18 April 2014 @ 03:01 pm
 
Viena no manām mīļākajām art-grupām par desmito Manifestu un ne tikai:
http://aroundart.ru/2014/04/17/i-veselo-i-strashno/
 
 
18 April 2014 @ 01:42 pm
 
baigi veiksmīgi šodien - sakārtoju māju, nesu mazgāt baltās veļas, atradu uz ielas diezgan ok lielo klubkrēslu ar orientālu apvalciņu, labā stāvoklī. mazgātavā ir tikai 1 lētā veļasmašīna (3.5 eur, pārējās dārgākas), sagrūdu tur veļu, izsaucu Ingmāru, lai aizstiepj klubkrēslu. mājās nodīrājām klubkrēslam tos pārvalkus, savācu arī krāsainās veļas, atnācu atkal uz mazgātavu - baltās jau bija izmazgājušās, ieliku žāvētājā, bet lētajā veļas mašīnā uzpildīju krāsainos un pārvalkus. aizbraucu uz veikalu pēc kaut kādiem produktiņiem gaidāmajām brīvdienām, atpakaļceļā izņēmu baltos no žāvētāja un iekrāvu to vietā krāsainos. tūlīt uzcepsies spināti, un iesim pēc krāsainajiem.
 
 
18 April 2014 @ 02:42 pm
 
... tālāk ... )
 
 
18 April 2014 @ 01:12 pm
.  
apkārt citiem laikam party un daba. es vakar biju aizmigusi jau 10os un brokastīs šorīt bija 3 km skrējiens. un pašai prieks, cik žirgts gurķītis jūtos, kā reiz priekš mācīšanās turpmākās 72 h :)
Tags: ,
 
 
Current Music: pieci.lv
 
 
18 April 2014 @ 12:28 pm
 
var nopelnīt naudu un laikus!
 
 
18 April 2014 @ 10:23 am
 
strausa politika - tas laikam ir tā, taisīt romantisku mūziku un bāzt galvu smiltīs.
 
 
18 April 2014 @ 01:54 am
Bet nezāles jau neiznīkst...  
- A.Virga - Groģim... -
-
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies
 
 
17 April 2014 @ 10:04 pm
Interesentus  
Divas studentes meklē izmēģinājuma trusīšus savam prakses uzdevumam - informatīvas grupu konsultācijas novadīšana. Pretī saņemsiet interesantas lekcijas par to, kā sevi mudināt uz vingrošanu, kā veiksmīgāk nospraust sasniedzamos mērķus.
Lekcijas norisināsies divas reizes, 22. un 30.04, no 18:00-20:00, Rīgas Stradiņa universitātes telpās, semināra valoda - latviešu. Dalībai aicinām pieteikties sievietes, kas ar sportu nodarboties uzsākušas pēdējo sešu mēnešu laikā. Sīkāka informācija atrodama šeit

Pieteikšanās un papildus informācija pa e-pastu: projekcijas pie gmail.com
 


 
 
17 April 2014 @ 07:59 pm
Berlīne  
Vai ir kāds cibiņš, kurš dzīvo Berlīnē? Vai kādam tur dzīvo draugs/draudzene jau kādu laiciņu?
Tags:
 
 
17 April 2014 @ 07:25 pm
 
Iemīļotajā mazveikalā pēc manis rindā stāvējusī pircēja mēģināja tikt cauri ar Maksimas klienta karti. Nesanāca. Tā jau ir, visi nevar būt Čaks Noriss.

Bet man, bet man — man pie kases uzdāvināja jo-jo. Izrādījās, ka pienākas šokolādes pircējiem. Tas tak vairs nav veikals, bet Disnejlenda kaut kāda.

Man nekad nav bijis īsta jo-jo. Kad bērnībā bija šī mode, es nebiju gana stilīgs un pat nezināju, kur tādus var nopirkt. Darbmācības nodarbībā no koka gabala uzvirpoju pats, taču kaut kā šī rotaļa neaizgāja. Tāpēc šis priekšmets kādu laiku tā arī mētājās apkārt, kamēr nomētājās. Turpretim tagad šķiet tāds jauks pseidoanahronisms.

Labāk gan būtu jo-jo dāvinājuši, teiksim, plastmasas alus pircējiem. Kas zina, nedēļu vēlāk rajona veči, sēžot pavasara saulītē, rīkotu sacensības.
 
 
17 April 2014 @ 04:19 pm
 
Vakarnakt piedzīvoju ļoti baisu sapni. Skumju un vientulības sajūta līdz fizisku sāpju mērogam, savā spilgtumā tā pārspēja pārējos sapņotos notikumus. Sapņa beigās staigāju pa nepazīstamiem dzīvokļiem, izlikdamās, ka kaut kur esmu satikusi šos nepazīstamos cilvēkus - tikai lai kāds ar mani kaut vai uz brīdi aprunātos un pabūtu blakus. Baisi.

Ar līdzīgu sajūtu pamodos un nodzīvoju visu dienu līdz pat teātra izrādei, kas beidzot izgaiņāja apokaliptisko noskaņojumu.
 
 
17 April 2014 @ 12:34 pm
fatality serbian style  
vakardien tusēju bulkas savā vecmeitas alā, kad izdzirdēju normālu jandāliņu aizdurvē. mortal combat: franču madmazēles vs spāņu sladkaja paročka. spāņiem ir kaut kāds aušvices režīms, kur viņi ceļās 4 naktī un iet uz darbu, līdz ar to iet gulēt uzreiz pēc panorāmas vai kaut kad ap to laiku. francūzietēm tā nav pirmā ziņa, līdz ar to tiešām nesaprotu, porkē bija jāstāv tieši pie spāņu istabas durvīm un karstasinīgi jāvārās par, nezinu, bagetēm vai eifeļu torni vai ko nu tur francūži ikdienā apspriež. nuvot, un diršanās bija pamatīga. alsō, uzjautrinoša, jo angļu valoda švaka abās frontēs. tad lejā nokāpa serbs slavkō un mierīgā basā nodārdināja, kas te par lietu. tagad laikam noskaidrots, kurš šajsmājās ir alpha, jo jandāliņš ar steigu noklusa. spāņu čikse, ja kas, ir midžets. aizvakar viņu redzēju pirmoreiz pa visu manu šito rezidences laiku. iegāju virtuvē un gandrīz sabradāju. tāda uz puzotru metru vai drusku zem un ar laikam tikai suņiem sadzirdamu balsi, jo es tik augstas frekvences jau vairs uz vecumu lāga nepiedzirdu.

itāļu mājasbiedram tagad paradums pa vakariem klauvēties man pie durvīm, vienmēr atron iegansta bezjēgā patarkšēt. pārsvarā aicina uz pļēgurošanām vai arī piedāvā man pagatavot vakariņas. ne reizi vēl neesmu piekritusi, bet viņš vēl nemet plinti krūmos. ja nekā savādāk, tad dažreiz atver durvis un iemet man ar šokolādi. vakar iemeta ar salčuku. nēnu, paldies, vējamāt, bet sūrā dzīve mani jau ir izmācījusi un skaicka, ja tev tiek dots, tad kaut kas tiek arī gaidīts pretī. var jau cerēt, ka tas ir tāds tīrs un šķīsts draudzīgums, bet es diemžēl nevaru ekspektēt no citiem sava līmeņa naivumu.

alsō, jūtos ārkārtīgi appista. pie durvīm klauvē 4 dienu brīvdienas, reku ķepiņas stiepiena attālumā, pāris stundiņas vēl un skrien brīvs pār pļavām, noguli sānus plakanus midziņā vai dzenā kamolīti, bet nē, taisni šodien man ir temperatūra un jūtos uz miršanas robežas. rumpis strikes again, atvaļinājums romā 2 - rādās, ka arī šajā atvaļinājumā esmu izpelnījusies darvas pilienu pusspaiņa izmērā. ko lai tādu sadzerās, lai nosistu temperatūru? ja būtu jāsēž darbā, tad jau pofig, bet man ir lieliski un aizraujoši plāni 4 dienām. kurš ta' cits ceps spejsmafinus un hujārīs ar dēli? un nē, es negribu gulēt un lai par mani rūpējās, gribu dauzīties un smiet, saulē actiņas žmiegdama.
 
 
Current Mood: tēja tēja ūdens ūdens vēl tēja
Current Music: NIN - Find My Way [kur daiļi]
 
 
17 April 2014 @ 02:33 pm
 
pārlieku uzmanīga laika skaitīšana mani paralizē
 
 
17 April 2014 @ 02:14 pm
Kur uzstāties?  
Pagājušo gad biju jautājis par jauno mūzikas censoņu iespēju uzstāties.
Kā ir šogad vai ir kaut kas mainījies? Varbūt jums ir kāda jauna pieredze, kur labprāt jauniņos paklausās?
depo 20 minūšu slava, sutas balss, kas vēl?

Paldies jau iepriekš! :)
 
1 | ...
 
17 April 2014 @ 11:59 am
 
lasu "vēja ēna", cieši laba literatūra.
Tags:
 
 
17 April 2014 @ 11:16 am
 
Kur var samainīt naudu sīkāk (no banknotēm uz monētām)? Varbūt kāds zina - vai to var izdarīt jebkurā bankā? Meklēju netā info, bet neko sakarīgu neatrodu.
 
 
17 April 2014 @ 10:10 am
slinkums nav ir darbaspars  
Lūdzu iesakiet kādu ritmisku popsu no kuras gribas rosīties. Nepieciešams dopings pirmssvētku tīrīšanai.
 
 
17 April 2014 @ 10:55 am
.  
pēdējās dienās kaut kāds nemiers. gan jau no tā, ka 7d termiņš gala eksim coursera. vai darbā slinkoju un daudz kas neiet uz priekšu. tādas lietas kaut kur kaulos sēž, pat ja apzināti neko nedomāju. trinos apkārt, nervozi grozos, no viena darba metos pie otra un pa vidu vēl trešā. bija taču tik labi vienubrīd.
Tags:
 
 
17 April 2014 @ 10:04 am
intereses: roboti un sievietes  
vakar vakarā bijām ar Eiženu pie viņa draudzenītes princeses Papijonas. šie parotaļājās un aizgāja blakus istabā mīlīgi uz sofas skatīties multfilmu. kad pēc 7 min ienācām pārbaudīt - viņi jau bija uz grīdas "karotītē" un Eižens meklēja, kur viņa ir plika. vispazorīgāk bija tad, kad viņš svētlaimīgu seju uz mums paskatījās un teica: "tā ir mana Santiņa!"
 
 
17 April 2014 @ 10:05 am
.  
friendlistē stāv trīs nostrīpoti jūzeri. pavasara tendence kaut kāda laikam.
Tags:
 
 
17 April 2014 @ 09:27 am
 

mainu šādu jaunu filtra kasetni pret kaut ko. Kafiju, desu vai ko tādu. Vai pret naudu
 
 
17 April 2014 @ 09:18 am
.  
arī chromeo openerī :) īstie ritmi šodienas brīvdienīgajam noskaņojumam.
 
 
Current Music: 'Bonafied Lovin' Chromeo
 
 
17 April 2014 @ 09:02 am
.  
ja nedaudz par kultūru, tad vakar biju uz 'četrdesmit' - dejas teātra izrāde. bija skaisti un man laikam šitādi patīk. tie ķermeņi un kā viņi kustās, nice. un pēc tam meitenīga pasēdēšana pie vīna glāzes, kas arī kādu brīdi nebija bijusi šādā formātā. 
iepriekš brīvdienās biju arī uz teātri, tāds gana nepretenciozs - trīs vīri kūrortā. diezgan viegli, labi aktieri un bija ok.  tagad domāju, ka, kamēr vēl sezona, jāaizdodas arī uz ko nopietnāku, tikai jāizdomā, ko tieši. osedžas zeme vai izraidītie vai kaut ko no jrt. 
 
 
17 April 2014 @ 01:02 am
 
Beauty behind the backdrop,
Closed under the black door.
Let me roll around in full glory
Feel it warm me, dependent of my sun
I shine beyond this light
You gave me peace
Sewed my soul together
While I just watched
Beauty within the tamed creature
The real taste and scent.

https://www.youtube.com/watch?v=JgvKMnrig74
 
 
16 April 2014 @ 11:33 pm
Userpic related  
Kaut kā biju nobažījies, ka tv seriāls "Fargo" būs tā pati k/f "Fargo", tikai izstiepta un mazliet sliktāka, an nē, tur viss ir labi, es pat teiktu, ka ļoti labi.
 
 
16 April 2014 @ 11:41 pm
 
em
 
 
16 April 2014 @ 11:30 pm
 
 
 
16 April 2014 @ 11:10 pm
Nākamā diena poliklīnikā.  
Šī diena Stradiņu poliklīnikā arī nebija garlaicīga. Pa gaiteni šurpu turpu tipināja tantiņa ar savu mazo sunīti, kurš arī tipināja. Viņi abi kopā izskatījās ļoti jauki. Kā labākie draugi uz mūžu kopā sasaitēti un kuri nemaz nepieļauj domu, ka varētu būt savādāk. Neskatoties uz to, ka viņi tipināja pa poliklīniku. Katru reizi, kad kāda māsiņa viņus apturēja un gribēja atdalīt, mazais suņuks kļuva vēl priecīgāks, kāpēc viss poliklīnikas gaitenis smaidīja. Pēc tam atkal atsākās karš par iekļūšanu acu ārstes kabinetā. Es iekļuvu dīvainākajā kabinetā, kādā man nācies būt, un piedzīvot dīvainu izmeklējuma rituālu ar visādiem pūslīšiem, vadiņiem, knieblēm. Interesanti. Ārsts mani uzcienāja ar kkādu tableti, kura iedarbojas uz asinsvadiem, kā rezultātā es vēl joprojām esmu rather high. Mazākās devās būtu baudāmi ilgtermiņā, ne tikai tajā brīdī, kad jūti pārmaiņas. Šobrīd ir kā parasti - spiež galvu un slikta dūša. Hm, es ceru, ka kādreiz kāds šo spēs izskaidrot, jo principā šādas sekas ir ārpus normas, es negribu justies kkā dīvaini. 
 
 
16 April 2014 @ 11:01 pm
 
es tevi ļoti mīlu. paldies par visu.
 
 
16 April 2014 @ 10:57 pm
 
es tā sevī jūtu, cik ļoti esmu mainījusies dzīves laikā, un man liels prieks. no baiļu un naida bērna izaudzis pateicīgs un priecīgs cilvēks. nekas no tā nebija manā dabā, to visu es paņēmu no citiem cilvēkiem. iemācījos.
 
 
16 April 2014 @ 10:31 pm
 
Sveiki,

Kur Ķengaragā ir kāds nočņiks?
 
 
16 April 2014 @ 09:58 pm
 
ar galvu man viss ir kārtībā
jums droši vien tikai tā liekas
par visu vairāk es dzīvoju
kad guļu un ēdu sliekas

kad esmu līdz pašām padusēm
es ieracies dzimtajā zemē
un vectēva māju pagalmā
es redzu - uz mani kāds tēmē

kopš bērnības spēlēju kariņu
te - krievu, tur - vāciešu puse
pa vidu - mēs divi ar brālēnu
viņš tikai trīs gadus jau klusē

ar galvu man viss ir kārtībā
es briesmas pa gabalu jūtu
es vispār jau sen būtu brīvībā
ja tikai man patronas būtu
 
 
16 April 2014 @ 09:22 pm
 
vakar sēdēju daugavas akmeņos. garām gāja sieviete. prasīja, vai viss labi. vai es nedomāju peldēt. tad es smējos tik skaļi un laimīgi kā tikai bērnībā varbūt. tagad ieraudzīju tavas acis svešas sievietes sejā un apraudājos tajā pat vietā, kur vēl pirms mirkļa domāju uztīt cigāru.