15 December 2017 @ 12:24 pm
Gmail alternatīvas  
Ja lietojam, kādas atsauksmes?
 
 
15 December 2017 @ 10:24 am
 
- nu, eiženiņ, kā tev pašam patika jūsu korīša Ziemassvētku koncerts?
- jā, jā, bija labs, bet man labāk patīk blekmetāls.
 
 
15 December 2017 @ 10:05 am
 
ir pagājuši 3 gadi kopš atmetu smēķēšanu.
ir plusi, bet ir arī mīnuss - mākslinieciskā jēra dvēsele sāk sajust smaku; te kāds saldējumu paēdis, te uzpīpējis, te, nedo dies - iedzēris (tad vispār liekas, ka no otra vēdera caur muti, tad caur manu muti manī iekšā, lien miglaina alkohola čūska). un vēl neizpratne par to, ka pēc provizoriskiem aprēķiniem man vajadzēja parādīties liekiem 100 neiro mēnesī, bet nav nav.
 
 
15 December 2017 @ 08:27 am
 
Kādā internetveikalā:

 
 
15 December 2017 @ 12:04 am
.  
laikam ar trešo reizi varētu beidzot to austera kursu par prokrastināciju noskatīties, citādi karājas gaisā. tāpat kā vēl miljons lietu. kurām gribās to svētku laiku, lai mierīgi var pabūt mājās un lasīt nepabeigtās grāmatas, krāmēt mantas utt utjp.
Tags:
 
 
14 December 2017 @ 11:19 pm
Lāčux  
Labvakar, Cibas bērni un bērnu vecāki!

Lāčukā mēdz būt atlaides, teiksim, pusveikalam? Nu, lai nav tikai burbuļpūšamajiem.
Ir dāvankarte, gribu izžmiegt maksimumu.
 
1 | ...
 
14 December 2017 @ 10:46 pm
.  
ai, neko negribu. kaut kā esmu pieņēmusi, ka esmu nogurusi visos aspektos un ka man tāpēc vajag darīt neko. bet kkā tas tomēr nav tik vienkārši. ir jāstrādā, kaut kur jāiet, pasākums virs pasākuma, pienākums virs pienākuma. un es viņus nolikšu tagad malā, uz brīdi. un nedarīšu par visiem 100. būšu tur par kādiem 60%. tas taču arī ir gana daudz. sākumā esmu es, mans iekšējais centrs, un visi notikumi lai izkārtojas tur, apkārt.
Tags:
 
 
14 December 2017 @ 08:17 pm
 
Tags:
 
 
14 December 2017 @ 06:30 pm
 
Māksliniece Katrīna Neiburga grupas "Sigma" videoklipa veidošanai meklē sievieti, kura ļautu klipā izmantot savus ģimenes foto un filmu arhīvus, proti, bildes un filmiņas, kurās viņa būtu filmēta/fotografēta no agras bērnības. Vēlams, lai sievietei arī pašai būtu viens vai vairāki bērni - viņu fotogrāfijas un video.
Netiek gaidītas nekādas noteiktas vizuālas īpašības.

Ja ir interese piedalīties šajā projektā vai papildus jautājumi, lūdzu rakstīt Katrīnai uz neiburga pie gmail com.
 
 
14 December 2017 @ 03:09 pm
add to spam  

fak, gandrīz aizmirsu - negribat apsūtīties kartiņām? regulāri pa z-svētkiem aizmirstās šitas prieks, bet nesen uzraku pāris gadus apukaļ saņemtās :) kopš tiem laikiem esmu paspējusi pārvākties 666 reizes, bet kartiņas, kā vienmēr, atvilknē :)

pieteikties var disconeoplasia džīmeilī [punkts] komā.

 
 
Current Mood: fa la lala la la lāāā
Current Music: New Order - Temptation
 
 
14 December 2017 @ 12:07 pm
dot against dot  

viss sākās ar to, ka ieraudzīju sludekli, kur viena vietējās universitātes čiepiņa izveic pētījumu par dzirdes bojājumiem konkrētos vecumos un viņai vajadzēja 37-40 g.v. pētāmobjektus. vienīgais man zināmais purniņš konkrētajā vecumgrupā ir tonijs, līdz ar ko liku viņam sludekli priekšā, sak', dabūsi piedalīties pētijumā, haļavnu MRI un persōnīgo smadzeņbildi, kā arī kaut kādu sīceni par notriekto laiku. nekas jau tāds, bet forši, pati būtu metusies iekšā, ja nebūtu tik jauna *ironic hair flick*

šodien tonijs priecīgi iespriņģo birojā un paziņo, ka it's time to return the favour. esot atradis man līgavaini, kurš maksāšot brangu naudu jebkuram, kas atradīšot viņam konkrētiem parametriem atbilstošu sapņu sievieti. pelnrušķīte no manis nekāda, pelnrukšķīte drīzāk, bet ē parametriem tipa atbilstu. pati viģiku redzējusi neesmu, bet tonijs ar keitu unanimously tā nolēmuši. nu tāds thanks for pimpin' me out, bet lielo piķi dalīsim hahā. tagad caurām dienām joki par tēmu. precēšanās gadījumā piesolīju tonijam, ka, ja neizdosies viņu adoptēt, es viņu algošu par persōnīgo asistentu, varēs man lakot nagus'n'shit.

šeinijam pa tam līdzīga rakstura problēmas - māte tēlojot christian singles in the neighbourhood app'u un sūtot bildes ar draudzeņu neprecētajām meitām. šodien ar tādu suņa skatienu man stāsta, ka nesīšot man mātes pirktu olīveļļu, jo māte visu laiku piepišoties ar visādiem stikla ežiem, kas pieaugušam vīrietim nafig neesot vajadzīgi. nēnu, ok, es dažreiz kolēģiem nesu pusdienas, pretī, likumsakarīgi, saņemu visas viņu sāpes un stikla ežus :))

 
 
Current Mood: dance monkey dance
Current Music: Simon & Garfunkel - Cecilia
 
1 | ...
 
14 December 2017 @ 01:06 pm
 
sadusmoju audzīti, jo negribeju gaidīt, kad E beigsies ziemassvētku ludziņas mēģinājums. es nevis negribēju, bet nevarēju. es knapi ar Simonu vispār līdz viņiem tiku, viņs pa ceļam izmeta cimdus un jau posmā no dārziņa vārtiem lidz grupai vairakas reizes krita gar zemi un kašķējās. un gaidīt 10 min nozimetu vinam vilkt nost silto apgērbu un pļērcināt, tāpēc diezgan cieti pateicu, ka nevaram gaidīt beigas. viņa to noteikti redzēja kā nepateicīgo vecāku untumu. viņa nezina, kads ir Simoniņš.
viss tāpat beidzās grāvī. atpakaļceļā apstājos paņemt nomestos cimdus pie Ļeņina muzeja, viņs prasījās laukā no sēdekļa - izcēlu, un drīz vien jau nokrita uz muguras un sāka kā epileptiķis sevi mest uz priekšu pa trotuāru, atmuguriski gulēdams. satiku Žoludi, kas teica - "šodien gan aukstumiņš"
 
 
14 December 2017 @ 01:11 pm
 
DELFI. Saldeniekus satrauc Trešā reiha simbols, pašvaldība mierina – tas ir ugunskrusts 
 
14 December 2017 @ 09:28 am
 
https://www.congstar.de/

Kur tur ir emails? Lūdzu palīdziet BD
 
 
13 December 2017 @ 10:48 am
Jautājums cibas IT cilvēkiem  
Tātad twittera statistika:

Your Tweets earned 1,027 impressions over the last 24 hours.
our Tweets earned 5.6K impressions over this 23 day period.

Tas ir maz, daudz, ļoti daudz vai kā?
 
 
14 December 2017 @ 04:26 am
 
dear ciba, es strādāju visu šo nakti, jo pa dienām nepietika laika, jo bija jāstrādā. Rītdienas izjūtas būs pē. Ai, ai.
 
 
13 December 2017 @ 05:08 pm
 
no, no?
 
 
13 December 2017 @ 10:48 pm
 
Eiženam ir jauns mīļakais vecāks - Ingmārs. es protams joprojām esmu mīļa, taču ar I kopā viņi nosita Terārija bosu. atgriežoties no dziedāšanas, vēl nebijām tikuši pāri Vanšu tiltam, kā viņš jau runāja par Ingmāru - ko viņi darīs vakarā, un manis tajos plānos nebija. rezultātā viņi ne tikai nosita bosu, bet arī gāja kopā vannā, un I pirms miega viņam lasīja Smaragda pilsētas burvi.
 
 
13 December 2017 @ 08:52 pm
.  
hm, prasās svārki, bossa nova (tagad skan franču, ļoti skaista), taisīt ēst un iekārtot māju. īsta klukste :D
Tags: ,
 
 
13 December 2017 @ 04:44 pm
 
animeišen aijs! skatiens miglā.
 
 
Current Mood: \
 
 
13 December 2017 @ 03:15 pm
kompja kurbulēšana  
Kompis pasācis nestartēties ar pirmo piegājienu. Nu, tas notiek tā: nospiežu power, viss sāk griezties (kompī :D), hdd led pāris reizes pamirgo, un tālāk nekas nenotiek. Tad slēdzelēju power ārā, un ar 20 sek pauzi iekšā, līdz ventilatoru un disku skaņām pievienojas windows 7 bilde, un tālāk jau viss atkal ir zašibis. Kas varētu būt tam par vainu?
Kompim divi gadi un labi kopts, par ramiem, mobo, tā kā nav aizdomas.
 
 
13 December 2017 @ 02:27 pm
Jumts  
Sveiki!


Ievācu informāciju, jo iepriekš neesmu saskārusies un vēlētos dzirdēt iz dzīves pieredzes utt.,

Pieder dzīvoklis daudzdzīvokļu ēkā, dzīvokli atrodas jumta stāvā, tad nu reizēm sanāk nedienas ar to. Pašlaik lietus laikā gadās notecējumi skursteņa vietā.
Sazinājos ar īpašnieci/apsaimniekotāju ( kurai pieder lielākā daļa citu dzīvokļu ēkā), kā šo situāciju risināsim.
Atbilde bija par to ,ka jāvāc nauda no visiem īpašniekiem kuriem pieder kāds no dzīvokļiem ēkā.

Bet rodas jautājums.
Vai apsaimniekotājs kā tāds, kuram katru mēnesi tiek maksāta summa kaut kādu daļu summas nenovirza iekrājumos ar ideju ( visādi negadijumi gadās), jo apsaimniekotājs arī ir tas kuram pieder lielākā daļa no atlikušajiem dzīvokļiem.

Kā arī sazinoties, pirms diviem gadiem bija jau paziņojums ( jāparaksta) par jumta maiņu papīrs un 1.stāva esošie īpašnieki atteicās, bet kā tur ir.
Vai jums attiecas uz visiem? Vai tikai tiem,kas dzīvo augšējos stāvos?
Izklausās kā izklausās, bet padomu vajag, jo pašlaik vienīgais ko dzirdēju bija - sarunas ar visiem īpašniekiem, atvērts konts un vāksim naudu, pavasarī mainīsim, bet līdz pavasarim taču lietus vēl nolīs 100x.

Paldies jau iepriekš!
Sāpe pirms svētkiem ar neredzamu horizontu, jau sapņos rādās murgi, ka jumts aizbrauc :D
 
 
13 December 2017 @ 12:44 pm
 
beibes, par rītdienu, kam nav adreses, uzdzindziniet man: 28673225


xoxo
gossip girl
 
 
13 December 2017 @ 11:10 am
 
Līdz ar visu domāšanu par pārvākšanos, ir arī tāda vague doma, cik forši būtu uz Vāciju pārvākties. Jāpapēta iespējas. Piemēram Leipziga. Tā ir forša pilsēta.
 
 
13 December 2017 @ 11:02 am
 
es: tu esi mīlulīts
S: mammīts
 
 
12 December 2017 @ 09:38 pm
 
visas tās emocijas tikai traucē dzīvot.
 
 
12 December 2017 @ 05:04 pm
Portugāļu - latviešu  
Vai kāds lūdzu varētu šo glīti iztulkot?

Quando te vi, amei-te fá muito antes, tornei a achar-te quando te encontrei.
Nasci pra ti antes de haver o mundo.
 
 
12 December 2017 @ 05:33 pm
 
Tātad, par garumiem, kurus es eju snovošanas dēļ, kad visas brīvdienas ir iztērētas: - 15:00 piektdien izbrauc ar auto no NL, 23:30 ierodos viesnīcā netālu no Štutgartes; - ceļos 06:00 sestdien, lai deviņos būtu Damuls uz kalna; visa diena off-piste pa pūderi; - svētdien uz kalna no 10:00 - 16:00; - pirmdien ceļos 04:50 no rīta, lai tiktu no Raggal ciema Austrijā līdz Zīrihes lidostai Šveicē - stunda ieslodzījumā ļotenē, jo Amsterdamā anšlāgs sniega dēļ; kaut kā tieku līdz darbam; - un tad viss tas pizģec ar neejošajiem vilcieniem un autobusiem pirmdienas vakarā.


Bet bija tā vērts! )
Tags:
 
1 | ...
 
12 December 2017 @ 05:22 pm
 
Sniega anšlāgs Nīderlandē:
- vilcieni neiet
- autobusi neiet
- lidosta ciet
- taksisti kā haizivis riņķo ap vilcienstacijās iestrēgušajiem un plēš deviņas ādas

Vakar nemaz netiku līdz mājām. Maksāju kaut kādam dodžī taksī šoferim (par 30 min braucienu viņš kopsummā iekasēja 240 eur naļikā no 8 braucējiem un nekādi čeki netika izsniegti), lai tiktu no Amsterdamas līdz Utrehtai.
Un tad pārnakšņoju pie draudzenes un tikai šorīt nokļuvu līdz savam cietoksnim.
 
1 | ...
 
12 December 2017 @ 05:18 pm
 
Šodien ir suņa astes celšanas diena, kad man ir jāpalielās ar to, kā mani kolēģi mani šogad ir novērtējuši:
Great eye for detail
Hard working
Knows everything
Very helpful
Always Helpful in improving my knowledge on systems
Good Trainer, more knowledgeable, Good in fixing the issues
Jira Guru!
Good at pushing back and saying no, as to not take on more than she can handle
Has been a great support in my first few months here with any questions I have had regarding processes, systems and company in general. She clearly has great insight to how systems and processes work within the company and this has been very helpful for me as it allowed me to have a point of contact to go to for any questions that I have had.
 
 
12 December 2017 @ 04:41 pm
 
Neticami, ka, draugam, kuram populārākajam video ir 2.1 milj skatījumi yūtubā, ir ļoti grūti dabūt koncertu Latvijā. Vai cilvēki nelasa statistiku? Vai arī nesaprot, ka tas nozīmē, ka mākslinieka personība uz skatuves būtu ļoti atraktīva, un cilvēki nāktu dēļ tā, ka šo skatītāko dziesmu ir dzirdējuši? Šis mākslinieks pat ir gifs feisbukā, ierakstot vārdu "energy", un bija Vācijas spotify reklāmas seja, kad Spotify tur pirmoreiz parādijās. Polijā, Igaunijā un Lietuvā noorganizēju koncertus 2 dienu laikā. Latvijā - jau nedēļu nekā, tikai daži atteikumi, un mēģinu daudzas vietas, tagad rakņājos pa smadzenēm atcerēties visas labās opcijas. Pārsteidzoši.
 
 
12 December 2017 @ 01:06 pm
Donalds Daks  
Vai šeit atrastos kāds Donalda Daka entuziasts?
Meklēju stāstu par maģisko smilšu pulksteni, ko Knaps Makdaks kā vecu un sagrabējušu atdod Donaldam un mazajiem pīlēniem, un tie dodas papildināt smiltis tajā. Man vajadzīgs (latviski) pulksteņa nosaukums, vieta (oāze), uz kuru viņi dodas pēc smiltīm, un moto, kas iegravēts pulksteņa pamatnē (kaut kas tāds "līdz pienāks īstais laiks, pulksteņa īpašnieks kļūs arvien bagātāks", tikai rīmītē).
Uh, kā ceru uz tevi, Ciba!
 
 
10 December 2017 @ 10:33 pm
 
napatāk čučēti