Gribētos publisku diskusiju par to, kā vīrieši (un arī sievietes un transpersonas) kontrolē dusmas, un kādas ir alternatīvas konfliktu risināšanai - bez sišanas, kliegšanas, nerunāšanas, neklausīšanās, krāšanas, apspiešanas...krišanas histērijās, pārmešanas, rafinētas necieñas žestiem. Nevardarbīgas komunikācijas un praktiskās pašcieñas (“boundaries”) kursus, un ne tikai intelektuāłiem & Lampas apmeklētājiem, bet arī mikrorajonos, probācijas dienestos, lauku skolās. Tiesu sistēmas un politikju attieksme ir tikai simptomi apzinātības trúkumam attiecībās pašam ar savām emocijām un varu. :
Comments
Ir runa par filozofijas kā obligātā priekšmeta ieviešanu obligātajā izglītībā, lai cilvēki iemācītos diskutēt civilizēti, izmantojot premisas, slēdzienus un secinājumus.
Kaut vai 3-4 mēnešu priekšmets 9.klasē, kas papildinātu sociālās zinības. ja dikti grib, šo var pabāzt arī kā sociālo zinību kompetenci.
Kaut vai 3-4 mēnešu priekšmets 9.klasē, kas papildinātu sociālās zinības. ja dikti grib, šo var pabāzt arī kā sociālo zinību kompetenci.
(Reply to this) (Thread)
Dusmas var būt saprātīgas; priekšstats par saprātu kā kaut ko robotisku un tikai instrumentālu ir nepamatoti reduktīvs, jo izslēdz vērtību spriedumus un ētiku kā tādu, un filozofiska izglītība būtu tieši tas, kas šādus uzskatus kliedētu.
(Reply to this) (Parent)
|
man bail, ka šī diskusija pagaidām spēj notikt tikai šādi https://www.apollo.lv/6908582/par-laimi gu-lai-sevi-sauc-kas-brauc-no-bauskas-ne piekauts-pamatigi-izkaujas-nesen-atverta-n aktskluba-apmekletaji
Var radīt dusmīgu mākslu. Piemēram, repā sevi atradusi mūziķe Akuara Naru. Viņa izliek koncertos daudz emociju, arī to, kas sadusmo.
(Reply to this) (Thread)
|
sports - var iet paskriet, pacilāt svarus, peldēt viss strādā