29 July 2014 @ 06:25 pm
 
It kā tak normāli komentāri, bet uz mailu nenāk.
 
 
Current Mood: Silti
 
 
29 July 2014 @ 06:47 pm
frizieris/-e iekš šīm sienām  
vai te ir kāds frizieris, neatkarīgi no dzimuma, kurš var nogriezt matus?
 
 
29 July 2014 @ 06:21 pm
 
FOCUS. 26 zemās grīdas tramvajos un 150 trolejbusos esošajos monitoros starp citiem klipiem tiek demonstrēts arī video ar informāciju par to, kā jārīkojas, ja transporta līdzeklī atrodas smakojoša persona. Klipā tiek aicināts zvanīt policijai un demonstrēts, ka policija ierodas un smirdošo pasažieri izraida no transporta līdzekļa.
 
 
29 July 2014 @ 04:24 pm
 
no jūsu pašu (cerams, pozitīvās) pieredzes - kuras vietas Jūs ieteiktu apmeklēt Indijā? :)
 
 
29 July 2014 @ 05:05 pm
 
Es kaut kā pēdējā laikā pieņemu nepareizus lēmumus par rīcību saistībā ar laikapstākļiem. Iznācu no pasta, skatījos, ka laikam tūdaļ gāzīs, a rokā man ūdensnedrošs priekšmets. Līdz mājām desmit minūtes ko iet — nav daudz, bet, ja gāziens būs, tas būs spēji un daudz. Paminstinājos pie pasta durvīm, paspēju jau attaisīt iepakojumu un aptaustīt priekšmetu, bet gāziena kā nav, tā nav, tikai dažas lāses. Tā kā sāk drusku stiprāk, bet arī ne visai pārliecinoši. Varbūt tomēr paspētu līdz mājām? Sāku spert soļus nākamā ar pajumti aprīkotā patvēruma virzienā. Paminstinājos tur un raudzījos, kā sāk līt drusku stiprāk, pagaidīju vēl, bet īstā gāziena nebija. Atmetu ar roku un devos lietū. Mājas sasniedzu slapjš, toties atveldzējies un par ikdienības sīkumiem atslābis.
 
 
29 July 2014 @ 03:22 pm
ūdens attīrīšanas sistēma  
Kaut kad drīzumā būs vajadzība privātmājai uzstādīt ūdens attīrīšanas sistēmu. Kur Tu ieteiktu par šādu pasākumu interesēties? (Droši vien būs vajadzīga arī profesionāla konsultācija) Ar kādām izmaksām aptuveni var rēķināties?
Upd.: Labi, izmaksas tātad variē atkarībā no vajadzības. Uzticamu uzņēmumu ieteikumi ir pamatinterese :)
Tags:
 
 
29 July 2014 @ 03:58 pm
muguras masāžas  
varbūt kāds var ieteikt masieri Rīgā (kas arī varētu regulāri darboties) - vajag ārstnieciskās muguras / kakla masāžas / manuālo terapiju. par saprātīgu cenu.
 
 
29 July 2014 @ 04:01 pm
 
izrunājām ar mammu visu zināmo ģimenes koku; kāja uztūkusi; ārā nepiedienīgi līst bet es jau apaļu stundu kavēju mēģi, un es nevaru saņemties braukt ar riteni, lai arī cik plēvēs būtu ietinusies.
 
 
29 July 2014 @ 03:34 pm
Itālijas dienvidi  
Augusta otrajā pusē plānojam 10 dienas pavadīt Itālijā. Sākumā plānojam divas dienas Romā un tad tālāk vēlamies laist uz dienvidu pusi. Ko jūs ieteiktu mums redzēt, apskatīt, apēst, satikt, kur gulēt, kur peldēties, kur pastaigāties.

Intereses: daba, staigāšana, kāpelēšana, peldēšana, vēlamies izmēģināt snorkelēšanu, kajaki, laivas, kuģi, salas, nedaudz pludmales, garšo garšīgi ēst un dzert. Lielajās pilsētās uzturamies tik vien, lai iepirktos, paballētos un apskatīto obligāto tūrisma minimumu.
 
 
 
29 July 2014 @ 01:35 pm
 
Man 20 purninjiem jaadod saldumcienasts.
Ko ar studenta budzetu iesakat uzcept / uzmeistarot?
Pagaajusho reizi sacienaaju ar saldo desu. Visiem patika. Ko shoreiz?
 
 
29 July 2014 @ 01:39 pm
.  
sāp galva un vissirslikti. pirmo reizi manā strādāšanas laikā bija ienākusi pavisam, pavisam lielā vadība pastāstīt, kā ar mums ir problēmas un viss pret mums atduras. juristi esot burta kalpi. ko neteiksi.
Tags:
 
 
29 July 2014 @ 12:58 pm
Gramata "Kad gos smei"  
Labdien! Ļoti vajag H. Lāksonenas grāmatu "Kad gos smei" http://www.apgadsmansards.lv/lv/kad-gos-smei-2/ Esmu izmeklējusies gan Rīgas, gan ārpus Rīgas grāmatnīcās, interneta grāmatnīcās, ibook.lv, izdevniecībā. Varbūt kāds ir ar mieru pārdot savu eksemplāru? Esmu gatava kārtīgi pārmaksāt.
 
 
29 July 2014 @ 11:32 am
VHS  
Meklēju vecās pirātiskās/oriģinālās VHS kasetes ar filmām (vēlams krievu tulkojumu)? Kādam ir nojausma, kur tās visas video nomas nogrūda savu preci?
 
 
29 July 2014 @ 09:39 am
 
 
 
Current Music: dam mantel - we
 
 
29 July 2014 @ 10:01 am
 
gulēju gultā un pēdas virspusē iedzēla lapsene. kā tā var gadīties.
 
 
29 July 2014 @ 09:57 am
 
cilvēks pamodās ap 6. es izdzēru vakar Tabakas namā sagādāto šķīstošās kafijas 1x paciņu un pēc kāda laika atkal aizmigu. cilvēks bija ļoti sadusmots.
 
 
28 July 2014 @ 11:09 pm
 
I Dissolve in order to Enchant
Releasing Receptivity
I seal the Output of Timelessness
With the Spectral tone of Liberation
I am guided by the power of Timelessness
 
 
28 July 2014 @ 10:18 pm
.  
ļoti forši uzrakstīts - Never try to help someone unless they are ready to be helped. kaut kā labi iet pie visām citām pārdomām. vispār, mazāk runāt vajag. tad citus nemācīt ir vēl vieglāk :D to es sev. 

jūzerpikča.. sagribējās. ne jau dēļ dūres. bet dēļ spurainajiem matiem :) 
Tags: , ,
 
 
 
28 July 2014 @ 09:06 pm
 

un izstiept kaklu, lai nesāp
 
 
28 July 2014 @ 08:51 pm
 
nav iemeslu negrimt pesimismā (tieši šādā gramatiskajā izteiksmē)
 
 
28 July 2014 @ 08:26 pm
70.diena.  
Tā kā man atkal ir problēma ar zobu - gudrības zobs laužas ārā un traumē visu apkārtējo - biju spiesta izmantot savu vienīgo brīvdienu, braucot uz Rīgu. Beidzot, kad beigas jau ir tik tuvu, es saprotu, cik stulbi ir ļoti gribēt braukt atpakaļ uz Rīgu. Nē, man tā pilsēta ļoti patīk un ir mīļākā, taču, salīdzinot ar briežiem, tur nekā nav. Nu, labi, mani draugi, bet izrādās mēs lieliski viens bez otra varam iztikt arī nedaudz ilgāk, un muzeji pirmdienās nestrādā. Mani iepriecināja divas sievietes - friziere Irina un kosmetoloģe Anna. Saņēmos vnk aiziet uz vienalga kuru frizētavu. Šoreiz lielisks atgadījums. Tur viss bija tik prasti, bet Irina bija ļoti centīga un perfekti uztvēra, ko vēlos un gala rezultāts ir burvīgs. Vienu brīdi es jau sāku svīst, apsverot viņas šausmīgo gaumi un tās ietekmi uz matu griezumu, bet es to norakstīju uz bailēm iet pie nezināma friziera. Un vēl uz dullo trāpīju pie savas iecienītās kosmetoloģes Annas. Tā nu es skaista bez gala galīgi saskumusi braucu atpakaļ uz briežiem. Pusi ceļa nogulēju, otru pusi centos nedomāt par to sievieti blakus sēdeklī, kuras roka visu laiku berzējās gar manējo. 

Un Rūtiņai vēl joprojām iet lieliski - pirms pāris dienām viņa atklāja jumta kori. Viņa tur izskatījās kā tāds pasaku kaķītis. Ļoti skaists skats un pilnīga drošība. Gan jau kkādi stārķi vai vanagi negribētu Rūtiņu. Šobrīd viņa, ierullējusi ķepiņas, sēž pie atvērtā otrā stāva loga un osta negaisu.

Bet vispār tas ir neticami. Jau 70 dienas. Varētu kkā nosvinēt, bet baigi nāk miegs un rīt atkal jārukā. Kgan ar jaunu frizūru nejauši jau būšu nosvinējusi.
 
 
28 July 2014 @ 08:00 pm
 
izdosies 5 koncertus nospēlēt nākamo trīs nedēļu laikā.
 
 
28 July 2014 @ 06:24 pm
 
 
 
28 July 2014 @ 06:10 pm
 
gribas ēst
 
 
28 July 2014 @ 05:57 pm
 
LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."
 
 
28 July 2014 @ 04:15 pm
spička!  
kāds nav gadījumā kaut kur manījis pārdodamies sērkociņus "Sports"? Ar to zirģeli virsū?
šausmīgi sen neko tādu neesmu redzējusi un nesen bija diskusija vai viņus vispār vēl ražo un, ja ražo, tad kur iegādāties..
droši vien varētu būt kaut kādos mikrorajonu mazajos veicīšos, ne?
 
 
28 July 2014 @ 03:14 pm
 
spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv
 
 
28 July 2014 @ 01:32 pm
Alerģija  
Nekad īsti tādas nav bijušas. Cik ilgā laikā vajadzētu pāriet izsitumiem, kas izskatās, ka ir kādas alerģijas izraisīti? Un vai šo procesu kā var paātrināt?

Tencinu.
 
 
28 July 2014 @ 12:15 pm
 
man ir uzpampusi kreisā kāja. nav naudas un nav kafijas.
 
 
28 July 2014 @ 12:53 pm
.  
man pēdējo pusgadu ir kaut kāda problēma ar neapmierinātām sievietēm. tā ir tā suga, kurām kā ieradums viss ir slikti un par to informē skaļi un emocionāli. visās situācijās tiek parādīti negatīvākie scenāriji un kur pagriežas, tur svēts sašutums. visu laiku man viņas sagadās kaut kur blakus, cik nu tuvu var. un kaitina tā, ka līdz kaulam. protams, tas arī tīri objektīvi nav diez ko iedvesmojoši. bet kaitināt jau var tikai tas, kas pašam iekšā sēž un ar ko nav mierā. tātad pavisam nespēju pieņemt savu ņerkstošo daļu. kura, atzīsim, ir vienmēr bijusi visnotaļ spēcīga. un es jau gana ilgi viņai mēģinu bliezt ar bomi pa galvu, lai aizvācas un tie ieradumi tinās. savā ziņā jau šajā procesā ļoti varētu palīdzēt arī tāds krietns skats no malas par to, kā tas viss izskatās (man nepārtraukti citi dara tā, kā es esmu kādā brīdī darījusi :), tādā kontekstā jau šis ir super. nedaudz mieru dabūju tik ar to, ka pēc gana tiešas pateikšanas, kā tas no malas izskatās, sakaunējos un pēc tam centos izturēties mīļi, jauki un ieinteresēti. kaut kur iekšās laikam sapratu, ka ne jau no labas dzīves cilvēki tādi ir. tāpēc nekāda jēga pret to negatīvo attieksmi iet ar tikpat negatīvu nav, tur var tikai ar mīļumu un ieinteresētību, maigi parādot, ka vispār jau nav nemaz tik slikti. arī sev, kad nu uznāk niķis. būs vien tie personāži jāpieņem, diži daudz jāuzklausa, jāatbalsta un jāapskauj. it may work.
Tags: ,
 
 
Current Music: bruno mars
 
 
28 July 2014 @ 12:38 pm
 
(46)(57) 40 ?