Anne's Journal

Friday, September 6, 2019

8:41AM

Fiai jauna pagarinātā. Jaukāka nekā iepriekšējā, bet... viena meitene un 11 puikas, no kuriem viens runā angliski (vācietis). Pagaidām abi angliski runājošie spēlēja futbolu, bet nu nekā īpaši kopīga vinuem nav :)

(comment on this)

Wednesday, July 24, 2019

12:51PM - 3, 2, 1...

Ilgojos pēc brīvdienām. Tik ļoti, ka jau esmu sagatavojusi out of office (līdz 3. septembrim! Ieskaitot) un savas dienas vadu savā kabinetā, aiz aizvērtām durvīm, atsakot pusdienas kolēģiem (un drinkus d-eiropas atbalsta grupai). Ja kāds mani noķer gaitenī, saku: "Ak, es esmu tik aizņemta, tik aizņemta!". Tas viss strādā, šodien attali dzirdēju, kā divi kolēģi, šīsnedēļas darbus plānojot, nolēma, ka man nevajag neko dot, jo es esot nogurusi un aizņemta.

Un man visi krīt uz nerviem - gan viņu draudzeņu gājieni, gan smieklīgās Rietumeiropas vidusšķiras problēmas, gan pārdomas par dzīvi.

Ārā +40 grādi!

(comment on this)

Wednesday, April 10, 2019

8:47AM - attālinātā darba dienu skaistums

Man ļoti patīk teledarba dienas - aizvedu bērniņu uz skolu, uztaisu kafiju un mierīgi lasu to, kas jāizlasa, bet ko nekad nav laika izlasīt, jo kolēģiem ir kaut kas steidzamāks. Pusdienās pamācos spāņu valodu un pusstundu paguļu. Tad lūk, teledarba dienās epastu skatos laiku pa laikam, pie manis neviens nenāk un telefons klusē.
Nākamajā dienā visiem vajag visu, ir miljons neatbildētu zvanu, bet tāpat esmu izdarījusi daudz no tā, kas prasa daudz laika un domu.
Šodien turklāt arī Brexit samits manā ēkā, izvairījos no rindām uz drošības kontrolēm utml.

(comment on this)

Tuesday, April 9, 2019

8:45PM

Bāc, man laikam uz pieres ir rakstīts:”Dodiet nelūgtus padomus!” Tos
man dod visi. Viņi neviens netiek galā ar savām dzīvēm, bet ļoti labi zina, ko vajadzētu darīt tik jaukai un brīnišķīgaj būtnei kā man.
Pag nedēļā darbā direktore vārīja ziepes, A. stāvēja manā pusē nesatricināmi. (un pēc tam atkal padomoja).
Sestdien Rīga, pirmdien Strasbūra. Pa vidu praktiski izmantojamas rupjības spāniski.

(comment on this)

Monday, March 11, 2019

11:32AM

Itāļu stažieris minēja, no kurienes es esmu. Pec mana ieteikuma ievērtēt, cik vientuļa un nesaprasta es esmu šajā Deiropas un Centrāleiropas zupā, viņš secināja, ka es varētu būt no Igaunijas.
Ticiet vai ne, bet manā struktūrvienībā es esmu EKSOTISKA!

(comment on this)

Saturday, February 16, 2019

8:20AM

Man reiz bija bērniņš, kurš teica, re, mammītei kleita saules krāsā. Un tad viņa sāka mācīties DTW (Discover the world).
Es:"Kā tu domā, man labāk pirkt rozā mēteli vai dzeltenu? Dzeltenajā es varētu staigāt kā pavasara saulīte."
"Un visi nomirtu, jo saulīte būtu pārāk tuvu!"

(comment on this)

Saturday, January 26, 2019

6:12PM

Sestdienas ir vienīgās dienas, kad man slinki izdodas notvedt sajūtu, ka viss ir labi un pareizi.
Izgulēties, izlasīt žurnālus, pagatavot pusdienas, papļàpāt pa telefonu.
Svētdienas man paiet gaidāmās nedēļas gatavošanas zīmē.

(comment on this)

Monday, June 11, 2018

10:44AM

Nespēju noticēt - sēžu blakus priekšniekam 3 h vilcienā, jau biju iecerējusi, ka pagūšu visu izrunāt. Un viņš ņēma un aizmiga! Guļ kā susuriņš!

(3 comments | comment on this)

Thursday, May 10, 2018

7:57AM

Ak vai, mīlīt. Reizēm jau kāds pie ieejas pārdod savejo bileti (man ta sanaca, jo biju nopirkusi divus dazadus laikus).

(1 comment | comment on this)

Wednesday, March 7, 2018

5:47PM

Tas ir tik jocīgi. Tu saproti, ka pirms gadiem esi bijusi savā zemākajā punktā ever, viena, vientula un izmisumā, ko tālāk. Un tad netīšām ir gadíjušies cilvēki, kuri viena, otta, trešā iesla dēl ir Tev lēnām ir izpilinajusi paris sistemas ar “mes tevi milam tadu, kada esi, mes esam ar tevi, mums ir forsi”. Un tad tu esi otra pusē & vairs nav tik slikti vairs. Jociga karta, mana gadijuma tie nav bijusi ne gimenes locekli, ne milakie, ne pat senakie draugi. Vienkarsi I suppose draugi, kurus velu satiku? Un cilveki, kuriem pietiek ieksejas saulites, lai citi ari dabu?
Jebkura gadijuma, bez viniem butu daudz daudz sliktak.

(2 comments | comment on this)

Thursday, September 28, 2017

3:08PM

Kā man riebjas tie ikpārnedēļas teātreļi skolā. Biju cerējusi, ka līdz ar bērnu dārzu tas paliks pagātnē. Notiek skolas laikā (stundas, tātad, nenotiek), un nemitīgi jāiemaksā. Sasodīts, to varētu pietaupīt un iet uz Operu ikdivus mēnešus.

(3 comments | comment on this)

Thursday, September 7, 2017

7:25AM

Tie rīti 7:05 ir tumši, auksti un drūmi.

(comment on this)

Monday, August 28, 2017

3:36PM - par ābelēm domājot

Fija mākslas skolas plenēra ietvaros bija uz bērnu modes izstādi. Vakar redzējām plakātu, un parunājām par iespaidiem. "Nepatika. Jo tas bija par laiku, kad meitenes negāja skolā, tikai puiši gāja skolā. Un kā viņas vispār iemācījās matemātiku?" Stāstu, ka praktiski iemācījās tik daudz, lai iepirktos tirgū utml. "Nu ja, un tad viņas nodarbojās ar savām izšūtajām kleitiņām un tīrīja māju. Stulbs laiks."
Ābols no ābeles un tā tālāk. Un ko gan viņai te, kur publiskajā telpā daudz ir par un ap savas sievišķības plaucēšanu un to, ko vajadzētu meitenēm darīt? Ar viņas vēlmi kaut ko salauzt vai paskrūvēt, nevis izskatīties glīti un būt jaukai? Un bez motivācijas piedalīties kādā pasākumā, jo tur balvā var dabūt princešu kroni?

(es daudz ko atpazīstu un ļoti lepojos, tikai no pieredzes zinu, cik reizēm grūti matemātiku atklāti mīlošām meitenēm ap gadiem 13-14).

(3 comments | comment on this)

Thursday, May 11, 2017

9:23PM

Noguru, Eiropas dienā nosalu & tagad esmu saaukstējusies un slima. Priekšā bērniņa dz dienas svinības, braukšana un miljons darbu.
EP man atkal atteica - teica, ka man tas amats diezvai esot piemērots. Un tā ir taisnība - es vairs negribu sēdēt viena kabinetā un lasīt. Meklēšot kaut ko drusciņ juridisku + iespējams politisku. Nu, cerams, ka atradīs. Teicu, ka man līdz septembrim jābūt galam.
In the other news, jocīgais puisis parādījās un ieslēdza šarmu.. Bet vairs nestrādā.

(3 comments | comment on this)

Friday, March 10, 2017

6:48PM

Ļoti labi braucas. Nākamnedēļ ceru braukt 3 reizes.
Bet vēl arvien neesmu likusi teoriju ne skolā, ne csdd.

(5 comments | comment on this)

Thursday, March 9, 2017

11:58AM

Mans bērns parasti neko daudz ar ārsti nerunā. Tomēr vakar, kad ārste pajautājusi, kuru dienu uz bērnu dārzu izrakstīt - "rīt vai pirmdien" – Fija ir pilnībā tikusi sev pāri, piemiegusi ārstei ar aci un teikusi, ka pirmdien.

(1 comment | comment on this)

Monday, March 6, 2017

5:49PM

Un tad viņi ņem & atliek interviju.

(2 comments | comment on this)

Friday, October 21, 2016

9:03AM

Fijai bd šūšana. -"Ko tu šuvi?" - "Diegu."-"Nu labi, ko tu izšuvi?" - "Lauvu."

(comment on this)

Sunday, September 4, 2016

9:58AM

Pirms desmit gadiem man laikam bija bezrūpīgākais laiks mūžā. Es biju divus gadus nodzīvojusi Luksemburgā, stabilās attiecībās, pirku dzīvokli Luksemburgā, daudz ceļoju, mācījos franču, spāņu un mandarinu valodas, biju stilīga bezgala. Visas jaunākās izrādes, izstādes un pasākumi. Brīvdienas Parīzē, Londonā, Edinburgā utt. Daudz lasīju un gāju uz kino. Vajadzētu pue šīs attieksmes atgriezties.

(4 comments | comment on this)

Thursday, July 21, 2016

11:31AM

Tā kā mans Rīgas pasākums ieilgst uz vēl vienu gadu, drusciņ raizējos par izdevumiem un laika pazaudēšanu. Bet gan kaut kā.

(2 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)