Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasO ]

[2016-12-06|13:56]

chimera
beidzot arī mans instruktors atļāvās atslābt, runāt pa telefonu, sūtīt sms, kam par godu es, protams, atļāvos eleganti gandrīz_iebraukt kupenā.

also, jātiek vaļā no pieraduma visu darīt ar maksimālu spēku. mašīna nav gurķu burka, pārnesumu kārbu noraut nav obligāti. stūrē arī var neķerties tā, it kā tā būtu glābšanas riņķis, bet tu - slīcēja.
zibenstakaiekomentēt

[2016-12-06|13:37]

acidkitteh
Latvijā ir kāda sludge/stouner/psychedelic doom metāla grupa?
zibenstakaiekomentēt

[2016-12-06|12:45]

martcore
lūk, rietumu armijās attiecībā uz gejiem darbojas likums don't ask, don't tell. tas ir garlaicīgi. vajag armiju, kas piekopj principu ask and tell! teiksim, 1944-jā...

kapteinis andersons strauji iemaršē kazarmā. tur grīdu mazgā ierindnieks smits.
andersons (salutējot): ierindniek smit!
smits (salutējot): kapteini?
andersons: smit! vai jūs esat gejs?
smits: tieši tā, ser!
andersons: jebaķ. klausieties, smit, es aizvien dzirdu, kā no pretējās ierakumu puses skan mistera millera mutes harmonikas
smits: brīnišķīgs vāgners...
andersons: ierindniek, ienaidnieks apdraud mūsu pozīcijas! jūs taču esat snaiperis. un millers vēl pīpē ik pa laikam. dūmi ir redzami pat naktī.
smits: es nevaru uzbrukt ar snaiperšauteni klausam, tas ir ierindniekam milleram, kad viņš pīpē. viņš pīpē kā seržs ginsbūrs. kad es redzu viņa ķiveri profilā izslejoties no ierakuma ar papirosu mutes kaktiņā...
andersons: viņš ir fašists! fašists!!!

kazarmā iesoļo ierindnieki džonss. brauns un makalisters. makalistera rokā ir peldcepure.
andersons: fašists, smit!
džonss, brauns, makalisters korī: mēs esam lidotāji-geji un mēs ejam uz dušām.
andersons: ā, tad jūs tie bijāt? kur ir jūsu ieguldījums triecienā pa vāciešu priekšpozīcijām? kur?
džonss: vāgners ir brīnišķīgs. it sevišķi, kad viņu spēlē, klauss, tfu, tas ir antigenose millers. tāpēc mēs aizlidojām uz leipcigu, un visas bumbas nometām uz bērniem un sievietēm
andersons: uz leipcigu? kāpēc ne uzreiz uz berlīni?
brauns: tur ir mana bijusī, es tā vienkārši nevaru. kad es atzinos orientācijā, viņa mani atbalstīja. taču savāca čemodānus. tas ir skumjš stāsts
andersons: makalister, jūs taču esat skots, dzimis un audzis aberdinā, jūs vismaz nesabotējāt mūsu ofensīvu?
makalisters: labākajā skotu vēsuriskajās tradīcijās, ser, es mēģināju satriekt viņu morāli.es parādīju viņiem no sava bristoles bofaitera pliku pakaļu...
džonss: pēc tam pretinieka ierindnieks millers aizpīpēja mutes harmonikas
makalisters: ...un izšāvu violetu signālraķeti
andersons: ejiet uz dušām

smits: kapteini, ja ienaidnieks kaujas vidū atdod galus,vai mēs varam pie viņa notupties uz ceļiem, pārdzīvot un vaimanāt? kāpēc tu? kāpēc tagad?
džonsa balss no dušām: es reiz tā par degošu tanku pārdzīvoju. savējo
smits: tanki nav tas. mēs labprāt vēlētos karot uz motocikliem
andersons: ar ložmetējnieku blakusvāģī?
smits: ne gluži
andersons: man ir jāizdara zvans uz štābu
andersons dodas pie telefona un strauji griež ciparus
otrā klausules galā: ģenerālis-gejs uz līnijas. tas ir ģenerālis antuāns grejs klausās!
andersons: ser, man šķiet, mums ir problēmas ar morāli armijā
grejs: es klausos! galvenais, tikai nenolieciet klausuli pirmais.
zibenstaka4 komentiņi|iekomentēt

[2016-12-06|13:02]

vajag

[tiga]
vajag ieteikumus, kur/kurš var nomainīt auto priekšējo stiklu 98. gada seatam. vēlams no personīgās pieredzes. paldies! :)
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2016-12-06|12:37]

brookings
Jo 'referendums' ir tikai viens vārds juridiskajā vārdnīcā. Interesting that among all the ultra fancy legal English, the word 'thing' is used a lot -> from wikipedia "A thing (Old Norse, Old English and Icelandic: þing; Norwegian, Danish and Swedish: ting; German and Dutch: ding) was the governing assembly of a Germanic society, made up of the free people of the community presided over by lawspeakers. Its meeting-place was called a thingstead."
zibenstakaiekomentēt

Kuala Lumpura [2016-12-06|15:40]

black_data
[Tagi|]

Pirmās stundas, bet es jau esmu sajūsmā par Kuala Lumpuru. Un Malaizija pat nebija ieplānota kā apstāšanās vieta. Neviens tev nepiesienas, nemēģina neko pārdot*, nekur aizvest. Musulmaņu valsts, bet jebkurā limonādes veikalā var nopirkt alu. Dārgi, bet toties uz katra stūra. Ķīniešu, indiešu, arābu un vēl sazin kādi restorāni**, kas diezgan kontrastē ar mūžīgajiem rīsiem ar kariju vai rotti ar viskautko. Arī "rietumu" preces te ir visai interesantas.

* Tā kā esmu pazaudējis jau divas saules brilles, man tagad ir feikais Rei Bans, jeb kā to sauc šeit: "oridžinal kopī". Es pat nemēģināju kaulēties, bet cena kaut kā nokrita no 45-iem ringidiem līdz 20.

** Tās ir tādas vietas, kas atgādina garāžas kur maina riepas, bet tur ir plastmasas galdiņi, un cilvēki tur ēd savas... lietas.
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

[2016-12-06|11:54]

paardod

[lavendera]
Pārdodu 1500 gabaliņu puzli "Pasaule" latviešu valodā (15 eiro) vai mainu pret jebkuru Wasgij puzli, kuru vēl neesmu salikusi.

puzle, lūk, šī: https://www.karsuveikals.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=39299

Tāpat joprojām pa lēto pieejamas vienreizlietojamās Clariti kontaktlēcas ar stiprumu -4. (30+28 gabali)

(Pārdodu ne tāpēc, ka tās būtu sliktas, gluži otrādi - tās ir lieliskas, bet mana pašreizējā redzes korekcijas metode nav kombinējama ar parastajām kontaktlēcām. Cena pēc vienošanās.)

aikidoka @ tvnet . lv
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

[2016-12-06|11:56]

martcore
ФАНТАСТИЧЕСКИЕ ТВАРИ!!1
и где они обитают
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2016-12-06|11:34]
citronz
[Tagi|]

Bērna diendusa ir vienīgais brīdis, kad varu mierīgi pasēdēt pie kompja vai padarīt kaut ko citu sev. Bet reizēm viņš aizmieg tik saldi man klēpī, ka nespēju pārlikt viņu uz gultu un tā arī nosēžu visu miegu kaut ko lasot. Jo cik tad ilgi viņš tā gulēs man klēpī :)
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

Parunāsim par pārtiku un pārtikas mārketingu [2016-12-06|11:12]

kautskis
Man laikam jāieliek telefonā kaut kāds atgādinājums, lai atcerētos piena pudeles kaklu nomērīt, visu laiku aizmirstu, atvainojiet, es novērtēju jūsu gatavību izlīdzēt.

Vispār es to pudeles vāku gribu, lai izmantotu piena pudeli tam, kam tā paredzēta, tas ir, ietu pēc piena. Te Dūrčegs stāstīja, cik jauki esot iet ar absolūta pudeli pēc piena un kā visi skatoties. Man arī gribas iet ar pudeli pēc piena. Esmu drusciņ attention whore, man patīk, ja uz mani skatās.

Un, ja tik tālu esam tikuši, tad arī tālāk parunāsim par piena produktiem. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kas skatās, ko viņi ēd. Kam negadās, vai ne. Kalorijas gluži neskaitu, bet ir puslīdz nojausma, cik ogļhidrātu un ar kādu glikēmisko indeksu, cik olbaltumvielu un cik tauku apēdu.

Ir tādi asprātīgi ļaudis, kas pelna brangu naudiņu uz to cilvēku rēķina, kas neskatās, ko viņi ēd -- bet, tā kā naudas nekad nav par daudz, viņi ir izdomājuši iekasēt arī uz to cilvēku rēķina, kas skatās. Piemēram, Cēsu Alus ražo gan alu Gaŗais, gan olbaltumvielu kokteili (viņi to sauc par "dzīvesstila dzērienu", pizģec, vārds "dzīvesstils" manu nīstāko vārdu sarakstā tikai mazliet atpaliek no absolūtajiem favorītiem "diskurss" un "seksuālitāte").

Un lūk, še parādās jautājums. Kādēļ, nu kādēļ šie dzīvesstila produktu ražotāji uzskata, ka visiem dzīvesstila piekritējiem noteikti gribēsies ātros ogļhidrātus? Dzīvesstila dzērienā ir 8,4 grami cukura, tieši tikpat, cik olbaltumvielu. Pačukstēsim priekšā, ka, lai gan ir visādas ekstrēmas diētas, tomēr "olbaltumvielas un ogļhidrātus pusi uz pusi, un taukus necik" neiesaka neviena. Cik man zināms, palabojiet, ja maldos. Es saprotu, pienā ir laktoze. Bet tad to arī atstājiet, kam jums vēl cukurs jābeŗ klāt?!

Vai, edz, nesen Feisbukā uzleca paziņojums, ka uzņēmums Trikāta sadarbībā ar Latvijas gotiņām Vācijā ražojot savu dzīvesstila dzērienu. Nepērc svešu, vai ne, izņemot gadījumus, kad vietējais tev pārdod svešu, tad drīkst. Tur cukurs ir piebērts vēl dāsnāk!

Tāpat Latvijas lielražotājs Food Union pastiepis savu zīmolu "Lakto" un iestiepis to dzīvesstila dzērienu kategorijā. Varat apskatīties, cik tur ir cukura. Tiesa, būs jāiet uz veikalu, jo Food Union nez kāpēc šķiet, ka cilvēki viņu mājaslapā ļoti gribēs apskatīt Lakto paciņu, nevis uzzināt produkta uzturvērtību.

Un tas nebeidzas tikai ar dzīvesstila dzērieniem. Tā kā Trampa Pravda tagad ierindojusi Kellogg's nīstamo lietu kategorijā, protams, sagribējās nopirkt kādu viņu produktu (es saprotu, pirkšanas/nepirkšanas aktīvisms ir stulba izklaide, bet stulbas izklaides ar šad tad gribas). Un, ko domājies, vismazāk cukura piebērts visparastākajām kukurūzas pārslām, savukārt aktīvā dzīvesstila kategorijas produkts, kas reklamējas ar savu pilngraudību un liek uz kastes smaidīgus, slaidus cilvēkus, ir jo dāsni pārbāzts ar cukuru. Protams, sausās brokastis vispār ir cukurs ar nelielu graudu piejaukumu. Bet varētu tak sagaidīt, ka hiperaktīvajiem bērniem mēģinās iesmērēt citādu produktu nekā uzturvērtības pētītājiem. Bet nē. (Piebildīsim, nekādas pārslas nenopirku, paliksim pie auzām).

Es saprotu to mārketinga cilvēku domāšanas veidu "ikvienam produktam nepieciešams zems kaut kā saturs. Un, ja tur nav zems saturs, tur vajag augstu kaut kā cita saturu". "Zems tauku saturs" gan laikam vairs neskaitās visejošākais sauklis, bet skaidrs, atņem olbaltumvielu dzērienam taukus, viņš garšos pēc nekā, tāpēc jāliek cukurs.

Bet āķis ir tur, dārgie mārketinga cilvēki (es zinu, jūs šito lasāt, un, ja nelasāt, tad trieciet ratā savus mediju monitoringa sniedzējus), ka starp mums ir cilvēki, kas ir ar mieru ēst negaršīgas lietas. Viņi olām met laukā dzeltānumus un vakaros ēd biezpienu. Viņi pavelkas nevis uz to, ka ēdiens ir garšīgs, bet uz to, ka tas piegādā visas nepieciešamās uzturvielas pareizās proporcijās. Pārsvarā uz viņu rēķina necik daudz nopelnīt nevar, dārzeņi un vistas krūtiņas nav tie dārgākie produkti. Bet daži no viņiem (ne es) ir gatavi izmest baltu naudu par visvisādiem olbaltumvielu pulveŗiem lielās burkās un tādām lietām. Viņi novērtēs negaršīgus dzīvesstila dzērienus daudz vairāk par garšīgajiem. Neticat? Paskatieties, kā Smiltenes pienam sanāk notirgot savu bezgaršīgo Piena spēku. Nesūdīgi, galīgi nesūdīgi.

Jo nopietni. Kā gan jums vispār varēja ienākt prātā doma, ka aktīvā dzīvesstila cilvēki ar sajūsmu dzers cukurūdeni ar olbaltumvielu garšu?!
zibenstaka33 komentiņi|iekomentēt

[2016-12-06|11:00]

pajautaa

[khosmos]
kurā Miera ielas vai rajona kafejnīcā ir piemērots internets, lai sakačātu videomateriālus, ja mājās atgadījusies krīze?
protams, ka man ir mabilka, no kuras var šērot, bet tas būs viss mēneša limits, pēc kura jau ir CITAS CENAS.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2016-12-06|10:02]

_re_
jūs, kā vienīgais pasažieris, taksī sēžat priekšā vai aizmugurē?
zibenstaka13 komentiņi|iekomentēt

Nu re, arī zinātnieki par to [2016-12-06|07:37]

crescendo
http://www.bbc.co.uk/news/amp/38210837

Ķeizargriezieni strauji ietekmē cilvēku evolūciju.
zibenstaka8 komentiņi|iekomentēt

The gods are pussies [2016-12-06|02:57]

vistu_zaglis
[Mūzika |Exit Music For A Film dungojas]

Tā, un tagad, kad es beidzot zinu visu to, ko es tagad beidzot zinu, es gribu skatīties Westworld vēlreiz no sākuma. Pie viena varbūt mazliet rūpīgāk sekojot līdzi tām dažām "wtf?, kas ir tas, ko jūs mums te tagad rādāt?" epizodēm, piemēram.

Uh, cik tas izvērtās episki krāšņi, biedri; nu labi, aplausi būtu nevietā, bet tikai tāpēc, ka ko es te tā viens pats pie ekrāna plaukšķināšu.

! komentāros spoileri !
zibenstaka7 komentiņi|iekomentēt

[2016-12-06|00:12]

basta
'Сеть ресторанов быстрого питания "Бургер Кинг" последовала рекомендациям российского премьер-министра Дмитрия Медведева и переименовала кофе американо в руссиано.'


zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

[2016-12-05|23:26]

kakjux
[Tagi|, , ]

Ja Didi būtu cibā, es būtu zem nosaukuma Pumpkin Girl, jo viņa tā mani sauc, jo man katru reizi pēkšņi pienāk brīdis, kad steidzami jādodas mājās.
Bet šovakar viņa sāka mani saukt par cariño.
Sestdien redzēsim, kura no manīm uzvarēs, hehe.

P.S. Man čista vajag userpicus ar tik daudz alkohola. So many alcohols, so limited userpics.
zibenstakaiekomentēt

[2016-12-05|21:25]
pajautaa
[kaukau]
Vai kādam ir 2016. gada Ievas abonements LATVIJAS PASTĀ [nevis AC Diena] vismaz gada pēdējam ceturksnim un Ieva netiks abonēta nākamgad? Gribu svētkos uzdāvināt abonementu un izmantot pasta piedāvāto opciju - atlaidi ar šī gada abonementu, taču, neraža, pagājušajā gadā abonējām AC Diena..
https://abone.pasts.lv/lv/latvijas_preses_izdevumi/zurnali/2111/2017_gads/
zibenstakaiekomentēt

[2016-12-05|21:25]
pajautaa
[kaukau]
Vai kādam ir 2016. gada Ievas abonements LATVIJAS PASTĀ [nevis AC Diena] vismaz gada pēdējam ceturksnim un Ieva netiks abonēta nākamgad? Gribu svētkos uzdāvināt abonementu un izmantot pasta piedāvāto opciju - atlaidi ar šī gada abonementu, taču, neraža, pagājušajā gadā abonējām AC Diena..
https://abone.pasts.lv/lv/latvijas_preses_izdevumi/zurnali/2111/2017_gads/
zibenstakaiekomentēt

[2016-12-05|14:28]

ulvs
Grupa Ryga dedzina ar savu jauno videoklipu "Priecīgus Ziemassvētkus". Un kaut ko tādu vēl atbalsta MicRec. Brutālāk nekā MSK.
zibenstaka7 komentiņi|iekomentēt

Dzijas un kamolīši [2016-12-05|13:57]

krii
Jāpiezīmē, ka Ariadnes situācija ir diezgan līdzīga tai, kurā bija nokļuvusi Mēdeja: upurēdama visu savu līdzšinējo dzīvi (dzimteni, ģimeni, sociālo statusu), viņa palīdz ārēji simpātiskam varonim atrisināt viņa maskulīnās problēmas; sākumā viņš nopriecājas un saka paldies, pēc tam ne visai korekti pamet savu glābēju. Kā atceramies, Mēdeja, būdama visai pamatoti aizvainota, atstāja milzīgu kalnu līķu un aiztraucās debesīs ugunīgos ratos, lai ko arī tas nozīmētu. Naksas salā pamestā Ariadne nododas kalpībā Dionīsam. Lājošs Mešterrhāzi savulaik "Prometeja mīklā" apgalvoja, ka tas esot politkorekts veids, kā senie grieķi mēģinājuši nākamajām paaudzēm vēstīt: "meitene bēdās ņēma un nodzērās". Savukārt, cik nu es noprotu no Irigarajas, to var uzlūkot par dionīsiskā principa, t.i., jutekliskā, iracionālā, neapzinātā - izmantošanu kā glābiņu, kad apoloniskā kultūra tevi izstumj.
Un tomēr cūkas tie sengrieķu vīrišķi, vai ne?
zibenstaka12 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]