Uldis ([info]uldy) rakstīja,
@ 2009-03-18 13:27:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
AKKA/LAA - jeb kāpēc vispār ir konflikts.

Es te pusdienas ēdot beidzot sapratu, kādēļ ir konflikts starp blogeriem un AKKA/LAA. Redz citi no AKKA/LAA sabīstas un maksā, blogeri nē, jo blogeri ir datorcilvēki (vismaz lielais vairums) un mums, datorcilvēkiem tā domāšana ir savādāka.

Nu tātad - tests - vai Tu esi datorcilvēks vai nē. Ja saproti šos jokus un pasmaidi, tad Tu ir datorcilvēks. AKKA/LAA cilvēki šos jokus nesaprot un tādēļ arī viss kašķis:

Tēti, vai taisnība, ka no ICQ, čatošanas un Sviesta Cibas, cilvēki paliek stulbāki? - gygygygy, dēliņ, LOL :)

Tiesnesis: - Apsūdzētais! Vai esat precējies? - Jā, tiesneša kungs. - Ar ko? - Ar sievieti. - Nebārstiet asprātības, tas ir katram skaidrs. - Tā viss nesakiet! Piemēram, mana māsa ir precējusies ar vīrieti:)))

Galvenais - vai pasmaidat pie šiem jokiem?

Programmētāja sieva sūta vīru uz veikalu un saka: - nopērc desas luņķi. Ja ir olas, paņem desmit Programmētājs aiziet uz bodi un prasa: - jums ir olas - jā - nu tad dodiet man desmit desas luņķus

Kā noturēt programmētāju dušā visu dienu?
Iedot viņam šampūnu ar uzrakstu: Saputot, izskalot, atkārtot.

Un te lūk viss atrisinājums - blogeri "piekasās" nabaga AKKA/LAA kura tak skaidri pateikusi - kurā lapā esot, skan mūzika, tam jāmaksā.

Un tagad sabotāža - visi atver AKKA/LAA mājaslapu un palaiž Winampu ar Coldplay jaunāko albumu - AKKA/LAA ieiet infinite loop...(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]watt
2009-03-18 14:24 (saite)
programmētājs, kad iet gulēt, pie gultas noliek glāzi ar ūdeni, ja naktī sagribas dzert. un arī tukšu glāzi - gadījumā ja nesagribas.

(Atbildēt uz šo)


[info]toms
2009-03-18 14:28 (saite)
Šitā tiks pākārta akakā lapa... :(

(Atbildēt uz šo)


[info]sarky
2009-03-18 18:40 (saite)
Kā zināms, ir 10 veidu cilvēki - tādi, kas saprot bināro kodu un tādi, kas nesaprot.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?