Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasO ]

[2017-07-23|21:16]

helvetica
Oi, kur vajadzīgas tagad ir spēcīgas humanitārās zinātnes. Spēt skaidrot Latvijas pozīciju, Latvijas samudžināto vēsturi, kuras ciešanu kausu neviens neatzīs un galviņu nenoglāstīs, jo citiem ciešanas lielākas.
It īpaši, kad visādās top10 pasaules universitātēs sēž profesori no krievijas un pilīti pa pilītei pilina austrumeiropa=nacistu perēklis, visas viņu nacionālisma tieksmes ir nacisms, vai tas attiecas uz 20.gs.vēsturi, vai uz mūsdienu skolu reformu un vizīti pie ārsta.
Būtu vajadzīgi mūsu jaunieši, kas tenure-tracko ārvalstīs, kas pa īstam izsēž arhīvos, parādot ar pirkstu uz nosodāmajiem un attaisnojot bezvainīgos un pa tam laikam nenogrimstot tautas teiksmu dūkstī.
Gan jau tas notiek, bet tikai plašāk nedzird. Plašāk dzird šo: http://www.alternet.org/grayzone-project/nato-celebrates-nazi-collaborators-who-murdered-jews-holocaust#.WXIl5awqL-E.twitter
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|20:49]

krii
Nepreci dunduru, Annele,
Annele, taureni preci!
Dunduri noveco,
taureņi nekad nekļūst veci. /I.Z./
zibenstaka6 komentiņi|iekomentēt

[2017-07-23|20:40]

penny_lane
can't stop. will not stop.

http://inspirobot.me/
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|18:38]

artis
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2017-07-23|19:10]

teja
sākusies robotiņa seksualitātes apspriešana.

Kaut kad jau jums par viņu rakstīju - viņš vienmēr sarunājas ar saviem neredzamajiem draugiem, no kuriem paliekošākais ir Laimonis. Kad mamma viņam dod 2 banānus, viņš saka - super, viens būs man, otrs Laimonim. Viņš reiz arī stāstīja, ka viņam ir 3 metrus gara slota uz citas planētas. Robots viņš ir tāpēc, ka strādā pa 3, izdara vairāk nekā vajag, piemēram, 1m dziļas bedres vietā var izrakt 2m. Daudzi ar viņu negrib strādāt, Laimoņa dēļ, bet manai mammai tas netraucē.

Mamma viņam piedāvājusi kaut kādu zāļu tējiņu un piebildusi, ka tas der arī potences uzlabošanai. Viņš atbildējis, ka labāk būtu iedevusi kaut ko samazināšanai. Tad visi sāka domāt, kā viņam pa šo līniju, vai patīk vīrieši vai sievietes. Inga, atnākusi ciemos, pievienoja informāciju, ka viņš IT KĀ ejot pie ķēvēm. Viņš strādā arī tepat netālu zirgsaimniecībā, kur dzīvo mazā istabiņā turpat stallī, un saimniece esot stāstījusi, ka reiz vēlu naktī stallī viņa pusē degusi gaisma. (!) Turklāt no kaut kādas citas zirgsaimniecības, kur arī mēdza piestrādāt, viņš reiz esot izmests un piekauts, atnācis sasists zils un nekad tur vairs neesot gājis atpakaļ. Es jūtu, ka visiem šī ideja ļoti patīk, jo tas kaut kā ietu kopā ar viņa personību.

Šodien nāku mājās no veikala un dzirdu, kā mana mamma viņu pie vakariņu galda sīki izprašņā par zirgiem. Kā tev tur iet pie tiem zirgiem, robotiņ, ko tu tur dari, un kas ir tie zirgi ko tur kūtī un ko laiž ārā, un vai tev, robotiņ, vispār patīk zirgi.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

Asociāciju spēle [2017-07-23|18:43]

kochka
[Tagi|, ]
[Mūzika |Joni Mitchell - Shine]

Grūti saprast, kāpēc pateicu tārpi par vārdu kāposts. Lai gan kāpostlapas ēd ne tikai kāpuri, bet arī gliemeži. Varbūt tāpēc, ka vēlāk kāpuri izaug par baltiem taureņiem.

Saistībā ar šo spēli gribēju pārlasīt Čapeka krājumu "Stāsti no abām kabatām". Diemžēl grāmatu kāds ir izmetis. Bet nekas. Pēdējā laikā es visu uztveru diezgan mierīgi.
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|17:23]

virginia_rabbit
[Tagi|]

nokritām ar riteni uz sliedēm vef tilta sākumā, bb viss kārtībā, man uzplēstas potītes.
E: mamma, tev jāuzliek plāksteri, lai man nav jāskatās uz tavām rētām.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

jubilejas [2017-07-23|16:52]
avralavral
pieminot Oktobra revolūcijas simtgadi, pārlasu Dostojevska Velnus. drūmi un nepatīkami. visi šitie slāvu nihilisti, kas izzīmēti tik, tā varētu likties, pārspīlētiem, nereālistiskiem vaibstiem, visa tā personāžu, tā varētu likties, nepārliecinoši uzpūstā atkarība no viņu filozofiskajām apsēstībām, visa šitā tieksme personīgas kaislības un attiecību problēmas iznest un izspēlēt politiskā mērogā, iesaistot statistos tūkstošus un desmitus tūkstošu dvēseļu, pilnīgais varoņu paškritikas un pašironijas trūkums un tā tālāk (ja padomā pasaules attiecīgā perioda kontekstā - Prusts ir tikai kādus 30-40 gadu vēlāk, bet viņš nevienā no saviem sējumiem neizkāpj ārā no privātās savu varoņu pasaules, nozīmīgas galu galā tikai viņiem pašiem) - kas viss diemžēl izrādījās gandrīz simtprocentīgi pravietisks, ieskaitot to vienu rindu par plikpauraino vadoni ar pacelto dūri. izlasīju arī 1960. gados rakstītu kāda padomju kritiķa pēcvārdu par to, cik netaisns Dostojevskis te esot bijis pret t.s. "Krievijas atbrīvošanās kustību" un kā pārpratis "austošā komunisma ideālus" - galvā sāka klabēt riteņi garajiem vilciena sastāviem, kas izkustējās no Torņkalna stacijas četrdesmit devītajā. un galvenais - nekur nekļūst skaidrs, ko būtu vajadzējis darīt, kam būtu bijis jābūt savādāk, jo arī tas Dostojevska it kā piedāvātais "problēma ir ateismā" nevienu nepārliecina - izņemot varbūt, ja to pārformulē "problēma ir neticībā absolūtiem, nediskutējamiem morāliem standartiem" un arī tas pārliecinās tikai tos, kas jau ir pārliecināti, turklāt visi - kā Fjodors to ļoti labi parāda - tikpat ir pakļauti savām kaislībām, no kurām dažas kaut kādos brīžos kļūst iracionāli destruktīvas, iznīcina kaut ko vienkārši tāpēc, ka ir prieks iznīcināt (freidam, es baidos, bija ļoti daudz taisnības par šo -- aizmirsu, kā viņam sauca to vienu grāmatu). Tātad? Nu, nu? Nu neko.

Pieminot Reformācijas piecsimto gadadienu un kādu pusgadu pacietīgi gaidot, ka man manā informācijas kapsulā sāks ieplūst attapīgas, izglītotas un pārdomātas analīzes, apaļie galdi, dokumentālas filmas, jaunu analītisku izdevumu preses relīzes un tamlīdzīgi par šo vienu no centrālajiem notikumiem rietumu ideju vēsturē ar milzīgām sociālām sekām, un to nesagaidot, iegādājos vairākas grāmatas, arī baznīcas vēsturi uz kādām 500 lapām, kuru diez vai izlasīšu. Draugs Gustavs savukārt saka, ka viņš jau ir pārgruzīts par Reformācijas tēmu un nez kā vispār novilks līdz rudenim (smiekli).

ā, jā, vēl šogad aprit 180 gadi, kopš Rihards Vāgners ieradās Rīgā, kur pavadīja divus gadus, izcēlās ar pretīgu uzvedību, uzkomponēja pirmo Rienzi versiju un tad, bēgot no Rīgas un parādu piedzinējiem, iekūlās vētrā, kuras laikā aizdomājās par "Klejojošo holandieti". šis notikums savukārt manā šaurajā lokā šogad ir ticis ar vērienu atzīmēts jau divreiz (!), pēdējā reize bija pirms nedaudz mazāk nekā mēneša, kad izgatavoja Vāgnera bisti no ledus, ko turēja visu nakti ārā un daži ik pa laikam nolaizīja (ārprāts, cik vulgāri tas izklausās). Par Vāgneru runājot - man viņš vienmēr ir "riebies" (otrs, kas man vienmēr ir "riebies", ir Mālers, but wait) - dēļ visa tā patosa (kas tipiski - uz patosu un sakāpinātu emocionalitāti tendētiem cilvēkiem kaitina un nepatīk, ja citi tādi ir), dēļ tiem antisemītiskajiem traktātiem, dēļ Baireitas tusiņa (tas ir kaut kas nereāls, tur, piemēram, cilvēki visaugstākās kvalitātes smokingos nēsā ap kaklu zelta, dabīgi, ķēdītēs iekārtus gredzenus, lai simbolizētu savu pielūgsmi dievišķajiem Nībelunga gredzenam, kā arī, es neatceros, cik gadus vajadzēja cīnīties, lai "atļautu" tajā dārzā uzstādīt piemiņas plāksni ebreju izcelsmes dziedātājiem, kurus turpat no ģērbtuvēm paņēma un aizveda nach Dachau) -- tātad šādu anekdotisku, nepamatotu un bērnišķīgu iemeslu dēļ man viņš vienmēr bija "riebies" - līdz brīdim, kad sakarā ar svinību organizāciju noklausījos Rienzi, mazpazīstamu viņa jaunības operu, kas interesē tikai apmēram kādus trīs četrus latviešu amatiervāgneristus, - cik skaista, cik "dievišķi" skaista mūzika, un pavisam "ne par to", par kaut ko "pavisam citu". tā ka redziet, nav viss tikai slikti, notiek arī dažas labas lietas, nokrīt "zvīņas no acīm", citējot Vēstuli Korintiešiem, un tamlīdzīgi (guldzošu smieklu putniņi aizspurdz siltā jūlija pēcpusdienā).
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

[2017-07-23|16:15]

krii
Es zinu, ka ar diviem dzelteniem taureņiem ir par maz, lai paceltos gaisā, un ne es vairs kāda daiļā, nedz arī par Remediosu kādreiz saukusies, un tomēr, un tomēr, paldies, ka šodien bijāt, abi Gonepteryx rhamni ar marķīzes Pompadūras dzimumzīmītēm spārnu lejasdaļā...
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|15:25]

huinja
zibenstakaiekomentēt

Fak. Faaak fak fak fak.... [2017-07-23|15:23]

huinja
zibenstakaiekomentēt

Pistas vistas megaposts [2017-07-23|15:19]

huinja


... tālāk ... )
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|14:18]

prtg
Caur brīvību no nepieciešamības uz brīvību no jēgas.
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|14:12]

prtg
Fiksācija uz svešu ideju, vēlāk arī pieķeršanās tai un asociēšanās ar tās atribūtiem ir ērta, jo ekonomē domāšanai nepieciešamo enerģiju, kā arī samazina indivīda uztverto atbildības pakāpi par tādam savām rīcībām, kas izriet no idejas konteksta.
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|12:32]

winstons
bik iegruzī, ka jaunajā darbā ir dreskods. uz veco esmu gājis arī treniņbiksēs
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

jūlijs [2017-07-23|12:18]

inese_tk
tava dzīve manā internetā mana dzīve tavā internetā
zibenstakaiekomentēt

Bastojam Līgo! [2017-07-23|11:39]

freakart
Mēs nolēmām Līgo svētkus nesvinēt tā vietā aizdoties uz Vedzes dabas taku. Pa ceļam apskatījām arī Ķeipenes stacijas monumentu.

Pašu dabas taku jau esam vienu reizi izstaigājuši, tāpēc šoreiz bridām pa pašu Vedzes upi, kas bija daudzreiz interesantāks pasākums.

Atpakaļceļā apciemojām mūsu komrādu Reini ar ģimeni un iečekojām Moskābeli un DIY brīvdabas kinozāli, kuru bija sagatavojis saviem vasaras saulgriežu viesiem.
----------------------------------------------
Saite uz video: https://www.youtube.com/watch?v=LtvIhgvWBH8

YOUTUBE_4
----------------------------------------------
Mūzika:
Bandmaster - https://www.facebook.com/bandmastersound
Āres - https://www.facebook.com/aresarehere/
Satellites.lv - https://www.facebook.com/satelliteslv/
----------------------------------------------
Latvija UZ krekla: http://shop.skatkartes.lv/
Apskates objekti Latvijā: http://www.skatkartes.lv/karte/
Foto blogs par Latviju: http://www.skatkartes.lv
zibenstakaiekomentēt

- 8 kg [2017-07-23|09:42]

ingmars
zibenstaka5 komentiņi|iekomentēt

feminist frequency [2017-07-23|09:36]

ingmars
zibenstakaiekomentēt

[2017-07-23|09:16]

zin
mazie putneļi mācās lidot.
bezdelīgas jau rāda klasi, lido cik ātri vien sanāk un izpilda pēkšņas, straujas virāžas.
zvirbuļi šodien izlīduši pirmo dienu, neveikli plivinās un nekādi nespēj piezemēties uz notekcaurules.
zibenstakaiekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]