03 December 2016 @ 12:12 am
 
"Arī teātros beidzamā laikā bieži vien atļaujas kaut ko tādu runāt, ko teātrī nevajadzētu runāt," "Vakara Ziņās" citēts Pauls.
 
 
02 December 2016 @ 11:00 pm
 
Latvijas nokia varētu būt putekļu sūcēja e-robots "Kalps" ar žestu kontrolēm ("rīksti"), balss kontrolēm (režīmiem "kungs mājā!", "laba diena!", "dievspalīdz!"), ar latviešu zīmēm, protams, un sloganu "Laiks būt saimniekam savā zemē!" vai "Nomet 700 gadu jūgu!" vai "Pietiks liekt muguru sveša kunga priekšā!"
 
 
02 December 2016 @ 09:29 pm
.  
vakara klausāmais no romanķikas apgabala. dikti patīk teksts un ideja.
 
 
Current Music: John Legend - Love Me Now
 
 
02 December 2016 @ 05:26 pm
tests  
te vēl kaut kas notiek?
 
1 | ...
 
02 December 2016 @ 03:46 pm
 
aiz Mērsraga jau ir Ziemassvētki
 
 
02 December 2016 @ 02:32 pm
 
ameizing!!! intenc!
 
 
02 December 2016 @ 11:47 am
 
sapņi ir tik īpatnēji un aiznes tevi nezinkur - aizej gulēt istabā, bet pamosties garāžā.
 
 
02 December 2016 @ 10:51 am
 
Tags:
 
 
02 December 2016 @ 09:51 am
 
pārrakusi interneta laukus visos virzienos - tomēr vēršos pie Jums, cibiņi..
kur Rīgā var iznomāt auguma lelles?
priekšstata gūšanai - skatīt zemāk ievietoto saiti.

http://augumalelles.lv/lv/project/lido-kostimi-talismani-auguma-lelles/
 
1 | ...
 
01 December 2016 @ 11:51 pm
.  
un nevar nepiefiksēt beyonce jauno gabalu. all night. katrreiz domāju par vilcenēm, kad viņu redzu. vai kaķēm.
 
 
Current Music: beyonce - all night
 
 
01 December 2016 @ 11:41 pm
.  
Well my heart is gold, and my hands are cold
 
 
Current Music: halsey - gasoline
 
 
01 December 2016 @ 11:02 pm
Spēcīgu vīrieti, lūdzu!  
Rīt pēcpusdienā vai vakarā Teikā nepieciešams viens vai divi spēcīgi vīrieši daudzu atkritumu iznešanai uz diezgan tālu konteineri.
 
1 | ...
 
01 December 2016 @ 02:41 pm
 
Driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails
 
 
01 December 2016 @ 01:28 pm
 
K/f "Arrival" gan priecēja, gan vīla, nē nu kā, tu skaties ekrānā un nespēj izskaidrot, kāpēc organisms visu laiku mēģina pārslēgties "skudriņas skrien" režīmā, atjēdzies tikai pie beigu titriem, ka autors šim kreatīvam tak ir misters Vilenēvs, nu tas, nu, kurš mums ahujenno k/f "Sicario", jā, biedri, jā! iekš "Arrival" ir viss tas, kas mums patīk, skaņa, attēls, atmosfēra, mēs varam pāris minūtes skatīties, kā nosēžas helikopters, un nevis garlaikoti žāvāties, bet uh!, wow!, kruta!, jā, tur brīnišķīgi ir viss, kam vien būtu jābūt brīnišķīgi, skaistuma un atmosfēriskuma līmenis zaškaļivajet.

Un vēl mēs varam iekšēji priekā palēkties brīdī, kad Luīze uz tāfeles uzrasē vienu triviālu teikumu un paskaidro visas iespējamās problēmas šī teikuma saprašanā, mēs varam uzgavilēt, ka jā, jā!, tāpēc mēs te nācām!, bet tad saprast, ka tas arī viss. Pati galvenā sižeta līnija, kura būtu šo padarījusi par gada attapīgāko kino, ir palikusi aizkadrā. Nē nu labi, tas, kas nācis viņas vietā, ir, lai arī sākumā kaitinošs, tak tomēr negaidīts un interesants. And yet, and yet, kļūda bija sacerēties mazliet par daudz.

Taču nepārprotiet, draugi, k/f "Arrival" ir labākais eiliēnu kino, ko mums šī pasaule ir dāvinājusi kopš "District 9", nopietni, ejiet, draugi, ejiet, neko negaidiet, neko par viņu nelasiet, ejiet, tas ir brīnišķīgi labs ķinis, tieši tāds, kādu mēs to vēlamies.
 
 
Current Mood: I've got just one flaw
Current Music: Rob Dougan / Open Sore
 
 
01 December 2016 @ 12:41 pm
 
pēd. 3 dienu laikā esmu jau 2 x nokritusi ar bēbi slingā. notankoju uz ceļiem, nupat blakus suņa sūdam.
 
 
01 December 2016 @ 11:41 am
.  
ir atnācis decembris, savā ziņā mans mīļākais mēnesis. brīva visās nozīmēs, šādi sen nav bijis. divas dienas, kad oficiāli ne pie viena nestrādāju, nekur neskaitos. protams, iekšēji viss ir citādāk, ir pabeidzamie darbi ntajās vietās un mana pienākuma sajūta nekur nepazūd, bet tā ideja. ka uz papīra visi ceļi vaļā un ir skaisti. un skaista diena. pat ja man tā visa ir jāpavada lasot mācību materiālus. bet man viņi patīk, interesē un gribu zināt. kaut kā šādi laikam top tas ceļš uz jēgpilnāku dzīvi, caur kāpšanu ārā no visām komforta zonām, īsti nezinot, kas sagaida. lai tās lietas, pie kurām palikšu, no tām es vairs negribētu atbrīvoties. 
un iederas lp dziesma.
Tags:
 
 
Current Music: lp - someday
 
 
30 November 2016 @ 11:51 pm
 
Savā miteklī remontu taisīju ar aizrautību. Visu smalki izrēķināju, jo nauda! Tāpat palika materiāli pāri. Un kautkas nedaudz brāķīgs sanāca, dažās vietās nokļūdījos. Arī noslinkoju nedaudz. Kopumā - daudz kur būtu piesieties. Bet kad Kodak atteicās ieviest digitālos fočukus vai LMT mobīlajiem priekšapmaksas kartes - to toč varētu nosaukt par sabotažu. Bet tā taču nebija, tur gudri veči augām dienām funktierēja un mērīja, bet vienalga.
Tas ir viens - par to kļūdīšanos. Vēl es domāju kamdēļ cilvēki ir tik kūtri uz sociālām aktivitātēm? Vai viņi ir slinki? Tad tam simbols būtu zila kaza - tam slinkumam piedalīties demonstrācijā.
 
 
30 November 2016 @ 09:19 pm
dejot decembrī  
Čau, kur var iesācējs (pieaugušais) iet mācīties dejot hiphopu tagad, decembrī, kad lielākajā daļā deju studiju slēgusies uzņemšana?
 
 
30 November 2016 @ 04:29 pm
 
LSM. Cilvēki neizvēlas ziedot orgānus, jo ir daudz aizspriedumu par nāvi.
 
 
30 November 2016 @ 01:52 pm
Džeku cimdi - kur pirkt?  
Lēti un silti vīriešu cimdi, neejot uz centrāltirgu vai humpalām Rīgā? Kkādos lielajos Rimi? Kkur citur?
 
 
 
30 November 2016 @ 11:32 am
 
Joprojām pārdzīvoju par Miķeli. Vienīgais kas dzirdēts, kaimiņš esot teicis, ka viņam arī bija pazudis, ka esot viena vecene, kas zogot un nedodot atpakaļ. Viņš savu esot atkarojis un uz laukiem aizvedis. Kura ir tā vecene, māte nav pajautājusi. Un kaimiņš arī vairs neesot redzēts.
Tags:
 
 
30 November 2016 @ 11:12 am
 
seriāls Westworld sākās ļoti cerīgi un ideja arī pateicīga, bet ap 5-7 sēriju palika neveikls un sadomāts, vairs nevar paskatīties. varbūt arī labi - nevajag tik daudz pie balinātāja sēdēt.
Tags:
 
 
30 November 2016 @ 10:04 am
 
Vakar aizgāju kopā ar dzīvokļa biedreni uz š'bam (sh'bam) nodarbību.
Forši izlēkājos un izgorījos. Laikam būs jāiet vēl.
 
 
30 November 2016 @ 05:46 am
 
Simoniņš turpina katru vakaru sist galvu pret sienu. Sataisa žēlīgu seju un buc! un skatās acīs mūsu reakciju, un atkal - buc!
īsts mammas dēls.
esmu līdz 5 gulējusi vien ar dažām mošanās reizēm,jūtos super mundra.
 
 
29 November 2016 @ 11:06 pm
 
aizņem vietu maiss ar grūtnieču drēbēm.
maisā bikses, legingi, džemperis, blūzes.
izmēri no 38 līdz 42.
atdošu par paldies botāniskā dārza rajonā jebkurā laikā.
ja nu kādam interesē, tad uz ziemmma inboxā.
 
 
29 November 2016 @ 07:09 pm
.  
ai, kā es sevi nogurušu nevaru paciest. bet tas, kā es forši sev apkārt esmu visu iztīrījusi un kādus kg papīra izmetusi, tas gan patīkami. izlasīju kkādu virsrakstu par izdegšanu, saistīto izolēšanos un cinismu, mazi uzplaiksnījumi sāk parādīties. izolēšanās jau vnk tādēļ, ka negribās kārtējo jautājumi vai domāt kādu risinājumu, jo pietiek, lai visi paši tiek ar sevi galā. man savas lietas. bet šitā ar mani rudeņos/ziemās ir, ka ieskrienos un sagurstu. tagad svarīgi gulēt, darīt iztikas minimumu un pasaudzēt sevi. 
Tags: ,
 
 
29 November 2016 @ 04:02 pm
 
ap 6 rītā vairs nereaģēju uz raudām. ja raudi, tad raudi, es arī raudu. gulējām vaļā acīm un raudājām. es viņam iedevu zaķīti, viņš apklusa. izdomāja blēņu, ka var tā ausi bāzt man mutē. pēc tam turpinājām raudāt, beigās tāpata aizmiga pie pupa, bet es šonakt neesmu gulējusi vispār. zero.
 
 
29 November 2016 @ 03:45 pm
LIKES Wanted!  
ONLINE BATTLS! Meklēju laikus savai facebook bildei, OZOLS albūma vāka rīmeikam, lai noceltu jaunas kedas no HoodShopa.eu plaukta - https://www.facebook.com/DrawOrgija/photos/a.1499825186699103.1073741835.913566191991675/1499827353365553/?type=3&theater


Lūk neliels video ieskats, kā tapa šis zīmējums:

 
 
29 November 2016 @ 03:15 pm
 
vislabākais ir tas, ka ir laiks izgulēties :P
 
 
29 November 2016 @ 01:20 pm
ļoti lūdzu jūsu palīdzību  
ja jums ir kaut mazliet naudas, kuru pašam tieši tagad nevajag visvairāk, padalieties ar Pedro
paldies

https://www.youcaring.com/pedrolechugafarias-697347
 
 
29 November 2016 @ 11:38 am
what we do in the shadows  

dzīve ar puikām joprojām iet diezgan stabilā līknē uz augšu. kārtējais ceļojums uz ikea beidzās ar zaļu, līdz kapeikām nocenotu krēslu, jo bez spilvīša. bet tad nāca mīļais kriss un vakardien, tāds rāmi priecīgs un sapīpējies, man uzšuva sēžamspilvenu. šodien braukšot pirkt detaļas un skrūvēšot kopā manu jauno, skaisto un ahūni gōtisko spoguli.

alsō, mana nodaļa ir pārvietota uz pagaidu biroju pašā viscentrālākajā vecpilsētā, kur tramvajs mani, izspūrušu un miegainu, no rīta pieved pie pašām duravām. drusku nepatīk vienīgi biroja mēbeles, kas tā kā no kāda midžetu bērnudārza - katrreiz, piebraucot tuvāk galdam, atdauzu savu jau tā zilo celi pret kaut kādu stulbu stieni zem galda, un galdam nav ne atvilkņu, nedz arī virsmas platības visādiem maniem papīrdukamentiem. bet es kaut kā ātri pierodu, mani nekas sevišķi netraucē. visi nesās riņķī, rokas pa gaisu, omg omg, viņiem šitas trūkst un šitas traucē un vēl par kaut ko nav padomāts, un tad esmu es, kā kaķutante šorīt pikti nošņāca manā virzienā "..un neō tur vienkārši sēž un fokin' strādā, not a care in the world, ughh".

alsō, dāmas, brittany, kakjux un roskild, pakojiet pidžammiņas un savas izejamās bībeles, the fruit salad is nigh!! ņemiet līdzi siltas pidžammas, lauku tūrisms tomēr, te nav nekāda trōpiskā londōna, ja, un varat beigt ēst apmēram tagad, jo ned.nogales meņū man jau ir aptuveni skaidrs, our schedule will be packed as well as our tummies.

 
 
Current Mood: :)
Current Music: priekšniece tarkš un nesaprot, ka it's ciba time
 
 
29 November 2016 @ 12:48 pm
We are simple, we dance and drink, and pray  
Tikko pieķēru sevi pie mazliet biedējošas domas.

Vei, mēs te dzīvojam laikmetā, kad tekstu telefonā var rakstīt, īpaši nepiedomājot par to, vai vispār tiek trāpīts pareizajiem taustiņiem, vajag vienkārši spaidīt kaut kur aptuveni tajā virzienā, un parasti tas attapīgais aparātiņš izdomās, ko tieši mēs te esam gribējuši teikt.

Parasti izdomās, bet gadās visādi, protams.

Nu lūk, pieķēru sevi pie domas, ka lasīšanas procesā tāds pats auto-correct darbojas smadzenēs. Ieraugot vārdu, kas, telefonam neuzminot un autoram nepamanot, ir izsprucis nevietā vai neloģisks, tās pat nenopauzē un nesignalizē par kļūdu, bet vienkārši momentā piemeklē to, ko respondents ir gribējis teikt. Un "not happy" mierīgi tiek lasīts kā "now happy", "atradās priekšā" kā "stādās priekšā", dīvainību pamani tikai kaut kādu iemeslu dēļ tekstu pārlasot vēlreiz.

Bail tikai, vai tie mazie, viedie aparātiņi netaisās mūs nolaist līdz savam līmenim un tad sakaut ar pieredzi.
 
 
Current Mood: Nez kāpēc viss OK, wtf?
Current Music: We Are Bodies / We Are Bodies