Izvēles brīvība

Mar. 10., 2011 | 05:02 pm

Pārpublicēts no 19 pints of everything. Savus komentārus varat atstāt tur.

Sagribējās pa ilgiem laikiem atkal kaut ko iepļekināt šeit :)

Tas saistīts ar to, ka pēdējā laikā kaut kā tieši vai netieši nākas saskarties ar cilvēka lēmumu pieņemšanas procesu izpēti. Viens no iemesliem, kas tomēr mani piespieda ierakstīt šo ierakstu tagad un tieši tagad ir tas, ka blandoties par TEDx Riga lapu, sāku skatīties Barija Švarca (Barry Schwarz) TEDtalks runu par izvēles paradoksu (skatīt video zemāk, tam var uzlikt arī latviešu subtitrus) jeb “jo vairāk mums ir jo mazāk mums ir”. Runā teiktais, savukārt, sasaucas ar Eduardo Portera (Eduardo Porter) grāmatu, kuru šobrīd lasu – The Price of Everything. Par to sīkāk uzrakstīšu, kad būšu pabeidzis lasīt, bet jau šobrīd varu to rekomendēt lasīšanai.

Bet ne par to stāsts! Patiesībā – viss noved pie Stīva Džobsa un Apples produktiem un tā, kāpēc tiem ir tāda veiksme tirgū. Kādu laiku atpakaļ lasīju interviju ar Džonu Skalliju (John Sculley), kurā kā viena no lietām bija aprakstīta Džobsa “metodoloģija”, kas izpaužas tā, ka Džobs ir postulējis, ka “klients nezin, ko viņš grib, tāpēc mēs viņam iedosim šo!”. Tas arī ļoti spilgti bija redzams iPad 2 atklāšanā, kur Džobs, neskatoties uz savu ne to labāko veselības stāvokli, vairākkārtīgi uzsvera Apple produkcijas pārākumu pret konkurentiem. Tāpat pietiek vien paskatīties uz pašiem Apple produktiem – tiem ir tikai tas, ko Apple Džoba personā ir izdomāši, ka tur būs. Starp citu – norādes uz Džobsa “metodoloģiju” ir atrodamas otra Apple dibinātāja Stīva Vozņaka (Steave Wozniak) autobiogrāfijā iWoz.

Un, protams, no tehnikas tas ir pārmeties arī uz programmatūru – paskatities uz Appstore! Protams, no vienas puses tas atgādina Lielo brāli, kurš visu laiku norāda, kas un kā jādara, savukārt, no otras puses, tas cilvēku atslogo no tā, ka tam vairs nav jādomā vai datoram vajag tādu vai šitādu disku vai videokarti, tādu vai šitādu atjauninājumu, tādu vai šitādu draiveri kamerai, kuru viņš vakar nopircis, un tā vietā viņš var vienkārši nodoties radīšanai! Rezultātā iegūstam sava veida kompromisu (trade-off) – tie, kuri vienkārši grib strādāt un radīt un tie, kuriem patīk “ķimerēties pa iekšām” jeb procesa vergi, ja tā var izteikties. Katrā ziņā – ja kādam liekas, ka teksts par Apple šeit bija nevietā, varu teikt, ka tas ir viens no spilgtākajiem piemēriem par izvēles brīvību, kas man ātrumā iešāvās prātā.

Un visbeidzot, kā vēl viena no lietām, kas kaut nedaudz sasaucas ar šo pašu tēmu – kā pārlieku lielā atkarība no tehnikas ietekmē mūsu miegu un mūs pašus. Un par to nesen ir publicēts rakstiņš CrunchGear, kurš, savukārt, norāda uz svaigu Amerikas Nacionālā Miega Fonda pētījumu, kuru īsumā var aprakstīt kā “jo vairāk tehnikas ir mums apkārt, jo sliktāk mēs guļam”. Savā ziņā, no personīgās prakses atliek vien piekrist.

Sirds izkratīta, atliek vien urbt tālāk. Taču šo tēmu kaut kad atkal paturpināšu.

Link | | Add to Memories


Rework

Jul. 20., 2010 | 06:35 pm

Pārpublicēts no 19 pints of beer. Savus komentārus varat atstāt tur.

Kā nākamo grāmatu, kuru ir vērts izlasīt (es to pieveicu mazāk kā 2 nedēļās), varu minēt 37signals dalībnieku Jason Fried un David Heinemeier Hansson sarakstīto grāmatu Rework. Jau kaut kad sen biju lasījis arī 37signals sarakstīto grāmatu Getting Real, taču šis garadarbs bija vairāk piemērots tieši programmēšanai. Tad nu tagad ar Rework ir nosistas vismaz 3 mušas – gan vecās, ko nosedza Getting Real, gan jaunās – tādas, kuras nebija iepriekšējā grāmatā un saistībā ar produktu izstrādi, gan tādas vispārīgās – aļa darbinieku pieņemšana darbā, gan kultūra, gan kā pārciest problēmas utt. utjp. Šo grāmatu droši varu rekomendēt kā obligāti lasāmu jauniem biznesa uzsācējiem.

Tags: , ,

Link | | Add to Memories


Kaķis un pele

Jul. 15., 2010 | 03:21 am

Pārpublicēts no 19 pints of beer. Savus komentārus varat atstāt tur.

Mūsu kaķis ir stulbs kā vairums šo dzīvnieku. Neiešu uzskaitīt visas viņa stulbās izdarības, minēšu tikai pēdējo…

No rīta ieeju istabā un skatos – jopt! – kaķis spēlējas ar peli! Nu labi – dzīvnieks droši vien gribēja parādīt, ka ir kruts un tā, noķēris ārā peli, iestiepis pa logu istabā un tagad ar to spēlējas. Protams, pele ir dzīva un no kaķa bēg. Viss beidzās ar to, ka pele paskrēja zem klubkrēsla, kur kaķis tai vairs klāt netika… Rezultātā kaķis ņēma un notinās pa atvērto logu un mēs kādu brīdi dzenājām to peli pa istabu, drudžaini visu stumdot un mēģinot to nosist. Taču rezultātā tā pele vienalga pamanījās kaut kur pazust. Labi – sūds ar peli, nodomāju – gan jau pati nosprāgs vai notīsies.

Bet nekā nebija – sēžu tagad vakarā dzīvojamajā istabā, kas ir blakus sākotnējai istabai un ar acs kaktiņu redzu, ka pa stūri kaut kas kustas. Pārmetu acis no datora uz stūri – nē, viss tukšs. Pēc brīža atkal kustas – šoreiz pamanos ātrāk piefiksēt kustību un izrādās, ka tā taču ir tā pati pele! Atkal sāku drudžaini to dzenāt, lai nosistu – taču viņa pamanījas atkal pazust. Bet šoreiz es ceru, ka biju gudrāks, jo ņēmu un vienā dzīvniekiem un bērniem nepieejamā, bet pelēm pieejamā vietā sabēru saindētus graudus, ar ko parasti indēju žurkas ārā sētā. Cerams, ka stulbā pele tos saēdīsies un pēc pāris dienām nosprāgs vai vismaz izlīdīs apdullusi kādā vietā, kur to varēs viegli nosist.

Katrā ziņā stāsta morāle ir viena – gan kaķi, gan peles lielākoties ir stulbi dzīvnieki – labāk neieviesiet ne vienus, ne otrus.

Tags: , ,

Link | | Add to Memories


Presentation Zen

Jul. 13., 2010 | 02:28 am

Pārpublicēts no 19 pints of beer. Savus komentārus varat atstāt tur.

Beidzot (nepagāja i ne gads) izlasīju Garr Reynolds grāmatu Presentation Zen: Simple Ideas on Presentation Design and Delivery, kuru biju aizņēmies. To, kas tur rakstīts tā kodolīgi laikam nemaz nemācēšu uzrakstīt – tas jālasa pašiem. Skaidrs ir tas, ka ja bieži kaut ko prezentējat, tad šī grāmata ir must have!

Varu vien piebilst to, ka iesīkstējušie principi “vairāk = labāk” ir jāatmet un jāmaina veids kā informācija tiek pasniegta. Katrā ziņā – pateicoties tieši šai grāmatai esmu jau izveidojis un uzstājies ar pāris prezentācijām saistībā ar studijām, un pēcāk aptaujātajiem cilvēkiem tās ir patikušas. Laikam jau, galvenokārt, ar to, ka ir atšķīrušās no nodrāztajiem buletpointiem, kas ir sastopami simtiem gandrīz katrā prezentācijā, ko esmu skatījis pēdējā gada laikā. Jāņem vērā arī fakts, ka grāmata nemaz nesatur receptes pēc šnites “dari tā, iegūsti to”, bet gan liek padomāt par tām lietām, kas parasti tiek darītas nepareizi.

P.S. Tā kā grāmatu biju aizņēmies un tagad man tā ir jāatdot, varat piefiksēt, ka šo un vēl arī šo grāmatu Presentation Zen Design: Simple Design Principles and Techniques to Enhance Your Presentations es labprāt kādreiz saņemtu kā dāvanas :)

Link | | Add to Memories


Printeris, WordPress un citas drazas

Jun. 16., 2010 | 01:56 am

Pārpublicēts no 19 pints of beer. Savus komentārus varat atstāt tur.

Šovakar turpināju nodarboties ar printera piedzīvināšanu. Iegādātie atjaunotie tintes kārtridži izrādījās pietiekoši labi – tiem pat bija vai nu atjaunots vai kā citādi modificēts čips, kas drukājot informācijas lapu uzrādījas dažādu noderīgu info. Nākamais etaps pēc kārtridžu nomaiņas izrādījās aizkaltušo printera galvu un arī mazā LCD ekrāniņa atdzīvināšana. Tas viss jau atkal reducējas uz naudas ietaupīšanu – kopā tas izmaksātu ap 150LVL (jaunas galvas + jauns LCD). Taču pateicoties šim noderīgajam linkam – HP CP1700 LCD monitoring display blank – šobrīd vienīgais, kas vēl perfekti nedrukājas ir melnā krāsa, taču rezultāti lēnām uzlabojas :) Arī LCD ekrāniņam ir tikai viena strīpiņa nedaudz blāvāka – attiecīgi tā darba spējas ir atjaunotas par 98% :)

Nākamais paveicamais darbs, kamēr printeris skrapstinās ar savām galvām, bija šīs lapas WordPress atjaunošana uz pēdējo aktuālo versiju. Tā nu beidzot tas ir izdarīts! Gan WP, gan visi plugini ir ar pēdējām versijām. Pieliku arī iespēju, ka ieraksti tiek atspoguļoti arī manā Twitter kontā. Visas šīs bloga sakarā paveiktās darbības, savukārt, manī rosina vēlmi šeit tomēr kaut ko ierakstīt biežāk :) Redzēs, kā nu būs!

Vēl šodien pateicoties EDI Gatim tika atdzīvināts Mārtiņa “nosvilinātais” Arduino. Viss remonts patiesībā izpaudās tikai ar FTDI čipa nomaiņu pret jaunu. Tā nu esmu ticis pats pie sava bezvadu sensora :) Atliek vien saņemties un palīdzēt Ģirtam ar MansOS portēšanu ATmega platformai.

Un vēl galīgi biju piemirsis, ka saistībā ar DFSP nācās LU DF 1.kursa studentiem pastāstīt par MSSQL un datu bāzēm kā tādām, jo redz, briest eksāmens, taču vismaz padsmit cilvēkiem nav sajēgas par dažādām it kā elementārām lietām, kā piemēram, ER modelis, funkcionālās atkarības, DB fiziskais modelis utt. Cerams, ka tagad viņiem tapa skaidrāka bilde par notiekošo un viņi spēs nokārtot eksāmenu, jo centos skaidrot cik vienkārši vien varu :)

Link | | Add to Memories


Mazie internetveikali = Slikts serviss

Jun. 15., 2010 | 12:50 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Sen neko neesmu šeit ierakstījis, bet šodien tomēr nenoturējos, lai to izdarītu.

Nedaudz priekšvēstures – mētājās man mājās liels un pavecs HP Color InkJet CP1700 printeris, ar kuru jauki var drukāt lielā ātrumā un līdz pat A3 formātam. Stāvēja tas uz plaukta un nevienam netraucēja, līdz man to pagājušo nedēļu ievajadzējās. Pieslēdzu un izsecināju, ka melnais un vēl pāris tintes kārtridži no stāvēšanas ir aizkaltuši un vairs īsti nedrukā. Visādi izmēģinājos, taču nekā… OK – pērkam jaunus! Paskatījos GNT lapā un sapratu, ka bez 18-20LVL kā minimums par gabalu netikšu cauri – un man vajag 4!!! Sāku rakāties pa internetu un atradu – atjaunotos kārtridžus vairākos internetveikalos – un komplekts man izmaksātu tikai 21LVL!

Te nu sākās otrā daļa. Otrā dienā atbraucu uz EDI un iegāju lejā mazajā kantorītī, kurš tirgo visādu biroju drazu – tajā skaitā kārtridžus. Zināms, ka tur it kā viss ir lēti un pat iespējams pakaulēties. Uzzināju, ka mans kārtridžu komplekts ar visu atlaidi diemžēl maksātu ap 40LVL. Tātad skaidrs – uzvar internetveikals! Paskatos viņu lapā – jā, kārtridži ir uz vietas. Piezvanu, pajautāju – jā, esot – tiesa, šodien tos neatvedīšot, bet tikai rītā (ir trešdiena, kad to visu daru). Saku, nekas – derēs. Labi – esot jāaizpilda pasūtījums un tā kā ir uz uzņēmumu, tad man atsūtīšot rēķinu apmaksai. Labi, runāts – darīts! Pusstundas laikā viss ir nokārtots un man atliek gaidīt savus kārtridžus.

Pagāja ceturtdiena, pienāca piektdiena. Nenoturējos un vakarpusē zvanu uz to kantori ar jautājumu, kuri ir mani kārtridži. Atbilde skan – neesam vēl atveduši, būšot nākamnedēļ, bet mēs dosim jums ziņu! Nedaudz nikns, tomēr gaidu nākamnedēļu (t.i. šo nedēļu). Pienāca pirmdiena – ziņu kā nav tā nav. Pēcpusdienā jau niknāks zvanu – un izrādās, jā – esot tiko atveduši! Tieši man grasījušies zvanīt! Labi – tā kā ir jau pēcpusdiena un pāri visai pilsētai dzīties nav jēgas, tad atlieku savākšanu uz šodienu (otrdienu). Ap 12iem ierodos kantorī un saku, tā un šitā – dodiet man manus kārtridžus un pavadzīmi. Pretī saņemu bezmaz vai aizvainojošu tekstu – tipa, jūs bijāt pasūtījis uz privātpersonu! Un vispār, vajadzējis to norādīt pasūtījumā! Te nu es tomēr noturējos un tikai nedaudz paceltā balsī pateicu, ka: 1) tas jau bija izdarīts; 2) bija rēķins uz uzņēmumu; 3) arī apmaksa ir veikta no uzņēmuma. Tad nu skuķītis ar aizvainotu seju ņēmās minūtes 15 pārzīmēt pavadzīmi. Beigās es tomēr savus kārtridžus dabūju – cerams, ka tie arī būs +/- OK, bet no šīs lietas esmu kārtējo reizi guvis atziņu – neiepērcieties mazos internveikalos, kuri saka/uzrāda, ka viss viņiem ir uz vietas – TĀ TAS parasti NAV! Lai arī ieguvums naudiskā izteiksmē bija diezgan liels, taču jaunus nervus par to naudu nenopirksi. Tā lūk!

P.S. Konkrētais kantoris – BestPC.lv jeb SIA “TĪKLS NET”.

Link | | Add to Memories


Piedāvā darbu

Dec. 22., 2009 | 06:32 am

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Ja kādam ir vēlme strādāt par webprogrammētāju, tad 19 points lapā ir pieejamas sīkākas prasības, kas ir jāzin un ko par to var dabūt.

Link | | Add to Memories


Es neesmu pazudis

Nov. 4., 2009 | 12:25 am

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Esmu vienkārši aizņemts ar visu ko :)

Tags:

Link | | Add to Memories


Īsumā par to, kas svarīgs

Jul. 7., 2009 | 10:01 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Nesen kādā intervijā izlasīju ģeniālu domu – viss, kas mums ir svarīgs dzīvē, tiek dots par brīvu. Atliek vien piekrist – pat neskatoties uz lielķezu un citām lietām, kas pēdējā laikā neliek mieru cilvēku prātiem, es savā attīstībā esmu gājis uz priekšu – t.i. kļuvis par tēvu dēlam!

Tāpat arī esmu sapratis, ka tad, kad ir pašam savs bizness, tad nav laika nodarboties ar visādām muļķībām – piemēram, ar blogošanu, jo – kamēr ir ko darīt un par to vēl maksā – atliek tik urbt! Tiesa – pilnībā no muļķībām neesmu atbrīvojies – turpinu geoslēpņot, braukt ar mašīnām un dažreiz iedzert kādu grādīgāku dzērienu.

Tā man īsumā iet – pa brīdim jau atveru šo lapu un paskatos, ka – eh – varētu takš kaut ko ierakstīt! Bet parasti ar to arī viss beidzas :) Bet – gan jau!

Link | | Add to Memories


… empty for a reason …

Jul. 7., 2009 | 09:53 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Šis ieraksts ir tukšs ar nolūku, lai nodzēstu no acīm to, kas traucē …

Tags:

Link | | Add to Memories


IKEA

Feb. 24., 2009 | 02:52 am

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Kā jau minēju iepriekšējā postā, marta sākumā dodos uz Eiropu ar kravas busu. Tā kā turpceļā buss ir tukšs un pagaidām neviens tā aizpildītājs nav pieteicies, nākas domāt, kā lai vismaz ar atpakaļceļu kaut kā nokompensē izbraucienu.

Tad nu lūk – tā kā atpakaļ ceļā sanāk iegriezties vienā no diviem Varšavas IKEA veikaliem, tad ir iespēja šo to no turienes atvest, protams, par godīgu atlīdzību. Brīdinu gan uzreiz, ka neko lielu un milzīgu nevedīšu, jo busa ietilpība tomēr ir ierobežota.

Preču sortimentu skatāmies krievu IKEA lapā, savukārt, cenas – poļu IKEA lapā. Transporta izmaksas – 10% no pirkuma summas, bet minimums 10Ls. Poļu zlota kurss konvertācijām tiek ņemts no Swedbank pārdošanas kursa, taču tiek fiksēts attiecīgi pret pirkuma veikšanas dienu.

Ja viss iepriekšminētais jūs apmierina un interesē, tad sūtam savus sarakstiņus līdz 02.03.2009. uz manu e-pastu, tālāk jau vienosimies, kas, kur un kā. Ak jā – e-pasta adrese contact@reinholdszviedris.com.

Link | | Add to Memories


Neturētie solījumi

Feb. 12., 2009 | 03:57 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Paskatījos, ka sen neko atkal neesmu ierakstījis, pat neskatoties uz to, ka apsolījos to darīt… :) Bet – kā jau stāsta sen zināmā patiesība – solīts makā nekrīt.

Katrā ziņā visa šī aizņemtība ir saistīta ar to, ka raujos melnās miesās, jo darba ir tik daudz, ka brīžam rodas sajūta, ka netieku īsti ar visu galā. Bet tas, protams, ir vienalga pozītīvi, jo krīzi kaut kā šobrīd vēl īsti neizjūtu.

Vēl lēnām taisos marta sākumā nelielam roadtripam uz Eiropu. Plānos ir atvest veselu čupu visādu lietu ar kravas mikroautobusu. Problēma tikai šobrīd ir tāda, ka turpceļā tas buss būs tukšs… Varbūt kādam kaut ko vajag nogādāt no LV uz Eiropu? Gala mērķis ir Notingema Anglijā. Pa ceļam šķērsojas Polija, Vācija, nedaudz Beļģija, pavisam nedaudz Francija un tālāk jau daļēji Anglija. Protams, pastāv iespēja, izmest nelielu līkumu, bet tāpēc vispirms jāzin, kurp un kas ir jānogādā. Katrā ziņā, ja ir vajadzība pēc kaut kā transportēšanas uz EU, esat laipni aicināti pieteikties uz e-pastu contact@reinholdszviedris.com ASAP :)

Link | | Add to Memories


Kaukāziešu alfabēts

Dec. 13., 2008 | 06:10 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Nevaru vien beigt priecāties par Comedy Club (oficiālā lapa) klipiņu par kaukāziešu alfabētu… :D Piedāvāju to noskatīties arī jums (apskatot šo ierakstu pilnībā). Uzstājas mani iecienītie CC dalībnieki – Gariks Martirosjans un Gariks “Buldogs” Harlamovs.

Tags:

Link | | Add to Memories


Full HD [2]

Dec. 10., 2008 | 08:41 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Gribēju tikai paturpināt iepriekšējo ierakstu ar to, ka pilnai laimei iepirku vēl arī Full HD atbalstošu TV Sony Bravia KDL-32W4000. Tagad varu baudīt gan safilmēto materiālu pilnvērtīgi, gan arī normāli beidzot uzgraizīt Xbox :) Pēdējam jau kādu brīdi esmu ticis pie Fallout 3 – tas arī tiek mocīts pa brīviem brīžiem vakaros.

Ak jā – šodien beidzot atkārtoti tiku arī pie Ghost in the shell filmas. Iesaku visiem. Turpinājumā video klips, kas balstīts uz šo filmu (filmā gan šī mūzika neskan).

Link | | Add to Memories


Full HD

Nov. 28., 2008 | 02:30 am

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Tad nu lūk – esmu ticis pie jauna gadžeta pateicoties PIXmania-PRO.com un 19 points veiksmīgajai sadarbībai :) Šobrīd nav īsti ne laika, ne arī vēl tādu riktīgu iespaidu (tie būs vēlāk), tāpēc teikšu īsi – SANYO Xacti HD1000 jeb kompakta Full HD kvalitātes video kamera.

Link | | Add to Memories


Web coding

Nov. 27., 2008 | 03:03 am

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Pēdējās pāris dienas tā kārtīgi esmu “spiests” atcerēties kodēšanu PHP :) Ir daži projekti, kuri drīz jau sāks “degt” un attiecīgi tos arī saraujam.

Pie reizes arī beidzot ķēros pie Textpattern CMS piedzīvināšanas priekš 19 points mājas lapas. Citādi jājūtas kā tādam kurpniekam bez kurpēm… :)

Link | | Add to Memories


Sniega tīrīšana

Nov. 24., 2008 | 02:10 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Ha… Vakar dabūju veselas 2 reizes pasvīst un pasportot tīrot sniegu ne tikai pagalmā, bet arī uz pieguļošās ieliņas… Un izskatās, ka šodien tas spīd vēl vismaz 1 reizi. Tagad sāku saprast, ar ko atšķiras dzīve dzīvoklī no dzīves mājā… :) Bez tam šodien vajadzētu arī trāpīt uz kādu +/- lielāku laukumu vai vēl labāk kādu auto trasi, kur varētu tā no sirds izskrūvēt stūri un atcerēties jaunību ;)

P.S. Izrādās, ka dažas ar tiesām saistītas procedūras var noritēt tikai nieka 6 minūtes skaitot no ienākšanas līdz iziešanai no tiesas zāles.

Tags: ,

Link | | Add to Memories


Ziema un spoki

Nov. 20., 2008 | 01:28 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Vakarnakt tomēr paspēju drusku pabaudīt ziemas priekus ar auto :) :) :) Aizbraucu ap pusnakti uz Ķīpsalas izstāžu halles stāvlaukumu un drusku atsvaidzināju iemaņas :) Un labi vien, ka tā izdarīju, jo šodien jau atkal no sniega ne miņas, toties gūtais prieks vien ir ko vērts!

Savukārt, parturpinot par iepriekš aprakstīto atgadījumu ar spoku medīšanu – izrādās TVnetā ir publicēts Tautas Balss sižets par šo te :) [Paldies Qued par norādi]

Tags: ,

Link | | Add to Memories


Tree Potter

Nov. 19., 2008 | 03:56 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Kā jau vakar minēju, tad brīvdienu noslēgumā biju pakešot. Viens no kešiem atradās kokā. Turpinājumā varat noskatīties video, kā es kāpu augšā un kāpu atkal lejā :D

Tags:

Link | | Add to Memories


Atpūta svētkos

Nov. 18., 2008 | 10:11 pm

Originally published at 19 pints of beer. Please leave any comments there.

Neskatoties uz visapkārt valdošo svētku noskaņu, izlēmām doties prom no pilsētas un padzīvot pāris dienas viesu namā Gaiziņstarā, kur šogad finišēja veseli 2 Autolistes organizētie pasākumi – AutoChase: eVocation un Uguns un Nakts. Pie reizes apskatīju un pārbaudīju savu ievietoto geokešu Gaiziņkalnā.

Un tā nu atpūšoties, beidzot tika sagatavota vismaz viena šīs vasaras foto galerija – Saremaa 2008. Tajā apkopotas bildes no nākošā gada Autolistes pasākuma Sāremā salā tapšanas procesa.

Kā nākošais plānā ir ieraksts par ceļojumu šoruden uz Portugāli un attiecīgo foto galeriju. Ja ar ierakstu vairāk vai mazāk viss ir skaidrs, tad ar foto galerijai vēl jāizšķiro vismaz 40% bilžu, un tikai tad tā būs gatava publicēšanai.

Taču vispār šī bija izdevusies nedēļas nogale – beidzot vismaz netraucēti varēja pāris rītus riktīgi nogulēt līdz 12iem, lēnām un nesteidzoties ieturēt brokastis/pusdienas līdz 14iem. Un tikai tad lēnām kaut ko parušināties. Atgriežoties šodien uz Rīgu, pa ceļam vēl veiksmīgi tika pakešots, tā kā var uzskatīt, ka atpūta bija izdevusies :)

P.S. Gribējām šodien atceļā uz mājām pārbraukt pār jauno Dienvidu tiltu, takš laicīgi izdzirdējām radio ziņās par to, ka šodien tas īsti nav prāta darbs. Redz, ne mēs vienīgi tādi :) Korķis esot bijis abos virzienos :)

Link | | Add to Memories