Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasOKomentiņi ]

What would you do? [2020-01-23|11:56]

san
Ziemassvētkos aizbraucām uz Lauziņām un sapratām, ka mājā ir bijuši zagļi. Nozagts zāģis, skaļrunis un pneimatiskā šautene. Un pademolēts pie mājas stāvošais kvadracikls, acīmredzot, gribējuši aizdzīt, bet nav sanācis. Taču nepatīkamākais, ka nozagta nošķirtības un pasargātības sajūta, kas vienmēr bijusi šajā mājiņā meža vidū, kur var nokļūt vien ejot 2 kilometrus pa meža taku.

Pēc aptuveni nedēļas, sestdienas vakarā ap desmitiem, zvana čalis (kā vēlāk izrādās, piedzēries, bet sarunas laikā tas nenolasījās), stādās priekšā kā Slaviks, LV lielākā mežu īpašnieka SIA SODRA pārstāvis un saka, ka māju tūlīt nošķūrēs, jo tā esot pamesta un tādas mājas, cērtot mežu, drīkst ar buldozeru novākt. Sarunas gaitā izrādās, ka viņš ir lietas kursā par mājas apzagšanu, ko visticamāk izdarījuši viņa padotie. Kas nozagts, pateikšot, lai noliek atpakaļ. Un par kvadru "viņi" arī esot teikuši, neviens nesaprotot, ko ar to iesākt.

Nākamajā rītā pārbijušies braucām uz Lauziņām (bāc, ja nu māja jau nošķūrēta?), pa ceļam Cēsīs uzrakstījām iesniegumu policijā. Laipna policiste paskaidroja, ka tā esot zādzība ar iekļūšanu telpā, un tas ir kriminālprocess. Pēc 10 dienām iecirkņa inspektors L.Balodis paziņoja, ka jāierodas pakaļ nozagtajām mantām, ko arī izdarām (pirms tam piedāvāja, lai paši sarunājam ar zagli, ka viņš atnes mantas uz māju. No thanks.)

Nu un vakar pienāca vēstule, pat ne ierakstīta, parasta vēstule - kriminālprocess pēc 175. panta netiek uzsākts, jo nav nozieguma sastāva. Mantas esot atdotas, māja vizuāli izskatījusies pamesta, un citi mežistrādes veicēji arī teikuši, ka mājā neviens neesot bijis jau vairākus gadus. Bez tam Slaviks esot zvanījis, piedāvājis atdot mantas un brīdinājis, ka māja izskatās pamesta un to var apzagt (meli, neko tādu viņš neteica).

Vēstulē ir pilns ar faktoloģiskām nepareizībām. Māja neizskatās pamesta (un pat ja būtu, drīkst apzagt?). Slaviks paskaidrojumā teicis, ka pats paņēmis mantas, bet tā nav taisnība, viņš tur visdrīzāk pat nav bijis. Bet tā kā izmuldējās, tad nācās paņemt biedru vainu uz sevi. Izdemolētā kvadra vairs netiek pat pieminēta.

Ir 10 dienas, lai pārsūdzētu lēmumu.

What would you do?
zibenstaka14 komentiņi|iekomentēt

[2020-01-23|11:54]

zin
ja nu te kāds IT-išņiks ir ieinteresēts, SAF meklē darbinieku, pārsvarā iekšējo sistēmu kopšanai. vairāk te: https://saftehnika.com/en/about#jobApp-89
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-23|10:20]
avralavral
Bērni:
* vēl vairākus gadus pēc dzimšanas un runasspēju iegūšanas nepazīst to, ko pieaugušie sauc par "kauna jūtām", bet kas drīzāk ir tieksme, nereti uzskatīta par nozīmīgu tikumu, visās mīlestības attiecībās kritiski uzlūkot savas ķermeniskās personas objektīvo "piedāvājumu" un ar iejušanās palīdzību mēģināt noteikt, cik šis "piedāvājums" otrai pusei varētu būt saistošs. vienkāršāk izsakoties: kad durvis pēkšņi atveras un pa tām ienāk bērna mīļotais cilvēks, savukārt viņš tai laikā sēž uz poda, viņš priecīgi slejas kājās un, bikses nepaceļot, kakai attiecīgi ielīpot starp dibena vaigiem, steberē pretī mīļotajam cilvēkam, lai to apkamptu.
* salīdzinoši vēlu un ļoti vēlu, ja ir vienīgie bērni ģimenē, iemācās patiesības noklusēšanas un melu sociālo nozīmību. drīzāk nevis no vecākiem, bet no brāļiem un māsām iemācās, ka pārkāpuma vai kļūdas izdarīšanas neatzīšana īstermiņā ir ārkārtīgi izdevīga. viņu dzīvēs ir laiks, kad viņi vispār nemelo – tas vecākus ļoti aizkustina –, un tad ilgāks laiks, kad melo daudz, melo muļķīgi un nesakarīgi. savukārt ilgtermiņa perspektīvu – piemēram, ka melošana sagandē mīlestības atmosfēru ģimenē, ka tā atsvešina cilvēkus un rada citas negatīvas sekas, – bērni apgūst ļoti, ļoti lēni. viss šis process ir sarežģīts un ērkšķains. šķiet, ka pilvērtīga patiesības teikšanas deontoloģiskā principa apgūšana nevar notikt bez mērķtiecīgas morālizglītības, kuru noteikti neveic tikai vecāki un kurā ir būtiskas intelektuālas sastāvdaļas un pietiekami izkopta kritiska sevis apzināšanās spēja. tas droši vien izskaidro, kāpēc šī principa nozīmību nesaprot un attiecīgi nepielieto (esmu stipri pārliecināta, ka Sokratam (Platons, Protagors) bija taisnība: krietnums ir zināšana, tāds stāvoklis, kad tu zini, un akrāzija jeb gribas vājums nav iespējams) tik daudzi pieaugušie, un meļu un krāpnieku īpatsvars sabiedrībā – visās sabiedrībās, visos laikos – ir nemainīgi augsts.
* jau skolā ejot, joprojām nesaprot nozīmīgo asetu – naudu. arī šis vecākus ļoti aizkustina. katram no viņiem jau ir savs maciņš un katrs arī kaut kam "krāj", un visā visumā saprot, ka nauda, faktiski visos analīzes līmeņos, spēj sniegt gan brīvību (no citiem, no vides), gan varu (pār citiem, pār vidi). bet vienlaikus to tomēr nesaprot. viņiem kāds radinieks uz svētkiem uzdāvina pa naudas zīmei, viņi nopriecājas, bet tad to nomētā starp citiem papīriem vai izkrāso ar zīmuļiem. monētas ir cietākas un spīdīgas, tās viņiem šķiet vērtīgākas par volatilajiem papīrīšiem (šeit viņi iekšēji cīnās ar kognitīvo disonansi: kā tas var būt, ka kaut kāds netīrs papīrīts ir vērtīgāks par veselu kaudzi spīdīgu, šķindošu, cietu lietu). vecāki viņiem piedāvājas kaut ko izmaksāt, bet viņi lepni atsaka, jo pašiem vēl maciņā palika savi santīmi. ļoti aizkustinoši, izraisa vieglu dūrienu krūšu rajonā, acu kaktiņu aizmiglošanos un apspiestu nopūtu.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

dienas priekam [ja vēl zoom seju...ak... ir gribu!] [2020-01-23|09:58]

koki
[Tagi|]
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-23|09:31]

mtldd
22.01. draugu namiņš kalna galā. gaiļa dziedāšana pamodina ap 7.00 un es izeju apskatīt pagalmu gaismā. tie punktiņi tur lejā ir Puerto de la Cruz, bet tas lielais, tumšais pleķis viņpus pilsētai - okeāns. pa dienu pļāpājam par viņu dzīvi šeit un mūsu dzīvēm tur, uz maiņām dzīvojamies ar ģimenes jaunāko, džemojam, ejam staigāties. pēcpusdienas diendusa ir kā iekrist siltā, biezā auzu putrā - pamostos tikai tad, kad jau krāsniņa ir piesildījusi galveno istabu, pa televizoru rāda La Dolce Vita un vakariņas gandrīz gatavas. tik patīkami skauž viss šeit notiekošais. patīkami, jo zinu, ka ja citi var atrast, tātad atrast varu arī es.
zibenstakaiekomentēt

--- [2020-01-23|09:32]

meness_berns
"Outside".

Izrāde par trim lielajām problēmām, ja esi gejs-mākslinieks – par attiecībām ar apspiedošo totalitāro varu, par attiecībām ar savu tradicionālo ģimeni, un par attiecībām ar derdzīgo masu kultūru.

Sākumā visu laiku šķiet, ka nav labi, ka Dereks Džārmens vai Romāns Viktjuks māk smalkāk pateikt, kas kā un kāpēc gejiem sāp, un ka šāds politisks tiešums "ar bomi pa pieri" sačakarē ideju, bet beigās izrāde uzkrāj iespaidīgumu un kulminācijā (viss, kas aiz resnā baletdejotaja monologa) jau ir tā, ka Au apraudājās stāvovācijās.

Bet vispār šī izrāde arī, manuprāt, turpina vienu citu līniju, kas ir arī Serebreņņikova filmā "Ļeto" pirms diviem gadiem un kas man ir ārprātīgi tuva, ar kuru ļoti identificēties. Man vismaz nolasās, ka viņš visu laiku rāda, cik ļoti viņam skauž "īstā bohēma un trakulīga atdošanās mākslai", kas vienmēr notiek ar citiem nevis pašu reālo režisoru Kirilu Serebreņņikovu. "Ļeto" gadījumā – astoņdesmito Ļeņingradas alternatīvajā rokmūzikā, "Outside" gadījumā – ar Meipltorpu vai ar Renu Hangu.

Un vēl noteikti jāpiemin, ka izrāde vizuāli bija izcili krāšņa.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

Mākslas enciklopēdija [2020-01-23|09:25]

pa_leeto

[brr]
Mākslas enciklopēdija. No viduslaikiem līdz mūsdienām.Jumavas izdotā.
Šī.
Jauna, pat īsti nav pāršķirstīta. Atrodas Rīgas centrā. Gribētu kādus 15€.
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-23|14:27]

dejavu
Šodien nepaveicās Kanberai. Deg pie lidostas. Visi lidojumi atcelti. "Too late to leave, take shelter" brīdinājumi.
Uguns mierīgi "pārleca" upei.
https://www.abc.net.au/news/2020-01-23/bushfire-burning-at-pialligo-in-canberra/11892476?sf228718074=1

Apdraudētajā Queanbeyan es ar esmu uzturējusies... nja..


Melburnā, savukārt, iedzīvotāji varēja veikt eksperimentālus novērojumus, kas notiek, kad lietus līst cauri smilšu vētras mākonim. Papildinam vārdu krājumu ar "mudrain".
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-23|00:37]

basta
man atkal patīk mūzika. jau vairākas nedēļas klausos visādus ierakstus kas kādreiz ir patikuši, klausos un taščos. iesakiet kaut ko.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

Mjā. [2020-01-23|00:17]

kjiimikjis
Pārfrāzēšu, jo precīzi neatceros, bet šovakar vismīļākā izteica tādu frāzi, kā "ja reiz ilgi cibā neko neraksti, tātad dzīvē viss kārtībā" - vai kaut kā aptuveni tā. Visā visumā, laikam jāatzīst, ka apmēram tā ir. Bet nu, arī ar kārtībā esošu dzīvi var atrast kādu ieganstu ar virtuālu tinti apķēzīt tikpat virtuālu koku virtuālos līķus. Manā gadījumā, iegansti mēdz būt dažādi (un ķīmiskā jomā, jei bogu, nekā interesanta sen nav bijis, tāpēc arī es tik izteikti neko), bet viens iz klasiskajiem ir džins.

Gadās šad un tad nobaudīt kādu jaunu šīs kategorijas šķidrumu, saprotams. Taisnību sakot, tādu, kuri būtu jāapraksta, bet nav sanācis, ir savākti listē, kurā šobrīd ir desmit gabali, par kuriem katru būtu, ko teikt, un visi ir vairāk vai mazāk ievērības cienīgi. Ja "ievērības cienīgi" saprot ne tikai pozitīvā nozīmē, moš pat sanāktu vairāk, bet ne īpaši. Bet nu, šodien izlēmu saīsināt neaudzēt garumā šo sarakstu.

Tālāk par džinu )
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

janvāris [2020-01-23|01:47]

inese_tk
[Tagi|]
[Oma: |jāpavingro]

tikko pa ceļu ielu, gar logu, laiski, bet cēli aiztipināja lapsa

(varu piepulcēt savam ap provinces pilsētas namiņu redzēto zvēru skaitam vēl vienu - neskaitot dažādus putnus, vardes, krupjus, kurmjus, ķirzakas, kukaiņus, peles un kaimiņu kaķus, sarakstā līdz šim bija vāveres, eži, sesks, zaķis, stirna, sikspārņi un zalktis)
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-22|23:58]

hesus
Iespējams, šodiena izārstēja pusgadu ilgušu drūmu periodu. Šodien esmu laimīgs, un tas kaut kur ir jāatzīmē.
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-22|23:56]

dhonass
sex dungeoncuddle dungeon

es gribu, lai man pieskaras
kāpēc eksistē Ciba, terapija, krogi un baznīcas, taču nav vietas, kur par attiecīgu samaksu atbilstoši apmācīts speciālists vienkārši pieskartos
oh wait
zibenstaka6 komentiņi|iekomentēt

232 [2020-01-22|23:04]

temperature
es sāku zaudēt prātu.

bet pavisam nopietni. man šķiet, ka man uzsprāgs i smadzenes, i krūtis, un es vienu dienu ņemšu un ieiešu jūrā. atrodoties ārā, gribas apgulties ielas vidū. asfalts uz tās šķiet aicinošāks nekā ietve - bet var taču gulēt arī uz ietves, ja tik dikti vajag, tu muļķe. bet nē. iela.
man tik izmisīgi trūkst uzmanības un cilvēciska kontakta, ka realitāte sāk raustīties. vienatnē čukstus runāju ar neesošiem cilvēkiem, iesaistos diskusijās un stāstu, kā man iet. no dušas ilgi nevaru izkāpt, jo aizrunājos. nolāpītā ziepju opera, ko tulkoju jau pusgadu, pārņem manu dzīvi. esmu iegrimusi tai stulbajā mīlas drāmā tik dziļi, ka no ilgām kļūst nelabi katrā reizē, kad galvenais pāris parādās uz ekrāna. bet es skatos. attinu sirdi plosošākos momentus un skatos. un gribu, lai viņi viens otram pieskartos. lai viņi būtu kopā. tas puisis drusku izskatās pēc E. nu, pēc mana ļoti konkrētā vīriešu tipa, kam pieder arī E. un arī cieš klusējot.
smadzenes izskenējušas manu paziņu loku un atradušas, kam pieķerties. tagad, ejot gulēt, es domāju par kādu puisi, kas man patīk jau kopš pirmās ieraudzīšanas reizes, bet patiesībā, visu loģiski apsverot, ikdienā man viņš nemaz nepatiktu. reiz mēs pilnīgā pālī skūpstījāmies. tagad izliekamies, ka tas nav noticis.
domāju par meitenēm, kas izaicina manu heteroseksualitāti. domāju par izbijušiem mīļākajiem. domāju par tinderi. par rīgu.

reizēm šķiet, ka man vajag palietot vielas, kas palīdzētu gūt cilvēcisko kontaktu lielās devās. izjust to mīļumu pirmo reizi...cik? gada? laikā. bet baidos, kas notiks pēc tam. kad atgriezīšos ikdienā, stresā, darbā un tukšumā.

vajag draugus. jānobeidz sesija un jābrauc ciemos. jāiet troksnī. varbūt ar kādu jāpaflirtē.

visu, lai neapgultos ielas vidū.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

Terry Jones [2020-01-23|00:06]

thel
Nu tad RIP labākajam Marksa lomas tēlotājam.
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-22|22:49]

virginia_rabbit
[Tagi|, , ]

Simo audzīte ir geimere. lūk, viņai nepatīk ne folks, ne roks, ne montessori, bet gan videospēles. viņa zīmē bērniem Bauzeri, un bērni viņu sauc par princess Peach. nē, trīsgadnieki nespēlē paši vēl videospēles, viņi fano par tām un spēlē tādā paša līmenī kā boksu vai hokeju - imitējot rotaļlaukumā. grupiņā ir tikai puikas, un viņa ideāli saprotas ar viņiem.
neparedzēts bonuss tam, ka grupā ir tikai puikas: nav naratīva "šī ir meiteņu spēle" un "sarkanais ir meiteņu krāsa".
zibenstakaiekomentēt

[2020-01-22|22:40]

gribam_zinaat

[santech]
Kāpēc tu attin weblapu atpakaļ uz augšu, pirms aizver tabu?
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

smirdīgās putas [2020-01-22|22:31]

pajautaa

[kants]
kāpēc gaļa puto vārot?
zibenstaka6 komentiņi|iekomentēt

[2020-01-22|18:00]

basta
Pirmoreiz mūžā ir tā, ka rīt virs Atlantijas solītās vētras dēļ atcēla mūsu lidojumus. Kaut kā tagad šis ir bērniem jāpārdod.
zibenstakaiekomentēt

Interaktīvā TV [2020-01-22|19:15]

pajautaa

[jimmy]
Sveiciens, esmu nolēmis aiziet no Baltcom Tv+interneta un meklēju alternatīvas, ko jūs ieteiktu?
Adrese ir Rīgā, komunikācijas velk visu, šobrīd redzu ka alternatīvas ir Tet, Balticom un Netvision, vai varat ieteikt vēl kādas? Svarīgi lai noteikti būtu interaktīvā Tv (attīt raidījumus utt.)
Lūdzu pastāstiet ko izmantojat jūs un kādas atsauksmes par interneta ātrumu un varbūt šeit kāds izmanto arī Balticom vai Netvision interaktīvo Tv, ļoti interesē vai pakalpojums ir sakarīgs?

Ideāli būtu arī ja pieminētu kāds ir jūsu ātrums un cena ko maksājat, tai skaitā Tet klienti.
zibenstaka15 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]