23 February 2017 @ 02:11 pm
ģitāras un lidojumi  
oficiālie pamatvarianti ģitārām un lidojumiem ir zināmi,
bet varbūt kāds no cibiņiem zina / ir saskāries / izmēģinājis it kā pastāvošo Eiropas regulu, kas atļauj ienest ģitāru salonā un pārvadāt par brīvu, ja ir kaut viena brīva vieta?

*interneti tik viegli nepadodas tādas "oficiālās regulas" atrašanai pagaidām*
 
 
23 February 2017 @ 12:36 pm
 
Ieskatos spama sprakšķošā kastē
Un lasu —
Iekļauts es kaut kādā bulšita listē
 
 
23 February 2017 @ 08:40 am
 
Darbs pie kompja ir kā kazai tumšā kūtiņā stāvēt, ēst un dot pienu - savu uzmanību svešajam, kas pieķēries pie tavas sejas.
Man jātaisa portfolio, lai dabūtu jaunus pasūtījumus darbam ar datoru, ko es faktiski negribu. Jo neskaitot tieši dizainu, ļoti daudz datorlaiku prasa visa tā administrēšana, jēpasti u.cit.cuk. Beigās tu visu dienu ar seju balinātājā nosēdi. Un vēl uzšķaudi apkārtējām dzīvām dvēslēm, ka esi fakin svarīgi aizņemts, lai viņi pagaida nākošo dzīvi.
Bet doma ir tāda, ka es zinu, kur atrodas Jaunzēlandes galvaspilsēta un kā sauc Amerikan prezidentu, bet nezinu, kur atrodas mana liesa un kā sauc to mollīgo kaimiņieni ar tramīgo skatienu. Jo tā grib citi, viņi - svešie.
 
 
23 February 2017 @ 12:22 am
Neelpot  
Kad esmu ļoti uztraukusies vai priecīga, man patīk aizturēt elpu tik ilgi, cik vien iespējams, līdz sāk rādīties vīzijas.
 
 
22 February 2017 @ 09:54 pm
.  
man tā sāk rādīties, ka uztaisīšu sev pa vasaru piedzīvojumu un uz openeri braukšu. pie tam baigi centīgi nemeklējot kompāniju, tātad, moš viena. daži draugi gan brauks, bet tas būs tur, galā. un man jau ir kvī kvī, cik forši. ar autobusu var aizlaist līdz gdaņskai un gdiņa turpat tuvumā. šitas jau būs ceļošanas vienai next level. 
no citām ziņām, par spīti tam, kā man negribētos ēst cukuru, bet tieši saldumi ir tie, kas visilgāk stāv un tāpēc ir gandrīz vienīgais, kas mājās no ēdamajiem vēl ir. tā kā, ja gribās paēst, var salasīt vismaz puskilo konfekšu :D 
un par godu opener, lai iet solange.

upd. un tomēr, ir arī tāda lieliska lieta kā saldētava, un tur ir zemenes un avenes :)
 
 
Current Music: Solange - Lovers In The Parking Lot
 
 
22 February 2017 @ 04:31 pm
 
iznācu 2 no psihol.centra ar gražīgu, gulētgribošu bēbi, bet E no diendusas izlaiž tikai 3. gandrīz stundu bijām putenī. man principā bija basas kājas, jo kedas ierija zeķes līdz purngalam. iekāpu tramvajā (vecajā, kur ņehui nopirkt biļeti). iekāpa kontrole. muku. ar savu jaku segdama bēbītim seju. putenī. basām kājām. tiku līdz dārzinam, bet siesta vēl nebija beigusies. drebinājāmies verandā, līdz es pārvarēju kaunu un gāju prasīt lai man to E pieceļ no gultas, jo mums salst. piekliedzām visu bērnudārzu. saucu taksi, tas teica pēc pusstundas. bridu vien atpakaļ pa sniegu ar abiem. tikmēr vecāmāte zvanījas kabatā (4 neatbildēti) un visi iespējamie menedžeri sūtīja savus asap.
(smerdeļi birojos bļe)
 
 
22 February 2017 @ 02:50 pm
 
Ā, un tad vēl šitāda lieta bija, vakar vakarā piepeši uznāca nevaldāma kāre pēc kāda atspirdzinoša dzēriena, līdz ar ko nopūtos, apāvu kājas un nokāpu līdz piemājas barčikam.

Knapi paspēju aizpīpēt, kā bārdāma kaut ko sāk rakāties pa vienu no kastēm, kas aiz letes, un krāmēt man priekšā cukura paciņas, nu tās maziņās, ko pie kafijas dod. Noliek vienu, otru, trešo, ceturto, es čo ta neizturu un uzdodu samērā loģisko jautājumu – ē, kas tas tāds tagad?
– Cukurs! – zaja man priecīgi saka.
– Cilvēk, kāds cukurs?
– Nu parastais, baltais.
– Bet priekš kam?
– Tak rīt pie kafijas piebērsi! – viņai viss joprojām liekas pilnīgi normāli.
– Nē, bet paskaidro, kāpēc tu man tagad piepeši dod cukuru?
– Nu skaties, kādas tās paciņas ar smukiem lācīšiem! Reku brūnais lācis (pati ieinteresēti aplūko), koala, panda un... panda.
– Patiešām! – saku. – Paldies.

Tā man tagad uz galda stāv četras paciņas cukura. Ar brūno lāci, koalu, pandu un pandu.
 
 
Current Mood: OK
 
 
22 February 2017 @ 02:33 pm
 
Aizgāju pēc brokastmaizes, pie viena, šķiet, atrisināju mistēriju par tēmu "ko var tik daudz urbt?".

Divi saškas oranžās vestītēs stiepj uz aktuāli remontējamo dzīvokli betona klučus. Daudz, daudz betona kluču.

Saurbtos, pieņemu, jau no rīta aizveda.
 
 
22 February 2017 @ 01:09 pm
draudzības monitors  
hey džeki, kāpēc cibas draudzības monitors neiet?
 
 
22 February 2017 @ 10:20 am
boys be helpless  

man pie darba ir viens persōnīgais bomzis, es viņu saucu par fellow ginger, jo ruda bārda. viņš parasti guļ tur, kur es eju pīppauzēs. izgāšnedēļ viņu no turienes dzina ārā pseidōmenti, kaut kādi community support lohi, un es tur vienkārši pastāvēju blakus, jo londōnas mentiem patīk palaist rokas un es gribēju redzēt, vai mazmiestu likumsargiem labākas manieres. vakardien, uz biroju negribīgi velkoties, redzēju, ka manam guļošajam bomzim bija pārliekušies pāri kaut kādi skinhedi un tā kā bakstīja, lai ceļās vai ko, un es demonstratīvi nostājos pavisam blakus, aizpīpēju un jautājoši viņos lūkojos līdz viņi fiksiņām un klusiņām notinās. vēlā pēcpusdienā visi mani kolēģi pie loga pielipuši uzjautrinājās, jo mans bomzis bija pamodies un bija pasācis piepisties cilvēkiem uz ielas un visi uz viņu bļāva un sūtīja nahuj. kolēģi spekulēja, ka viņš drošvien gribot smēķi un es nokāpu raudzīties. viņam vienkārši vajadzēja naudu transportam uz hosteli/patversmi, jo viņš sen nebija bijis vannā, ko es viņam bez ilgām pļāpām nosponsorēju. katrreiz ar viņu runājot, mēs itkā runājam pirmo reizi un es ticu, ka viņš tiešām mani neatcerās, jo putni galvā pārāk skaļi. un kamēr liela daļa manu kolēģu ir pārliecināti, ka bomži ir vienkārši ļaunuma iemiesojums, man patīk redzēt visus tos cilvēkus, kas viņam garāmejot noliek blakus drusku ēdiena un augļus.

par maiku runājot, es viņam 7dien pasniedzu kafiju gultā un palūdzu pamest manas viesmīlīgās telpas. itkā visu izrunājām, mēģināju viņam paskaidrot, ka neredzu kopīgas nākotnes un visu tādu, bet viņš ir tik drausmīgi ietiepies, ka jelkāda sakarīga saruna ir praktiski neiespējama. nu tā, ka es pasaku "this is not gonna happen" un viņš pretī, ka "i strongly disagree". tagad mēs cīkstamies tādā vīzē, ka es vienkārši neceļu klausuli, jo no manas puses viss ir pateikts un viņš tikai turpina ģenerēt visādus ģeniālus plānus par to, kā viņš mani tūliņās sakoļīs, ffs. man liekas, viņš maldīgi iedomājas, ka i'm just playing hard to get, kas tikai pierāda, ka viņš mani neko daudz nepazīst. morāls sagurums un seksa žēl.

 
 
Current Mood: saguris un ņēh
Current Music: kolēģis dīdžejo adeli
 
 
22 February 2017 @ 12:34 pm
Tāda diena  
Kurš mani grib iepriecināt, lai kaut nedaudz stimulētu mana prieka rezerves?
Visi tikai grib pastāstīt, cik viņiem sūdīgi.
Bet come on, kāds man ar to sakars?
 
 
Current Music: ozols - superhaips
 
 
22 February 2017 @ 11:53 am
 
Ēnu diena Muceniekos
 
 
22 February 2017 @ 09:15 am
Taisnojās  
Hei, kā ir ar to matus taisnojošo ķemmi? Cik lielu skādi nodara matiem salīdzinot ar parasto matu taisnotāju?
 
 
22 February 2017 @ 02:09 am
 
tagad kādu nedēļu nebiju naktīs strādājusi, un nemodās man bērns šajā posmā ik pa 15 min. tas viss ir no tās debīlās klaviatūras, kas rīb pa visu māju. es to izmetīšu pa logu, nopietni. eju mest laukā. ja kādam vajag, uz Cēsu ielas mētasies absolūti kretīniska tastatūra.
 
 
22 February 2017 @ 12:40 am
.  
šodienas dziesma, noklausījos jau kādas padsmit reizes. piefiksēju gan bačatas remiksa formā, oriģināls pavilka vēl vairāk, ka kādreiz gribētos pat horeogrāfiju uztaisīt, kā šitie izdarījuši.. bet līdz tam vēl pāris gadi. 

-shut your mouth and run me like a river-
 
 
Current Music: bishop briggs - river
 
 
21 February 2017 @ 05:27 pm
queer kinship  
Sveiki!
Bakalaura darba (kultūras un sociālajā antropoloģijā) ietvaros pētīšu, kā radniecību (ar radniecību saprotot dažādas savstarpējo attiecību prakses, ne tikai asinsradniecību vai partnerattiecības) skata homoseksuālas personas.
Meklēju cilvēkus, kuri identificējas kā geji vai lesbietes un piekristu anonīmai intervijai.

Lai mazinātos aizspriedumi un maldīgi pieņēmumi, ir nepieciešami pētījumi!

Man var dot ziņu uz pelnufeja@gmail.com
 
 
21 February 2017 @ 01:25 pm
 
LETA "Krievijas uzbrukuma gadījumā 39% iedzīvotāju nedarītu neko."
DELFI "Latvija pirks pašgājējhaubices."

Parezi ir, lai roboti karo.
 
 
21 February 2017 @ 12:34 pm
 
uz bēbīša sedziņas ir zaķis, kurš viņu mulsina. jau kopš tikko S sāka kaut ko redzēt un griezties uz vēdera, pie šī zaķa viņš vienmēr apklusa. vēlāk bakstīja ar pirkstiem, tagad jau apzināti tin vaļā segu un meklē to zaķi, skatās un klusē:

laikam ikea drusku ietekmējies no šī: https://www.amazon.ca/Rabbit-Who-Wants-Fall-Asleep/dp/149617951X
Tags: ,
 
 
21 February 2017 @ 10:47 am
pārvadāšana  
jāpārved mantas uz citu valsti ne gluži kosmiskā apjomā, bet drusku tā kā par daudz pasta pakalpojumiem - dažas kastes ar grāmatām, ģitāras un kombis, vinilatskaņotājs, šis tas no virtuves pričandāļiem.

kādu kompāniju varat ieteikt šādam projektam?
 
 
21 February 2017 @ 02:59 am
 
šķiet, ka pret manas dažādu žanra darbošanās un jaunrades to novērotājiem/skatītājiem vienmēr ir kkāds love/hate relejšonšips. es visai bieži pat neiedomājos par to, ka kādam vispār varētu nepatikt :D
pēc sērijas - Tu esi frīks, līdz neesi izsities. bet kurā brīdī tas notiek? laikam jāgaida kādi desmit gadi.
 
 
20 February 2017 @ 10:08 pm
 
viņš sāka iet
(un uzreiz arī lekt un dejot)
 
1 | ...
 
20 February 2017 @ 07:10 pm
 
Drebulis, bet jāiet pakaļ Andelē sarunātai pidžamiņai.
 
 
20 February 2017 @ 06:05 pm
Par mūžīgo  
Un agrāk vai vēlāk tas brīdis pienāks. Cilvēce izmirs, pēdējie mūsu civilizācijas pārstāvji sairs pīšļos, sabruks tilti un HESi, Dārzaugļu iela aizaugs ar ābelēm, visi jūsu lepnie Bentliji sarūsēs, naktīs valdīs pilnīga tumsa un klusums. Tikai trauki – trauki turpinās smērēties.
 
 
Current Mood: Apcerīgs
Current Music: Sunsay galvā skan
 
 
20 February 2017 @ 05:54 pm
Gudrības zobi, Dzirciema ķirurģijas centrs  
Gudrības zobs taisa šaizes, sazvanīju tieši Dzirciema ķirurģijas centra reģistratūru, teica, lai rīt nāk, piereģistrējas un gaida pie ārsta "uz vizīti". Aiz laimes, ka izdevās sazvanīt un sāpoša žokļa radīta debilisma, tā arī nepajautāju kā tad būs - vizīte nozīmē arī trr un pokš vai paskatīsies, pagrozīs galvu un pateiks - nāciet rīt?
Un cik tas prieks izmaksā, tas ar nav skaidrs.
Otrreiz zvanīt toč nav spēka.

Cibā taču visi to zina, vai ne?

Upd. Paldies, rēķinos ar 3 stundām un summu ne pārāk kosmisku.
Lai jums taisni zobi!
 
 
20 February 2017 @ 03:53 pm
 
Es tagad jūtos ļoti lepna, jo izfiškoju, kā uzrakstīt advancēta līmeņa meklēšanas komandu (kas strādā, hell yeah!) tā vietā, lai filtrētu manuāli izmantojot drop-downus Jirā:

"Customer Name" = "Klients X" AND Status != "Project Closed" AND Status != Cancelled AND Status != "Premature Close" AND Type = Project

Ceru iegūt balvu "Gada Nūģis".

Upd. Un vēl es iemācījos, ka "" vai '' vajag tikai tad, ja ir vairāki vārdi, lai gan netraucē, ja ieraksta ar tiem.

Upd 1. Kaut arī augstāk redzamais variants strādāja labi, tas tomēr nebija gana smuks. Tagad es zinu, kā ir smuki:
"Customer Name" = "Klients X" AND Status not in ("Project Closed", Cancelled, "Premature Close") AND Type = Project
 
 
20 February 2017 @ 03:34 pm
 


 
 
20 February 2017 @ 01:00 pm
Māsiņas  
Pāršķirstot LMA karnevāla bildes, jāsecina, ka neatkarīgi no tēmas tur vienmēr būs meitene medicīnas māsiņas tērpā. Visu cieņu par garlaicīgāko uzdrīkstēšanos. Es vēl saprstu, ja tā būtu mūķene ar seksīgu apakšveļu, bet, nē, kkādas padomju laiku māsiņas ar sarkanu krustu pierē.
 
 
20 February 2017 @ 10:34 am
 
domāju, ka netālā nākotnē būs gan nemirstība, gan teleportēšanās.
cilvēki būs sadalīti mišungos. es, par provi, varētu pārstāvēt mišungu K-24. un ja man savajadzēsies teleportēties, tad šajā galā mani iesaldēs, bet otrā pusē uzprinterēs no jauna vai izlaidīs no būra analogu eksemplāru, tikai iepūtīs dvēseli. ar nemirstību līdzīgi, pārliks telefona karti jaunā eksemplārā un aiziet.
vēl nākotnē cilvēki dzīvos pazemē, šļūks kā skeletonisti uz tādām riteņotām ragaviņām, ēdīs pupas un sienāžus. satiksies tumsā viesnīcu atzaru istabās, nokniebsies un katrs pa savām durvīm izripos, jo vizuāli neatbildīs smukuma standartiem un gaismā negribēs rādīties (vai gaismas nemaz nebūs, tikai ekrāni). bet es zināšu, ka mišungs C-13 (nosaukums protams būs cēlāks - piem. ugunīgās dizainvardes zvaigznājs) man ir ļoti pa prātam.
 
1 | ...
 
20 February 2017 @ 10:21 am
 
LATVIJAS AVĪZE. Kādu labumu mums var sniegt dažādi koki. Kokiem jātuvojas lēni, jāsasveicinās, jāizsaka savas vēlmes un tad var baudīt enerģiju vai vākt drogas. Vienkāršākais veids, kā kontaktēties ar koku, – tam piespiesties vai pasēdēt zem tā. Koks savas īpašības saglabā arī tad, kad nocirsts, tādēļ sev vēlamā koka izstrādājumu, paliktnīti vai pat dēļa vai zara gabaliņu der turēt vienmēr pa rokai, to apglaudīt.
 
 
20 February 2017 @ 08:30 am
 
Spotifajā ir tāda josla "Friend activity", kur redzams, ko kāds no Feisbuka pazīnām ir pēdējo klausījies. Šodien skatos - Aivars Hermanis klausījies dziesmu "Meitenei kafejnīcā", ko izpilda Igo. 1986. gadā.
 
 
19 February 2017 @ 11:59 pm
Dzīves ideāli  
Dažreiz pār mani līst neizskaidrojams pateicības vilnis, kura laikā es domāju, ka man nekad dzīvē nav bijis pa īstam sūdīgi. Lai gan es atceros reizes, kad domāju, ka viss ir tik sūdīgi, ka vnk nav vērts. Pēdējā laikā gan to ir aizstājis dzīves kā ceļa koncepts. Pilnīgs bezsakars taču! Un man vienmēr ir licies, ka ceļa galā būs kaut kas lielisks :D
 
 
19 February 2017 @ 11:11 pm
.  
beidzot ir bey sandcastles oficiālais video. skaists. if we're gonna heal, let it be glorious.
 
 
Current Music: beyonce - sandcastles
 
 
19 February 2017 @ 10:15 pm
 
manam saldajam puisītim pirms pusnakts paliks gadiņš. šis ir bijis viens absolūti laimīgs bezmiega gads.

viņš (arī šovakar) neiet gulēt, vēl afterpārtijo, apķēris Eiženu.