Fri, Oct. 11th, 2019, 10:02 pm
tā tās nedēļas kaut kā pazib garām, tiklīdz pamirkšķini*

“Heisā, nu mēs padzīvosim zaļi!” teica Emīls, pāris mirkļus, pirms viņu nogrāba aiz auss un pielika pie darba (nu, vai vismaz kaut ko aizrādīja) Kathultas kalps, kura tēla vārdu neatceros, bet iemiesoja viņu (talantīgais) aktieris Plēpis. Man gan šai dienai strādāšanas pietiek, gan jau vēl paspēšu pastrādāt, bet gan jau vēl šai vīkendā man uzsēdīsies kāds dīdītājs uz pleca, kurš piespiedīs pastrādāt.

Bet tagad esmu atkal atvēris frendlisti, atvēris vīnu, atvēris logu ar skatu uz melnu tumsu un jūru un vienu mirgojošu bākas gaismīnas punktiņu. Graužu gardumus un tūlīt sākšu skrollēt frendlisti un komentēt pie veciem ierakstiem. Vārdsakot, esmu atkal atnācis papļāpāt, “komentējiet manu ablomiņu”.

* Man patīk piefiksēt kādus ikdienišķus latviešu valodas vārdus, kur sadrūzmējušies lērums ar līdzskaņiem, kas latvietim parastajam ir tik viegli izrunājami, bet kādam, kuram tā nav pirmā valoda, varētu būt ritīgs šķērslis. Nesen iedomājos, kā apmaiņas studentiem noteikti vārds “augstskola” ar saviem nieka 5 līdzskaņiem pēc kārtas droši vien izskatās biedējoši.

Fri, Oct. 11th, 2019, 10:54 pm
[info]pzrk

Atsūti man to spotifaja listi, es noteikti paklausīšos, spotifajs ir tas maksas serviss, par kuru es ne aci nemirkšķinot esmu gatavs maksāt (es šeit starp rindiņām rakstu pārdomas, ka man šobrīd Netflix sāk likties kā liekēdis, bez kura es lieliski varētu iztikt, bet Spotifajs gan ne).

Vārdsakot, atsūti kaut kā, kaut kur!

Es vēl padomāšu, kas vēl tāds dusmīgo sievu repertuārā.

Fri, Oct. 11th, 2019, 11:01 pm
[info]kakjux

es tev mesendžerī iemetu, secināju, ka tur neviens nav runājis kopš 2014. gada :D bet jā. es arī par spotifaju esmu gatava maksāt un maksāt. un tieši tāpat jūtos Netflix sakarā. then again, man tur kaut kas potenciāls vēl palicis. kaut ko arī Aisling Bea solīja tur izlikt. un man Katherine Ryan's Glitter Room jānoskatās. un kaut kas vēl tur bija.. bet vienalga it kā gribas tikt vaļā, jo man gandrīz viss vispār ir Amz Praimā :D

bet man otrajā listē ir spoken word Kate Tempest, Siouxsie and the Banshees, The Interrupters, St.Vincent, kaut kas pat no Meg Myers, pirmajā listē piemirsti AFP un The Dresden Dolls gabali, Curve, Cranes, Peaches un vēl visādi brīnumi. The Cranberries arī ieliku visu ko jau. bet... saproti, tur... nezinu, pietrūkst kaut kā pa vidam, nu pietrūkst starp tiem dažādajiem clusters.

Fri, Oct. 11th, 2019, 11:32 pm
[info]pzrk

Starp citu, laikā starp 2014. gadu un mūsdienām man ir bijusi tā iespēju 1 gadu pastrādāt vienā kabinetā ar personu, kurai ir akurāt tāds pats vārds un uzvārds kā Jūsu godājamai personai. Kas bija mazliet savdabīgi, hehe.

Pleilistei uzmetu acis, "kaukad" paklausīšos noteikti. Šodienai ausīs skan Depeche Mode (Live in Berlin) (muzikālais orgasms).

Fri, Oct. 11th, 2019, 11:34 pm
[info]kakjux

tāds, kāds mans legālais (dead) vārds, piezīmēšu :D es to pirmo vārdu vairs nelietoju :D bet es varu iedomāties, cik dīvaini tas varētu būt bijis.

aha. tur.. viss kas! :)

Sat, Oct. 12th, 2019, 12:09 am
[info]pzrk

Varbūt šis jāpieskaita?

Jain - Makeba