29 July 2015 @ 07:12 am
 
apbrīnojami - nesmird. un gaismā arī nevizinās putekļu mākoņi, par kuriem es sevi visu mēnesi mēģināju pārliecināt, ka tā ir norma. deguns nav 'aizlikts', tā ka tas nebija gļuks.
 
 
28 July 2015 @ 05:14 pm
 
Politiskākais aukstākās domas sortāls Latvijā jau atkal par to, ka pareizajiem būvniekiem vajag telpu.
Un plikdirsainie mākslinieki, kuri pateiks jebko, ja vien būs cerība, ka viņu garadarbs reiz karāsies uz nagliņas pie sienas.

Un karāsies jau ar' - pareizajā mājā par pareizo mākslinieci, kura atbalsta būvniekiem vajag telpu iniciatīvu.

"Čau, kā iet? Klau, iedosim tev personālizstādi, bet tu tikai papūt mūsu stabulītē, labi?"
 
 
28 July 2015 @ 03:50 pm
 

Kalnu krāsas )
Tags: ,
 
 
28 July 2015 @ 09:36 pm
 
sižets par tiem, kas mums uzlika lāstu:
http://tvplay.skaties.lv/play/640786
 
 
28 July 2015 @ 08:58 pm
13. gadsimta sinkrētisms  
Vai kāds nav uzdūries plašākam aprakstam par to, kā Zobenbrāļu ordeņa bruņinieki pēc kaujas ziedoja zirgus un ieročus? Kādas analoģijas citur Eiropā šajā laikā? Fakts ir minēts Atskaņu hronikā, bet interesē detalizētāks apraksts..
Tags:
 
 
28 July 2015 @ 08:40 pm
 
 
 
28 July 2015 @ 07:44 pm
 
istaba bez gultas ir perfekta
 
 
28 July 2015 @ 07:40 pm
 
nolikām lejā pie miskastēm matraci, bomžiem būs seksadroms.
 
 
28 July 2015 @ 06:59 pm
bio skruļļi - ilgviļņi  
meklēju pieredzi un atsauksmes saistībā ar dabīgajiem/bio ilgviļņiem! Kādas domas? Patīk/nepatīk? Nenožēlojiet? CIk maksā? Kurā vietā Rīgā vislabāk TO darīt?
 
 
28 July 2015 @ 04:59 pm
 
Vergilijs vai Vergīlijs?
 
 
28 July 2015 @ 03:21 pm
 
Telefons gādīgi pārlaboja bšt par všt.
 
 
Current Music: Elbow / Honey Sun
 
 
28 July 2015 @ 11:15 am
Gari mati, īss prāts  
Kur Rīgā ir iespējams iegādāties normālas, kvalitatīvas matadatas? Tādas, kurām, atšķirībā no Drogās/ Rimi/ whatever nopērkamajām, nenāk nost krāsa, nenāk nost aizsargbumbiņas un kuras vispār ir cienījams, viengabalains priekšmets?
Tags:
 
 
28 July 2015 @ 10:52 am
Bet nu jau kādu laiku dzīvoju sajūtā, ka ar mani nekas vairs neatgadās  
Bet šonakt bija tik labs sapnis, man bija ļoti skaista balss, turklāt es biju sacerējusi tik lieliskus skaņdarbus. Vienīgi es nelaikā pamodos dīvainu skaņu dēļ, tā nu neredzēju un nepiedzīvoju savu uzstāšanos.
Njā, kas tā par dauzīšanos virtuvē? Varētu būtu kaķi, varbūt kāds atkal kaut kur ir iesprūdis. Liels bija mans pārsteigums, ieraugot virtuvē lielu melnu putnu, kuru acīgi vēro divi četrkāji. Vārna bezcerīgi sitās pret stiklu, bet ieraugot mani, vispār apjuka un sāka planēt pa virtuvi, ik pa laikam nosēžoties uz augšējiem plauktiem. Tad nu sāku rīkoties, aiznesu abus apjukušos kaķus uz istabu (tik apjukuši, ka neskrāpējās, bija sajūta, ka nesu pūkainus mincīšus, nevis plēsējus), atrāvu līdz galam vaļā logu (nav ne jausmas, kā pa tik mazu spraugu putns tika iekšā). Taču pirms aizlidošanas vārna izlēma izmantot iespēju vēl pakavēties virtuvē, lepni pastaigājās pa divkāju mitekli kā tāda antropoloģe. Varbūt izvērtēja, vai atvērtais logs nav lamatas. Nolēmu atkāpties un no koridora paslepus pavērot, vai putns gadījumā nav savainojis spārnu (ja nelido prom). Brīvāka telpa vārnu iedrošināja, putns uzlēca uz palodzes, nopētīja apkārtni un prom bija. Te tev nu bija monotonie rīti...
 
 
28 July 2015 @ 06:41 am
good luck and don't fuck it up  
vai es jau teicu, cik ļoti man patīk instagrammas? es tur sekoju ed templeton, kurš brīnišķīgs un leģendārs skeitbōrdists, mākslinieks un fotogrāfs, un viņš tur bija iepostējis bildi, kāda man arī nesen stipri līdzīga bija gadījusies, un tāda viņam varēja gadīties tikai tad, ja viņš būtu sēdējis vilcienā, kurš brauc manu darba maršrutu un tiešām! es jau redzēju, ka eds dauzās pa londōnām, bet tagadiņ bija braucis augšup uz ziemeļiem un pa ceļam nobildējis vienu no maniem mīļākajiem industriālajiem skatiem :)) un pēcāk no sava edinburgas viesnīcas numuriņa loga bija uzfilmējis kaut kādus bomžus izveicam fellāciju, i bet he's enjoying his eurotrip :))

vēl es mēģinu tikt vaļā no visiem mazajiem pašdestruktīvajiem ieradumiņiem. būt par cilvēku vispār ir magic, ar tiem iekārieniem par visām varītēm izdzīvot, bet arī mazdrusku pašiznīcināties. eross un tanatoss, saka onkuls zigis [freids].

kas man atgādina par to, kā mans mincītis tirjānītis vienurīt pārvērtās majestātiskā lidvāverē. guļu tāda, ja, ķisenārijā un pa tumsu pusnomodā ar vienu aci redzu, kā mans tiržužū [tas ir viņa french name] uzkāpis veļasžāvētāja pašā galotnē, tādām drebelīgām ķepiņām tur tirinās, "izpleš spārnus" un lec man tieši virsū no pašas augšas, ja, fokin' betmens. nēnu, paldies par sirdstrieku, vējamāt <3 ja jūsējie jums kāpj uz galvas, tad ir acīmredzams, ka manējie jau ir sasnieguši pavisam citu līmeni.
 
 
Current Mood: :)
Current Music: ārija taisa murrāšanas koncertu ar burleskas elementiem
 
 
28 July 2015 @ 01:26 am
 
Uzbraucu/uzstūmos kalnā. 8 km. Atkal.

Bet lejā braukt bija ļoti forši )
Tags: ,
 
1 | ...
 
28 July 2015 @ 08:18 am
 
Kāds mūziķis varētu pastāstīt par "Krievijas mūzikas tirgu" - cik daudz autortiesību procentu saņēmis par viņa skaņdarbu izpildīšanu radio, televīzijā un kafejnīcās? Cik legālus kompaktdiskus pārdevis? Vai par "mūzikas tirgu" saucam samaksu "uz rokas" par dažiem koncertiem un uzstāšanos privātās vai "korporatīvajās" ballītēs?
 
1 | ...
 
28 July 2015 @ 03:48 am
 
Tags:
 
 
28 July 2015 @ 02:32 am
 
noskatījos jocīgo nastavševa piena filmu un jau kādu desmito sundu klausos tikai abbu. vispār jau piestāv manai dzīvei kā tādai, tāds smieklīgs dramatismiņš (abbas mūzikai un dzīvei manai)
 
 
27 July 2015 @ 10:41 pm
.  
For 100 years now, we've been singing war songs about addicts. I think all along we should have been singing love songs to them, because the opposite of addiction is not sobriety. The opposite of addiction is connection. Jauks video par adiktiem.
Tags: ,
 
 
27 July 2015 @ 10:07 pm
f*ing unbelievable  
pēc 2 (!) gadu pārtraukuma biju uz jogu. viņa - mazliet novecojusi, vēl slaidāka un smējīgāka. es - ar galīgi vājiem muskuļiem, bet kādreiz iemācītais nebija zudis, tehnika paliek.
bija tieši tik grūti, lai būtu ļoti labi.
ļoti gribās atpakaļ to sajūtu par savu ķermeni, kad viss ir spēcīgs. mm. spēka sajūta mani uzlādē.
Tags: , ,
 
 
27 July 2015 @ 09:20 pm
 
sestdien izbraucu no latgales, vēl pa ceļam piestāju kultūras namā
sakaut pārējās krustmātes (izrādās, es zinu visvairāk sēņu un putnu), un
paguvu ierasties savā vietā precīzi reizē ar četriem puišiem no jelgavas.
beigās ilgi sēdēju lielupes krastā, un braucu mājās acīm ciet. svētdiena pagāja ar dokumentiem un šampanieti, šodien atpakaļ latgalē.
es laikam vairāk mīlu sēdēt pie labās rokas, nevis stūres. bet jābeidz žēloties, vēl tikai mēnesis un pavisam prom. ko teiks tā zeme, vai mēs mācēsim sadzīvot?
 
 
27 July 2015 @ 08:19 pm
Apmēram šādi es iztēlojos pasauli (līdzīgi kā Magrits šajā darbā)  
 
 
Current Mood: jūtos ierobežoti
 
 
27 July 2015 @ 08:04 pm
Restorans vecpilseta?  
Divata ar labako draudzeni gribam vakariņas vecpilsētā, kur cenas zemākas kā valterarestorans,bet pavisam pa lēto nav vajadzības. Lasu atsauksmes pëdëjā laikā atvērtajiem: neiedegas acis.

Ir jums kāda laba pieredze?
 
 
27 July 2015 @ 07:50 pm
Melni leggingi  
Kur šobrīd meklēt visparastākos, melnos leggingus?
 
 
27 July 2015 @ 07:04 pm
 
Māla skolā pagatavoja altāri zirneklim

 
 
27 July 2015 @ 07:01 pm
Ku kū.  
"Prestiža izglītība" - jūsu labākā īpašība.
 
 
27 July 2015 @ 03:45 pm
 
Profesionālie eksorcisti par šito noteikti jau kursā, bet es vakar no kāda oratora pie blakus galdiņa uzzināju, ka, citēju, Prāga ir nelaba vieta, ļoti nelaba. Te mitinās Sātans.

Jans Huss pie tā esot vainīgs, starp citu.
 
 
Current Music: Jay-Jay Johanson / Drowsy, Too Young To Say Good Night
 
 
27 July 2015 @ 12:32 pm
Par sienas krāsu balto  
Sveiks cibiņ!
Vēlos nokrāsot baltas sienas, kādu balto krāsu izvēlēties- ja šī brīža sienu tonis in oranžīgs? Un cik l nepieciešams 10+- m2 istabai? Vēlams, lai krāsas smaka būtu iespējami draudzīga mājās esošam mazulītim.
Paldies jau iepriekš! :)

(Viedajiem veikalvīriem jautāt nav iespējas, dziļi laukos esmu un jānodod gatavs pasūtijums)
 
 
27 July 2015 @ 11:24 am
 
Varbūt kādam ir lieka biļete uz labadaba par patīkamāku cenu, kā šobrīd pieejamās?
Kā parasti, aizgulējos.
 
 
27 July 2015 @ 09:40 am
dienasgrāmatu  
te ir darbs kārtīgam cibiņam vai tikpat kaislīgam cibiņa radiniekam, kas savus emuārus nav vēl publiskojis. tiek meklēti daudz un visu paaudžu dienasgrāmatu rakstītāji: http://theatre.lv/pirma-lapa/martins-eihe-mekle-dalibniekus-savai-jaunajai-izradei/
 
 
27 July 2015 @ 08:02 am
 
man prasīja, un prasīja vai esmu slima. vai jūtos labi. bet laikam šie cilvēki nekad nebija redzējuši, ka atpušos.
 
 
26 July 2015 @ 08:55 pm
 
Šodien secināju, ka ja par daudz aizraujos un ieskrienos, tad esmu spiesta nobraukt arī tos takas posmus, kur iepriekš kāpu no riteņa lejā un stūmos pāri, jo apstāties nevar un nākas vienkārši plaši ieplest acis un šaut tām visām saknēm un kritumiem stāvumā pāri. Un kārtējo reizi nākas secināt, ka acis izbīstas vairāk nekā pēc tam uz tā riteņa tos šķēršļus sajūti. Bieži vien pēc tam sanāk nodomāt "no kā gan es tur baidījos?".
Ļoti patīk mans ritenis - pagājšnedēļ ietestēju vienu šīgada jauno, kruto un vieglo x country riteni, bet nē, ņekaķit - manējais, kaut arī smagāks un gandrīz 10 gadus vecāks, tomēr ir viens lielisks dranduļecs. The One. Foršākā dāvana no drauga ever. Uzreiz pēc viņa paša.
 
 
26 July 2015 @ 11:53 pm
Slinkums.  
Zāģējām kokus un vārījām ievārījumu. No vienas puses forši, var neko nedomāt. Atkaulojot ķiršus vispār var nonākt transā. No otras puses baigais tukšums galvā, sen tā nav bijis. Lai gan patiesībā daudzas atliktās lietas jau lēnām sāk pašsadedzināties, jo slinkums domāt.