27 August 2015 @ 10:13 pm
.  
vēl sešas dienas līdz atvaļinājumam. ja es varētu saņemties un visu laicīgi pabeigt, tad piecas, bet īsti neticas. jo man ir tik ļoti viss pieriebies un apnicis, ka maz ticams milzīgs entuziasma uzplūdums uz 5x10 h. varbūt izgulēšos un tad. vairs pat īsti nezinu, kā lai sevi piespiež kustēt un kko darīt. un, protams, es labāk risinu citu čp, nekā savējos. a bet kādam taču jāsāk domāt par to, ko es tajā porto vispār darīšu un kā gludi tikšu līdz pludmalei un šoreiz it neviens neko manā vietā nedomās. vienbraukšanas spožums un posts.
 
 
Current Music: london grammar
 
 
27 August 2015 @ 02:36 am
Zobupasta.  
Šodien mani aizrāva doma par to, ka ir iespējams pasūtīt, lai tev uztaisa individuālu zobupastu. Viss pārējais bija diez gan neaizraujoši, nu, normāli.
 
 
27 August 2015 @ 02:28 pm
 

Īsi par mūsciema tehnoloģiskajām revolūcijām.

Dienās iemīļotajā piemājas dzertuvē ar plašu un pārliecinošu soli iesoļoja XXI gadsimts: jaunkundzes aiz bāra lepni demonstrēja karšu termināli, šitāds te vot scifi un šaitans tepat mūsu durvju priekšā tagadīt, ko domājies.

Nē nu ko, nopriecājies par minēto faktu, vakar izlēmu izlaist līdz šim obligāto pārgājienu līdz bankomātam un maksāšanas brīdī lepni vilku laukā plastmasas norēķinu līdzekli.

Pēc neskaitāmiem redžektiem visām man pieejamajām kartēm, dejām ar tamtamiem un vūdū rituāliem, meitenes nopūtās un teica "ai, atnes rīt kešā".

 
 
Current Music: We Are Bodies / Capsize
 
 
27 August 2015 @ 02:06 pm
 
atvaļinājums izvērties tik rosīgs, ka, šķiet, vajadzēs atpūtu no atvaļinājuma, gy

in other news - ir neliels autokursu žāksts, ka nevar saprast: a) mest mieru un beigt notriekt naudu, jo nu jau sāk izskatīties pēc melnā cauruma makā tas viss pasākums ar instruktoriem, b) braukt ar mīļotā autiņu un mainīt instruktoru?

Vakar izbraukājāmies uz un pa Jelgavu. Es pie stūres. Abiem veseli nervi un man uz jautājumu "Vai esmu totāla katastrofa?" tika atbildēts, ka galīgi nē, līdz ar to pagaidām palieku pie b) varianta, bet, nu, kaut kā pārāk traumatisks tas viss pasākums...

nu, ko? laiks atkal nodoties saulītes varā, gy
 
 
Current Mood: ;)
 
1 | ...
 
27 August 2015 @ 02:08 pm
 
nu, LABI
 
 
27 August 2015 @ 01:40 pm
Vēlreiz. Lētāk :)  
Atvainojos, ka postoju vēlreiz to pašu. Ļoti gribas atbrīvot vietu plauktā, un tikt vaļā no:

3. King Diamond - The Graveyard 
4. King Diamond - The Spider's Lullabye 
5. King Diamond - Abigail II 
6. King Diamond - House of God 
7. King Diamond - Give Me Your Soul, Please
8. King Diamond - The Puppet Master 
9. Mercyluf Fate - The Bell Witch 
10. Grave Digger - The Grave Digger 
11. Ajatarra - Kalmanto 
12. Saxon - The Very Best Of
13. Scorpions - The Essential 

Katrs 1 Eur
Savulaik pirkti kolekcionēšanas priekam. Visi lieliskā stāvoklī, izmantoti vien pāris reizes.

Ja interesē -->  terra696 [et] inbox.lv
 
1 | ...
 
26 August 2015 @ 11:28 pm
 
rīt naktī ārpus rīgas un latvijas un tad atpakaļ pirmdien vakarā
 
 
26 August 2015 @ 11:23 pm
Ādas rullis  
Kādam patīk vilkt ādu par acīm, apstrādāt, taisīt lielus un mazus pigorus?
Varu piedāvāt pieklājīgu rulli plānas ādas gaišā krāsā. Par kvalitāti nemāku spriest, pati nedarbojos, tāpēc nav vajadzīgs. Pašam jāsavāc Rīgas centrā abiem ērtā laikā.
 
 
26 August 2015 @ 10:51 pm
Daudz.  
Tad, kad reizē jādara daudz lietu, foršu lietu, bet daudz un reizē, un vakaros ir tā mazā paniciņa, kad viss sajucis, un naktīs tas dīvainais miegs, kad domas nebeidz griezties, es saprotu, ka tās ir manas bailes neatdoties lietām. Nav vienmēr viss jāpārzina un jākontrolē, vai ne? Nav vienmēr jāskumst pēc lietām, kuru tev nav, vai ne?

Bija bauda atkal padomāt par akadēmisko medicīnas antro. konferencē -  my 12 points goes to pills of (un)happines and medical pluralism.
 
 
Current Music: lisa gerrard
 
 
26 August 2015 @ 09:44 pm
 
E, liekoties gulēt: "Es sapņošu par cūku pupām. Kā es rīt iešu uz tirgu"
 
 
26 August 2015 @ 09:19 pm
 
Vai kāds no jums pagājušajā svētdienā apmeklēja pasākumu "Neierastā literatūra" Kaņepes Kultūras centrā? Ja atbilde ir apstiprinoša, būtu interesanti dzirdēt jūsu viedokli par to.
 
 
26 August 2015 @ 09:17 pm
Zirdziņi  
Vai ir Rīgā kaut kur ne briesmīgi tālu no centra kāda vietiņa, kur varētu paskatīties uz zirgiem ārtelpās, t.i., puslīdz natūrālos apstākļos, nevis krātiņā vai hiphopa trasē?
 
 
26 August 2015 @ 08:58 pm
 
- gribu uzzīmēt kaut ko smuku
- kas ir smuks?
- cilvēki. lieli cilvēki.
 
 
26 August 2015 @ 04:53 pm
.  
kad man pāriet nogurums vai ļoti piespiež, pasekoju, kas apkārt notiek. ik pa brīdim kādas glābjamas situācijas, kur varu pasist sev pa plecu, ka, nepadomājot tos 3 soļus uz priekšu, mums būtu nepatikšanas. un tad tā iedomājos, kas gan notiek visā tajā laikā, kad es uzlieku mūziku un atslēdzos no visa. kurš ko nepamana un neizdara utt. bēēt - tā joprojām ir katra paša atbildība. darba kontekstā man ir ļoti liels čelendžs tā atbildības saprašana.
.
cik nodomāju, tik aizmirstu ierakstīt. ik pa brīdim sevi kā tādu gražīgu zirgu jāuzved uz ceļa ar jautājumiem "nu, mīļā, ko tev tagad vajag, lai tu justos labi? paēst? pagulēt? kādu telefona zvanu mīļam cilvēkam? pastaigu? kā tu šobrīd vari vislabāk par sevi parūpēties?"
Tags: , ,
 
 
26 August 2015 @ 04:01 pm
Koeljisms  
Visu dienu klusums no klientiem? Uz e-pastiem neatbild, skaipos netrobelējas? Tas nav pamats priekam, tas vienkārši nozīmē, ka viņi ir kaut kur izgājuši un ap pieciem-sešiem visi būs atpakaļ birojā.
 
 
Current Music: ZRNI / Nasleduj kojota
 
 
26 August 2015 @ 03:10 pm
 
DELFI. Rīgā uziet un aptur nelegālu suši ražotni.
 
 
26 August 2015 @ 03:09 pm
 
DELFI. Par uzbraukšanu dievlūdzējai Vecrīgā - septiņu eiro sods.
 
1 | ...
 
26 August 2015 @ 12:45 pm
 
Mēģinu sagūglēt Grundtvig aktuālo katalogu, bet tā izskatās, ka pēdējās aktivitātes tur notikušas 2013. gadā. Vai arī es neprotu atrast? Kur ir pareizā mājaslapa, kur skatīties, kādas haļavas piedāvā?
 
 
26 August 2015 @ 11:42 am
 
Varbūt kādam uzkrājušās, aizņem vietu un nav kur likt divlitru vai pusotra litra stikla burkas? Labprāt tās pievākšu un lietderīgi izlietošu :)
 
 
26 August 2015 @ 10:08 am
 
mazs solis cilvēcei, milzīgs solis man - pēdējā laikā es vairs netaisu drāmas par sīkumiem, neļaujos dusmu izvirdumiem un psihošanai, piemēram, situācijās, kad vēl nesen būtu bļāvusi un mētājusi mantas, teikusi riebeklības un apvainojusies, uz kādu minūti iekšēji sabožos un tad atlaiž (nu labi, dažreiz tomēr arī nopsihoju). Kas ir šī pieklājīgā, nosvērtā jaunkundze un ko viņa dara manā ķermenī?
nēnu man jau patīk, turklāt tas ir noticis pats no sevis, citu ieteikumus mācīties savaldīt savas emocijas neesmu ņēmusi vērā.
Šorīt vēl pēc ilgiem laikiem tiku uz jogu pie I. un vispār laime pilnīga.
 
 
26 August 2015 @ 06:45 am
my milkshake brings all the lactose intolerant to the yard  
ievadam - man darbā ir tāds kolēga ashley, kurš pēc otrās laulības pēkšņi kļuva par karojošu kristieti un varenu otro laulību noliedzēju un aizliedzēju, un ir tāds hiperaktīvs baltais vīrietis uz gadiem 50 vai drusku zem, kurš vienmēr neadekvāti skaļi sveicinās un visiem piepišās ar dīvainu un neatšifrējamu smōltōlku. es katru rītu viņu trollēju pretī nenormālā skaļumā ar viņu sasveicinoties, kas diemžēl ir guvis pretēju efektu un viņš, iespējams, domā, ka mēs vienkārši esam uz viena viļņa. vakardienas saruna virtuvē v stuģiju!:
a: hi, neō, are you christian by any chance?
es: ? uhm, no, not at all
a: oh, but you wrote "god bless you" in my birthday card :)
es: yeah, just being welcoming towards other cultures, i guess
a: that's ok, HE'LL FIND YOU ANYWAY, hahaaa :))))
es: ._.

jo labāk iepazīstu biroja iedzīvotājus, jo garāks aug mans idiōtu saraksts. besī puikas un viņu seksistu joki, kurus čiepiņas izliekas nedzirdam, jo grib ar tiem puikām draudzēties tak jau. aizrādīju tonijam, kad viņš ar vienu citu ne mazāk precētu kolēģi kaut ko tur siekalojās gar vienu zaķi, kas drīzumā tiks pieņemts darbā, un bīdīja diezgan jēlus jokus. bet nu rezultāts jau nebūs pēkšņa cieņa pret sieviešu dzimumu, rezultāts būs izturēšanās pret mani kā pret spitālīgu. un tas otrs kolēģis vēl natālijai pēc tam stāsta, kā raudājis skatoties les miserables un kā zina visas dziesmas no galvas, jo skaisti taču. jo meitenēm taču patīk tādi emocionāli advancēti un izglītoti puikas. tonijs šito arī ir mēģinājis, stāstot man, ka viņš īstenībā ir ļoti jūtīgs cilvēks. nu, sūdīgi tev, dārgais draugs, jo būs jāstrādā plecu pie pleca ar mani [viņš, starp citu, nesen izrādījās man tāds kā priekšnieks, štoļi].

 
 
 
Current Mood: vidējais pirksts
Current Music: Caribou - Can't Do Without You
 
 
26 August 2015 @ 12:02 am
.  
beidzot uzšazamoju to dziesmu, ko vecrīgas akordeonists spēlē, - amēlijas valsis. tur iekšā ir viss. un ielas versija man patīk vislabāk. 
 
 
Current Music: Yann Tiersen - La valse d'amelie (accordion)
 
 
25 August 2015 @ 11:25 pm
 
šodien laukà nebiju. tulkoju izrāžu subtitrus.
 
 
25 August 2015 @ 11:07 pm
 
DELFI. Neskaitāmi pētījumi ir apliecinājuši, ka gulēšana dzimšanas kostīmā ir krietni veselīgāka un pat sniedz organismam vairākus ieguvumus.
 
 
25 August 2015 @ 09:21 pm
Iz sestdienas  
Nu a ko )
 
 
Current Mood: Paguris
 
 
25 August 2015 @ 08:53 pm
 
"Es neesmu pret palīdzību politiskiem bēgļiem, cilvēkiem, kuru dzīvība patiešām ir apdraudēta! Es esmu pret populismu šai jautājumā! Ir jāsaprot arī tas, ka lielākais vairums no šiem bēgļiem ir ekonomiskie imigranti. Un tas jau ir kaut kas pilnīgi cits! Neviens viņiem ar mačeti pakļ nedzenas!"
Alvja The Hermaņa sieva feisbukā
 
 
25 August 2015 @ 04:38 pm
 
Atdodu:

1. Somu ideālā stāvoklī http://i.imgur.com/3rD0c6T.jpg
2. Ādas kurpes 39 izm., valkātas http://i.imgur.com/eJBAk0l.jpg
 
 
25 August 2015 @ 03:31 pm
 
pat nevaru pastāstīt, cik neticami, ka nokārtoju statistiku ar pirmo reizi. un lietus jau uz brīdi beidzies, sauļojos atkal. pēc pagājušās reizes divām stundām apdegu. par spīti tam, ka latvijā katru dienu stundām, stundām dzīvojos saulē.
vakar pilnīgi iemīlējos kursabiedrā. vācu meitene. tādos brīžos man gribas būt vīrietim uz brīdi.
 
 
25 August 2015 @ 12:05 pm
 
/nesen te bija par lampām, bet man vajadzība specifiskāka/

kur par izdevīgu cenu rīgā iegādāties romantiski bezgaumīgas griestu lampas? krāmu bodītes, second handi, šaubīgi mēbeļu veikali?

apmēram šādā stilā:
 
 
25 August 2015 @ 11:49 am
 
 
 
25 August 2015 @ 11:13 am
 
Eiženam dārziņu arī neatradām. agrākais, ko piedāvā, ir martā. nu neko, ies pulciņos.
 
 
25 August 2015 @ 09:12 am
.  
šorīt melns kaķis tā lēni un cēli gāja pāri ielai man priekšā. skaists kaķis.
 
 
24 August 2015 @ 11:07 pm
 
Arben Idrizi (Libri i të qenit), Prishtinë, 2009

130.lpp. * * *

kam frikë për ty, nga ti; ti më
vjen me konkluzione çmendëse;
i kam humbur të gjithka rrugët e mia
e ti më kërkon të jem udhërrëfyesi yt;
me këmbëngulje ma mvesh rolin e huaj;
jam i trishtuar i dhe rebeluar; çfarë
do t´i duhej qenies tënde dashuria ime
po të shuhej dhimbja me dhimbje, do të
digjesha për ty; po të zgjohej buzëqeshja
me buzëqeshje, do të të përkushtohesha;
po ta besoja zotin tënd, asgjë të përbashkët
s'do të kishim; po të më shihje si njeri
të zakonshëm do ta shmangnim
fatalitetin;
kam sall dashuri, oh sall dashuri që mbyt;baidos par tevi, baidos tevis, tu nāc
man klāt pilna/pilns trakām iedomām;
maldos uz visām pusēm,
bet tu gribi, lai rādu tev ceļu;
lieku sev spēlēt svešu lomu;
man gauž, mani knieš; cik vietas
tavā esībā atstāts manai mīlai?
ja sāpi varētu slāpēt ar sāpi, es tevis
sadegtu; ja smaids spētu modināt
smaidu, es ziedotos tev;
ja es ticētu tavam dievam, mums nepaliktu
nekā kopīga; ja tu manī ieraudzītu
vienkārši cilvēku tad mums paietu secen
nenovēršamais;
man ir mīla, ak, tikai mīla, apvij un noslāpē;
 
 
Current Mood: aggravated
 
1 | ...