19 September 2014 @ 01:44 pm
worst case of douchebaggus laevisomnus  
kopš atkal sāk pamazām zust uzaugušais svars, nevaru vairs sevi pielauzt iet kačāties, man tiešām riebjas sports. man riebjas iet publiski svīst un elst un sevi pierunāt un pielabināt paņemt smagāku hanteli, un pacelt viņu vēl vienu reizi vairāk un vēl vienu, tikai drusku vēl, tikai vēl drusku augstāk. un to diētu, ko draudziņš man grafika formā izprintēja, es uz viņas žāvēju tabaku, lai pēc tam tītu splifiņus un tad uz mančijiem pierītos līdz ūkai, vot ķebe ģieta. bet tāds īstens smēķētājs es vairs neskaitos jau nedēļas trejas [vai varbūt četras, es vairs kalendāri nesaprotu]. jāatzīst gan, ka tas jaunais liekais svars protas nosēsties pareizajās vietās, dekoltejai arī godīgs procents ieskaitījies, tā ka grēks vaidēt. tomēr vēl neesmu atmetusi cerības, ka man ar laiku vairs neriebsies tā vingrošana tik ļoti un varbūt kaitīgas atkarības vietā varētu rasties kaitīga neatkarība nē, bet veselīga atkarība, kam sports vārdā. šovakar, piemēram, derētu aiziet pasvīst, bet es nezinu, ar ko lai sevi piekukuļoju [jo aug slodze un aug prasības hā]. ak jā, ir atnākušas kleitas no amazōnes, bet es nepakoju ārā, jo zinu, ka viņās tāpat neielīdīšu haha.

sāku skatīties the thick of it un mīlēt malkolmu. man jau tā pie skotu akcenta drusku ļimst ceļi, bet kad viņš vēl tā histēriski dirsina visus no panckām ārā, tad man vispār sārtums metas vaigos :)) vai nav jauks, ko?

un reku mūsmāju pēdējā laika iecienītākais hīts [douchebag reggae], pie kā tirināties un dziedāt kamēr gatavojam ēst :))
 
 
Current Mood: nekaunīgi izlaists
Current Music: Sublime - Wrong Way
 
 
19 September 2014 @ 03:37 pm
 
Ja kādam ir nevajadzīgs Android telefons, labprāt paņemtu par mazām naudiņām. Der sadauzīts ekrāns, pavecs modelis. Kāds vecāks Samsung vai kāds cits brends.
 
 
19 September 2014 @ 02:41 pm
 
bez manis vairs tika vēl 1 muslimu mamma nāk divpadsmitos. viņas dēliņš vemj, ieraugot skolu.
 
1 | ...
 
19 September 2014 @ 01:07 pm
 
 
 
19 September 2014 @ 01:00 pm
 
i love burning bridges
 
 
19 September 2014 @ 12:40 pm
branči  
Kur šobrīd ir jaunās vietas brančiem nedēļas nogalei? Ar plašu piedāvājumu un saprātīgu cenu. (apnikuši ir EcoCatering, Vinometrs, Illy, La Canna, 32.augusts, Nometņu un cena ~ 20 eur (Bibliotēka, utt) arī nav īsti brančiem ok)
 
 
19 September 2014 @ 11:31 am
Meitenes!!!  
Mācos iepirkties ebay; kā ir ar izmēriem mēteļiem - LV 42 tulkojas uz xl vai xxl precēm no Ķīnas?

Liels paldies
 
 
19 September 2014 @ 10:13 am
 
dažos darbadienu rītos kā šis spīd superīgā septembra saule virtuvē un skan smukas mūzikas, bet tad pēkšņi vienkārši sagribas visu nafig, huj visu sauli un mūziku.
 
 
19 September 2014 @ 10:06 am
 
spēlēšu plates šovakar Vietā, 25ajā Aristīdā, 3ajā oktobrī Miitā.
 
 
19 September 2014 @ 08:22 am
 
vairs necerēju, ka sagaidīšu, bet nu tad beidzot
https://martasasinis.bandcamp.com/album/sestais-albums
 
 
18 September 2014 @ 11:49 pm
Krāsiņas.  
Hmm... Visu dienu sēdēju papīros, tad satikos uz lielisku sarunu un reflektēju par papīriem (tas dažreiz tomēr liek justies KAUT KĀ, kad kādu patiesi interesē manas domas), tad biju uz dejošanu, kur es jutos kkā neērti, jo domas bija pavisam citur, tad piezvanīja mamma un paziņoja, ka rīt brauc prom uz rehabilitācijas centru, bet šobrīd man ir kkāda milzīga dilemma par Oliveru - Rūtiņa vienmēr ir bijis mans mazais, pasaulē mīļākais pavadonis, es zinu no galvas viņas izteiksmes un kā viņa smaržo, viņa vienīgā vispār ir redzējusi visus tos trakos un nenormāli jaukos brīžus mājās (nezinu, ir taču kkāda nozīme arī kaķu atmiņai, kuru viņi nevar citiem izpaust), bet tgd ir kkāds Olivers, es vnk nespēju sadalīt uzmanību (nu, tā no mana skatupunkta), traks jaunulis, kuru interesē pilnīgi viss. Nē, bet viņš ir ļoti mīļš, melns bumbulītis, nepārprotiet. Vēl man uz pirkstu kauliņiem ir tulznas, jo, kad vairs nevarēju izturēt virtuves sakakāto grīdu, ko pārņemu no savas netīrīgās vasaras īrnieces, ņēmu birsti un izberzu. Tgd ir daudz labāk, tiešām, haha :) Perfekti. Izņemot to kafijas pleķi zem ledusskapja, bet to nevar redzēt.
 
 
18 September 2014 @ 10:52 pm
 
Jaunais Empyrium izklausās pēc Alcest un Dead Can Dance krustojuma. Alcest ietekmei ir ļoti loģisks pamatojums, bet no kurienes tāds Dead Can Dance-isms.

No vienas puses patīk, ka bedīgi, no otras kaut kā pārāk metāliski. Vecais (ne tas, kas pavisam vecais) patika labāk.
Tags:
 
 
Current Music: Empyrium – The Turn Of The Tides
 
 
18 September 2014 @ 10:28 pm
 
 
1 | ...
 
18 September 2014 @ 10:15 pm
 
no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"
 
1 | ...
 
18 September 2014 @ 09:25 pm
 
mani aicina piedalīties futbola mačā precētās vs neprecētās, bet man bail, ka es esmu piemirsusi noteikumus
 
 
18 September 2014 @ 05:37 pm
 
 
 
18 September 2014 @ 06:28 pm
Juridiskā adrese  
Hei.
Jautājums sekojošs - vai ir iespējams norādīt kā manu juridisko adresi, kurā dzīvoju es ar draudzeni, un abi divi tajā esam deklarējušies? Kaut kur pa ausu galam dzirdēju, ka nedrīkst būt divi deklarējušies, or something - pastāstiet, lūdzu. Gūgle nepalīdz, info tālrunim jau ar par vēlu laiks.
Paldies!
 
 
18 September 2014 @ 03:39 pm
 
Если проблема имеет решение - то волноваться незачем.
Если же решения нет - то волноваться тем более бессмысленно.
В этом и заключаются главный принцип и сакральный смысл пофигизма.
 
 
18 September 2014 @ 03:16 pm
.  
kļūst arvien grūtāk darīt to, ko negribās. tādās reizēs ir tāda kā sevis indēšanas sajūta.
jāatzīst, šodien tam ir bonusiemesls - galva kko ir saķērusi, kakls sāp un ir temperatūrīga sajūta, tāpēc neko un nevienu negribās redzēt, tikai gultu. bet varbūt viss noraustījies no turpmākajām 3 dienām. braucu tur, kur pirms došanās bija jāaizpilda pāris lpp, smalki un detalizēti atzīmējot savas bailes krustu šķērsu. nu, tad ar viņām arī pastrādāsim. scary.
Tags:
 
1 | ...
 
18 September 2014 @ 01:51 pm
Kaltu asināšana  
Labdien!

Vai eksistē tāds kantoris, kurš asina kaltus?
Varbūt Tu, cibiņ, esi laipns un kaltu asināšana Tev tīrais nieks?
Arsenālā ir daži taisnie kalti + 2 gab. virpojamo [tā tos dēvē?] kaltu.
 
 
18 September 2014 @ 12:35 pm
 
Drīz būšu izstāstījusi itin visu.
 
 
18 September 2014 @ 10:21 am
 
es gribu šo, ar šādu sēdeklīti, bet tas ir Roterdamā, un šis nav labākais brīdis jauniem pirkumiem. bet tas mani ļoti iepriecinātu, jo esošo es knapi velku, tam lūst ātrumi, nestabils, sēdeklis velk uz aizmuguri un ģeometrija man par mazu.

 
 
18 September 2014 @ 09:58 am
Autolīzings  
Š.g. janvārī nopirkām jaunu auto līzingā, līzings uz sievas vārda. Tagad vēlētos līzingu pārformēt, lai tas būtu uz manu firmu (kad pirkām mašīnu, firma vēl nebija iesniegusi pirmo gada pārskatu).

Cik tas ir reāli? Vai kādam ir pieredze ar šāda veida darījumiem?
 
 
18 September 2014 @ 08:25 am
 
nu viss. abi ģenerāļi aiz muguras! šodien premjeročka, galvenais uz skatuves nepaklupt un nepaņemt bietē. Rekur bilžuki:


http://www.opera.lv/lv/iestudejumi/repertuara-izrades/opera/rigoleto#galerija
 
 
18 September 2014 @ 07:58 am
 
Vai kaut kur Rīgā ir iestādes, kurās var pēc specpasūtījuma uzadīt džemperi? Ja jā, tad kur?
 
 
18 September 2014 @ 12:19 am
 
cik viegli ikvienā filmā vai sērijā cilvēki tiek galā ar sāpīgām lietām, tas mani vienmēr padara tik vientuļu. tad es saprotu, cik ļoti neiederos un vēl vairāk cenšos izlikties. un varbūt tā arī ir, man ir vecais hdd, nevis ssd galviņā, un tad varbūt vienīgi lidot ieraksti palīdz. bet skaidrs, ka es arī gribētu mācēt mīlēt vairāk par vienu cilvēku, jo sevišķi, ja jau sen vairs nemīlu. tikai zirnekļu tīklā sapinusies.
 
 
17 September 2014 @ 11:28 pm
 
semi-famous
 
 
17 September 2014 @ 09:50 pm
 
superīgs koncis, atkal somija patīk
 
 
17 September 2014 @ 09:35 pm
Fotogrāfijas.  
Rīgas Mākslas telpā ir tik skaista izstāde. Nē, tās nav tās skaļās performances. Tās ir Marka Šova Kenediju fotogrāfijas. Lieliski, vnk lieliski, tik daudzslāņaini un estētiski. Kādreiz dzīvē jāizlasa kāda grāmata par šo pārīti, tomēr interesantos, trauksmainos laikos vēsturē prezidentūra ietrāpīja.
 
 
17 September 2014 @ 08:26 pm
.  
nācu mājās, ieraudzīju, ka policisti liek štrāfi kkam par auto stāvēšanu vietā, kur es arī varētu būt likusi, jo īsti nezināju, ka tur nedrīkst un kāpēc. aizgāju pie policijas auto, pajautāju, kāpēc nedrīkst. puisis man ļoti laipni un detalizēti paskaidroja par nepārtraukto līniju ceļa vidū un to, ka drīkst stāvēt, ja ir 3 m no auto līdz tai, ko es jau sen biju aizmirsusi. pateicu lielu paldies un priecīga gāju tālāk, jo pa galvu nemaisījās jautājums, kāpēc tur tā. forši, nu.
Tags: ,
 
1 | ...
 
17 September 2014 @ 08:17 pm
Starpsezonas.  
Janet D brīnišķīgi rudens apavi! 40 (7) izm, āda, papēdis 6 cm. Vienreiz iziets ielās un saprasts, ka manai pleznai par šauru pirkstiņos, lai gan diezgan brīvi. 25 Eur. Centrs. Saziņai feita_kleita@inbox.lv

bildes )
 
 
17 September 2014 @ 07:23 pm
PowerPoint ķibele  
Sveiki Cibiņi,

kā var PowerPoint prezentāciju uztaisīt tā, ka atvērot PP, Tev uzreiz ir šis dizains saglabāts? Jautājums Wordam arī var kko tādu izdarīt?
Ticu, ka kāds šīm ir urbies cauri. Lūdzu, palīdziet!
 
 
17 September 2014 @ 05:01 pm
 
šodien skolā gāja patiešām patiešām ok, - skolotāja mēģināja sataisīt ticamu grimasi. - tikai pie rokas visu laiku grib turēties... un sašķaidīja neplīstošo krūzi.