25 May 2016 @ 09:06 pm
 
 
 
25 May 2016 @ 09:17 pm
 
KASJAUNS.Skandāls ap Mākslas muzeja kafejnīcas interjeru. Dizainere norobežojas no tur redzamā.
 
 
25 May 2016 @ 08:03 pm
Āda  
Dzīvojot savu mūžam nesasniedzamo ideālu pasaulē, reāli viss sāk šķist bezjēdzīgs. Neredzu jēgu pat runāt, tāpēc tiešām viss nepasakāmais, bet sajūtamais, kļūst par izšķirošo orientieri. Jāspēj piecelties augšā, 13 stundas tas jau vairs nav NORMĀLI. Es ceru, ka Rūtiņai iet labi. Vismaz manā salūzušajā kompī ir fails ar ierakstītu murrāšanu.
 
 
25 May 2016 @ 06:32 pm
.  
pa galvu blandās rindiņas no jimmy carr un brodska. nice mix. un man ir žēl, ka krievu valodu jau esmu piemirsusi un īsti nevarēju nokoncentrēties uz barišņikova lasīšanu, jo acis lipa klāt tekstam [angļu valodā]. bet pēc izrādes tas viņa lasīšanas ritms vēl skanēja iekšā. gribētos audio versijā to visu dabūt un tad, kad gribēsies skumt un domāt pat vecumu, vēl paklausīties. un skatīties uz to lieliski veidoto vīrieti viņa 68 un domāt, ka forši izskatā tiem gadiem, arī ir nice.
 
 
25 May 2016 @ 03:03 pm
Problēmas ar Lattelecom  


Lietoju Lattelecom internetu, ir saslēgts ar TP link rūteri, bet nets nepārtraukti gļuko! Kad ieslēdz torrentos kādu filmu novilkt, tad vispār vairs nav lietojams (Utorrent jau izmēģināts samazināt max apjomu ko tas drīkst izmantot).
Runāju ar Lattelecom, viņi saka, ka vaina esot manā rūterī (ko nesen nopirku, tātad tā darba stāvoklis ok). Saka, ka man vajagot nopirkt rūteri, kas atbalstot 11N klasi, jo tā kas esot šim varot dot tikai max 50mbit ātrumu (kaut gan rakstīts ka 300). Kā tur ir, viedie? Vai tiešām jāpērk citu rūteri? Un šis modelis man šķiet diezgan populārs, vai visiem pārējiem tādas pašas problēmas?

UPD: Gribētos vairāk rast atbildes vai tas tiešām tā var būt, ka vajadzīga 11N klase rūterim un vai citiem ir bijušas tādas pašas problēmas.

Par rūteri precīzāk šeit - http://www.tp-link.com/lk/products/details/cat-9_TL-WR841N.html
 
 
25 May 2016 @ 02:53 pm
Ārējais cietais disks  


Vai kāds nepārdod savu ārējo cieto disku? Vēlams, protams, lētāk un vismaz 2Tb.
 
 
25 May 2016 @ 01:15 pm
 
Dārgā Gūgle. Ja tu lasi šīs rindas, un es zinu, ka tu lasi šīs rindas, man tev ir viens it kā nesarežģīts jautājums.

Bļaķ, KĀ?
 
 
Current Mood: Darba duna
 
 
25 May 2016 @ 02:04 pm
 
Tik lieliski dzīvot iekšpagalmā, ik pa laikam izslēdzu laptopa mūziku, lai paklausītos, kā čivina putni aiz loga. Dažkārt padūdo arī apakšstāva kaimiņu ārā izvestais zīdainītis, tad vispār laime pilnīga.

Un vēl man vakar sen neredzēta paziņa pateica, ka es izskatos atpūtusies - es! atpūtusies!, parasti man ikdienā jautā, kādēļ esmu tik skumja vai dusmīga, vai kaut kas noticis un vai sen neesmu gulējusi. Ikdienā. Kad tiešām esmu nogurusi un nelaimīga, ar mani vispār baidās runāt (jāiet uz kaut kādiem pareizo sejas grimmašu kursiem).
 
 
25 May 2016 @ 10:55 am
Biļetes uz "No zobena saule lēca"  
Jaukie cibiņi! Vakar uzzināju, ka 21. jūnijā Dikļos izrādīs "No zobena saule lēca", un biļetes jau bija izpārdotas. Ja nu tev ir zināms vai nāk ausīs, kur pie divām var tikt, esi draugs un dod ziņu uz viapore pie inbox! Dikti gribas parādīt kaut ko tik lielisku savam mīļākajam ne-latvietim.
 
 
25 May 2016 @ 12:06 am
 
Vai kādam no cibiņiem (vai cibiņdraugiem) nav pieejamas notis klavierēm ar
EmīlDārziņa Melanhōlisko Valsi ?
 
 
25 May 2016 @ 01:37 am
 
Besides, the lottery of my destiny bars me the right of choosing.
 
 
24 May 2016 @ 10:07 pm
people are people and boys will be boys  
uzzināju, ka vincents kādreiz bija meitene, kas mani mazliet pārsteidza. par anju puikas man pateica īsi pirms iepazīstināšanas, līdz ar to nebija iespējas vai vajadzības pašai spekulēt. vincents ar anju ir mājasbiedri un kādu laiku bija arī iesaistījušies viens ar otru attiecībās, bet man nebija ienācis prātā, ka bārdainais vincents kādreiz būtu varējis būt sieviete. kas interesanti, izrādās, ka arī lgbt komūnā diskriminācija nav sveša [es tiešām nezināju] un vincents, kā ieinteresēts biseksuālis, mēdz niekoties ar grinder'i, kas ir geju tinderis, un tur viņu mēdzot diezgan rupji atšūt un lamāt taisni aiz tam, ka viņš ir transgender. bet tas ir mans persōnīgais ideālistes naivums, kas līdz šim bija licis domāt, ka apspiestajiem vajadzētu zināt un kultivēt līdzcietību un toleranci. būtu jau jauki, vai ne.

bet man patīk tā nesaudzīgā atklātība, kas starp mums valda. roudtripa laikā bijām piestājuši atpūsties un, kamēr pārējie puikas aizskrēja pēc kafijas un bulciņām, kriss sēdēja pie stūres un stenēja kamēr es no muguras viņam masēju plecus un spogulī skatījos uz viņa baudkārē pavērto muti un aizvērtajām acīm [un teicu don't worry, i won't tell ross you're actually straight hahā]. man liekas, mēs tur sēdējām un gaidījām veselu mūžību un viņš man tikmēr izstāstīja, kā ziemassvētkos viņa ģimene atradusi viņa vectēva līķi. krisam ir traks onkulis, kurš bija aizbraucis vectēvam pakaļ, lai vestu tradicionālajās z-svētku vakariņās zem eglītes, bet atradis viņa kādas 3 dienas veco [nepārprotami] līķi un meties to glābt, tur masēt sirdi un elpināt. cilvēki mēdz būt tiešām jocīgi, piemēram, iepazinos ar džeku, kas nesen iznācis no cietuma, jo bija sašņaucies kokaīnu un sakodis policistam seju. ross ir tik saudzīgs, ka kādā momentā pa kluso man piedāvāja mašīnā sēdēt priekšā nevis blakus tam džekam, jo es biju palikusi tāda klusa un viņš domāja, ka man varbūt bail. es vienkārši biju bēdīga, jo esmu nodrāzusi savu dēli, kā rezultātā jāmaina pāris detaļas, un smējos par viņa piedāvājumu, lai arī žestu ļoti novērtēju, mani tik sen neviens nav sargājis. bet no džeka man nebija bail, jo viņš no manis ļoti kautrējās un acīmredzami nervozēja, un/vai man varbūt ir salūzis pašsaglabāšanās instinkts.

vispār skatos uz puikām un priecājos, vienkārši par to, ka mīlestība, acīmredzot, vēl kaut kur pastāv. bet tad skatos uz sevi un domāju, ka man vairs nekad nebūs attiecību, jo es nezinu, vai es vēl kādreiz spēšu kādam piekāpties un vai manī pietiktu maiguma sevi kādam atdot. un šajās pārdomās nav vispār nekādu skumju, man nekā netrūkst, man drīzāk kaut kā nemanot ir nobrukušas visas attiecību idejiskās konstrukcijas un es pēkšņi vairs nesaprotu, kāpēc cilvēki to dara un nafig savulaik arī es. tā nav kaut kāda kategōriska nostāja, es vienkārši neatceros. cik dīvaini.
 
 
Current Mood: daudz jautājumu nāk.gadam
Current Music: Kate Bush - Running Up That Hill
 
 
25 May 2016 @ 01:04 am
 
tā kā es ilgi midzināju mazo, Eiženīts aizgāja gulēt ar grāmatiņu - atšķīra atvērumu par skudrām, maigi piespieda vaidziņu un guļ uz tā.
Tags:
 
1 | ...
 
25 May 2016 @ 12:21 am
Iedomāts vuārisms  
Ja man naktīs nenāk miegs, es iedomājos dažādus cilvēkus, kas iet gulēt. Sākumā savā mājā, pēc tam savā ielā, tad nākamajā sānieliņā un tā pamazām es jau no sava rajončika esmu ieklīdusi vēl tālāku cilvēku guļamistabās.


 
 
25 May 2016 @ 12:08 am
Kopš kura laika resnums ir standarts?  
Bija bēdīgi. Pēc pusdienām apēdu divus saldējumus un šokolādes kūku. Pēc tam jutos kā resna un pretīga cūka. Bet darbā man pajautāja, vai es vispār kaut ko ēdot? REPTILIĀŅU SAZVĒRESTĪBA.
 
 
24 May 2016 @ 11:43 pm
 
DELFI. Cilvēka runa, redze, kustību koordinācija, domāšana un izturēšanās ir saistīta ar ārkārtīgi sarežģītām ķīmiskām reakcijām galvas smadzeņu nervu šūnās jeb neironos. Alkoholisko dzērienu sastāvā esošais etilspirts ir neirotoksīns – viela, kas var nopietni bojāt nervu sistēmu. Tā ietekmē informācijas plūsma smadzenēs mainās un smadzeņu darbība tiek traucēta.
 
1 | ...
 
24 May 2016 @ 09:18 pm
vakcinācija  
cibas vecāki,

vai jūs vakcinējat/vakcinējāt savas atvases? Pret kurām kaitēm jā, kurām nē? Vai izvēlējāties komplekso vakcīnu, vai tikai atsevišķas slimības? Vai ievērojāt vakcinēšanas kalendāru?

Paldies
 
 
24 May 2016 @ 06:31 pm
padomu prasās .)  
..kāds cibīšiem ir lielākais neatdotais el kredito`ss ?
hā, domāju tomēr samaksāt tiem ..., tos 5 simtus..
bet no otras puses.. nekā jau man nav - ko viņiem ņemt !
plānoju iegādāties zemes pleķi lv, bet pēc gadiem 2-3 ?!
un tākā strādāju sezonas darbus un šādus tādus citus neoficiālus darbiņus, kas pa ceļam pagadās..
bankas konts miris, zeme, auto nepieder.. šamie var savākt manas caurās zeķes un vellpēdu, ha..
 
 
24 May 2016 @ 04:38 pm
Lūgums atsaukties Facebook lietotājus  
Sveiki,

Šoreiz palīdzība nepieciešama no Facebook lietotājiem.

Es (LU psiholoģijas studente) šobrīd veicu pētījumu, kura ietvaros ļoti svarīgi dzirdēt Facebook lietotāju domas par portāla lietošanu. Ja Tev ir piecas minūtes laika un vēlies palīdzēt, aicinu aizpildīt anketu:

http://goo.gl/forms/6uxs085cgDkf1jX32

P.S. Ļoti novērtēšu katru atbildi, jo vairāk tādēļ, ka ar anketas palīdzību tiek izstrādāta aptauja, kas palīdzēs izprast, ko un kāpēc mēs darām internetā, arī turpmāk.
P.P.S. Atbildes, protams, konfidenciālas un skatītas tikai kopumā
P.P.P.S. Ja rodas kādi jautājumi - priecāšos atbildēt :)

PALDIES!
 
 
24 May 2016 @ 04:27 pm
 
Sveiki!

Vai zinošie cibiņi varētu, lūdzu, palīdzēt šādā jautājumā - kādu mājas internetu izvēlēties?

1.jautājums:
Kuru labāk ņemt? Apsveram TELE2, LMT un Bites kandidatūras. Privātmāja, Lattelecom nav pieejams.
Priecāšos par atsauksmēm, plusiem un mīnusiem.

2.jautājums.
Pašlaik doma ir ņemt no visiem trim netu un izmēģināt pēc fakta.
Attiecīgi - kādi ir tie parametri, kas būtu jāpārbauda?
Esmu dzirdējusi kaut ko par "straumēšanas ātrumiem" un vēl citiem brīnumiem, tā kā būtu pateicīga par kādām instrukcijām, kā labāk veikt salīdzinājumu, lai pēc tam nav jākož pirkstos.


Situācijas apraksts:
neRīga, neliela Latvijas pilsētiņa, bet pilnīgs mežs arī nav
ir brālis, kas mīl pieslēgties visādiem serveriem un "kapāt" visādus brīnumus, piemēram, "konstrastraik global ofensīv"

Paldies un lai izdodas izbaudīt sauli!
 
 
24 May 2016 @ 02:05 pm
Zobu kape  
Kur Rīgā tu taisīji savu zobu nakts kapi un cik par to samaksāji?
Cik ilgi taisīja? Vai, tavuprāt, zobu kapi varētu izņemt kāds cits pacienta vietā, jeb, kad kape gatava, vēl ir kāda darīšana pie zobārsta?
Tags:
 
 
24 May 2016 @ 02:43 pm
 
zemesvēzis ir ēdis! (izgrauzis normālu caurumu burkānā) Mums ir jauns mājdzīvnieks.
 
 
24 May 2016 @ 10:59 am
 
Ja rūtera ip piekļūšanas parole (kas man ir rakstīta uz paša rūtera) tiek norādīta kā nederīga arī pēc tā resetošanas, tad vienīgais veids, kā tikt pie rūtera konfigurācijas, ir sazināties ar provaideri un prasīt viņiem, kas tur par lietu, vai ne?

(Jā, es vadu īsto paroli, vairākkārt pārliecinājos. Ethernet kabeļa man nav.)

Paldies!
 
 
24 May 2016 @ 11:43 am
traki ar tiem Cibas kaķiem :D  
 
 
24 May 2016 @ 10:26 am
 
DELFI. Zināmi 16 šī gada skaistākie Latvijas jaunieši.
 
1 | ...
 
24 May 2016 @ 09:25 am
 
DELFI. Jāteic, ka sievietes patiešām iegulda ārkārtīgi daudz laika, lai izskatītos sakoptas. Vērts piebilst arī to, ka lielākoties sievietes ļoti piedomā pie sava apģērba. Divu sociologu pētījums atklājis, ka sievietēm tomēr ir ļoti labs iemesls, kādēļ tik ilgu laiku vajadzētu pavadīt pie spoguļiem. Kā izrādās, sievietes, kuras izskatam pievērš īpašu vērību, pelna vairāk.
 
 
24 May 2016 @ 09:24 am
 
DELFI. Pašvaldības ar atlaidēm mudina veikt virsapbedījumus.
 
 
24 May 2016 @ 09:21 am
Pagraba vai bēniņu lūku - filmēšanai  
Filmēšanai meklēju pagraba vai bēniņu lūku Rīgā vai tuvā tās apkārtnē. Prasības vienkāršas - dēļu grīda, grīdā lūka. Nepieciešams, lai riņķī ir brīvi savi 7-10 kv.m. kur kameru nolikt un griestu augstums arī kādi 2,50 vismaz. Par to arī maksās.


mans pasts ir tipa75 iekš inbox el vē
 
 
24 May 2016 @ 08:51 am
akumulatora skrūvgriezis Matrix  


Matrix CD 4,8V ; Nelielām ikdienas vajadzībām, akumulators nemaināms. Komplektā ar lādētāju.

Pašsavakāšana no Mūkusalas ielas 3 darba laikā vai no Kalupes ielas vakarā.

Pieteikšanās komentāros, first come first serve.
 
 
24 May 2016 @ 12:13 am
Sīkas nebūšanas pirmdienai raksturīgas  
Šodiena bija ieplānojusi tā, lai man būtu daudz iemeslu atcelt vienu norunātu tikšanos. Taču es iespītējos un neatcēlu. Varbūt tāpēc, ka jau kādas trīs reizes biju to atcēlusi . Tāpēc šķita, tas nu gan ir jānokārto tagad vai nekad. Taču ar apņēmību vien nepietika. Vispirms mani aizkavēja, jo kādam bija nepieciešama mana palīdzība. Tā nu es piezvanīju, ka kavēšu. Nokavēju arī trolejbusu. Nolēmu iet kājām, jo atcerējos, ka man nemaz nav e-talona. Galu galā skrienot nokļūšu galamērķī daudz ātrāk Iespējams, tās bija pārpūles un stresa izraisītas halucinācijas, jo, kad pusceļā izvilku telefonu, lai nosūtītu īsziņu, tas nokrita zemē, izslēdzās un no melnā ekrāna dzirdēju  tādus dzinkstošus smiekliņus. Bet varbūt tā bija tikai džinkstoņa galvā? Vēl tikai trūka, lai no telefona izlidotu sikspārņi un putniņi.  Nekas. Drīz būs atvaļinājums. Un zaudēts telefons pat nešķiet nekas īpaši traģisks. Pat ja vairs nevarēšu klausīties mūziku, kad skrienu.
 
 
23 May 2016 @ 11:15 pm
 
DELFI. Noskaidrojot, kas tad īsti šobrīd ir aktuālākais matiņu kopšanas veids Latvijā, sazinājos ar salona "Vaksācija" meistari Elīnu, kura atzina, ka lielākā daļa latviešu sieviešu izvēlas visu noraut pa nullītēm.
 
 
23 May 2016 @ 11:07 pm
.  
interesanti, ka jimmy carr patika vairāk kā biju domājusi un neērti vai kkā tamlīdzīgi nevienā brīdī nejutos. nav tik slikti ar to humora izjūtu, vēl. (galvā palicis joks par to, ka piedošanu no sievietes ir vieglāk dabūt nekā piekrišanu, protams, tas bija kkādā jokā par seksu :D
Tags:
 
 
23 May 2016 @ 11:02 pm
Agresīvs Windows atjauninājums  
Šodien ieslēdzu datoru un pēkšņi izlec logs ar tekstu: "Jauninājums ir gatavs instalēšanai. Ieplānot uz vēlāku laiku/Sākt jaunināšanu tūlīt". Vēlāks laiks ir turpmākās četras dienas, aizvērt nevar, pēc restarta nepazūd, dārgie Cibas datorcilvēki, kā lai no šī brīnuma tiek vaļā un ko tas nozīmē? Es negribu Windows 10 :( Tas ir kas normāls, vai arī mans dators uzsprāgs pēc akceptēšanas? Vajag gudra padomiņa.