Anne's Journal

Monday, January 10, 2022

9:15PM

Vakar bija ciemos pt kolēģis un lt kolēģe. Kārtējo reizi klausījos, cik es esmu confident, outspoken, brave utml.
Es, ja kas, ļoti reti vispār kaut ko saku - šis viss viņiem ir galvā. nu, vai arī viņi šo visu jauc ar tiešumu - ja es saņemos kaut ko teikt, tad jā, daru to skaidri - citādi kāda jēga?

(1 comment | comment on this)

Sunday, October 10, 2021

9:09PM

Sestdien biju uz ļoti jocīgu baseinu, Briseles centrā. ģērbtuves ir visiem kopā, pa rindām nodalot sieviešu un vīriešu tādus kā skapīšus/ģērbtuves, kurās ieiet, aizslēdz, saģērbjas, tad aizcērt durvis un dodas uz baseinu. Atgrižoties sasauc atbildīgo mesjē, kurš tad attiecīgo ģētbtuvi atslēdz. vakar man bija izmisis indiešu puisis, kas neprata pateikt "56" franču valodā.. un slovāku lēdija, kas bija savu numuru aizmirsusi un tā nu tur peldkostīmā staigāja apkārt un mesjē viņai slēdza vaļā visas ģērbtuves pēc kārtas :)

(comment on this)

Tuesday, September 7, 2021

6:36PM

Biju pusdienās. pazaudēju mīļāko auskaru (pakrita zem terases). vini gan teica, ka vakra meginas pacelt un apskatities, tel nr atstāju, bet ak vai 😢
Vispār atkal auskaru zaudēšanas periods.

(comment on this)

Monday, September 6, 2021

6:41AM

Biju uz improvizāciju, ļoti patika. Grupa gan būs cita, bet man liekas, jābūt kkāda veida cilvēkam, lai uz to vispār pieteiktos.
Varētu arī teikt, ka tā man ir dabiskā vieta - stāstu pusē. Pastkaršu pusē ne. 🤞🤞🤞 lai pirmdienās jauka grupa.

(comment on this)

Sunday, May 9, 2021

12:36AM

Nesen dāvanā saņēmu brainhq abonomentu. Ar to tad nu arī nodarbojos tumšos vakaros.. ceru, ka palīdz.

(comment on this)

Friday, May 7, 2021

11:07PM

Beeeeet pa to laiku mana spāniski runājošā kopiena lasa Jelgava 94, kas tika izdota spāniski.. esot gan slikts latīņamerikānisks tulkojums.. bet visiem ļoti patīk un skaisti rezonējot at tiem gadiem!!

(comment on this)

Friday, March 5, 2021

10:54AM

Vienmēr mokos ar to, ka veikalos nav 100.05 un 101 toņa tonālā, pārdevēji turklāt vienmēr mēģina iestāstīt, ka vairs neražo un iesmērēt kko tumšāku. it īpaši jau Beniluksā un Francijā, kur daudzas dāmas ir ar Deiropiešu saknēm un olīvkrāsas ādu.
Un aizvakar atklāju Clarins Benelux online veikalu, nopirku 101. Un pat 100.5, līdzi viņi ir ielikuši veselu gammu paraugu, viss!!! Lai es vēl kaut reizi kko mēģinātu nopirkt kosmētikas veikalā...

(comment on this)

Thursday, November 19, 2020

2:23PM

Es vél arvien abonéju kaudzi žurnālu un pat avīzi. Gk, vecākiem, protams, bet ir daži žurnāli, ko saņemu Briselē. Nu, lūk, un abonēšanu īstenoju diezgan haotiski, jo es vienmēr aizmirstu pārskaitīt naudu uz LV kontu, aizmirstu, ko jau esmu pasūtinājusi, ar kādiem epastiem izveidotu konti attiecīgajās mājaslapās & paroles.
Šodien zvana kundze no .. vienas no izdevniecībām un jautā, vai es jau esmu abonējusi viņu izdevumus. Saku, ka, manuprāt, viņi to varētu noskaidrot vieglāk nekā es un skaidroju situāciju. Viņi man... piedāvāja atsūtīt rēķinu. Wtf? pastāv iespēja, ka es jau vienu komplektu esmu pasūtinājusi? Nu, es varot to neapmaksāt tādā gadījumā... jo viņiem, redziet, informācija par to, vai es esmu vai neesmu kaut ko abonējusi būšot tikai decembrī.

Izskaidroju kundzei, ka manuprāt, ja viņi uzlabotu sistēmu, no viņas zvana būtu lielāka jēga un mums abām šī saruna būtu vērtīgāka... uz ko viņa, cilvēks, nosprieda, ka es esmu regulārais kašķīgais pilsonis un novēlēja man jauku dienu.

Un tā vienmēr. Dienas Biznesam un Latvijas Vēstnesim jau gadiem ikgadus skaidroju, ka vairs viņu izdevumu pilnu pastkastīti man nevajag.

The Economist un politico ir ģeniāla sistēma - pēdējo mēnesi pirms abonēšanas perioda beigām par to pabrīdināt.

(6 comments | comment on this)

Sunday, November 1, 2020

9:52AM

So tired of playing catch up constantly.

(comment on this)

Tuesday, October 27, 2020

9:16PM

Jep, man ir labāk, šodien tiku pat līdz neskaitāmajiem Airbaltic atceltajiem lidojumiem, par kuriem vēl arvien neesmu saņēmusi pat gift voucher.
Ja tā turpināšu, piektdien saraisīšu arī special id, kas pārmetoši kaudzītē mētājas pa dzīvojamās istabas grīdu.

(comment on this)

7:27PM

Aprīlī, ja kas, mums bija dienas ar 1300 saslimušajiem. Tagad 16000 un neviens neko!!!

(10 comments | comment on this)

Friday, October 23, 2020

12:36PM

Tā kā ārstei bija izdevība šomēnes mani ārstēt (es pie viņas paradti eju tur reizi sešos mēnešos - ar 40grādu temperatūru vai bronhītu), viņa mani arī nosūtīja uz miljonu asinsanalīžu, kad visas ir lieliskas, izņemot nedaudz paaugstinātu LDH un - ko es pati prasīju - D vitamīna nelielu trūkumu (bet ne tik šausmīgu kā iepriekšējā Beļģijas periodā).
Nosūtīja mani pie dietoloģes (un psihoterapeita un fizioterapeita jau pirms tam).

(4 comments | comment on this)

Thursday, October 8, 2020

2:53PM

Rītdienas labu kaimiņattiecību vīna vakara vārdā aizgāju uz labāko siera veikalu, kas man zināms, un palūdzu, lai man saliek izlasi, kas iespaidotu zinātājus un cienītājus. ceru, ka būs gana cēla savākta, jo ledusskapis smird pamatīgi :)
kad iepriekšējā reizē viņi man salika siera plati, ko nest izvēlīgiem kolēģiem (2012. Gada zsvētki), es uzreiz tiku uzskatīta par lietpratēju.
kamēr pirku to un šito, aizmirsu noskatīto burratu..

(comment on this)

Sunday, October 4, 2020

7:56AM - Hp

Nolēmām, ka pienācis laiks Harija Potera filmu maratonam - Fija nav ne redzējusi filmas, ne lasījusi grāmatas.

Es savas pirmās trīs grāmatas nopirku, atgriežoties no pētniecības nedēļas Romas Unidroit institūtā, tātad 1999. (?) gada rudenī? Ejot gar grāmatu veikalu, nopirku vienu, un tad atgriezos, lai nopirktu pārējās. Man jau bija 20, tātad es ar šo grāmatu neuzaugu, bet tomēr savā ziņā es ar to izaugu.
Ugunsbiķeri es jau nopirku pēc gaidīšanas Rīgā, Fēniksa ordeni - Oksfordā, Jauktasiņu princi un Dāvestus - Luksemburgā.

Ļoti priecājos, ka man tika visaptverošais gaidīšanas un koplasīšanas prieks, pusnakts lasījumi grāmatveikalā Oksfordā, uzlīmes, kurās atzīmēt lpp, līdz kurai izlasīts, lai pielipinātu pie drēbēm, jaunās grāmatas lasīšanu parkā, jo līdz mājām nevar aiztikt, jo jālasa. Luksembrugas pretimnācēji, ar ko saprotoši saskaties, jo visiem vienādi HP grāmatu maisiņi un visi nākat no Alinea.
Filmas, man liekas, es pat visas neesmu redzējusi, manējais Harijs Poters ir grāmatu Harijs Poters. lielā mērā tā bija pirmā grāmatu sērija, kuru tik pamatīgi lasīju angliski, sapratu kultūras norādes un atsauces. Un loti skumu, kad iznāca pēdējā grāmata, jo bija beigusies ēra.

(1 comment | comment on this)

Tuesday, July 28, 2020

1:22PM

FV domā, ka mēs pēc augusta Briselē atgriezīsimies 2021. Februārī.
"Shall we telework from Azores? I ll cook." tā kā viñam no Astūrijas jāatbrauc ap 18.augustu, bet man tikai 31.... es ceru, ka man jau būs kkāda skaidrība.

Es raizējos tikai par to, ka skola uz nedēlu atvērsies & tad aizvērsies.
bet citādi- divas nedēlas pašizolcija, turklāt dzīvoklī.. diez kas nav, bet kkā pārdzīvosim. Būs laiks visko sakārtot un iztīrīt.

(7 comments | comment on this)

Wednesday, July 8, 2020

6:20PM - te echo terriblemente de menos a ti

https://capsuladelengua.wordpress.com/2010/06/05/echar-de-menos/

(comment on this)

Monday, June 29, 2020

7:05PM

Ai sasodīts, rīt jābrauc uz darbu, turklāt agri :/

(1 comment | comment on this)

Wednesday, June 10, 2020

5:07PM

Sasodīts. Tā kā bērniņa privātbaņķieris Luksemburgā sakārtoja failu, man laikam tagad būs jāiesniedz deklarācija Beļģijas nodokļu iestādēm. Kas nozīmē, ka tagad man tas būs jādara visu laiku.

(comment on this)

Monday, June 8, 2020

6:08PM - tikai bxl

var saņemt epastu ar virsrakstu "jūsu pagājušās nedēļas gurķis".
Bet jā, bija slikts. Bet tāpat drusciņ apjuku.

(comment on this)

Monday, June 1, 2020

9:17PM

Pa brīvdienām såku kravāties, kārtot mantas utml.
Vēl uztaisījām mood boards jaunajam dzīvoklim - izskatās, ka būs zaļš + plūmjkrāsas galvenokārt.. Fijas istabā bēšs, koraļlrāsas un zils.

(2 comments | comment on this)

Navigate: (Previous 20 entries)