19 April 2018 @ 10:37 pm
 
DELFI. Valsts policija (VP) aizturējusi 1998. gadā dzimušu vīrieti, kurš picas kurjeram acīs iepūtis asaru gāzi un nolaupījis somu ar ēdieniem un dzērieniem. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
 
 
19 April 2018 @ 09:45 pm
 
atrestaurēju kempinga busiņu divu dienu darbs )
Tags:
 
1 | ...
 
19 April 2018 @ 08:36 pm
 
vakar izvadāju ar riteni abus pa skolām, pulciņiem abās Daugavas pusēs, bijām laukā un ceļā no 15:00 līdz 20:00, un tas viņam patika. šodien atriebjas.
 
 
19 April 2018 @ 02:52 pm
Acu ārsts  
Sveiki! Vai varat ieteikt labu acu ārstu centrā, vai Dārzciema tuvumā? Cik aptuveni maksā vizīte?
Paldies!
 
 
19 April 2018 @ 10:34 am
 
Pietiek pašīt! Braukšu uz Finale Ligure uz 10 dienām riteņot, dzert espreso un lieliski izgulēties pēc dragāšanas pa kalniem.
 
1 | ...
 
18 April 2018 @ 05:36 pm
maņas un sajūtas  
Lūdzu, lūdzu atsaucību!

Vai maņu orgāni un sajūtu orgāni ir viens un tas pats? 
Mulsina teikums no psihol. grāmatas, ka sajūtas rodas ikreiz, kad stimuli aktivizē kādu no maņām.
 
 
18 April 2018 @ 04:51 pm
 
Es gribētu dzīvot mežā pie jūras un neko nedarīt. Vai tas ir par daudz prasīts? Un es pat saprotu, ka to panākt nemaz nav tik sarežģīti, kāpēc es to nevaru?

p.s. varbūt bija jāliek komūnā "pajautā"
 
 
17 April 2018 @ 06:47 pm
 
Brno, tātad, ja? Nē nu ko lai tur pastāsta, nav jau tā, ka kāds brauktu uz pilsētu Brno skatīties pilsētu Brno. Lai gan Rollijs vakar tāda pajautā, vai mēs tur to un šito katedrāli redzējām?, ka glīta esot, nē, tā jobana celtne ir kalnā, neviens ne uz mirkli pat neizskatīja iespēju kāpt kalnā tikai tāpēc, lai paskatītos ēku. Mērķis nebija skatīties ēkas, mērķis bija vienkārši atpūsties un kādu laiku nebūt Prāgā.
Dafiga burtu un links, kuru labāk nespiest )
 
 
Current Mood: Gribas būt ārpusē
Current Music: Aesop Rock / Dokken Rules
 
 
17 April 2018 @ 03:54 pm
 
 
 
17 April 2018 @ 09:15 am
 
DELFI. Francija atņems Asadam Goda leģiona ordeni
 
 
16 April 2018 @ 02:18 pm
 
Es jums labprāt kaut ko pastāstītu par Brno, bet nē, es vēl neesmu tam gatavs. Pagaidām es tā visa sakarā varu tikai autistiski šūpoties beņķī un cik iespējams – neko neteikt. Šāda līksmība nebija piedzīvota kopš Bratislavas, un izbrauciena laikā tiešām atskanēja frāze "es gribu uz Bratislavu". Es ceru, ka tas raksturo.

Tā vietā es jums gribu pastāstīt par vilcienu kompāniju RegioJet. Viņi... viņi ir tik apbrīnojami vienkārši un eleganti atrisinājuši biļešu kontroles jautājumu, ka man gribas raudāt no sajūsmas.

Viņi nepārbauda biļetes vispār. Vispār. Nē nu tev tipa ir epasts ar tavu kaut kādu biļetes numuru, bet tas normālos apstākļos vispār nevienu neinteresē.

A kā? A triviāli, tik nenormāli triviāli, pērkot biļeti tev ir uzreiz iedalīts beņķīša numurs, kāpjot iekšā tevi skaļruņos vēlreiz palūdz sēdēt tieši tajā beņķītī kurš tev ir iedalīts. Un tas arī viss, personālam ir plāns ar to, kuri beņķīši ir nopirkti, kuri – brīvi, kurus aizņems Pardubicē, kurus – Brno, un kamēr fiziskais rumpīšu izkārtojums sakrīt ar teorētisko plānu – ar 99.9 % pārliecību var zināt, ka visi šie cilvēki ir legit pasažieri, kaut kādus jautājumus jāsāk uzdot tikai brīdī, kad veidojas nobīdes starp realitāti un teorētisko kārtībiņu.

Un vēl ir sajūta, ka cilvēki pērk RegioJet biļetes tikai tāpēc, lai uzēstu viņu kūkas, tur visi pasūta kūkas, man ir sajūta, ka es kaut ko svarīgu palaidu garām.

Un kaut kad es saņemšos pastāstīt arī par Brno. Varbūt.
 
 
Current Mood: Tik ārkārtīgi negribas strādāt, āāāāāā!
Current Music: Nick Cave & The Bad Seeds / Water's Edge
 
 
16 April 2018 @ 02:27 pm
 
DELFI. Valsts policijā sākts kriminālprocess par gadījumu, kad patlaban nezināmu iemeslu dēļ ģimene no Jūrmalas apbedījusi svešu vīrieti, domādama, ka zemes klēpī gulda savu pēkšņi mirušo tuvinieku.
 
 
16 April 2018 @ 01:57 pm
 
Kur vistuvāk mājām var iegādāties cirkuli? Es mītu netālu no bijušās viesnīcas "Latvija".
 
 
16 April 2018 @ 09:36 am
 
no rīta ceļoties atcerējos, ka esmu parādā vēl kādu rakstu, bet pēc brokastīm jau atkal aizmirsu, kam un par ko.
Tags:
 
 
16 April 2018 @ 09:09 am
 
kuri ir ideālie cimdiņi ravēšanai?
 
 
15 April 2018 @ 09:00 pm
 
DELFI. ASV atsauc vairāk kā 200 miljonu olu pārdošanu
 
 
15 April 2018 @ 07:20 pm
 
Kas ir ar to VPN? Jūs to lietojat? Maksas pakalpojumus vai bezmaksas? Un kādi rezultāti?
 
 
15 April 2018 @ 09:47 am
 
tādu lielu ēdienu kā otro, ko pasniedz restūzī - pusdienas no vairākām sastāvdaļām, nemaz tik bieži nevajag, bet reizi nedēļā vai pat divas to gribas. parasti es ēdu sauju viena ēdiena. tukšu bez nekā - ja tu kaut ko pieliec, tā uzreiz ēdiens pazaudē garšu un jāliek viskas daudz. piemēram - rīsu/auzu/griķu/miežu sauja (100gr.), kad uzvāra un uzbriest ir gana.
vēl, kad vakarā uzkvēlo izsalkums, es domāju par to kā egoismu un padzeros jogu tēju. vai pliku karstu ūdeni.
Tags:
 
 
Current Music: Os Tincoãs - Deixa A Gira Girar (j g b edit)
 
 
15 April 2018 @ 09:08 am
 
ko sēsi - to pļausi!
jā, tikai dažkārt to, ko nezināms sējējs pirms 400 gadiem sēja.
iet zemnieks palladium pastalās un no sētuves pagrābj izsviež sauju maribū lācīšus. gaisā virmo dažāda lieluma želejkonfektes un cietāki gabaliņi (valriekstu frakcijas piem.). pats sējējs/pļāvējs virzās kā kuģis pa vižņiem. soļu ritms izplata viļņus tajā drazā, kas gaisā un norimst pēc 20 metriem.
un tu izmet vienu tumši violetu sveces galu, tas apvienojas ar citu, sadalās, tad pateicoties gravitācijai un magnētismam, pēc laika atgriežas pie tevis. tu tiec bombardēts un vadīts. un nesaproti, uz kuru pusi šprukt, lai izvairītos no atkritumu jūras; var nekustēties, var ķemēt to jūru - ir ko ņemties.
Tags:
 
1 | ...
 
14 April 2018 @ 07:11 pm
 
- Huiņa ēd grīdu
- Šis ir lieliskākais teikums, ko es šodien esmu dzirdējis!
 
 
Current Mood: Brno
 
 
14 April 2018 @ 06:31 pm
dz.d pusdienas ārzemnju draugam  
iesakiet restorānu kas līdzīgs Ozīrisam vai ari kko weird?! (Austra un Istaba ir ciet)
 
 
14 April 2018 @ 06:13 pm
 
kā mēs slimojām? tā, pēc potēm nākamais, kas saslima, bija Eižens. pēc tam Simons, pēc Lieldienām sāku mirt es, un kopš 4fienas ir slims arī Ingmārs, un hoppā! Eižens šodien saslima atkal. liekas ar vēdera vīrusu.

pirmo taureni E esot redzējis melnu, un tada būšot viņa vasara.
 
 
14 April 2018 @ 07:40 am
 
paldies [info]sw par bērnu balli, manējie aizmiga uzreiz pēc pārnākšanas, un mazais nogulēja līdz 7 bez zīšanas pauzēm (vai arī es biju tā noskrējusies pakaļ, ka naktī nebiju pie samaņas barojot)
 
1 | ...
 
13 April 2018 @ 07:46 pm
 
Pa kuru upi Latvijā vislabāk sup'ot, ja vēlos izbaudīt upes ieteku Jūrā? Un pavadīt kādu stundu, ļaujoties straumei, un stundu neuzstājīgi airējot?
 
 
13 April 2018 @ 05:54 pm
atdot parādnieku  
"Parādnieki, kas ilgstoši nemaksā, tiks atdoti parādu piedziņas kompānijai."
 
 
13 April 2018 @ 04:37 pm
 
lai arī vēl ļoti klepoju, šodien jau izlīdu no mājas pildīt pamatpienākumus pret bērniem. un viņi mani ļoti ātri uzilka uz sliedēm, jo ir tik brīnišķīgi. uz nodarbību ieradāmies par agru, un viņi 20 minūtes spēlējās ar zilu plastmasas maisiņu.maisiņš )
Tags:
 
 
13 April 2018 @ 04:14 pm
 
atsāku ēst ar suši. 1 gab, ar lasi.
 
 
Current Music: suši, ēdiens
 
 
13 April 2018 @ 11:03 am
 
Klausos - kas tās par šausmām blakus istabā skan? Vai suns pārslēdzis radio "Klasika" prom? Izrādās, nē, raidījums saucas "Neakadēmiski".
 
 
13 April 2018 @ 09:14 am
 
Lietas, kuras es gribētu zināt par savu suni:
Vai viņam patīk mūzika, kas skan mūždien ieslēgtajā radio "Klasika", es to atstāju skanam arī tad, kad aizeju prom uz visu dienu, nez, viņš ir par to pateicīgs vai arī dusmās griež zobus? Vai varbūt slepus izslēdz radio un ieslēdz atpakaļ īsu brīdi pirms manas pārnākšanas, nu, kad jau kāpnēs dzird manus soļus?
Vēl es gribētu zināt, ko viņš domā, kad es pārnesu pilnu maisu ar suņu barību un pārberu to puscaurspīdīgā plastmasas kastē ar vāku, kas stāv virtuvē zem galda? Viņš taču to redz, nopietnu sejas izteiksmi sēžot līdzās un vērojot šo darbību. Vai viņš domā - redz, cik labi, būs ilgākam laikam, ko ēst, vai arī - nu, kāpēc nevar iebērt visu bļodiņā uzreiz, es taču zināšu, cik daudz un kad man jāēd?
Un tad, kad es ieeju vannas istabā un, piemēram, aizmiegu vannā uz divām stundām, bet viņš nogūlies priekšā vannas istabas durvīm kā tāds bluķītis, vai viņš uztraucas par to, kas ar mani noticis?
Vai arī tad, kad es viņu sodu par sliktu uzvedību - kā tagad, kad es ignorēju viņu un nepievēršu uzmanību, jo viņš aprēja uz ielas cilvēkus faktiski ne par ko - citreiz viņš reaģē, ja kāds strauji maina iešanas virzienu vai apstājas mums aiz muguras, vai iznāk no vārtrūmes, bet tagad viņš aprēja vienu pārāk resnu cilvēku, kurš lēnām un uzmanīgi kāpa lejup pa lieveni, un vienu sievieti, kas gāja garām mūsu mājas ārdurvīm, - vai viņš saprot, ka tas ir sods par agrāku uzvedību, vai arī viņš tagad kaut ko dara nepareizi un tāpēc es esmu ne tāds kā parasti?
 
 
12 April 2018 @ 06:04 pm
 
pēdējās dienās esmu ēdusi tikai savus puņķus
 
 
12 April 2018 @ 02:13 pm
 
DELFI. Vīrietis no veikala cenšas nozagt pangasijas fileju; tiek atbrīvots un zog atkal
 
 
12 April 2018 @ 12:05 pm
 
mans ieguldījums nekustamo īpašumu tirgū - nekritiski laikot visus fb īres sludinājumu komentārus, kuros apņirdz nesamērīgi augstās īres cenas.
 
 
12 April 2018 @ 12:03 pm
 
"Lācim Imanta Ziedoņa dzīvē bijusi nozīmīga loma – tas ir dzejnieka un viņa dzīvesbiedres Ausmas Ziedones-Kantānes [...] rotaļu [...] pirmais varonis."