only after dark ([info]tvarj) rakstīja,
@ 2011-03-23 17:56:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Uz sho briidi mani reaali satrauc divas lietas.

Ja mees tieshaam ievaaksimies gjertruudes ielaa dziivot, ko lai dara ar tur esoshajaam klaviereem, kaa vinjas nomaskeet? Jo tas ir pilniigi skaidrs ka pirmajaa tusinjaa kaadam draudzinjam neskatoties uz aizliegumu vajadzees vinjas aiztikt.

Un kaapeec sievietes liek saviem puishiem nest savas rokassominjas?


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]negaisiic
2011-03-24 13:25 (saite)
nu vai tad jūsu draudziņi ir TĀDI barbari, ka klavieres nomušīs? Ja jau manas pārdzīvoja visus spāņu/franču/itāļu/vāciešu/slovēņu un-kā-tik-vien-vēl-ne iebrukumus, tad jau jūsējās ar būs kā dzīvas!
nomaskēt gan būs tā pagrūtāk, ja vien uztaisot tām kartona mājiņu, ko apgleznot, un tad izlikties, ka tā mājiņa ir dekoratīvs elements, kam TIKAI jāskatās virsū.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]tvarj
2011-03-24 13:39 (saite)
es ne jau par klavierēm uztaucos, bet par kaimiņiem, kuriem tādā koka mājā nakts muzicēšana varētu neiet pie sirds :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?