19 December 2014 @ 04:18 pm
 
"darbiņā":
ielej prosecco vēl pirms rīta kafijas un datora ieslēgšanas,
oficiālo zsv dāvanu ietinamo papīru rotā zīmējumi ar sniegavīru seksu. Piemēram, briedītis Rūdolfs sūkā sniegavīra burkānu. Priekšniecība sajūsmā, es arī.
 
1 | ...
 
19 December 2014 @ 03:34 pm
 
sarežģīti un diskomfortabli sabiedrības margināļu mīlas stāsti ir viens no maniem mīļākajiem kino žanriem (kā man bērnībā patika aklā Žiljeta Binoša mīlētājos no jaunā tilta!). Šis bija lielisks veids, kā apmierināt savas alkas pēc krīpīgiem mīlstāstiem: http://www.imdb.com/title/tt2534648/
 
1 | ...
 
19 December 2014 @ 03:22 pm
 
sēdēju ar E japāņu kafejnīcā, ēdām ūdonus, viņš ar mani mīļi runājās - franciski un latviski - un man negribot ir jārezumē, ka šis bija interesants gads. jo tieši gads tūlīt būs pagājis, kopš Ingmārs aizbrauca uz Beļģiju, un mums sākās visas tās ciešanas, trūkums, bailes un sadzīves sūdi. tie ilgi krājās lielā kaudzē un tad kā tetrī uz gada beigām noīsinājās. atēdušies lēto līniju nagetus un noplēsuši pēdējos apavu pārus, mēs beidzot varam atkal kaut ko atļauties, piemēram, pasēdēt kafejnīcā un ieēst ūdonus. visi "mazie sapņi" (par norasojušu alus glāzi āra kafejnīcā, teātra biļetēm, beļģu šallēm, dutchbaiku, plateau tournant un ryanair atgriešanos Briseles maršrutā) ir piepildījušies. pat ja bez tā visa varēja arī iztikt, tomēr man sāka kļūt morāli mokoši nezināt, vai un vai vispār kādreiz es varēšu atļauties "dzīvot kā cilvēks". tagad zinu, ka varu, un uz to var atkal pajāt. īstenībā jau lielākais atbalsts bija no Reiņa, Riharda un Tējas. viņiem arī manas lielākās bučiņas!
 
 
19 December 2014 @ 03:23 pm
 
Lūdzu,lūdzu,es gribu prom. Nekādu saistību,par kaķiem gan jau kāds parūpēsies,iztrūkst vienīgi fizisks attālums,kad nav jēga domāt bet varbūt tomēr,vēl tikai nedaudz,jāpabeid šis un tad gan. Vnk kkādā veidā jārealizē prom. Šonakt sapņoju,ka man ir ļoti karsti,tādēļ iegāju dušā. Tur man no galvas sāka tecēt asinis. Tad es pamodos,jo man likās,ka kavēju. Pilnīga sadalīšanās gabaliņos.
 
 
19 December 2014 @ 02:27 pm
 
(neticīgi skatoties tukšajā pastkastē) Pag', viss? Klusais un gaišais gaidīšanas laiks ir beidzies, un var atviegloti uzelpot?

Anbilīvabl.

P.S. Ā, toties urbj, OK.
 
 
Current Mood: Da fuq?
Current Music: Wu-Tang Clan / Crushed Egos
 
 
19 December 2014 @ 02:29 pm
.  
kaut kad nesen sapriecājos par sevi, ka beidzot gana elastīgi spēju reaģēt uz visādām mainīgām situācijām un nepieķerties tam, ko biju izdomājusi un gaidījusi. dzīvot tā ir viennozīmīgi vieglāk. visvieglāk vispār ir tā, neko negaidot un necerot.
.
bet tagad es gribu mājās un suni. un grāmatu. un varbūt tēju. atpūsties un sevi.
Tags: ,
 
 
Current Music: snow patrol - chasing cars
 
 
19 December 2014 @ 02:15 pm
 
Kad stress mazāk, prieks nāk. Svētīgi tie atpūtas mirkļi.
 
 
19 December 2014 @ 01:39 pm
Kā pielīmēt sniegpārslas  
Kā vislabāk un visskaistāk piestiprināt papīra sniegpārslas vai kādu citu papīra ornamentu pie stikla? Klīsterim ir kāda labākā proporcija, vai vnk var taisīt pēc intuīcijas un grūti greizi nošaut? Vai procesā ir kādi triki? (piem, vai ar līmi smērē stiklu vai sniegpārslu, jāuzgaida vai jālīmē cik vien ātri var?)

Paldies par padalīšanos pieredzē un priecīgus svētkus!
 
 
19 December 2014 @ 01:29 pm
matracis - mēs meklējam viens otru!  
varbūt tieši tu esi dzirdējis, ka kādu šajā gada nogalē drūmu dara fakts, ka nav kur likt nevajadzīgu vienguļamo matraci?
esmu gatava ņemt paspārnē praktiski jebko, kas vēl ir cilvēcīgi guļams, Rīgas ietvaros savācams, kā arī samaksāt nelielas naudiņas, ja neceļās roka mest pakaļ tāpat vien!

ja zini kādu variantu - uzšauj komentāros, cheers!
 
 
19 December 2014 @ 12:28 pm
 
 
 
Current Music: Kas ir Ziemassvētki? - Knīpas & Knauķi
 
 
19 December 2014 @ 12:19 pm
Vajag gaišu padomu, kā ātri un lēti uztaisīt galdu  
Man ir tāda problēmiņa. Jāuztaisa pasākums ar cepeša ēšanu 11 cilvēkiem, bet nav galda. Tā nu es esmu secinājusi, ka priekš "galda virsmas" varētu nopirkt vnk vienu plāksni finiera, bet nerodu idejas, ko lai pastutē apakšā galda kāju vietā. Varbūt kāds no jums kādreiz ir kko līdzīgu darījis un var padalīties ar idejām?
 
 
19 December 2014 @ 09:17 am
.  
morning pic. iedvesmai.
Tags: ,
 
 
19 December 2014 @ 09:07 am
nevajag  
iekost sev mēlē, tad vaigā, ieraut kaklu rāvējslēdzējā, ceļoties atsist pret atvērto logu "avotiņu", sagriezties ar papīru, iebliezt sev ar āmuru..
 
 
Current Music: Alela Diane - Before The Leaving
 
 
19 December 2014 @ 01:30 am
 
atzīšos, ka šodien iegādājos plateau tournant.
 
 
18 December 2014 @ 11:13 pm
.  
atkal ēdienu saraksti, kas kkad jāapskata. pirmais  - inflammatory. otrais - anti-inflammatory. bet nekā padarīt, kad palasās, tad kaut kā turpinās lasīties. 
jau kādu laiku atnāku mājās un taisu sev ēst. nevis tāpēc, ka otram. nevis vēl kaut kāpēc. bet tāpēc, lai pati paēstu tā, kā gribās un ir laba sajūta. pat ja tas prasa krietnu laiku un tas nav viens ēdiens vienā katlā, nē, tie ir vismaz divi, kur jāgriež, jāmazgā etc.  šod. atkal kičari ar sasautētiem dārzeņiem un tofu. un tad tur aiziet ķimenes, kanēlis, krustnagliņas, ingvers, šitas kā viņu tur, asafetīda un vēl dilles pieliku, gan jau kko aizmirsu nosaukt.  ņam, ņam, ņam. tāpēc gribās vēl. un jo vairāk ēd ko tādu, kas patīk, jo grūtāk ko tādu, kas nē. 
.
mana dodpieci dziesmiņa jau atskaņota, varbūt jānopērk vēl kāda. 
Tags: ,
 
 
Current Music: dod pieci
 
 
18 December 2014 @ 09:59 pm
 
 
 
18 December 2014 @ 09:48 pm
 
Vai kādam ir nevajadzīgs ledusskapis, vēlams ar saldētavu?
 
1 | ...
 
18 December 2014 @ 04:50 pm
Portrets ielu mākslā  
Labdien!

Maģistra darba vajadzībām lūdzu atsaukties ielu māksliniekus, kuri savos darbos radījuši portretus.
Tehnika nav no svara, būtiski, lai tā būtu jaunrade, t.i., piemēram, stencili no gatavas Boba Mārlija un Borata bildes neder.
Vēlētos rakstiski nointervēt, daži jautājumi. Ļoti arī vajadzētu darba foto, bez tā nevar, ja dzīvē vēl darbs redzams, varu arī pati nobildēt. Personu dati netiks ievākti, maģistra darbā tiks uzrādīts mākslinieka pseidonīms un darbu foto, kā arī, protams, intervijas saturs.

Ja Tu zini kādu, kurš atbilstu meklētajam, lūdzu, padod ziņu viņam/viņai un man, lai varam sakomunicēt.
Ja kas, varam sarakstīties epastā, mans ir digninja at gmail.

Paldies!
 
 
18 December 2014 @ 04:57 pm
 
Vajag Mišimas "Zelta templi" ļoti drīz!
Ja kādam ir lieks eksemplārs, labprāt nopirktu, pieskrietu klāt.
monkiki@inbox.lv
 
 
18 December 2014 @ 04:29 pm
parastā pasta jebļa  
kaut kādā prāta aptumsumā esmu ebayā nospiedusi nevis "add to watchlist", bet "buy" koka metro vilcieniņam, pēc tam nopirkusi citur koka metro, tikai jaunāku, un bijusi nepatīkami pārsteigta, saņemot vēstuli no ebay "kad jūs beidzot samaksāsiet par pirkumu?". atvainojos pārdevējai, ka gadījusies šāda kļūme, bet, nu ko darīt, piekritu pirkt, lai nebojātu savu statistiku, bet lūdzu, lai man to sūta uz darba adresi, nevis to, kas defoltā ebayā ierakstīta. pēc 10 dienām atrodu mājas pastkastē beļģu pasta cedeli, ka man ir uz nesta paka, bet es neesmu bijusi mājās - varu nākt uz pastu darbdienās līdz 5 vai pateikt citu dienu, kurā man to atnest. pateicu šodienas datumu, jo sēžu mājās ar E karantīnā, atķeksēju "saņemt sms par piegādes laiku" (saņēmu to sms vakar ar tekstu, ka paku nesīs rīt). sēžu visu dienu, baidos uz veikalu iziet, vēl palikusi 1h20min, un man ir nojauta, ka pakas nebūs.
Amazone nekad tā nedarītu.

UPD tieši tā. pastkastē ir zīmīte, ka viņš ir zvanījis, bet es nebiju mājās. fuck this shit.
 
 
18 December 2014 @ 04:02 pm
 
man ir ļoti zema nevēlamas uzmanības panesamība. Vakar tā neapdomīgi piekritu uzaicinājumam iet uz teātri ar vienu šādu personāžu (ka tik par brīvu kaut kur aiziet), tas, protams, rezultējās netīksmes pilnā pasākumā, jo mani kaitina jebkādas romantisku nolūku izpausmes, pat tīri draudzīgas un (pa lielam) glaimojošas. Ja runa būtu tikai par seksu, varētu nesaudzīgi atcirst un nelikties ne zinis, bet gribas saglabāt pieklājīgas attiecības, bet tas viss ir tik apgrūtinoši, bet ko lai tur citu iesāk. Pēc izrādes aizšmaucu pagausties pie draudzenes, viņa tikai pavīpsnāja par to, ka normāli vīrieši mani neinteresē "Nujā, tev jau labāk patīk tie, kas sarunas vidū var piecelties un bez iemesliem vai paskaidrojumiem aiziet prom" (true story, pēdējais krešs)

mana personīgā telpa ir tieši tik, tik šauriņa, ka tur nav vietas pilnīgi nekam nejaušam, un ar tām nejaušībām jācīnās un jādzen prom dienu no dienas
 
 
18 December 2014 @ 02:49 pm
 
i just love u so
please dont die
 
 
18 December 2014 @ 02:44 pm
 
commercial for levi
visa ir par daudz.
un nekā nav.
 
1 | ...
 
18 December 2014 @ 02:34 pm
 
tāda absolūta savas dzīves nevērtības sajūta pēkšņi. dažādas lietas sakrita kopā. nesaistītas un atsevišķi nesvarīgas lietas. bet kopā tā uzreiz.
ļoti gribas prom. pavisam. bet vēl 6 dienas te. un tad? tad es varbūt varēšu to visu izraudāt.

vakar lasīju par atkarībām. varbūt tāpēc tā.
 
 
18 December 2014 @ 12:29 pm
 
 
 
18 December 2014 @ 12:19 pm
 
Gatavojoties Jaungada svinībām, jums noteikti noderēs seno laiku frizūru idejas: http://www.coiffures-du-passe.fr/
 
 
18 December 2014 @ 09:32 am
.  
saņemamies, saņemamies, viss nav tik bezjēdzīgi, kā liekas.
bdeja uzbūstoja. un bija izvēle iet uz intelektuālo pasākumu, bet sapratu, ka kaifpunktos [izdomāju turpmāk izvēlēties pēc tādiem - kas sajūtu ziņā dos vairāk patīkamas sajūtas] bdeja pārsita to viennozīmīgi. vienlaikus tāpat sapratu, ka baudīšanas muskulis ir jātrenē. ļaušanās mirklim un kaifošana no tā arī nenāk tā, vienkārši. tāpat kā saprašana/sajušana, ko īsti gribās. un nevar censties necensties. nesanāks.
Tags: ,
 
 
18 December 2014 @ 02:36 am
 
DELFI. Policija informē, ka ap plkst.17 Rīgas ielā, veikalā "Maxima", kāds stipri iereibis 1977.gadā dzimis vīrietis nozaga 0,43 eiro vērtus gaļas salātus ar šķiņķi. Vīrieša izelpā konstatēts rekordliels promiļu skaits – 5,24.
 
 
17 December 2014 @ 11:09 pm
Traka dieniņa.  
Traka, traka dieniņa, bet, paldies, Latūriņa aktoru tīkla teorijai, varu gremdēties izpētē un pārdomās par kaķu durvīm, noskatoties daudz jaukus video ar dzīvnieciņiem, kuri visādos smieklīgos veidos izmanto kaķu durvis (atsauces noformēšu pēc tam), kas totāli nomierina, kaķi nomierina. Vispār šādā veidā es arī atklāju, cik maniem kaķiem ir maz visādu speciālo kaķu gadžetu. Vnk šodien viena (traka) sieviete sabļāva uz mani, ka neesmu pietiekami laipna. Krieviski viņa bļāva. Es neko neatbildēju, jo nu... Ko gan man teikt? Kad vairs neizturēju, diemžēl pateicu, ka krieviski nesaprotu. Tiešām, atsevišķus vārdus es nezināju. Un tad elles zibeņi pār manu galvu un bļāviens: "Es zinu, ka Jūs ienīstat krievus!!!" Varētu teikt, ka vismaz kko viņa ir sapratusi. Konkrētā dialoga ietvaros, jo tā vispār es nevienu neienīstu. Bet šausmīgi, vnk randomā pēkšņi kkāda šitāda nesaprotama vardarbība. Protams, varētu teikt, ka šādai uzvedībai nav sakara ar tautību, tai (trakajai) sievietei vnk nav paveicies, ka viņa ir krieviete. Vai krievene, vai krievuška. Bet es arī varēju neko neteikt, tā kā man arī nepaveicās, kas saspridzināja uzpūsto "jēīj ārā spīd saule, tātad viss ir labi" garstāvokli.
 
 
Current Music: forest swords - the wieght of gold
 
 
17 December 2014 @ 09:30 pm
 
uz priecīgas nots par to, ka tagad esmu franču valodas pratēja, aizgāju uz tulku furšetu Alberta Boršeta mājā. man jau bija nojausma, ka ielūgums uz pasākumu manā pastkastē ir iekritis kļūdas pēc, jo noteikti esmu kāda adrešu bāzē pie tulkiem, bet tik un tā aizgāju paskatīties. tie bija kabīņu tulki, šķita saguruši un sausām mutēm, bet kopumā dzīvespriecīgi un interesanti cilvēki. viens pie eglītes nospēlēja uz saksofona "eglīte smaržo", bet, manuprāt, viņš elpu vilka kā priekš gara teikuma, un brižiem tā mazliet izsīka. toties, kas par artikulāciju un kas par tempu, kad viņi runā. kabīņu tulku furšeta kņada ir labākā kņada ever. tā ir polifoniska, un katrs no viņiem ir sadzirdams.
 
 
17 December 2014 @ 08:38 pm
 
Dauzīt taustiņus. Jā, es dauzīšu taustiņus.

 
 
17 December 2014 @ 06:29 pm
Kafijas automāts, velo grozs, pusmētelītis, aizkari  
bildes, cenas un aprakstiņi )

Pieteikties var komentāros, vai rakatot uz freedom at inbox. Ja ir pircējs, varu aizvest praktiski jebkur Rīgā un/vai pierīgā.

Upd. Reāli savāktās lietas nodzēsīšu.
 
 
17 December 2014 @ 05:10 pm
 
Ingmāriņ, vakariņās būs Steak Extra Blonde Aquitaine