Anne's Journal

Thursday, September 28, 2017

3:08PM

Kā man riebjas tie ikpārnedēļas teātreļi skolā. Biju cerējusi, ka līdz ar bērnu dārzu tas paliks pagātnē. Notiek skolas laikā (stundas, tātad, nenotiek), un nemitīgi jāiemaksā. Sasodīts, to varētu pietaupīt un iet uz Operu ikdivus mēnešus.

(3 comments | comment on this)

Thursday, September 7, 2017

7:25AM

Tie rīti 7:05 ir tumši, auksti un drūmi.

(comment on this)

Monday, August 28, 2017

3:36PM - par ābelēm domājot

Fija mākslas skolas plenēra ietvaros bija uz bērnu modes izstādi. Vakar redzējām plakātu, un parunājām par iespaidiem. "Nepatika. Jo tas bija par laiku, kad meitenes negāja skolā, tikai puiši gāja skolā. Un kā viņas vispār iemācījās matemātiku?" Stāstu, ka praktiski iemācījās tik daudz, lai iepirktos tirgū utml. "Nu ja, un tad viņas nodarbojās ar savām izšūtajām kleitiņām un tīrīja māju. Stulbs laiks."
Ābols no ābeles un tā tālāk. Un ko gan viņai te, kur publiskajā telpā daudz ir par un ap savas sievišķības plaucēšanu un to, ko vajadzētu meitenēm darīt? Ar viņas vēlmi kaut ko salauzt vai paskrūvēt, nevis izskatīties glīti un būt jaukai? Un bez motivācijas piedalīties kādā pasākumā, jo tur balvā var dabūt princešu kroni?

(es daudz ko atpazīstu un ļoti lepojos, tikai no pieredzes zinu, cik reizēm grūti matemātiku atklāti mīlošām meitenēm ap gadiem 13-14).

(3 comments | comment on this)

Thursday, May 11, 2017

9:23PM

Noguru, Eiropas dienā nosalu & tagad esmu saaukstējusies un slima. Priekšā bērniņa dz dienas svinības, braukšana un miljons darbu.
EP man atkal atteica - teica, ka man tas amats diezvai esot piemērots. Un tā ir taisnība - es vairs negribu sēdēt viena kabinetā un lasīt. Meklēšot kaut ko drusciņ juridisku + iespējams politisku. Nu, cerams, ka atradīs. Teicu, ka man līdz septembrim jābūt galam.
In the other news, jocīgais puisis parādījās un ieslēdza šarmu.. Bet vairs nestrādā.

(3 comments | comment on this)

Friday, March 10, 2017

6:48PM

Ļoti labi braucas. Nākamnedēļ ceru braukt 3 reizes.
Bet vēl arvien neesmu likusi teoriju ne skolā, ne csdd.

(5 comments | comment on this)

Thursday, March 9, 2017

11:58AM

Mans bērns parasti neko daudz ar ārsti nerunā. Tomēr vakar, kad ārste pajautājusi, kuru dienu uz bērnu dārzu izrakstīt - "rīt vai pirmdien" – Fija ir pilnībā tikusi sev pāri, piemiegusi ārstei ar aci un teikusi, ka pirmdien.

(1 comment | comment on this)

Monday, March 6, 2017

5:49PM

Un tad viņi ņem & atliek interviju.

(2 comments | comment on this)

Friday, October 21, 2016

9:03AM

Fijai bd šūšana. -"Ko tu šuvi?" - "Diegu."-"Nu labi, ko tu izšuvi?" - "Lauvu."

(comment on this)

Sunday, September 4, 2016

9:58AM

Pirms desmit gadiem man laikam bija bezrūpīgākais laiks mūžā. Es biju divus gadus nodzīvojusi Luksemburgā, stabilās attiecībās, pirku dzīvokli Luksemburgā, daudz ceļoju, mācījos franču, spāņu un mandarinu valodas, biju stilīga bezgala. Visas jaunākās izrādes, izstādes un pasākumi. Brīvdienas Parīzē, Londonā, Edinburgā utt. Daudz lasīju un gāju uz kino. Vajadzētu pue šīs attieksmes atgriezties.

(4 comments | comment on this)

Thursday, July 21, 2016

11:31AM

Tā kā mans Rīgas pasākums ieilgst uz vēl vienu gadu, drusciņ raizējos par izdevumiem un laika pazaudēšanu. Bet gan kaut kā.

(2 comments | comment on this)

Monday, July 4, 2016

11:33AM

nevarēdama izlemt, ko izmest, ko atstāt, izmetu visu un nolēmu raudzīties uz priekšu. Ja neesmu gadiem skatījusies studiju pierakstus, tad pensijas gados ar neskatīšos.

(4 comments | comment on this)

Tuesday, May 17, 2016

3:33PM

Bērniņš skrēja savus 400m 14/05, un pirms tam klusiņām dudināja, ka: "pat ja es nedabūšu medaļu, tas nekas, bet ja dabūšu, tas drusciņ mainīs manu dzīvi!". Dabūja, par dzīves mainīšanos pagaidām ziņu nav.

(1 comment | comment on this)

Tuesday, May 3, 2016

5:59PM

ir mirkli, kad es esmu neaprakstāmi laimīga un redzu, ka katrs brīdis ir dāvana.

(1 comment | comment on this)

Sunday, April 3, 2016

5:30PM

Ak, iekritu vēsturē vecajā dzīvoklī. cilvēki šausmīgi nodzērušies rajonā, skatjās uz mums kā uz baltajām vārnām. Piecas tonnas grāmatu, vai dieniń.

(7 comments | comment on this)

Sunday, January 10, 2016

4:05PM

Izskatās, ka manā dzīvē stabilitāte nav paredzēta. Dzīve šogad rauj konkrētā virzienā, kas vienlaikus ir vienkāršākais un loģiskākais, un no karjeras viedokļa arī labākais, ko darīt. Šogad ļoti negribējās, jo - kā parasti - gribējās vieglāk un harmoniskāk vēl brīdi..

(comment on this)

Saturday, October 3, 2015

8:21PM

Kā klasika un pārbaudītas vērtības dziedē dvēseli.

(1 comment | comment on this)

Saturday, September 5, 2015

5:25PM

Fija saplēsa manu telefonu.
Pirmdien sākas darba francais - 2x nedēļā pa divām stundām.
Citādi, nezinu.

(comment on this)

Thursday, September 3, 2015

7:02PM

Esmu nogurusi no tā, ka kolēģis "vadītājs" problēmu nevis risina, bet atliek. Varbūt es aizmirsīšu. Bet šoreiz principā ne, jo man tas viss ir apnicis. Attāli kolēģi mierina, ka tāds nu viņš ir.
Citādi viss ir ļoti jauki, vingroju, staigāju, bērniņam bd viss labi (šausmīgi daudz puikas, vairāk kā 2/3).

(comment on this)

Wednesday, August 12, 2015

2:25PM

Kārtoju māju. Daudz lieku lietu. Daudz aizmirstu piedzīvojumu. Nespēju noticēt, cik stilīga esmu bijusi no 26.-31.gada vecumā. Ceru, ka tas atkal reiz iznāks uz āru un nav neglābjami zudis. :)
Grāmatas angliski, franciski, zviedriski un spāniski, anyone?

(10 comments | comment on this)

Friday, August 7, 2015

10:57AM

Esmu izlasījusi kaudzi ar New Yorker saistītu grāmatu. Laikam laiks pasūtīt pašu žurnālu arī.
Mugura sāp kā kuru dienu, bērniņš rīt atgriežas no Luksemburgas, bij. kaimiņi slavē par viņas angļu valodu, septembrī atsākšu cīņu ar un par Fijas un savu franču valodu.
Dzīve rit pavisam rāmi un patīkami, ceru, ka oktobris nebūs histērisks pavisam.

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)