02 March 2015 @ 02:42 pm
muita  
pasūtīju dažas bildes no asv, bet nu jau vairāk kā mēnesi nav pienākušas. adrese pareiza, viss bumbās. vai tas varētu būt saistīts ar muitu? summa ir 50 zaļie...
 
 
02 March 2015 @ 02:14 pm
 
No pieredzes- varbūt kāds var ieteikt labu juristu īpašumtiesību, mantojumu jomā? Diezgan ķēpīgs gadījums, gribas tikt pie laba jurista, nevis kur pagadās.
 
 
02 March 2015 @ 11:29 am
pētījumam  
Rakstu bakalaura darbu par vecākiem, kuri ir izvēlējušies atturēties no savu bērnu vakcinēšanas, un ir nepieciešamas intervijas ar pašiem vecākiem. Internetā gan ir pieejams ļoti daudz informācijas, bet tā kā lielā daļa ir par ASV un UK, gribētu uzzināt vairāk tieši Latvijas kontekstā. Līdz ar to būšu ļoti priecīga, ja Rīgā dzīvojošie vecāki - mammas un/vai tēti - kas ir spēruši šo soli, piekristu intervijai, kur pastāstītu par savu pieredzi. Bērnu vecumam un konkrētām potēm nav nozīmes, galvenais, ka vecāki ir apzināti pieņēmuši šādu lēmumu.

Varat pieteikties komentāros vai rakstīt man uz e-pastu: jaanoga@gmail.com

Ja paši neesat ar to saskārušies, bet zināt, kādu, kas ir, būtu tikpat priecīga, ja varētu norādīt sev pazīstamus cilvēkus, kuri labprāt parunātos ar mani. Vecāku anonimitāte, protams, tiks ievērota.
 
 
30 March 2015 @ 10:31 am
 
1,5 kg dažādu kreļļu, pērļu u.tml. izstrādājumu veiklajām rodkdarbniecēm-pērļotājām. Lielākoties koka, kaula, gliemežvaka un 'orientāla rakstura' gatavu, pusgatavu lietiņu un to sastāvdaļu.

kaut ko garšīgu vai 5 Eur
 
 
02 March 2015 @ 09:49 am
ieraudzīju fb un, jā.  
nedēļas iesākumam derēs )
Tags: , ,
 
 
02 March 2015 @ 09:15 am
nodokļi  
Mīļā Ciba,
formēju brīvprātīgo ienākumu deklarāciju EDS un esmu pārsteigta - kā var 2014. gada pārmaksātie nodokļi būt tikai 4,11 jevras, ja ir strādāts visu gadu un nodokļos samaksāts ap 1200? Tajā pašā laikā par 2013. gadu, kurā nopietns darbs man ir bijis tikai 4 mēnešus, man izmaksāja drusku pāri par 100 jevrām.
Tam visam tā ir jābūt, jeb VID mani čakarē?

Update: paldies, viss skaidrs.
 
 
 
01 March 2015 @ 10:14 pm
karikatūras brīvība - brīvības karikatūra  
žurnāla redakcijas noslepkavošanai neesot precedenta (vismaz Rietumvalstīs). aresti, deportācijas, sodīšana ar nāvi - jā, bet tieši slepkavības - nē
 
 
01 March 2015 @ 10:40 pm
 
vispār tikai tagad sapratu, ka Alabama Shakes soliste spēlē trīs hambakeru sg, bet soloģitārists epifona otro šeratonu. man ir tieši tāds pats otrais šeratons un man ir arī trīs hambakeru sg, tiesa gan tas ir citā krāsā un epifona, ne gibsona, bet ko padarīsi.
 
 
01 March 2015 @ 10:35 pm
 
 
 
01 March 2015 @ 10:02 pm
Lapčenoka Pietiks vārdi  
Izrādās šai dziesmai internetā nav vārdu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZNZulu_0Ulw#t=49

Nevaru izšķirt vienas rindiņas beigas un par vienu citu ir nelielas šaubas.

Vai kāds var palīdzēt?

Vai tas ir Imanta Ziedoņa dzejolis, vai arī izņēmuma kārtā viņš uzrakstīja vārdus Paula skumjajām notīm?

Pietiks, ko nu vairs,
mēness jau ir vecs,
sen jau nav tik kaiss
vairs tavs daiļais plecs.

Ko vairs ???
pilnā mēness laiks
sen jau nav tik gaišs
vairs tavs daiļais vaigs.

Sen jau mani ar'
citā vārdā sauc,
pietiks šovakar,
pietiks.

Arī vārds tavs dziest
It kā nav vairs tavs.
Negribās vairs ciest,
negribās vairs gaust.

Cita diena nāk
tevi(s) neaizskars, (?)
tai būs laimīgāks
un vēl labāks vārds.

Sen jau mani ar'
citā vārdā sauc,
pietiks šovakar,
pietiks.


Paldies!
 
 
01 March 2015 @ 07:17 pm
 
iepirku Parīzē nošauto mākslinieku grāmatas, "Mazo neiecietības traktātu" un Parīzes universitāšu mākslas un vēstures profesoru kopīgi veidoto eseju krājumu "Ja karikatūra būtu domāta nopietni"
 
 
01 March 2015 @ 08:08 pm
 
nu būs vai nebūs atentāts pret Putinu vienreiz, sen jau bija laiks

ja nu vienīgi tas jau ir noticis un Putnia vietā ir robots, kuru kontrolē citplanētieši
 
 
01 March 2015 @ 07:50 pm
Baseina piezīmes.  
Rīts bija mega produktīvs, vakars ir galīgi laimīgi saguris. Šī laikam bija labākā baseina reize, jo es jutos ļoti laimīga vēl pirms nokļūšanas ūdenī. Nebija tā, ka tas dzenulis kulties ir kkādas negatīvas vai neidentificētas emocijas. Pat sīkie no tramplīna lidojošie puisīši nespēja mani sarūgtināt. Par novērojumiem. Pēc baseina ir kāda stunda, kad nenormāli gribas ēst. Pilnīgi visu - sākot ar gaļu un beidzot ar saldākajiem saldumiem, vēlams dažādiem. Jā, starpcitu šodien svinu nedēļu, kopš pēdējās reizes, kad nopirku saldumus. Yay! Ir sievietes, kuras pēc baseina nomet visas mantas, trīcošām rokām un atņirgtiem zobiem atlauž vaļā savu skapīti un no somas izrok KKO GARŠĪGU. Tas ir tik mīļi, tā apmierinājuma izteiksme, kas ielīst viņu sejās un vēderos.
 
 
Current Music: tīrkultūra
 
 
01 March 2015 @ 07:10 pm
.  
skatos uz kalendāru un domāju, kur gribēšu saslimt. kakls kņud, iesnas tek un šķaudīt šķaudu, tātad izejas pozīcija pareiza.
 
 
01 March 2015 @ 05:47 pm
 
Nu vareni, vienkārši vareni. 1. marts, visapkārt līksmība, sākas Vēnu pavasaris (jūs svinat?), sākas kalendārais pavasaris, pasaulē plaši atzīmē Kaķu dienu, tiek pucēta māja, vakarā brauc ciemiņi, ar ko vajadzētu tubrālības saskandināt... Bet tā vietā parādās pieaugoši spēcīgas aizdomas, ka nav nekāda iemesla justies šitik jocīgi pēc vakardienas nieka 5 pivcīšiem, nolemju noskaidrot, kāda tad organismam šobrīd apkures temperatūra.

"Bļa", teicu es, ielūkojies grādīzerī.
"39", bezkaislīgi teica grādīzeris.

Pie 39.5 atzinu par saprātīgāku aprīt vienu jibalgīna ripu, nupat laimīgi esam atpakaļ kur sākām, atkal sajūta, ka varētu kalnus gāzt, urā.

Bet vispār šis bija pilnīgi, pilnīgi lieki, man rīt bija plānots atkal uz neredzīgo izstādi aizstaigāt, ehh. Nu neko, dirnēsim pa mājām, jo jā, es esmu no tiem, kuri uzskata, ka visi slimnieki, kas pašaizliecīgi tekalē apkārt un dodas uz darbu, ir pelnījuši pizģuļej pa pakausi, nevis uzslavu. Ne jau viņu dēļ, bet pārējo.
 
 
Current Mood: Eh
 
 
29 March 2015 @ 05:26 pm
 
H&M džinsi 128 cm augumam. Pāris reizes uzspīlēti lielāka izmēra bērnam, lai secinātu, ka tomēr nē, jādod kādam, kam der. Sākot no 2dienas var saņemt Vecrīgā.
 
 
01 March 2015 @ 11:40 am
upgrade everything [around you]  
no londōnas atvedu sev kreklu ar kokaīnu šņaucošu jēzu un pāris tā kā no misenes izvilktas grāmatas, kas brikleinā mētājās zem "free" cedeles. kreklu noskōroju pie sirmā večuka ar bārdu, no kura izgāšgad ap šo laiku nopirku joy division džempi. šoreiz večuks bija iekārtojies citā tirdziņā un tirinājās pie boba mārlija. drusku senils, bet ļoti mīlīgs. grāmatas toties nevarēju visas panest, kuras gribēju kraut mugursomā, jo tā jau bija piekrauta ar vejtrōzes saldumiem [fokin' lauķi, ne, atbrauc un izrij]. paķēru vienu izdevumu ar kāda japāņu fotogrāfa kaķu bildēm un viena britu rakstnieka dzejoļiem par kaķiem. 1972. gads, mind you, pre-lolcat era, mkēj. visu vakaru ar draudziņu deklamējām saviem mincīšiem priekšā un ņirdzām. otra grāmata bija kaut kāds hipsteru izdevums par imagināriem ziemeļamerikas dzīvniekiem, bet pilns jauka ārtvorka. kad pirku jēzuskreklu, večuks caur maisiņu ieraudzīja kaķugrāmatu, tad drusku pašķirstījām bildes un viņš ļoti sapriecājās :)

pēdējā laikā efficiency is my middle name. 5dien uzstādīju kaut kādu uzņēmuma rekordu produktivitātē, priekšniece dienas beigās gandrīz apsēdās. par to es sev uzdāvināju/pagatavoju lielisku vistas zupu ar čili, bēbīškukurūzām un laima sulu. vakardien pieslēdzu telepurķim neierobežotus internetus un nopirku sporta bikses. alsō, pasūtīju internetos matu kopšanas brīnumlīdzekļus, ar ko manas attiecības ar hennu vēlos oficiāli pasludināt par izbeigtām. pēdējoreiz pēc krāsošanas mati sāka stiepties, kas ir ļoti, ļoti slikta zīme. tie ar krāsošanām sabojātie mati pa lielam jau ir nogriezti un tagad esmu apņēmusies tos beidzot arī kopt [normally i can't be arsed]. tomēr jātiek vēl vaļā arī no hennas krāsas, kura man ir par tumšu un nepiestāv. par laimi nāk vasara un zēngalviņa man izskatās ļoti pieņemami, kas ir plāns b, ja nu akaliņ kaut ko salaižu grīstē :)) no nākamās algas jau varētu vajadzēt atļauties atsākt arī kačāšanos [jo varētu beigt sūtīt naudu mammai], jo skeitošanai vēl par aukstu, bet spēciņa vajag. šī ziema ir tik nebeidzami gara, ka es to mēģinu īsināt ar savu iekšējo siltumu un sevis mīlēšanu. un paldies juniversam, ka man to enerģijas rezervju netrūkst.
 
 
Current Mood: pārāk mozš clearly
Current Music: Talk Talk - It's My Life
 
 
01 March 2015 @ 01:32 pm
 
sit un turi pie krūtīm, sit un turi uz galda. Ai bailes, bailes, nāves bailes.

Es negribu rakstīt par darbu.
 
 
01 March 2015 @ 11:32 am
french will be french  
kad pirms gada Lieldienu rītā pēc ilgas slimošanas savā gultā Nikolā klātbūtnē nomira viņa māte, viņš esot izgājis hallē un teicis tēvam: nu viss, beidzās. tēvs esot uzbļāvis: tad aizej pēc maizes, ko tu te stāvi, mums nav maizes pusdienām.
Nikolā teica, ka nespēj šajā brīdī domāt par ēdienu. tad tēvs pats uzlika cepuri un aizgāja uz bulanžēriju pēc svaigas bagetes.
 
 
 
01 March 2015 @ 01:19 am
 
sadziedēju paģiras tikai pašā vakarā ar plānu ķirbja zupiņu un truša stilbiņu sautējumu
 
 
01 March 2015 @ 12:10 am
sen nebija klausīts...  
- šovakars ar Marla Glen -
-
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies
 
 
28 February 2015 @ 12:52 pm
 
Mājas saimnieki vasaras pavada netālu esošajā kempingā, par kuru arī paši rūpējas - uztur kārtībā, iekasē vajadzīgās maksas no citiem atpūtniekiem un sezonas beigās iesniedz atskaites valsts iestādēm. Līdz šim Kima visus datus apkopoja uz papīra un tad sezonas beigās visu skaitīja un taisīja tabulas. Un tad ierados es un atklāju viņai ekseli, hahā! Mums jau ir bijuši vairāki ekseļa seansi, kuru laikā nolienam augšstāvā pie datora un izklaidējamies ar pivot tabulām un grafikiem, kamēr džeki čurn lejā uz dīvāniem un sacenšas, kurš būs labāks dīvānkartupelis.
Ļoti forša sajūta redzot, cik ļoti viņa priecājas par to, ka turpmāk datu apstrāde atskaišu iesniegšanai vai sezonu salīdzināšanai apmeklējumu/ieņēmumu ziņā aizņems daudz, daudz mazāk laika.
Man vēl jāuztaisa neliels manuālis, lai viņai ir, kur ieskatīties, ja kaut kas aizmirstas.
Tags:
 
 
28 February 2015 @ 09:40 pm
 
par daugavas piesārņošanu ar golfa bumbiņām ir kādas sankcijas paredzētas un iespējamā nepatīkamā pisne ar kārtības policiju? ne jau tā ka industriālos apjomos, tā drusciņ, kādas 50.
 
 
28 February 2015 @ 03:39 pm
people of colour, halp  
dāmas un frizieri, sakiet, lūdzu, kurš ir labākais matu balinātājs? interesē visādi zīmoli - arī tādi, kas nav pieejami parastos veikalos, bet dabonami salōnos. vajag pēc iespējas mazāk kaitīgu matu ērkulim. pagaidām ieinteresējis ir keune, bet gribu dzirdēt tautas balsi [arī atsauksmes par to pašu keune'i kaut vai]. paldies!
 
 
28 February 2015 @ 03:53 pm
 
Tā kā Gidons bija saslimis, skatītāju vilšanos kompensēja Martha Argerich. labi kompensēja, tā kompensēja, ka maz nelikās.
 
 
28 February 2015 @ 03:04 pm
 
mammīte vēma šitā te (e tēlo, kā es šorīt vēmu)
nujā, mammīte vakar paķēra par daudz šampīšus Gidona dzimšanas dienā. jo ovācijas un Antiformalističeskij rayok tai bija atrāvušas vaļā delīriskas jautrības kanālu.
 
 
28 February 2015 @ 12:53 pm
 
aplikācija saka: your period will start in 2 days
 
 
28 February 2015 @ 09:12 am
 
Man sāp, Tev sāp, viņam/viņai sāp


Sūrst acis no asarām, bailēm un nepietiekama miega, jo man ir jāstrādā.
 
 
27 February 2015 @ 08:18 pm
 
a jūs esat dzirdējuši, kā menuets dzied tumša nakte, zaļa zāle? https://www.youtube.com/watch?v=BU8ESy2E8f0&app=desktop
pilnīgs pizģets, ar draivotu ģitāras solo, tik kruti
 
 
27 February 2015 @ 08:02 pm
 
Kāds ir vārdam "transgressive" atbilstošs tulkojums?
 
 
27 February 2015 @ 06:38 pm
 
es DIEVINU tos brīžus, kad viņš mani brīdina, ka mani visādos konkrētos veidos ierobežos,
jo es tajos brīžos nesajūtu neko, kam būtu jāpretojas.