Sat, Feb. 13th, 2016, 12:06 am
čiers!

Nu jau ir tas brīdis, kad bez cibas vairs nekā. Tu saproti, ka arī pēc pieciem, desmit, divdesmit, piecdesmit gadiem (jā, ja tā padomā, man ir iespēja nodzīvot vēl vismaz piecdesmit gadu — ja vien nesataisīšu kādus sūdus) es varēšu skatīties atpakaļ un analizēt savu dzīvi tolaik, tajos agrīnajos jaunības gados, un atcerēties, kā es tolaik iepazinos ar cilvēkiem cibā, kā es pavadīju studiju gadus cibā, kā es gāju uz randiņiem, kā es gāju uz tusiņiem, kā es atkal iepazinos ar cilvēkiem, kā es to un kā es šito, kā es vienubrīd pat dzīvoju kopā ar veselu baru cibiņu (nu labi, labi, bet nu tā jau gandrīz arī ir – divi ir daudz, trīs ir bars), kā es atkal tā un šitā. Un tad jau pamazām aug nākamā paaudze. Nez, ko viņi par to domās?

Es paceļu glāzi par jums, mani dārgie cibiņi!Atvainojiet, ka es te tik reti parādos, man tāds intensīvs darbs...

Sat, Feb. 13th, 2016, 01:17 am
[info]di_wine

Pasktījos, ka vecā ciba man te izveidota 2004-10-11 11:50:26, tā ka esi senāks :)

Sat, Feb. 13th, 2016, 01:23 am
[info]pzrk

Heh! Man vispār liekas, ka manas alternatīvās cibas ir bijušas dikti īslaicīgas, vienīgā, kas turējās ilgāk bija tāda, kur pierakstīju šo to par meitu, bet arī tur, kā skatos, neesmu kādus 3 gadus neko rakstījis, varbūt jāturpina.

Sat, Feb. 13th, 2016, 01:35 am
[info]di_wine

Man atkal nav alternatīvo, bet ir vecā un šī. Nav slikti rakstīt, jo īpaši, ja var saglabāt ierakstus failā :) Jo īpaši par savu atvasi!