readme.txt

100% svaigs

December 8th, 2011

Eto prosto PSC

Add to Memories Tell A Friend
Iemetīšu arī te - kā "demokrātiskās" vēlēšanas Krievijā noris..


http://cifidiol.livejournal.com/1600.html

November 10th, 2010

Okey, okey - pēdējā cigarete un gulēt

Add to Memories Tell A Friend
Visvairāk man patīk dzīvoties augšā pa naktīm - tad neviens netraucē, un var šiverēties uz nebēdu, bet nu 5 no rīta laikam jau ir par traku, jo tūlīt, tūlīt jau jāceļās.
Vispār es gribēju rakstīt par ko citu, bet pārdomāju. Ar vien biežāk iesākti ieraksti tā arī netiek līdz pogai "Update Journal". Nu - kādi 70% toč.
Man vispār pēdējā šķiet, ka bez Cibas & oranžā portāla & zilā portāla & čivinātāju portāla es varētu iztikt itin labi.

Cheers mazie, šodien jau trešdiena - gandrīz mazā piektdiena.

Kurpes, kurpes

Add to Memories Tell A Friend
Meitenes, ja nu kādai interesē, vēlējos padalīties ar apavu veikalu (lokācija - UK), kuram piegāde Eiropas Savienības ietvaros ir bez maksas. Pārāk bieži veikali ar bezmaksas šippingu negadās :) Piedāvājumā ir arī somas/aksesuāri.
Te links: http://www.javari.co.uk

Pati sūtījusi neesmu gan.

October 28th, 2010

Aptauja

Add to Memories Tell A Friend
Dārgie draugi - man būtu lūgums aizpildīt šo anketu ar dažiem jautājumiem par jūsu attieksmi pret dāvanu kartēm :)
Aptauja ir te -
http://www.surveymonkey.com/s/BMVRMND

PALDIES!

July 7th, 2010

meme

Add to Memories Tell A Friend
How dangerous of a driver are you?

Created by The Car Connection

June 30th, 2010

Epopeja ar smaržām

Add to Memories Tell A Friend
Starp citu, par to uzcenojumu kosmētikai, par ko tagad masu medijos ir cepiens - lūk, iz manas smaržu meklētāja pieredzes:
Objekts: smarža Lanvin Jeanne 50ml
Cena dažādās tirdzniecības vietās:
1) Kolonnā = 36,90 Ls
2) Lidostas tax-free zonā = 25 Ls
3) Fragrancex.com = 17 Ls

Starp citu, man likās, ka Duglass un Kolonna ir cenu ziņā pa lielam tas pats, bet nē - Duglasā 30ml = 30 Ls, bet Kolonna 30ml = 28 Ls. Starpība it kā nav graujoša, taču par tiem 2 latiem es vēl barčikā varu glāzi vīna paņemt, lai apmazgātu pirkumu.

Protams, grūti salīdzināt ASV lielapjoma interneta veikalu ar tradicionālo veikalu, taču, mīlīši, tā starpība ir kliedzoša. Varbūt, ja tās cenas būtu piezemētākas, es apdomātu opciju iepirkties tepat un dabūt kāroto uzreiz, nevis pasūtīt netā un gaidīt savas smaržas 3 mēnešus dēļ sasodīta vulkāna.

Kāda ir jūsu pieredze/emocijas - vai labāk ir samaksāt mazāk (nu, kādas nieka divas reizes) un gaidīt x periodu, zinot, ka prece var arī nepienākt un pazaudēt visu naudu, vai arī pirkt uzreiz, neskatoties uz lielo cenu starpību?

June 25th, 2010

Zivtiņi un citas lietas

Add to Memories Tell A Friend
Interesanti, lūk, par tiem policijas "Vislatvijas anti-dzeršanas" reidiem uz ceļiem.

Turpceļā uz Jāņu vietu redzējām veselas 3 policijas ekipāžas, braucot vēlā 23. jūnija pēcpusdienā/vakarpusē pa Rīgas - Ventspils šoseju, nogriežoties uz Talsu pusi un tad taisnā ceļā uz Mazirbi.
Atpakaļ braucām pa Kolkas - Rīgas šoseju aptuveni ap to pašu laiku, un pa visu ceļu bija viena ekipāža kaut kādā mazmiestā un viena pašā Rīgā, bet tā ķēra tos, kas brauca ārā no Rīgas pa Ulmaņa gatvi.

Kādi bija jūsu vērojumi šajā sakarā?

June 16th, 2010

Huh?

Add to Memories Tell A Friend
http://meitenes24.lv/

Kas tas par joku??

May 7th, 2010

afiša

Add to Memories Tell A Friend
Meitenes, kam ir Galactico privilēģiju karte, varbūt kāda vēlas nākt ar mani nākamnedēļ 2dien, 11. maijā plkst. 18.00-20.00 uz Galeriju Centrs uz BodyShopa meikapa meistarklasi? Tas ir bezmaksas pasākums, es jau pieteicos, bet mana kompānija atkrita :(

March 13th, 2010

brīvam brīdim ;)

Add to Memories Tell A Friend
Dāmām, kas fano par http://www.etsy.com, bet ir saskārušās ar to, ka nevar īsti atrast smukas lietas starp muļķīgām, nekvalitatīvām vai gluži vienkārši garlaicīgām precēm, piedāvāju iepazīties ar http://www.regretsy.com/, jeb kā minēts lapas nosaukumā - where DIY meets WTF. Lapas veidotāji un lietotāji iesūta visvājprātīgākos un stulbākos DIY projektus, kurus bieži vien mēģina notirgot par lielu naudu :)
Iesaku palasīt arī komentārus pie ierakstiem - jautrība garantēta :))

February 21st, 2010

bābu topiks

Add to Memories Tell A Friend
Nejauši uzskrēju virsū rakstam, par to kā 2008. gadā Vogue Russia svinēja savu 10. jubileju un tam par godu aicināja vadošos pasaules dizainerus (kopskaitā 31) "apģērbt" matrjoškas. Pēc tam lellītes tika pārdotas labdarības izsolē.

Un te pašas dāmas jaunajās štātēs-
http://www.bryanboy.com/bryanboy_le_superstar_fab/2008/10/matryoshka-dolls-vogue-russia-november-2008.html

January 22nd, 2010

bļe

Add to Memories Tell A Friend
Ej dirst, Neostore. Nekad, nekad, nekad no turienes neko vairs nepasūtīšu.
Customer service zem jebkuras kritikas.

Pasūtu otrdien fotoaparātu, trešdien no rīta man apstiprina līzinga pieteikumu. Tiktāl viss ok. Bet pašu preci sola piegādāt tikai pēc 2 dienām - piektdien (lai arī fočuks skaitās, ka ir noliktavā - wtf? Kādēļ tik ilgi? Nav tak vairs Ziemassvētku drudzis). Labi, gaidam. Tb šobrīd gaidu. Pieteikumā skaidri un gaiši norādīju, ka vēlos saņemt preci no 13.00 - 15.00. Viņi mājaslapā, savukārt, norāda, ka kurjers zvana 30 min pirms ierašanās. Vai kāds man šodien ir piezvanījis? NĒ. Vai viņi atbild uz maniem telefona zvaniem (es zvanīju uz visiem 3 norādītajiem kontakttelefona numuriem. Nepārspīlējot, reizes 10 uz katru). NĒ. Visforšāk, ir tad, kad tu piezvani, ir aizņemts signāls, tu visu laiku pārzvani, līdz kamēr sauc numuru, bet neviens vairs neceļ.
Ā, jā - es e-pastu arī nosūtīju. Un, guess what, neviens neatbild.

Labi, nolaižam tvaiku - piegāde viņiem esot līdz 20:00. Ja 20:01 tas fakinais fočuks nebūs pie manis, pis nah ar tādu attieksmi, es iešu iepirkties citur. Cerams, ka ar laiku viņiem šis anti-serviss iekodīs pakaļā tā pa sirsnīgo.

Then again, pati, zoss, neizlasīju atsauksmes no sūdzībām - http://www.sudzibas.lv/complaints/neostorelv-c5562.html

December 29th, 2009

Add to Memories Tell A Friend
Uz Avataru ir vērts iet, kaut vai tikai epicness dēļ. Gribētos aiziet vēl, bet tikai pie nosacījuma, ka sēžam kaut kur pa vidu zālē, nevis 2. rindā :)

December 28th, 2009

Add to Memories Tell A Friend
Pff, šovakar iesim uz Avatar. Vispār jau es nekur negribu iet - man ir mazliet temperatūra (jo kā gan citādi var būt, ja tev, cilvēkam, ir 5 brīvdienas) un es visu laiku šņaukājos un šķaudu.
Vislabprātāk es tomēr gribētu sēdēt mājās, lasīt blogus un varbūt, varbūt sagludināt veļu. Jo man īstenībā patīk to darīt.

December 18th, 2009

es te tā padomāju

Add to Memories Tell A Friend
Nu labi, ēnu ekonomika mums te plaukst un zeļ. A ja nu šos visus "ēnainos" nodokļus (IIN, UIN u.c.) nahrenizēt līdz minimumam un PVN palielināt līdz, pieņemsim, 40%?

December 2nd, 2009

Add to Memories Tell A Friend
Ir 7 1 lieks ielūgums uz Google Wave. Anyone?
Santa un Kristīne, es jums 2 pieseivoju, ja? Es tik nezin, uz kādu @ man sūtīt.

November 25th, 2009

Add to Memories Tell A Friend
Nekas neuzlabo noskaņojumu tā, kā jaunaa brilles un jauns matu griezums, mhm ;)

November 23rd, 2009

halp!

Add to Memories Tell A Friend
Kā vāciski būtu Doma laukums? Domplatz?

November 17th, 2009

:D

Add to Memories Tell A Friend
Vecrīgā atvēries jauns bārs "Paņem zupu un noliec karoti"

(c) Gusta superziņu lenta

November 15th, 2009

Add to Memories Tell A Friend
Lielā mērā bezjēdzīga šodiena.

Toties, kas ir interesanti, es nesen jau otro reizi novēroju vienu lietu, ko nespēju saprast. Scenārijs ir vienkāršs - vecāki ieiet bāriņā/krodziņā/whatever ēstuvē vai dzertuvē un ārā atstāj ratiņus ar savu mazo zīdaini absolūti nepieskatītus. Tas, ko es nesaprotu, ir - kādēļ tad viņu nevar ienest ar ratiem iekšā, lai viņš tur mierīgi guļ pieskatīts, nevis ārā, kur jebkurš svešinieks tīri teorētiski var īpaši nesaspringstot aizripināt ratus ar visu sīci prom. Galu galā - bāros tagad neviens nesmēķē, tā kā pat tā vairs nav problēma.
Lai arī man bērnu nav, vismaz šobrīd man šķiet, ka es tā nekad, nekad nedarītu. Mamma man stāstīja, ka tad kad es vēl biju ratiņos stumjama, viņa iegāja ar mani veikalā un ratiņus atstāja ārā. Nākot atpakaļ ratu, protams, vairs nebija. Varbūt bērns ratos ir kaut kāda garantija, ka ratus nenospers, bet I wouldn't take the risk.

Un kā jums, esošie vecāki šķiet - tā ir tikai mana paranoja, kas runā, un tas ir normāli, vai tomēr nav gan?
Powered by Sviesta Ciba