26 July 2014 @ 09:37 am
 
vakar atcerējos par vienīgo cilvēku, kurš ar mums draudzējās Islandē. cienāja ar savu reto viskiju un izsmēja norvēģu klīnerus. stāstīju enai par viņa fotoprojektu, gribēju iegooglēt kādu bildi un oppā! uzzināju, ka viņš ir izkritis pa logu Londonas modes nedēļas ballītē: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2203930/Photographer-Peter-Alexander-dies-plunging-window-fashion-week-party.html
 
 
26 July 2014 @ 09:27 am
 
Tags:
 
 
25 July 2014 @ 10:36 pm
provaiderz  
Pronets vs Lattelekoms
plz padalieties ar persōnīgo vai citu pieredzi, tur plusi, mīnusi utt.
jo šobrīd ir pronets ar kkādu vecu izcenojumu un derētu atrast kko izdevīgāku. un pastkastē iespamojas Lattelekoma piedāvājums. vienīgais, ka tajā optika ir visu laiku kopā ar interaktīvo televīziju, bet vai to var skatīties arī kompī? vai tad, ja grib tikai optisko netu, tas nav kā lieks pakalpojums,. par kuru pārmaksā? kā tur īsti ir?
 
 
25 July 2014 @ 06:47 pm
Laikam par daudz cibas visapkārt  
Tā, tiktāl nu mēs esam. Uzrakstu īsziņu, bet pirms spiest Send — mirkli padomāju, ar kādu jūzerpikčeru viņu sūtīt.
 
 
25 July 2014 @ 01:57 pm
if you love me, prove it financially © [info]brittany  
izgāju no sava getō un smukajā rajōna daļā iekšā un uzskrēju ļoti jaukam krodziņam the squirrel vārdā. brokastīs tiku pie kafijas, salātiem ar fish cakes un ķiplokmaizītēm ar sieru. izplājos lielā klubkrēslā pie loga, bija mierīgi un klusi, jo nevienas dvēseles, līdz ienāca ārā sēdošā baltā lēdija, kas nogāja man ļoti tuvu garām un nopētīja manu šķīvi. pēc brīža ienāca patīkams melnādains vīrietis un viesmīlim teica, ka viņa sieva [baltā lēdija tātad] ēdīšot whatever this girl is having, norādot uz manu badīgo, piestumto seju. pavāre no virtuves atkliedza, ka nekā nebij', es esot tikusi pie viņu vispēdējākajiem fiškeikiem, un tad viņi tur ņēmās ālēties un man pārmest, paspēlēju līdzi un profūzi atvainojos par viņu izčakarētajām brokastīm. un tad tas vīrietis vairs ne reizi man nevarēja mierīgi paiet garām un visu laiku jokojās un izteica man visādas pārmetošas piezīmes. pie cita galdiņa pie loga sēdēja vīrietis, kas lēnītēm malkoja sarkanvīnu un izskatījās pēc pļēgura un dīkdieņa. kad viesmīlis man nedeva šķiltavas un piedāvāja tās aizņemties no tā pārīša, es uz brīdi iedomājos, ka principā varu arī paciesties un pa ceļam uz mājām noskōrot kaut kur jaunas. bet pļēgurdīkdienis ļoti laipni piedāvāja savus sērkociņus. piegāju pateikties un paņemt sēriņus un ievēroju, ka viņš vispār drīzāk izskatās pēc bomža. mājupceļā sāka šausmīgi gāzt un zibeņot, un es visam piedevām, protams, drusku apmaldījos. dabūju savas brokastis to go, jo tās porcijas tur ir tādu 3 maltīšu izmēra, score:)

vakardien ar [info]brittany pabijām krodziņā pie prostitūtu kapiem. jēziņ, kur lieliska viņiem tur kūpinātā forele ar mārrutkiem! atkal palikām pēdējās, bet pēdējo nepabeigto vīnu mums jaunkundzes ļoti laipni pārlēja pudelē ar korķīti. sēdējām pie tiem kapiem, noslēdzām vakaru un rajōna cilvēkos radījām visādas nepamatotas aizdomas:))


 
 
Current Mood: slinks
Current Music: No Doubt - Don't Speak
 
 
25 July 2014 @ 03:27 pm
Novusa galdi  
Pārdodu 2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv
 
 
25 July 2014 @ 02:59 pm
.  
noskatījos vakar 50 shades of grey treileri. nu tāds sū šķita. aktieris pēc skata nepatīk, meitene neizskatās pēc vsk beigusi, drīzāk pēc tādas sagurušas 30mitgadnieces ar lokiem zem acīm. grāmatu gan tā arī neesmu izlasījusi, tikai iesākusi, bet laikam filmu toč neskatīšos. pat ja beyonce dziesma tai treilerī smuki pārtaisīta.
 
 
25 July 2014 @ 11:58 am
 
 
 
Current Music: vitalic - la rock 01
 
 
25 July 2014 @ 01:12 pm
Jgm  
Atminos uz jūru, detoksicējos
 
1 | ...
 
25 July 2014 @ 12:15 pm
 
pietrūkst vienīgi galējas vientulības
bet vasarās visi klejo apkārt, nekur nevar būt pavisam viens.
un, protams, visi darbi, kas uzreiz apvainojas, ja aizgriežas
lai nu kā, par spīti pārāk spilgtiem un ātriem sapņiem, kas te ir katru nakti, es liekos mierā un ļauju savām sāpēm dzīvot, kā pašas grib, un tad izrādās, ka viņas grib dzīvot labi. tā nu mēs dzīvojam labi. pēc mūsu standartiem.
 
 
25 July 2014 @ 11:55 am
 
DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.
 
 
25 July 2014 @ 10:31 am
 
DELFI. Stāstot par savu dzīvi, Agurbašs intervijās vienmēr uzsvēris, ka ne ģimenē, ne biznesā demokrātija nav iespējama, un, iespējams, tāpēc pirms diviem gadiem izjuka viņa un dziedātājas, TV raidījumu vadītājas un skaistules Andželikas desmit gadus ilgusī laulība.
 
 
25 July 2014 @ 09:58 am
.  
čuķ gaidu rudeni. kad vairs nebūs viskaut kur jābūt un varēšu mēģināt atsākt kaut kādu ikdienas režīmu. domāju par tiem 7iem no rīta, kad piecelties, noskriet knapkilometriņu, patrenēt presi un pameditēt. tā būtu ļoti skaisti un mans ķermenis būtu sajūsmā. bet tas maita slinkums šobrīd stāsta, ka nav vērts tagad pat sākt. un gribasspēks, kā parasti, klibo. jāizdomā kāds viltīgs veids, kā sev šito tomēr iemānīt, jo tajās dienās, kad sanāca, bija forši. dzīvi taču veido mazie ieradumi.
Tags: ,
 
 
25 July 2014 @ 08:57 am
.  
čemodāni kārtējo reizi sakrāmēti. šitā vasara izceļas ar nebūšanu mājās pa brīvdienām.
 
 
25 July 2014 @ 04:46 am
 
pamodos dehidratējusies un deproteinizējusies. aiz loga kāds ļoti sauca palīgā, bet nevarēju saskatīt - kur. nupat ļoti ilgi meklēju defisi. izdzēru puslitru krāna ūdens un apēdu mikroviļņos pasildītu siera cīsiņu ar šašliku mērci. un uznāca tāds kā mazliet kauns. par sevi. par visu.
 
 
25 July 2014 @ 02:37 am
mersītis A140  
Sorijs par komūnas bombardēšanu:

Kāpēc Mercedes A140 (vismaz ap 1999-2003 g.) ir salīdzinoši tik lēti?
Tur ir kāds iemesls, kā, piemēram, katrs remonts ir pusmašīnas cenā, ziemā visur mēdz iestigt, vai kas cits?
Vai var skatīties tajā virzienā, ja grib nesarežģītu, ekonomisku ikdienas auto?
 
 
24 July 2014 @ 11:53 pm
 
tādās naktīs kā šī ir jābrauc pie jūras vai citiem ūdeņiem kniebties līdz spēku izsīkumam. un pēc tam atkal.
 
 
24 July 2014 @ 10:46 pm
 
 
 
24 July 2014 @ 09:27 pm
Māksla pāro robežām.  
Pff, haha, politkorektais Ukrainas priekšnesums Jaunajā Sūdu Vilnī zažigajet. Nu, runājot par dzīvnieciņiem. Pingvīnu deja. Vismaz kkāda gaume, kas Vilnī ir liels retums, ok, nu, neīsti mani, pieņemu, tur ir sīkums, salīdzinot  ar visām pārējām ķirurķiskajām manipulācijām un mūžīgo jaunību.
 
 
24 July 2014 @ 09:11 pm
66.diena.  
Rūtiņa ir tāda ņuņņa - kaimiņu kaķis vēsā mierā nāk augšā un ēd no viņas trauciņa. Tikmēr šī sēž uz skapjaugšas un skumji vēro. Kaimiņu suņuks vēsā mierā nāk iečekot, ko mēs (pareizāk sakot es) darām. Tikmēr šī sēž vannas istabā stūrī un rūc. It kā tur viņu kāds varētu dzirdēt. Bet tā viņa ir mans labākais draugs. Kad es esmu no mājas kādu 20 m attālumā, piemēram, pie upenēm vai āboliem, Rūtiņa aiz bailēm, bet lielas apņēmības, kā ķengurs pielec man klāt, murrā un neiet prom. Viņu vēl joprojām lieli plašumi biedē. Par globālākām lietām - man ir tik ļoti sausi mati no saules, ka beidzot būs jāiet pie friziera. Kopš čolkas ataugšanas tā būs pirmā reize. Interesanti. Turiet īkšķus, lai es atkals nenogrieztu čolku.
 
 
24 July 2014 @ 08:05 pm
 
liels nemiers
 
 
24 July 2014 @ 06:13 pm
 
par to 6to maņu - paņem acis rokās, deguns parādīs.
briesmīgi interesanti.
 
 
24 July 2014 @ 05:54 pm
.  
kā dzirdu to reklāmu par jauno vilni, tā iedomājos, ka gribētos viņus boikotēt. bet nevar, es pat viņus neskatos..
 
 
24 July 2014 @ 05:10 pm
.  
vakardienas biodeja nepalīdz, sāp galva no darba sarunām. un praktiski nekas nav izdarīts. bet es vismaz strīdoties esmu pasākusi ievilkt elpu un ļaut otrai pusei izteikt visas muļķības, nevis cīņas sparā mesties pa vidu. tas jau ir daudz :)
Tags: ,
 
 
Current Music: pv - tā nogurt var tikai no svētkiem
 
 
24 July 2014 @ 04:39 pm
Windows 7  
Varbūt Tu dzīvo vai kaut ko dari šodien Teikā un Tev ir Windows 7 disks, kuru es varētu aizņemties vistuvākajā laikā? Es nerunāju par oficiālo, protams.

(Nu nekā nesanāk man ierakstīt pašai te...)
 
 
24 July 2014 @ 04:17 pm
cūku pupas  
klasiski vārītas cūku (lauku) pupas - ko jūs ieteiktu likt klāt? nu tur kādu mērci vai ko
 
 
24 July 2014 @ 03:40 pm
internets ping  
Ko nozīmē ping laiks, un kāds skaitlis ir labāk - liels vai mazs?
Man šorīt diezgan briesmīgi bremzē nets, un mērot ar speedtest.net, ping rāda 2ms.
Ko es no tā varu saprast?

Paldiesiņi!
 
 
24 July 2014 @ 02:54 pm
kaķa kažociņš  
Pēdējos divos gados vecmāmuļas pūkainajam nezvēram ir sākusi velties spalva. Barības ieradumi nav mainīti, domāju, ka varbūt ir saistība ar kaķa vecumu. Sākumā tā nemanāmi un mazliet, tā ka reizi pāris mēnešos kkur pie kakla saveļas un nākas vnk nogriezt tai vietā, bet nu šovasar ir tā, ka reizi nedēļā to kaķi redzu un ar katru reizi šams aizvien vairāk līdzinās staigājošam dredam. Sākot no rudens mēs dzīvosim kopā, līdz ar to plānoju to nezvēru regulāri ķemmēt. Tiesa jūtu, ka pirms tam nāksies šamo vienkārši ņemt un noskūt.

Variet ieteikt kaķu frizieri, kur to varētu izveikt? Kā tas vispār notiek? Tas zvērs ir diezgan mežonīgs, pat nagus apgriezt mājās nevar (droši vien pie reizes ari to vajadzēs), viņš būs kkā jātur, vai ari šamo var aizmidzināt? Un vai vispār būtu prātīgi kaķi skūt septembrī, vai man labāk organizēt to pasākumu kamēr vēl vasara? Cik ilgā laikā spalva ataugs?
 
 
24 July 2014 @ 01:38 pm
 
Brokastu vīntoniks svaigā gaisā - pārpasaulīga bauda, ka es uz jums saku.

Depresiju uzdzen vien doma, ka tūliņ jau atkal jāmetas ierakumos, gribētos kaut kā tikt pie atvaļinājuma uz mēnesi, nē, uz gadu, nē, uz trim gadiem. Nu labi, laikam aizsapņojos.
 
 
Current Mood: Gut
 
 
24 July 2014 @ 01:36 pm
 
un viss tik izkaltis, liekas, katrs solis ir rēta, kas nesadzīs, ai
 
 
24 July 2014 @ 01:19 pm
 
jau no agra rīta brienu pa purviem un mežiem, beidzot atradu vienu mellenīti, sēžu un skatos. skaidrs, ka būtu jāmeklē avenes, šogad jābūt aveņu gadam, bet visi, kuriem dzimšanas dienas, grib tikai mellenes
 
 
24 July 2014 @ 12:53 pm
Ieslēdz Radio  
http://myradiostream.com/beta/fakfmradio

 
 
24 July 2014 @ 10:04 am
freefallin'  
karoč, viss, punkts, basta, no darba aiziets. un aiziets ar neplānotu un negaidītu pompu, es jums teikšu. priekšnieks referenci ne tikai apstiprināja, bet uzfrišināja un parakstīja, un tad piedūdoja pilnas ausis par to, kur neaizvietojama un lieliska esmu bijusi visu šo laiku un reku dāvanas, viņa mazais dēls palīdzējis izvēlēties [portugālē khh] un iesaiņot. un tad vēl kaudze kartiņu un mīļš jēpasts no priekšnieka sievas [biju iesilusi no prosekō un ceru, ka neatbildēju pārlieku familiāri, principā jau fuck it, es viņus vairs nekad neredzēšu, jēj]. priekšnieks kartiņā atļāvies tādu vaļību kā iezīmēt bēdīgu raudošu ģīmīti. un grandmeistara vārdā piešķirt man zeltainu bļembu [ordeni? lol]. viņa krusttēvs ar krustmāti nezināmu iemeslu dēļ bija visā šitajā teijāterī klāt, atbraukuši ciemos no meksikas, un filmēja ar savu ajpēdu un es tur stāvu ar tām puķēm un man nav, ko teikt. vai drīzāk viss mans sākamais ir cenzējams un vispār čo za hujņā. es taču visu to netīro kuhņu zinu, kam man viss šitais teātris ar puķēm un svinīgām uzrunām, kā mani aizlaiž jūriņā. teicu paldies, bet nevajag mani šitā izvadīt, neesu jau beigta. vispār bija awkward, jo tas viss ir muļķības. pamāju ar rociņu un čau. kolēģi pēc tam mani nolaupīja un ieveda kaut kādā mazā pagraba kabūzīti, kur tiku pratināta. pēc tam pratinātāja teica, ka nu viss, jāved mani uz moku kambari, pabīdīja grāmatplauktu pie sienas un ieveda mūs pavisam mīlīgā bāriņā. viss tāds prohibition laiku stilistikā ieturēts, sajutos kā iekš boardwalk empire. iztarkšējāmies par visu ko dīvainu, paēdām un padzērām, šodien jāturpina tādā pašā garā. pretī prostitūtu kapiem tur tāds mazs krodziņš, kur dod ēst un dzert. ja ir gribēšan', varat atnākt uz mani pēdējoreiz pastīties, kurš nu te londōnās var būt tāds gribētājs.

sūdzējos draudziņam, ka viss, ko es gribu darīt, ir vārtīties ķisenos un skatīties serjāļus un lielo kīnō un ta' pa nakti hujārīt ar skeitu skatīties zvaigznes, bet nedēļas nogale būs smaga. un es visu izdarīšu, es zinu, es visu pati, visu sakrāmēšu, aizvedīšu, pacelšu, nonesīšu, aizstiepšu, uznesīšu un viss būs done, bet man vajag to momentu, kad var piesēst, atvilkt elpu un savākt domas. uz ko draudziņš prasa "ko tu 6dien gribi brokastīs?". karoč viss būs:))
 
 
Current Mood: organizējos uzvarai
Current Music: Tame Impala - Solitude Is Bliss