Mācos skaitāmvārdus. Nevar vienkārši pateikt viena grāmata, divi cilvēki, piecas pavēles, astoņi lietussargi. Tā vietā dažādām kategorijām ir dažādi skaitāmvārdi.
Piemēram, ar bā (bet tas ir cita toņa bā nekā tas bā, kas ir 8 ) skaita lietas ar rokturiem un tādas lietas, ko var turēt rokā, piemēram otas, lietussargus un nažus, bet, piemēram, krūzītei nav tāds rokturis, ka to varētu saskaitīt ar bā. Ar bā skaita arī puķu pušķus, to, kas ir ķekaros, un riekšavas (smilšu, rīsu, pupu).
Ar ben skaita iesietas lietas - grāmatas un žurnālus. Ar chang skaita slimības un citas ķibeles, piemēram, lietusgāzes un aukstuma viļņus, bet arī izrādes un spēles. Ar ci skaita tādus notikumus kā eksāmenus, negadījumus un eksperimentus. Ar dao skaita rīkojumus un eksāmenu jautājumus. Ar dian skaita ierosinājumus, idejas, viedokļus un prasības. Ar duo skaita puķes un mākoņus.
Ar hang skaita līnijas veidojošas lietas, piemēram, ķeburus, kas piepilda manas kaligrāfijas mācīšanās lapas. Ar ju skaita dzejoļu rindiņas, runas teikumus un tamlīdzīgas vienības.Ar kē skaita mazas apaļas lietas, piemēram, pērles, zobus un sirdis, un tādas, kas tikai izskatās mazas, piemēram, planētas. Ar zhang skaita plakanas lietas, piemēram, papīra lapas, bet ar zhī - mazas un cilindriskas (sveces, cigaretes, zimuļus). Ar shen skaita izaucienus un kliedzienus.
Ar ge skaita cilvēkus, bet arī visu pārējo, ja ir piemirsies, ar ko to pārējo saskaitīt