11 February 2016 @ 10:04 pm
 
Kas man patīk džekos?

Lecīgums! )
Tags:
 
 
11 February 2016 @ 10:28 pm
.  
milzonīgi daudz maiguma, paļaušanās un baudīšanas dejošanā. mur. pat ja šī mācīšanās paļauties uz sevi un dzīvi būtu vienīgais, ko es būtu ieguvusi šo divu gadu laikā (šodien tam jubileja, čin čin), arī tad tas būtu tā vērts. paļaušanās uz to, ka varu tikt galā arī ar nezināmo un varu sev uzticēties, dod ļoti daudz un padara dzīves telpu daudz komfortablāku. un man beidzot sāk izveidoties ilgstošas attiecības ar saviem hobijiem :D
Tags:
 
 
11 February 2016 @ 08:58 pm
glp  
Pastāsti, lūdzu, par savu pieredzi ar 4G internetu no Bite/Tele2/LMT un Godīgas Lietošanas Politiku. Cik bieži tev ir apgriezts internets dēļ FullHD video skatīšanās visu brīvdienu garumā? Vai WOWa spēlēšanas, vai interneta radio klausīšanos, par ko tu esi samaksājis, lai klausītos maksimāli translējamā kvalitātē. Vai par Twitch strīmošanu. Vai par kursa darba videogrāfijā uploadošanu uz Youtube vai failu apmaiņas servisiem. It īpaši, ja tu plašākā apkārtnē nevienam nejauc internetu ar savu lietošanu.
 
 
11 February 2016 @ 04:09 pm
 
gan jau, ka jautājums malts un malts. vajag laptopu vai notebook(?) salona vajadzībām, respektīvi, internets un klausīties interneta radio. lētu un lai bez bremzēšanas var pārvaldīt e-kalendāru. ko varat ieteik?
 
 
11 February 2016 @ 02:17 pm
as perfect as cats  
 
1 | ...
 
11 February 2016 @ 09:37 am
 
man patīk rīti ar Eiženu. viņš ieveļas pie manis gultā, pasaka, ka mīl, un tad runā ar manu vēderu ("lien ārā, bēbulīt, es tev parādīšu multeni par vampīru"). brokastīs ēd tikai olu. kamēr es to vāru un leju sev kafiju, viņš cīnās ar zeķubikšu monstru. pēc tam ilgi sēžam pie galda - viņš spēlējas, es browzēju.
vakariņas ir daudz sarežgītākas, jo viņi ar Ingmāru visu laiku asi diskutē un bļaustās.
 
 
11 February 2016 @ 07:35 am
mp3 mūsdienās  
Kur mūsdienās var dabūt vecos labos mp3?
Interesē piemēram "Dzeguzīte"
 
1 | ...
 
11 February 2016 @ 04:23 am
 
Bāc, cik labi rakstās pie Džeimsa Bonda saundtrekiem. Paeksperimentēsim vēl.
 
 
10 February 2016 @ 11:11 pm
 
Oskars Vaids
 
 
10 February 2016 @ 09:15 pm
Grāmatas  
Sveiki!
Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
Atrašanās vieta Rīgas centrs.
Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
 
 
10 February 2016 @ 06:39 pm
Robežas  
Atceroties bērnu slimnīcas laikus, es atceros tikai šausmas un bēdīgu noskaņojumu. Pirmkārt, tāpēc, ka manā istabiņā pārējās meitenes bija krievietes, un viņas mani, protams, apcēla. Man nebija, kur bēgt, tāpēc lielāko daļu laika es biju savā iedomu pasaulē. Otrkārt, tāpēc, ka mani nāca apskatīt ārsts kopā ar studentiem. Skatījās manas locītavas, bet tik un tā. Tas notika tādā brutālā veidā, kad palātā ienāca bars ar svešiem cilvēkiem, kuri visi uz tevi skatās nomocītām sejām, kamēr ārsts  visu par tevi pastāsta, baksta, atsedz locītavas un beigās vēl pajautā precīzi raksturot savu pašsajūtu. Atceros, es pirmajā reizē nesapratu, kas notiek un sāku raudāt. Treškārt, jo Franc Ferdinad neatbrauca uz Rīgu. Mamma bija sakrājusi naudu un nopirkusi man biļeti un tas bija vienīgais, kā es varēju attaisnot savas ciešanas tajā sūda iestādē, kur man sagrūda pilnīgi nevajadzīgu ķīmiju (pēc pāris gadiem paradigmas mainījās kā tas zinātnē mēdz notikt).

Šo es pavisam nejauši atcerējos, kad man pastāstīja, ka, stājoties dzemdību namā, t.i., kad sieviete jau principā dzemdē, viņai dod parakstīt līgumu, kur viņa piekrīt būt par mācību objektu. Mācības tas ir labi, bet, es domāju, ka pacientam tomēr jābūt tiesībām atteikties no šāda apgrūtinājuma un ārstiem būtu jābūt jaukākiem cilvēkiem (konkrētais stāsts liecina par pretējo). Ķermeņa privātums ir ļoti svarīga lieta, taču šajā jomā paradigmas maiņa notiek ļoti lēnīgi laikam.
 
 
10 February 2016 @ 05:18 pm
 
Dzmedībnams šodien feisbukā lepni raksta: Šodien 23 mūsu speciālistiem ir dubultās ēnas (..) visi "ēnotāji" jau aktīvi rosās dažādās Dzemdību nama nodaļās #Ēnudiena2016

es pajautāju: "bet kā tad ar gripas karantīnu?"

jo jau kopš janv. beigām karājas paziņojums, ka apmeklētaji nedrīkst nākt (max. 1 cilv bez infekcijas pazīmēm, bet bērniem kategoriski aizliegts viesoties...)

komentāra tur vairs nav
 
 
10 February 2016 @ 04:48 pm
Kaķu hronikas  
Olivers šodien pagalmā nomedīja vārītas zivs gabalu. Protams, atnesa man parādīt un bija tik episki lepns, ka staigāja uz pirkstgaliem, vibrējot no murrāšanas. Respektēju viņa pirmo lielo medījumu, kaut arī tas izskatījās pretīgi. Pēc tam Olivers to zivs gabalu apēda. Interesanti, kur mūsu pagalmā pēkšņi gadījās vārītas zivs gabals. Rūtiņa tikmēr atkal ir iekarojusi manu apakšveļas atvilktni. A sad sad situation... Bet, nu, viņa vnm ir bijusi racējkaķītis. Kamēr es te bezgalīgi ilgi slimoju mājās, secināju, ka viņi tomēr ir baigie jaukumiņi. Pirmkārt, jau tāpēc, ka viņi visu laiku ir pozitīvi noskaņoti un grib ar mani tusēt un, otrkārt, tāpēc, ka viņi neko neplēš, ja neskaita istabas augus, un, treškārt, viņi visu par mani zina kā nekā.
 
 
Current Music: jocelyn pook - masked ball
 
1 | ...
 
10 February 2016 @ 02:06 pm
 
Latvijas Pasts beidzot piegādāja lugu, kuras tulkojuma nodošanas termiņš bija 10. janvāris.
 
 
 
10 February 2016 @ 09:38 am
 
bez supervizēšanas, es baigi visko daru viskautkā šķērsām

kinda maybe dažkārt

,ja besiogurums
 
 
10 February 2016 @ 02:19 am
 
bet zini, patiesībā tev vienkārši jābeidz iedomāties un jāsāk domāt par to, kas ir, un kā lai ar to visu tiek galā
 
 
10 February 2016 @ 02:15 am
 
nezinu, bet es tagad mazliet domāšu par sragde. kaut kā drošāk no tā, ka tu kaut kur esi. bet tā, neko nezogot, tikai atomu līmenī
 
 
10 February 2016 @ 02:11 am
 
bail no sevis. tik tālu nu mēs esam. ja mēs būtu tuvāk, nebūtu jābaidās.
un var būt tas viss ir. vēl vairāk saistīts. nekā tu pat gribi iedomāties. y cant u just let it all go. let all the fear be at peace.
 
 
10 February 2016 @ 02:07 am
 
i never thought u will become like that. but i may have feared. will u go all the way down? will u losi it all? will u never just be. clean?
there must be a better way, love.
can't u hear anything. there must be something real.
 
 
10 February 2016 @ 02:01 am
 
mani kaut kā sāk biedēt tas, kā es eju arvien tālāk un dziļāk. nu jau katru dienu. agrāk es vismaz jutu, ka tas kaut ko piesārņo. bet tagad tā ir tikai izdzīvošanas dienišķā deva. un man nav neviena, kam atzīties. te nekas neskaitās. te var visu. tāpat kā tur.
 
 
09 February 2016 @ 10:30 pm
 
The Help (2011)
 
 
09 February 2016 @ 09:44 pm
Lietas  
Nopirku sev jaunu sporta tērpu. Kaut kas šāds ar mani nebija noticis sen, jo daudz mīļākas par firmas tērpiem man liekas krāsainas kokvilnas lupatas. Ne pārāk seksīgu - melnu ar vienu rozā strīpu. Ļoti labi piestāv pie manām oldschool botām. Jā svarīgās lietas, kh. Bet vispār šīsdienas atklājums ir ilgstamības pulkstenis - tikšķ 10 000 gadu, vienam tikšķim atskanot ik pēc gada, nozvanot reizi gadsimtā, izrādot mehānisku baletu reizi tūkstoš gados. Superīgi. Gandrīz tik pat superīgi, cik atpakaļejošais pulkstenis.
 
 
09 February 2016 @ 07:45 pm
 
Ienāk kolēģis: "Is Dean..."
Es: "He's booked on 29th as requested.:
Kolēģis: "No more questions Your Honour!"
 
 
09 February 2016 @ 06:33 pm
 
bet tas vēl nav viss! laukos arī ir tuvākā kaimiņiene, kas oliņas dod, dzērvenītes nes.. viņu sauc Bifelene. un nekā citādi. jo vectēvam viņa pēc tādas izskatās.
 
 
09 February 2016 @ 06:26 pm
 
visu laiku domāju, ka mums ir kaimiņiene uzvārdā Dubultniece. tā viņu vecāmāte sauc, tā es viņu tel. ierakstīju un labi vēl, ka neesmu viņai kādreiz vēstulīti kā Dubultniecei adresējusi, jo - izrādās, neviens nemaz nezina, kā šo draudzīgo kaimiņieni sauc. par "Dubultnieci" vecvecāki iesaukuši tāpēc, ka viņai dubults 6 ir uz dzīvokļa durvīm.
 
 
09 February 2016 @ 06:13 pm
 
Nē, es nevaru nomierināties. Tā dziesma taču lūgtin lūdzas pēc atdzejošanas konkursa.

visi mani čomi ir lopā
un man riebj šis ūķis
vanags pārdozēts
atkal piektdiena pa kāju
mans skatiens tūtā
un lienu atpakaļ tev gultā
 
 
09 February 2016 @ 04:29 pm
 
Russian teacher 'kills friend in heated poetry versus prose argument'

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/russian-teacher-kills-friend-in-heated-poetry-versus-prose-argument-9095784.html
 
1 | ...
 
09 February 2016 @ 03:13 pm
i hate this club.  
All my friends are wasted
And I hate this club
Man, I drink too much.
Another Friday night I wasted
My eyes are black and red
I'm crawling back to your bed

Man kauns, bet šodien smieklīgi patīk šī dziesma, ko izdzirdēju iemīļotajā lielveikalā (jā, pat ne iemīļotajā krogū). Īpaši kauns un smieklīgi tāpēc, ka teksts, ja to pārtulkotu latviešu valodā, skanētu tik truli. Bet konkrētajā kombinācijā — nez kāpēc iedarbojas.

All My Friends
 
 
09 February 2016 @ 08:51 am
aci pret aci, asti pret asti  
šonakt sapnī uzkāpu kalnā, iegāju alā un sakāvos ar jēzu, jo viņš man mēģināja nogriezt un atņemt matus. pēc incidenta vatikāns mani ielūdza uz ballīti, kur plānoja mani iecelt svēto kārtā. mani mati kļuva par vienu no tām kristiešu suvenīrhuiņām kā krusta skabargas vai tostermaizē iecepusies jēzus seja - redzēju lakatotus tantukus, kas manu nogriezto asti liek pie sejas, skūpsta un padod tālāk. pāvestam un kardināliem palūdzu neapkaunot mani ar svētās statusu un apjautājos, vai viņu svēto rakstu sakarā gadienā nesanāk, ka esmu drīzāk antikrists [jo piekāvu dievadēlu]. lai arī sapnis kā normālam egōmanjakam [?], pie sevis nospriedu, ka esmu antikrista statusam krietni par prastu.

vakardien biju uz viena tūringa fanboy prezentāciju, mathematical biology doktōra, precīzāk. man patīk, cik akadēmiķi šeit ir smieklīgi [nepiespiestā un gaumīgā manierē nevis šovmeniski]. atbrauc tāds džeks no oksfordas, krāsainā vestītē, un principā uzstājas ar zinātnisku stand-up'u. un man blakus sēdēja simpātiska angliete, molecular geneticist, kas aizgājusi no zinātnes un tagad vetpraksē ārstē mincīšus :) un sidrs bija pirmās zortes, īsts un garšīgs.
 
 
Current Mood: saulains :)
Current Music: biroja bardaks
 
 
09 February 2016 @ 08:01 am
 
Nu jau gan to cilvēku ir par daudz http://www.delfi.lv/news/arzemes/indija-kritoss-meteorits-nogalina-cilveku.d?id=47040133
 
1 | ...
 
09 February 2016 @ 02:49 am
 
laikam jāievieš kaut kāds savu itāļu sieviešu fetiša tags
 
1 | ...
 
08 February 2016 @ 10:11 pm
 
Eh šīs sanāksmes

Sanāksme nr.1

(Visi cītīgi lasa konvencijas pantu)
-Un kā tas izskatītos?
-Kā sludinājums "pārdodu lētas nieres... vairumā"?

Sanāksme Nr.2

Dienas otrajā pusē eju uz virtuvi pēc ūdens, no sanāksmju teplas atskan satraukts:
-Pieņemsim, ka es pieļurbājies pa nakti braucu no disenes...

Nav brīnums, ka nihiliste vairs nav tik uzkrītoši izdalāma. Nav iespējams.
 
 
Current Music: Rome - Le Vertige Du Vide