22 October 2017 @ 01:03 am
 
Tags:
 
 
21 October 2017 @ 10:44 pm
Happy anniversary, motherfucker  
Āāāāāā, cilvēki, es gan jau, protams, uzzinu_priekšpēdējais, bet k/f The Hitman's Bodyguard ir brīnišķīgi brīnišķīga skatāmviela, es pat neatceros, kad pēdējo reizi kaut ko tik ārkārtīgi jestru un izklaidējošu būtu ekrānā raudzījis un viens pats savā nodabā skaļi ķiķinājis. Nē, man te pat nav ko teikt vai komentēt, jo ja es sākšu – es pusi filmas te citātos nocitēšu, ņemiet skatīties pie laiska brīvdienas vakara, thank me later.

Lūk šiem cilvēkiem bija jauno Kingsman jādod rakstīt, nevis!
 
 
Current Mood: Ļ uzlabots
Current Music: -
 
 
21 October 2017 @ 06:52 pm
 
neapdzīvotais nams
putekļu savādās dejas
un mirušās vieglais skūpsts
uz manas domīgās sejas

neapdzīvotais nams
veco avīžu čauksti
un katli pie virtuves sijas
melni un galīgi auksti

neapdzīvotais nams
vēsās un bēdīgās telpas
un cerības tvaiki uz loga
no manas vārīgās elpas

neapdzīvotais nams
neaizkritušie plaksti
joprojām vēl dzīvais dārzs
aiz loga -
un spēcīgie laksti

neapdzīvotais nams
putekļu savadās dejas
un mirušās vieglais skūpsts
uz manas domīgās sejas

/Klāvs Elsbergs/
 
 
21 October 2017 @ 04:22 pm
 
http://brokreacja.pl/ šo pie mums ar var kaut kur nopirkt?
 
 
 
21 October 2017 @ 03:00 pm
 
grāmatu svētki un kebabs iet roku rokā. es pieņemu savu kebaba pasūtāmo dialektu:
- vienu neasu kebab-box - for kid, vienu medium spicy kebabu un vienu spicy kebabu.
- spicy will be very spicy
- thats for my husband, he is spicy
- hahaha

rezultāts )
Tags:
 
 
20 October 2017 @ 06:30 pm
 
Mēs esam inženieri, kas projektē tiltus. Uzceļam vienpadsmit, un, ja pār trijiem no tiem kāds reiz pāriet pāri, mēs sev piespraužam medāli. Ja kāds pēc tam atnāk atpakaļ, mēs izrokam arī upi un izgudrojam tai durvis.

Mēs esam zinātnieki, kas plēš realitāti ārā no vienu jēdzienu važām, lai slēgtu to atkal citos. Analītiķi no tā rada skaitļus un kaļ faktus, kas mudina uzart dialektu, izvilkt kvadrātsakni no bērnības un izbalsot vēlēšanas; un ar brūnu krāsu pārklāt kopš piektā gada degošas muižas parketu, lai mazliet vēlāk tam pāri izritinātu autoetnogrāfisku linoleju. Tas viss ir saistīts, un saite ir haoss.

Mēs esam budžeta dzejnieki, kas dienas pavada vērojot, kā pamalē izplešas laiks un teju nedzirdami tikšķ dusmu granāta — kā atgādinājums, ka četrās sienās nevajag turēties, bet dažkārt četras sienas vajag paturēt sevī. Ja vakarā uznāk zaļais periods, mēs startējam konkursā uz bezmaksas cietuma termiņu.

Mēs esam tie, kas patīk vētrām. Straumes un plūdumi, brāzmas un aukas, šļakatas un šalkas šeit piestāj uzlādēt telefonu. Tajos brīžos mēs steidzam no grūtību klaipa nogriezt arī sev kādu gabaliņu, bet nākamajā dienā vedam atpakaļ aiznestos jumtus un no jauna simetriski sakārtojam laukumā sagrūstītos dambretes kauliņus.

Bet vētras — tās gan mēs paši neesam nekad. Kamēr tilti ir uzbūvēti, vārdi izgrebti, laika pamale sasukāta un galda spēlei ir rezultāts — tas tikai izskatās pēc neizšķirta —, šīspuses ciniskā labestība jau ir izkususi. Kur nu vairs vēju noķersi.
 
 
20 October 2017 @ 05:29 pm
 
Ja nu es par kaut ko lepojos, tad tas ir par šo
 
 
20 October 2017 @ 04:33 pm
Zibu zibu zibsnis  
Labdien Kura no 1a.lv internetveikalā pieejamajām foto zibspuldzēm ir paredzēta fotoaparātam nikon D5600?
 
 
20 October 2017 @ 04:02 pm
televizors, sieviešu šalle  
pārdodu teļļuku (€30) un dzeltenu šalli (cigarešu paciņa)

bilžas )
 
 
20 October 2017 @ 12:16 pm
a sigh of joy  

hahā, šodien notika kaut kas smieklīgs un man likās, ka nekā smieklīgāka par vakardienu nevar būt. īsāksakot, man ir tāda mangō karte, kas vietējais ētalōna ekvivalents. es dažureiz, kad sliņķis vai kavējos, braucu uz darbu ar tramvaju, trīs nieka piečas. pēdējos mēnešus astoņus braucu principā pa zaķi, jo karte bija nokārusies un es par to biju apvainojusies, jo man uz kartes bija 30 mārciņas un slinkums iet to karti mainīt, jo attiecīgais birojs nekad nebija pa ceļam. vakardien mani beidzot pieķēra kontrōle, kas mani absolūti nesatrauca, jo es mierīgi nomētāju muļķi un nekāds sods man nepienācās - karte beigta, es neko nezinu, pati viņu neesmu lauzusi. bet vakardien mums bija darba pusdienas un pa ceļam apukaļ uz biroju es ieskrēju taj' sabtransa ūķī un tiku pie jauna "jētalōna", un manas 30 mārciņas viņiem tur migājās un kartiņtante man viņas pārskaitīja uz jauno karti, kas jauki un patīkami, jo tip free money, ņemot vērā, cik daudz es esmu nobraukusi par zaķi. huļigāns-veiksminieks, varētu teikt, but wait for it.

patinam tātad uz šorītu, kad sprintēju uz tūliņās atejošu čimbuli, nopīkstinu fiksi savu talōnu piečas aparātā un tas uzrāda visnotaļ astronōmisku summu, bet es ielecu čimbulī sevišķi neaizdomājoties, jo agrs rīts un domāju, ka pārskatījos. pie darba, lecot no tramvaja ārā, nopīkstināju karti akaliņ un man gandrīz izsprāga acis no pieres, mincīši - kartiņtante man vakardien uz mangō karti 30+ mārciņu vietā pārskaitījusi 3000 mārciņas [3150.00, ja vēlamies tā pavisam precīzi] lo-hohohō-l. ride free for life, i guess. normāls pižec, es jums teikšu, tante pati uzhakojusi sistēmu, jo vispār maksimums, ko uz mangō kartes var uzskaitīt ira 250 mārciņas. [tā kā gribēju nest tantei apukaļ, jo es nezinu, ko ar šito visu darīt - neviens normāls cilvēks tik daudz nevar nobraukt. vienīgais bōnuss, ka ir starppilsētu autobusi, kas arī šo karti ņem, kas nozīmētu neverending roadtrips. karma, ko tu dari? taisies mani notriekt ar tramvaju?]

 
 
Current Mood: ?
Current Music: Saint Motel - Move
 
 
20 October 2017 @ 11:25 am
 
Diezgan smieklīgi - beibes stāsta par negatīviem gadījumiem savā dzīvē, bet apvainojas džeki. Jā, nu tiešām šausmīgi, ja nevar uzšaut pa pakaļu vai izmest jēlas frāzes, viss, vairs nekādu iespēju flirtēt un aplidot!
 
 
20 October 2017 @ 12:12 pm
Tulkošanas kabīnes īre  
Vai kādam ir pieredze, aptuveni cik izmaksā tulkošanas kabīnes īre (viena divvietīga tulku kabīne) vienai dienai? Gūglē atrodu produkta piedāvātājus, bet nekur nav publiskota cena.
 
1 | ...
 
20 October 2017 @ 08:42 am
 
ap rīgas 25 vidusskolu klīst liels daudzums dzeraju, krieviski aizskar latviesu bērnus, bet policijai ir vienalga, jo paši krievi, viniem galvenais lai 72 sklai maitns nenokrit nozelojami tapec ka rigu parvalda sieri
 
 
20 October 2017 @ 07:31 am
 
notiek arī tā:
mans brālis 2 gadus novalkāja vienas melnas, nedilstošas Reserved bikses (14,- Ls). atdeva man. tad es ar tām staigāju vēl kādus 3 gadus, bieži, līdz izplīsa rāvējs. iešuvu jaunu (5,- Eur) un atdevu dēlam. viņš tās valkā katru dienu jau 3 gadus. un bikses izskatās labi, kā nesen jaunas un joprojām melnas.
un tā - ir bikses ar stāžu uz kurām skatīties ar apbrīnu, jo citas mantas no tā veikala nonēsājas pēc pāris mēnešiem.
 
 
19 October 2017 @ 11:51 pm
Lu-pa-tas  
Beibes, braucu decembra sākumā uz Rīgu, atkal notiek skapja downsize, aizgāja kārtīgs konmari. Ja kko rezervēt, rakstiet komentos, pārējo likšu Andelē. Un tad būs jāiedzer!

https://www.dropbox.com/sh/pnrbru6bjspjgoj/AABj_RQReWL8AIibT2DqKWYHa?dl=0

UPD pieliku vēl dažas lietas. Droši vien līdz prombraukšanai vēl močna patīrīšu, un ielikšu atkal.
 
 
19 October 2017 @ 08:46 pm
Pirmais randiņš  
Kur lai aizved potenciālo rotaļu biedru pirmajā randiņā?

Pirms tējas dzeršanas un sapņainas acīs skatīšanās.Gribas kaut ko padarīt, lai pēc tam sarunas vieglāk raisās.

Paldies par uzmanību!
 
 
19 October 2017 @ 08:07 pm
Paslēpes  
Tā jau mēs esam nabadzīgie zem vidējā, bet mūs vēl apzog. Aizdomas krīt uz apkopēju un/vai naktssargu. Nozaga pat "ēsmas" 50nieku un pēc tam arī novērošanas kameru. Augstākā vadība tikai plāta rokas, neko jau nevarot izdarīt. Redz, daži var izdarīt, bet daži neko nevar. 
 
 
Current Music: alice coltrane - turiya and ramakrishna
 
 
19 October 2017 @ 06:48 pm
 
surf girl )
Tags:
 
 
19 October 2017 @ 04:15 pm
 
"Sveika! Vai vari izlabot smejošo sejinju pie musu bildes? Domaju, ka kljudijies"
(es nekļūdījos)
 
 
19 October 2017 @ 03:36 pm
Ko mēs darījām vecpuišu ballītē  
Lai [info]anonims varētu aprecēties viņam nācās izpildīt trīs pazemes dieva Nekasnepiš sagatavotos uzdevumus.

https://www.youtube.com/watch?v=j2uP5NyCip0

DSCF2355
best picture hosting
 
 
19 October 2017 @ 10:39 am
 
Aizmuka no Montessori.
 
 
18 October 2017 @ 11:06 pm
 
Kādam vajag aviobiļeti Brēmene-Rīga-Brēmene? Bre-rix 15.11, rix-bre 22.11. Par velti, tikai vārds jāmaina loģiskā kārtā.
 
 
18 October 2017 @ 11:05 pm
Dusmu terapija  
Vai zināt kādu, kas Latvijā terapeitiski strādā tieši ar apspiestu dusmu sajušanu / saprašanu / izpaušanu?
 
 
18 October 2017 @ 10:10 pm
Vai ir pieejama Bokas jkdze?  
Sveiki, bebri, sususuri, programmētāji, sliņķi (dzīvnieku suga) un citi zvēri.

Ir (subjektīvi) dažās daļās netīra māja (izlietnes, podi, grīda, nu viss šis te IRL stuffs), ... Vajaga "Bokas kundzi". Kura atbrauc un par (sa)mērīgi lielu samaksu vienk. ņem un iztīra.

Nav ko komentēt te komentos, ja ir laba "Bokas jaunkundze", vai jūties tāds/tāda, kurai savādā kārtā aptrūcies uz šo brīdi darbu, lūc informēt uz qgmr101@gmail.com.

P.S. Mopēds mans, sludinājums reāls, gumijas stiepšana nau, navda bišķi ir, māja tīrāma ir. Rajons: Pierīga. Attieksme: mierīga. Pozitīvas sadarbības rezultātā attiecības var tendēt pārvērsties sistemātiskās.
 
 
Current Mood: geeky
Current Music: J.S. Aurelius - God Sent Us [Brainwave mix 10/03/14] in Dark
 
 
18 October 2017 @ 05:21 pm
 
Es mācījos krievu laikos, kad pederastiem/gejiem nebija nekādu ierobežojumu strādāt skolā. Un skolēniem tas bija diezgan stresaini, dzirdēt visus tos divdomīgos jokus un uzbāšanos. Bet, cik zinu, homoseksuāli ievirzītiem pasniedzējiem joprojām ir atļauts strādāt skolās.
 
 
18 October 2017 @ 03:14 pm
 
biju radio "ģimenes studijā" kā mamma un kritiķe.
Tags:
 
 
18 October 2017 @ 01:17 pm
 
Reinis salaboja beļģu studentei gultu
 
 
18 October 2017 @ 12:24 pm
Mājas pasaules malā  
Uz nedēļu vajadzētu noīrēt māju jūras malā / netālu no jūras. Der arī istaba viesnīcā, vai kaut kas tamlīdzīgs.
Kādam ir padoms, kā šādu ideju īstenot?
Internetus protu, bet tur izraktie varianti ir nedaudz, hm, sālīti. Seši simti par nedēļu šķiet par šerpu. Jeb, esmu smagi atpalicis no realitātes, un šādas cenas ir normālas?
 
 
18 October 2017 @ 07:26 am
sometimes you gotta break a couple of legs to make a leg sandwich  
izgājšnedēļa vienkārši izkūpēja gaisā, izbira caur pirkstiem uz nebūšanu, joprojām elšu, kā esmu noskrējusies. kad krisa dzimpenes un dāvanu plānošana un menedžēšana beidzot bija izbeigusies, tad mēs tās pašas dzimpenes sakarā izbraucām uz peak district, kur rosa vecākiem maza kotedža mazā nekurienē, tāds ļoti sens, pārbūvēts šķūnīt's, un tur mēs pāris dienas kluknējām pie kamīna, stūmām sejā tortes un vietējās džūlijas taisītos sierus, gājām mežā, skrējām pa pļavām, tusnījām pa kalniem, kumarījām saulrietā, apčamdījām vietējo 3000-6000 tūkstošgadīgo hendžu un vispār brīnišķīgi uzdzīvojām. alsō, tā aizvēsturiskā hendža, atšķirībā no fancy-pants stounhendžas, ir visiem pieejama, tikai jāaiziet tur aiz viena šķūnīša, cauri garlaikoti gremojošu aitu aplokam, gar maziņu tūristinformācijas šiltīti un pa vārtiņiem iekšā, un - opā - pagānu dānsflōrs klāt! atpakaļejot nopirku no tiem pašiem fermeriem vistu olas, t.i. paņēmu olas no olu kastes un atstāju viņiem naudu, lauku self-checkout karoč, jo cilvēkus mēs tur nesatikām. citu dāvanu starpā, kriss no manis svētkos dabūja arī poda gaismu, 'cause lol.

vēlāk, ķerot un grābjot cibas, drusku sabēdājos par viskādiem ar seksuālu vardarbību saistītiem cepieniem. man laikam visvairāk sāp, ka dāmas māca viena otrai pareizi dzīvot. mana pieredze rāda, ka no seksuālas vardarbības visvieglāk izvairīties ir tad, ja potenciālais varmāka, kā lai to pasaka, neeksistē. jo realitātē predatōram ir vienalga, kas tev mugurā, kādas tev promiles, cik pulkstens, kāds apgaismojums un kādi laikapstākļi; predatōram ir vienalga [period]. korelācijas visvisādākās var izvilkt no jebkura dibuā, bet kauzāciju tur būs maz, ja vispār. es persōnīgi esmu visnotaļ draņķe-vazaņķe, dzeru un pīpēju, kur gribu, blandos riņķī, kad ienāk prātā un velkos mājup, kad sanāk, bet āgenskalnā, zem maniem logiem, vienurīt izvaroja 70+ gadīgu ōmīti. stipri šaubos, ka viņai būtu bijuši ļoti īsi svārki vai vaļīga morālā stāja, domājat, moš pati kārās kaklā? ar to es gribēju teikt, ka abuse doesn't make sense un ka izvarošanas notikšana vai nenotikšana ir atkarīga tikai no izvarotāja. var jau teikt, ka es dzīvoju vaļīgi un neesmu prātīga, bet es saku, ka es dzīvoju brīvi - tāpat kā pienāktos dzīvot visiem. un viss tas cepiens man atgādināja arī par terōraktiem londōnā, kur viens bariņš pēc terōrakta sāk dzīvot ļoti rātni un uz londōnām vairs nebrauc vispār nekad un citiem arī neiesaka, jo ja nu terōrakts, kamēr otrs, mazāk paranoiskais bariņš, mierīgi turpina ceļot un dzīvot, londōnās pat; momentā, kad detonē bumbu, nevienai no šīm attieksmēm nav nozīmes, tas joprojām var notikt jebkur un ar jebkuru. problēma nav attieksmē vai prevencijas metōdēs, problēma ir vardarbības nesējā/varmākā. nēnu, skaicka var jau nelāpīt iebrukušos griestus un vienkārši dzīvot ķiverē ['cause prevent], pie visa kā jau var pierast, bet vislabāk tomēr būtu ķerties vērsim pie ragiem un runāt un darīt. un runāt par lietu nevis mērīt vienai otras svārku garumu un svērt, cik daudz kādās kompānijās var dzert, un piepisties ar citiem līdzīgi zemas kvalitātes zelta padomiņiem. alsō, ļoti derētu nekautrēties - gan par to runāt, gan arī iet klāt un palīdzēt cilvēkiem, kas izskatās, ka nonākuši aizdomīgā/viņiem neērtā situācijā. ak jā, un #MeToo nu bet protams un lōģiski, 'cause that's the world we live in, pff, jūs vispār pazīstat kādu, kas nav cietis no seksuālas aizskaršanas/vardarbības? people are dirty dirty animals. [that awkward moment when your relative posts #metoo on facebook and you're thinking to yourself that she was raised by a predator and married one, but most probably doesn't have a clue, which is fine, gurrrl, 'cause i got them bastards on my side of the family, too, 'cause life is like a layered cake like that and you never know which layer's gonna be the shit cream]
 
 
Current Mood: livin' like the man i am
Current Music: Temples - Mesmerise <3
 
 
17 October 2017 @ 09:53 pm
 
#metoo (yep, arī resnās un aseksuālās ar to saskaras)
Vispār, diezgan pretīgi, ka tik liela daļa diskusiju šajā jautājumā ir par to, kas tik nav jādara sievietei, lai no tā izvairītos un gandrīz pilnīgi nekas par to, ka kaut kas būtu jāmaina dēlu audzināšanā vai boys will be boys validēšanā.
P.S. Un sievišķo viltībiņu sludinātāji arī var iedzert indi :)
 
1 | ...
 
17 October 2017 @ 06:30 pm
Japāna  
Varbūt kādam ir labi ieteikumi, ko darīt Japānā? Ir mērķis būt Tokijā, Čičibu, Osakā, Narā un Kioto.
 
 
17 October 2017 @ 01:42 pm
Ūdensvads?  
Vai kādam ir zināmi sakarīgi ūdensvadu meistari? Jānovērš bojājums ūdensvada pieslēgumā (zem zemes) un jāierīko kontrolaka. Rīgā.