|
|
|
Aprīlis 9., 2015
21:07 Mani pēdējā laikā arvien trakāk kaitina Valdis Melderis. Vispirms tā bija diskusija par feminismu LTV un tad kaut kā viņš pēkšņi viskautkur viņš izrunājas stereotipiskās, demagoģiskās, labāko delfi komentētāju tradīcijās ieturētās frāzēs un idejās.
|
Comments:
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/31529/2392) | | From: | wowow |
| Date: | 9. Aprīlis 2015 - 21:18 |
|---|
| | | (Link) |
|
Laikam uz vecumu cilvēki saiet sviestā, piemēri ir visapkārt. /ar bažām ieskatos spogulī
aha, viendien uzstājās kā ideālais tēvs
| From: | fedrs |
| Date: | 9. Aprīlis 2015 - 21:38 |
|---|
| | | (Link) |
|
Varbūt tieši tāpēc viņu aicina, lai pārstāv viedokli? Neesmu dzirdējis, tikai minu.
Jā, un tāds delfu komentētājs vulgaris ielikts par moderatoru sarunām ar Latvijas inteliģenci, lai izvirzītu iespējamos Latvijas prezidenta amata kandidātus.
| From: | fedrs |
| Date: | 9. Aprīlis 2015 - 21:59 |
|---|
| | | (Link) |
|
Labi! Man bija kāda doma, pat sāku rakstīt, taču to es apspriedīšu citreiz ar kādu citu sarunbiedru, kas nebūs tik ļoti iekarsis. :)
Es neesmu iekarsusi, ja nu tā izklausās. Es drīzāk esmu ar tādu kā sarūgtinājumu. Es arī cerēju, ka Teātris zip Rubenis būs uz laiku, jo nelikās, ka tas viņa sviests būs ilgi izturams. Izrādās - ir.
| From: | fedrs |
| Date: | 9. Aprīlis 2015 - 22:23 |
|---|
| | | (Link) |
|
Nu, ok! Kā jau minēju, neesmu redzējis/dzirdējus, bet vai, sarīkojot diskusiju, kurā piedalījās +/- vienādi noskaņoti dalībnieki, par ko vedina domāt atslēgvārds "inteliģence", nenāk tikai par labu, ja tur pa vidu kāds atskaņo kaut ko citu, viss viens, vai viņš no tiesas tā domā, vai tikai atkārto to, ko viņam lasa priekšā režisors no kāda delfu daidžesta? Jo, pirmkārt, kur tad viedokļu sadursme, ja visi dalībnieki noskaņoti vienādi, otrkārt, neērtais, lai arī iespējams stulbais jautājums vēlāk tiks uzdots vienalga, pašam kandidātam vai kā citādi, un kas zin vai tā nebūs vēl mazāk piemērota. Tad kāpēc to neizrunāt uzreiz?
Labi, ka uzrakstīji. Ir ko padomāt.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/168617/16521) | | From: | heda |
| Date: | 9. Aprīlis 2015 - 21:47 |
|---|
| | | (Link) |
|
Feminisma diskusijai todien gan vairāk ierieba draugs Sīlis nevis oponents Melderis :)
Nu man tas Meldera _ man ir sieva un meitas, es visu zinu, ļoti satracināja. Un tieši viņa demagoģija mani tovakar lika mainīt viedokli - līdz šim biju pārliecināta, ka esmu ļoti tradicionāla savos uzskatos par sievietes un vīrieša vietu sabiedrībā, pēc sapratu ka esmu feministe. Ha!
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/168617/16521) | | From: | heda |
| Date: | 9. Aprīlis 2015 - 21:55 |
|---|
| | | (Link) |
|
Tieši tā :) (kameēr Sīļa tizlā vāvuļošana lika nevēleties tādai būt).
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/171415/1326) | | From: | krii |
| Date: | 10. Aprīlis 2015 - 10:19 |
|---|
| | | (Link) |
|
Nevar gan teikt, ka Tev būtu iepriekš bijusi neitrāla attieksme pret feminismu, vai pret Sīli. Ir tikai dabiski, ka savai ļoti spēcīgajai nepatikai saklausi pamatojumu it visur.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/168617/16521) | | From: | heda |
| Date: | 11. Aprīlis 2015 - 22:41 |
|---|
| | | (Link) |
|
Nevis pret feminismu, bet tiem/tām, kas iepsiež sevi vai citus upuru Prokrusta gultiņā un tad ap to sajūsmināti rosās.
![[User Picture]](http://klab.lv/userpic/163176/135) | | From: | elina |
| Date: | 9. Aprīlis 2015 - 22:34 |
|---|
| | | (Link) |
|
JĀ!
Man šķiet, ka viņš apceļ savas klausītājas, kuras uz to pavelkas ;-) |
|