31 March 2015 @ 11:55 pm
 
es ļoti daudz daru
 
 
31 March 2015 @ 09:48 pm
 
Kur Rīgā ir restorāns/kafejnīca/bufete utt. ar īsteniem latvju ēdieniem?
Rupjmaizes kārtojums, pelēkie zirņi un tādas štelles...
 
 
31 March 2015 @ 10:43 pm
.  
multivarkā uztaisīju plovu (zsv dāvana beidzot bija jāpamēģina) un vid eds aizpildīju deklarāciju. viss fiksi un jauki, lai būtu vairāk laika.. pastrādāt :) tas noteikti kkad beigsies, ja ne pats no sevis, tad ar manu palīdzību. tāpat kā auzas beidzās. un gan jau arī tie pāris ilgie procesi, kas ir kā ilgais ceļš kāpās, kkad beigsies. gaidu vasaru, rudeni un visu ko citu kaut kur tur, tālumā, kur ir silti. 
 
 
Current Music: Angus and Julia Stone - You're The One That I Want (cover)
 
 
31 March 2015 @ 09:28 pm
 
pirms atnākšanas uz izstādi jutos diezgan švaki, izdzēru 3 vīna glāzes un sajutos kā cilvēks. vienkārši kā normāls cilv. ar apetīti un skaidru galvu.
 
 
31 March 2015 @ 10:01 pm
Rietumeiropa.  
Kkāds itāļu paziņa ekonomists (bet arī tas ir par daudz, vnk cilvēks no FB) gribēja ar mani pačatot par Krieviju, kā te ir, jo, redz, Rietumeiropā nekādus draudus nejūtot. Vēl tā caur puķēm jautājot, kā man ar darba iespējām un vai es plānoju palikt te. For fuck sake...
 
 
31 March 2015 @ 07:46 pm
Voiceks Voiska - Konvojs  
Labvakar!

Dikti, dikti meklēju VOICEKS VOISKA - KONVOJS albumu taustāmā formātā. Iegūšanai sev.

Vai kādam ir idejas? (ar lielāko prieku apstrādāšu piedāvājumus)
 
 
31 March 2015 @ 10:27 am
Nepareiza valūta gada pārskata 6., 7., 8., 9. lapā?  
Ascendum profesionāles, lūdzu, pārbaudiet savu šodien iesniegto 2014. gada pārskatu - gada pārskata 5. lapā "Ieņēmumu un izdevumu pārskats par 2014. gadu" minēts, ka pagājušajā gadā Ascendum ir saņēmis ziedojumus 172068 EUR apmērā, taču 6. lapā "Ziedojumu un dāvinājumu pārskats par 2014. gadu" tabulas galvenē norādīts 2014., Ls un saņemtā ziedojumu summa - 172068. Pieņemu, ka "2014., Ls" vietā bija jābūt "2014., Eur"?
Tāpat arī sīkākajā ziedojumu pārskatā par 2014. gadu (7-9.lapa) visas summas norādītas LVL (še tev, eiro, še tev!)
Jocīgi, ka jūsu revidents to nepamanīja.
Tags:
 
 
31 March 2015 @ 03:42 pm
rotaļu zaķis  
Vēl viena vajadzība filmēšanai: meklējam palielu rotaļu zaķi (režisore teica "maza berna izmērā" :)
Vajadzīgs uz kādu nedēļu, tiks atdots neskarts un par atlīdzību vienosimies!
 
 
31 March 2015 @ 01:29 pm
komentāri  
Nu čau. Man jau kādas pāris nedēļas nenāk komentāri uz e-pastu. Šķiet, ka vēl relatīvi nesen citi arī par to sūdzējās. Tas joprojām ir visiem tā?
Tags:
 
 
31 March 2015 @ 12:13 pm
 
Interesanti - par ko gan vajadzētu tiesāt "žurnālistiskā eksperimentā" aizturētos vīriešus? Par nodomu? Un kas būtu, ja viņi būtu stājušies dzimumattiecībās ar 18gadīgu jaunekli, kurš viņiem būtu samelojis, ka ir 15gadīgs? Par grēku skaidrs - pietiek, ja tu nolem vai nodomā, bet ar kriminālnoziegumu ir savādāk. Ja tu domā, ka esi izdarījis noziegumu (pārgulējis ar 15gadīgu), bet patiesībā neesi (viņš melojis par savu vecumu), vai tev pienākas sods?
 
 
31 March 2015 @ 10:07 am
Keramika, lakas klājums un veselība  
Kā sastāv ar lakas klājumu, ko var sastapt uz dažādiem ēšanai un dzeršanai paredzētiem keramikas izstrādājumiem, it sevišķi krūzēm un tējkannām, ka pakļautas regulāri verdošam ūdenim?

Man ir bijusi pieredze ar Latvijas Keramika (tas, kas Vidzemes tirgū) krūzēm - iekšējais klājums ar laiku zūd, un iedomājos, ka varbūt palēnām izšķīst dzertajā tējā. Berzt neberžu, vien izskaloju tās.
 
 
31 March 2015 @ 09:41 am
 
klausāmies Radio 2, tur jautrā balsī dzied: "Tu mana Joko, es tavs Džons, tu mana Joko, es tavs Džons, Tu esi mana, bet man nestāv, tu esi mana, bet man nestāv...", tad ieklausāmies rūpīgāk, nē, tomēr: "Tu esi mana un es tavs.."
 
 
31 March 2015 @ 09:00 am
 
DELFI. Vīrietis nogādāts krastā apmēram pie Lielā Kristapa.
 
1 | ...
 
31 March 2015 @ 08:58 am
 
DELFI: Latvijas prezidentūras termiņš pusceļā: vai tiešām mums nav bijusi neviena izgāšanās? Vidējais latvietis neizpratnē...
 
 
31 March 2015 @ 02:29 am
vainas civilizācija  
Es nesaprotu,kāpēc daži grib, lai es uzņemtos atbildību par visu pasauli? Daudz kas nepareizs šeit nemaz nav mana vaina. Vismaz man tā liekas. Varbūt iedomājas, ka pārmetumi to griež vajadzīgajā virzienā, un tas liek sajusties baigi svarīgajiem?
 
 
30 March 2015 @ 02:51 pm
 
Starp citu, kāpēc lsm.lv savā Kultūrpolitikas sadaļā neraksta par VKKF naudas sadalījumu pēc pirmā šīgada projektu konkursa un par piešķirtajām naudas summām mērķprogrammām?
Kāpēc nav rakstu par to, ko ir devuši pagājušā gada projekti un mērķprogrammas?

Mans iespaids ir tāds, ka VKKF naudu piešķir projektiem, kuri vienkārši atbilst birokrātiskajām projektu iesniegšanas prasībām, bet netiek ņemts vērā projekta rezultāts un nākamajā gadā tam atkal tiek piešķirti līdzekļi. Kaut vai tas pats Likteņdārzs - nafig atkal tam sprāgušajam zirgam tiek piešķirti 13,000.00 EUR labdarības koncerta rīkošanai? Nu neuzjās tas Likteņdārzs Latvijas iedzīvotāju sirdīs kā tāds Yad Vashem Izraēlā. Likteņdārza projekta pamatā ir prasta godkāre un tāpēc tas arī neaiziet.
Tags:
 
 
30 March 2015 @ 09:55 pm
 
Ingmārs ir atgriezies mūsu saimniecībā: vienu dienu pārnesa kasti ar apsaldētām plūmēm par 1 eur ("bet baigi labās bija!"). šodien skatos - nāk ar 4 zemeņu paciņām. protams, ka neviens cits bez viņa tās nevar ieēst (bērniņš tā gaidīja zemenītes).
 
 
30 March 2015 @ 09:19 pm
 
 
 
Current Music: Animal - Siriusmo Remix
 
 
30 March 2015 @ 09:59 pm
 
DELFI: "Cits civilizācijas bojāejas variants ir pilnīga cilvēku izmiršana. Dinozauri taču izmira, tad kāpēc tas nevarētu notikt ar cilvēkiem? Un arī iemesli šādai situācijai ir vairāki, piemēram, visi pasaules vīrieši kļūst par gejiem un tiek pārtraukta cilvēku dabiskā reprodukcija."
 
 
30 March 2015 @ 01:49 pm
 
Pārkūra treniņš vakardien bija diezgan jautrs - jālec pāri šķēršļiem, jāskrien augšā pa sienu un jācenšas nenolauzt kaklu. Kad treniņš bija galā, varēja iet izklaidēties uz foam pit, kur taisīt frontflipus, backflipus un kādus nu tik pērtiķtrikus katrs varēja izveikt.

Bilancē - viens apdauzīts celis un sāpoši augšstilbi
 
1 | ...
 
30 March 2015 @ 07:05 pm
 
vienlaicīgi saule, lietus un mēness
 
 
Current Mood: lūru debesīs, ne savā besītī
 
 
30 March 2015 @ 05:53 pm
 
būkš, būkš. nē, tas, kas kāpj pa trepēm nav ingmāriņš, bet augšstāva čečenu meitenītes.
 
 
30 March 2015 @ 05:52 pm
 
krik krak krik krak
 
 
30 March 2015 @ 06:13 pm
 
vārdos šīs dienas noskaņojumu ļoti labi ietērpj dāmas teiktais šajā video https://www.facebook.com/video.php?v=388023161383025&permPage=1
 
 
30 March 2015 @ 03:40 pm
 
Mazliet no paralēlās pasaules, t.i, versijas par A 320 no krievu foruma.

-Причин может быть очень много. К примеру, какому-нибудь миллиардеру типа Ротшильдов или членам его семьи нужны какие-то органы для трансплантации. А на борту было как минимум 16 детей. Если был угнан малайзийский Боинг, то почему не может быть угнан А 320? Повторяюсь, но до нас, простых смертных, ещё ни разу не доходила правдивая информация. Перечислять сейчас всё, начиная хотя бы с убийства Кеннеди, тут одного форума не хватит.

-Судя по событиям 11 сентября, американцы преследуют каким-нибудь террактом несколько целей, чтобы как можно больше пользы для себя из этого выжать. Крушение самолёта - это тоже масса целей: политическая дестабилизация в Европе, разжигание войны в Европе, отвлекающий манёвр для жителей Европы, дискредитация А 320 и увеличение продаж Боинга, овладение самолётом для каких-то последующих спецопераций, отработка каких-то новых технологий по отказу всей аппаратуры на самолёте и подчинению её на удалении, допустим на каком-то военном американском корабле в средиземном море. Это так, экспромтом, можно ещё массу причин накопать. Уже одна дискредитация А 320 и увеличение продаж самолётов Боинг принесёт американцам десятки миллиардов.

- Хорошо, другой пример. Первый пропавший малайзийский Боинг был угнан потому, что на его борту было 5 китайцев, у которых был патент какой-то там дорогой. Такой патент был также у Ротшильдов. После пропажи этих китайцев, обладателем патента стала семья Ротшильдов. Об этом есть куча информации в инетрнете.
Где гарантия, что на этом самолёте А 320 не летел, какой-либо обладатель патента, пакета акций, ценных бумаг и т.п., которого надо было убрать? Аппетит приходит во время еды (с) Прокатило без осечек с двумя Боингами, почему не кассировать дальше, всё отработано, на места крушений приезжают одни и те же делегации экспертов и журналистов с допусками, им платят неплохие деньги, они подписывают бумаги о не разглашении и знают, что они постоянно под прицелом.
Можете Вы это всё фактами, цифрами, подлинными документами опровергнуть?

-Деталей я не могу знать. Скорее всего самолёт был сбит военными истребителями НАТО Мираж, их там было 3 и их видели очевидцы. Почему они это сделали? Тут уже много версий может быть. Ясно одно, что целью США является достижение нестабильности и развязывание войны в Европе всяческими способами. В ход идут, как мы видим, все средства.
Версия вторая. Самолёт был угнан и посажен на какой-то американской военной базе. Место аварии было заранее подготовлено, жгли костры, сбрасывали авиамусор со свалок. Опыта в таких постановках у ЦРУ больше, чем достаточно, вспомним Боинг 777 на Донбассе. Вторая версия лично мне больше импонирует.
Почитайте сами что люди, которые уже годами такие катастрофы наблюдают, пишут. Зарегистрироваться там занимает пару минут.
http://911tm.9bb.ru/viewtopic.php?id=654
 
 
30 March 2015 @ 04:12 pm
 
kādreiz man krakšķēja tikai pirksti, tagad krakšķ pilnīgi visas locītavas. nupat izstaipoties kārtīgī iznokraukšķēja ribas un mugura. arvien vairāk apzinos skeletu sevī.
 
1 | ...
 
30 March 2015 @ 03:22 pm
Steidzami vajag izīrēšanai istabu Rīgā.  
Meklēju nedārgu istabu Rīgā,
vēlams Sarkandaugavā,
vienam cilvēkam bez mājdzīvniekiem,
bet ar sliktiem ieradumiem.

kashadura@gmail.com
 
1 | ...
 
30 March 2015 @ 01:37 pm
 
Nav ko sarežģīt nesarežģītas lietas.

Dzīvē viss ir vienkārši. Ja neurbj – tad pūš.

Pīpēju un skatos, kā pa ielas vidu vientuļi un majestātiski ripo atkritumu konteiners.
 
 
30 March 2015 @ 12:11 pm
Grāmatplaukta tīrīšana  
Grāmatplauktā aptrūkās vietas, tāpēc nolēmu tikt vaļā no liekā.

Kalve I. Apģērba radoša pārveidošana. - 2 EUR
Sausiņa I. Svārki pāris stundās. - 2 EUR
Purēna S., Purēns V. Psiholoģija. - 1 EUR (apņurcīta)
Ballard K. The Frameworks of English: Understanding Language Structures. 2nd ed. - 4 EUR (vienā vietā esmu ar zaļu marķieri pasvītrojusi)
Kozlovs V. Radošuma psiholoģija. - 2 EUR
Lapiņa K. Psihosomatiskās sakarības un mūsdienu cilvēks - 2 EUR
Nevils P. Kaķu psihes noslēpumi. - 3 EUR
Autoru kolektīvs. Kriminoloģija. Mācību grāmata. - 2 EUR
Autoru kolektīvs. Crime investigation. - 2 EUR
Doncaster L., Holland A, Greatest mysteries if the Unexplained. - 2 EUR

Pieteikšanās tepat komentāros vai arī pa e-pastu murxxe pie inbox. Saņemšana Torņakalnā netālu no Riga Plaza no 18:00 vai arī rīt ap 16:00 Tērbatas/Dzirnavu ielas krustojumā.
 
 
30 March 2015 @ 01:31 am
kā nokrāsot vecus šķīvjus?  
Vai ir kāds veids kā pārkrāsot padomju laiku (nezinu kas tas par materiālu!) šķīvjus? Vai var kaut kā pārkrāsot un piededzināt? Jeb viņus iebāžot tai speciālaja krāsnī- sasprāgs? Tie jau vienreiz ir "noglazēti" - vai būtu iespējams pārglazēt? Vai tā sistēma ko veic māla traukiem un kad noglazē ar skaistu, biezu krāsas slāni - šajā gadījumā nederētu? Vai ir kāds cits veids, kā varētu nokrāsot traukus, izņemot stikla krāsas?
 
 
30 March 2015 @ 12:07 am
 
Lai nebūtu jāraud, smejos, bet kas ir nākamais?.
Nesaprotu, tā līdzsvara nav vai vnk to neizjūtu?.
 
 
29 March 2015 @ 11:43 pm
.  
foo fighteri ripo pa galvu
 
 
Current Music: Foo Fighters - I Am A River
 
 
29 March 2015 @ 10:31 pm
Tava cena  
Pāris M izmēra lietiņu - cik gribēsi, tik samaksāsi, atrodas centrā. Ah, parole standarta 123