|
[May. 2nd, 2009|05:57 am] |
iet uz dirtydeal bija ļoti labi un pareizi. tur mēs šovakar dzirdējām divas singeres-songraiteres, kuras daudziem ļoti patīk un man pilnīgi neinteresē, un tad vēl kādas piecpadsmit grupas, kas kopā saucās ghost society. par pirmajām dziesmām nepateikšu, bet vienā brīdī mēs ar gošu (kā klasiķis klasiķim (c) goša) sākām atpazīt grupas. no "should i break it to them that my bloody valentine have recently reunited?" līdz dziesmām kas sākas kā slowdive bet beidzas kā coldplay vai sākas kā au revoir simone un beidzas kā miranda sex garden. protams, runa ir par vājām atblāzmām. diemžēl. bet viens gabals gan man ļoti patika un gandrīz neko neatgādināja (melots, bet dziesma tiešām smuka). vārdsakot - klasisks record collection band gadījums. jāņem gan vērā arī tas, ka gan yaputhma, gan sirke arī bija record collection bands. (mums hitiem darba nosaukumi bija tādi kā plaid, tortoise un mogwai.) laikam jautājums būtībā ir par to, kas ir tai rekordkolekcijā un kāds ir apkārt laiks un telpa.
p.s. pa ceļam uz milkbāru iegriezties apskatīties "eu džeki mēs esam jaunajā klubu rajonā", tb šturma jaunajā štābiņā elektrā arī bija ļoti labi un pareizi. |
|
|
Comments: |
tie darba nosaukumi tikai tādi kodificētie apzīmējumi vien bija. nu varbūt pats pirmais motīvs bija godīgi sperts iedvesmots no tā brīža autoritātēm. bet tad tālāk darba gaitā jau apaug ar visādām citām iedvesmām un beigās avots ir tā piespļauts, ka sanāk neatpazīstams brūvējums. tik vien kā negribēta līdzība ar pavisam kaut ko citu, ko tad piesien un tad vaļā no tā nevar tikt
es, vot, piemēram no sonic youth iedvesmojoties nevienu dziesmu neesmu sacerējis, un pati banda man agrāk ne tik ļoti patika, kā tagad, a slava, slava ta kāda?! labi, vienu dziesmu agrīnajā sirkē no pavement fiškas esmu paņēmis, takš par to nav jākaunas!
atceros spēlsarakstus uz apbružātām lapelēm priekš ek končiem - tur figurēja tādi kā "taste the floor", "čārlijs pārkers", un tas pats "sonik jūs". Man vēl dažas lapiņas ir saglabājušās - varu atrādīt. Un jā, tas ka meitenes un politika skanēja kā hefner painting & kissing ir tikai un vienīgi sagadīšanās, ka tajā laikā hefner bija aktualitāte. Bet asociācijas ar atpazīstamiem zīmoliem ne vienmēr norāda uz nepārprotamu saikni.
tu smiesies, bet tajā laikā es nevienu čarlija pārkera skaņdarbu nebiju dzirdējis, tikai zināju, ka supersaksofonists :)
tu ar gošu angliski sarunājies?
50% latviski, 45% krieviski, 5% angliski
tie 5% būtu ārzemju grupu nosaukumi? | |