24 April 2014 @ 11:12 am
Šūšanas kursi  
Jūsu vai paziņu pieredze ar šūšanas kursiem? Kurus ieteiktu? Pēc kā vadīties izvēloties? Vai cena korelē ar kvalitāti? Varbūt nau veerc, ja gribu un varu patstāvīgi visu apgūt?
Tags:
 
 
24 April 2014 @ 09:08 am
 
nē! jābūt stiprākai! bet man izmaksāja visus dzērienus..
 
 
24 April 2014 @ 07:34 am
Kas notiek piektdien Riga?  
Latvija sen nedzivojoshie, un vispar nedzivojushie, ierodas Riga un grib ko sadarit piektdienas diena un ari vakara?
ieteikumi no zinatajiem? :)
 
 
23 April 2014 @ 11:56 pm
 
atkal menti manā mājā...otro reizi šogad. NYC piedāvā
 
1 | ...
 
24 April 2014 @ 01:26 am
 
bless me


scattered scared
 
 
24 April 2014 @ 12:41 am
 
Prāta skumjais viesis meklē sirdi yey
tad izdevās

ko tu ar tām pusaudzēm ņemies
 
 
23 April 2014 @ 11:06 pm
Pūciņa.  
Šonakt visiem After Light.
 
 
23 April 2014 @ 10:49 pm
 
vai pastāv scenārijs, kurā labas kvalitātes partneratt. izveidojas ar atkarīgu vai vardarbīgu partneri? jo teorija, protams, saka, ka tas neesot iespējams, bet kā ir dzīvē?
 
 
23 April 2014 @ 09:58 pm
Dzejā ir Spēks! (un ja to vēl ar bildēm vai video savieno!) :D  
- [info]unpyijs nolemis emigrēt -
- pērli atradis, cibu līdz parāvis -
-
- smejos jau visu vakaru -
- http://klab.lv/users/unpy/928223.html -
-
- šīsdienas prieks un tur vēl citas, vēl lielākas bilžu pērles -
- ak vai :DDDD -
 
 
23 April 2014 @ 06:28 pm
 
tas ir, kā es redzu latest posts: http://www.messynessychic.com/2013/08/02/americas-forgotten-pin-up-girl/
 
1 | ...
 
23 April 2014 @ 06:45 pm
Intervija.  
No bērnu dzīves.
"Man pašam mājās ir kaķis. Varētu teikt, ka divi, bet pirmo kaķīti nobrauca."
 
 
23 April 2014 @ 06:37 pm
dindinIZĀRDOŠANA pavasarī :)  

Telefoni – PAR BRĪVU, jubilejas lati, Crocs, CK Jeans, mājlietas, rotas, smaržas – LĒTI! 

Vairāk par izpārdošanu - TE!

 
 
23 April 2014 @ 05:29 pm
Matracis lai ielien rāmī  
Ja nu kādam ir matracis 1.60 x 2.00, es būšu aplaimota viņu dabūt.

Ja ir vajadzība, pretī varu piedāvāt 2x2 m matraci ne visai preces izskata, (pārvalks toč jānomaina) bet gluži lietojamu.
 
1 | ...
 
23 April 2014 @ 04:03 pm
 
pie LIDL lielveikala šodien bija mana draudzene ubadze. pirms kādām ~2 ned. nopirku viņai fantu, lau nekaltē saulē. tad viņa bija pamatīgā stāvoklī, šodien viņa jau ar bērniņu. un man nebija keša. un no nopiktā arī neko dot nebija vērts - nu, ko es pārlsas atbēršu sauju?
 
 
23 April 2014 @ 03:11 pm
 
un tad tur pa vidu visām tām briseles mīztuvēm, dirstuvēm, taisni pie uteņa, aiz divrindu žogiem un dzeloņdrātīm ir mazs zaļš pleķītis - dārziņš, kur bērni iekopj dobes, dzied dziesmas un audzina cāļus. dārziņa direktors runāja laipni. teica, lai liekos mierā ar papīriem un nesu tik papīru, cik ir. viņa seja tiekoties izskatījās tikpat izmīdīta kā tas zemes pleķītis.

izkrāso pats )
 
1 | ...
 
23 April 2014 @ 03:00 pm
 
bērns arī rij kā dulls. 8.00 omlete, 11.00 griķu putra, 14.00 jogurts, vafele, 15.00 pārslas ar pienu. un drīz jau jāsāk šmorēt gaļīgas vakariņas. es beidzot esmu tikusi pie kafijas, ieēdu arī brokastu siermaizīti. lai arī ceļos ap 7, man joprojām apetīte un dzīvot griba parādās tikai uz vakaru. pa dienām lielākoties sāp galva no spožās saules. saulenēm un biezajiem aizkariem pagaidām nesanāk $.
 
 
23 April 2014 @ 03:50 pm
.  
darbā šodien svilinu savas nogurušās smadzenes, kuras divas naktis nav normāli izgulējušās, jo viņu saimniecei tā labpatīkas. tāpēc gribētos pačīkstēt. bet slinkums. un daudz darba.
tomēr nedaudz šķiet, ka es sevi šeit atražoju. pat ja ko jaunu apgūstu, salīdzinoši ar visām iepriekšējām vietām, temps ir tik.. normāls :) no otras puses, stress ir tikai tik, cik pati sataisu, ja to izdaru. visādi citādi rāmi. jāpadomā, kā sev uzlabot sajūtu par attīstību arī darbā, vienlaikus saglabājot to mierīgumu, kas ir, jo to nu es negribu vairs pazaudēt. challenge accepted.
Tags: ,
 
 
23 April 2014 @ 02:07 pm
TARTU  
Tad, paturpinot jautājumus par Igauņzemi, vēlētos ieteikumus par apskates vietām un aktivitātēm Tartu, BET - pēc iespējas dīvainākus un ceļvežos nepieminētākus. Vajag kaut ko ar ko veldzēt akadēmiskā konferencē nogurušas, jaunas dvēseles, un vecpilsēta, klasiska arhitektūra vai vēstures muzeji tieši šoreiz nebūs tas īstais. Skaidra lieta, ka visi interneta ieteikumi par "obligātajām apskates vietām" ir izpētīti - nevelk.

Vai Tartu ir arī savs "Alas" ekvivalents vai kaut kas tamlīdzīgs pavakarēšanai?
 
 
23 April 2014 @ 12:52 pm
 
Nu vobšem, kā jau ierasts pie trešdienas, ieveļos es FN Motol traumu nodaļā, dakter's nekur nav redzams, toties māsiņa apsēdina, uz mirkli aizgriežas, tak kad pagriežas atpakaļ, viņas sejā ir aizdomīgs smaids, bet rokā — kārtīgs tāds elektriskais ripzāģis.

Gribēju sākt protestēt par kaut kādu acīmredzamu kļūdu komunikācijā, ka gluži amputācija man nebija nozīmēta, lūdzu pārbaudiet, vai tas jums ir tiešām manējais papīrītis, bet pirms paspēju vispār ko iebilst — sahujārīja to nolāpīto ģipša gabalu strēmelēs un atbrīvoja mani no pusotru mēnesi ilgušajām ciešanām. Srsly, jūtos kā sliņķis no episkā tv klipa, ziemassvētki, protams, ir biežāk, bet atgūt otru roku — nesalīdzināmi kļovāk.

P.S. Nē nu tas, ka pirms kustināšanas vingrinājumiem ir jāiešauj mazliet sīvais, tas nu tagad ir pilnīgi skaidrs. Problēma tikai, kā šis plāns ies kopā ar "vingrinājumus izpildīt 3-5 reizes dienā".
 
 
Current Mood: Ai bilīv ai ken flaaaj
 
 
23 April 2014 @ 01:43 pm
 
Lietas sāk (saprotami) iegriezties
 
 
23 April 2014 @ 10:46 am
summer is ready when you are  
vakardien izbraukāju londōnas centru krustu šķērsu pareizās matukrāsas meklējumos. un tad vēl krāsojamo birstīti meklēju, tās iepirkšanā nākamreiz zināšu, ka derīgi nolīgt privāto detektīvu. vienā būts veikalā bija tik nenormāli smukiņa pārdevēja, ka es gandrīz pakritu, kad viņa pagriezās pret mani ar savu skaisto ģīmīti. viņas perfekti simetriskā mutīte ar breketotajiem zobiem informēja, ka nav krāsojamo birstīšu enīmōr, 5dien bija 2 pēdējās palikušas un tagad vairs nav nevienas. pēc brītiņa viņa pagriezās un nāca pie manis apukaļ, lai tā klusiņām un sazvērnieciski apjautātos, vai esmu mēģinājusi matus krāsot ar zobubirsti, jo it's essentially the same thing un drusku nosarka. paldies viņai par rūpēm, bet manā nu jau diezgan garajā pačkā ir pazuduši arī lielāki objekti par zobubirsti, tamdēļ dodu priekšroku kaut kam izturīgākam. tiku arī pie neutrogena's sejasziepēm ar visādiem citrusaugļiem. aj jezus marija, kur skaisti smaržo - citrusi, i lov jū do-smerķi. ja tas būtu socially acceptable, es droška staigātu ar apelsīn- un laimšķēlītēm nāsīs.

enīvej, tas viss ir meli par instagrammu. arī es diezgan ilgi ticēju, ka instagrammā ir vienas vienīgas bildes ar ēdienu un izfiltrētiem dakfejsainiem selfijiem, bet tās ir muļķības. esmu instagrammā redzējusi tik daudz skaistu un labu bilžu, ka vai jāspiedz. tas, protams, negadās bieži, bet tā dalīšanās mirklī un mirkļa iemūžināšana ārpus tavas mirstīgās galvas taču kaut kas ir, vai ne. tamdēļ dodiet man vēl ->

Poll #20035 instagrump
Open to: All, results viewable to: None

iedo' savu instagrammu

 
 
Current Mood: aizņemts
Current Music: Nine Inch Nails - I Would For You
 
 
23 April 2014 @ 12:17 pm
VILJANDI  
labdien!

gribētu dzirdēt ieteikumus braucienam uz Viljandi (EST). ko tajā apkārtnē apskatīt? varbūt ir kādi labi varianti naktsmājām?
upd. vispār naktsmājas varētu arī Valgā
 
 
23 April 2014 @ 11:45 am
 
atnes kauko garšīgu - tas ir lielākais rēbuss, ko esmu saņēmis - kurš čorts zin, kas ir garšīgs?!
 
 
23 April 2014 @ 11:41 am
 
ziniet, ir tik daudz sadzīves/ikdienas lietu, par kurām varētu pukstēt/kurnēt/čīkstēt, taču tās ir tik nejēdzīgas, ka žēl enerģiju tērēt pat tik daudz, lai par to uzrakstītu.

karoč - cilvēki ir lohi, esmu ļoti laimīga savā rozā burbulī. ;)
 
 
Current Mood: n'ja!
 
 
23 April 2014 @ 11:40 am
Čīkstieni.  
Kā man neveicas. Pat mana mīļākā kosmetoloģe šorīt paprasīja par vienu eiro vairāk, nekā parasti. Neliete, tgd viņa vairs nav mana mīļākā. Tā jau čeku nekad nesit un nodokļus nemaksā, tgd vēl vairāk grib. Pie tam lielākais viņas pluss bija tas, ka viņa nerunā. Piemēram, par jaunāko "Kas jauns?" numuru vai kkādiem kosmētikas līdzekļiem. Nē, bet nopietni, man neveicas. Vakar arī. Beidzot bija joga, beidzot varēja padarīt kko citu "tīram kombenes" vietā, bet, akdies, kā man tgd sāp muguras muskuļi. Tās ir daudz foršākas sāpes par "man sāp mugura", bet pēdējā laikā man visu laiku kkas sāp. Arī ribas nepāriet. Un sīkā Rūtiņa, kurai sācies pavasara drudzis, ņaud un plosa atvilktnes. Mani noteikti priekšā gaida kkas nenormāli lielisks, kāds pavērsiens, jo šitā galīgi nav forši. Viena čīkstēšana un raudāšana (priekš tam ir domāta Ciba). Pai, pai Ilzītei.
 
 
23 April 2014 @ 10:02 am
 
atkal jau paņēmu smskredītu
 
 
23 April 2014 @ 09:39 am
 
 
 
23 April 2014 @ 02:14 am
Kas tas par augu, m?  
Čau čau, Cibas augu valsts entuziasti!
Sakiet, kas šie par brīnumainiem augiem, kas piemājas teritorijā pēdējos gados parādās? brīnumainais augs )
Tags:
 
 
23 April 2014 @ 01:42 am
 
 
 
23 April 2014 @ 01:04 am
 
laugh out lol
 
 
22 April 2014 @ 11:14 pm
 
Ingmārs bija piemirsis, ka viņš Rīgā dzīvoja virtuvē. (pēc tam pārvācās uz istabu atkal)
 
1 | ...
 
22 April 2014 @ 03:43 pm
 
Divas dienas līdz maģistra aizstāvēšanai. Žūrijā baigi foršie Brodvejas, operas un skatuves profesionāļi, gan dizaineri, gan režisori..un es mēģināšu viņiem izstāstīt Austrumeiropas humora specifiku ar Gogoļa "Revidenta" palīdzību. Galvenais mērķis - aizvilkties līdz frizierim. Es izskatos kā Madonnas 80-to gadu karikatūra ar savām piķa melnajām matu saknēm 5 cm garumā....
 
 
22 April 2014 @ 10:29 pm
Raidījums 1:1.  
Ūh, šausmīgi vājas un parodiskas žurnālistikas piemērs - kā mēs Krievijas vēstnieku intervējām. Rēdera spējas (vaikstīšanās) tik ļoti nobāl tā trenētā intelektuālā čekista, komunista utt. priekšā, jo viņš tiešām māk runāt tā, lai ir patīkami klausīties, lai ko arī runātu.
 
 
Current Music: yasmine hamdan
 
1 | ...