13 September 2015 @ 01:06 pm
 
Depo nopērkamajā slieku kompostā gadījusies slieka. Mest ārā kaut kā nesmuki, tomēr dzīvs. Nest ārā, bet tad jau visas, ja nu ir vēl. Izsijāju atlikušo kompostu. 6 gab. Tas vairs nav 1 slieku podā noskalot. Tiešām jānes ārā. Bet tagad taču drīz ziema, kas notiek ar sliekām ziemā. Vai viņa tik ātri pārorientēsies. Varbūt komposta sliekas ir tādas kā slieku mājdzīvnieki. Varbūt atstāt. Bet vai viņa manā podiņā ar visu puķi dzīvos. Podiņš liels, varbūt līdz pavasarim ir ok. Cik ļoti neizsakāmi forši, ka tā var. Sēžu un googlēju par sliekām. Ļaut muļķīgiem jautājumiem ritēt un neapstādināt. Laime un šodienas dāvāta privilēģija spēt pievērsties tik ļoti nebūtiskajam. Varētu jau iet pastrādāt zupas virtuvē, bet to Ziemassvētkos, kad būs kauns par to, ka viss dots.
 
 
04 August 2015 @ 08:34 pm
 
 
 
02 August 2015 @ 02:31 am
 
pagājušā nedēļā, manā vārda dienā viņš mani otro reizi bildināja. piekritu. jāieraksta, lai atceros. iepazīšanās datumu vairs neatceros, tagad skrollēšu uz leju, kādā 2012 gada ierakstā vajadzētu būt.
 
 
02 February 2015 @ 09:28 pm
 
parasti tikai čekus un receptes, tagad atradu lapiņu savā rokrakstā "smēķēšana tevi padara viegli sastopamu"
 
 
 
30 January 2015 @ 10:12 pm
 
nu i to tielēšanos. šovakar gribēju palikt pie porno un alus, bet nē, glābsim izkaltušu fikusu un joga
 
 
09 January 2015 @ 09:09 pm
 
man par viņu ir radies priekšstats, ka viņš ir rupjš un uzbāzīgs. domāju, kāpēc tā, bet viss, ko varu iedomāties, viņš vismaz reizi stundā ie'logojas skype un tā mazā sūda ikoniņa labajā stūrī rada sajūta, ka viņš visu laiku mani traucē. es ceru, ka es kaut ko esmu par viņu aizmirsusi, tas taču nevar būt tikai tas.
 
 
30 October 2014 @ 10:51 pm
 
ārā bieza migla, es iekšā viss tāds plāns un sekls. kaunīgi + vīns runā
 
 
30 October 2014 @ 10:39 pm
 
arvien retāk, bet tomēr aizdomājos vai tie muļķīgie nozagtie mirkļi vairs būs ar/par mani. žēl, ka fiziski kutinājieni vairs, šķiet, nestrādā. 90% tas mani neinteresē, pārējos 10% man šķiet, ka tomēr ir jābūt kaut kam vairāk. kaut kāds tāds "rāmi lēnām".

jā un skaidrs vienīgi, ka sagādāt prieku man vairs nekad nebūs tik vienkārši kā agrāk. tagad ir citi prieki.
piemēram, kā tu parādi ka tas viss ir manis pašas vaina. sašutums, dusmas un pārmetums un tad smiekli, prieks.
 
 
20 October 2014 @ 09:41 pm
 
tā uztraucos, ka centos izturēties nevērīgi un aizvainoju cilvēku.
saņēmos un aizgāju atvainoties. tik neērti pēc tam sajutos, ka piedzēros.
šoreiz izskatās, ka mani tas vairāk uzjautrina nekā apbēdina.
 
1 | ...
 
 
05 October 2014 @ 05:40 pm
 
http://thenostalgiamachine.com/
 
1 | ...
 
05 September 2014 @ 11:52 pm
 
un man tik ļoti gribējās ar kādu tikpat ikdienas sūdu nomāktu cilvēku aiziet iedzert. pasūdzēties par nebūtisko, uz atvadām samīļoties un nosūtīt ziņu nākamajā dienā, ka tas bija jauki. gribās kopā, gribās viegli, gribās tā, ka atkal liekas, ka cilvēki, tas tomēr ir labi.

noteikti biju mazliet par daudz iedzērusi pirmo reizi ceturksnī un atcerējos, ka man šrinka pozīcijas izpildītājs bija ieteicis rīkoties instinktīvi. nu neko, iebarikādējos, lai ar to virtuvē guļošo dzīvesbriedi mani sķir ne tikai divas durvis, bet arī krāsošanās galdiņš, gludināmais dēlis un krēsls. no rīta pārliecinājos, ka viņš mani saucot par nenormālu, vairs nedomā to kā komplimentu.
 
1 | ...