23 July 2016 @ 04:01 pm
 
LNMM tagad ir kā tāds portāls uz civilizāciju. LNB man neizdodas aizmirst, cik viss ir patiesībā ir urlīgi.
 
 
23 July 2016 @ 10:20 am
 
Šopēcpusdien gar mūsu šalē brauks/finišēs Tour de France riteņbraucēji.
Tikmēr jāvelk mugurā bruņas un jādodas riteņot pa kalnu.
 
 
23 July 2016 @ 09:28 am
 
biju aizbraucis uz vipassana meditācijas kursu, bet sajutu slimības tuvošanos un aizlaidu uz rīgiem. pareizi - saaukstēšanās mani panāca rīgā, knapi mājās aizlīdu. pats kurss gan bija "uz ūsiņu". vārdsakot - pamosties 4os un ej kluknēt uz zāli, tā nonīksti, ka ārprāts, aiz nekā darīt arī meditē (3hx3/dienā). vienīgā izklaide ir ēdienreizes. sievietēm bija dārzs, kur pastaigāties, vīrieši varēja skatīties mūra sienā - forši.
bet atpakaļ menidžēju braucienu cauri visiem tiem lejaskurzemes ciematiņiem - vaiņode, priekule, skrunda. un skats ir nāvīgs. cilvēki dzīvo graustos, ceļi sabrukuši un visvairāk trūkst izkaptis, ko nātres no palieveņa izpļaut. tas vispār nav salīdzināms ar rīgu, pierīgu. kad pa kalnciema šoseju tuvojies rīgai - tā ir pilnīgi cita pasaule vides, infrastruktūras ziņā.
un var saprast, ka viens nav karotājs un labāk ir braukt uz rīgu, kur gan jumts jau uzlikts, gan zāle nopļauta. pieņemu, ka daļa atbildības jāuzņemās likumdevējiem, jo "investoram" ir izdevīgi turēt degradējošu graustu pilsētas centrā, nevis to atdot censonim.
 
 
22 July 2016 @ 07:35 pm
 
tuvākais bērnu laukumiņš saucas "pie špricītēm"
 
 
22 July 2016 @ 05:25 pm
 
Kāds negrib Nila Saksa grāmatu "Nopietni nolūki"? 3,50 eiro. (Spēcīga, manuprāt, lēti.) (magnolia23@inbox.lv)

"Izjūtu amplitūda, ko dažādos lasītājos raisa šie stāsti, ir apbrīnojami plaša: sākot ar nepieciešamību histēriski smieties, beidzot ar vieglu neērtības sajūtu un vēlmi nosodīt. Tomēr tas viss ir nieki, salīdzinot ar šausminošo apjautu, ka Nila stāstos aprakstītā pasaule varētu arī nebūt izdomāta." (Reinis Tukišs)
 
 
22 July 2016 @ 01:03 pm
Mierā  
VIENKĀRŠI vajag nomierināties. Vēroju ponijus. Vispār viņi izskatījās tik apaļi un cieti, ka tūlīt varētu pārsprāgt, vienmēr graužot zāli aiz savas biezās čolkas, kur redzamība varētu būt kādi 20 cm2(?). Izskatās, ka nekas cits viņus pasaulē neinteresē, kas varētu būt patiešām nomierinoši. Vēroju, kā ņurko pīles, cik skaisti un organiski kustas viņu pleznas. Šis paterns ir pilnīgi acis glāstošs, kas ir nomierinoši. Bet, lūk, ir cilvēki, kuri VIENKĀRŠI  neko nespēj lietas labā izdarīt un izstaro nemitīgu nemierīgumu.
 
 
22 July 2016 @ 01:05 pm
.  
jej, 16.līmenis pokemonos. protams, salīdzinot ar 20ajiem, kas figurē apkārt, arī tas šķiet maz, bet es vismaz nešmaucos.
Tags:
 
 
22 July 2016 @ 11:52 am
 
saistīts ar iepriekšējo postu (jz. marule). vai kāds varētu rekomendēt labu, uzticamu juveliersalonu rīgā, kur var salabot dārglietas? jāpielāgo zelta gredzens (jo man ir smalkas, tievas rokas lol), jāsalabo pāris saplīsušas ķēdītes utml.
 
 
22 July 2016 @ 11:16 am
auskaru remonts  
Sveiki!

Kur es varētu atkalapvienot auskaru ar tā kājiņu - skādi var redzēt šeit.
 
 
21 July 2016 @ 11:12 pm
mācos nerakstīt zem atslēdziņām un actiņām  
fak, mans dzīvokļbiedrs ir tik pretīgs. viņš tās pāris nedēļas bija pazudis un tas bija lieliski, bet tagad viņš ir atgriezies. pirmos vakarus es vēl slēpos savā guļamistabā, jo man totāli negribējās parunāties, bet vakar viņš mani beidzot noķēra virtuvē. viņš vienmēr runā skaļi un nervōzi knosās, nesakarīgi pārvietojas pa telpu, krekšķ un runā huiņu, kas viss ir normāli, liela daļa cilvēku tā dara. bet šovakar es nevarēju atrast savus galdapiederumus. var gadīties, ka man ir drusku ocd - es nespēju ēst ar dakšiņām&kō, kas nav ērtas un smukas un preferabli manas [lasi: tīras]. mēs visu metam vienā atvilknē, bet es savējās pazīstu un lietoju tikai tās, un šodien nebija nekur atrodamas. un tad es tā kā šausmenēs klusiņām un lēnām, sirdspukstiem paātrinoties, pārkāpu visus juniversa noteikumus un ielavījos dzīvokļbiedra apartamentos. un ievēmu sev mutē, jo apkārt savandītajai gultai pa perimetru mētājās visādi aizvēsturiski trauki ar pārtikas atliekām un galdapiederumiem. stulbais sūds. pie ievākšanās viņš man taisni piekodināja, ka meklē par dzīvokļabiedru meiteni, jo meitenes esot tīrīgākas. itkā higiēnas paši pamati viņam vispār būtu pazīstami. pret viņa sūdu kārtu jau mans tīrīgums nepalīdzēs. grūti arī uz viņu dusmoties, kādu laiku domāju moš cilvēkam depresija vai kas, bet nē - diezgan tāds dzīvespriecīgs lempis, grib tarkšēt un kopā skatīties filmas, un dažreiz aicina iedzert [kaut kā vienmēr atsaku gan] un vispār pret mani ir jauks. bet tas skats ar traukiem [un katliņu!! āāā], kā tāda asiņaina noziegumvieta, mani vajās vēl ilgi.

alsō, paņēmu pagarinātu ned.nogali, lai varētu slapstīties pa kaktiem un nerunāt ar cilvēkiem, bet kas man deva. draudziņi priecīgi sasita plaukstas, sak', 2reiz garākā ned.nogalē salien 2reiz vairāk ballīšu [and they're not wrong]. rītdien gejbārs, 6dien bārbekjū, 7dien droška pedžaira un videōspēles, un 1dien? ē, nesakiet mammai, bet randiņš. man būs tinderblenderrandiņš, prikaļi? precīzāk skeitdeits un nē, tas ir nesaistīti ar personāžu no iepriekšējā ieraksta, tas mani nogarlaikoja, kas, kā smejies, ir diezgan standartprakse komunikācijā ar cilvēkiem, kas sevi raksturo kā cool.

starp citu, tinderi var salinkot ar instagrammām, ko es, protams, izdarīju. un nevajadzēja! jo noraidītie kazanovas, kas izskatās pēc mežā vedējiem un zem eglītes apracējiem, pēc tam sūta ziņas caur instagrammām, pavei, cik ērti!
 
 
Current Mood: viss labi
Current Music: M83 - Wait
 
 
21 July 2016 @ 10:00 pm
 
Bet nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst ielikt somā astoņus riteņu bremžu klučus un jauno ķiveri.
 
 
21 July 2016 @ 09:57 pm
 
Man ir jāsakravā soma, jo rīt agri jābūt lidostā, bet ir slinkums.
Jā, ne tā kā pirms pirmā lidojuma dzīvē, kad viss jau nedēļu iepriekš tika saplānots, sakravāts un trejdeviņi modinātori salikti, lai tikai nenogulētu reisu un pase vismaz 7x pirms iziešanas no mājas pārbaudīta, vai ir somā ielikta.
 
 
21 July 2016 @ 09:11 pm
 
"tad jūs aiziesiet uz tualeti taisīt māsiņu"
Tags:
 
 
21 July 2016 @ 08:01 pm
 
Lietotāj!

Lietotāj, ja tev tekstā gribas smuki pārnest kādu vārdu nākamajā rindiņā, bet paragrāfs vēl nebeidzas, tad atceries: Shift+Enter, lietotāj, Shift+, bļaģ, Enter!

Un cilvēce būs tev pateicīga trīs paaudzēs, svētīs vārdu tavu, un mazgās tev kājas pienā, divprocentīgajā, pa 0.80 eiro litrā.
 
 
Current Music: We Are Bodies / Fake Shelter
 
 
21 July 2016 @ 08:21 pm
 
 
 
21 July 2016 @ 07:32 pm
 
E šodien atskārta, ka cilvēkā ir gan skelets, gan spoks
Tags:
 
 
21 July 2016 @ 07:25 pm
 
vieni no maniem pirmajiem vārdiem (pēc "gaļu" un "desu") ir bijuši "neaiztiek manu!"
Tags:
 
1 | ...
 
21 July 2016 @ 03:57 pm
 
Kāpēc [info]bauda ir celka?
 
 
21 July 2016 @ 03:57 pm
 
pirmā nedēļa nodzīvota. mežā, ūdenī, cilvēkos. ogojam, sēņojam, ejam siena talkā, pirtī un dīķī, naktīs mani silda dzīva uguns un dzīvs blakus gulētājs, tad vēl atļautas un neatļautas vielas - es tagad esmu rūdīta smuggler - un nu jā. ja vien reizēm neienāktu liekas domas par laikiem, kuru vairs nav. kuru pat nekad nav bijis. lai nu kā, šonakt sapnī mans sens draugs nomira. viss bija tik īsti un reāli muļķīgi, ka pamodos salauztu sirdi.
 
1 | ...
 
21 July 2016 @ 02:35 pm
brīvdabas telšošana  
jautājums par to vai Latvijā pie jūras kaut kur nomaļā vietā var cilvēks vienkārši sliet telti un palikt pa nakti. Ne gluži pludmalē, bet ideālā gadījumā kādā priežu pamežā.
vai tas ir vispār legāli? ja nē, vai kādu tas piš? vai ir kaut kādas speciālas zonas varbūt, neskaitot kempingus? vai kāds tā ir darījis?
 
 
21 July 2016 @ 11:11 am
 
vai kāds var ieteikt:
viesnīca, vai varbūt kāda glauna muiža valmieras/rūjienas apkaimē?
jo glaunāk, jo labāk. interesē lukss, ja.
 
 
21 July 2016 @ 07:01 am
hrenovaja...  
- cūcība nu -
- aizvilkties gulēt pusdesmitos, jo sešos jāceļas -
- cerībā beidzot izgulēties, jo gaidāma gara un smaga diena -
- aizmigt protams tikai pāris stundas velāk un jau no četriem rītā - četriem ibio -
- miegs nevienā acī un galva, kā spainis - bwe -
- un tagad, kad jākasās no mājas laukā, viss tik pelēks laukā un pēkšņi miegs nu tā uznāca -
-
 
 
20 July 2016 @ 11:36 pm
 
Klau... Tiešām nevaru saprast.
[info]ingmars ir trollis, vai puisis tiešām went full retard?
 
 
20 July 2016 @ 11:33 pm
.  
vakara dziesma. šī grupa positivus bija ļoti mīļa.
 
 
Current Music: oh wonder - drive
 
 
20 July 2016 @ 11:12 pm
 
O, gribu redzēt šo: https://www.youtube.com/watch?v=UZ4WBlveGfw
Man patīk beigu epizode ar pūdeli
 
 
20 July 2016 @ 10:45 pm
 
Theresa May or May not leave the EU.

Jā, tiešām lieliski - Terēza nav noskaņota strēbt karstu savārīto sūdu zupu un kurš gan pēc pieciem mēnešiem vispār atcerēsies, ka vajag brexitu iedarbināt.

Pieļauju, ka Terēza, gatavojoties tam brīdim, kad tiksies ar Angelu, small talk topikus smēlās šeit:
https://www.youtube.com/watch?v=GqH21LEmfbQ
 
 
20 July 2016 @ 07:54 pm
me flirting: uhh do you like bread?  
visas mazas sakritības. vakardien caurkrita visi mani jau tā pēdējās minūtes vakara plāni, jo gejdraudziņi aiz priekiem hiperventilējās. mēs drusku piepisāmies un es tiku piereģistrēta tinderī, saprotiet, un tad puikas visu vakaru ar vīna glāzēm lūrēja man pār plecu un ņirdza. man liekas, ka man uz pirksta ir tindertulzna. cipariski, es teiktu,  ka no visiem tiem simtiem nabaga vīriešu, ko esmu izbrāķējusi, bija kādi 4, kurus novērtēju apstiprinoši. plus vēl tie 2, kurus apstiprināja gejdraudziņi kamēr biju iesprukusi dāmistabā, huļigāni tādi, līdz ar ko biju spiesta apgūt arī bloķēšanu funkciju. vispār briesmīgs tas tinderblenderis - ieskatījos savos tumšākajos un seklākajos bezdibeņos un riebumā novērsos. puikām, protams, liekas, ka man ir briesmīga gaume. toties uzjautrināja sakritība - profilbildē man rokā dzēriens, kura autōrs man tinderī pieteicās [kakjux, brittany, roskild - no mūsu mīļākā bāra šepat ap stūri]. vārds pa vārdam un viņš, izrādās, arī longbōrdo, sevišķi pa manu veco rajōnu. viens no tiem cilvēkiem, kam droška 200 reižu esmu pagājusi garām neatskatoties. kā jau "neglābjama romantiķe" painteresējos, vai netirgo pa lēto kādu no saviem vecajiem dēļiem, am i doing this right?

un tad no skaidras debess nokrita arī seržs, ar kuru neesmu runājusi gadus 2 un piedāvāja rudenī tikties kaut kur itālijā, kur filmēta viņa mīļākā filma. mēs daudzus gadus atpakaļ noslēdzām paktu, ka kurā tur gadā viens otru precēsim, ja sametīsies vientuļi. es gan droška sajuktu prātā ar tādu mākslinieku, jo mums ir tās diametrāli pretējās mentalitātes. bet zemapziņa kaut kādus jokus tomēr spēlē, jo viņš vienmēr atraksta tādos aizdomīgi precīzos momentos, kad emocionāli kaucu pret mēnesi. feromōnus es vēl saprotu, bet, kā cilvēks otrā zemeslodes pusē saož manas skumjas, čist nesaprotu.

kaut kāda sūda pēc atrakstīja arī tas nu jau senais vienas nakts sakars. nav vērts pat dusmoties, šoreiz ir vienkārši kaut kā skumji viņa vietā. visi vārdi jau sen izrunāti, bet cilvēks vēl nespēj likties mierā.
 
 
Current Mood: ķiršu pilna mute :)
Current Music: alt-J - Tessellate
 
 
20 July 2016 @ 09:51 pm
 
Optimisms ļauj pieļaut "kļūdas", no kurām var mācīties vai arī.. nemācīties un po!
 
 
20 July 2016 @ 08:06 pm
 
Mana frendliste laikam ir pārāk pieaugusi kopdzīvei komunālajos dzīvokļos, bet, pirms šēroju publiskajās kopienās, varbūt zināt kādu, kas meklē istabiņu?

Mums augusta vidū atbrīvojas istaba (18 m2 dzīvojamā platība) 3istabu dzīvoklī pie Bērnu pasaules. Līdz šim katra esam maksājušas 130 e vasarā, ap 150 e ziemā (tagad ar to 21 % likmi būs nedaudz dārgāk). Istaba nemēbelēta, bet visa nepieciešamā sadzīves tehnika dzīvoklī ir (un pīpētava), vairāk mājdzīvnieku diemžēl vairs nevaram atļauties ielaist, jo te jau mājo divas kaķjaunkundzes. Dzīvojam saticīgi un pārsvarā mierīgi (lai kā te varbūt no malas izklausās :) ), dažos sestdienu rītos pārvekoties no čomska ar bariņu vēl iedzert gribētāju -laikam pavisam bailīgiem mājāssēdētājiem tas varētu nepatikt.

Ja nu kas, rakstiet te vai uz ne_es inboxā
 
1 | ...
 
20 July 2016 @ 05:15 pm
 
Bankas gada pārskatu maketēšana ir viens no drošākajiem un nekļūdīgākajiem ceļiem pretī neprātam.

Dārgie psihoterapeiti, pirms jūs savus jaunos pacientus piepumpējat ar ķīmiju, sabarojat ar ripām, ārstējat ar elektrošoku un uzglabājat polsterētās istabiņās – lūdzu pārliecinieties, vai tas nav vienkārši kāds pārskata maketa upuris. Ja tā – vienkārši iedodiet viņam uzpīpēt, ielejiet konjaciņu, un mierīgā, pārliecinošā balsī pasakiet, ka viss būs labi, ka tas viss kādreiz beigsies.
 
 
Current Mood: Madness. Madness everywhere.
Current Music: Theodor Bastard / Aruah
 
 
20 July 2016 @ 05:04 pm
kaķi un ziedoši telpaugi  
Kuri Latvijā viegli nopērkamie, ilgi ziedošie telpaugi ir droši kaķiem? Pagaidām sanāk atrast lielākoties tos, kuri ir indīgi, savukārt angliskajā internetā slinkums sijāt tos, par kuriem man nav ne jausmas, vai, piemēram, Depo tādus vispār var dabūt.

Īsumā - gribu skaistas puķes, kas nenāk ar vetārsta rēķinu. Iesaki, lūdzu!
 
 
20 July 2016 @ 04:43 pm
 
Ingmārs liek E katru dienu izlasīt 20+ vārdus. šodienas normu E pilda bez likšanas: aizliegumi trolejbusā un virsraksti Vērdiņa krājumā "Tētis"
Tags:
 
1 | ...
 
20 July 2016 @ 12:25 pm
palīgā!  Paldies visiem ziedotājiem, summa ir savākta, pasūtīju figūru.

Man ir nepieciešami ziedojumi attēlā redzamās PVC figūras iegādei. Kopējā summa sastāda 45 EUR.
Ziedojumus lūdzu sūtīt uz šo kontu: LV28HABA0551026440258, Ingmārs Freimanis.