polija ([info]polija) rakstīja,
@ 2021-10-18 15:57:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
sazvanīju ģā
aiziešu vēl pēc cirrus receptes.
Biju pierakstījusies uz testu, bet šodien nogulēju. Izskatās, ka netaisīšu.
Ja tiešām paliks slikti un vajadzēs ārstu, tad arī domās.

Ja godīgi ar šiem visiem deblajiem plānotajiem ierobežojumiem arī negribu taisīt to c19 testu, jo tad noliks stingrajā karantīnā tā ka pat no mājas nevarēs iziet. Tādas redz idejas viņiem..
Man tā vipār nesanāk nekādas tikšanās ar nekādiem cilvēkiem telpās, un ārpus ļoti reti, pa gabalu, un tā, bet nu te jau pat to grib apgriezt. Idioti!
Prmkārt, kā viņi iedomājas veicināt vakcināciju, ja visu piegriež visiem (tak nevienam nav noslēpums, ka lielākā daļa to pūļu, kas vakcinējas tagad, to dara tikai tāpēc, ka citādi izmetīs no darba, nekur netiks, viss būs slikti, utt..)? Otrkārt, kāpēc tos ierobežojumus neliek loģiski - tur kur reāli ir lielākās iespējas saslimt (redz joprojām ir plānos atļaut satikties privāti līdz 10 cilvēkiem no 2ām mājsaimniecībām) - kāpēc?? Treškārt - noteikumi par regulāru un pietiekamu ventilāciju telpās/transportā, kur satiekas vairāku mājsaimniecību cilvēki - jebkuras publiskas telpas, utt.. Epidemioloģiski droša vide imho nenozīmē "zaļais sertifikāts" un visi saspiesti barā, bet gan telpas, kurās ir svaigs gaiss un vīrusa pārneses iespēja ir ļoti niecīga.
Bet realitātē visi joprojām visās iekštelpās elpo viens otra izelpu (ar visiem baciļiem). Skaidrs, ka tur ir viegli saslimt.
Imho vakcinētajiem epidemioloģiski drošā režīmā (lasīt - svaigā gaisā, tai skaitā telpās, ja ir svaigs gaiss) vajadzēja turpināt ļaut darboties..


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?