30 April 2016 @ 04:48 pm
Saldēts kalmārs  
Saldēts kalmārs, kuram derīguma termiņš beidzies pirms mēneša - pastāv kādi riski vai lielākoties vēl vajadzētu būt lietojamam?
 
 
30 April 2016 @ 01:59 pm
Vai viegli nomirt?  
Sveiki un atvainojos par tādu drūmu jautājumu sestdienas dienā.

Bet labi, Beļģijā, Šveicē un Oregonas štatā ir eitanāzija. UK lai nemocītos ilgus gadus veģetatīvā stāvoklī teju vienīgā iespēja ir izpildīt Advance Direcive jeb Living Will agri un laicīgi un pateikt, ka tu nu nekādā gadījumā negribēsi, lai tevi atdzīvinā, kad tā stunda nāks. Bet kā ir Latvijā? Nu labi, eitanāzija nav, bet kādas ir iespējas izvairīties no veģetatīviem vai ilgi mocīgiem stāvokļiem -- vai ir kādas līdzīgas Living Will iespējas vismaz?
 
 
30 April 2016 @ 03:57 pm
 
 
 
30 April 2016 @ 03:49 pm
slikta diena piknikam  
 
 
30 April 2016 @ 02:41 pm
 
fakju rīga, fakju satiksme, fakju rati.
40 min sastregumā, piebāztā busā ar svīstošu histēriski bļaujošu. blakus smakojošai bomzei, pēc tam kājās stāvot. es gribēju izvilkt pupu un pabarot, bet uz mani jau tāpat močīja, lai apklusinu, lai braucu ar ratiem, lai neaplipinu utt.
nu kāpēc man vajadzēja atkal ņemt ratus! izkāpu pie saktas, iedevu pupu, ietinos slingā un ir mierīgs kā jērs.
kas tie par sastrēgumiem sestdienas dienas vidū. fakinā moču parāde?
 
 
30 April 2016 @ 01:16 pm
Ewa Axelrad  
 
 
30 April 2016 @ 09:48 am
 
Sāku lasīt Kaimiņa partijas kandidātu motivācijas vēstules. Laikam taču jānoseivo, šie cilvēki taču var kļūt par politiķiem, pēc gadiem trim, pieciem viņi ieņems ministru amatus, vadīs mūsu valsti..

"18 gadu vecumā devos uz Vāciju, lai iegādātos automašīnu un atbraucu no Vācijas ar to pat bez autovadītāja apliecības." (Uģis Āva)

"Esmu rakstījis LTV1, VK, VID, VDI, KNAB, Valsts Policijai, White House, Amerikas Vēstniecībai, Latvijas Prezidentam, gan personīgi, gan caur president.lv, politiķiem, bet rezultāta no tā nav bijis. " (Uģis Āva)

"Manu nesavtīgumu un kopienas, sabiedrības interešu stādīšanu augstāk par individuālajām ambīcijām, apliecina fakts, ka atteicos no Rīgas reģionālās grupas vadīšanas potenciālas iespējas laikā, kad man tas būtu bijis apgrūtinoši." (Nauris Grietēns)

"Šobrīd, tuvojoties 40 gadu vecumam, arvien skaidrāk sāku apzināties savas dzīves mērķus un jēgu. Primāri tā ir vēlme nodzīvot laimīgu un pārtikušu dzīvi ar sev tuviem cilvēkiem vidē, kura ir sakārtota un pēc iespējas harmoniskāka. (Matīss Kaļāns)

"Esmu Artusa sekotājs jau divus gadus, un jau pašā sākumā redzēju, ka viņš ir savādāks, ka viņa interesēs ir pateikt patiesību un izcīnīt taisnīgumu. Tāpēc uzzinot, ka tiks veidota šāda kustība, sapratu, ka es varu arī ar saviem spēkiem viņam palīdzēt, tāpēc arī izveidoju savā novadā grupu, ar kuru arī darbojamies pie dažādiem sev sāpīgiem jautājumiem." (Andis Miglons)

"Pēc talanta esmu analītiķis, pēc izglītības – informācijas sistēmu analītiķis un projektētājs. Šīs sfēras izpaužas jebkurā lietā ar ko es nodarbojos – es analizēju lietas sev apkārt, daru to objektīvi, projektēju risinājumu. Ja es ko uzņemos, daru to labi. Mana darba galvenais raksturojums ir augsta kvalitāte." (Imants Strods)

"Sirdsapziņa. Godaprāts. Cieņa. Taisnīgums. Stingrība. Sievišķība. Mātišķums. Maigums. Sirdsgudrība. Zināšanas. Dziļa mīlestība pret Latviju, Rīgu. Lielākā vērtība – ģimene. Par šo visu arī stāvēšu un kritīšu valstiskā mērogā." (Elīza Rozīte)

"Zinu, ka jūru nevar šķērsot tikai stāvot krastā un skatoties uz ūdeni." (Kristaps Opincāns)
 
 
30 April 2016 @ 07:46 am
 
Šonakt redzēju sapnī dīvainu, jaunu pasauli, kurā cilvēki pirka un pārdeva valodas kļūdas kā tādas cigaretes vai pastmarkas, krāja tās, kolekcionēja, lika plauktā, salīdzināja - tāpēc es saku "kā pastmarkas", turklāt katram bija kaut kāda sava kolekcija, sava gaume vai tēma, tu varēji atšķirties no citiem ar savām dīvainajām, stilīgajām kļūdām, bet "kā cigaretes" tāpēc, ka tās tomēr tika ietotas, tās nebija greznuma priekšmeti vai bildītes albumā, kaut kādā ziņā tās visas izskatījās līdzīgi, bija tādas kā trīsdimensionālas rindiņas, kas karājās gaisā, nu, kā tajās modernajās 3D fimās, kad titri pēkšņi izspraucas no ekrāna un ielien tev taisni sejā, bet tajā pašā laikā katra bija savādāka - cita izcelta boldā, cita smalkā fontā, lai gan, iespējams, tās nemaz nebija kļūdas, bet gluži otrādi - tādas kā pareizības vai sava veida būtības.
 
 
29 April 2016 @ 10:50 pm
 
tētiņš mirst.
un ez viņu tā arī laikam nekad nesamīļošu.
jo nu. prioritātes.
 
 
29 April 2016 @ 10:42 pm
 
DELFI. Aiztur vairākas personas saistībā ar narkotiku apriti
 
 
29 April 2016 @ 05:41 pm
 
E neraudāja potējoties,turējās. bet, iznākot no kabineta, viņam uznāca vēmiens. pēc tam ilgi klusēja, sen tā nebija bijis.
Tags:
 
 
29 April 2016 @ 05:11 pm
.  
šo man parādīja jautrākai 5dienai un, ja jau kungs saka, ka 'es iesaistos, lai būtu Tautai cilvēks, kurš runā kā Tauta, domā kā Tauta un uzklausa kā Tauta', tad man dikti žēl tās mūsu tautas.
Tags: ,
 
 
29 April 2016 @ 04:46 pm
dievišķā cūka  
Cūka ir vispārākā cilvēka pakāpe. Tur rij kā cūka, nosvīdis kā cūka, piedzēries kā cūka, skopā cūka, viltīgā un nekrietnā cūka, krievu cūka un slapjš kā cūka.
Jo tā cilvēks ir kā mūjābele bez dvašas un pases, apaļu mutīti, taisns kā stabule. Tikai pēkšņas iedvesmas rezultātā - luņķīga cūka.
 
 
29 April 2016 @ 10:11 am
algas paaugstinājums angļu stilā  

 priekšniece izsauca uz vienu intimu piecminūti:

- you've probably noticed an increase in your salary. i made a mistake handing in our pay reviews as i'd forgot you've not worked here a full year yet, but the director has already signed the papers and it'd be too much trouble for me to reverse it now. besides, you work well anyway, so i don't really mind you getting that raise. sorry for the mistake, just keep it to yourself.

- lol. i forgive you :)

 
 
Current Mood: 5diena
Current Music: tarkš'n'tarkš'n'neaizveras, kā lai te nenopīpējas lidz nāvei
 
 
29 April 2016 @ 12:11 pm
Elektriskie caurplūdes ūdens sildītāji.  
Esiet tik mīļi un padalieties ar savu vai sev uzticamu cilvēku pieredzi, ja tāda ir, par elektriskajiem caurplūdes ūdens sildītājiem, kas varētu nodrošināt silto ūdeni dušai un izlietnei. Ja iespējams, pieminot konkrētus modeļus. Pamatā interesē divi jautājumi:

1.Vai sasilda ūdeni pietiekamā apmērā arī diezgan salīgiem cilvēkiem?
2.Vai neiedzen tūlītējā bankrotā mērena apjoma siltā ūdens lietotājus - vecpuišus bez visādiem bērniem, suņiem, sievām, zupas terīnēm un citiem bieži mazgājamiem priekšmetiem?
 
 
29 April 2016 @ 11:52 am
lombards  
Sveiki! vai ir kāds cibiņš vai arī kādam cibiņam tuvs draugs/paziņa, kas strādā lombardā? Gribētu uzdot pāris jautājumu viena projekta sakarā!
 
 
29 April 2016 @ 09:47 am
bērnudārzs  
meklēju bērnudārzu, kurš būtu labi pārvaldīts, ar labiem pedagogiem/auklītēm, ne pārāk mežonīgi tālu no baltezera (labāk, ja rīgā, bet nav obligāti), resp, uz centru vai ķengaragu vest negribētu) un kur ir vietas uz doto brīdi.
Ja kāds no jums ko tādu zina, lūdzu, padalieties.
 
 
29 April 2016 @ 07:41 am
 
ā, es taču aizmirsu izstāstīt anekdoti:

Spēlēju pirms nedēļas KKC diseni, ap četriem naktī izeju pagalmā uzsmēķēt, skatos - sēž režisors N. un pīpē. Pienāku klāt un prasu:
- Nu, ko skumsti?
- Es neskumstu. Man vienkārši seja tāda,- viņš atbild.
- Bet ko tad nedejo?
- Ilmār,- viņš saka.- Tu mani jau otrreiz apvaino un pilnīgi ne par ko. No sākuma pasaki, ka es esmu skumjš, un tagad vēl - ka es nedejoju. Es veselas divas dejas dejoju. Tikko.
 
 
29 April 2016 @ 07:35 am
 
DELFI. Nepelnīti pelto pārtikas produktu tops:

Kartupeļi
Olas
Popkorns
Kafija
Asi ēdieni ...
 
1 | ...
 
28 April 2016 @ 09:53 pm
 
šodien atklāju sezonu - baroju laukā. kopumā nonēsāju slingā 3 h. pārtīt ārā roka necēlās. kā to dara - liek uz soliņa? uz poda vāka tualetē?
 
 
28 April 2016 @ 08:18 pm
Liellopa gaļa  
Sveiki Cibiņi,

Nesen pārvācos dzīvot uz lauku apvidu Mālpils pusē, tādēļ aktuāls kļuvis jautājums - kur iegādāties liellopa/aitas/zoss/pīles gaļu. Mālpils, Siguldas un citu apdzīvoto vietu veikali lielākoties "spiež" uz cūkas un vistas gaļu. Varbūt kādam no jums vecāki,radi vai pazīstami nodarbojas lop&putnkopību un pārdod savu produkciju? Liels paldies jau iepriekš par informāciju.
 
 
Current Mood: awake
Current Music: None
 
1 | ...
 
28 April 2016 @ 05:17 pm
Elektroenerģijas tarifi  
Kā svārstās tā "Biržas cena", par kuru Latvenergo konkurents Aeon Energy tirgo elektroenerģiju sirreāli nosauktā tarifa "Mana brīvība" ietvaros?
Pašlaik šī noslēpumainā "Biržas cena" ir gabalu zemāka par visām citām (pat par īpašo piedāvājumu "Dzintariņš senioriem" vai "Gaisma tuneļa galā", kā viņu tur). Ir kaut kur redzami kkādi dati par šo "Biržas cenu" pagātnē? Vai varbūt viņi paši to ciparu katru dienu izdomā?

tl;dr
kur apstīties elektrības biržas cenu ?
 
 
28 April 2016 @ 02:39 pm
publiskās pirtis Rīgā  
Vai kāds var ieteikt labu publisko pirti Rīgā? Kādreiz tak bija, un nevis pārtijam, bet miesai!
(vīriešu) paldies
 
 
28 April 2016 @ 01:23 pm
 
Hello komrādi.
Lūgums pēc ieteikumiem - vēlos izmēģināt roku food photography, bet neko nesaprotu no gaismām. Kāds būtu ieteicamais must have komplektiņš priekš gaismām? Kaut kādi speedlite ar softboksiem? Šobrīd esmu pat bez nopietnas zibspuldzes. Bildēju ar Sony A65.
 
 
28 April 2016 @ 01:13 pm
Kur ziedot Cēsīs?  
Iesakiet iestādi/organizāciju Cēsīs vai Cēsu tuvumā, kas pieņem apģērba/apavu/sadzīves priekšmetu ziedojumus.
Sarkanais krusts nav variants. Paldies!
 
 
28 April 2016 @ 09:49 am
we ain't got no irony deficiency  

1) izmetu ziemas mēteli naher un beidzot uzsniga;

2) priecīgi iegāzos pie jaunā homōdzīvokļbiedra nosvinēt ievākšanos ar prosekō. uzzināju, ka mans gejdārs joprojām ir salūzis un dzīvokļbiedrs nav gejs, esmu diezgan vīlusies;

3) no rīta rāpoju uz vannāistabu pildīt grūtniecības testu, jo esmu paranoidāla sniegpārsliņa ar bagātu iztēli un nojukušu ciklu. tātad, tūliņās pildīšu testu un konstatēju, ka sākušās mēnešreizes, fak jess.

vēl es nesen traumēju savus gejdraudziņus ar šo brīnišķīgo dziesmu un nemazāk foršo klipu [pec kā man uzlikts bans dīdžejošanā, 'cause too much vagina].

 
 
Current Mood: :)
Current Music: birojtarkšķi
 
 
28 April 2016 @ 11:13 am
Kaulu lauzējs  
Kur Rīgā atrodami speciālisti, kas nodarbojas ar kaulu bīdīšanu? Tie, kas chiropractor angliski; bet masiere teica, ka Latvijā to mēdzot darīt dažādi speciālisti - manuālie terapeiti, daži neirologi, fizioterapeiti. Gribu zināt kādu konkrētu.

upd: Liels paldies, izrādās - ir pat izvēles iespējas!
 
 
28 April 2016 @ 10:08 am
 
Kartupelim rīklē kartupelis. Jāizveseļojas asap.
 
 
28 April 2016 @ 08:58 am
 
DELFI. Onkulītis pie Vanšu tilta pūlas veikt neiedomājamu manevru.
 
 
28 April 2016 @ 07:49 am
Maijet  
Mums te izvērsies strīds par spamošanu. Ir vajadzība regulāri izsūtīt mailus 200-1000 adresātiem.
Sakiet lūdzu, kas mazāk čakarē karmu un domēna reputāciju - sūtīšana no sava servera, vai caur Maijet?
 
 
28 April 2016 @ 01:20 am
 
 
 
Current Music: max richter
 
 
28 April 2016 @ 01:18 am
 
DELFI. LNT skatītājus turpmāk priecēs ļoti izskatīga laika ziņu meitene.
 
 
27 April 2016 @ 11:16 pm
 
Nevaru atcerēties, vai jebkad esmu pārvarējusi slinkumu, lai uztaisītu jaunu žurnālu tikai tāpēc, lai iekomentētu kādam, kas mani ir nobanojis.