Spamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasO ]

Nr.373 [2016-07-25|12:52]

hederas_sieva
[Tagi|]
[Oma: |fu*k you all]
[Mūzika |klusums]

Piezīme pašai: nu dura tu esi! 


zibenstakaiekomentēt

prikols [2016-07-25|12:47]

malvine_truse
es atceros kad vienreiz bērnībā aizgāju pie kaimiņu puikām ciemos un viņi man visu laiku prasīja divus jautājumus - "Tu ķepā rauj?" un "Aiz vaiga ņem?" un es atceros, ka nevarēju iebraukt vispār ko viņi tur murgo. Raut ķepā? Kas tas tāds ir, ko raut ķepā? Un aiz vaiga? ko ņemt aiz vaiga, kas tas tāds? Jocīgi arī, ka viņi dzīvoja tādā mazā vienstāva mājiņā un viņu mamma un vecāmāte bija tur pat blakus, bet šie abi smīnēdami, turpināja atkārtoti uzdot šos divus jautājumus. Goda vārds, es līdz šai dienai neesmu tajā prikolā iebraucis, pat it kā saprotot šo abu jautājumu nozīmi, prikolā iebraukt nevaru.
zibenstakaiekomentēt

[2016-07-25|10:52]

kakjux
[Tagi|]

starp citu, jūs taču visi izlasījāt to ziņu, ka Michael Caine beidzot nomainīja savu vārdu uz Michael Caine? vismaz BBC reportēja, ka viņa iemesls tam esot bijušas grūtības ceļojot, jo visi taču zina, ka viņu sauc Michael Caine, bet nezina, ka viņa māte viņam iedeva citu vārdu (ka tik tur bija kaut kāds Maurice vai kas tāds) un esot problēmas uz robežām. bet kas viņam lika ciesties tik ilgi (I mean, līdz sirmam vecumam, literally), lai nomainītu to vārdu?
zibenstakaiekomentēt

--- [2016-07-25|12:30]

meness_berns
Bijām pēdējā dienā uz izslavēto Poli. Pēc tam ilgi pārrunājām, un nonācām pie secinājuma, ka laikam nekādu nostāju vairs nav iespējams ieņemt.

Tobiš, ja mākslinieks pats labi apzinās savu pašironiju, mālējot tās šausmas ar Kokiniem, Sprūdiem un Gerkeniem, tad viņam tas ir piedodams, un viss, ja? Tad ar to viņš nekādi vairs nav uzskatāms par sašmucējušos?

Un arī cilvēki ar gaumi, kā, piemēram, Čiris, kura tiešām visai augstvērtīgais deviņdesmito gadu vidū tapušais portrets bija aizkarināts viens pats pavisam tālajā stūrī prom no pārējām šausmām, – viņš tā kā nejūtas slikti, pasūtot to tieši Polim, kurš pirms tam jau paspējis samālēt Gerkenu ģimeni uz plastmasas dīvāniem un akropoles drupu fototapetēm?

Varbūt kāds var paskaidrot, kā tas viss notiek? Ko domā tādi cilvēki, kad viņi pie Ventas "Krišjāņos" narkojas ar visaugstākā līmeņa koksu, pišās ar krutākajām palaistuvēm un dzer vislabāko skoču, bet nez kāpēc brīdi, kad viņi vēlas tikt uzgleznoti, šīs hedoniski estētiskās pretenzijas pret augstu kvalitāti viņus pamet?

Vai arī, kā reiz man teica Pēteris Zirnis, komentējot Simsones un Ģīļa tiesāšanos par nepareizu plastisko operāciju, – bagāto cilvēku galvās darās kaut kas, ko mēs nekad nemācēsim saprast.
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

[2016-07-25|11:28]

artis
"While losing the Baltic states would undoubtedly be a blow to NATO, their location makes them of far greater importance to Russia than America. It simply makes no sense to tie America's security to countries of such modest importance that are situated in such unpromising tactical circumstances. If the Obama Administration took the threat of nuclear war more seriously, it would find a way of loosening the commitments it has made."

http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/why-the-baltic-states-are-where-nuclear-war-most-likely-17044?page=2
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2016-07-25|11:16]

artis
http://www.spiegel.de/international/world/spiegel-interview-a-1103192.html
zibenstakaiekomentēt

[2016-07-25|12:04]

deloveja_kundze
[Tagi|, ]
[Mūzika |imants kalniņš - pūt, vējiņi fināls]

no augusta man būs pašai savs praktikants, kas turklāt būs uz kādu pusgadu. zēns no Igaunijas, kurš tekoši runā, raksta un lasa latviski, un, protams, viens no maniem pirmajiem jautājumiem viņam bija par to, kāpēc tas tā ir gadījies, un viņa atbilde bija tāds nonšalants paskaidrojums, ka viņš padzīvoja kādu pusgadu Latvijā. diezgan šeidī, jo viņš pat raksta ar pareiziem komatiem, tāpēc es domāju, ka tur apakšā ir vēl kāds paskaidrojums. bet nu man, protams, skauž, jo es tik vienkārši nevaru iemācīties valodu.

lai nu kā, esmu patīkami satraukta par to, ka tagad arī koordinēšu kāda zēna ikdienu, es viņu tā augstprātīgi saucu par zēnu, kaut arī viņam ir tikai kādi trīs gadi mazāk nekā man, bet nu varbūt vēl tik augstprātīgus izteikumus drīkst piedot. es jau priekpilni esmu sākusi jaunu projektu Asanā, kas ir par darba plāniem šim zēnam, jo to uztveru kā iespēju beidzot realizēt tās visas idejas, kas eksistē jau ilgāku laiku, kā vienota datubāze filmu nosaukumu tulkošanai, raksti vikipēdijā par LV kino vēsturi un tamlīdzīgas idejas.

bet tas būs augusta priekpilnais satraukums. šodien es priekpilni sapņoju par to, kā mēs piektdien brauksim uz RojaL, lai pēc tam brauktu uz Bērzciemu un brauktu jūrā ar laivu. esmu jau izveidojusi jūras pleilisti, kas jāklausās airu laivā, un pleilistes pamatakmens ir filmas "Pūt, vējiņi" fināla mūzika.

priekpilns satraukums, vienvārdsakot.
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

--- [2016-07-25|10:23]

meness_berns
Labākie Cēsu iespaidi:

- Grečaņinova "Ciešanu nedēļa" VAK "Latvija" izpildījumā Sv. Jāņa baznīcā. Lai arī varbūt drusku vienmuļi, tomēr interesantā veidā ne-pareizticīgi, un vispār skaisti.
- Ikgadējā laikmetīgās mākslas izstāde Brūzī. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem maz bija sajūtu, ka "nu jau katru apdegušu koka gabalu uzdod par mākslu". Visvairāk patika Epnere, Māliņa&Kalns un "Orbīta".
- Grupa "The Bandmaster" festivālā "Fonocēsis". Nu latviešiem arī ir beidzot savs "The Knife" vai "Crystal Castles" – tipa tas, ko var saukt par tumšo tucāru (atvainojos tiem elektronikas žanru pārzinātājiem, kuri labāk zina, kā šos stilus kategorizē).
zibenstakaiekomentēt

Pārdodu. [2016-07-25|10:16]

pa_leeto

[magnolia]
Ja nu kāds vēl nav "pārslimojis" F.Beigbederu:
-"14,99eiro" par 2,-eiro.
-"Romantiskais egoists", 3,50. /par abiem 5,-eiro.
magnolia23@inbox.lv
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

--- [2016-07-25|10:16]

meness_berns
Poll #20784 ---
Open to: All, results viewable to: All

Manuprāt, Karl Joris Huysmans un viņa romāns "A Rebours" latviskojami:

View Answers

Karls Žoriss Vismanss "Pret spalvu" (Dens Dimiņš, Mišela Velbeka "Pakļaušanās")
4 (100.0%)

Karls Joriss Heismans "Ačgārni" (Dace Meiere, Umberto Eko "Sarakstu karuselis")
0 (0.0%)

Cits variants (paskaidrošu komentāros)
0 (0.0%)

zibenstaka16 komentiņi|iekomentēt

[2016-07-25|09:45]

zin
laikam cenšos paspēt vasaru, sanāk ļoti daudz ko mēģināt iestūķēt nedēļas nogalēs, reizēm uz miega rēķina.
bet burvīgas, burvīgas tās ir.
un sienāži kāpās <3
zibenstakaiekomentēt

[2016-07-25|09:11]

kisswithafist
vakar iedzēru mazliet vīna. negāja VLC pleijeris. kaut kādā loģikā izdomāju, ka jāuzliek Ubuntu. Pat apsvēru domu par Windows, bet mazmīksto mājaslapa uzdzina vieglu nelabumu, atteicos no šīs domas.

Netīšām nodzēsu visu cietni. Sliktā ziņa: izdzēsu godīgi pizģīto filmu/seriālu kolekciju tieši tad, kat Kickass Torrents noklājies un pairetbejs tam līdzi. Labā ziņa: uz cietņa tagad riktīgi daudz vietas un es ceru, ka viss ir mākonī.

Stāsta morāle: don't drink and install.
zibenstaka5 komentiņi|iekomentēt

atvaļinājum, kur tu esi? [2016-07-25|09:03]

helvetica
Kā jūs tiekat galā ar dzīves intensitāti? Man te vienu brīdi visgarlaicīgākās sarunas visgarlaicīgākajā kompānijā, bezjēdzīgi tērē laiku un jūc prātā, bet vienlaicīgi arī ziedainas pļavas, smaržu pilns salds, salds vējš, ūdens ritmiska skalošanās ar absolūtas harmonijas un laimes sajūtu; vai sēdi kino un nespēj pārdzīvot, kādu sūdu tur rāda, kādu sūdu vispār tā visa vide - resursu tērēšana vispārākajā pakāpē, ko varētu pielietot lietderīgāk - bīda iekšā, taču vienlaicīgi ir arī atsevišķi aktieri, kuru spēle ir prātam neaptverami lieliska, pilnīgs magic. Nelaipni un rupji cilvēki publiskajā telpā apkārt, un bērniņš pie rokas, kurš ar aizkustinoši naivu un rūpjpilnu sejas izteiksmi atzīstas, ka viņa lielākā sirds vēlēšanās ir, lai autobusā sēžot, kājas sniegtos līdz grīdai.
Tā šūpošanās starp spektra pretējiem galiem ir sensora pārslodze, sistēma uzkaras un apstājas.
zibenstaka7 komentiņi|iekomentēt

[2016-07-25|07:35]

jojo
[Tagi|]

pirmā darba diena, vakar vēl gribējās iet, šodien miegs nāk.

pateicības:
puķes izdzīvojušas,
bērns pamodināts,
naktī izdevās padzisināt māju,

un vēl divi,

upd.
+ vingrošana,
nauda.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

ticība [2016-07-25|08:13]

saulpalampe
Ticība ir tāds dārziņš, kurā var satikt citus. Kaut drusku padarboties kopā. Padarīt kādus svarīgus darbus. Var mēģināt sēt, vākt ražu, cīnīties ar kaitniekiem. Var priecāties par puķu skaistumu.
Dārziņš- tāda maza robeža starp visu esībā esošo, kuram cilvēks noticējis, ka daudzmaz saprot, kas tur ir, kā to sauc, kas tur jādara un kāda vieta viņam.
Tad nu tur atrodas vieta arī citiem. Vieta vai loma. Citam tiek- prom dzenamā loma. Bet prom dzinējam tas ir svarīgi.
Ja nav ticības, viss ir postmodernā kokteilī sablenderēts un bezjēdzīgs, ir ļoti skumji levitēt kopā daudzu sašķīdušu pasauļu druskām.
Itkā ir ļoti objektīvs skatījums- viss sadomāts, neargumentēts, nepamatots. Visā ir loģiskas nepilnības. Un tā arī beigās paliec nejaušību virpulī, būdams pats viena no nejaušībām.
Tad nu ir tādi radītāji. Kas rada ideju- kā viss ir savienots, kāpēc u.t.t. Protams, visas šīs teorijas, pasakas un reliģijas ir nepilnīgas, pieredzējušam haosa meistaram pietiek tikai nosvilpties un viss sašķīst druskās.
Bet nu tomēr, tur ir savi jaukumi. Tādi mazi dārziņi par kuriem rūpēties. Kur apliet kādu puķīti. Kaut ko pa druskai piekārtot. Kādu jaunu stūrīti smuki saveidot, tā tas viss attīstās. Ir prieks un jēga kaut kam.
Reti jau ir tādi- kas rada paši savu pasauli no lielā haosa konstruktora ņemot detaļas. Pārsvarā, jau visi tiek iespiestas saujā, jaut kādas gatavas instrukciju grāmatas- kā viss Ir. Jo nevar taču atstāt kādu bez kartes pasaulē, kurā citādi nekā nav, izņemot nesaprotamu nejaušību virpuļus.
Kāds ir noticējis, ka pasaule radusies evolūcijā. Jā tā paņēmis vienu posmu un tā sācis likt vienu pie otra. Atradis kaut kādu loģikas ķēdīti- iemīlējis to. Un nu lūk- jau gadus simts, divsimt ir dārziņš, kas zeļ un plaukst, kurā ir kur darboties. Šis dārziņš paplašinās. Diezgan sakārtots. Lai arī pēdējā laikā piedzīvo zināmas grūtības. Lūk raugos- nesen kādi meistari no lielas mīlestības- pilnmetrāžas animācijas filmu uzņēmuši, kurā mēģinājuši caur kādas būtnes piedzīvojumiem izstāstīt, kā viss bijis. Jauki taču- kāds kurš neko par neko nesaprot- pēkšņi jau dabūs nelielu dārziņa karti un varbūt sāks domāt- un kārtot savas domas= un vienā brīdī- ieraudzīs, tiešām redz katra lieta šajā pasaulē norāda- kā viss ir evolucionējis. Visbiežāk neko daudz viņš no tā visa nezinās un nesapratīs. Bet ir patiesību ir tā- kamēr klusē un domā pie sevis- pietiek ar pavisam vienkāršam lietām- ir tā un tā. Ir. Ir un viss. Prātā pazib ainas, kuras kaut kad nofiksētas, ir sava iekšējā vīzija. Un viss ir kārtībā.. Trakāk, ja kādam nākas to visu pastāstīt. Vārdi tūdaļ nodod. Izrādās patiesībā neko nezini, neproti argumentēt. Nākas atsaukties uz pierādījumiem, kurus pats nemaz nevari pierādīt, tekstiem kuru autori jau ir pierādīti kā labi pierādītāji. Grūti iet. Bet vienkāršam cilvēkam to visu nevajag. Viņam vajag tikai pavisam vienkāršu skaidrības niedru kuģīti, kuram pieķerties, lai nebūtu tā, tu peldi pa straumi un vienā brīdī konstatē, ka neesi viss upē, bet gan lielā, haotiskā mutulī, kurā viss kustās nesaprotami kur.
Tāpat jau protams ar ticību, Dieviem un radīšanām. Tur ir pravieši, svētie raksti. Ir pat zinātnieki, kas visu savu pretējā nometnē uzkrāto arsenālu tagad pielieto lai pierādītu, ka .... ir radījis.
Nu brīnišķīgi arī tur ir savs skaistums. Tur ir diženuma sajūta. Šie dārziņi ir daudz senāki. Bet arī par viņiem ir jārūpējas. Citādi var postā aiziet.
Ir vietas kur senie dārziņi ir smagi nolaisti, jaunie nav iekopti un uzvarētājs haoss, savā smīnošajā vienaldzībā svin uzvaru, kaut par to nav neviena līksmotāja.
Tad nu kādi izmisuši censoņi ņem īstus, nevis teorētiskus spridzekļus un šaujamos un cenšas atgādināt vienaldzības jūrā slīkstošajiem- viss ir iznīcīgs.
īpaši tas iznīkst, ja nekam netic. Ja tic- vienmēr pēc ticības modeļa Radītājs var pārradīt no jauna.
Ļoti nežēlīga metode. Šķiet arī sevišķi savu mērķi nesasniedz.
Bet ko lai dara...
zibenstakaiekomentēt

[2016-07-25|08:32]

divi_g
Cik labi darbā - var atpūsties no pokemonu ķeršanas (šajā vīkendā esam nostaigājuši kādus 40-50km, man sāp kājās).
zibenstaka4 komentiņi|iekomentēt

Danila is here [2016-07-25|05:53]

qgmr101
[Tagi|, , ]

this body belongs to Danila today

and Danila likes this
zibenstakaiekomentēt

dīvaini [2016-07-25|04:44]

qgmr101
[Tagi|, , , ]

tā dīvainā sajūta, kad esi jau pieņēmis galīgo lēmumu, un tagad tikai meklē formu

es tam veltīšu visu šo nakti

jo rīt uz darbu iet'i pavisam netaisos

ibo nexuj / apnika melot / nav nekādas jēgas būvēt pseidokarjeru uz māla kājām

stc, jūtos ļoti labi =)

UPD 05:13 fiziski kļuva auksti, bailes, ķermenis, instinkti -- pa nopietno tātad paņēma
zibenstakaiekomentēt

saceru atlūgumu [2016-07-25|03:08]

qgmr101
[Tagi|, , , , ]
[Oma: | happy]
[Mūzika |The Doors - The End (original) : https://www.youtube.com/wat]

tas būs īss un konkrēts, taču vēlos to minimāli daiļu, jo man taču ir visa šī nakts pēc kuras NEtaisos ierasties darbā

nezinu, esmu ļoti oldskūlīgs, bet šī dziesmiņa piestāv procesam vislabāk: THE DOORS LYRICS - The End, bet tad es tā padomāju, un īstenībā atbilstīgāka ir šī: The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction (Official Lyric Video)

P.S. Starp citu, no pirmdienas/otrdienas esmu bezdarbnieks. Ja tev ir kāds darbiņš padomā, es būšu priecīgs to darīt, ja māku. Man ir elektriskais urbis, instrumentu kaste un liels auto. Esmu ņiprs. Tā ka.... Cibā jau neko neatrast, bet ja nu tomēr. Vēl viena piezīme: iespējams, es izskatīšos kaitinoši laimīgs =)
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

muļķis [2016-07-25|02:28]

qgmr101
[Tagi|]
[Oma: | devious]
[Mūzika |The Rolling Stones - (I Can't Get No) Satisfaction (Official]

omg, es esmu muļķis, idiots

iet prom no šī darba

akdievs


bet es jūtos par to tik labi

ko es bļe nahuj daru!?

bet viena lieta kas nav -- es nejūtos skumji!!!!

gan jau sajutīšos, kad sāks tas 1000+ eiro mēnesī pietrūkt

bet tagad ir vasara
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]