entries friends calendar user info Previous Previous
Rakstu sūdīgi...
bet cenšos laboties.
Add to Memories
Tell A Friend
Masturbizācija
Eksistence ir cietums
Civilizācija ir masturbācija
Es sēžu uz savas aukstās kameras grīdas un masturbēju.Mans pieteikums Latvijas Literatūras gada balvai nominācijās: "Labākais dzejas darbs" un "Labākā debija"

Tags: , ,
Current Music: židrūns-šņāc šoseja

Add to Memories
Tell A Friend
Recenzijas šmecenzijas. Vispār, kam tas viss rūp? Kuru?

Henriks Eliass Zēgners uzrakstījis sliktu recenziju par MANTAS jauno albumu un čīkst, ka negrib dabūt no Šubrovska pa seju.
Joks vai ne joks, visi zina, ka viņam ir bail no Šubrovska, jo Zēgners raksta sūdīgu dzeju un viņam nav muskuļu.
Arī man nav muskuļu, tas ir gan muskuļi, bet nav lieli, bet stipri. Galvenais jau ir krampis ne muskuļi.
Jautājums te vairāk par viņa dzeju, kura man nepatīk. Kāpēc? Izskaidrošu.
Man skolā atceros bija stulbi uzdevumi, apziņas plūsma. Pilnīgs murgs, protams, nevienam tas sūds nepatīk, bet man padevās.
Ok, nav problēmu močīt kaut kādas sajūtas un nesakarīgi murogojot radīt ilūziju, ka Tu pats saproti, ko Tu tikko pateici vai uzrakstīji.
Bet es to necienu. Nu man tas nešķiet, kā radošs panākums. Tas ir tāds profesionālas diršanas talanats un nekas vairāk.
Tu jūties kā burvju mākslinieks, kas tikai apmāna cilvēku, ka esi uzminējis viņa kārti vai lasi domas.
Tas viss ir ekstrasensu cīņas. Tas viss ir neīsts. Stikla namiņš, kas sabrūk, kad tu aizcērt durvis.
Šubrovskis vismaz taisa mūziku, tur vajag lielāku piepūli. Dzejnieks var būt jebkurš.
Atšķirība starp dzejnieku un mūziķi ir tāda pati kā starp Ragaciema Agnesi un īstu ārstu.
Vispār, dažreiz man nemaz neliekas, ka kaut kāda māksla vispār būtu patērējama. Bet tu patērē, tāpēc, ka tev prasās, tāpat, kā prasās ēst un tāpat kā prasās iesist sūda recenzentiem.
Tāpat es arī apzinos, ka es pats varbūt nemaz neesmu labāks par to sūdīgo mākslu, kura mani nespēj aizķert.
Bet varbūt man vienkārši viss riebjas, jo nedzirdu ar kreiso ausi.

Current Mood: aggravated
Current Music: Manta - Karaliene Anna

Add to Memories
Tell A Friend
Chomskis nemirst
Vakar divreiz uzvarēju šahā visu dienu dzērušu Krišjāni Čomskī, pirmo reiz gan man bija handikaps 4 bandinieki (bandikaps handinieki). Otrajā reizē gan viņš man deva izvēlēties kauliņu krāsu un izvēlējos baltos, jo vispār jau nu man bail no Krišjāņa (arī tāpēc, ka pustumšajās čomska telpās baltos kauliņus labāk redzēt), jo visu pirmo partiju viņš lādējās, ka es lēni ejot - nervozēja un meta man virsū lāstus, visu laiku atkārtojot, ka es "dabūšot pizduļus" (viņa un Gata iecienīts teiciens). Tātad nu viņš visu laiku arī teica, ka nu nākamajā partijā mani iznīcināšot, kas gan ne vienu brīdi tā īsti nelikās, jo es ļoti sasprindzinājies sekoju spēlei (gan tāpēc, ka ļoti gribējās uzvarēt Krišjāni, gan tāpēc, ka ļoti gribējās čurāt pēc nu jau izdzertiem 2 senču brāļiem). Neilgi pirms beigām, kad man vēl bija pārsvars nolēmu tomēr iet pačurāt, bet Krišjānis aizgāja uzpīpēt. Neilgi pēc urīnpūšļa atvieglošanas operācijas devos ārā pat pārāk atbrīvots un pārāk pārliecināts, ka jau esmu uzvarējis un pieļāvu divas kļūdas divos gājienos zaudējot torni un laidni. Tā nu sanāca, ka viņš ir labākā situācijā, jo man bija palikuši 4 baņgugas, karalis un zirgs, kamēr viņam bija 2 torņi, karalis un 2 baņģugas. Tiesa tad viņš sāka kaut ko aizsvilties un runāt savā dzērušajā lauzītajā angļu valodā ar kādu homoseksuālu vāciešu antifašismu par nacismu un Ukrainu un zaudēja uzmanību/interesi spēlē un es dzenot viņa karali ar savu balto bruņinieku uz manu laukuma pusi piesakot šahu pēc šaha beidzās iedzinu viņu tādā situācijā, ka nu viņam bija jābēg ar karali no šaha un jāziedo man savs pēdējais melnais tornis. Nonākot šajā situācijā viņš padevās un paspieda man roku. Vispār jau viņš ir pieredzējušāks un spēlē labāk, bet dienu ilga dzeršana nekad nenāk par labu. Šī starp citu ir otrā reize, kad uzvaru dzērušu Krišjāni, ja neskaita arī to vakardienas spēli.

In other news... Birziņš atkal rādīja meiteņu bildes telefonā, runāja par nēģeriem, žīdiem, čigāniem, pedofīliju utt. - Viņš teica, ka es izskatoties pēc Viktora Buta. Juris Baratinskis stāstīja, ka esot telekinētiķis, jo sapnī redzējis, kurā miskastē cits cilvēks ir pazaudējis savas atslēgas, un tur tās arī atradušās.

Tags:
Current Mood: groggy
Current Music: šit

Add to Memories
Tell A Friend
daces eseja
esmu tava ēna
tavs atspulgs
neizbēgsi
no sevis manī
manas pēdas ar tavējām saskaras
kad baskājaina staigā pa spoguli
sasit to
un tu sasit sevi
'dzastrokahinācija
Add to Memories
Tell A Friend
jerunda
rozes ir sarkanas
violītes zilas
suns neredz krāsas
iestāsti to viņam
uzdziedi man
met mani gaisā
iedzer ar mani
vietiņā skaistā
prieks atcerēties
sevi agrāk
prieks, ka atcerās
mani tagad
vecs kā zeme
kad tai bija divdesmit
mūs visus zem debess
laiks ar pletni sit
pa muguru mums
mēs skrienam un skrienam
līdz sametās tumšs
un aizmirstam sauli
zem kājām zūd zeme
un iekrītam kapā
vai nebūt jaukāk
nevilkt sevi
tur lejā
Heijā!
Add to Memories
Tell A Friend
Ne jau katru dienu vari iegūt 2 litrus kultūras par 1 latu
No tuvējās, vietējās estrādes skan "Bet vai tu atnāksi, kad man vairs nebūs 16?"

Ideoloģijas ir domātas deģīšiem, kas nesaprot, ka dzīve tāpat ir upe un mēs esam lapas tajā...

Varētu ielekt upē, lai varētu pagulēt.

Skaņa atnāk šurp
Slīdot cauri ielejai
Upes ūdens tumšs
Add to Memories
Tell A Friend
Atgriešanās, vai tomēr tikai mirkļa vājums, jo ir jau vēls...
Odi nesaprot vārdus - "Ej prom!", "Liec mani mierā!", "Ej dirst, ods!" ... vienīgais veids kā ar viņiem var veiksmīgi komunicēt - tā, lai beigu beigās viņi saprastu, ka viņi ir tikai sūda parazīti un, ka man ļoti nepatīk, ka man sūc asinis, kad vien ienāk prātā, pie tam ne jau to dažu asins lāšu zaudējums mani satrauc, ja mīļi palūgtu es viņiem veselu burku satecinātu - man vienkārši besī ārā, ka pēc tam tās vietas, kur viņi iedur savu netīro snuķi, niez.

Vispār es neesmu objektīvs pret sevi - tas ir sūdīgi, jo tas man nemaz nepalīdz izdarīt izvēli, pareizo izvēli, kuru ceļu izvēlēties pēc 12 bezbēdīgajiem, vieglprātīgajiem vidussko.. katorgas... nē... hm... propogan... normalizēšanas - jā tas būs īstais vārds - gadiem.

Tāpat jau es šitāds - skeptisistisks, iedomīgs, narcisistisks un pats galvenais apjucis un savas emocijas izpaust nespējošs radījums ar vāju gribu - sev (pārāk)nepatīku.

Varbūt es tikko atkal sameloju - īsti narcisistisks es tiešam neesmu, jo sevī gluži neesmu iemīlējies, iedomigs arī esmu tikai daļēji, jo domāju, ka esmu gudrāks par visiem tiem muļķiem, kuri ir par stulbu, lai atzītu, ka viņi ir muļķi - es esmu pārvarējis vismaz šo šķērsli, robežu un es esmu atzinis, ka esmu muļkis. Un, lai gan es esmu kļuvis daudz kritiskās un skeptiskāks, tomēr manī vēl mīt mazumiņs bērnišķīgā naivuma.

Vispār man ir maska, vai vairākas, kā jau lielajam vairumam. Vispār es atzīstu, ka es saviem gadiem esmu diezgan raksturīgi pusaudžstulbs un cietāks no ārienes nekā iekšēji. Vajadzētu būt otrādāk. Jācenšas laboties.

2 nedēļas un es kaut kur sniegšu vai nesniegšu dokumentus 99,9%, ka sniegšu un tad 99,8%, ka sākšu kaut kur mācīties un tad 49,9%, ka būšu iestājies pareizajā fakultātē, universitātē, akadēmijā, rotā, divīzijā, klosterī... Atkal cenšos visu pārvērst jokā. Jālabojās.

Vai neliela nieze ir tā vērta, lai tās dēļ nogalinātu?

Starp citu - odiem, esmu ievērojis, kaut kādus jocīgus snuķus... Nevis tievus, bet kaut kādus daudzkāŗšainus nezinu... nekad nebiju tādus redzējis, pēdējie laiki tuvojās... un tagad es nejokoju.

Tags:
Current Mood: zzzzzzzzzzz
Current Music: zzzzzzzz

Add to Memories
Tell A Friend
Es te vairs nerakstu - es rakstu tagad tur

jā labi esmu SC nodevējs un pārbēdzējs uz blogger

Tags: , , ,
Current Mood: hehee
Current Music: Escape The Fate - Situations

Add to Memories
Tell A Friend
Mystic mist
Sāksim ar to, ka es uz labu laimi izvēlējos divas filmas ko skatīties naktī, kas respektīvi bija šī nakts un vakarvakars. Sāku ar "Letters from Iwo Jima", kuru skatījos no desmitiem vakarā līdz pus vieniem, kas ir jau šīnakts. Es gribēju pēc filmas iet ārā, filmēt zibeni naktī, bet, kad noņēmu austiņas izrādijās, ka baigi stipri lija. Tas nereāli iesūkāja, jo mans sapnis filmēt zibeni izgaisa, bet ne jau lietus dēļ, bet tāda sīkuma dēļ, ka zibens vairs nebija. Tātad Otro filmu es sāku skatīties neiligi pirms vieniem. Filma bija "Mystic River", kura es biju, pirms tās skatīšānās, izdomājis varētu būt par Mistisku upi, bet izrādījās, ka upes nosaukums bija Mistika. Tas gan nemaina faktu, ka filma bija "mistiska" tiesa gan ne tādā nozīmē. Izrādījās arī, ka es biju redzējis filmas sākumu pa tēvēkasti.

Pēc filmu noskatīšanās, kad jau svīda gaisma, man likās būtu baigi forši skriet ārā. Dienvidos es atradu ļoti tīkamu Mēnesi, bet tātad es skrēju pa ceļu un runāju ar sevi, un tad es ieraudzīju miglu un domāju, ka tā ir neparasta migla, jo tā atradās pie kapiem un bija sabiezējusi vienā vietā, ļoti. Tā es, skrienot pa lauku, saslapināju savas bikses.

Pēc tam es aizskrēju mājās, kur pārvilku bikses, iztīriju atmiņas karti - ar piekto mēģinājumu man arī izdevās viņu ilikt iekšā tā, lai nerādītu "Card locked" lietiņu. Tad es uzvilku plāno, zilo jaku, uzvilku foršos guminiekus, kuri ir reāli, jo izturīgi no kārtīgas gumijas, atšķirībā no tiem lētajiem Ķīnas sūdiem, kuri vienmēr ieplīst pie papēžiem jau pēc nedēļas. Vēl tiem gumijniekiem, foršajiem guminiekiem, ir neforšas gumijas poga, lai to aizpogātu vajag stiprus pirkstus un nervus. Tad es uzlēcu uz divriteņa attaisīju garāžu un aizdrāzos uz miglu. Pa ceļam es filmēju, un satiku divas stirnas, kuras no manis nobijās un aizskrēja prom. Tad es filmēju vēl un, ejot uz miglu saslapināju bikses, par ko es čīkstēju arī video, un kas man pēc tam likās smieklīgi.

Tas smagi iesūkāja, un es to pateicu kamerai, jo kad aizbraucu izrādījās, ka tur senie Zemgaļi nerīko dzīres, bet vienkārši ūdens sēžas grāvī un slīd virs grāvja uz upi. Man gan sanāca, kādas 3 ciešamas bildes ar uzlecošu sauli, kas leca aptuveni bez piecpadsmit piecos. Tātad vēl es gāju pa kapiem un nezin kapēc dziedāju "Jingle Bells" - Sinatras stilā.

Runājot par filmām, kā jau teicu tās izvēlējos nejauši no "IMDb Top - 250". Beigās izrādījās, 2. filmas beigās, ka abām filmām režisors ir Klints Īstvuds (Clint Eastwood)... sagadīšanās, vai man ir spējas? 2. variants - viennozīmīgi. Kad es šorīt, kas man skaitās tagad, iegāju IMDb - izrādījas, ka Džonijam Depam 46. dzimšanas diena. Visu cieņu, bet izskatās jaunāks. Lai nu, ko gan es saprotu - es man liekas nezinu nevienu cilvēku, kam paliek , vai vispār ir 46 gadi.

Tātad pirmā filma "Letters from Iwo Jima" man lika aiz satraukuma trīcēt. Jo tur bija kaujas ainas un tad es domāju, cik skaisti būtu mirt par tēvzemi, kaut gan karš ir briesmīgs, jo nošāva suni, kas traucēja pateikt, ka jāizkar Imperiālās Japānas karogs, rejot. Un amerikāņi uzlidojumā Iwo Jima salai nošāva zirgu Jupiteru ar lidmašīnas ložmetēju. Vēl fimā bija vieta, kur idiotiskie japāņi izdomāja, ka atkāpties, lai turpinātu cīņu būtu nereāli gļēvi un nekaunīgi, un uzspridzinājās ar granātu, piespiežot to pie sirds, bet labi, ka galvenais filmas varonis aizskrēja prom un to neizdarīja. Viņš bija 2. gudrākais filmā aiz ģenerāļa.

Otrā filma "Mystic River". 3 draugi spēlē hokeju uz ielas, pazaudē bumbiņu, bet pēc tam izdomā ieskrāpēt vārdus svaigā betona ielas plāksnē, un pie viņiem piebrauc pedofīli, kas tēlo policistus un aizved vienu no viņiem un seksuāli izmanto. Tad pēc daudziem gadiem, kāds nogalina Džimija meitu. Džimijs domā, ka to izdarīja tas, kuru bērnība izvaroja un nogalina viņu. Beigās izrādās, ka viņu nogalināja 2 sīki pidari ar sava mirušā tēva pistoli. Viens no pidariem bija nogalinātās meitenes mīļotā puikas brālis, ar kuru meitene girbēja nākamajā dienā aibraukt uz lasvegasu uzsākt jaunu dzīvi un apprecēties. Šons Pens izskatās pēc itāļu gangstera hahaha. Ar saviem Romas katoļu tetovējumiem!

Ā un tad iznāca, ka es aizgāju gulēt pus sešos no rīta, pirms tam apēdot 3 olas, jo es biju nerēali izsalcis, bet ne izslāpis, jo es naktī idzēru 5 litrus tējas, cik kruti ir tas?

Un vēl man patīk Johnossi brothers - zviedru grupa.

Ā un vēl man jāiet izvākt sapuvušie burkāni no pagraba.

Un vēl, es tomēr pilnībā vēl neizprotu visus cilvēkus...

Tags: , , , ,
Current Mood: garastāvoklis "nomodā" hahaha
Current Music: Johnossi Brothers

Add to Memories
Tell A Friend
Erotiskais stāsts
Tik harpūnas ēd haizivis.

Mēnesnīcā viņa stāvēja, tik nepieejama kā Alkatraza. Viena viņas kleitas lencīte bija noslīdējusi no pleca, viņa izskatījas tik kārdinoša. Es iekodu sev pirkstos. Vēja vēsmiņa atnesa viņas burvīgo aromātu pie manis. Viņa smaržoja pēc vasaras. Manī ieplūda miers. Tikai šo mirkli biju laimīgs, patiesi laimīgs. Es domāju, kas notiks pēc tam. Viņa pagriezās pret mani. Mēness apspīdēja viņas maigo, gludo, zīdaino ādu. Viņa mirdzēja kā kalnu topāzs. Viņai sala, bet to varēja pateikt tikai no ādas krāsas. Biju pārliecināts, ka iekša viss viņai vārījās, tāpat kā man. Pārāk ilgi biju gaidījis šo mirkli. Tas šķita kā sapnis, bet, tomēr, viņa bija te. Sajūtas nevarēja pielīdzināt tām, kad biju redzējis mūs kopā sapņos, kad pietikai tikai atvērt acis, lai viss izgaistu. Lai atvēru acis un redzētu tikai tukšu istabu, tos pašus baltos griestus. Kā vēlējos šajos brīžos, kaut tas nebūtu bijis tikai sapnis. Tukšuma sajūta, nebeidzamas alkas. Bet. BET šonakt viss mainījās, es it kā izdzīvoju sapni. Domāju par pagātni, bet vajadzēja lūkoties tagadnē, mēs abi šeit, bet kas sekos, kas būs pēc tam tuvajā, saldajā nākotnē?

Brīdinu, ka sekojošie notikumi var traumēt jūtīgākus skat... (fuj!) lasītājus un bērnus.

Tātad pēc tam mēs krāsojam uz nagiem melni rozā rūtiņas, un uz gultas gala rakstījām EMOistiskus uzrakstus. hahaha. Noticēji? Patesībā mēs dzērām tēju un es lasīju viņai priekšā bībeli (Jāņa atklāsmes grāmatu) un mēs ēdām keksiņus. Tad notika, kaut kas, kas pārvērta manu dzīvi - viņa iemeta man ar kēksiņu pa galvu. Klikšķis. Gaisma izdzisa. Pašiem par izbrīnu pamodāies kaili. Laikam jau Mēness un keksiņi vainīgi.

Īstenībā šis nav 18+ stāsts, varbūt pat ne 16+, drīzā gan 13+... em vatsonever - tagad varu noslēpt lapu kaut kur... Krāsnī!
profile
Kumatsuki
User: [info]patriots
Name: Kumatsuki
calendar
Back June 2017
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930