cilvēku tuksnesis.
 
 
kašķīša dzirnaviņas
15 November 2015 @ 05:46 pm
 
Paldies visiem par pacietību un iecietību.
 
 
kašķīša dzirnaviņas
15 November 2015 @ 02:36 pm
 
Un ja šī filmiņa nepārliecinās, ka ar dzīvnieku cirku viss nav kārtībā, tad nepārliecinās vispār nekas.
Te var apskatīt tuvplānā ziloņu saplēstās ausis un vēl daudz ko citu.

cirks - mīlestības ilūzija
 
 
kašķīša dzirnaviņas
15 November 2015 @ 11:31 am
 
Speciāli jūzerim, kura netic nežēlīgai attieksmei pret dzīvniekiem. Šo skatīties tikai ar īpaši stipriem nerviem. Natālija Berežko un Murats Abdulajevs.

smotri mne, svoloč! stoječku priņal!
 
 
kašķīša dzirnaviņas
15 November 2015 @ 09:07 am
 
Kā gan šo video ar pērtiķēna sišanu var saukt par safabricētu, ja dresētāja ir nosaukta vārdā un uzvārdā - Natālija Berežko.
Un vai tas ir arguments, ka ļaunai attieksmei pret dzīvniekiem vienkārši neticot?
Laikam tieši tādēļ ir radušās divas karojošās puses: vieni netic savām acīm un netic ka tā var apieties ar dzīvniekiem, bet otri cenšas neticīgos pārliecināt.

P.S. Un nē, es tur nebiju klāt, bet kopš kura laika patiesi ir tikai tie video, kur es esmu bijusi klāt?

pērtiķu dresētāja Natālija Berežko
 
 
 
kašķīša dzirnaviņas
14 November 2015 @ 05:27 pm
 

cirks beidzies
 
 
kašķīša dzirnaviņas
14 November 2015 @ 04:07 pm
 
"Kāpēc dzīvnieki pakļaujas sava dresētāja iegribām? Suņu un kaķu gadījumā jaunu triku apmācība darbojas pēc “atalgojuma” principa. Citiem vārdiem sakot, par izpildīto triku, pienākas našķis. Taču savvaļas dzīvnieku dresūra ir jau pavisam cita lieta. Vai esat ievērojuši cirka izrāžu laikā dresētāju turam rokās glītā, spīdīgā papīrā ietītu zizli? Tie nav žonglēšanai paredzēti atribūti, bet gan vizuāli nomaskēta nūjas imitācija, kas dzīvniekam ik sekundi atgādina par iespējamo sodu, ja tas atteiktos paklausīt. Un jūs jau zināt, kā dzīvnieks tiktu sodīts... Sitot."
http://cirkadzivnieki.blogspot.com/
 
 
kašķīša dzirnaviņas
14 November 2015 @ 03:58 pm
 
"2009. gadā pasaulē lielākā dzīvnieku tiesību organizācija PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) uzsāka izmeklēšanu jau minētajā Ringling Bros. and Barnum & Bailey Circus. Tās laikā dzīvnieku tiesību aizstāvjiem ar slēpto kameru izdevās nofilmēt sirdi plosošus kadrus un tūkstošiem cilvēku atklāt, ka nožēlojami ir ne vien ziloņu turēšanas apstākļi, bet arī treniņu laikā izmantotās metodes, proti, no visa spēka sitot “nepaklausīgajam” dzīvniekam ar āmuram līdzīgu nūju, kuras galu veido ass, ieliekts metāla āķis (bullhooks), tiek aizķerta jutīgā āda, īpaši auss apvidū, radot neciešamas sāpes. Tieši tā – sāpes un bailes no tām liek pat vismežonīgākajam (vārda vislabākajā nozīmē) un graciozākajam dzīvniekam pakļauties absurdām cilvēku iegribām.

Skandalozie izmeklēšanas rezultāti atklāj, ka dresūrai tiek pakļauti tikai nepilnu gadu veci zilonēni, pie viņu kājām piesienot raupjas virves un raujot tās uz visām četrām pusēm. Tādā veidā ziloņu mazuļiem tiek mācīts apgulties, apsēsties, stāvēt uz divām kājām vai pat galvas."
http://cirkadzivnieki.blogspot.com/

"Aculiecinieki pat ir iemūžinājuši vairākus videokadrus un foto, kuros redzami lieli asins plankumi aiz ziloņa ausīm. Reizēm sišana turpinās veselu pusstundu no vietas – tikai lai parādītu, kurš te ir noteicējs."
 
 
kašķīša dzirnaviņas
14 November 2015 @ 03:26 pm
 
"Visā pasaulē tūkstošiem savvaļas dzīvnieku joprojām ir spiesti veikt pazemojošus un nedabiskus trikus, lai izklaidētu cilvēkus. Šos dzīvniekus izmanto cirkā, zoodārzos, kā arī citur, piemēram, filmās un televīzijas pārraidēs.

Dzīvnieki tiek dresēti, lai izpildītu trikus un atveidotu cilvēkiem raksturīgu uzvedību, kas nekādā mērā nav šo dzīvnieku dabā. Lāči, kas brauc ar velosipēdu, ziloņi, kas stāv uz divām kājām, šimpanzes, kas smēķē, un tīģeri, kas lec cauri ugunīgiem riņķiem, ir tikai daži piemēri.

Savvaļas dzīvnieku dresūra nozīmē to, ka dresētājs fiziski dominē pār dzīvnieku un iedzen viņā bailes, lai panāktu pastāvīgu dzīvnieka uzmanību un paklausību publikas vai kameras priekšā. Neskaitāmie video, kas uzņemti ar slēpto kameru, un bijušo dresētāju teiktais skaidri liecina par to, ka dzīvnieki cieš no sistemātiskas vardarbības.

Cirka dzīvnieki regulāri tiek transportēti šaurās kravas mašīnās, kurās viņi tiek pieķēdēti, tā pavadot neskaitāmas stundas un mērojot simtiem kilometru. Arī nonākot kārtējā cirka teritorijā, apstākļi nav labāki, un arī tur dzīvnieki tiek pieķēdēti šaurā platībā vai krātiņos un viņiem nav ļauts brīvi kustēties. Pētījumi liecina, ka stundām ilga transportēšana un ieslodzīšana šaurā un šiem dzīvniekiem nepiemērotā telpā rada paaugstinātu stresu, tā nopietni ietekmējot dzīvnieku veselību. Dresūra, garlaicība un psiholoģiskās ciešanas, kas rodas, cenšoties samierināties ar šiem nedabiskajiem apstākļiem, ir iemesls, kādēļ dzīvniekiem tiek novērota stereotipiska un sugai nedabiska uzvedība:
staigāšana turp un atpakaļ vai riņķošana ap savu asi;
režģu graušana un laizīšana;
galvas grozīšana uz augšu un leju vai sāniem;
šūpošanās turp un atpakaļ, tupot un apķeroties ap ceļiem;
pašsakropļošanās: kāju vai astu košļāšana, galvas sišana pret sienu, spalvu plūkāšana;
vemšana, vēmekļu ēšana un atvemšana;
ekskrementu ēšana un spēlēšanās ar tiem, kā arī to smērēšana uz sienām.
Dzīvnieku izmantošana cirkā ir novecojusi un nepieņemama parādība. Cirks izkropļo dzīvnieku patieso dabu, pakļauj viņus nedabiskai un ciešanu pilnai dzīvei un mazina sabiedrības cieņu pret dzīvniekiem."

Te var parakstīties pret dzīvnieku izmantošanu cirkā https://www.dzivniekubriviba.lv/lv/cirks/cirka-dzivnieki
 
 
kašķīša dzirnaviņas
28 August 2014 @ 01:23 am
 

...
 
 
kašķīša dzirnaviņas
20 May 2014 @ 12:39 pm
 
Tags: