Spampamparāde [bloks|kalendārs|spamparāde|autors]
PHz

[ autors | sc userinfo ]
[ kalendārs | MEGA!!! ]

Zibenstakas
[Paskat tik:| SpampamparādeKārtībai jābūt!Če ZandersMūziciņasOKomentiņi ]

par pirtsslotām [2020-04-01|13:01]

sodienliist
"-I remembered - we spank people not only in Easter, but also when we go in sauna.
- ....
- Yes, we have special tools for it, hmm, I don't know the English name, but, well, you make it out of branches and leaves, you tie them together and voilà. It is healthy and smells nice, really!
-Latvia - country of spanking. Spank Latvia. Non, mais vous êtes complètement fous! Completely crazy nation! "
zibenstakaiekomentēt

[2020-04-01|11:41]

kisswithafist
Vispār šitie ierobežojumi mani pat kind of priecē – BEIDZOT (gandrīz) visu var dabūt internetā. Pat Lulū pica blakus picām sākusi piedāvāt veikala ēdienu un tualetes papīru: https://www.lulu.lv/lulu-bode
Un, ja kāds vēl nezināja, arī šmigu beidzot var tirgot attālināti. Ņemot vērā, ka veikala apmeklējuma kārtība ir vienīgais, kas manā dzīvē mainījies, es nevarētu teikt, ka ārkārtējā situācija būtu ieviesusi manā dzīvē negatīvas pārmaiņas..

(labi, drusciņ ir žēl, ka nevar satikt draugus to reizi pusgadā, kad riktīgi gribas, bet, ja godīgi – es paspēju februārī un tagad kādu laiku varēšu iztikt)
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2020-04-01|11:43]

dienasgramata


“No 25. marta līdz 10. aprīlim gulēju Ostroumova klīnikā. Klepoju asinis. Abās pusēs trokšņi izelpā, labajā pusē paliek trulāk. 28. martā bija atnācis Tolstojs L.N.; runājām par nemirstību.”

Antons Čehovs 1897. gadā aprīlī
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

Izdomāju [2020-04-01|11:34]

porcupine
[Tagi|]

jaunu vārdu: nīkstāve (nīkt + dīkstāve).
zibenstakaiekomentēt

[2020-04-01|10:33]

neraate
Nu tad šonakt sapņoju. Kaut kā ar māti runājām ka jā, nu gribējās man uz kāzām puķes bet es aizmirsu par puķēm vispār (dzīvē man lieciniece uzdāvināja). Viņa izprasa kādas, kādus ēdienus un pirms esmu attapusies viņa ir sarunājusi laiku ceremonijai, ziedus, kleitas uzlaikošanu, banketa zāli, muzikantus, mums ar k.tikai jāierodas bet viņš gribēja bez balagāna ar dejojošiem mērkaķiem es kliedzu. Aizskrienu pie k.un šņukstu viņam bet tu gribēji bez banketa un muzikantiem un dejojošiem mērkaķiem. Zaķi viņš man saka, a kā to visu nokārtot, mēs taču jau esam precējušies
:D
Māte pat sapņos kā tāda vēlīga dabas stihija kas pārveļas pari un tu nesaproti kā un kas notika
zibenstakaiekomentēt

[2020-04-01|10:09]

bordo
Karantīnas n šit. Pašam nepamet tāds iekšējais nemiers "A ja nu pa ceļam no mājām uz darbu, vai tai veikalā esi ieķēris to draņķi un tagad skraidi apkārt lipinādams citus?"
Protams tad jādomā cik tad apkārt ir staigāts. Darbs mājas studija un pārtikas veikals. Rokas arī tiek mazgātas un dezinficētas. Vis šis laiks tāds... da v pizdu vai da na huj.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

[2020-04-01|10:10]

tipa75
Sāk apsīkt idejas ēst gatavošanai. Un šodien ir tikai ceturtā diena ar visiem bērniem...

Vai tā attālināšanās nozīmē, ka dēls arī nedrīkst pie mums atbraukt?
zibenstaka13 komentiņi|iekomentēt

[2020-04-01|09:52]

viipsna
Pašnodarbināto pabalsts dīkstāves dēļ man nepienākas, jo jaunā kārtība dīkstāvi pašnodarbinātajiem definē kā jebkādu ienākumu trūkumu.
Man martā, salīdzinot ar pag.gada martu, ienākumi ir 70% mazāk. Kādi būs aprīlī, prognozēt nevar.
Taču šobrīd sanāk tā - ja es gribu pretendēt uz pabalstu, man ir jātaisa ciet sava bode.
Etsy ir iespēja uzlikt "vacation mode" - kurā tu būtībā pazūdi - neviens tavu bodi nevar apskatīties un veikt pirkumu, bet tas savukārt nozīmē, ka reitingi krīt pa dienām, un atgriežoties pēc mēneša no šāda "vacation mode", tev jāsāk pelnīt tava vieta search rezultātos no nulles.
Afigeķ no šāda atbalsta.
zibenstaka5 komentiņi|iekomentēt

ņam-ņam! [2020-04-01|09:42]

f_g
[Tagi|]

Sātys veikals veic piegādi uz Rīgu! :)
Nu, ko.. būs uz kādu ceturtdienu iemīļotie gardumi jāpasūta! :)
zibenstakaiekomentēt

Ikrīta statistika [2020-04-01|09:39]

f_g
[Tagi|]

Jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 48 cilvēkiem, bet kopumā ar to valstī saslimuši 446 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.
Iepriekšējā diennaktī Latvijā veikti 1003 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā valstī veikti 15 810 Covid-19 testi.
Patlaban ārstniecības iestādēs ir stacionēti 28 Covid-19 pacienti, no viņiem 25 ir ar vidēju slimības gaitu, bet trīs - ar smagu.
Vakar tika paziņots, ka ar Covid-19 inficējušies vismaz 27 cilvēki kristīgās draudzes "Zilais krusts" vīriešu patversmē Rīgā. Starp inficētajiem ir gan patversmes klienti, gan darbinieki.
Tāpat ar Covid-19 kopumā ir inficējušies vismaz 26 medicīnas darbinieki.


Sestdien, kad izmetām loku ap Daugavu, ar Ž.tieši par šo runāju. Minēju viņam, ka "bomzīši" un citi no nelabvēlīgas vides būs tie, kas noķers, visdrīzāk neārstēsies un beigās var būt diezgan liels mirušo skaits. Un vakar parādījās šī ziņa par patversmi. Nē, nu labi, ka pamanīja šo perēkli, labi, ka šobrīd ir karantīna. Bet cik daudzus šie cilvēki jau ir aplipinājuši...
Mjā...
zibenstakaiekomentēt

[2020-04-01|07:37]

ezibalete
neaizpildi laiku to skaitot
zibenstakaiekomentēt

Cassette 4: Sadness, Lungs [2020-04-01|00:24]

pelnufeja
"Inside the cave inside your body is the creature’s collection. The creature’s collection is everything you have ever lost. The creature’s collection is everyone you have ever lost.

What does it snatch with its many legs and jaws? Photos and charms and cigarette butts. Floral scents and faces and feelings. It can’t get them all. But it will fight to.
(..)

Keep climbing. Climb because you know that at the end of the climb there is rest. At the end of the climb there is shelter. At the end of the climb there is a cave.

Remember. The cave is high, and it is hidden, and it is difficult to get to. Falling water thunders past you and sprays you as you climb. The slope is slippery and your clothes are wet. It is difficult, but freedom always is.

Keep climbing because you think that once you reach the cave, you will have rest. You will have comfort. This is not true, but it is important to think that, as you climb. It is important to keep yourself climbing, and delusions can help you."

Vakarnakt, sēžot virtuvē uz grīdas un dzerot kakao ar viskiju, sāku klausīties podkāstu Within the Wires, kurš ir dīvains un brīnišķīgs, kā jau visi man zināmie šo autoru darbi. Turpināju klausīties šodien, ejot pastaigāties, nostaigāju gandrīz trīs stundas, pa ceļam apmeklējot veikalu un aptieku. Gāju pa ielu, apskāvusi tualates papīru, un mēģināju uztvert savā prātā to punktu, kas iedod distanci, kas ļauj skatīties uz lietām ar pieņemošu vērīgumu, reizē ļaujot tām plūst garām - kā mākoņiem, kā domām, kas var arī nebūt patiesas. Un vienlaikus es domāju par autentiskumu, kuru man šķiet ļoti svarīgi nepazaudēt, cenšoties sev kaut kā palīdzēt, kas nozīmē būt kontaktā ar savām bailēm, skumjām un šaubām.
zibenstaka1 komentiņš|iekomentēt

[2020-04-01|00:28]

neraate
Ir jau arī skaistais pasaulē. Lopi tomēr nebija izbeigušies, dušiņā pastieptām lūpām piemīlīgi dzēra, vispār tādi priecīgi ragus kustinot, manī ir glāze (wtf gandrīz uzrakstīju pudele) vīna, tagad prātoju ko tālāk - Mauriņu, Sanmikelu vai atkal to Dūliju (gribu jau sen, bet daudz iekšu un vispār diskutabli lai gan manī kaut kā atjauno ticību cilvēcīgajam). Sraumēni un Zaļā zeme par ko te daudz diskutē ir aiz strīpas jo man jau tagad nāk dārza trakums, turklāt tās vajag tā lai dzird kā pāršķir lapu, ir risks saiet dobē. Ezera un Belševica mīļas un mazpilsētā vai tā, ka no galvas zin. Un varbūt beidzot būšu izaugusi līdz tai Mauriņai (kaut kad sen mēģināju, galīgi nevarēju).
Un vispār intereses tādas neintelektuālas. Kurš tur kam vēstulēs rakstīja 'skūpstu tavu sārto kaktusu?' Ādamsons Ķempei? Galīgi neatceros, var lasīt tikai ja konkrētais darbs nebeidzas ar diloni
zibenstakaiekomentēt

[2020-03-31|23:19]

sodienliist
"Paga, jūs tiešām pirms Lieldienām perat cilvēkus ar pūpoliem? Bet jūs tajā Latvijā taču esat ļauni! Tie ir kārkli, tas sāp!"
zibenstaka3 komentiņi|iekomentēt

vienīgi. [2020-03-31|21:38]

ezibalete
pietrūkst tās attiecības, kurās pat ja piedeg kotletes (bišku), tāpat īpaši nekautrējies tās dot ēst. Pat ja nedaudz neēdama zupa, tad vienalga teiksi, ka ar krējumu ir normāli.
Jo, ja man nesanāktu, es nedotu nevienam.
zibenstaka2 komentiņi|iekomentēt

braukājamais
[ tu aplūko | pašu svaigumiņu ]
[ aidā pa šoseju | vecumiņš ]