PHz superblociņš - DOH [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasOKomentiņi ]

DOH [2008-05-21|15:40]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tagi|, ]
[Oma: | hungry]
[Mūzika |Mega - Videmix 07]

Ir brīži, kad es jūtos īpaši harmoniski. Tie ir brīži, kad esmu atradis labāko savā klasē. Nē, es nedomāju 2000. gada izlaiduma reālklasi. Esmu piedzīvojis šādus mirkļus gan ar galvas telefoniem Sennheiser HD-25, gan pārnēsājamo kompaktdisku atskaņotāju iRiver iMP-550 - meklējumi bija beigušies, un es droši zināju, kas ir vajadzīgs.
Tad nu lūk, vakar pienāca šāds brīdis arkanoīdu klasei - dāmas un kuņģi, studijā BREEEEEEEEEIGKVĒĒĒĒĒST!
Kā jums patiktu sist ar arkanoīda bumbu Space Invaders vai Asteroids lidojošos šķīvjus? Virvēs iekārtas lodes? Uz diega savērtus ķieģeļus? Šaut ar automātu, trāpot pa savu bumbu un aizlidinot to atpakaļ augšā? Sist bumbu ar tainstūrviļņa formas dēli? Ņemties pa mežonīgu daudzbumbu režīmu, kur bumbas nepārtraukti atsitas viena pret otru? Savākt tableti, kas uzceļ sienu ekrāna apakšējā malā vai arī pārvērš bumbu par kluci? To visu un vēl arī atbrīvot pasauli no ļauno TV korporāciju jūga varat šajā lieliskajā arkādē. Ne ko pielikt, ne ko atņemt. Izņemot, protams, vadību ar XBOX360 pīrādziņu un kooperatīvo režīmu.

Ak jā, un pēc pirmās spēles pusstundas man ienāca prātā mūžīgā doma - vai patiešām 486. klases procesori bija tik vāji, lai nespētu izrēķināt nemaz ne tik ļoti sarežģītu 2D fiziku? Kā gan būtu mainījusies arkanoīdu vēsture, ja kaut kas šāds būtu iznācis pirms 15 gadiem (un pilnai laimei vēl piedevām uz Amigas, hehe)!

Te var apskatīt filmu, ja kas.
zibenstakaiekomentēt

Komentiņi:
[User Picture]
Kas:[info]veed_logs
Cikos:2008. gada 21. Krūmaijs plkst. 15:51
(zibenstaka)
tava aizraušanās ar ģeometriskajām spēlēm, manuprāt, ir diezgan slimīga.... kur paliek strītfaiters, turtles vai contra? šī vairīšanās no reāliem tēliem, reducējot tos uz ģeometriskām figūrām ir galīgi neforša... tad vēl tā kāviņutur... audiosērf? diez kas nav....
Kas:[info]phz
Cikos:2008. gada 23. Krūmaijs plkst. 17:24
(zibenstaka)
Es operēju ar simboliem! Piemēram, arkanoīdā, žonglējot Saules un zemes simbolus pa visu laukumu, es sajūtos kā īstens kosmogonijas radītājs - tas vis tev nav skraidīt apkārt ar bruņurupuci un spārdīties!
[User Picture]
Kas:[info]pirx
Cikos:2008. gada 21. Krūmaijs plkst. 22:24
(zibenstaka)
Es tikai tagad sapratu nosaukumu
Kas:[info]phz
Cikos:2008. gada 22. Krūmaijs plkst. 01:50
(zibenstaka)
Re, kur īstais links - http://dohdohdoharkanoid.ytmnd.com/