22 August 2017 @ 10:51 pm
.  
pilnīgs offtopic, bet pārsmējos, lasot - 13 things all men should know about pregnant women
Tags:
 
 
22 August 2017 @ 08:40 pm
 
tikmēr lielās lietas neizturēja un sabruka. nebēdājos. skumstu.

i can't see my love
 
 
22 August 2017 @ 08:37 pm
 
neko skaistāku par sense8 laikam neesmu redzējusi. mūzika. kailums. un tuvība.

all these small things
 
 
22 August 2017 @ 06:18 pm
 
Zināt, kas ir mokoši? Protams, ka zināt. Visi zina.

Bet papildus tam visam, ko zināt jūs, mokoši ir arī tas, ka tev ienāk prātā kaut kāda pilnīgi debīla vietējā ansambļa dziesma, kas ir acīmredzot iezīdusies prātā un pēc ~20 gadiem kā tāds aligators izlīdusi apziņas purva virspusē, atgādinot par savulaik notikušās simboliskās vardarbības sekām. Tu aizej uz jūtūbi pakasīt šo iekaisušo kaunpilno, bet spilgto atmiņu. Tur ir tā dziesma, bet tā skan pilnīgi citādāk! Tu pat izložņā visu tā drausmīgā muzikālā grupējuma diskogrāfiju un secini, ka šī, atrodamā, tātad patiesi ir vienīgā oficiālā versija, kas tur sastopama. Bet tas nav tas! Un tad nu tu klausies To Nepareizo vesiju, kas ir vēl debīlāka nekā tā, kas palikusi tev prātā, apmierinājuma vietā disonanse, te pat nekāds giltī pležar nesanāk, un tu paliec neziņā, vai tavs prāts pa šiem ~20 gadiem tai dziesmai pats ir izveidojis neeksistējošu remiksu, vai arī dziesmas versija, kas tolaik skanēja radio un televīzijā, nemaz netika izdota. Pirmā gadījuma apstiprināšanās būtu interesanta, bet otrs gadījums nozīmētu, ka Nekam Dzīvē Nav Jēgas Un Nekad Vairs Arī Nebūs.
 
 
22 August 2017 @ 05:31 pm
 
nepaguvu laikam ierakstīt, ka Simoniņš ne tikai sit galvu pret sienu, bet arī šantažē vecākus, staigājot ar aizvērtām acīm un saucot "auuu" = es tūlīt tā sasitīšos, ka jūs nožēlosiet.
bet citreiz, kad labs garastāvoklis, viņs apguļas gultā kā pelavu maiss un saka "a-aa, čučss"

atšķirībā no 1 g. vecuma, kad visur grib iet man pie pirksta, 1.5 g. man ļoti patīk. viņš katru dienu saka jaunus vārdus un mācās kādu prasmi. vakara pa abiem ar Eiženu uzvilka Simonam zeķi, šodien laukumiņā prasīja "šūpo".
ja es satieku kādu uz ielas,viņš paziņo "atttā!" un velk mani prom. vai kad nāk ciemiņi. spaida domino kauliņu kā mobilo un saka "aļū!"
 
 
22 August 2017 @ 05:14 pm
Gravējumi  
Dārgā ciba, kur Rīgā, vēlams centra rajonā var smuki iegravēt iniciāļus? Varbūt kādam ir bijusi pieredze ar labu, savu amatu protošu meistaru? Vajadzīgs jau uz sestdienu!
 
 
22 August 2017 @ 04:29 pm
Sejas projekts  
Tags:
 
 
22 August 2017 @ 03:05 pm
 
visugudrā ciba, iesaki, lūdzu, visādas labas un interesantas apskatāmas vietas maršrutā Rīga - Rucava.
(vēlams ārpus Liepājas.)
paldies jau iepriekš!

p.s. nūģiem bez bērniem :)
 
 
22 August 2017 @ 02:39 pm
Masāža  
Kādas skaitās normālas masāžas cenas? Jā, jā, atkarīgs no, bet nu teiksim visa mugura 60 min. Vajadzīgs tīri atslābšanai, jo šobrī liekas, ja nedabūšu kādu nomierinošu fizisku sajūtu, āda saplīsīs gabaliņos no uztraukumiem. Šobrīd īsti nevaru šikot un gribētos vidējo, uz lētāku pusi variantu.

Un vai ir kādas vietas/cilvēki, ko ieteiktu vai tieši otrādi nē? Zinu, ka viens cibiņš arī mūždien uzpeld par šo jautājumu, drīkst atsaukties. :D

Vai arī ja vēl kas piebilstams par tēmu, droši. (Nez varbūt konkrēti masāžu veidi vai tml.)
 
 
22 August 2017 @ 01:37 pm
 
 
1 | ...
 
22 August 2017 @ 01:26 pm
mēbeles  
dīvāns, galds, tv skapītis, vienvietīga gulta )
 
 
22 August 2017 @ 10:36 am
 
Mīļie, labie, padalieties, lūdzu, ar atsauksmēm par Ilūziju muzeju Vecrīgā!
Must see vai nekas īpašs?
Nevaru izšķirties starp muzeju un kādu escape room.
 
 
21 August 2017 @ 07:52 pm
 
braucām uz kapiem spārdīt bumbu, laist ar pulti vadāmo mašīnu un skrituļot, bet pēkšņi no zilām debesīm sāka līt. mēs atdevām Eiženu ar visu pulti un mašīnu Reinim, un ar jaunāko bērnu, kurš mīl ēdienu, aizgājām uz kafejnīcu. neatceros, kad pēdējo reizi biju kafejnīcā, nejūtoties nožēlojami un pat baudot ēdienu. varbūt Briselē, kad bija parādījusies nauda. bet ne ar Ingmāru, jo viņš jau parasti tad pieska'tija bērnu, ja es gāju uz restorānu.
Simonam nav jālūdzas pagaršot - viņš pats stiepjas pretī ēdienam un ēd gan terijaki gaļu, gan zaļas pupiņas un gaileni, tomātu, karamelizētu sīpolu, zupu. vienkārši sēž kā ķipis vismaz 10 min un ēd. protams, pirms tam paskraidījis pa āra terasi, paspēlējies ar pieejamajām mantām, paskatījies multnes, bet ēd. nevis ar asarām acīs piekrīt apēst dažus frī.
 
 
21 August 2017 @ 04:01 pm
love each other undyingly  
vakardien pirmoreiz mūžā biju īstās indiešu kāzās, līdz ar ko šodien diemžēl nevarēju aiziet uz darbu. īsāk sakot, tāda glamūra vēl nekad nebiju redzējusi. darbakolēģis rō bija uzaicinājis visu nodaļu, piepisāmies vienkārši spektakulāri. laulību ceremōnija bija gara un nesaprotama. pie brokastīm ar šeiniju ķiķējām, ka nevar saprast, kura no klātesošajām dāmām ir līgava, jo praktiski visas izskatījās pēc diskōbumbām - visi tie krāšņie sari un to nenormāli skaistās nēsātājas. ceremōnijas sākumā tomēr noskaidrojās, kura ir līgava - viņa ienāca spilgti sarkanā un zeltainā sari, tikpat spilgtu lūpukrāsu un zeltainām rotām no deguna līdz ausij. rō mugurā bija kaut kas neticams un neaprakstāms un galvā sarkans turbāns, no kura priekšpusē karājās pērļu virtenes, kas slēpa viņa seju. pie jostas viņam bija zelta zobens zelta makstī. man priekšā sēdēja indiešu kundzīte oranžā sari, ap plecu apmetusi tumžili zeltainu villaini auseklīšu rakstā :) viss pēc jau ir diezgan miglā tīts, jo alkohōls bija neierobežotā daudzumā. atceros, ka pie bāra man iedeva trīs glāzes prosekō, kuras es 10 sekundes vēlāk uzgāzu sev virsū. kleitas krāsa bija tam ideāli piemērota un principā tas bija patīkami atvēsinoši. aizgāju atkal uz bāru un viņi piedāvāja pienest tās prosekō glāzes man pie galda, bet atnesa pilnas glāzes un vēl pilnu pudeli. viesu bija ap 400, pilnīgs bardaks, bet arī ļoti skaisti un interesanti. pēc pāris dančiem atklāju, ka uz spoguļ-dānsflōra brīnišķīgi redzamas gan manas, gan arī keitas apenes. visām pārējām dāmām bija vai nu garie sari vai garās vakarkleitas un tik apkaunojoši momenti līdz ar to izpalika, lai gan pēc pusspaiņa prosekō arī mani tas vairs pārāk nesatrauca.

pīpētavā man piepisās viens reti pretīgs tips of the classic type of douchebaggery that transcends all races - ar pārlieki atpogātu kreklu, zelta ķēdi un zelta riņķi ausī. no sākuma šeinijam stāstīja, ka "ājā, latvija, zinu tādu", jo viņš jau ar visām tur esot gulējis, protams. kad noķēra mani vienu pašu, tad darīja man zināmu, ka "i want to take you out some time". vairākas reizes viņam pieklājīgi atteicu, līdz ar ko viņš sajuta vajadzību man paskaidrot, ka ne jau uz randiņu, bet vienkārši nopisties, ja tas man būtu pieņemamāk. saņēmis kārtējo atteikumu, viņš, protams, pajautāja, vai gadienā neesmu lesbiete. jo tik skaista un single, tāds kā vīlies, ka pat viņa nauda mani neimpresē. 47 gadi, 2 dēli, kam 15 un 17 gadu, 2 gadus šķīries, intereses: narkōtikas [kokaīns! tikai pats vislabākais!] un ballītes [visu laiku! non-stop!]. iekšēji uz maiņām smējos un vēmu. don't hesitate, dude, kill yourself now.

kāzas bija birmingemā, motociklu muzejā. atpakaļceļā visi gulēja, izņemot taksistu un mani. kad izkāpām mūsu miestā, visi paklīda un es dabūju stiept toniju kalnā, jo viņš murmulēja kaut ko par braukšanu ar mašīnu, lai arī nevarēja pat paiet. tonijs piekrita braukt ar tramvaju tikai tad, ja mēs iesim sadevušies rokās, kas ir viens no viņa stulbajiem, bet nevainīgajiem jokiem, bet, hare rāma, paspēju izrauties no viņa ķetnas taisni momentā, kad uz mūsu pusi rāpoja sadzērusies priekšniece, kura pēc tam vēl minūtes 5 karājās tonijam kaklā. pieskrēja arī šeinijs, lai arī sen bija atvadījies un itkā aizgājis, bet beigās palīdzēja man ielādēt toniju tramvajā. un uz atvadām neveikli palūdza apskāvienu.

šodien bezkaunīgi aizrakstīju uz darbu, ka nebūšu, jo vienkārši nevaru, visi bija ļoti saprotoši. māja ir tukša un klusa, un man ir neierobežots daudzums serjālu. top of the lake ir depresīvi brīnišķīgs un skaists, kā jau jaunzēlande, ideāli piemērots paģirainai pirmdienai, kas alsō iekritusi par mēnešreižu pirmo dienu, kad segapakša ir viss, ko vēlamies. kad pārnāks kriss, es ieiešu dušā un iešu uz jōgu, lai varētu turpināt ne ar vienu nesarunāties.
 
 
Current Mood: piepūšu sevi apukaļ
Current Music: kuššš
 
 
21 August 2017 @ 06:27 pm
Instagram - spiest uz profila bildes?  
Man saka, ka lai instagramā redzētu kaut kādus papildus ierakstus/fotogrāfijas, jānospiež uz attiecīgā lietotāja apaļā profila attēla. Bet man brouzerī nekas nespiežas, tāpat arī, kad ielādēju aplikāciju aifonā, nekas nenotiek.

Vai tā ir kaut kāda android fīča varbūt?

Paldies!
 
 
21 August 2017 @ 06:19 pm
crowdsourcing  
latvijā tuvākajā pusgadā ir kādi crowdsoursinga (un kā to labāk tulkot?) projekti?
 
 
21 August 2017 @ 04:36 pm
Skapja izpārdošana.  
Iepriekš atvainojos, ka fotogrāfēts kūts gaismā ar kartupeli, bet bildes sliktā kvalitāte neietekmē preces kvalitāti, lai arī reklāma apgalvo pretējo. Ja kaut kas ieinteresē, bet šaubies, saki, pārfotogrāfēšu un nosūtīšu privāti.
Cena - 1 Eur, ja komentārā nav norādīts savādāk. Par norādīto drīkst kaulēties. Ja sagadās, ka kādu lietu iekāro vairāki, tiek tam, kas sola vairāk. Nerezervēju.
Saziņa komentāros, vai feita_kleita@inbox.lv

Skapi atver te.

p.s. ņemot vērā manu aizņemtību, lietām pakaļ būs jānāk pašiem jebkurā diennakts laikā, Abrenes ielas / Miera dārza raj. līdz 3dienai un/vai nākamnedēļ.
 
 
21 August 2017 @ 04:05 pm
Sūdi un mēsli  
kādam nav pie rokas etimoloģijas vārdnīca? nevarētu, lūdzu, paskatīties vārdu "mēsli" un "sūdi" izcelsmi un ar to padalīties?

liels paldiesssss
 
 
21 August 2017 @ 01:43 pm
Seja un mati kāzām  
Hei,

Sestdien jāiet uz kāzām, gribas maksimāli lēti, bet skaisti un (pus)profesionāli uzlikt seju un sataisīt matus.
Varbūt kādam ir pārbaudīti tādu cilvēku kontakti, pie kuriem to varētu izdarīt? Piemēram, meitenes, kas vēl mācās vai kas tamlīdzīgs. Uzsvars uz pārbaudītiem. Diemžēl manas paziņas, pie kurām parasti vēršos šādos gadījumos, sestdien no rīta Rīgā nebūs pieejamas. :/

Paldies!
 
 
21 August 2017 @ 12:37 pm
 
Gribēju atklāt teātra biļešu šopinga sezonu ar kaut ko no "JRT pie Dzemdību nama", bet izrādās, ka jauno cenu dēļ tādi lumpeņi kā es pāris gadus šo teātri nevarēs atļauties apmeklēt, apsveicam, Alvi!

(saprotu, ka zāles ietilpība un tml. faktori, bet tāpat bēdīgi)
 
 
20 August 2017 @ 11:42 pm
 
Tags:
 
1 | ...
 
20 August 2017 @ 10:41 pm
Cilvēks dispensers  


 
1 | ...
 
20 August 2017 @ 09:47 pm
 
Eižena svinības bija diezgan epic, bet man episkākais brīdis bija, kad, beržot piepūšamo pili, pamanīju, ka Simoniņš ir jau uz kraujas malas, lai iekristu Zunda kanālā.E: viss bija baigi labi, bet nekas nebija tā, kā es gribēju.

Oh, well!
Tags: ,
 
 
20 August 2017 @ 07:23 pm
jautāju info par vienu namu āgenskalnā  
kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.
 
1 | ...
 
20 August 2017 @ 07:19 pm
vajag info par vienu namu āgenskalnā  
kādam projektam nepieciešama info. āgenskalnā ir nams Zeļļu ielā 17, varbūt šeit nejauši ir kāds, kurš šajā namā mīt, zina cilvēkus, kas tur dzīvo vai saimniekus, kam tas pieder! tad atrakstiet,lūdzu, man uz e-pastu magnolia23@inbox.lv.
vai varbūt kādam ir idejas, kā šādas lietas noskaidro, ja neskaita svešu tā iemītnieku satikšanu.
 
 
20 August 2017 @ 05:16 pm
 
Mūsmājās šodien gan es, gan beļģiete gatavojam rosolu (pseido gan, jo skābētus gurķus un "doktordesu" te nevar atrast).

AH gan pārdod kaut kādus pre-made russian salad, bet tie ir totāli neēdami - viss samalts putrā, kas noslīcināta negaršīgā majonēzē un ar kaut kādu etiķīgu piegrašu.

Jā, auksto zupu un rosolu tagad gatavo arī kādā tālā Kanādas ciemā.

Principā, esmu aukstās zupas un rosola vēstniece ārvalstīs.

Ā, un es tak pat vienreiz mūžā esmu cepusi pīrāgus (tā, ka no a-z) un arī - tikai Kanādā. Jo mājās jau vienmēr izcepa mamma vai vecāmamma.
 
 
20 August 2017 @ 04:10 pm
 
Drīz jābrauc ciemos pie draudzenes, kurai ir trīs sīči un, kā jau parasti, gribas kaut ko aizvest dāvanā.

Neko jau briesmīgi īpašu, tikai kaut kādus tur krutākus flõmīšus, 2 matu sprādzes, nomazgājamos tetovējumu loksni un kaut kādu tur arts & crafts uzlīmju grāmatu - 27 eiro.

Tajā pat dienā pirku sev pretbērnu šaibas sešiem mēnešiem - kopā 19.50 eiro.

Mjā.
 
 
20 August 2017 @ 12:59 pm
Sejas  
Nesen sapnī redzēju Ingunu Sudrabu un pēc tam Ingrīdu Pičukāni. Iespējams, ka tās bija pēdējās lietas mana Fb listē pirms gulētiešanas.
 
 
20 August 2017 @ 12:51 am
 
spilvens filmu skatīšanai un pilnvertīgai audio pieredzei

Tags:
 
 
19 August 2017 @ 08:32 pm
 
Neviens vēl nav pajokojis par Vienotību un Ašera mājas galu?
 
 
19 August 2017 @ 07:25 pm
 
Sveicināti, mednieki un viņu draugi.
Vai kādam no jums nav pieejami lūša kauli? Vai varbūt jums ir sakarīgi ieteikumi, kā tikt pie lūša kauliem? Mednieku forumā diezgan daudzas reizes jāielogojas, lai iepostētu šo jautājumu. SS'kā teorētiski varētu likt sludinājumu, bet es vispirms gribētu pārliecināties, vai tas nebūtu nelegāli vai neiespējami. Man nevajag, lai man kāds speciāli medī dzīvnieku, ja kas. Vienkārši, ja kauli jau ir, vai arī, ja kāds jau taisās lūsi medīt, tad es varētu uz kaut ko pretendēt.

Varat man arī uzrakstīt vēstulīti uz pdhoroskops at gmail.com
 
1 | ...
 
19 August 2017 @ 06:23 pm
 
Ziņās kaut kādi pludmales volejbolisti - džekiem kājās šorti, beibēm kaut kādas bikini trusenes.

Kāds pamatojums? Šorti salien pežās, vai?
 
 
19 August 2017 @ 02:02 pm
Auto elektriķis sestdienā  
Vai zini kādu auto elektriķi, kas man varētu palīdzēt šodien?