27 August 2014 @ 04:39 pm
 
Kaa visu savu Sviesta cibu dabuut vienkopus? Kaa pdf vai tml? Nu savus ierakstus.
 
1 | ...
 
27 August 2014 @ 04:05 pm
lapseņu pūznis  
Tātad, balkona augšējā stūrī ir caurums, kurā iekšā ir iemitinājušās lapsenes. Visu laiku lido iekšā - ārā. Ko darīt? Kā tikt galā lēti un pašu spēkiem?
 
 
27 August 2014 @ 01:38 pm
#i am the walrus  
bijām pastaigā, atradām šitādu zvēru:
bilde )
ieinteresēja, vai kāds zin, kāpēc šis dzīvnieks tur vispār ir ievietots? tāpat kā vinjetes virs pagalma vārtiem - zaķis, pērtiķis, vāvere utt. - i mean, why?
 
 
27 August 2014 @ 10:34 am
 
atceļā no laukiem vienmēr dzeru kolu, bet pēc durenes apmeklējuma eju uz Alfu
 
 
27 August 2014 @ 09:39 am
Kādu, kas vēl šogad brauc uz Lietuvu  
Ir palikuši kaut kādi liti. Monētas (un viens papīrs). Kopā 16,94 LTL.
Varbūt kāds brauc un taisās mainīt eur pret litiem kādā maiņas punktā. Varu savējos samainīt pret EUR par LTL pirkšanas (nevis pārdošanas kursu).
Ieguvums tur uz to summu gan nesanāk pārāk liels (piemēram, pēc šodienas Tavex kursa kādu >1LTL dabūsiet vairāk par to pašu EUR summu nekā mainot valūtas kantorī. Bet nu varu pievest līdz pat durvīm (jo tāpat nekā nav ko darīt), plus būsi man palīdzējis/usi. :) Mans ieguvums - monētu maiņas kursa starpība (jo monētas valūtas kantori vai nu nemaina vispār vai maina par kaut kādu baisi neizdevīgu kursu).

Pašai vnk vairs nesanāks laikam uz to pusi, a nākmgad tak viņiem ar EUR būšot.

Ja nu kādam/ai ir interese, piesakieties tepat.. :)
 
 
26 August 2014 @ 11:43 pm
 
Es maacos dziivot. No jauna. Pati par sevi. Bez baileem.
Es leenaam atjaunoju sevi un ticiibu tam ka viss reiz dziivee buus labi.
Es elpoju. Es sajuutu.
Es driikstu.

Vairaak kaa gadu neesmu rakstiijusi, jo nebija ko. Nebija manis. Es nebiju pati sev.. es atljaavu kaadam sevi kontroleet un padariit par lietu, ne cilveeku. Taa ir briesmiiga sajuuta buut kaa lellei, kuru var gjeerbt un raustiit, kaa plastaliinam, kuru var miiciit un paarveidot. Sajuuta kad tu esi pazudis kaadaa citaa telpaa un laikaa, kuru kontrolee kaads cits nevis tu pats.

Tagad viss ir beidzies. Es savu cenu samaksaaju. Nav vairs gredzena pirkstaa. Nav vairs vinja manaa dziivee. Nav un nebuus. Un es luudzos kaut man vinjsh nekad nebuutu jaasatiek, jaaredz, jaadzird. Es negribu..
 
 
26 August 2014 @ 11:50 pm
 
Biju MJR

pierādījumi )

Vieta bija jauka, bet ātri kļuva ļoti dubļaina, un šoreiz biežāk dzirdētā skaņa nebij viss sērīgas dūdas, bet skaļš čtopts-čtopts visur, kur vien ej.
Visvairāk patika Obšrr – OOO – OOrchach. Obšrr visvairāk, jo viņš ir gandrīz vai kā lietuviešu variācija par Dernière Volonté, ne gan popsas ziņā, bet nez kaut kādā sajūtu ziņā, bet OOrchach savukārt skan tieši tā pat, kā pa galvu pārvietojas manas domas. Vēl ļoti patika DRIEZHAS un McKaras no pirmā vakara un MANO JUODOJI SESUO (popsāāā), AND ALSO THE TREES ar visām tehniskajām ķibelēm, nepārtraukti pīpējošais Ô PARADIS un destruktīvais, pa zemi rāpojošais BUDRŪS no otrā vakara. Daina Dieva ≈ SKELDOS bija labs sākums un labas beigas, bet viss pa vidu bija fui. Vispār patika viss izņemot briesmīgo grupu, kas spēlēja divas stundas (MEROPE), pilnīgi sāku ilgoties pēc Mamontova.
Tags:
 
 
Current Music: Rome – Hate Us and See If We Mind
 
 
26 August 2014 @ 07:21 pm
 
Жена говорит мужу:
- Мне столько денег надо! На эпиляцию, на маникюр, на педикюр, на мелирование, на косметику...
Муж:
- А мне повезло! Я сразу красивый родился.
 
 
26 August 2014 @ 05:40 pm
 
šis ir jauks produkts bērniem: http://www.land-leben.com/en/products/nutritious-soup-garnishes/bakkis/
tipa, krutoni, ar ko iebarot zupu, bet labi der arī čipīšu vietā autobusā. nesāļi, bet ar izteiktu dārzenīšu garšu.
 
1 | ...
 
26 August 2014 @ 04:02 pm
 
Es visu laiku mēģinu atrast tādas spēles kā Skyrim un Morrowind, but there's nothing out there quite as good. Vai jūs zināt kādu līdzīgu spēli, kurā ir tikpat liels fokuss uz maģiju, un kur ir tik vizuāli daudzveidīga un skaista vide? Es apsvēru Dark Souls, bet pēc bildēm izskatās diezgan vienveidīgi, nav tik daudzkrāsaina un maģiska vide kā piemēram Morrowind. Es mēģināju arī Elder Scrolls Online un Lord of the Rings Online, bet tās ir pārāk garlaicīgas, un sevišķi online spēlēs rodas sajūta, ka visi dara to pašu ko tu, un jūs kopīgi nostitat laiku, un izpildat kvestus pēc ķeksīša, nav tādas "you are the only conscious being in this awesome environment, and you are free to discover this world on your own terms" sajūtas.
 
 
26 August 2014 @ 05:00 pm
 
kaimiņu Lāči šovasar cietuši avārijā, lauztām rokām kājām savās kāpās brūklenes nav nolasījuši. ierados es ar savu vāceli un melniem smagiem zābakiem izmīcījos pa viņu leknajām rudens veltēm kā Dionīsijos.
 
 
26 August 2014 @ 04:46 pm
 
DOMNICA.LV Latvijā tuvākajos gados nav plāna ieviest marihuānu kā ārstniecības līdzekli.

p.s. kā tad bez plāna?!
 
1 | ...
 
26 August 2014 @ 03:08 pm
Krāmu tirdziņš  
Skaņuplates, notis un nošu grāmatas, vienkārši grāmatas, karate kimono, dažas padomju laika relikvijas un vēl pāri figņas.

https://plus.google.com/photos/102885722466249030642/albums/6051840795406408161

ja vēlas kaut ko pa vienam - brauciet uz Salaspili un paši rociet ārā no kastes. Rīgā +/- centrā varam kaut kad pievest pa lielākām čupām klāt.
mainu pret naudu (novērtējiet paši cik), augļiem (jebkādiem. mums vispār šogad nav ābolu, ja), burkāniem (citi dārzeņi šobrīd nav aktuāli), riekstiem.
priekšroka vairuma ņēmējiem un tiem, kas pirmie savāc.

pieteikšanās un papildinformācija inese.tk(at)gmail.com
 
 
26 August 2014 @ 02:55 pm
Jgm  
Zemnieki un jūra - uzaruši pludmali ar saviem arkliem
 
 
26 August 2014 @ 01:23 pm
virtuves elektro izpāŗdošana  
gadu laikā ir savākušās visādas ierīces, kuras neesam aiztikuši pēdējā gadā. tāpēc nolēmām, ka jādod tālāk tautās. varbūt kādam noder vairāk nekā mums 

1. Eastcom Konvekcijas krāsns. 10€ 
2. Atry Rice cooker. 10€ 
3. Sencor Double Hotplate. 10€


ja pamatoti šķiet, ka cena par augstu, drīkst kaulēties.
Atrodas centrā. 
 
1 | ...
 
26 August 2014 @ 11:12 am
imunitātei  
Kas bija tas sīrupiņš, kas baigi stiprinot imunitāti un par kuru te vienreiz runāja bērnudārznieku mammas? mēģinu saprast, kas ir jāsapērk LV aptiekās pirms prombraukšanas.
 
 
26 August 2014 @ 10:32 am
 
brauksim uz Ķipīti. Ingmārs par to sapņo jau kopš jūnija - par to, kā mēs saņemsim atvaļinājuma naudu un atļausimies mielastu Rojas labākajā ēstuvē. vakar tam par godu izmazgāju matus (no kāzu lakas) un izņēmu ieķepušās matadatas. vakarā jau uzsildīju ūdeni, izliku laukā uz soliņa mazgājamo bļodu, bet atklājās, ka nav neviena šampūna un ziepju gabaliņa, tāpēc ātri savedām riteni kaut cik minamā kārtībā un, rumbai streipuļojot, aizminos līdz Melnsilam un nopirku pudelīti Fruktis. atpakaļcelā man kādu kilometru dzinās pakaļ mežonīgs takša un rotveilera krustojums, un es kārtējo reizi sapratu, ka neesmu suņu cilvēks, jo būtu viņam aukstasinīgi no visa spēka situsi pa purnu ar kāju vai bomi, ja vien varētu palaist salauzto riteni brīvgaitā.
Lietus gan baigi gāž. Ingmārs vēl ved veco sienu un rāda Eiženam pa logu glodenes. Es esmu joprojām aizkritušu balsi un piešņaucu 2 tualetes papīra ruļļus dienā. Bet līdz Ķipītim kaut kā jānokļūst, jo kad tad vēl? es gan jūtos pieēdusies jau no vakardienas, kad pa visiem šašlikā nokopām veselu mutesbļodu ar cūkas gabaliņiem. kā tad ar mēri? nē, tu ko, šitā esot no Bifelenes māsas meitas kūts, značit tīra.
 
 
26 August 2014 @ 10:50 am
Galdi birojam/mājām  
Bump - steidzami! Palikuši četri galdi.
Zemāk bildes un cenas )
Pašsavākšana Rīgas centrā.
Pieteikšanās, jautājumi šepat vai elga-b inboksā.
 
 
26 August 2014 @ 10:50 am
 
lielas, lielas sirdis.
 
 
26 August 2014 @ 07:46 am
 
Kā Google Chrome var izslēgt "lēkājošās" reklāmas?
 
 
26 August 2014 @ 07:02 am
 
Iebakstiet man, lūdzu, acī kādu tiešām vieglu īsu rīta pamošanās jogu. Vai ar bildītēm un aprakstu (LV, EN, RU) vai youtube.
Esmu absolūta iesācēja un pagaidām arī totāla vārgule, un nespēju pat apsēsties uz grīdas taisnām kājām.

Jau iepriekš pateicos!
Tags:
 
 
25 August 2014 @ 11:14 pm
sweat is the tears of my miserable body  
anglija, 2014.gads, skaista vasaras diena [lasi: viss tumšpelēks, grozies, kā gribi, lietus smidzina tieši sejā]. eju tātad uz veikalu, neko vēl nesaprotu, kafijas trūkums sistēmā. tuvojos gājēju pārējai, pēkšņi kāds nodevis pa mēmajiem un sirsnīgi taurē. skats šāds - gājēju pāreju cer šķērsot 2 pavisam sirmas angļu pendžiņas, ceļu dod angļu urla trenuškās un pohu rotātu seju, ceļu nedod kaut kāds braucējs, kas pat nemēģina pirms zebras sabremzēties, un viņam taurē iepriekšminētais angļu urļaks. ar to skaicka nepietiek un urla izkarās pa savu logu un bļaun, ka visa iela rīb "look!! look [žests uz no bailēm trīcošajām pendžiņām]!! look, where you're going [žests uz zebru], you dickhead! dickhead! DICKHEAD!!!!", notiek zīmīgu skatienu apmaiņa. pendžiņas beidzot izrāpo uz gājēju pārējas un džentlmeniskā urlas virzienā izskan aizkustinošs un drebelīgs "thank you, sir!" :)))

citās ziņās - biju hrenažierzālē. kā jau tizlene, jutos ļoti awkward no pirmās sekundes līdz pēdējai. nēnu, okej, bija moments, kad sajutos ļoti labi, bet tas tikai tāpēc, ka bija atnākušas arī kaut kādas getō čikses un tad uz viņu fōna [pēc tam jutos vēl sliktāk, jo salīdzināt nav smuki]. bet viņas tiešām bija lol - iespīlētos legingos un mazos topiņos un visu laiku kārto frizūras un meikapu [!!!]. es neko, 1,5h cilāju dzelžus un gara acīm redzēju, kā rīt nožēlošu izdarīto [un cik daudz eklēru ir manā ledusskapī]. principā nožēloju jau pēc tās pusotras stundas, jo dušā nevarēju vairs pacelt rokas, lai izmazgātu matus. bet bija jautri zālē paklausīties, kādas kuram seksa skaņas.
 
 
Current Mood: tāds relaksēts
Current Music: dokumentārija par hodarkovski un draudziņš gatavo
 
1 | ...
 
26 August 2014 @ 12:38 am
kāpēc vienmēr jābūt tā  
tie tārpainie āboli ir tie garšīgākie
 
 
25 August 2014 @ 11:31 pm
Mafini  
Jau iepostēts rubrikā "Kur nopirkt", izmēģinu laimi arī šeit: Kur pēc iespējas lētāk var nopirkt metāla mafinu pannu, kas domāta 12 gb cepšanai? Pateicos jau iepriekš!
 
 
25 August 2014 @ 10:21 pm
 
 
 
25 August 2014 @ 09:57 pm
 
Depresijas dienasgrāmata:

Sapnī viesojos pie psihoterapeites

(vispār smieklīgi)
 
 
25 August 2014 @ 09:07 pm
rums+?  
daargie dzeeraajcibinji,

luudzu iesakiet, ar ko veel [bez tradicionaalaas koolas] ljoti labi kopaa dzeras tumshais rums? ieteicams, bez papildalkohooliem (mai tai nav iedvesmas shovakar mikseet)

paldies!
 
 
25 August 2014 @ 07:39 pm
Krāsns apkure – meistars  
Lūdzu, iesakiet kādu labu meistaru (vēlams lētu, tomēr kvalitāte ir prioritāte), kurš varētu nomainīt dūmvadu – precīzāk to dūmvada daļu, kas savieno krāsni ar sienu.

Jau iepriekš paldies.
Tags:
 
 
25 August 2014 @ 07:32 pm
 
3333
 
 
25 August 2014 @ 05:55 pm
Jgm  
Sēžu mazmājiņā, sauktā par delpi. Metime.
 
 
25 August 2014 @ 04:55 pm
Mācību grāmatas un milimetrpapīrs  
Lietotas mācību grāmatas:

Ķīmijas uzdevumi un vingirnājumi pamaskolai, Dz.Nātra E.Nātra, Zvaigzne ABC, 1996

Sporta ABC 6.-9.klasei, Lielvārds, 2001

Novadpētnieka darba burtnīca, Imants Jurkons Linda Lūse, Zvaigzne ABC 1998 (apbružāta, bet neaizpildīta)

Algebra katrai stundai 9.klase, S.Januma I.Lude, Zvaigzne ABC, 2004

Vēsture Pamatskolai Jaunākie Laiki, Zvaigzne ABC 2007
Vēsture Pamaskolai Latvija 20.gadsimtā, Zvaigzne ABC 2007

Milimetru papīrs A4 14.loksnes
Milimetru papīrs rullī, platums 62cm+ maliņa.(Rezervēts)
 
 
25 August 2014 @ 04:00 pm
Ceļojuma apdrošināšana  
Tātad. Briest neliels ceļojums uz Eiropas rietumu-dienvidu pusi.
Islandē tikmēr bries vulkanoss.
Aviobiļetes nopirktas pirms kāda mēneša jau, kad par vulkanossu nerunāja vēl neviens.
Tagad gribas kaut nedaudz apdrošināties pret biļetes pārvēršanos pelnos. Ergo, piemēram, līgumā ir šāda rinda:

Papildus šo noteikumu I nodaļas 9. pantā minētajam, apdrošināšanas aizsardzība neattiecas uz: gadījumiem, kad apdrošināšanas gadījuma iestāšanās bija paredzama pirms ceļojuma uzsākšanas;

Jautājums numur pirmais - vai tibiņiem, kas ar jurisprudenci draudzējas, šķiet, ka šis ir tas gadījums, kad var atteikties izmaksāt?
Jautājums numur otrais - varbūt kāds tibiņš ar šito šaizi saskārās vēl iepriekšējā Islandes vulkāna laikā? Kāda pieredze, atmaksāja kaut ko?
Jautājums numur trešais - kur vispār labāk drošināt ceļojumu?

pateicos!
 
 
25 August 2014 @ 03:49 pm
 
ja nopērk ķieģelīti un izliek istabā "saziedēties", smarža