porcelāna lellīte [userpic]

5. Augusts 2022 (20:16)

Klau, ciba, varbūt vari ieteikt naktsmītnes Ventspilī, kur palikt 5 cilvēkiem no kuriem 3 ir bērni. Ideāli, protams, ja katram sava gulta un vecākiem guļamistaba
Skatos tos piedāvājumus (arī iepriekš citās pilsētās) un reāli nesaprotu kur jūs palieciet, jo es taču zinu, ka braucat!
Pagaidām skatos un gražojos, nekas nepatīk

Comments

Posted by: honeybee ([info]honeybee)
Posted at: 5. Augusts 2022, 20:51

Es palieku raibajos logos, jo zinu saimnieku ;)

bet tur ir nereāli mīlīgs dārziņš, kur pasēdēt, tas būtu objektīvais bonuss

Posted by: koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
Posted at: 5. Augusts 2022, 22:47

Pie radiem.

Posted by: Birjuza ([info]ninona)
Posted at: 6. Augusts 2022, 15:23

Daudzbērnu ģimenēm derīgais segments visur ir maz pārstāvēts...

Mēs kaut kad Ventspilī visai frisbija komandai veselu māju ar vairākām guļamistabām noīrējām. Tur bija padsmit guļvietas. Bet ļoooooooti tālu no visa.

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 6. Augusts 2022, 16:56

Sūds, ka tālu, es budžeta klasē vispār neko neatrodu ģimenei 5. T.i. ja kāds zīdaiņu gultā tad vēl tā. Visi kempinga namiņi 4 personām. Nospļāvos un vispār apskatījos visās vietās bez noteiktiem datumiem kur ir suite tipa numuriņi, ja vispār kaut kas ir, tad ar divām lielajām gultām vai max divām vienguļamajām un nav vietas ielikt trešo un par trīs simtiem naktī.
Nav vēl tas vecums, kad būtu komfortabli, ka visi trīs atsevišķā istabā, ja liels viesu nams ar daudziem numuriem vai sadalīt, kurš tad gulēs dīvānā vai divi kuri lielajā gultā un viens atsevišķi. Par to, kā viņi saskaita guļamās vietas (un nenobildē visas tematiskās mēbeles) vispār neizteikšos. Sešām personām piemērots un viens mazs krēsls vietuvē pie letes vienai personai. Un visi tie varianti, kur ir ķipa dzīvoklis, bet guļamistabā arī bērnu gultas un viss cits liels Studio un guļamistaba bez durvīm.. o.k. vienu nakti reāli poh, bet es jau divas nedēļas 18 kv.m. istabā pieciem esmu nogurusi, es gribu lai var izgulēties mierīgi, ja ne ar vīru pabaudīt divvientulību un ja atpūtas brauciens nav atpūtīgs, tad nu i nah.
Un kempingu mājiņās arī vienkārši ejot cauri visam, atdoru max.4. un bieži pat nav iespējams pārbīdīt mēbeles lai savietotos
Izbesījos, saskumu, ceru uz brīnumu
Kas mani pārsteidza, ka pat atmetot cenas kritēriju un izskatot to, kas vispār ir, ir bēdīgi :(

Posted by: Birjuza ([info]ninona)
Posted at: 6. Augusts 2022, 17:11

Apskatījos, ka bijām mājā ar nosaukumu HubaBuba.

Nekas izsmalcināts guļvietu ziņā, toties dzīvojamā istabā sanāca vieta konkrētai ballītei. :D

Posted by: sarkans0987 ([info]sarkans0987)
Posted at: 6. Augusts 2022, 20:46

Jūras brīze? Tur bija ģimeņu numuri. Par cenām nezinu, bet vieta ideāla - tieši pretim Bērnu pilsētiņai. Un pirmajā stāvā kafejnīca,kur vismaz agrāk - bija ļoooti garšīgi. Un ja pūš vējš pareizā virzienā - tsd līdz jūrai arī var aizspļaut. ;)

6 Lasīt komentārus piebilst