Anne's Journal

Monday, June 11, 2018

10:44AM

Nespēju noticēt - sēžu blakus priekšniekam 3 h vilcienā, jau biju iecerējusi, ka pagūšu visu izrunāt. Un viņš ņēma un aizmiga! Guļ kā susuriņš!

(3 comments | comment on this)

Thursday, May 10, 2018

7:57AM

Ak vai, mīlīt. Reizēm jau kāds pie ieejas pārdod savejo bileti (man ta sanaca, jo biju nopirkusi divus dazadus laikus).

(1 comment | comment on this)

Wednesday, March 7, 2018

5:47PM

Tas ir tik jocīgi. Tu saproti, ka pirms gadiem esi bijusi savā zemākajā punktā ever, viena, vientula un izmisumā, ko tālāk. Un tad netīšām ir gadíjušies cilvēki, kuri viena, otta, trešā iesla dēl ir Tev lēnām ir izpilinajusi paris sistemas ar “mes tevi milam tadu, kada esi, mes esam ar tevi, mums ir forsi”. Un tad tu esi otra pusē & vairs nav tik slikti vairs. Jociga karta, mana gadijuma tie nav bijusi ne gimenes locekli, ne milakie, ne pat senakie draugi. Vienkarsi I suppose draugi, kurus velu satiku? Un cilveki, kuriem pietiek ieksejas saulites, lai citi ari dabu?
Jebkura gadijuma, bez viniem butu daudz daudz sliktak.

(2 comments | comment on this)

Thursday, September 28, 2017

3:08PM

Kā man riebjas tie ikpārnedēļas teātreļi skolā. Biju cerējusi, ka līdz ar bērnu dārzu tas paliks pagātnē. Notiek skolas laikā (stundas, tātad, nenotiek), un nemitīgi jāiemaksā. Sasodīts, to varētu pietaupīt un iet uz Operu ikdivus mēnešus.

(3 comments | comment on this)

Thursday, September 7, 2017

7:25AM

Tie rīti 7:05 ir tumši, auksti un drūmi.

(comment on this)

Monday, August 28, 2017

3:36PM - par ābelēm domājot

Fija mākslas skolas plenēra ietvaros bija uz bērnu modes izstādi. Vakar redzējām plakātu, un parunājām par iespaidiem. "Nepatika. Jo tas bija par laiku, kad meitenes negāja skolā, tikai puiši gāja skolā. Un kā viņas vispār iemācījās matemātiku?" Stāstu, ka praktiski iemācījās tik daudz, lai iepirktos tirgū utml. "Nu ja, un tad viņas nodarbojās ar savām izšūtajām kleitiņām un tīrīja māju. Stulbs laiks."
Ābols no ābeles un tā tālāk. Un ko gan viņai te, kur publiskajā telpā daudz ir par un ap savas sievišķības plaucēšanu un to, ko vajadzētu meitenēm darīt? Ar viņas vēlmi kaut ko salauzt vai paskrūvēt, nevis izskatīties glīti un būt jaukai? Un bez motivācijas piedalīties kādā pasākumā, jo tur balvā var dabūt princešu kroni?

(es daudz ko atpazīstu un ļoti lepojos, tikai no pieredzes zinu, cik reizēm grūti matemātiku atklāti mīlošām meitenēm ap gadiem 13-14).

(3 comments | comment on this)

Thursday, May 11, 2017

9:23PM

Noguru, Eiropas dienā nosalu & tagad esmu saaukstējusies un slima. Priekšā bērniņa dz dienas svinības, braukšana un miljons darbu.
EP man atkal atteica - teica, ka man tas amats diezvai esot piemērots. Un tā ir taisnība - es vairs negribu sēdēt viena kabinetā un lasīt. Meklēšot kaut ko drusciņ juridisku + iespējams politisku. Nu, cerams, ka atradīs. Teicu, ka man līdz septembrim jābūt galam.
In the other news, jocīgais puisis parādījās un ieslēdza šarmu.. Bet vairs nestrādā.

(3 comments | comment on this)

Friday, March 10, 2017

6:48PM

Ļoti labi braucas. Nākamnedēļ ceru braukt 3 reizes.
Bet vēl arvien neesmu likusi teoriju ne skolā, ne csdd.

(5 comments | comment on this)

Thursday, March 9, 2017

11:58AM

Mans bērns parasti neko daudz ar ārsti nerunā. Tomēr vakar, kad ārste pajautājusi, kuru dienu uz bērnu dārzu izrakstīt - "rīt vai pirmdien" – Fija ir pilnībā tikusi sev pāri, piemiegusi ārstei ar aci un teikusi, ka pirmdien.

(1 comment | comment on this)

Monday, March 6, 2017

5:49PM

Un tad viņi ņem & atliek interviju.

(2 comments | comment on this)

Friday, October 21, 2016

9:03AM

Fijai bd šūšana. -"Ko tu šuvi?" - "Diegu."-"Nu labi, ko tu izšuvi?" - "Lauvu."

(comment on this)

Sunday, September 4, 2016

9:58AM

Pirms desmit gadiem man laikam bija bezrūpīgākais laiks mūžā. Es biju divus gadus nodzīvojusi Luksemburgā, stabilās attiecībās, pirku dzīvokli Luksemburgā, daudz ceļoju, mācījos franču, spāņu un mandarinu valodas, biju stilīga bezgala. Visas jaunākās izrādes, izstādes un pasākumi. Brīvdienas Parīzē, Londonā, Edinburgā utt. Daudz lasīju un gāju uz kino. Vajadzētu pue šīs attieksmes atgriezties.

(4 comments | comment on this)

Thursday, July 21, 2016

11:31AM

Tā kā mans Rīgas pasākums ieilgst uz vēl vienu gadu, drusciņ raizējos par izdevumiem un laika pazaudēšanu. Bet gan kaut kā.

(2 comments | comment on this)

Monday, July 4, 2016

11:33AM

nevarēdama izlemt, ko izmest, ko atstāt, izmetu visu un nolēmu raudzīties uz priekšu. Ja neesmu gadiem skatījusies studiju pierakstus, tad pensijas gados ar neskatīšos.

(4 comments | comment on this)

Tuesday, May 17, 2016

3:33PM

Bērniņš skrēja savus 400m 14/05, un pirms tam klusiņām dudināja, ka: "pat ja es nedabūšu medaļu, tas nekas, bet ja dabūšu, tas drusciņ mainīs manu dzīvi!". Dabūja, par dzīves mainīšanos pagaidām ziņu nav.

(1 comment | comment on this)

Tuesday, May 3, 2016

5:59PM

ir mirkli, kad es esmu neaprakstāmi laimīga un redzu, ka katrs brīdis ir dāvana.

(1 comment | comment on this)

Sunday, April 3, 2016

5:30PM

Ak, iekritu vēsturē vecajā dzīvoklī. cilvēki šausmīgi nodzērušies rajonā, skatjās uz mums kā uz baltajām vārnām. Piecas tonnas grāmatu, vai dieniń.

(7 comments | comment on this)

Sunday, January 10, 2016

4:05PM

Izskatās, ka manā dzīvē stabilitāte nav paredzēta. Dzīve šogad rauj konkrētā virzienā, kas vienlaikus ir vienkāršākais un loģiskākais, un no karjeras viedokļa arī labākais, ko darīt. Šogad ļoti negribējās, jo - kā parasti - gribējās vieglāk un harmoniskāk vēl brīdi..

(comment on this)

Saturday, October 3, 2015

8:21PM

Kā klasika un pārbaudītas vērtības dziedē dvēseli.

(1 comment | comment on this)

Saturday, September 5, 2015

5:25PM

Fija saplēsa manu telefonu.
Pirmdien sākas darba francais - 2x nedēļā pa divām stundām.
Citādi, nezinu.

(comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)