20 October 2014 @ 09:41 pm
 
tā uztraucos, ka centos izturēties nevērīgi un aizvainoju cilvēku.
saņēmos un aizgāju atvainoties. tik neērti pēc tam sajutos, ka piedzēros.
šoreiz izskatās, ka mani tas vairāk uzjautrina nekā apbēdina.
 
1 | ...
 
 
05 October 2014 @ 05:40 pm
 
http://thenostalgiamachine.com/
 
1 | ...
 
05 September 2014 @ 11:52 pm
 
un man tik ļoti gribējās ar kādu tikpat ikdienas sūdu nomāktu cilvēku aiziet iedzert. pasūdzēties par nebūtisko, uz atvadām samīļoties un nosūtīt ziņu nākamajā dienā, ka tas bija jauki. gribās kopā, gribās viegli, gribās tā, ka atkal liekas, ka cilvēki, tas tomēr ir labi.

noteikti biju mazliet par daudz iedzērusi pirmo reizi ceturksnī un atcerējos, ka man šrinka pozīcijas izpildītājs bija ieteicis rīkoties instinktīvi. nu neko, iebarikādējos, lai ar to virtuvē guļošo dzīvesbriedi mani sķir ne tikai divas durvis, bet arī krāsošanās galdiņš, gludināmais dēlis un krēsls. no rīta pārliecinājos, ka viņš mani saucot par nenormālu, vairs nedomā to kā komplimentu.
 
1 | ...
 
05 September 2014 @ 11:30 pm
 
nu jā. liekas, ka visam tāda etiķa un terpentīna piegarša.
 
 
05 September 2014 @ 11:22 pm
 
man liekas, ka tu mani pamet tik lēnām, ka es to pati nemanu.
gulēt gultā blakus un skrollot vientuļi telefonus- nebiju domājusi, ka tas var būt briesmīgākais
 
1 | ...
 
 
06 July 2014 @ 02:03 pm
 
nosperts no userinfomaksiine , lai neaizmirstas

"Es ieraudzīju mazu meitenīti, viņa veda saitē suni- ikdienišķu, parastu suni- viņi devās stacijas virzienā. Es zināju, meitenīte tagad iet uz dīķi, viņa peldēsies un peldinās savu parasto suni, un pēc tam paies tik- un- tik gadi un meitenīte kļūs pieaugusi un sāks dzīvot pieaugušo dzīvi: izies pie vīra, lasīs nopietnas grāmatas, steigsies un nokavēs darbu, pirks mēbeles, stundām runās pa telefonu, mazgās zeķes, gatavos ēst sev un citiem, ies ciemos un reibs no vīna, apskaudīs kaimiņus un putnus, ievēros laika prognozes, slaucīs putekļus, skaitīs kapeikas, gaidīs bērnu, apmeklēs zobārstu, nodos remontā kurpes, patiks vīriešiem, skatīsies pa logu uz garāmbraucošām automašīnām, apmeklēs muzejus un koncertus, smiesies, kad smiekli nenāks, sarks, kad jutīsies neērti, raudās, kad gribēsies raudāt, kliegs sāpēs, kunkstēs no mīļotā pieskārieniem, pamazām nosirmos, krāsos skropstas un matus, mazgās rokas pirms pusdienām, bet kājas- pirms gulētiešanas, maksās soda naudu, parakstīsies par sūtijumu saņemšanu, šķirstīs žurnālus, satiks uz ielas senus paziņas, uzstāsies sapulcēs, apglabās radiniekus, skandinās virtuvē traukus, mēģinās pīpēt, atstāstīs filmu sižetus, lēks acīs priekšniecībai, sūdz;esies, ka atkal ir migrēna, brauks uz piepilsētas mežiem lasīt sēnes, krāps vīru, skraidīs pa veikaliem, skatīsies salūtus, mīlēs Šopēnu, gvelzīs blēņeas, baidīsies pieņemties svarā, sapņos par ārzemju braucienu, domās par pašnāvību, lamās bojātus liftus, krās nebaltai dienai, dziedās romances, gaidīs bērnu, glabās vecasfotogrāfijas, taisīs karjeru, spiegs šausmās, nosodoši šūpos galvu, sūdzēsies par nebeidzamām lietavām, nožēlos zaudēto, klausīsies jaunākās radio ziņas, ķers taksi, brauks uz dienvidiem, audzinās bērnu, stundām nīks rindās, neglābjami novecos, moderni ģērbsies, lamās valdību, dzīvos pēc inerces, dzers korvololu, lādēs vīru, ies prom un atgriezīsies, krāsos lūpas, negribēs vairs neko, u.t.t. u.t.v.j.p." 

/S. Sokolovs "Muļķu skola"
 
 
06 July 2014 @ 01:41 pm
 
Being busy is a form of laziness - lazy thinking and indiscriminate action. Being overwhelmed is often as unproductive as doing nothing and is far more unpleasant. Being selective - doing less - is the path of productive. Focus on the important few and ignore the rest.
/timothy ferriss
 
1 | ...
 
13 June 2014 @ 06:31 pm
 
atskaņotājs ar plašu pilniem diviem plauktiem un es viņu tikai kad putekļus
nezināju, ka esmu tik nogurusi vai apātiska vai pat nezinu kas
 
 
13 June 2014 @ 06:16 pm
 
Rimčiks beidzis tirgot manas mīļākās sinepes.
 
1 | ...
 
15 May 2014 @ 10:25 pm
 
-ļoti labi. tagad tev vēl ceturtdien ir viegli jāizskrien 1/3 no distances un jātaupa spēki.

pagaidam, kamēr trenera vārdiem iestājas noilgums. izdzeram trīs alus un cenšamies ignorēt bāriņu. būtu forši pamosties ar paģirām rīt un uzmest, bet nē.

maijs ir mans mīļākais mēnesis. gaujā 120 km pievarēti, priekšā 10km skrējiens ar trenera uzliktu laiku, kurā iekļauties ir manu spēju robeža, beigās kā ķirsītis 80 km/24h pārgājiens. lēnām mēģinu uzvarēt slinkumu. man ir tāds prieks par personīgā motivātora atklāšanu. nekas mani tā nemotivē, kā otrs cilvēks. reini gribās sabučot, jo pateicoties viņam esmu sapratusi, ka vienmēr būs grūti. man tikai jāizvēlās, kādā veidā grūti. grūti ir celties piecos no rīta, grūti skriet, grūti, jo sāp, jo nogurums, jo nepaliek vieglāk. grūti arī kāpt uz sesto stāvu ar aizdusu, skatīties uz sevi spogulī, grūti sev nepatikt. vienkāršas izvēles. šīs izvēles parāda mūsu prioritātes.
 
 
15 May 2014 @ 09:14 pm
 
you lose some, you lose some.