telefontubbie ([info]telefontubbie) rakstīja,
@ 2020-10-13 20:36:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:ATB - Ecstasy (Morten Granau Remix)

Maximā pirkta vīna pārdomas par šo nedēļu (cena 2,75 jevro)
Es dzeru vīnu, pirktu Maximā par apmēram 3 jevro un ir zajobs iet uz darbu.
***
D. palūdzu uztaisīt ATB vakaru. Bija diezgan nice, man jau patīk šis tas no trance/prog hauzes oldskūla. Nē nu, jā, man jau asociējas ATB ar krieviem, kas 9stāveņu nojumītēs uz kaut kāda maģa klausījās, bet vai nav vienalga. Izklausās pēc vasaras.
***
Covids nez kāpēc izplatījies tiktāl, ka bez maz vai šķiet, ka cilvēkiem gribās uz slimnīcu aizbraukt kā uz kaut kādu kūrortu. Mazpilsētā ļoti 50/50 attieksme. Sākot no burkšķēšanas aiz muguras bencintankā, ka redz, maskas jāvelk tikai no rītdienas līdz pārdevējas tincināšanai, kur pilsētā var nopirkt maskas un galvenais, smukas un par cik.
***
Draugs atsūtīja ziņu, ka esot pārlasījis draugiem.lv saraksti no gada, kad iepazināmies un iesmēja, cik toreiz dzīvē maz vajadzēja, lai diena būtu izdevusies.
***
Šodien iedzēru briesmīgu kafiju no darba kafijas automāta, es to nespēju iedzert. Nu kāpēc citur, pat shady maskačkas bodītē, kur pie kases ir RUSKIJ KARTOŠKI čipsi, automāta kafija garšo labāk!? Vai stacijā, nu jebkurā vilciena stacijā. Narvesen kafija gan ir huiņa, vēēē.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]nova
2020-10-14 07:42 (saite)
Mums darbā arī ir negaršīga kafija. Lieta tāda, ka kafijas automāta tehnisko apkopi veic viena noteikta firma,kas to automātu pārdeva un piegādā arī negaršīgo kafiju, un līgumā noteikts, ja nepirksi no viņiem kafiju, apkopes neveiks. Tad nu darbs šmaucas, reizi mēnesī skata pēc pasūta negaršīgo, bet pārējā laikā pērk garšīgo.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2020-10-16 18:57 (saite)
Ir redzēti tādi servisi in-action. Automāta iekšas izskatās tiešām nasty, tikai vienu nesaprotu - kad tik tikko iztīra un ieber jaunu kafiju u.t.t., tik un tā garšo pēc, kā amerikāņi saka, dirt water.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2020-11-06 00:09 (saite)
ja amerikāņi ir radījuši americano, tad KAS ir tas, ko VIŅI sauc par dirt water?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Anonīms)
2020-11-06 00:13 (saite)
narvikā ļoooooti seeeeeeen nav dzerta, neatceros.
merrild no monētu automātiem ir diezgan baisa. šķiet ka pat aplieta merrild nav tik slikta.
lavazza un lofbergs monētu automāti ir ok.
pārējie vispār neskaitās.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?