Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!OKomentiņi ]

[2023-03-24|22:55]

basta
latvija, 21. gadsimts.
šis netulkojas.
Lauras bērni (vecā gala tīneidžeri) nezin ko nozīmē 'nolikt karoti'. izstāstīju viņai, kā mēs ar draugiem reiz ēdnīcā pacietīgi gaidījām kamēr ments noliks karoti. bērni nezinot arī kas ir 'ments'.

meklēju sabotage un kā pirmo gūglis piedāvāja basa tabus.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-24|22:36]

black_data
Drusku noguru. Tas, protams, mērot pēc manas latiņas. Es kādu mēnesi neesmu powernapojis, bet šodien divdesmit minūšu vietā izslēdzos uz pusotru stundu. Rezultātā tagad piektdienas vakarā sēžu viens ar suni, ēdu salātus, un skatos klipus. Bet nākamnedēļ sākas koncertu maratons, un šitā nogurt gribētos pavisam no citām lietām.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-24|21:12]

honeybee
Cita starpā atcerējos, kā vakar lekcijā, kad studenti mani visu laiku uzrunāja uz "jūs", neizturēju un pateicu, ka mans vietniekvārds ir "tu"
zibenstaka4 komentiņi|iekomentēt

[2023-03-24|20:45]

honeybee
Citās ziņās, man laikam nepatīk pārmērīga asprātība akadēmiskā diskusijā. Kāds sauss jociņš jā, nenoreaģēt pēc būtības cuz funny (ja ir bijis laiks sagatavoties) nē.

Reviewer 2 ir tavs labākais draudziņš un all that jazz.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-24|15:15]

ebeh
Vai man iet uz coworking board game night kaut arī man "besī" visi tie yuppy cilvēki, kuru bērni iet international schools un kuri nodarbojas ar vismodernākajām digitālajām tehnoloģijām?

Poll #21592 Board game night
Open to: All, results viewable to: All

Vai man iet uz coworking board game night?

View Answers

Jā piedzīvojumiem
3 (75.0%)

Tas nav nekāds piedzīvojums, tas ir murgs
1 (25.0%)

Cits - komentāros
0 (0.0%)

zibenstakaiekomentēt

bez cepures [2023-03-24|12:55]

ebeh
Es tagad iemācījos vienu jaunu acu ēnu paņēmienu, ātri sakrāsoju, iepūtu matu apjoma līdzekli, sataisīju pavedinošas bildītes, nomainīju depresīvo, nonēsāto ziemas mēteli pret gaisīgāku, izgāju ārā bez cepures, pārmaiņas pēc kvalitatīvās austiņās klausos Placebo "Meds" un Mujuice "Downshifting", nopirku franču kafejnīcā lielo apelsīnu sulu par tikai 3eur un jūtos debišķīgi, pie tam es pat neplānoju šovakar darīt neko neprātīgu, tikai sēdēt mājās, gludināt blūzes un lāpīt segu, un varbūt saldi pamīlēties.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-24|10:10]

teja
man bija jānodzīvo līdz šim vecumam, lai uzzinātu, ka tulpes vāzē ne tikai atveras, bet arī stipri aug garumā un pieņemas zaļajā masā, tipa, viņām nav aizgājis, ka viņas ir zaudējušas iezemējumu, vai arī viņas ir kā putni, mēģina lidot, vai arī kā cilvēks, kurš izrāvies no vardarbīgas vides vai mazas valsts iedomājas, ka viņš ir ticis vaļā no visām savām problēmām un ir tāds vieglums un spēks, haha
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

Kaķīc [2023-03-24|09:57]

vilibaldis
Paralēli visam citam, kas ir tieši tā kā ir, sanāk tāda kā kaķīšu paliatīvā aprūpe, ko padarīsi. Bet tad viņa naktī atnāk, noliek savu mazo galviņu uz spilvena un sāk murrāt...
Un no rīta viņa priecājās par sauli.
zibenstaka5 komentiņi|iekomentēt

[2023-03-23|22:55]

basta
tžtž.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-23|22:29]

taisni_banani
šodien man uz darba epastu atrakstījis somu skolēns Oskars Johansons un lūdz, vai es varu atbildēt uz dažiem jautājumiem par rasismu. es jautāju, kāpēc viņš ir izvēlējies mani. viņš saka - nu redzējis manu vārdu zem paziņojuma presei (ok jā pirms kāda gada reportēju par rasismu skolās), un nolēmis man atrakstīt, lai parunātos ar cilvēku kas "šķiet ir gudrāks par viņu" un "strādā ārzemēs". un viņa jautājums ir "kāpēc daži cilvēki ir rasisti" un "vai viņiem ir bail" un "kas liek mums vērtēt cilvēkus pēc tik vienkāršām lietām kā ādas krāsa".

aizrakstīju preses sekretāru iekšējā čatiņā, viens atraksta, lai es viņam arī pasaku, ja uzzinu, jo viņa 3gadīgā meita jautā, kāpēc zvēri neļauj žirafei dejot ar viņiem džungļu ballītē, un viņam ir grūti kaut ko sakarīgi atbildēt.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-23|22:35]

virginia_rabbit
[Tagi|]

Japānas filmu festivāls online: https://jff.jpf.go.jp/watch/independent-cinema/
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2023-03-23|19:15]

ebeh
Gribas dzeju par seksu
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-23|17:21]

virginia_rabbit
[Tagi|, ]

taisāsmies iet laukā uz pasākumu
Simo: "pagaidi, es tikko sapratu, ka nezinu, kas ir pāsākums"
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

mana рига [2023-03-23|16:55]

tikko_pamodos
[Mūzika |mazurka in c minor - mikhail glinka]

Kopš kura laika Rīga kļuvusi tik krieviska, domāju. Dzīvojot centrā, to var just sevišķi skaudri. Augšas un sānu kaimiņi nepārprotami ir turīgā gala slāvi, kuri uz šejieni atmukuši no savas iemīļotās dzimtenes. Neilgi pēc krievijas kara sākuma Ukrainā uz gājēju pārejas pie zaļās gaismas man gandrīz uzbrauca virsū balts jaunākās klases bmw ar krievijas numuru. Izviņite devuška, pa logu izliecies šoferis noteica, nevienā brīdī neapstādamies. Šodien atkārtojās līdzīgs scenārijs, bet nebija pat paviršu atvainošanās vārdu. No notriekšanas paglāba fakts, ka nebiju ielikusi austiņas un varēju laicīgi reaģēt. Principiem un morālei šajā pasaulē nav nozīmes, visu nosaka nauda, sakari un, kas pats svarīgākais, krietna deva bezkaunības. Kopš esmu pieņēmusi, ka labais nav norma, bet drīzāk negaidīts izņēmums, palicis krietni vieglāk dzīvot.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-23|14:30]

virginia_rabbit
[Tagi|, ]

"ir tāds gadalaiks, kad vairs nav sniega un vēl nav lapu. tas ir tik īss, ka tam nav vārda"
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2023-03-22|22:55]

basta
9 minūtes.
Sapulce ievilkās, jo visiem pēkšņi visādi jautajumi - dedlaiņi, dedlaiņi. Paralēli vilku datus, bet arī tie nāca stipri lēnāk nekā parasti un mana nepārtrauktā skatīšanās pulkstenī pasākumu arī īsti nepaātrināja.
Es nezinu, lai gan esmu mēģinājis iepriekš to sajūtu formulēt. Kaut kas līdzīgs, tam kad pusģībušam pie deguna pieliek ožamo spirtu/amonjaku - atdzīvina mirušo, taču efekts ir tik spēcīgs un apdullinošs, ka, sajukuša smaida pavadībā, ilgi krātie, pulētie un precīzi formulētie vārdi tik ļoti visi vienlaicīgi grib tikt ārā, ka iesprūst kaut kur starp *broku un atvēlēto laiku, knapi izspiežoties tikai kaut kam vāji artikulētam kā 'tžkc,kctžtž,tžkctžtž'.
Aizskrēju atpakaļ uz vēl vienu sapulci, pabrokastoju un pārguris, bet pārlaimīgs, krēslā sēžot, aizmigu.

Pirmo divu prāmju biļetes ir nopirktas.

*https://en.m.wikipedia.org/wiki/Expressive_aphasia
zibenstakaiekomentēt

perfekts taimings un dzīves rēbusi [2023-03-22|20:59]

tikko_pamodos
[Mūzika |paradise again - swedish house mafia]

Tas notika lēnām, bet nenovēršami. Mans ideālisms un ticība labajam dila ar pārsteidzošu precizitāti, o santa simplicitas, cik ilgi tu vēl ticēsi labajam cilvēkos, pie sevis domāju. Cik bieži tev vēl nāksies uzklausīt, piedot, saprast un palīdzēt. Aizmirsti, nekas no tā nenāk atpakaļ, labais tavā dzīvē ir vien izdevīgumā maskēts egoisms. Cilvēki, kuriem savas dzīves laikā esmu uzticējusies, mani tik bieži ir izmantojuši savu interešu vārdā. Šīs neskaitāmās draudzības, mīlestības, pat ģimenes saites un priekšstati par mūsu sabiedrību, tajā visā bijis tik viegli sapinķerēties un acumirklī nesaprast, ka krietni labāk būtu bijis neuzklausīt, nepiedot, nesaprast un neatsaukties. Pasaule tādēļ vien nepārstātu griezties. Tanī rītā es saprastu, ka tā vairs nespēju turpināt. Uzrakstīju atlūgumu no darba, lauzu īres līgumu, pārtraucu tā brīža romantiskās attiecības un pieņēmu lēmumu izmest no savas dzīves visu lieko, visu, kas lika man justies nelaimīgai. Visu, ko uztvēru, kā savas labsirdības un naivuma radītās kļūdas. Draugus, kuri vērsās pie manis tikai viņu lietainajās dienās. Šī pasaule ir nežēlīga savā vienaldzībā un nepiepildītās ilgas rada vien nebeidzamas ciešanas. Es sev uzdevu vienus un tos pašus jautājumus, iestrēgusī plate atkal un atkal, bet no tā nebija nekāda labuma, pārāk daudz fona trokšņa ikdienā. Vēlme pēc tā, lai ir skaisti un labi visiem, ir slidens akmens, ideāli piemērots tam, lai paslīdētu un pārsistu sev pieri. Domāju par to, kā būt kailai, absolūtā brīvībā no ieņemamajiem amatiem, sociālajām lomām, no citu uzspiestajiem priekšstatiem un garlaicības par notiekošo. Izdzēsu visus kontaktus no telefona, likvidēju sociālo tīklu profilus un vienatnē devos divu nedēļu garā ceļojumā. Nekad vēl savā dzīvē tā neesmu baidījusies. Siltums un šķietamā stabilitāte īdēja prātā, ja nu tu kļūdies, ja nu tu paliec bez nekā, ar ko tu tagad būsi kopā, kas būs tava cilts, ko tu vispār darīsi, kas tu esi, kas, kassss, mazas, indīgas domiņas maisījās pa galvu un gaisā klejoja manu telefonu nesasniegušas ziņas no Latvijas, par kurām tobrīd vēl neko nenojautu, jo eksistē vēl uz šīs planētas cilvēku mazskartas vietas. Bija tik viegli elpot, pirmo reizi es fiziski sajutu, ka atkal esmu brīva un sev, pat ja tobrīd vēl ar sūrstošu neziņu par nākotni. Līdz šai dienai esmu pateicīga par savu intuīciju un apstākļu sakritību, kura pasargāja mani no attālinātās strādāšanas, Rīgas un vīrieša, kurš, baby fever skarts, vēlējās, lai radu viņam bērnus. Lobīju nost vienu virskārtu pēc otras, daba un atrašanās kustībā bija vienīgais glābiņš. Dažas dienas pēc manas atgriešanās sākās pilnais lokdauns.
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-22|11:17]

virginia_rabbit
otrdienas ir labākās ballīšu dienas
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-22|00:23]

black_robin
zibenstakaiekomentēt

[2023-03-21|23:50]

black_robin
Aptuveni pirms mēneša vai varbūt mazliet senāk lasīju satori rakstu, kurā bija pārmetums Pītersonam par viņa bioloğisko esenciālismu. Pītersons nav nekāds svētais, bet, kas attiecas uz šo punktu, es viņam drīzāk piekrītu. Otrā viļņa feminisms sievietes eksistenci vienādo ar sociālo lomu pildīšanu, kas idejiski ir patīkami, jo it kā atsvabina sievietes no viņu bioloğiskā likteņa. Ja tā nudien ir taisnība, ka sievietes ir bioloğiski determinētas būt pakļāvīgas, pie mājas piesietas būtnes, tad vienkārši pārdefinēt sievieti kā kaut ko tādu, kas nav bioloğisks, no šī likteņa neizglābs.

Un kāpēc noliegt bioloğiju, ja tieši tas bieži vien ir iemesls, kāpēc sieviete ir attiecīgajā situācijā. Sievieti mazāk gribēs ņemt darbā, jo ir iespēja, ka viņa paliks stāvoklī, tāpat arī viņa drīzāk pametīs skolu vai darbu, lai veidotu ğimeni. Vīriešiem tas tā nav, viņiem, protams, ir citas problēmas, bet tās nav sieviešu problēmas. Kādēļ lai par sieviešu jautājumiem parlamentā cīnītos vīrieši, kas domā, ka ir sievietes, ja viņi nekad nebūs attiecīgajā situācijā, kā lai viņi lemj par aborta jautājumiem vai dzemdību atvaļinājumu? Kāpēc lai vīrietis, kurš uzbūvējis karjeru bez visām šīm likstām, tiktu apbalvots kā sieviete-karjeriste? Bioloğijas noliegšana ir, manuprāt, visnotaļ muļķīga un sievietēm nepalīdz.
zibenstaka6 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]