Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasO ]

darbiņš Jūlijai Stepaņenko [2017-05-25|19:03]

saccharomyces
kino uzzināju, ka cilvēki veido ilgtermiņa attiecības ar mēbelēm
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2017-05-25|18:56]

zin
un reizēm gluži vienkārši vārīti rīsi, ar garnelēm un čili, var būt labi.
bet, var būt tur vainojams rums
zibenstakaiekomentēt

KINO: Sean McAllister [2017-05-25|17:29]

black_data
[Tagi|]

Vakar ļoti šaurā lokā bija iespēja noskatīties divas Šona Makalistera filmas. Bija, protams, iespēja viņas redzēt arī ne tik šaurā lokā, bet pat tie trīs citi skatītāji bija atnākuši tikai uz pirmo filmu, kas, manuprāt, bija vājākā no abām, toties pirmā bija filma par mīlestību, par cīņu, par cīņu par mīlestību un vispār treileris un filmas nosaukums solīja mīlas stāstu. Un tagad šķiet, ka šodienas nīgrumam ir kāds sakars ar vakardienas filmām, jo kā citādi izskaidrot to, ka šodien Feisbukā noskatoties vienu "inspirational" filmas rullīti, garastāvoklis sabojājās vēl dramatiskāk. Kamēr "inspirational" video rullītim var sarakstīt skaistu un pareizu scenāriju par īstajām vērtībām un pareizajām dzīves izvēlēm, tikmēr dokumentālais kino parāda skarbo realitāti, kā mazais cilvēks no dzīves dabū pendeli pa pakaļu, un teikšanas par to ir visai maz. Mazais cilvēks pat grib visas tās pašas īstās vērtības, ko reklamē "inspirational" video rullītis, vienīgi viņam nav palaimējies ar scenārija autoru. Ja ir labs scenārijs, ir pat iespējams noticēt, ka kādas pilsētas mērs ir jauks un sirsnīgs cilvēks, bet labs scenārijis reizēm pat par naudu nav nopērkams. Kā arī uz visiem vienu scenāriju neuzrakstīsi, jo kā saka viena krievu paruna, kas krievam labi, tas vācietim nāve. Un tad vēl arī tas Kornels ar savu pakāršanos. Tāds, lūk, uz āru neizrunāts kino.
zibenstakaiekomentēt

Par krītošām zvaigznēm [2017-05-25|17:21]

black_data
[Tagi|]

Domāju, ka nav cilvēku, kas zinātu, kas ir Kriss Kornels, bet nezinātu, ka viņš nesen... nomira? (Daudzpunkte ir tribjūts apjukumam kas rodas, kad cilvēka nāvi apraksta kā kādu ceļojumu uz tālāku vietu) Bet ko es riktīgi palaidu garām ir fakts, ka viņš pakārās.

Lūk, tāda tā dzīves svinēšana.
zibenstakaiekomentēt

[2017-05-25|17:20]

sirualsirual
liekas smieklīgi klaji biogrāfiskos stāstos lasīt tiešo runu (pieņemot, ka rakstnieki nestaigā apkārt ar diktofonu)
zibenstakaiekomentēt

[2017-05-25|17:07]

psihs
https://www.youtube.com/watch?v=Uf7l_em3nrs
zibenstaka4 komentiņi|iekomentēt

Ciniķi [2017-05-25|16:19]

inese_tk
[Tagi|]

vakar biju uz pirmizdrāzi. man liekas būs ļoti labi. būs. vakar bija labi pirmie divi cēlieni, bet trešajā aktieru pārgurums un pārslodze lika sevi manīt - pazuda dinamika, temps, likās, ka aktieri spēlē tādā kā slow motion. vizuāli ļoti, ļoti skaista. milzu skaļrunis jau no paša sākuma asociējās ar Melanholiju (Trīra), bet, kad Guna 3. cēlienā sāk runāt par eksistenciālajām skumjām, tad pavisam salikās kopā. tā vispār - tas, ko Vlaģiks visās savās izrādēs (vismaz tajās, ko esmu redzējusi) sauc par mīlestību, vispār nav mīlestība, bet ego un tāpēc arī tur viss vienmēr notiek tik destruktīvi.

jāaiziet kkad noskatīties vēlreiz 3. cēliens un no kādas tālākas vietas, vakar sēdēju 2. rindā, bija forši, bet manliekas, scenogrāfiju labāk var izbaudīt no attāluma.

p.s. vispār, zinot Vlada problēmas ar dedlainiem, jāatceras iet skatīties viņa jaunās izrādes jau kādā 2. vai 3. blokā
zibenstakaiekomentēt

[2017-05-25|16:01]

saccharomyces
group photo
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2017-05-25|15:39]

penny_lane
kaut kāda meitene aptaujāja par vēlēšanām, sākumā bija varen pārsteigta, ka mani ļoti interesē, kam un kā šie rezultāti tiks izmantoti, bet tad pritī mač neiloja visu pasākumu ar trim jautājumiem.

vai balsosiet?
-jā.
-vai zināt, par ko?
-jā.
-vai zināt, kuru no mēra kandidātiem labprāt redzētu par mēru?
-nevienu.


skumja aptauja.
zibenstakaiekomentēt

[2017-05-25|14:15]

dooora
Pirākstu pirktija
zibenstakaiekomentēt

[2017-05-25|13:02]

jojo
ārā +26, spīd saule, viss ir zaļš, sulīgs un priecīgs, atgādiniet man šo rudenī -
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

ļapota [2017-05-25|13:00]

jojo
[Tagi|]

pateicības:
brīvdiena,
laiks lasīt,
ārā saule, es ar savu grāmatiņu un spilveniem sēžu uz deķīša zem bērza un skatos dīķītī, kuru pati rūpīgi iztīriju,
izmazgāto veļu izklāju dārzā plivināties, smaržos viss skapis pēc svaiga gaisa,
kaut kā mazliet skumji, bet arī priecīgi vienlaikus. ome virtuvē regulē satiksmi, bet tas arī ir labi.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2017-05-25|13:40]

zeme
mogvaij skan, jess mogvaij skan.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

Čipši, prese un vēlēšanu sviests. [2017-05-25|11:23]

telefontubbie
Dažreiz es kā vecs pensionārs nopērku čipšu paku un kādu avīzi, jo galu galā man reizēm interesē, kas ir aktuāli 50+ cilvēku klačās (t.i. ļaudis, kuri ir absolūtā iepriekšējā paaudze, ļaudis, kas ir manu vecāku vecumā un vairumā)

Ar lielu joni tuvojas pašvaldību vēlēšanas (to, ka tās tuvojās, varēja jau pagājušogad vai pat vēl senāk) un uzmanības epicentrā ir lielākās naudas slauktuves (lielās pilsētas), kur gadiem ilgi ir vieni un tie paši mēri.

Es vēl neesmu izlēmusi, par ko balsot. Toties pastaigājot pa rajonu secināju, ka tagadējais mērs ir pašslavējošs lohs. (p.s. iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās nebija interese piedalīties, bij interese tikai par Lielo simtgalvnieku tolaik).

Krasta rajonā nekas tā pa lielam nav mainījies kopš manas bērnības. Jau 90-to gadu beigās visur bija salauzti soliņi, nozāģētas skulptūras (jā, tādi brīnumi arī bija šai rajonā), piespļaudītas tramvaju pieturas un atkritumi. Skolas laikā maģiski no pagalmiem sāka izzust dzīvība, te pazuda daļa babuļu, te pazuda šahisti, pazuda arī sīči, kas spēlējās konkrētas mājas lielajā pagalmā.

Vienīgie būtiskie jauninājumi šajā Ghetto paskata rajonā bija pilnībā no jauna uzceltā skola (2007.gads, pirms Ušakova), Dienvidu tilts (tas arī tā kā būtu speķa celtniecības gadu projekts) un kārtējā atpūtas kompleksa LIDO jauninājumi (Ķirsona bizness). Rajonā ir praktiski 0% sakarīgas publiskās telpas un iestādes. Ir neskaitāmas dzĪKS pārvaldītes, no kurām vienīgais labums bija "domofonu" ierīkošanas ierosināšana, lai uzlabotu drošību šai ghetto nostūrī. Promenāde? Tas uzlietais asfalts pie salu tilta nav vairs Krasta rajons. Pie garāžu kooperatīva ir vecais asfalts.

Tātad, vienā nelielā rajonā, kurā dzīvo tūkstošiem ļaužu (vienā "trīspaģiku"deviņstāvenē ir vairāk kā 100 dzīvokļi), ir izveidojies savdabīgs ghetto. Super, ar ghetto. Pie Supernetto pārtikas veikala pulcējas daudz cilvēku, lai nopirktu alkoholu un rijamo. Tādu cilvēku rajonā daudz, kas sēž bloķenēs, rij un nodzerās, jo ārā pat nav īsti, kur pastaigāties un kur nosist laiku. Vismaz lai tiktu līdz kaut cik estētiskai videi pie Daugavas, jāmēro ceļš caur izdrupušajiem pagalmiem. Bibliotēka šajā rajonā nav, ir tikai blakus rajonos, Rēznas ielā un Ķengaragā pie Nekropoles būvlaukuma.

Pirmajās siltajās dienās ar D. iesmējām par ļaudīm, kas uz asfalta sēdēja TUPUS (6 cilvēki) un uz mājas apmalēm, jo apkārt nav neviena soliņa. Šī tad ir tā īstā Nila Ušakova Rīga, tā nav tāda, kādu to jamais pats reklamē. Protams, ka mērim ir izdevīgi sakārtot apkārtni ap Spīķeriem, jo kurš gan mērs gribētu skatīties uz TUPētājiem, kas tukšo 0,3 kokteilīšus. :D

Krasta rajonā dzīvo ļoti daudz krievu un tajā lielākā skola ir mazākumtautību 75. vidusskola, kur, starp citu, ir pussabrucis stadions, zem kura krājas atkritumi un izdrupušas trepes, no Maskavas ielas puses. Re, kā Ušakovs "rūpējas" par krievu bērniem! :D Tas ir tikai mīts, tas "Ušakovs-krievvalodīgo interešu aizstāvis" tēls. Ar D. atzīmējām kadastrs.lv pašvaldībai piederošos zemes gabalus Krasta rajonā - arī pašvaldību zemes pleķos-rotaļlaukumos ir pliks, apzāģēts dzelzs un smilšu kastes aizaugušas. Tā radās ideja uztaisīt fočenes ar konkrētajām vietām un krievu uzrakstiem. Lai Krasta rajona krievvalodīgie kaimiņi sāk apjēgt, ka apkārtne ir Bomžu kūrorts un ka Ušakovu rēali interesē vien no katra Rīgas iedzīvotāja izsūkt maksimāli daudz naudas par sūda Rīgas satiksmes biļetēm.

Nosūtīju bildītes (Krasta rajona konkrētu teritoriju foto ar kadastra numuriem + paint art) Facebook profilam "Rīgas mēris". Ar cerību, ka vismaz fočenes redzēja ne tikai latvieši, bet arī krievvalodīgie, kas patiešām dzīvo Krasta rajonā un tādējādi kaut cik apjēgs realitāti.

Man diži neinteresē politika, bet besī pašslavējoši lohi-biznesmeņi un cilvēki ar īsu atmiņu un aizmālētām acīm, kas par tādiem balsos. Cerams, ka būs redzami detalizēti balsojumi no iecirkņiem Krasta rajonā, cik liels ir "Sasmakas" atbalsts vietā, kur 8 gadus nekas nav darīts. Varēs apmēram nojaust, cik pamatīgi darbojas Vesti segodņa un MK RusskijMir avīžu propagandiņa + Ušakova aģitācija vides reklāmās.
zibenstakaiekomentēt

[2017-05-25|12:56]

martcore
es protu redzēt, kas notiks nākotnē
ko jūs man jautātu? kas notiks ar mani?
zibenstaka8 komentiņi|iekomentēt

tbh [2017-05-25|12:38]

psihs
not one of my proaudest faps
zibenstaka7 komentiņi|iekomentēt

[2017-05-25|12:33]

zin
bet tā, viss labi, izņemot to, ka darbu pāri galvai
tehniski, arī tas nav slikti ;)
nākamnedēļ toč likšu autoteoriju.
zibenstakaiekomentēt

[2017-05-25|12:20]

zin
fak..
zibenstaka

[2017-05-25|12:12]

dominika
O, nejauši ieraudzīju reklāmā, ka Pozitivusā šogad būs Rhye and The Lumineers. Šos abus klausījos visu cauru vasaru pirms kādiem 4 gadiem, kas bija pietiekami nesen, lai joprojām šķistu interesanti redzēt dzīvajā. Sāku domāt, ka varbūt šogad ir tas gads, kad būtu vērts beidzot zaudēt savu Pozitivusa nevainību. Kas man te no draudziņiem bija tādi aktīvāki Pozitivus apmeklētāji, pie kuriem varētu piemesties kompānijā? [info]karmena? [info]zirka?
zibenstaka8 komentiņi|iekomentēt

[2017-05-25|11:08]

ulvs
Šonakt bija baisākais sapnis. Izčurāju pa uretru abus pautus. Un tētis atteicās vest mani uz slimnīcu, jo bijām Lielajos kanjonos. Tētim patīk Lielie kanjoni. Pamodos turot roku starp kājām.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]