Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasOKomentiņi ]

[2019-02-20|21:02]

santech
[Mūzika |'Cruise Night' | Chill Synthwave and Synthpop Mix]

Veiksmīgo pirkumu rubrikā šodien https://akracingeurope.eu/product/ak-k7012-bb/. Līdz ar ko ieguldījumi tehnikā šovasar beidzas. No aiznākamās algas tiks atlikts vasaras ceļojumam. Visdrīzāk uz dienvidu zemēm. T;a jau, protams, derētu klaviere, uz kuras var arī parakstīt. RgB, protam,s mehāniskā, low profile. SSD arī vēl nav sagādāts. lol. Bet slinkums pārinstalēt mani attur. Ja arī būtu nopircis, šaubos, vai vēl šodbaltdien jau būtu sainstalējis. Failu bekapserveri jāuzstutē. respektīvi - ir kur ieguldīt. Bet - izrauties no dzīves būs vēl foršāk. Virtuālās dzīves, ai mīn.
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|20:41]

khosmos
[Tagi|]

Delija kolēģis Mārcis ir mani nobloķējis feisbukā. Laikam viņam ir tā slimība - kurš krutāka zvaigzne.
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|18:10]

methodrone
Lai arī es vienmēr alkstu pēc mīļajām cilvēku sejām un togetherly times, katru reizi, kad atbrauc ciemiņi vai kad es esmu ciemiņš, viss ko man gribas ir iebēgt laiktelpas cilpā, kur eksistē tikai mans vientulīgi smagais dīvāns in limbo, un tur uz viņa no visas sirds dzert vīnu kopā ar demoniem.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2019-02-20|20:11]

honeybee
Pirms kāda brītiņa, tātad, pēkšņi pievērsu uzmanību tam, ko jaunā dāma patērē jūtūbē
No otras istabas izklausījās, ka
1) Viņa klausās Džordanu Pītersonu
2) Džordanam Pītersonam ir vēl sliktāka diena nekā parasti

Pēc tam izrādījās, ka nē (pieņemu), čalim ierunātājam vnk ir visas DžP intonācijas

/trigger warning, this is really dark shit
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|20:06]
avralavral
Breivīka tiesa un pēc-tiesas gaitas parādīja Norvēģijas vājumu – un varbūt pat lielākā nozīmē, nekā viņš bija cerējis.
Iedomājieties, jau trīs reizes ieslodzītais tiesājas par tiesību pārkāpumiem ieslodzījumā, auksta kafija, neļauj spēlēt jaunākās datorspēles, konfiscē vēstules, nav pietiekami labs skats pa logu, utt. Viņš nenoliedzami izjūt baudu, intervijās runājot par "cietsirdību", "cilvēktiesību pārkāpumiem". Un to visu sīki apraksta plašsaziņas līdzekļi. Viņam veltītie šķirkļi dažādu valodu vikipēdijā varētu būt paši izvērstākie no visiem norvēģu valstsvīriem, zinātniekiem un kultūras darbiniekiem veltītajiem. Viņš regulāri izsaka savus viedokļus un vērojumus par dažādām politiskām partijām un ideoloģiskajiem strāvojumiem. Ir iznākušas vairākas grāmatas par šo personu un tās manifestu.
Nē, es neatbalstu nāvessodu (lai gan varētu būt arī izņēmumi, Hanna Ārente katrā ziņā dažus izšķīra, Edvards Fēzers izšķir vēl vairāk), bet man ir žēl, ka neesam no romiešiem mantojuši dažas labas lietas: viņiem bija damnatio memoriae likums – par noteikta veida noziegumiem un valsts nodevību cilvēku, vienalga, dzīvs vai miris, vienkārši aizliedza pieminēt. Simboliski izsvītroja no kopienas atmiņas.
(Neatceros, kā sauca, bet bija arī viens otrās vai trešās paaudzes pītagorietis, kas nopietni pārkāpa zvērestu neiznest uz āru kaut kādas svētās mistērijas vai slepenās zināšanas; viņu sodot, viņam, vēl dzīvam esot, pilsētā uzcēla kapa pieminekli un uzrakstīja virsū viņa vārdu.)
zibenstaka4 komentiņi|iekomentēt

[2019-02-20|19:14]

khosmos
[Tagi|]

"horderiem" saprotams "prikols" - tu esi vienīgais, kas tīra māju, ar laiku tu "padodies", neviens cits neko nedara, un māja pamazām pārvēršas par miskasti. tad atbrauc radinieki (parasti bērni un laulenis, kuri ir pārcēlušies uz tīru māju) un lielām acīm brīnās, kā tad šitais gadījās.
bija sērija par sievieti ar 13 invaliditātēm, kuras bērni nespēja iznest atkritumus tik ilgi, ka māja pārvērtās par prusaku metropoli. viņi teica, ka mamma vienkārši esot slinka, lai gan viņai bija vesels koferis ar medikamentiem. vīrs vispār tupīja un bija iesniedzis šķiršanos un pārcēlies pie mīļākās. kaut kāda agresīva švabra (klīniska psiholoģe) stāstīja slimajai sievietei, ka tā visa esot viņas vaina, un neļāva viņai iet pagulēt, kamēr vīri ar lāpstām rok atkritumus un liek mašīnā. raidījuma beigās 18-gadīgā meita apkalpoja ģimeni ar vakariņām pie TV kastes un pēc tam savāca netīros šķīvjus. dēls bija kaut kāds neriktīgs, jo vismaz pusgadu dzīvoja aptuveni getliņu statusa mājā un pilnīgi neko nedarīja. viņš labāk gāja uz tualeti mēslu kaudzē nekā iznesa atkritumus. vīrs vispār bez komentāriem. es brīnos, ka tā sieviete nebija viņus visus nošāvusi un sadzērusies miega zāles.
citā raidījumā bija par senčiem, kuri 20 gadus pārdzīvoja zīdaiņa nāvi un nekad netīrīja māju, un puiku, kurš dzīvoja apmēram kā Kevins Makalisters milzīgā atkritumu kaudzē. fāteris salaida ar tādu resnu bābu, kura uzbudinājās no domas par sexu uz netīra matrača līdzās kaudzei mēslu. māte tikmēr mūždien sēroja un izskatījās nošļukusi. dēls izskatījās pēc stounera vai frīlansera un visam lika mīksto. viņam tāpat viss bija. kad sāka indēt tarakānus, viņš nopirka telti un uzcēla pagalmā.
tagad rāda storiju par sievieti, kura krāj tīri saprotamas kvalitātes šitu. arī viņa teica, ka jaunībā viss bija normāli, bet, tā kā pārējiem ģimenes locekļiem bija uzlikt, viņa vienkārši pārstāja kārtot un tīrīt. tad dēli, saprotams, pārcēlās pie šķirtā lauleņa, kura jaunā mīlestība laikam ir istabene. pie šīs sievietes atnāca vieds onkulis, kurš teica, lai viņam atdod dārga paskata aproci, jo no mantām ir jāatbrīvojas un tā ir slimība. domāju, viņš to aproci pārdeva e-Bay par kādiem 5 sotakiem.
zibenstakaiekomentēt

īsumā [2019-02-20|19:17]

pavisam
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|17:08]
divi_g
[Tagi|, ]

Cibas vēsture?
https://www.smbc-comics.com/comic/life-online
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2019-02-20|18:55]

prtg
"No visam malām, no tālienes,
Ir lībieši, vāci ar kukuļiem,
Melns bruņinieks viens no tatāriem"
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|18:51]

santech
kauna stabs )
zibenstakaiekomentēt

David Desser "Eros Plus Massacre: An Introduction to the Japanese New Wave Cinema" [2019-02-20|18:01]
vajag
[safe]
Pirms pārstāju žīdoties un pasūtu grāmatu no amazon/ ,varbūt kādam ir pieejama šī David Desser "Eros Plus Massacre: An Introduction to the Japanese New Wave Cinema"? Esmu izmeklējusies visus internetus cerībā uziet pdf failu, galīgi neveiksmīgi, LV bibliotēkā tieši šī nav pieejama un vienīgais atlitku šķirties no naudas un laika.
Noteikti tikai godīgi aizņemtos, ieskanētu nepieciešamās atziņas un tikpat godīgi atdotu atpakaļ.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

dienas citāts [2019-02-20|17:43]

kants
[Tagi|, ]

jeb kā eleganti nosaukt morāli novecojušas idejas: "Some, such as Ernst Bloch and Karl Korsch (Lukâcs's German contemporary), have a more antiquarian appeal." (tony judt)
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|17:27]

khosmos
[Tagi|]

vispār pieredze fabrikā kopumā bija ļoti dīvaina - bija divi grupējumi, kuri sadalīti pēc "ne-ofisnieku" un "ne-meistaru" ieskatiem (tobiš, džeki, kurus pat neliek strādāt ar instrumentiem, jo viņi vai nu negrib, vai nejēdz, tāpēc visu dienu nodarbojas ar herņu un runā stulbības). vienā grupējumā bija visi inženieri, uzraugi, sekretāres, QC, otrā - visi pārējie, kuri visu laiku taisījās par nabadziņiem, kuri ēd pelavu maizi un vergo 12 h dienā. otrie visu laiku aprunāja pirmos, un tad tipa bija jāsmejas. otrie bija labiņie un cietēji, kamēr pirmie - vagari, kuriem vajag, piemēram, iespļaut kurpēs. vispār nešaubos, ka daudzi tur nemaz nedzīvoja tik slikti, turklāt braukāja ar tīri normāliem auto, neskatoties uz to, ka it kā bija jāpastāv gigantiskai algu atšķirībai. kad pašķīrāmies ar draugu, es braukāju ar autobusu. reizēm mani veda līdz pieturai, tad es optimistiski teicu: "nez, kad būs alga?" parasti saņēmu atbildi: "ai, pēdējā iespējamajā dienā, ko tu te priecājies, ierocies zemē un turi muti." vēl tur bija kāds, kurš automašīnām pārdūra riepas. un vienreiz kafija garšoja pēc zālēm.
aizmirsu pateikt - visu laiku bija jāizturas tā, it kā tas viss būtu normāli ne tikai 6. klasē, bet arī normāla līmeņa uzņēmumā. man šajā vecumā bija ļoti grūti to saprast, jo, kad strādāju ar 20-gadniekiem burgeru restorānā, bija jautri, draudzīgi un normāli (izņemot bērnus no ģimenēm ar nenormālu fāteri vai sliktu ģenētiku, tie domāja, ka iesaukti armijā un jātaisa ģedovščina, rakstot maiņas lapā par to, cik ļoti Ruslanam Ščeglovam nepatīk mani rūtainie šorti). vēl biju strādājusi ar visādu tautību tēvaiņiem ārzemēs, un pat tur man bija draugi, ar ko brīvdienās aiziet uz parku. man bija pat 60-gadīgi ungāru draugi (labi, viens), un es varēju bez kompleksiem iepļaut sīvo ar jebkuru izsitēju rajonā. neviens nekad man nepiedūra pat mazo pirkstiņu.
labrīt, iedomīgie, sīkie lunahoti! citur jums jau sen būtu pielabots deguna leņķis. man bija jālabo tie locīšanas leņķi ar kailām rokām (nu, reizēm), un planšetei uz plēvītes bija labi redzami supermena pirkstu nospiedumi (metāla skaidas).
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2019-02-20|17:02]

kisswithafist
Šodien viegli dīvains garastāvoklis. Lasīju Wikipēdijā par visai briesmīgām slepkavībām un atsaucos aicinājumam uz ikmēneša ziedojumu. Vismaz nebija uz Jimmy Wales sērīgo ģīmi jāskatās :D
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|16:09]

khosmos
[Tagi|]

Roberts Mucenieks vispār ir pretīgs mēsla gabals. iedomājies, visu dienu uz tevi blenž kaut kāds sīks, utains parazīts. vēl nopizģī "Savādi Gan" krūzīti no ēdamtelpas un saka, ka boss esot izmetis. visu dienu sēž uz sava krēsla pie lāzera, urbina degunu un skatās. tad speciāli iet uz vistālāko miskasti, lai gūtu iespēju veidot kontaktu. pie pusdiengalda zirgojas un stāsta nesmieklīgus prikolus. pīppauzē nosēžas ārā tieši pretī. droši vien, izplata baumas, jo kāpēc citādi lai metinātāji no otra ražotnes gala vispār uz mani tik zobgalīgi skatītos. ja es viņu atradīšu, es viņam ausis noraušu ar plaķenēm (metafora). vajadzēja jau laikā, kad strādājām "kopā", pieiet, iekrāmēt pa ģīmi un atņemt krūzi šim 20-gadīgajam brīnumam, ne zēnam.
zibenstakaiekomentēt

Kurā mirklī [2019-02-20|14:01]

dumshputns
Es sāku noklusēt un nerunāt? Pilnīgi nejauši uzlikās desmit gadus veci e-pasti, tur tik daudz sirsnības un atklātības ar cilvēkiem.
Un tagad sajūta, ka vairāk standarta mehanizēta pieklājība, katram gadījumam, ja nu pasaku ko aizvainojošu pašai negribot.
Nē, tā dzīvot nav vērts.
zibenstakaiekomentēt

[2019-02-20|15:54]

khosmos
[Tagi|]

laukos nav labāk. kāds ir apēdis manu šokolādi, salauzis koka zobenu, kuru nesen salaboju, un nolicis atpakaļ starp glāzēm, ņēmis manu lapsēnu, apskatījis ķirzaku sildāmo paklāju, viena tumba neskan, lai gan nesen skanēja, un pagājušoreiz, kad biju pilsētā, manam laptopam pēc atbraukšanas pārstāja darboties baterija. neviens neatzīstas. izmetīšu tūlīt visas puķes ārā un aizslēgšu durvis. turklāt es zinu, kas stāvēja virspusē grāmatu kaudzei un kas nestāvēja.
pretīgie sīkie pidari, ko meklējāt, es jums zobus izdauzīšu

bļe, grūti ir motivēties materiālās situācijas uzlabošanai, ja visu laiku kāds lohs kaut ko salauž, pazaudē vai neatgriezeniski sabojā. turklāt man ir aizdomas, ka man darbā piemetās kāju sēne tāpēc, ka apavus pārvilku un liku zem skapīša un kāds jobnutijs pidarass (Roberts Mucenieks) tur kaut ko iebēra iekšā vai, es nezinu, iespļāva
zibenstakaiekomentēt

beyond meat burgera apskats un tā izraisītā eksistenciālā krīze [2019-02-20|15:14]

malvine_truse
Vakardien pēc darba aizgāju apēdu 'beyond meat' burgeri (ne par to stāsts, tāpēc fiksi tikai - ļoti garšoja pēc īstas gaļas, man nepatika, pēc tam ilgi turējās tā nepatīkamā garša mutē), tad aizgāju mājās un saņēmos, lai tomēr iztīrītu viesistabu un vannasistabu, tas kopā man paņēma apmēram pusotru stundu laika un es tātad biju beidzis kaut kur pusdeviņos. Tā kā man tā pretīgā garša joprojām bija mutē, domāju - normāli uztaisīšu sev ogu smūtiju, kas ir ļoti garšīgs un tādā veidā nošaušu divus zaķus ar vienu šāvienu, proti, padzeršu kaut ko garšīgu un veselīgu, un tikšu vaļā no tās nepatīkamās pēcgaršas. Tad nu es tur saliku iekšā visuko, kas man garšo tajā smūtijā un aiziet! palaidu blenderi. Tad kad labi bija pablendējies, paceļu krūku un bams tai krūkai atveras apakša un viss tas smūtijs izgāžas pa letīti uz kā stāvēja tas blenderis, tad kamēr liku krūku izlietnē nolija visa grīda, siena pie izlietnes un tīrie trauki un galda piederumi un plīts. Arī tosteris, tējas paciņas, radio. Un tā vietā lai dabūtu kaut ko gardu, es dabūju izberzt vēl arī visu virtuvi un savas kājas (tās arī bija nolijušas ar smūtiju). Lieki piebilst, ka lai turpinātu nepsihojot, visu laiku kamēr berzu to virtuvi man nācās skaļi, vienam pašam sūdzēties par to kā dzīve ir netaisnīga un cik ļoti zajebal šādas situācijas, protams izskaistinot to ar visādiem radošiem lamuvārdiem. Visa tā epopeja beidzās ap desmitiem vakarā, kad man ir jau gulēt iešanas laiks un tad ir tāds wtf - vai es tiešām dzīvoju šo dzīvi, lai tikai sēdētu darbiņā un pēc tam mājās un tad gulēt? :D saprotu tas ir standarta jautājums, bet nu šādos mirkļos to izjūtu īpaši spilgti. par to arī šis ieraksts

šādos momentos manai dzīvei vienkārši pilnībā pazūd jēga, jo nu, kāds prikols censties kaut ko darīt, ja ar tevi vienkārši randomā var šādi notikt.
zibenstaka4 komentiņi|iekomentēt

[2019-02-20|15:16]

santech
Es pats vairs nespēju izsekot savām sava garastāvokļa maiņām.
zibenstakaiekomentēt

kafija vai [2019-02-20|14:11]

kihelkonna
un šis ir no jūzera vuluz

pilnīgi par mani
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]