transcendentālais objekts laika galā

Jaunākais

You are viewing the most recent 12 entries

22. Septembris 2020

18:31: Tējas pauze
Mans darbs ir piegādāt iepirkumus Sainsburys klientiem. Es vagoju pa skaistajām, šaurajām Edinburgas ielām ar balti oranžu busiņu un klausos podkāstus.
Šodien pa radio pirmo reizi dzirdēju 'Wuthering Heights.'
Keitas Bušas nazāli histēriski ņaudēšana ir bezgalīgi apburoša un muzikāli interesanta, klausos to dziesmu jau kādu divdesmito reizi un skaļi dziedu līdzi.

Kāda kliente no turīga rajona zināja stāstīt, ka Skotijas Pirmā ministre plāno ieviest drakoniskus mērus cīņā ar vīrusu. Ja tā godīgi, tad krogi un citas figņas manu labklājību neietekmē, taču ja aizvērtu sporta zāles, tad gan būtu gauži, jo labākās zāles pret grūtsirdību ir notriekt savu ķermeni tā, ka sāp visi muskuļi vienlaicīgi. Taču bez svariem to nevar tik viegli panākt. Tad vēl joga un pirts. Es daudz neprasu, Nikola, patiešām.

Darbā strādā viena ungāru meitene, kura man likās kaut kādā veidā pazīstama, tikko viņu pirmo reizi ieraudzīju. Pirms koronas viņa strādāja vecpilsētā, "Skotijas viskija pieredzes centrā"
Neesmu vēl saņēmies noskaidrot visādas privātās dzīves nianses, bet ar viņu ir ļoti patīkami un viegli runāt. Kad parādīju viņai siltu rupjmaizes kukuli, kuru cep kādā lietuviešu veikaliņā, viņa man atnesa pašas darinātu saldskābmaizi, kā arī dzīvo maizes kultūru, kura jābaro ar rupjā maluma miltiem un pacietību.
Man jau patīk ņemties ar visādām organiskajām kultūrām, tagad esmu apņēmies kļūt par amatieri-maiznieku.

26. Augusts 2020

22:48: Tik daudzi skaisti, dziļi, daudzšķautņaini cilvēki, kuri nemetās pakaļ uzmanībai. Viņus novērtētu citi tādi paši. Paradokss ir tāds, ka viņi sava būtībā mēdz būt pašpietiekmi, tāpēc viņu skaistums paliek atzīts vientuļos brīžos un vēršas uz iekšu. Dažreiz viņus var atpazīt, skatoties acīs. Dažreiz viņi izpausmes pamana citi, kuri ir uz tāda paša viļņa.
Varbūt, ka mēs visi kaut kādā brīdī esam ļoti skaisti un mīloši, bet tā ir tāda mīlestība, kurai nevajag atzinības.
Ak, ja vien tas skaistums un mīlestība būtu kā iedzimtie izdzīvošanas instikti, cik viegli būtu dzīvot.

22. Augusts 2020

15:55: Meklēju "monstera" augu, un uzdūros apam vārdā Candide. Tas jau pats pa sevi ir kruta, jo atsaucās uz Voltēra grāmatas beigām, kas ir viens no labākajiem stāstu noslēgumiem.
Tur ir arī visādi resursi, diskusijas un pat augu tirgus/apmaiņa. Monstera stādiņi gan nesakarīgi dārgi, pagaidīšu līdz vide kaut ko piespēlēs.

Šorīt aizgāju uz kortu zem tilta pamētāt basketbolu un padzīvoties saulītē aiz simpsonu mākoņiem. Tur bija mazs, draudzīgs puisītis, kurš basketoja ar futbola bumbu.
Viņš kaut kad, pirms daudziem gadiem esot spēlējis, bet tagad jau viss aizmirsies lol
Mēs apmainījāmies ar padomiem un visādiem trikšotiem. Domāju, vai tas ir pieņemami, būt draudzīgam ar svešiem bērniem, bet tad nolēmu, ka nav ko uztraukties par tādām lietām, jo tāpat izturētos arī kādu tikko satiktu pieaugušo.

27. Jūlijs 2020

22:57: Bulls on parade
Ļoti daiļš Bitcoin breakout. Interesanti, cik augstu tie zaļie stabiņi šoreiz uzkāps.

10. Jūlijs 2020

08:23: Bald, bankrupt and barely alive.
Bald&bankrupt ir YouTube ceļojumu vlogeris no Anglijas. Viņš kādu laiku nebija publicējis jaunu video, taču vakar viņš pastāstīja par savu Covid pieredzi Serbijas slimnīcā.
Jāatzīst, ka līdz šim neesmu uzskatījis, ka maskas nēsāšana man personīgi būtu dedzīga vajadzība. Tāpat kā vairākumam šeit, Edinburgā, man tas šķiet neērti, atsvešinoši un galu galā "tās maskas jau jāliek tāpēc, lai neizplatītu vīrusu citiem. "

Esmu lasījis dažādas pieredzes no saslimušajiem un ar noslāpētām bailēm atklājis arvien jaunas slimības komplikācijas.  Taču līdz šim tas viss šķita kā tāds attāls bubulis, ar kuru noteikti jau tiktu galā, ja tas atnāktu līdz šejienei. Neviens, ko es personīgi pazīstu ar šo slimību nav tieši saskāries. 
Bald video vakar mainīja manu viedokli, jo arī viņam nepatīk darīt lietas, ko uzspiež citi, viņš arī domāja, ka tā masu histērija taču viņu neskars. 
Ja maska samazina procentuālo iespēju saslimt ar Cov19 kaut par dažiem procentiem, es šo iespēju izmantošu, jo fuck everything about this bloody virus


29. Jūnijs 2020

22:08: Pelavas Inc.
Victory comes from finding opportunities in problems.
Sun Tzu

Jāņu laiks šogad bija ļoti īpašs. Piedalījos rituālā ap ugunskuru, dziedāju latviešu dziesmas un gāju jūrā peldēties. 
Bet tas laiks ir pagājis, tagad kārta izmantot to uzņemto enerģiju, lai palīdzētu sev, un cerams, ka arī citiem. 
Esmu pamanījis, ka visiem ir problēmas, pilnīgi visiem. Būt apmierinātam ir tikai īslaicīga novirze no dzīves kondīcijas. 
Neizbēgamas klapatas, tā ir mūsu vide, bet sasodīts, mēs kā suga vienmēr esam izcēlušies ar spēju pielāgoties savai videi.
Kādu metodi jūs izmantojat, lai atsijātu savus graudiņus no pelavām?


24. Jūnijs 2020

15:47: Videoklips koronafrīkiem
Man ļoti pietrūkst pirts

15. Jūnijs 2020

17:36: Dilemma
Nevaru izlemt, vai šodien vaibot, klausoties "Harmony Of Difference," aiziet ar Zani pastaigā gar jūru, lasīt The Expanse, vai uzrakstīt cibā kaut ko par Chaz(varbūt jau CHOP?)
Man piemīt vairākas nejaukas īpašības, bet neizlēmību gan cenšos izskaust, jo neatlaidīgās un mērķtiecīgās raksturīpašības, šķiet, ir pats krutums.

Mūzika: Kamasi Washington - Integrity

9. Novembris 2019

19:45: Blessed brīvdiena
Šo dienu sāku ar kādas tēmas izpēti. Scenārija rakstīšanas kursiem pēc nedēļas jāiesniedz pirmās trīs lapas. Rakstīšu romantisku vesternu par Ulsteras skotu diasporu, viņi emigrēja no Īrijas uz Mežonīgajiem rietumiem. Lasu Vikī un skatos visādus viģikus, kā arī studēju grāmatas par stāstu struktūru.
Ap pusdienas laiku nolēmu, ka jāpamēģina nopeldēties Ziemeļjūrā, kamēr visi staigā ietinušies šallēs. Kaut dzīvoju pie jūras, te tomēr ir pilsēta ar visādām industriālajām struktūrām, bet kādas pusstundas brauciena attālumā ir brīnišķīgā Gullane pludmale, uz kuru nereti aizbraucu vasarā. Negribējās braukt vienam, bet Ernestam vajadzēja sagatavoties D&d sesijai ar saviem interneta draudziņiem. Beigās tomēr piekrita, ar nosacījumu ka atpakaļceļā iebrauksim paēst "Five guys."
Ūdens šķita siltāks kā gaidīts, spīdēja saule, un negribējās iet krastā, bet sāka salt pēdas. "Five guys" burgeris ar dārzeņiem un sēnēm nebija nekāda kulinārijas panaceja, bet viņiem ir grauzdēti zemesriekti čauliņās un riktīgi kruts gāzēto dzērienu automāts ar visādām funky variācijām - kā Fanta ar vīnogu garšu.
Tagad man iesārtuši vaigi, no iekšas izstaro tāds veselīgs siltums, jūtos ļoti viegli un, kā lai pasaka, tonizēti. Varu droši ieteikt nopeldēties aukstā jūrā.

2. Novembris 2019

18:30: Sirsniņpolka
Interesanti, vai ievainotu ego var pārveidot radošā izejas punktā? Saka jau, ka labāk visu darīt no mīlestības aspekta.

25. Oktobris 2019

00:37: Sadzīve
Tā jau tas ir, ka dzīve piespēlē tādas pašas situācijas, kad neesam no tām iepriekš kaut ko iemācījušies. Dzīvei ir tā lielā, uzpūšamā Mikimauša roka, uz kuras rakstīts "look here, stupid".
Tad nu tā ņemas un -punkš, pieklauvē pie mūsu cietajiem pauriem.

15. Oktobris 2019

16:29: Tur jau vairs nav tikai mazie nazīši.
Tagad, kad mēs ar Astru esam atkal kļuvuši par draugiem, man jāizdomā jaunu hobiju, kurā mesties iekšā.
Tā kā šoruden vēl neesmu sagatavojis ziemai "kimchi," nolēmu ieskriet ķīniešu bodē, kurā bija viss! Sākot ar daikonu un īsto kāpostu līdz "lobster brand" zivju mērcei.
Protams, korejiešu gaišās čili skaidiņas tur nebija.
Bet kur to visu sagatavoto korejiešu kāpostu fermentāciju glabāt? Pagājušo reizi izvēlējos lielu stikla burku, bet tradīcija paģēr māla podus. Labi, nav jau mana tradīcija, bet huļi tad tie labie cilvēki korejā izvēlējās tieši māla krūkas?*
Laikam jau būs jāmācās izveidot pašam savus māla traukus. Man patīk tas meditatīvais veidošanas process, bet uguns? Tas jau kļūst jautri. Tikai jāuzaicina vēl kāds topošais amatnieks, jo kopā vienmēr jautrāk.


*Noteikti jau lai apraktu zemē, kamēr auksts.

Powered by Sviesta Ciba