Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasO ]

[2016-08-31|10:50]

ulvs
Bļaģ, kad man ir daudz navdas, nav kur dabūt pīpējamo. Palīdziet man!
zibenstakaiekomentēt

[2016-08-31|10:47]
citronz
Es gribu sevi atpakaļ.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2016-08-31|10:36]

nistagms
[Tagi|, ]
[Mūzika |Evoken - The mournful refusal]

man patīk tas, ka ir daļa cilvēku, kas mani sauc par Krišjāni. piemēram, kad aizeju uz FC, bieži vien mani sauc par Krišjāni. tad es zinu, ka šie ir 'vecie' cilvēki. tie, kas bija klāt tad, kad biju meklējumu sākumos. tas nekas, ka tā arī neko neesmu atradis.
zibenstakaiekomentēt

bet viss jau ir subjektīvi [2016-08-31|10:32]
ernuerna
Splendidā šobrīd rāda filmu DAUGHTER.
iesaku jo ļoti.

NT savu Mežapīli vajadzētu pārtraukt izrādīt pēc šādas filmas.

p.s. toties NT Osedža man gan norāva jumtu atšķirībā no filmas ar Merilu Strīpu
p.s.2. laikam jau būtu pieklājīgi arī pašas lugas beidzot izlasīt
zibenstakaiekomentēt

Nedzer no peļķītes, par kazlēnu paliksi [2016-08-31|10:18]

kautskis
Mums te ar kolēģiem izvērtās aizraujoša diskusija, vai krāna ūdens dzeršana ir normāla parādība. Kā domājat jūs?

Poll #20808 Kas meitiņu baltu dara?
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu dzer krāna ūdeni?

View Answers

Jā, ūdens kā ūdens, ko tur iespringt
22 (91.7%)

Nē, drausmīga žļurga, pērku pudeļu ūdeni
0 (0.0%)

Nē, man par prastu, es pat zobus tīru ar Evian
0 (0.0%)

Tikai vārītu
2 (8.3%)

zibenstaka10 komentiņi|iekomentēt

papēža pieši [2016-08-31|10:14]

pajautaa

[lavendera]
Zinu, ka runāt par slimībām nav labais tonis, bet vai kādam/kādai pašam vai paziņam ir personiska pieredze ar papēža piešiem? Interesē saežģījumi, risinājumi, speciālisti. Kāds ārsts vispār atbild par šīs patoloģijas novēršanu?
zibenstakaiekomentēt

[2016-08-30|16:13]

black_data
Iestājās rudens
par sieviešu tiesībām
lidot uz siltajām zemēm.
zibenstakaiekomentēt

Pan Gwyn i jego wierni rycerze [2016-08-31|09:46]

ingmars
W Epoce Starożytnych, świat nie miał formy, spowijała go mgła. Był krainą szarych turni, wielkich drzew i wiecznych smoków. A potem nastał ogień. A z ogniem przyszło rozróżnienie. Ciepło i zimno, życie i śmierć. Oraz oczywiście… światło i mrok.

Potem z mroku wyłonili się oni i w płomieniach znaleźli dusze lordów. Nito, pierwszy zmarły, wiedźma z Izalith i jej Córy Chaosu, Gwyn Lord Blasku Słonecznego i jego wierni rycerze oraz sprytny karzeł, tak łatwo zapomniany.

Dzięki sile lordów mogli rzucić wyzwanie smokom. Potężne pociski Gwyna rozrywały ich kamienne łuski. Wiedźmy przyzwały niszczycielskie burze ognia. Nito uwolnił śmierć i choroby. A Seath Scaleless zdradził swoich i smoki przepadły. Tak zaczęła się Epoka Ognia.

Ale Płomienie wkrótce zgasną i pozostanie tylko mrok. Już dziś mamy tu ledwie żarzące się resztki, a człowiek nie widzi światła, tylko noce nieskończone. Pośród żywych pojawili się nosiciele przeklętego mrocznego znaku.
zibenstakaiekomentēt

[2016-08-31|08:26]

san
[Tagi|]

Iet un paprasīt - tā laikam ir labākā praktiskā mācība, ko šeit esmu ieguvusi. Vienkārši ierasties un visu sarunāt. Nekādi zvani, e-pasti vai vacapi, vislabāk lietas sokas runājot ar cilvēkiem. It kā pašsaprotama lieta, bet iesācējam jāpārkāpj pāri visādiem saviem "kā tad nu es tā uzbāzīšos" un "vai tad tas nav nepieklājīgi tā traucēt". Vārdusakot, ja visi striķi plīst, varēšu iet strādāt par door2door pārdevēju vai Jehovas liecinieku. Lai gan varbūt tas ir mazpilsētas magic un urbānajos džungļos ir citi likumi.

Pēc šīs metodes esmu sapazinusies ar policistiem, un vakar mēs devāmies patruļā, ko drīzāk varētu saukt par teritorijas apbraukāšanu, apstājoties visādās kaut cik interesantās vietās. Skatījām Rūcamavotu, Sarkanās klintis, Lašupīti, bijām Blusu muižā un Turku kapos. Kafijas pauzi ieturējām pie draudzenes Olympic casino, tur arī pa dušam parunājām par policista dzīvi mazpilsētā (bija arī žests ar policista krekliņa paraustīšanu).

Vēl jaudīgākus stāstus saklausījos pansionātā. Rita, kura visu mūžu nostrādājusi Skujenē par skolotāju, ilgi stāstīja par abiem kariem, abiem brāļiem, kuri abi gāja karā, mazo brālēnu, kurš uzspridzinājās ar armijas pamesto munīciju (puikas draugs bija sasolījis iemainīt spridzekli pret slēpēm). Viņas stāstījums parādīja, cik ļoti spēcīgi emocionālos brīžos iespiežas atmiņā dažādas it kā sīkas detaļas. Maize un gurķi, ko māte deva līdzi brālim, kad viņu pēkšņi izsauca atpakaļ uz karu un neviens nezināja vai atgriezīsies. Kā slaucīja istabu, kad atskrēja kaimiņš un kliedza, ka Valdis nospridzinājies.

Roza, kurai jau pāri 90, man uzdāvināja vairākas paštaisītas piespraudes, ļoti smukas. Un stāstīja kā nesen bijusi vienās kāzās, tur bija jāfotografējas, un viņa metusi prom spieķi, lai nebojā kadru. Ar šo žestu viņa savaldzinājusi kādu puisi, kurš meties uz ceļa un skūpstījis viņas roku. Šo stāstu audzīte lūdza pastāstīt, pati Roza nav no lielīgajām, lai gan būtu par ko - viņa izdekorējusi visu pansionātu ar saviem rokdarbiem. Tur ir klūgu zaķi, gulbīšu pāris, ziedu kompozīcijas un gleznas, ko taisa no makaroniem, pākstīm, čiekuriem utt.

Janīna, kurai jau 94, nesaka gandrīz neko, bet viņai ir tik labestīgs un silts skatiens, ka labi ir pasēdēt vienkārši tāpat, blakus.
zibenstakaiekomentēt

hei, pan [2016-08-31|09:42]

ingmars
Głos Pana.
zibenstakaiekomentēt

Frizieris [2016-08-31|09:23]

pajautaa

[neetiski]
[Tagi|]

Cik šobrīd maksā griezums gariem matiem pie Jāņa Znotiņa? Vai ir arī jāgaida dikti garā rindā?
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2016-08-31|08:19]

virginia_rabbit
man nebija nakts
zibenstakaiekomentēt

[2016-08-31|07:07]

jojo
Agnesei skola sākas tikai piektajā septembrī.
zibenstakaiekomentēt

[2016-08-31|02:24]

anonymous
"Lēnām atdzimst pilsdrupas".
zibenstakaiekomentēt

Social cohesion [2016-08-31|00:50]

artis
https://www.youtube.com/watch?v=5WvPpdo9b9E
zibenstakaiekomentēt

[2016-08-30|22:31]

kakjux
[Tagi|, , , ]

Šovakar biju vakariņās MP jaunajā dzīvesvietā, kuru viņš dala ar malaiziešu vīrieti. Jūtos totāli ieguvusi jaunu ticību cilvēkos. Viņš (mājbiedrs) bija uzaicinājis vienu savu drušku. Tad nu man bija viss kas kopīgs ar viņu. Un tad ar arī ar MP dzīvesbiedru. Un viss bija diezgan lieliski. Ēdiens pasakains arī. Me encanta malaiziešu virtuve. Un visi viens otru iztaujājām par dzīvēm. Nosmējāmies. Ļoti labs vakars. Nu totāli. Esmu priecīga, ka MP sev atradis mājbiedru, kurš ir tik lielisks. Piedraudēju nākt ciemos vēl.

Bet tagad jādodas mājās, rīt 8:20 atkal jābūt sporta zālē. Bet kāpēc jogas nodarbības tur ir trešdienu pusdienlaikā? Es tai laikā pildu spāņvalodas mājasdarbus.
zibenstakaiekomentēt

s-s-summertime madness [2016-08-30|22:03]

neoplasm
[Oma: |:)]
[Mūzika |klusa nakts un tukšs dārzs]

es pat nezinu, no kura gala, lai sāk, bet skaicka ar tukšu runāšanu mani prieki ar džō vis nebeidzās. izgāš4dien no rīta izkāpu no gultas vēl nemaz nezinādama, ka tajā vairs nekad neatgriezīšos. pa dienas vidu džō man sāka sūtīt maniakāla izmēra un satura ziņas vacapā, piedāvādams man 3 opcijas, no kurām pirmās 2 bija samaksāt īri un neizvākties vēl mēnešiem ilgi, un trešā bija izvākties uz karstām pēdām un varbūt kādudien saņemt savu drošībsnaudu. drošībsnaudu, starp citu, viņš bija notriecis kokaīnā un onlaina pokerī jau maijā, īsi pēc manas ievākšanās, un tagadiņ mēģināja mani visādos veidos pārliecināt, ka esmu viņu ļaunprātīgi izputinājusi [drošībsnauda bija domāta manas pēdējā mēneša īres nosegšanai]. piezvanīju krisam un viņš man tā pavisam mierīgi teica, ka davaj, sapakojam tavas parpalas, mums pilna māja dīvānu with your name on them un iekuram miera pīpi. džō, protams, no sašutuma nezināja, kur dēties, un vacapā turpināja paust savu neizmērojamo sarūgtinājumu. 4dien es nakšņoju pie puikām, natālija darbā man bija visžēlīgi piešķīrusi ārkārtas brīvdienu 5dienā, kad puikas man sapakoja visas manas parpalas [es palīdzēju, bet viņu lieliskumam nespēju turēt līdzi] un kādu 3 stundu laikā es biju izvākusies bez pēdām tā, itkā manis tur nekad nebūtu bijis, atslēgas iemetu pastkastē. džō drusku apdirsās un nomainīja toni uz stipri draudzīgāku un bezmaz aizgādniecisku, sak', tu tikai man padod ziņu, vai tev viss kārtībā, lol, bet man tādām pļāpām nav laika.

pie puikām ir forši, lorena arī ir mīļumiņš. viņai 7dien bija ballīte, pagalmā izkarinājām lampiņvirtenes, iekūrām grilu un māja piebira pilna viņas snobisko draudziņu. es ar puikām jau bijām sapīpējušies un nevarējām tās sarunas vairs izturēt, tamdēļ mums bija pašiem sava ballīte puiku jumtistabiņā, kur es tiku rosa pidžammā un mēs gulējām gultā, dziedājām dziesmas un hujārījām gičas [fun fact, manām tulznām ir tulznas un klaviatūra sāp]. 1dien ar krisu bijām bērnu rotaļlietu veikalā un es puikām nopirku planetārijprožektōriņu, kas nozīmē, ka 5dien pēc speismafiniem būvēsim viņu istabā lupatu cietoksni un quite literally ceļosim kosmosā. un nākam3dien es no visa atpūtīšos jau sicīlijā ['silīcijā' izklausās labāk]. man nav, kur dzīvot, bet viss ir labi :)
zibenstaka8 komentiņi|iekomentēt

Jaunā gada apņemšanās. [2016-08-31|00:10]

kas_tad_te
[Oma: |determined]

I solemnly swear that I'm up to no good savā otrajā Ķīnas gadā šeit veikt ierakstu vismaz reizi nedēļā. Varbūt bez bildēm (iemetot linku uz veselu galeriju kaut kur), bet ar ierakstiem gan jāpacenšas, citādi kāda gan jēga no šī bloga, ja svilpo tukšums? Doma tomēr ir piefiksēt piedzīvojumus, lai vecumdienās ir ar ko kaitināt mazbērnus a la 'kā es toreiz jaunībā Ķīnā'.
zibenstakaiekomentēt

Vasara [2016-08-30|23:33]

kvarks
Paarraut nabassaiti ar vasaru.
zibenstakaiekomentēt

[2016-08-30|23:09]

inese_tk
[Tagi|]

Mīļais, nāc, klejosim kopā -
Ielās, kas satumst,
Pagalmos, svešos
Gar upi, ar čukstošiem viļņiem.
Dod roku, mīļais,
Pieglaud man savu smaidošo vaigu.
Klīdīsim cauri siltai un smaržīgai naktij
Zem logiem, kuros pamazām izdzisīs gaismas.
Klusēsim līksmi un dziļi,
Glaudīsim miskastes kaķus.
Nāc, mīļais, klejosim kopā,
Apskauj un ēd manas lūpas.
Vējš glāstīs mūs abus
Un asfalts zem kājām mūs svētīs.
Mīļais, nāc, nekavējies
Soliņi parkā mūs gaida
Un betona maliņas.
Zem vītola upmalā ir vietiņa jauka -
Iesim mēs turp,
Ļausim sirdīm klapēties straujāk.
Mīļais, paskaties acīs -
Viss kosmoss tur smaida uz tevi.
Klīdīsim kopā, līdz modīsies putni,
Smiesimies, pārgalvīgi,
Spēlēsim paslēpes parkā
Un kritīsim rasainā zālē.
Nāc, mīļais, klejosim kopā
Nāc, pasteidzies
Nav tālu rīts, kurā sapratīsim,'
Ka kājas ir noberztas jēlas
Un tālāk vairs nav kur iet.
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]