transcendentālais objekts laika galā

Draugi

You are viewing the most recent 50 entries

2. Marts 2021

laimigais777 @ 22:17: clubhouse
Clubhouse ir hujņa. Tur visi ir kaut kādi “black influencer/ CEO of TrueBrainNootropics/ artist”, es burtiski nesaprotu pat jēgu, vnk atrodi forumu vai discord serveri, kas ir saistīts ar tavām interesēm. Zem “identity” topic pat nav “white supremacy”. Tiktokā vēl ir kaut kas interesants, šis ir vienkārši hujāts cilvēkiem, kuri domā, ka ir svarīgāki, nekā patiesībā ir. Bet moš kaut kad mainīšu domas. Anyways, ja vajag invite, varu atsūtīt. Peace!

kisswithafist @ 21:38: Šodien taisīju Madrasas kariju no paštaisīta karija pulvera. Nezinu, kas nogāja greizi, bet rezultāts ir nejēgā intensīvs. Neteiktu, ka slikti, bet laikam tomēr pirktais man patīk labāk. Žēl, ka tas Cēzarā bij izbeidzies, vismaz maigajā versijā. Aso es necik tālu neaiznesīšu.

Protams, ir ļoti smieklīgi, ka man ir 0 nojausmas, kā autentiskajai versijai būtu jāgaršo. Bristolē dzīvoju virs indiešu restorāna, kurā gan ne reizi neiegāju, jo tolaik domāju, ka visi indiešu ēdieni garšo vienādi un man negaršo. Kāda iedomība, kāds stulbums. Lai arī vietējais ķīniešu džoints man gan nepatika. Bet vismaz pamēģināju.

methodrone @ 14:59: Service.
It's kind of a good feeling when your ego is diminishing. It makes you see that it wasn't real in the first place. That the prison wasn't real and you could have walked out anytime you wanted, if you wanted, if you knew. How much of it is satan how much of it is you?

nrk, posting in pajautaa @ 13:46: Varbūt kāds ir gatavs pārdod Bikibuki sērijas grāmatiņas? Meklēju nr. 3, 6, 38, 39, 42, 43, 46, 49, 50, 52, 53, 55, 57, 60-63, 70, 71, 78, 79, 80, 83, 94, 99 (Ja nepajautāšu, neuzzināšu; bet nespriediet par mani pēc šīs vienas vēlmes kolekcionēt)

ingmars @ 12:13: sliktu ceļu
Konservatīvajiem novēlu neizdošanos. Paredzu, ka intelektuāls konservatīvisms ir šauras nišas produkts, kas tā arī neatradīs vērā ņemamu auditoriju. Piemēram, lielākajai daļai homofobisko cilvēku nav vajadzīgs Aristotelis, lai ienīstu gejus.

ingmars @ 11:43: prezidents
Es esmu Latvijas posthumānistu asociācijas prezidents.

ingmars @ 11:23: es esmu tikai čalītis, kas grib spēlēt videospēles
Pēdējās trīs dienas daudz spēlēju Dyson Sphere Program. Līdzīgs Factorio, tikai daudz glītāks un nopulētāks. Vakar pabeidzu jauno konveijeru līniju, kas ciešamā ātrumā ražo un orbītā palaiž Daisona mākoņa satelītus.

ingmars @ 11:20: kristiešu radikalizācija
Nekad nevarēju iedomāties, ka mans 2013. gada raksts Satori izraisīs šādu ķēdes reakciju.

1. Marts 2021

methodrone @ 23:24: Ejam prom papinj.
I don't know why this triggers me so much, lol. Maybe it's my snake sense. Es jau pilniigi izteelojos jaunaako Crown seeriju, kur nabaga Elizabete kaarteejo huinju meegjina ielociit savaa psihee taa lai viss integreetos un asimileetos, so she can keep calm and carry on, for the duty.

"They were sick of the dreadfully intrusive British press, sick of the constraints of royal life, sick of being criticised, and desperate for a new life in America that would free them from their terrible lives. Above all, they wanted PRIVACY. But it turns out that being left alone is the very last thing Meghan and Harry wanted. Barely a week has gone by without some new announcement from the couple - from their lucrative Spotify podcast and Netflix documentary deals, to endless Zoom interviews and chats, a newspaper op-ed written by Meghan revealing she'd had a miscarriage, and then news of a new baby accompanied by intimate pictures of them lying under the tree of love. Harry decided to prove his lust for privacy by giving an interview about his private life on top of an open-top bus in Hollywood to his mate James Corden. Harry's bus confessional was just the hors d'oeuvres for the main 8-course meal this Sunday when the pair of them sit down with chat queen Oprah Winfrey for a mega prime time CBS interview that's apparently so juicy it's had to be extended from 90 minutes to two hours."

10m_zem_uudens @ 15:28: i care about you. 9.2 no 10! pirmā filma kinoteātrī covid ēras laikā. nedaudz pozitīvāks un asprātībām piesātinātāks džokerīgais stāsts par sievieti biznesā.
mūzika, aktieri, scenārijs (!), režija! dažās vietās scenārijam varēja just, kur sasteigts, bet vispār varēja patīkami nopūsties par skaisti padarītu darbu. tāds pielikums visam vēl - kāds kinoteātrī tieši priekšējā rindā mums bija aizmirsis savu iphone, un zvans bija tik skaļš un iederīgs (iezvanījās tieši konkrētos suspense brīžos :D), ka mēs bijām pārliecināti, ka tas ir skaņas efekts filmā.

methodrone @ 16:10: Saklausījos par Ravī skandālu.

Atjautu, ka baznīca ir tāda pati kāda visa pārējā cilvēku pasaule. Baznīca nav drošības saliņa, kur patverties no vilkiem, vilki ir un būs visur. Pat tā ir, ka jo baltaks jērs jo melnāks vilks tam apakšā. Viss, viss, viss, ko ir veidojuši cilvēki ir kļūdu caurstrāvots un mokās. Cilveks cilvēku neizglābs bez Dieva klātbūtnes.

Cilvēkiem nav kur patverties uz Zemes, kā tikai Jēzus teiktajā, un vienam otra dvēseles skaidrībā.

Nav jau brīnums, cik pretīgi cilvēkiem ir pret baznīcu.. vieta, kam jābūt vissvētākajai un drošākajai, topot par vilku midzeni, raisa vēl nepielūdzamāki, neglābjamāki riebeklīgu kontrastu. Nevienam plakstiņš nenorāustās par vilkiem valdībā vai korporācijās, bet baznīcā.. tie ir baismīgi velni.

Vispatiesākā mācībā, ko es dzīvē būšu iemācījusies, ir vienmēr paturēt pratā, ka nav uz Zemes neviena cilvēka, kas ir nevainojami sirdskaidrs, tātad arī neviena kopa, istitūcija vai iniciatīva.

Vai dzīvot visu apšaubot? Kā cilvēkam attīstīt tik nekļūdīgu moralo kompasu, kas pasargātu? Bet gan jau ka Dieva savādā spēle ir arī briesmas un šausmas, kurās savus dimantiņus Viņš pulē.

kisswithafist @ 12:16: Šodien nositu pirmo lodžijas mušu. Bija krietni jāpacīnās, galīgi nebija miegaina. Pavasaris sācies vardarbīgi.

methodrone @ 09:02: Omg, I cannot deal with Meghan and Harry. Viņi ir tik megamasīvi sisiji. Kā cilvēki var būt tik clueless par to, kas ir crownlife. Protams, ka tā ir loma, kas sūrīgi jāspēlē, upuris kas pašaizliedzīgi jānes. Kroņa dzīve nav priecīga un bezrūpīga esības idille ar daudz foršām mantām, bet gan drīzāk, kā tās gleznas uz kurām cilvēki skatās un apbrīnā nopūšas, bet paši gleznas tēli ir sastinguši un izslāpuši, un tādas pašas ir visas viņu mantas. Atliek tikai mazliet palūrēt The Crown, lai saprastu, ka viņi visi ir labi apģērbušies kalpi, buržujīgi cietumnieki, kas sāpīgi kavē laiku līdz nākamajai sāls maisu stibīšanai.

Es nezinu, uz ko tās meitenes un puiši, kas ieprecas kronī, domā ka parakstās vai neparakstās. Un tas ir tik neglīti un patētiski, ka viņi vienkārši nevar aiziet prom with no hard feelings, bet gan spļaudoties un gaudojot ar aizkautām acīm un neremdināmu aizvainojumu.

Viena dzīves patiesība ir visaptveroša.. ja cilvēks ir nožēlojams, viņš būs nožēlojams visur, bet ja cilvēkam ir patiesa esības apziņa, tad viņš izdzīvos dzīvi neskarts.

laimigais777 @ 10:35: naudas pieprasījums
Vakar ar pacanu tīrijām stūdžu, pēc tam stāvam laukā, dzeram pivīšus, kurījam hašu, runājam kaut kādus prikolus, viss kā parasti. Tad pēkšņi viņš paskatās telefonā, viņa sejas izteiksme paliek domīga, viņš saka: “man tikko atsūtīja naudas pieprasījumu, lai nopirktu plan b, es nezinu kā par šo justies”. Es tā pārsmējos.
Es ļoti ceru, ka tā šļuška arī nopirka to plan b. Lai gan viņš būtu labs tēvs, es nezinu, vai šis ir īstais laiks...

28. Februāris 2021

laimigais777 @ 20:49: hash
Hashu iekuriiju, dirsaa

kisswithafist @ 18:55: Pankūkas no auzu miltiem sucks. Pamēģināšu vēl rīt ar banāniem, jo tā māsa ieteica, ka esot labi, bet lielas cerības nelieku.
Karoč, es tā saprotu, ka tikai mandeļu milti ir vienīgā daudz maz jēdzīgā bezglutēna alternatīva, ja? Nu un parastais bezglutēna maisījums, lai arī tas ir gaužām garlaicīgs.

runcis @ 00:00: ... tālāk ... )

27. Februāris 2021

laimigais777 @ 23:10: image2.jpeg
77463-B83-EEBF-4409-A437-B5-F08-E3-F9761

Mūzika: beach house - saturn song
laimigais777 @ 22:55: mans opis
Mans vectēvs bija RTU profesors, vēl viņš bija dzīvs pirms pāris nedēļām, tagad vairs nē. 14. feb rītā ap plkst. 00:30 viņš nomira, un es redzēju tieši to mirkli, kad viņa dvēsele pameta ķermeni, telpa palika nevis auksta (kā kādreiz sci-fi filmās rāda), bet siltāka. Vispār nāves process nav glaimojošs. Es kādu laiku līdz viņa bērēm vainoju sevi, jo manis dēļ lielā mērā viņš nokļuva līdz punktam, kad nomira, pareizāk sakot, es, labu gribēdams, gribēju palīdzēt (jo viņš negribēja saukt ātros), jo mana vecāmāte zvanīja un lūdza palīdzību.
Jebkurā gadījumā, man ir tāda sajūta, ka viņš zināja, ka tā notiks, un viņš veica izvēli nomirt, kur viņš jūtas ērti - starp savām grāmatām un rakstāmgaldu. Un es to cienu, samierināties ar savu laiku un izvēlēties aiziet ar vismaz kaut kādu cieņu ir laba lieta, un es ļoti ceru, ka es arī varēšu aiziet, saglabājis savu prātu un pašcieņu (nenomirt slimnīcā vai pansionātā).
Pagājušajā naktī es viņu redzēju sapnī, mēs bijām ar manu omu un opi Jelgavas Katedrālē. Man bija ļoti īsa taču smieklīga saruna ar manu opi un tad es pamodos, man ir žēl, ka vairs nedzirdēšu viņa smieklīgos stāstus par saviem studiju gadiem, praksi Maskavā vai kur tur, armiju utt.

Mūzika: death grips - up my sleeves
requiem, posting in pajautaa @ 18:53: varbūt kādam ir pie rokas Rilkes "Stundu grāmata" latviski un var izpalīdzēt nofočējot I,2 un I, 4 tekstus?

laimigais777 @ 05:19: crypto
Šis tirgus nedaudz mani iegruzī. Lai gan es jau šī gada laikā esmu nopelnījis vairāk kā pagājušajā gadā kopā, mani nereāli iegruzī fakts, ka mans portfolio -45% šajā nedēļā. No vienas puses, īsas cenu korekcijas ir labas un pat vēlamas veselīgā tirgū, taču tas nemaina to emocionālo pusi. Ir grūti turēt aktīvu, kura cena dienas laikā var sarukt par 50%, bet tādu nu spēli esmu izvēlējies spēlēt un ar to būs jāsamierinās.
Mana jaunā mīļākā valūta ir AVAX, galvenais iemesls šādai izvēlei ir tas, ka AVAX ir pašam savs blockchains un jau eksistē DEX (Zero Exchange, Pangolin, drīzumā arī Apricot), kas izmanto AVAX blockchain ETH vietā. Jau vairākus mēnešus ETH ir pilnīgi nelietojams, piemēram, nesen vēlējos ieķert kaut kādu kārtēju pajeet shitcoin, bet, kad es to centos izdarīt, konstatēju, ka 100$ darījums man izmaksātu papildus ~100$ gas fees.
Jā, rīt tikšot implementēts EIP-1559, bet, kamēr nav iznācis ETH2.0, es būtu skeptisks par uzlabojumiem.
Ja iepriekš lielākā daļa mana portfolio bija Ethereum, tad tagad es kā primāro valūtu turu AVAX. Jā, AVAX nav perfekts, bija tas sūds ar bonus block, bet šeit jāatceras, ka nebija nekādas problēmas ar double spend, tas bija double mint, kas arī tika atrisināts.

26. Februāris 2021

ingmars @ 20:16: FF
Izgāju Final Fantasy; lasot epilogu, knapi valdīju asaras. Tagad atlicis Final Fantasy II un Final Fantasy XV.

laimigais777 @ 17:13: the industrial revolution and its consequences have been a disaster for the human race
Šodien izlēmu pārlasīt lasīt tēvoča Teda manifestu. Pēdējo reizi, kad lasīju ļoti fokusējos uz industriālo darbību, šoreiz vairāk pievēršu uzmanību niansēm, piemēram, tas, kā viņš izvērtē laikmetīgos kreisējos un viņu psiholoģiju. Man šķiet, ka tas ir visai korekts skatupunkts- liela daļa no visa “cancel culture” un globohomo prikola ir izskaidrojama ar izteiktu vēlmi pēc novērtējuma, zemas pašvērtības, un bezpalīdzības.
Kaut vai šie tīņi, kuri tiktokā bezgalīgi maļ “homofobija nav viedoklis” sūdu. Viņi signalē citiem tādiem pašiem savu morālo stāju, sagaida tādu kā sociālo/morālo armatūru.
Anyways, domāju, ka, kad man būs mazāk pienākumu, šo Teda Kačinska darbu pārtulkošu, vidusskolā anglenē man bija 10 tak što šito 100 punkti varētu.

ingmars @ 13:58: VA
Vistu akna.

laimigais777 @ 10:34: hahahahaha
man kādreiz bija crush uz Alice Glass :-D

laimigais777 @ 00:54: nē, es strādāju sintēzē, bet es gribētu strādāt bioķīmijā. :-) lol
tu vēlies iegūt pilnīgi bezjēdzīgu augstāko izglītību? tu gribi visu mūžu pisināties ar barotnēm un organiskajiem šķīdinàtājiem? Izvēlies bioķīmiju!

25. Februāris 2021

kisswithafist @ 21:46: Ja gribat baudīt debešķīgas vakariņas, vajadzēs drusciņ sagatavoties iepriekš.
Ņemam cūkas karbonādi, sagriežam biezās šķēlēs, iemarinējam apmēram tasē ananasu sulas + divas ķiploka daivas + 3 ēdamkarotes brūnā cukura + tikpat sojas mērces.
Vakarā ņemam karbonādi ārā, pagatavojam, kā sanāk.
Kamēr cepas karbonāde (es airfryerī), marinādi ielejam katliņā un pielejam vēl ananasu sulu. Vārām, līdz bišku sabiezē, piekuļam klāt sviesta daudzumu, kas šķiet pareizākais.

It is glorious.

Ā un es šodien uzvarēju turnīrā, tāpēc man uzvaras šampis ribās. Bet zinu, ka arī tāpat ir labi :)

laimigais777 @ 21:37: es pēc kādiem 20 gadiem
D8-B04284-84-C4-481-A-BDF1-6-DEBE5-C6-FEB0

ingmars @ 20:40: ieklausieties JP
https://youtu.be/7E0L6om2JtU

laimigais777 @ 20:23: on the jewish question
just be yourself :-)

ingmars @ 19:12: Episode 24 Cut 083


methodrone @ 14:39: Kāpēc vienmēr it tā, ka rīta stundai ir zelts mutē, bet līdz ko pulkstenis sāk rāpot pāri diviem, tā knapi vispār pietiek dvašas, lai nostātos kājās.
Un tieši stundai no kādiem 10.00-11.30 ir zelts, mutē. Lai cik agri celtos, viņu nevar īsti atrast pirms tiem desmitiem, un knapi ieraudzīt no divpadsmitiem uz priekšu.
Kā strukturēt dienu tā, lai ja zelts ir zudis, tad var vēl atrast kādu sudrabiņu, safīriņu, kaut varu vai bronzu?

laimigais777 @ 14:38: par cehs.lv
Cehs.lv ir miskaste, visi tie, kuri tur kaut ko raksta, ir bomži. Es nevaru iedomāties, cik debilam cilvēkam ir jābūt, lai domātu, ka “ha, ha, Latvijā dzer dvuļas” ir smieklīgi. Man varbūt pamatskolā tas likās labs prikols, bet šie ir 40 gadīgi mužiki, kuri ir iesprūduši tīņa garīgās attīstības līmenī. Nekas, ko viņi dara, nav smieklīgi, un tad, kad viņi kaut ko nopietnu cenšas uzrakstīt, tas iznāk arī tādā sākumskolas/pamatskolas domraksta melnraksta līmenī.
Es šeit negribu teikt, ka es esmu kaut kāds ģēnijs un radošais dižgars, taču es varu apgalvot, jo ātrāk tādi tipi kā Toms Lūsis nosprāgs, jo labāk mūsu mediju telpā būs!
Līdzīgs viedoklis man ir par Satori un reizēm arī Punctum. Bet šiem kantoriem vismaz 1/10 reizēm kaut kas tiešām interesants iznāk, kamēr cehs.lv var delfi+ publicēties desmitiem gadu un viss, ko es tur salasu ir kaku skaņas un lēti prikoli.

Mūzika: gmail and the restraining orders
ingmars @ 13:24: twinkies are back, but at what cost
Twinkies.

Twinkies. Twinkies.

Twinkies. Twinkies. Twinkies. Twinkies. Twinkies. Twinkies.

Twinkies.

ingmars @ 12:51: rip in piss
Atdusies mīzalos, patiesība.

methodrone @ 10:35: Antidote to chaos.
Es senāk un pavisam nesen vēl domāju, ka filozofija ir esības death star, ar ko iznīcināt universālas patiesības un maigi atdoties simtupirmajā istabā žurkām. Bet kurš to būtu domājis!

Filozofija ir ideāls, pats labākais rīks, ar ko satriekt pīšļos jūsu parazītiskās domiņas un iedibināt patiesu Klusumu. Un mēs jau visi zinām, ka Klusums = Dievs.

Filozofija ir matemātika! Un jo postmodernāka un un dekonstruktējošāka jo labāk! Filozofija ir vienīgais veids, kā neatļaut jūsu parazītiskās domiņas.

Un atkal un atkal cilvēki cietīs no vēstures zināšanu trūkuma. To, ka jūsu universālās patiesības un vērtības dāvināja Jēzus - jūs nezināt. Un to, ka jūsu grēkus un maldus banalizē to tētuks Ludvigs un dekonstruē tētuks Derrida - jūs arī nenojaušat.

Ja nekas nav patiess un īsts, tad arī jūsu maldi ir solaris pirdieni. Kad iestājas Klusums, patiesība liks drebēt izmisumā un svētlaimē, tāpēc gatavojieties un stiprinieties, jo abos gadījumos tas būs satriecoši.

Man nekas nesagādā tādu svētlaimi, kā uz lietām skatīties filozofiski. Jo Dievam nevajag vārdus un skaidrojumus; bet maldi pļurkstēs un svīdīs izmisumā līdz pasaules galam.

ingmars @ 12:37: king
Old Gainax.

laimigais777 @ 10:56: guide to financial independence
12-CD4298-7747-4-E15-951-B-28-E38-A2-FB7-E7
random die


zilnezal @ 01:25: Dzīves apdeits
Čau, dienasgrāmatiņ!
Tagad es dzīvoju vienpadsmitajā stāvā. No mana loga var redzēt skursteņus, kuri atvemj nepāraujamas mākoņu straumes, VID ēku un Ķīšezera nepieradināto krastu.
Baušķenieks mums atdeva lielu koka galdu, kas piešķir mūsu studio dzīvoklītim īstu Skandināvu šiku, turklāt palīdz iedalīt istabu vairākās mazākās teritorijās.
---
Man aizvien nav darba, bet man ir "Tvērums". Tas šobrīd ir manas dzīves centrā. Žēl, ka ar darba prieku nevar apmaksāt rēķinus.
Viss mans laiks ir aizpildīts, aizpildīts ar kaut ko, ko man patīk darīt, ko es saskatu kā dzīves piepildījumu, bet fonā drūmi glūn nepieciešamība-pēc-ienākumiem
tiš-tiš, doma. Gan jau nauda atnāks. Naudai taču patīk, ka to glauda (es saku, un iztērēju simts eiro rimi - jo tagad, kad dzīvojam dzīvoklī, atklājas, ka mums nepieder pulka fundamentālu ierīču - tādu kā tējkannas, pannas, šaufeles, veļaspulvera.........

Šodien pirmo reizi mūžā biju radio. Kultūras Ūnijas laikā. Ar Sofiju. Kaut kad būs ieraksts. Padalīšos.
Bet rīt mēs pie kapiem filmēsimies televīzijas kultūras ziņām. Vilkšu savu faux kažokādas mici, tādu kā sofija. Žēl, ka nav atnākusi pasūtītā kleita - pasūtīju tādu pašu, kā viņa. Nekas. Cerams, ka pietiks ar cepurēm, lai iekustinātu kādu modes trendu.

Brr. Vajadzēja gandrīz nedēļu lai atietu no pārvākšanās. Tik daudz spēka tas prasa. Aizvien jūtos vāja. Bet ir labi. Vakar bijām pastaigā, aizgājām līdz Bābelītim. Nekad vēl, apzinātā vecumā, neesmu dzīvojusi tik tuvu dabai. Ir jauki.

Ata

24. Februāris 2021

laimigais777 @ 18:33: image1.jpeg
9-DC7-E2-DC-31-C4-4-C46-B5-DE-36-D40-DC9-C7-EB

laimigais777 @ 18:22: :-)
sveiciens Talsiem, mēs par jums neesam aizmirsuši, mīlam jūs, turās!

laimigais777 @ 16:56: plāns vakaram
šovakar sam hyde maratons
dikti gribas, lai bārdains, resns džeks man saka, ka man jāattīsta sevi
tāpēc arī viņam maksāju katru mēnesi par contentu.

get a skill

ingmars @ 13:57: nt
Nogrimušais templis.

ingmars @ 13:26: levitation unlocked
Nu labi, es laikam beidzot esmu iemācījies levitēt. Galvenais knifs ir horizontāli prātā redzēt kā bezgalīgas kāpnes, pa kurām skrien lejup galvu reibinošā ātrumā, uz reta pakāpiena viegli atsperoties ar purngalu.

methodrone @ 10:24: Multikulturālisms pēc visiem loģikas parametriem nestrādā.

Vienīgais, kas tam liek strādāt, ir cilvēku trauslā vēlme, lai tas strādā. Bet ko darīt ar kadriem, kas negrib lai strādā, jo nestrādāšana ir neatņemama viņu kultūras daļa? Varētu teikt, ka kamēr lielākā daļa gribēs lai strādā, tikmēr šādus negribētājus var novaldīt un atspiest atpakaļ. Bet ja nu kāds pasaka 'vairākuma' kultūra ir pret viņa 'mazākuma' kultūru? Protams, ka vairākuma kultūra, esot loģisks radījums, sāks par to stresot un funktierēt, un ja loģikai tiešām jāuzvar, tad vairākumam no sevis būs jāatsakās. Vienīgais veids, kā vairākumam izdzīvot būtu kļūt 'neloģiskam' un teritoriāliskam.

Patiesa, auksta un dzelžaina, cilvēciskā taisnīguma loģika tiešām būtu dot vienādas tiesības gan tiem, kas grib saticību, gan tiem kas negrib saticību, atļaut ka tas kas ir slikts ir labs ir slikts ir labs, visi reizē. Un tad ir skaidri redzams, ka viņu visu alga ir haoss un anihilācija.

23. Februāris 2021

laimigais777 @ 21:26: jautrs fakts par mani
Par mani cilvēki saka daudz ko, es pieļauju, ka pat pašlaik kāds runā baumas par mani man aiz muguras!!!! Taču viena lieta, kas noteikti reti kuram ienāk prātā ir tas, ka man ir nevis paranoja, kad jocīgi sēžu autobusā skatoties pa logu un klusi izrunāju dažādus nesaistītus vārdus, nē, man arī ģimenē nav nekādas medicīniskas vēstures ar šizofrēniju, es vienkārši domāju haikas. Jā, es jau kopš vidusskolas gadiem domāju haikas, tas nav pat īsti kaut kāds mērķis vai hobijs, man vienkārši reizēm uznāk kompulsīva vēlme aprastīt to, ko redzu 5-7-5 zibju tekstā. Tas nemaz nav tik savādi, ir taču cilvēki ar autismu, daunīši, arī dažādas citas garīgas un fiziskas kroplības.
Es domāju savus dzejoļus sākt pierakstīt, kompilēt un nodot nākamajām paaudzēm, varbūt 90 gadu vecumā beidzot saņemšu to laligabu, kas man pienākas.

Mūzika: aphex twin - on
laimigais777 @ 18:54: image.jpeg
šitādā vietā es dzīvoju
2-AD88-CA6-D749-4924-8-F8-B-3-E86-D7006-D95

methodrone @ 16:11: Freedom Day
Vakar klausoties Borisa roadmap, mani teju pārņēma sašutums, ka kā ta tā tagadiņās visu vērs vaļā, papiņ!? Un reizē vienā datūmā, koa? Cilvēku tak būs pills, nu!? Nu kā tagadiņās tā, vai tas vispār ir iespējams? Savu mūžu neesu redzējis, pfa..! Kas Borisam prātiņš aizkūkojies, un kāpēc mazais Vitijs neko neprotestē? Varbūt šī ir tikai kārtējā shēma, kur cilvēkus maksimāli iejūsmināt, lai pēc tam viņu jūsmuliņus paņemtu un saberzzztu zem dubļaina, lietaina pavasara zābaka, jo tas ir kā mūsu neveselīgā jo-jo lokdaunu dinamika tagadiņās strādā..

Bet nē.. šī cerībiņa ir for reals. Jo ja tās vakcīnas tik labi strādā kā viņi saka, tad es neredzu loģiskas dabas pretenzijas par tik ķecerīgi, āriš-ķī-gi vaļīgu plāniņu!

Šorīt pa saulīti gāju uz darbiņu atkal atbilēt savus iknedēļas divus ī-meilus, un man pat bija mazliet klusi gavilējoša apjausma, ka šis varētu kļūt par trendu, un ka reāli reāli bruv, tuvākajā nākotnē man atkal būs darbs uz kuru var iet un kur ir Cilvēki.. un notiek lietas. Pēc darba es tik ļoti saulē sapsihojos, ka nogāju 16 000 soļus kājām uz mājām, pa ceļām izdzerot vistas zupu no Pret un apēdot mandeļu-šokolādes kruasāno no Gails, virpinoties pa pilsētas centra ieliņām maniakāli boķējot skatlogos, gandarīti transcendējot skatu māju jumtos.

Pilsēta ir kā ceriņa pupmuriņš, kas nu tik tūlīt ziedēs un smaržos!

kisswithafist @ 16:55: Self care, ja. Nodomāju beidzot uz jūru aizbraukt, izvēdināt pauri.

Kamēr līdz jūrai tiku, jau biju izbesījusies, jo tīrīts tā, vietām ir, vietām nav, vietām ok, vēl pa šļuru var paiet.
Pludmalē savukārt sagaidīja besīga lifta mūzika no vienīgās kafejnīcas, kas darbojas. Un sāka līt. Ja pirms tam biju domājusi pēc pastaigas šai kafejnīcā pacienāt sevi ar suši vai vismaz kafiju, tagad gribējās logus izspert. Man nav pie ūdens jādzird jūsu sūdu. Nez, tas vispār ir legāli?

Anyhow, izbesījos, devos uz vilcienu. Pēdējie 100 metri bija jāiet vieglā slīpumā, pa pilnīgu ledu ar ūdeni pa virsu. Pat nezinu, kam uzbraukt, LDz vai domei.
Nu labi, aizgāju līdz stacijai. Pāris minūtes vēlāk tur ieradās kaut kāds babulis, kas blakus esošajam piecas minūtes bļāva virsū (viņai, protams, likās, ka runāja), ka ir jāelpo ar vēderu, nevis krūtīm. Ahujenna saelpojās, līdz pēdējam vagonam varēja dzirdēt.

Karoče, nav vērts, huiņa kaut kāda. Jāievieš velotrenažieris, lai var vispār nekur neiet.

laimigais777 @ 16:30: mana personīgā dienasgrāmata
Man iepriekš bija ciba, bet man nepatika saturs, kas tajā bija, kā arī es esmu cits, pilnīgi jauns un mainījies cilvēks. Par cik esmu izlēmis (datu un privātuma apsvērumu dēļ) pamest populāros sociālos tīklus, esmu izlēmis kaut ko šeit ierakstīt.
Šodien ir 2021. gada 23. februāris, esmu mājās. Šodien centos pamācīties universitātei, bet enerģijas vampīri no manis visu izsūca, tā nu lūk tagad sēžu un štukoju, ko tālāk. Ķip varētu gandžu uzkurīt, ķip varētu Rīgas dzeramo ūdeni saindēt, nevar saprast.
Ja kāds šo lasa, iesakiet, ko darīt COVID-19 krīzes laikā klusā Rīgas piepilsētā.
Citos jaunumos, šodien kriptovalūtu tirgus aizgāja pilnīgā pakaļā. Es biju dikti sabijies un nopārdevu aptuveni 50% no sava portfolio. Kārtējais atgādinājums, ka nevajag mīzt, jo pāris stundas vēlāk cenas stabilizējas un turpina līdzšinējo ceļu.

Powered by Sviesta Ciba