29 August 2016 @ 11:04 pm
Vienalga septembris tevi noglāstīs  
Šovakar ārā ir kaut kas no mana mīļākā gadalaika. Nav ne pārāk auksts, ne karsts, gaisma vairs nav tik spilgta, kā vasaras sākumā, atceros miglas rītus, visas vēlos kinovakarus Pārdaugavā, savu smieklīgo lietussargu ar notīm, pēc kurām muzikālas meitenes var nodungot tur pierakstīto melodiju,  velkot līdzi ar pirkstiem pa notīm.  Septembris vispār ir no tiem mēnešiem, kad man vakaros patīk daudz staigāties un vēlu pārrasties mājās.

Vēl domāju par to, kas noticis šajā vasarā. Gan jau nekādu baigo atskaiti nerakstīšu, jo tas šķiet smieklīgi. Istabā joprojām ir haoss, jau kādu laiku tā ir pamesta novārtā un slīkst putekļos. Pat kāda ciemiņa ierašanās to nemotivē sakārtot, tāpēc arī tāds ironisks un uzjautrinošs komentārs - tu te taisi kaut kādu performanci vai instalāciju? Savas sliktās redzesdēļ pat nebiju iedomājusies, ka to var interpretēt arī šādi.

Laikam viens no šīs vasaras gaišākajiem notikumiem bija festviāls Komēta Daugavgrīvas cietoksnī.  )
 
 
Current Music: Domenique Dumont - La Bataille de Neige
 
 
29 August 2016 @ 10:13 pm
 
Eiženiņš pirms miega tagad noliek sev 2 grāmatiņas katru savā pusē, atvērtas šajās lappusēs:Tags: ,
 
 
29 August 2016 @ 08:43 pm
 
Ieraudzīju brālēna rakstīto feisbukā: "Kas mūsdienās ir miljons - četras dienas, ko art!"
 
 
29 August 2016 @ 06:53 pm
segas! un citas lietas  
Viena ļoti liela, silta sega un viena parasta sega, kas nezināmu laiku ir nostāvējušas iespiestas iepelējuša un putekļaina skapja stūrī. Tās ir agresīvi jāmazgā, bet ar manām alerģijām čakars nav tā vērts. Komplektā var dabūt vēl šādus labumus:
piepūšamo matraci nezināmā stāvoklī, ar pumpi
oversize čemodānu, kurā satilpst augstākminētās lietas
divas dažādas lejkannas
vidēji lielu puķpodu
hula hoop
dušas... galvu? ar regulējamo... stieni? stuff?
nepilna A3 bilžu rāmi
ekstravagantu griestu lampu ar iebūvētu lācīti
smagu šķipelējamo lāpstu

visu var dabūt pie Alfas
bildes )
 
 
29 August 2016 @ 06:30 pm
 
bēbis negribēja savu burciņu pļurziņu, bet viņš ieēda vistu, plovu, pikantu mājas biezpienu un vāciešu desertu Humana.
es jūtos tā kā pēc ilgiem pūliņiem uzrokoties ūdens āderei. viņš ēd!
 
 
29 August 2016 @ 05:18 pm
 
ak mīļās mājas, labās,tīrās, gaišās, smaržīgās istabas. siltais un aukstais, dzidrais ūdens krānā! sveiki, motocikli, kā mums pietrūka jūsu murrājošās skaņas, not.
un galvenais nekādu suņu, pat ne kaķa.
Tags:
 
1 | ...
 
29 August 2016 @ 05:13 pm
 
Šodien pie HI-FI aparatūras veikala "Gudrā Māja" uz trepītēm sēdēja divi narkomāni, kas aizgūtnēm pētīja viens otra plaukstas līnijas.
 
 
29 August 2016 @ 03:34 pm
 
braucam, esam jau tukumā, vingroju un žonglēju ar abiem. E šoreiz sagādā vairāk galvassāpes ar savu runāšanu balsīs un pašizgudrotu dziesmu dziedāšanu. ne jau man galvassāpes, bet blakussēdētājai. (manas galvassāpes ir konstantas)
 
 
29 August 2016 @ 02:28 pm
Turku valodas pratējiem  
Vajag puslīdz normāli atveidot latviešu valodā šo vārdu: Seref Iyiuyarlar. Cilvēks esot no Turcijas. Diemžēl turku valoda nav mana stiprā puse. HAlp?
 
 
29 August 2016 @ 01:42 pm
 
neesmu redzejusi spoguli kopsh 4dienas. smirdu pec laukiem. aizmuguree sedoshais man aizradija, ka esmu kreklu uz otru pusi uzvilkusi. shoferis salamaja, ka E ed saldejumu.
 
1 | ...
 
29 August 2016 @ 10:14 am
matematika  
Kadas shausmas piemeklejushas...ja nopirkam 75.000 bumbas pa 500 euro. skolai A katrus 2 meneshus vajadzes 2000 bumbas, skolai B katrus divus meneshus vajadzes 1000 bumbas, un skolai C vajadzes tikai 400 bumbas katrus divus meneshus.

Man vajag % cik katrai skolai jamaksa bet izrekjinat shito pirmdienas rita nesanak. Ashi raudat un atpakalj uz pamatskolu!


Gribu saprast tapec ludzu ar visu rekjinashanas gaitu

Milziigs paldies
 
 
29 August 2016 @ 12:09 pm
 
 
 
29 August 2016 @ 10:51 am
 
midzinu, dārd pērkons, zibeņo (zonas nav, tikko drusku parādījās). uz katru zibsni suns sāk skaļi riet un uzmodina bēbi. virtuvē suņa kaktā ir paklāju klapējamais, gaidu, kad kāds viņam uzšaus, neviens neko, pat kuš! nepasaka.
dzirdu, ienāk ķēķī policists Eižens: sunim vajag uz elli! Vecāmāte: kā tu runā par sunīti!
vau vau vau vau! mēs atkal ar lēcienu gultā augšā. cēēēē!
kā es viņu klapēšu, kad tikšu laukā no istabas.
 
 
29 August 2016 @ 06:57 am
 
naktī ceļamies ~15 reizes, dienā ~8 barošanas

ar visu to, cik man ļoti nāk miegs, es ilgojos pēc brīža, kad viņš no rīta atvērs acis un sāks smaidīt, pūst burbuļus un teikt savus "eižz"
 
 
28 August 2016 @ 11:24 pm
Rīti ir so overrated  
Pēcpusdiena un vakars bija necerēti produktīvs - pastrādāju divarpus stundas papildinot JIRA rokasgrāmatu un pēc tam noskatījos vairākas Japanology Plus sērijas - par onseniem, rāmen un šogi spēli. Iešu gulēt zinošāka nekā pamodos.
 
 
29 August 2016 @ 12:07 am
.  
kā, pie velna, ar vienu cilvēku, kas nav redzēts vismaz gadu, var 4 h nopļāpāt un tā, ka nemanot.
.
*šonedēļ jau otrais man sirdij tuvais, bet ilgi pazudušais cilvēks. es nezinu, kā viņi mani sadzirdēja.
 
 
28 August 2016 @ 10:22 pm
Kas griež pasauli?  
Man bieži daudz kam gribas iebilst. Dažreiz pamatoti, dažreiz nepamatoti, jo pasaules kārtību esmu iedomājusies citādāku. Pirmajā mirklī, pat ja tas šķiet absurdi, man tik ļoti negribas piekrist apgalvojumam, ka nauda nosaka cilvēka dzīvi (es, protams, redzu, kā nosaka). Bet ir jau vēl citi aspekti,  spurojos pretī tāpēc, ka ir bijusi pieredze, kā iespējams dzīvot tikpat kā bez naudas. Un tas bija atvieglojoši, ka nepiederi kaut kādam sociālajam statusam un neviens tevi nevar ierāmēt. Kādu brīdi tu vari būt NEKAS, lai gan es neesmu no tiem, kas slavina nabadzību. Taču, kopš man nauda atkal ir, tik maz ko gribas pirkt, jo īstenībā bez daudz kā mierīgi var iztikt. Tāpēc man šķiet skaista tāda utopija, ko nesen lasīju pie [info]liljabrik  ka
savas prasmes nevajadzētu pārdot par papīriešiem, bet samainīt pret ko citu, ne tikai ēdienu. Varbūt šādā pasaulē es būtu laimīgāka.
</span>
 
 
Current Music: Timber Timbre - Magic Arrow
 
 
28 August 2016 @ 08:58 pm
Paldies tev, google translator  
Šodien kaut kādi asprāši gribēja man ieskaidrot, ka latviešu valodā ar H burtu nesākas tikai svešvārdi.
Nu kādi tad?
Piemēram, haizivs.
Hai ir latviešu vārds?

Un ja paskatās gūgles transleiterī, tad haizivs igauņu valodā ir hai, tāpat kā somu, norvēģu,vācu līdzīgi arī dāņu, zviedru haj.

Baigi jau nu oriģināli. Tad jau krutāki ir lietuvieši ar savu ryklys vai horvāti, kuriem haizivs ir jūras suns.

 
 
28 August 2016 @ 04:04 pm
 
diskusija pie pusdienu galda: alū ir mušas vai skudras

 
 
28 August 2016 @ 03:11 pm
 
DELFI. Pusmužā divi kanādieši atklāj, ka pēc dzimšanas slimnīcā samainīti.
 
 
28 August 2016 @ 01:57 pm
 
Svētdienas ir tik foršas. Pamosties no rīta no koku šalkoņas un pērkona spērieniem, aizvērt logu, pagriezties uz otriem sāniem un nogulēt vēl kādu stundu.
Tad ietīties rītakleitā, pagatavot kafiju, omleti ar sieru un brokastot uz balkona.
Ieiet dušā, sakārtot māju.
Tagad tas posms, kad jāpagatvo vēlās pusdienas un jāizlemj, ko tādu foršu noskatīties.
Vakardienas programmā bija youtube pieejamais McQueen and I - vispār, ļoti nomācošs stāsts.
 
 
28 August 2016 @ 12:40 pm
 
piu piu pistolīte
 
 
28 August 2016 @ 11:24 am
 
man te tagad ir pirmā +/- ilgtermiņa (pabeidzu 5. sezonu) football manager karjera 10 gadu laikā. sāku ar Zagłębie Lubin polijas ekstraklasē, no kurienes mani izmeta sezonas pusē par viduvējiem rezultātiem un neapmierinātību ģērbtuvē. gribēju jau atmest ar roku, bet tad darbu piedāvāja Miedź Legnica 1. līgā. viņi bija nesliktā pozīcijā, tāpēc piekritu. pirmajā sezonā tiku ekstraklasē, tagad nupat izcīnīju 2. vietu ekstraklasē un pirmoreiz spēlēšu eirolīgā. pagājušosezon biju ceturtais, bet kausu paņēma komanda zem manis, tāpēc netiku eiropā.

kas dīvaini: skatītāju skaits joprojām ir zemākais ekstraklasē, pat pēc tam, kad četras sezonas pēc kārtas spēlējam daudz labāk nekā gaidīts. ar katru sezonu tas arī lēnām samazinās. ja nebūtu balvu fonda un sponsoru (tie man dod visvairāk visā ekstraklasē!?), vispār naudas nekam nepietiktu. vēl wtf: vadība pēc šīs sezonas teica "jūsu darbu vērtējam kā apmierinošu". jā, aha, es apsteidzu Lech, Legia un Lechia - man arī šķiet, ka apmierinoši, ne?

bet labi. tagad pirms jaunās sezonas ir trīs miljoni transfēriem (2x vairāk nekā esmu iztērējis visās tajās 5 sezonas kopā) un 2+ reižu lielāks algu budžets. pat nezinu, kur to likt, jo visas pozīcijas ir puslīdz normāli nokomplektētas, bet nekur nav superstāra. varbūt paņemšu pāris jaunos megatalantus, kas jau tagad var nākt uz maiņu, lai noklātu pāris pozīcijas, kur pamatsastāvā ir 30+ gadnieki.

alzo, ir forši skatīties, kā aug tavā klubā piedzimis puisis. man tagad jau pusi no spēlēm pamatsastāvā iznāca džeks, kurš parādījās pēc pirmās sezonas. un viņš vēl augs.

ā, un labākais pirkums laikam bija pussargs Mihails Travņiks, par kuru viensezon iztērēju gandrīz visu transfēru budžetu (~300k), bet viņam vidējais reitings bija 7.8, kamēr otram labākajam kaukur pie 7.2. protams, ilgi nenoturēju, pēc pusotras sezonas aizgāja uz austriju par 1,1 miljonu, tagad spēlē La Liga.
 
 
28 August 2016 @ 11:51 am
 
davlātovs saka, ka nauda palīdz pārvarēt trūkumu.
te sāku domāt, ka es nekad neesmu sevi par trūcīgu uzskatījis. vienmēr šķitis, ka laiku pa laikam eksistē tāds īslaicīgs beznaudas stāvoklis, kas ir tikpat organisks kā mirklis starp izelpu un ieelpu. bet, protams, navdas nav!
naudai (tās trūkumam) ir ietekme uz raksturu, to laikam sauc - pārbaudīt ar naudu (jeb tās trūkumu).
 
 
28 August 2016 @ 08:45 am
 
mīļo trusīt,
kas tev kaiš,
nāc ar mani spēlēties..
 
 
28 August 2016 @ 02:52 am
Altruisms ☮ Egoisms  
Noskatījos ļoti skumju filmu Zozo. Par mazu puiku no Libānas. Varbūt apzināti ieliktas pāris klišejas un naivums, lai nebūtu tik drūmi, bet vienalga raudāju (tāpat kā nesen raudāju par nogalinātu suni vienā franču filmā). Nedaudz atgādināja lietuviešu filmu Ekskursante, pat ja atšķirību ir daudz vairāk.


Tags:
 
 
Current Music: Kate Tempest — Bad Place For A Good Time
 
 
27 August 2016 @ 10:08 pm
 
Pie mātes ciemos pirms kādām dienām bija atnācis kursabiedrs no tehnikuma laikiem. Tehnikums pabeigts pirms 43 gadiem, un šajā laikā viņiem pilnīgi nekādu kontaktu nav bijis. Taču tas džeks nedēļu nolēmis tūristiski padzīvot šinī perifērijas pusē un visnotaļ komplicētas informācijas ieguves ķēdes rezultātā noskaidrojis, kur strādā mans brālis, ieradies pie viņa personiski uz darbu un no viņa iemantojis mātes telefona numuru.

Mātei, protams, pamatīgs pārsteigums. Tajā tehnikuma kursabiedru lokā, kurus viņa kaut attāli būtot varējusi iedomāties šitā uzrodamies, konkrētais personāžs neesot ietilpis. Bet bijis incanti, un tā. Un, lai kādam te neienāktu prātā kaut kādas romantiskas klišejas par zudušo laiku meklējumiem, pasākumā piedalījās arī kursabiedra dāma un tur kaut kur apkārt orbitēja arī mans tēvs.

gadi un skatieni )
Tags:
 
 
27 August 2016 @ 08:18 pm
 
Ar dzīvokļa biedreni uzvilkām peldkostīmus un aizlaidām sauļoties uz Amsterdamas "mežu" pie ezera. Pēc tam aizgājām iedzert kokčikus un kaut ko iekost piemājas japāņu ēstuvē. Tagad laiks skatīties visādas dokumentālās filmas un čillot tālāk.
 
 
27 August 2016 @ 06:16 pm
 
parasts komītis: "Es nekur nebēgtu un ar ieroci rokās aizstāvētu savu dzimto zemi. Taču pie reizes es bez svārstīšanās un nožēlas nogalinātu arī ikvienu velkomistu un multikulturālistu, kas trāpītos man ceļā."
 
 
27 August 2016 @ 04:31 pm
pīsmeikers klausās 2016.2 - tagad mixcloud  


trekliste )
 
 
27 August 2016 @ 05:02 pm
 
Kur Rīgas apkārtnē var salasīt pīlādžus un aronijas? Pamestas mājas, vai arī varbūt kāds pats neēd savā dārzā augošos?
 
 
27 August 2016 @ 04:06 pm
***  
Pakāru bērnības nedarbus
Uz sabiedrības pacietības vadža

Bet vadzis izturēja

Pakāru jaunības trakulības
Uz sabiedrības pacietības vadža

Bet vadzis izturēja

Pakāru brieduma nelietības
Uz sabiedrības pacietības vadža

Bet vadzis izturēja

Pakāru vecuma plānprātību
Uz sabiedrības pacietības vadža

Bet vadzis izturēja

Beigās pakāros pats
Uz sabiedrības pacietības vadža

Un vadzis izturēja


(c)Ronalds Briedis
Tags:
 
 
27 August 2016 @ 01:20 pm
 
mums izklausās ka Simons saka pirmos vārdveidīgos, un tie ir Eižes un zeķes