30 November 2015 @ 12:33 am
 
“Three hundred and fifty people fainted when they saw it”, she claims. “That’s the best accolade I could get. It made me feel good. I always want to make people laugh or cry. I could never dream of fainting!”

(Nan Goldin par filmu Sisters, Saints & Sibyls (par viņas māsas pašnāvību))
 
 
29 November 2015 @ 11:39 pm
Kā atšķirt kurdu?  
 
 
29 November 2015 @ 10:54 pm
 
Salidojumā dejojot ar brāli izmežģīju kāju, kamēr sēdēju malā* un au-au-oju brāļa sieva secināja, ka tagad saprot, kāpēc mūs bērnībā izmeta no dejošanas pulciņa (bija tāds kruts dzelzceļņieku namā), mūsu improvizācijām ir grūti tikt līdzi, kā izrādās, tad pat manām kājām ir grūti tikt līdzi.* Jā, jo pēc tam es uzvilku kurpes atpakaļ un gāju vēl dejot, šodien kāja saka, ka tā nebija laba doma, ceru, ka rīt varēšu iedabūt zābakā.
Tags: ,
 
 
Current Music: Ēnu kaleidoskops - Tie kas šķietami zuduši
 
 
29 November 2015 @ 09:30 pm
Filmasfilmas.  
Šajās brīvdienās, jā, esmu atguvusi ideju par brīvdienām, speciāli ēdu visu, ko man gribējās, daudz gulēju, t.i., neliku modinātāju un netēloju, ka man kaut kas liekas par to svarīgāks, un skatījos filmas. Noskatījos Sorrentino Youth. Bija jāuzmanās, lai izklaidējošie elementi nenovērš uzmanību no simbolu pārsātinātības. Katrā ziņā mega resnais Maradona ar skābekļa balona ratiņiem bija pietiekami izklaidējoši, lai nepamanītu jauno beibi, kas velk ratiņus un masē viņa resnās kājas. Nesen taču bija ziņas, ka viņam veikta kuņģa samazināšanas operācija. Un kaila Miss Universs. Tas vispār būtu kolosāls escape, es jau par to domāju, lasot Manna "Burvju kalnu", nokļūt tādā kurortā - sanatorijā un dzīvot pilnīgi bezatbildīgu un bezgalīgi garlaicīgu, jo veselīgu, dzīvi, ka nekas cits neatliktu, kā vērot citus cilvēkus un domāt par dzīvi, kura kaut kur aiziet. Pie tam peldoties vienā baseinā ar kailu Miss Universs. Tas bija spoileris par izklaidējošajiem elementiem. Tikai šodien sapratu to ainu, kur alpīnists ar trusīša skatienu pienāca klāt pie Lenas, nevis tas Apolloniskais jauneklis, kurš gaida, ka pie viņa nāks, kh. Vēl noskatījos Mustangu. Skaista un depresīva filma, ļoti depresīva filma. Pēc tam nedaudz radikalizējāmies un iekritām pretējā grāvī, un spriedām par to, cik tradīcijas ir kaut kāds pilnīgi kroplīgs koncepts mūsdienās. Nu, Ausma, patīk vai nē, ir jānoskatās. Tā aina, kur baznīcā iznīcina mākslas darbus un gāž statujas. Nekur jau tālu neesam tikuši, ho ho hõ. Savukārt Inside Llewyn Davis bija lieliska, mierīga tripošanas filma, tikai man nekā tāda, protams, nebija. Nācās iztikt ar filmu. Mincītis lieliski nospēlēja mincīša lomu. Lūk, mincītis lielākoties vienmēr ir pietiekami labs mincītis, bet ar cilvēkiem gan tā nav - ir jāslimo ar "nepietiekami labs".
 
 
29 November 2015 @ 08:15 pm
 
Poll #20557
Open to: All, results viewable to: All

vaļasprieks

View Answers

Santas vainags:
11 (61.1%)

Ingmāra vainags:
7 (38.9%)

 
 
29 November 2015 @ 06:21 pm
 
Vasarā Rimi nopirku dušas želeju "Those lemonade days", gribu vēl, bet Rimi vairs nava. Varbūt kāds ir redzējis, kur vēl tās var nopirkt? (Drogās, Prismā, Sky'ā arī neatrodu)
 
 
29 November 2015 @ 05:02 pm
 
vakar bija smaga diena. pazaudēju kaimiņu kaķi un plēsos ar vācu meitenēm par reliģiju. es nespēju, nespēju, nespēju pieņemt reliģiju kā kaut ko labu.

un man dusmas uz sevi, kādēļ vispār par to runāju. būtu labāk par nacistiem runājušas. lai gan beigās arī par to mēs runājām. un viņas teica, ka patiesībā viņi - vācu cilvēki - nejūt nekādu iekšēju nožēlu. bet vācijā joprojām ir asv spēki un viņi tik ilgstoši un pamatīgi ir izglītoti par to, ka jājūtas vainīgiem, ka ir to ārēji pieņēmuši. bet, ja nebūtu bijis šis spiediens, viņi justos tāpat kā krievija par staļinu.

skaidrs, ka man vienmēr likās, ka viņi patiešām saprot un jūt tās sāpes. un pat pārcenšas ar nožēlu.

ai, nezinu, vienkārši skumji viss. bet vismaz beidzot mandarīni kļūst garšīgi. un avokado.
 
 
29 November 2015 @ 05:16 pm
.  
tā kā tuvojas disko tematikas pasākums, jāsāk mācīties deju soļus.. :D
Tags:
 
 
29 November 2015 @ 04:23 pm
Kā izstiept sarāvušos kleitu?  
Sveiki!

Vai ir kāda brīnummetode, lai "izstaipītu" apģērba gabalu (īsti nav skaidrs sastāvs), kas mazgājot krietni sarāvies (10-15 cm)?
Tags:
 
 
29 November 2015 @ 01:36 pm
hi, i don't know you, but we could be friends  

vakardien jau biju iekāpusi pižāmā un stūmu sejā, tāda gultā un ar filmu, tipiska vecmeita karoč, vēl tikai labi barots kaķis uz galvas trūka, kad iedomājos apstīties, kas tur ar to ungāru čiepiņu dalmu bija vai nebija. biju palaidusi garām, izrādās, ka mums tur tas randevū tāds pavisam norunāts, ar laiku pat un vietu, un tad, tīri aiz cieņas pret citu cilvēku laiku, nopurināju tomēr drupačas un izsvempos no sava ķisenārija. vakars izvērtās absolūti brīnišķīgs, tāds, ka nakts melnumā kāp augšā pa trepi un smaidi. dalma mani iepazīstināja ar savām skaistajām draudzenēm, viņas bija tik jaukas, ka vakara gaitā aizmirsās, ka es viņas nemaz nepazīstu. iesildījāmies mazā trokšņainā bāriņā, kur dalmas draugi dīdžejoja lieliskas plates, un tad devāmies klausīties čigānisku džezu [!!] vienas jaukas mākslas galerijas aizmugurē noslēptā koncertzālītē. tur džezu dejoja profesionāli pārīši, kas bija ļoti, ļoti skaisti, un, kamēr visi priecājās par la mer, es vilku garu wiiii par to, ka nospēlēja caravan. saksofonists ļoti skaisti gan spēlēja, gan dziedāja un tikai pie encore pamanīju, ka viņam ir tikai viena kāja. un, kad ar rumānieti aleksu izgājām uzpīpēt, pie mums pienāca ļoti aizdomīga paskata tante un mid-sentence piemīza sev bikses - tā ka mūs ar aleksu tagad vieno šis neparastais once in a life time experience. dalma vispār diezgan fiksi notinās, bet es paliku ar viņas draudzenēm, jo mums ļoti vedās sarunas un viņas mani nelaida prom. spāniete lucia izskatās pēc amy winehouse, tikai smukāka un izsmalcinātāku gaumi, tamdēļ, kamēr mēs ar aleksu bijām spiestas skatīties zelta lietu, viņai jau bija piekoļījies kāds nepazīstams foršs franču puiks. viņam, savukārt, līdzi bija snogšibāķeļna melnādaina franču kursabiedrene, abi fizikas doktoranti. vakara noslēgumā, pa nakti tātad, es ar to nenormāli skaisto francūzieti gājām kopā mājās, jo dzīvojam vienā rajonā, un man visu laiku gribējās pieskarties viņas sejai, jo ar kādām tādām tiesībām viņa atļaujas būt tik neatvairāmi skaista. un, zin' kā, vēl stāsta man ar savu seksīgo franču akcentu par phd studijām fizikā, eleganti saģērbusies, labi koptu afro [my favourite, piedrāzt tos piekaramos matus], sexy librarian brillītēm un lieliem krāsainiem auskariem, un uzvedībā iestrēgusi starp neatšifrējamu kautrību vai augstprātību, es tā arī nesapratu. bet es pa ceļam viņu atkausēju un mēs tik ļoti iedegāmies sarunā, ka es gandrīz kautrējos atvadīties un iet mājās. un sakautrējos arī prasīt numuriņa vai sadraugoties feisbuķī, šorīt nožēloju, bet viņa dzīvo tikai 2 ielas tālāk - neticu, ka nesaskriesimies. viņa teica, ka braukšot uz rīgu, jo tā taču esot jaunā berlīne. maģiska nakts :)


+ jauni cilvēki paver jaunas durvis, sevišķi jau viskādu bāru durvis. tagad zinu londromātu, kura dibentelpa ir bārs ar milzīgu kokteiļkarti, un zinu arī baznīcu, no kuras beidzot izlocīts kas cilvēkiem derīgs un iekšā ierīkots bārs da restorāns. man šeit patīk.

 
 
Current Mood: mīļš
Current Music: john oliver show
 
 
29 November 2015 @ 03:19 pm
Komas aspekts.  
Kamēr, gaidot savu braukšanas eksāmenu, grauzu Studentu brokastis un dzēru mazo Lakto, netālu no manis notika saruna. Kā nopratu, divas CSDD darbinieces nejauši bija atklājušas, ka abas pārdzīvojušas komu un pēc tam abas pievērsušās kristietībai. Tur tika apspriesti visādi smalkumi. Piemēram, cik dīvaini esot bijis redzēt tās mazās sejiņas ar tik dažādām izteiksmēm, visas tās krāsas, cik dīvaini esot bijis nedomāt par ģimenes locekļiem vai ikdienas skriešanu. Loģiski tika secināts, ka tas jau tāpēc, ka tik tuvu Dieva mīlestībai palaimējies būt. Viņas apmainījās ar telefoniem, lai varētu viena pie otras braukt ciemos uz saviesīgajiem vakariem kopā ar citām draudzenēm, kuras ir pārdzīvojušas komu. Nekad nebiju iedomājusies, ka "komas cilvēkiem" ir kopīgi saviesīgie vakari. Tas varētu būt arī tāpēc, ka vēljoprojām esmu control freak un man ir diez gan bail no visādām tādām neparastām realitātēm. Paldies Dievam, mans laiks paskrēja nemanot :)
 
 
Current Music: miles davis - so what
 
 
28 November 2015 @ 10:39 pm
life  
ziņas, ziņas, šampūni, šampūni, slikta filma un jāiet gulēt.
 
 
28 November 2015 @ 09:51 pm
 
mobilo ierīču kaķsargs
 
 
28 November 2015 @ 05:22 pm
 

domāju, ka latvijai daudz ērtāk būtu izstāties nah no eiropas savienības.

ja tā paskatās, tad neko labu tā ES nedod. nu labi, dažiem ierēdņiem iedod papīrus pagrauzt, rakstveida ubagiem atmet kādu monētiņu. tās fonda naudas aiziet nevajadzīgām lietām un aprij līdzfinansējumu - tā radot tikai zaudējumus.
piedevām parādās tāds ubadzīgais uzstādījums - re, es uztaisīju sūdu, bet tas ir draudzīgs invalīdiem un gejiem, znač esmu malacis, dodiet naudu. konkrēti vēl tā krīze - ja nebūtu ES tad varētu tāpat kā islande tikt cauri sveikā.
man jau īpaši nepatīk tas moments, ka birokrāti nokaun demokrātiju. piem - grieķijā bija referendums, kurā tauta noraidīja plānu glābt franču bankas, bet birokrāti uzlika mīksto uz rezultātiem. tas jau padara to bandu nelikumīgu.
vienīgais arguments par labu ES - izvilkt no miskastes kalnieti, pagrabināt auskarus un brilles un likt pabrēkt - krievija, krievija.

ja nebūtu ES, tad nebūtu krīzes, būtu lēti dzīvokļi, veselīgāka paika, patiesāka un interesantāka dzīve, mazāk resno un neglīto ubagu ar svešiem sapņiem līzingā.
 
 
28 November 2015 @ 03:30 pm
grandma 79  
Malka sakrauta, varam sākt trimpelēt. būs mielasts ar desām, šķovētiem dārzeņiem, alu, rabarberu vīnu un pīrāgu.
 
 
28 November 2015 @ 02:14 pm
 

brūklenītes vislabāk garšo decembrī. līdz tam tās vispār ne pēc kā negaršo. brūklenes sasniedz garšas pilnību, kad ir pāris reizes sasalušas, atkusušas un pašas birst mutē ar ziemas meža (ziemassvētku) garšu.
 
 
28 November 2015 @ 01:13 pm
 


attacker-defender
Tags:
 
1 | ...
 
28 November 2015 @ 11:19 am
 
vislīdzvērtīgākā komunikācija ir starp veco un jauno paaudzi bez mūsu starpniecības:
- kur palika vectēvs?
- viņs ir zārkā
[mēma]
 
1 | ...
 
28 November 2015 @ 10:10 am
bc kolekcija  
Pilns internets ar mūziku, bet nav ko klausīties? Man tā nekad nav

Privātā akcija «uzsauc pa aliņam mīļākajiem māksliniekiem»
(jeb virspusējs/vispusīgs ieskats pēdējos pāris gados klausītajā)

p.s. te ir vēl kāds, kas iepērkas bandcampā?
 
1 | ...
 
28 November 2015 @ 05:02 am
 
After all, I've only got six different performances within the next two weeks. Kur ir laiks dzīvot. R saka, ka es vēlāk būšu pateicīga, ka jaunībā izmantoju visas unikālās iespējas paspīdēt, pastrādāt. Okei, ar labu nakti. Sildu gultu un gaidu.
 
 
Current Mood: Wtf
 
 
28 November 2015 @ 02:08 am
 
DELFI. Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas.
 
 
27 November 2015 @ 05:24 pm
 
lūk, Ifigēnijas Tauridā bilžuki. Mēģinu attīstīt formas tīrību savos darbos, bet baigi grūti. Visu laiku nagi niez cakināties. Nākošā izrāde ir Burvju Flauta samiksēta ar Olivera Knussena maģisko "Higglety Pigglety Pop"; un tur vajadzēs savaldīties līdz riebumam...

http://www.galka.lv/2015/11/iphigenia-in-tauris/
 
 
27 November 2015 @ 10:08 pm
Čeļabinska tavā dzīvoklī  
Visas šitās aukliņas un dzijas striķīši – tas viss ir priekš mīkstajiem. Pieauguši kaķi spēlējas ar tīkla kabeli. Jā, ar visu konektoru galā.
 
 
27 November 2015 @ 09:28 pm
 
ak ja pa vidu mums nebūtu stikla
ja stikls vēl nebūtu izdomāts
 
 
27 November 2015 @ 09:07 pm
 
Vēl par svarīgo piektdienas vakarā - gribu tādu frizūru
 
 
27 November 2015 @ 08:06 pm
 
mans pēdējā laika mīļākais epastu draugs ir viens somu kurators, kādreizējais Helsinku mākslas akadēmijas direktors, kurš jau pirmajā atbildes e-pastā bagātīgi (bet ar mēru) lieto "fucking" un "cunt", vienlaikus nezaudējot draudzīgumu un labvēlību pret mani. Es gan joprojām viņam atbildu kā drostaliņa laimdotiņa uķi puķi. Un vēl viņš salīdzināja kultūras kanona ideju ar feikajiem orgasmiem, visu piedodu.
 
 
27 November 2015 @ 03:25 pm
 
Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!
 
1 | ...
 
27 November 2015 @ 03:07 pm
avārijas santehniķis  
ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

UPD. Paldies! Ir atrisināts.
 
 
27 November 2015 @ 02:33 pm
 
Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.
 
 
27 November 2015 @ 11:53 am
ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzību  
Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?
Tags: ,
 
 
27 November 2015 @ 10:12 am
"Iestūrēs laulības ostā"  
DELFI. 2013. gadā uzvirmoja runas par Lemberga attiecībām ar domes darbinieci Kristīni Krasovsku, un drīz vien abi kopā sāka apmeklēt dažādus pasākumus. Septembrī tapa zināms, ka 37 gadus vecā Kristīne ir mātes cerībās, un Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajai atvasei, un tagad pāris savas attiecības nolēmis noformēt arī oficiāli. Ventspilnieki zina stāstīt, ka lielajam notikumam rezervēta Ventspils Livonijas ordeņa pils.
 
1 | ...
 
26 November 2015 @ 11:44 pm
 
Rīt būs kalns un kalnu namiņš. Un vēl rīt būs jāceļas piecos no rīta, jo līdz kalnam vēl 3h jābrauc un jābūt klāt rīta pusē. Tas tā, lai dzīve neliktos pārlieko rožaina. Pieci no rīta, bļin!
 
 
27 November 2015 @ 12:36 am
Nedrīkstu pārvēsties par pārtībomzi  
Vakar vīns pie čehiem, šovakar pie frančiem. Pārliecinājos, ka vislabāk dzert vīnu vienatnē. Vai ar draugiem.