Wed, Feb. 24th, 2016, 08:26 pm
like, share & retweet

Hei, vai kāds no jums vai jūsu draugiem, paziņām neizīrē divistabu dzīvokli Āgenskalnā, Torņkalnā vai citur Pārdaugavā, vai tai tuvējā Pierīgā? Es un mana nelielā famīlija meklējam jaunas mājas. Būtiskākais ierobežojums — mums ir kaķis, kas, kā zināms, daudziem izīrētājiem īpaši nepatīk, bet mūsu kaķis ir kārtīgs un mierīgs kaķis. Plānotais budžets līdz kādiem 300 €/mēnesī.

Mon, Feb. 29th, 2016, 12:51 pm
[info]_re_

par sludinājumiem runājot, vai vari, lūdzu, pastāstīt, kuri ir populārākie reklāmas portāli Igaunijā nekustamā īpašuma jomā? analogs mūsu ss.l, reklama.lv utt. līdz šim esmu atradusi kuldnebors.ee un okidoki.ee. vispār mani interesē iespēja viņu saitā izvietot sludinājumu par īpašumu Rūjienā (un ne visiem portāliem ir iespēja pie iebūvētās adrešu izvēlnes izvēlēties vietu ārpus valsts), bet vispirms būtu jāatrod lapas kā tādas, tad varu izpētīt sīkāk šo opciju.

Mon, Feb. 29th, 2016, 01:41 pm
[info]pzrk

Dažādām jomām viņiem dažādi portāli ir populāri, nek. īp. jomā vispopulārākais ir kv.ee, tad city24.ee. Vēl var paskatīties osta.ee. Dod ziņu, ja vēl kādi jautājumi par šo tēmu, vakarā varētu pakomentēt plašāk.

Mon, Feb. 29th, 2016, 02:01 pm
[info]_re_

paldies. :) pagaidām izskatās, ka portāli ar starpvalstu sadraudzību īpaši neaizraujas. city24 vismaz zem viena jumta, viegli meklēt Igaunijas īpašumus no Latvijas puses un otrādi.

Mon, Feb. 29th, 2016, 11:57 pm
[info]pzrk

Soov.ee ir vēl viens populārs sludinājumu portāls, ko vēl nenosaucu, es tikai nesaprotu - kaut kā izskatās, ka pēdējā laikā vairāki no tiem portāliem nonākuši Postimees paspārnē.

Vēl var mēģināt skatīties/runāt ar kādām nek. īp. firmām.