iepriekš | 0 - 25 |  
pavisam [userpic]
mums visiem ir tārpi
by pavisam ([info]pavisam)
at 20. Oktobris 2020 (19:51)
Tags:

Ja nu kas, izklaides ar Hariju nebūs - izmetu no Linkedin.
Sapratu, kāds labums Svešajiem - ja piedraugo, redz manu e-pastu, izrādās vēstule ir pa taisno e-pastā, nevis linkedinā kritusi.
Iztikšu bez viagras reklāmām, izravēju visus nezināmos naher. Gan jau aizgāja arī kāds ex kolēģis, bet nu ko... tie ir upuri, ko esmu gatava paciest.

Toties tēma nezaudē aktualitāti.
Šķiet, dabūšu meklēt citu manikīri.

Sākās viss nekaitīgi - bijusi uz lekciju par aknām.
Vadot ārkārtīgi gudra sieviete, izdzīvojusi vēzi.
Pirmkārt jau zelts ir domāts melnajiem (citāts, ne mans viedoklis, ne mans rasisms). Baltajiem to nēsājot, tas uzsūc negatīvismu.
Baltajiem jānēsā sudrabs.
Tāpēc jau šitie visi, kas apkārušies ar zeltiem ir tādi...
Nē nu, neko daudz neiebilstu, neesmu zelta fans, pat laulības gredzens bija sudraba.
No visiem jautājumiem, kas drūzmējās pa galvu (tai skaitā, kāds sakars ar aknām?), pajautāju - bet melnajiem nekas? Neuzsūcas negatīvais?
Nē, melnajiem viss labi.
Nu neko, izklaidējoši. Vai maz šitādu visādu ideju zem saules.

Sāli nevar vārīt, jo tad paliek organismā vielas, kuras nekā nevar izvadīt.
mkei.
Tāpat eļļa. Tāpēc viņa jau aizgāja, nopirka taukus. Un sviestu. Ceps tagad visu taukos un sviestā.
mmmmkei. sāk izklausīties pēc pamatīgām auzām.
Saproti, mums visiem ir tārpi. Mēs tos apēdam, pilns organisms ar oliņām.
hhhelp...
Un tad tajos sāļu un eļļu atlikumos tie tārpi iekapsulējas un aug.
Vēzis taču arī ir tārpi. Tie saēd ķermeni.
bļe, ko?!
Nu ja! Tu nezināji?
...
-Es tāpēc taisīšu attārpošanu.
-Tu domā tipa dzersi helmintoxu vai kā tur sauca?
-Nu ne tak, tās tak ir sūds. Vispār labi, ka aizgājām uz tām lekcijām, es jau biju domājusi, ka pati, bet redzi, izrādās jāsāk pilnmēnesī.
-Kas jāsāk pilnmēnesī?!
-Nu tūre nu! Piecas dienas ēd maz, tad 4 gavē un tad atkal 5 maz.
-Tā kā 2 nedēļas neēst?
-Nē, nē, tikai 4 dienas. Nu un paralēli jādzer tie preparāti.
-(pēkšņa apgaismība) un tos preparātus jau aptiekā nevar nopirkt?
-Nē, nē, tu ko! tas ir koraļļu klubs! bet es dabūšu caur klubu, būs 5EUR lētāk!
-... koraļļu klubs. kaut kas jauns.
-Tur arī tāds Didzis, viņa teica, ka mācoties īpašā skolā.
-kādā?
-neteica. Viņš vispār vairs nerunājot, jo cilvēki grozot pirkstu pie deniņiem, kad viņš saka patiesību. Bet nu neko, kas paspēja, tie paspēja. Pārējie tad...
-Kas par pārējiem? kur paspēja? ko viņš nesaka? Neko vairs nesaprotu....
-Tur jau tā lieta! mēs vēl paspējām! Es jūtu, ka viņš tā īpaši uz mums skatās. Un kovids ir tikai spēle.
-...(sāku apcerēt, kur atrast citu manikīri) Kāda spēle?
-Nu, kas paliks, kas ne...
-... (ak jel...)
Es vispār domāju pierunāt to kundzīti mums nolasīt lekcijas arī te. Es tev padošu ziņu.
-... (ko man teikt? saki kaut ko! jebko, kas sākas ar nē, paldies! runā taču!!!)

Kāds diez' ir pareizais tonis - uzdot jautājumus tipa - kāpēc ārsti nezina, ka vēzis ir tārpi? Vai kā koraļļu brīnumzāles izvadīs nekā neizvadāmās vielas no organisma?
Vai nelikties ne zinis, lai izslimo un pāries?

Kā ir, jūs no tiem, kas vēl paspēja, vai paliksiet ar mani ārpus Noasa šķirsta?
Atradu laikam arī īsto preparātu https://lv.coral-club.com/shop/products/803300.html . Nu 165eiriki uz 2 mēnešiem jau ir gana labs motivators.
Bet kā pārliecina skaistu, jaunu, slaidu sievieti noticēt ka viņai vajag 2 nedēļas, sākot ar pilnmēnesi, gavēt un ēst prettārpu līdzekļus un novilkt visu zeltu?
Un kāpēc tas zelts nav jāatdod izdzīvotājai?

Vispār jau baisi.
Pēkšņi visas vegānu diskusijas kļuva jaukas un saturīgas salīdzinājumā ar šo.

Viņa Gaišība [userpic]
Dievs vēlas, lai tev veiktos nekustamo īpašumu biznesā
by Viņa Gaišība ([info]kautskis)
at 20. Oktobris 2020 (21:30)

Labi, parunāsim par kaut ko, kas nevienu neinteresē.

Kā jūs varbūt zināt, man ir īpaši labvēlīga attieksme pret Jehovas lieciniekiem. Saprotiet pareizi: man pret šo grupu nav ne mazāko simpātiju. To iespēju, ka viņiem kādā pārdabiskā kārtā varētu būt Patiesība, varam atmest uzreiz; domāju, man te nav jātērē laiks skaidrojot, kāpēc JL nekādi nevar būt Jehovas izredzētā organizācija, kas sagatavo ceļu Jēzus otrajai atnākšanai. Es varu, bet noedomāju, ka kāds te pieļauj šādu iespēju. Tātad, ja atmetam pretenzijas uz Patiesību, pāri paliek totālitāra pastardienas gaidītāju sekta ar dīvainu teoloģiju. Es neapsaukājos, bet konstatēju faktu: viņi tik tiešām kuŗu katru dienu gaida pastardienu un sagaida, ka jau rīt var pašķirties debesis un baltā zirgā no padebešiem nojāt Jēzus. Un totalitāri viņi arī ir: viņi kontrolē pilnīgi visas savu biedru dzīves jomas. Dažās jomās tas ir pašsaprotami -- nu tur ģimenes dzīve, seksuālitāte, ārējais izskats -- kas tā par reliģiju, kas ļauj saviem sekotājiem pisties tā, kā viņiem tīk, un nēsāt krekliņus Hail Satan? Dažās jomās viņi iet tālāk par vidusmēra reliģiju -- piemēram, JL tiek ļoti mudināti neiegūt augstāko izglītību. Un dažās jomās ir kaut kāds pilnīgs vājprāts, reti kuŗa reliģija līdz tam aizdomājas.

Bet lai jūs tas nemulsina! Tātad viņu organizācija ir totālitāra sekta, no kuŗas visiem būtu jāturas pa gabalu, protams. Taču paši Jehovas liecinieki parasti ir ļoti jauki, likumpaklausīgi un vispār paklausīgi cilvēki -- vai nu tāpēc, ka sekta viņos šo paklausību iedzinusi, vai tāpēc, ka šādi cilvēki ir tendēti iestāties sektā. Te vietā piebilst, ka liela daļa JL reliģijai pievienojas paši; viņiem galīgi nav kā mormoņiem, viņus nemudina sadzemdēt nez cik jaunu reliģijas sekotāju, drīzāk otrādi. Tātad lūk, pret šiem jaukajiem ļaudīm, kas turklāt savai reliģijai pievienojušies brīvprātīgi, nevis bērnības smadzeņu skalošanas ietekmē -- pret tiem man ir īpaši labvēlīga attieksme.

Bet ne par JL likumpaklausību es te nācu runāt. Redziet, skatoties uz JL darbību, brīžam nav skaidrs, kas viņi ir -- reliģiska organizācija vai nekustamo īpašumu kompānija. JL ļoti iespringst uz nekustamajiem īpašumiem. Laikam citādi nevar: kaut kā taču sektai nauda ir jāpelna, kāda tad no sektas jēga, ja viņa nepelna naudu. Bet, tā kā JL ļoti mudina neiegūt augstāko izglītību, viņi parasti nav turīgi ļaudis, kas varētu maksāt lielu desmito tiesu. Un JL nemaz nav desmitās tiesas, cik sanāk, tik ziedo. Tā nu viņi pelna naudu kā normāls nekustamo īpašumu attīstītājs: nopērk nekustamo īpašumu, attīsta to un pēc tam pārdod.

Nu labi, ar "normāls attīstītājs" es nedomāju normāls attīstītājs, es domāju attīstītājs, kas pieturas pie puslīdz atpazīstamas biznesa shēmas. JL ir savas īpatnības, kas viņus šķiŗ no normāliem attīstītājiem. Un proti: normāls attīstītājs mēdz būvēt ar konkrētu mērķi, viņiem nebūs tā, ka ieplāno benzīntanku, bet uzbūvē daudzdzīvokļu māju. Vismaz tad, ja viņi nebūvē kaut kādās teritorijās ar ierobežojumiem, nu tur kāpu zonā vai tamlīdzīgi, tad gan būvniecības laikā mērķi var pamainīties.

Savukārt JL nedrīkst būvēt ne dzīvokļu ēkas, ne benzīntankus. Kā tas izskatīsies, "brāļi un māsas, palīdziet uzbūvēt Jehovas benzīntanku"? Nē, visam, ko viņi būvē, vismaz kaut kā jābūt saistītam ar Valstības darbu. Valstības zāles var būvēt, kongresu namus var būvēt, administrācijas ēkas var būvēt -- un pēc tam to visu var pārdot kādam, kas to jau pēc tam pārbūvē par kaut ko citu. Pārbūvēt Valstības zāli par kafejnīcu ir daudz vienkāršāk, nekā uzbūvēt kafejnīcu no jauna.

Turklāt JL ir pieejams ļoti slikti apmaksāts un ļoti labi motivēts darbaspēks. Īstens Jehovas liecinieks tiek mudināts darīt pēc iespējas vairāk Organizācijas labā un pēc iespējas mazāk kaut kā cita labā. Tā nav reliģija, kas rīkos kristīgo uzņēmēju vakarus; JL nemudina cilvēkus kļūt par uzņēmējiem, politiķiem, ārstiem un vēl ko ne un tādā veidā nest Jehovas vārdu ļaudīm. Nē, JL mudina cilvēkus stāvēt uz ielu stūŗiem ar bukletiem "Kāpēc Dievs pieļauj ciešanas?" un tādā veidā nest Jehovas vārdu ļaudīm. Un visvisvislabākais iespējamais veids, kā JL var darboties Organizācijas labā, ir strādāt šajā Organizācijā. Jauni, neprecēti un dedzīgi ļaudis tiek mudināti pieteikties darbā Organizācijā un, ja viņus pieņem, tad viņi sāk tur dzīvot un darboties Jehovas valstības celšanā.

Ko viņi tur dara? Agrāk milzu uzsvars tika likts uz literatūras tulkošanu: vēl pavisam nesen JL bija ļoti rakstoša reliģija. Tagad literatūras tik daudz vairs nav, un tagad brāļi (pārsvarā brāļi, māsas mazāk) tiek mudināti piedalīties Jehovas valstības celšanā šī vārda vistiešākajā nozīmē: lūk, eji, cel Valstības zāles. Darbinieki, kā minēju, ir ļoti motivēti, jo viņi nestrādā cilvēkiem, viņi strādā Jehovam -- un ļoti slikti apmaksāti. Organizācija nodrošina vietu kopmītnēs, ēdienreizes, regulāru smadzeņu skalošanu un nelielu pabalstu. Tas tik tiešām ir pabalsts, nevis alga; īsti ciparus nezinu, bet runa ir par ļoti maziem simtiem, pusotru, varbūt diviem.

Un tas notiek šepat Latvijā. Agrāk Rīgā bija vismaz septiņas Valstības zāles, viena no tām ikurāt pie manas mājas (tā arī es sāku interesēties par viņu nekustamā īpašuma tirgošanas paradumiem). Tagad četras ir slēgtas un pārdotas, arī tā pie manas mājas, un palikušas veselas trīs. JL vadība, lūk, izdomāja, ka nav lietderīgi, ja vienā Valstības zālē sanāk tikai dažas draudzes; nav šaubu, ka piebāztāka Valstības zāle būtiski veicinās Valstības darbu. Tāpat nav nekādu šaubu, ka tad, ja Organizācijai atkal savajadzēsies vairāk naudas, ar lielu sajūsmu tiks uzceltas jaunas Valstības zāles, lai katrai draudzei ir sava, un pēc kāda brīža atkal ar tādu pašu sajūsmu pārdotas. Tāds, lūk, Jehovas svētīts nekustamo īpašumu bizness.

Beigās piebildīšu vēl vienu jestru detaļu. Agrāk Jehovas lieciniekiem Valstības zāle bija arī Torņakalnā, bijušajā kinoteātrī. Tad apvienoja draudzes un pārdeva, jo kāpēc ne. Un zināt, kam pārdeva?

Neliela atkāpe. Jehovas liecinieki, protams, ir ļoti pret visādiem burvjiem un maģiju. Viņu reliģija ir ļoti māņticīga un apgalvo, ka pat tādas it kā niecīgas lietas kā, nez, koka sūdiņi ar latvju zīmēm noteikti piesauks ļaunos garus. Jā, viņi tic reāliem ļaunajiem gariem, kas to vien dara, kā skraida apkārt pa zemi un meklē kādu, kam uzbrukt. Es tak teicu, ka tā teoloģija ir dīvaina.

Un, protams, visādi Hariji Poteri, burvju mākslinieki un triki arī ir nēnēnē. Atkal, šī nav reliģija, kur būs kristīgie iluzionisti; viņu izpratnē kāršu triki ir aicinājums ļaunajiem gariem ienākt viņu dzīvēs. Ja tu esi iluzionists un gribi pievienoties Jehovas lieciniekiem, tev jāmeklē cits darbs, bet savi iluzionistu loriņi jāsadedzina. Pārdot nedrīkst, jo tā nauda, ko tu par viņiem dabūsi, arī būs ļauno garu apsēsta.

Tātad viņi pārdeva iluzionistiem, kas tur taisa Maģijas muzeju. Jo lieciniekiem ir vieni likumi, bet Organizācijai citi, viņiem tā nauda ļauno garu apsēsta nebūs.

Jāteic, protams, Maģijas muzejs ir daudz lieliskāka doma par Jehovas liecinieku Valstības zāli. Un arī savai piemājas Valstības zālei es novēlu atrast kādu labāku pielietojumu, citādi stāv tāda tukša. Bet te nekas interesants nebūs, nekādu Maģijas muzeju neviens necels, labākajā gadījumā būs Maxima ar vienu X.

Tā ja.

scope [userpic]
by scope ([info]scope)
at 20. Oktobris 2020 (17:52)

Uz ietves mētājās nokritis pirkstainis.
Pacēlu, iekšā salocīti 50 EUR.
Noliku uz blakus esošās mašīnas, jo labākas vietas tuvumā nebija.
Nezinu, vai atradīs nelaimīgo saimnieku...

zazis [userpic]
by zazis ([info]zazis)
at 20. Oktobris 2020 (17:05)

vilibaldis [userpic]
by vilibaldis ([info]vilibaldis)
at 20. Oktobris 2020 (12:49)

Bet ja godīgi, man šobrīd gribētos prokrastinēt un vārīt āboļu zapti.

pavisam [userpic]
9:11
by pavisam ([info]pavisam)
at 20. Oktobris 2020 (08:53)
Tags:

Dārgā dienasgrāmata!
Nogulēju 9 stundas un 11 minūtes, pat nezinu, cik vēl nogulētu, ja ne modinātājs.

Šī ir tā reize, kad pateikt "jūtos drausmīgi labi" nav nekāds slikts tonis vai nepareiza valoda.
Pierē dur, acis spiež, VISI muskuļi sāp, bet galvā tāds miers, vien mērkaķītis dara savu darāmo...

zazis [userpic]
by zazis ([info]zazis)
at 20. Oktobris 2020 (08:55)

Iznācu šorīt no baseina, a tur super spilgta dubultā varavīksne. Neaprakstāms skaistums.

vilibaldis [userpic]
by vilibaldis ([info]vilibaldis)
at 19. Oktobris 2020 (20:58)

Lai jau tie suņi rej, bet masku valkāšanas burvīgākais blakusefekts ir nenosalis t.i. nepilošs deguns :-)

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at 19. Oktobris 2020 (18:09)

Lai izpelnītos mežonīga disidenta un režīma pretinieka slavu, kādreiz vajadzēja tikt izbarotam lauvām, likt galvu uz ešafota, glābt karagūtekņus, slēpt ebrejus, iet mežabrāļos, tikt spīdzinātam čekā, vergot Gulagā, gulēt psihiatriskajā slimnīcā.
Mūsdienās pietiek neuzvilkt lielveikalā vai autobusā masku.
Priecājies, draudze! Moceklība ir lēta!

pavisam [userpic]
Charming smile
by pavisam ([info]pavisam)
at 19. Oktobris 2020 (15:50)
Tags:

BEIDZOT man ir atbilde, kāpēc laiku pa laikam Linkedinā aicina sveši cilvēki.
Esmu prasījusi visāda veida speciālistiem - IT, HR, utt, kāds viņiem no tā labums. Neviens īsti nejēdza atbildēt.
Lūk!!!

Thanks for accepting my connection on Linkedln, I enjoyed looking at your page. I'm sorry if I disturbed you by sending this short note. I know that LinkedIn is not a dating site, I really have to say that you are a beautiful lady. I came across your profile while looking for an old friend and had to contact you, I couldn't resist your charming smile and your great beauty. Can we chat someday? I will like to know more about you personally and professionally. Kindly tell me more about you.
Hope to read from you soon and have a wonderful day.
Harry


Lieki piebilst, ka bildē nesmaidu, nekādas "page" man īsti nav, bet tās jau nianses.

Man šķiet, mana privātā dzīve tikko sakārtojās, atliek vien izlemt, cik tūkstošus esmu gatava aizņemties bankā, lai Harijs varētu tikt uz Latviju.
Vai ārā no savas valsts.
Vai cietuma.
Vai mafijas nagiem.
Vai cukura atkarības.

Kādas vēl versijas?

f [userpic]
by f ([info]f)
at 19. Oktobris 2020 (15:19)

es nemaz nezināju, ka gadījumā, ja tavs bērns slimo, tu vari dabūt b lapu un jūs abi varat sēdēt mājās. vienīgais - es negribu. krustojiet, lūdzu, īkšķus, lai pirmie puņķi ir cauri pēc dažām dienām!
cik ilgi tagad bērniem tās iesnas pieturas?

* [userpic]
oktobris
by * ([info]inese_tk)
at 19. Oktobris 2020 (12:50)

rudens stresainākā (cerams) daļa darbā ir noslēgusies. esam pārvākušies, ievākušies, kaut cik iekārtojušies, čerezžopu palaiduši pirmizrādi, parādījuši pēdējo Perturbonu un iefilmējuši viņu teātrim.zip un vakar beidzot notika Vecmāmiņu valsts Peronā - tā teikt caur adatas aci. jo nu atkarīgs no traktējumiem, bet vismaz pēc viena no tiem - koris vakar īsti nedrīkstēja vairs izrādē piedalīties. ja būtu vēlreiz jāatceļ būtu vienkārši neizsakāms čakars un pismačs.
vakarnakt atbraucām mājās. šorīt bija uzsnidzis sniegs, nolūzis pūpolkoks un ķirsis un viss dārzs sabļucis zem slapjā sniega šļuras. uz galvaspilsētu taisos tagad nebraukt vismaz nedēļu, dzīvošu provincē un spamošu instagramā.

šo konkrēto dienu esmu nolēmusi veltīt pilnīgam kūtrumam. es gan biju nolēmusi arī bezgalīgi ilgi gulēt, bet esmu augšā jau no astoņiem, kad kaķis gribēja ārā un es ieraudzīju sniegu, nolauztos kokus, utt. un vairs nevarēju aizmigt.

pavisam [userpic]
it's here!!!
by pavisam ([info]pavisam)
at 19. Oktobris 2020 (12:24)
Tags:

Mums ir apkure!!!

Es it kā neesmu baigais tropu augs, bet šorīt, pie 13,8 grādiem un sāpošām kājām tomēr izlēmu braukt uz baseinu, jo... tur ir pirts :D

Dzīvoklis jau uzsila līdz 17, jau novilku vienu jaku, no vilnas zeķēm gan vēl tik drīz nešķiršos.

pavisam [userpic]
Staigules vīkends
by pavisam ([info]pavisam)
at 18. Oktobris 2020 (19:00)

Kopumā nedēļas nogalē nočāpoti ~42km.

Īsumā par Lielvārde - Ķegums - nebijām ar [info]bumsiic redzējušās mēnesi, tāpēc metām vēl līkumu caur Rembati, lai var paspēt izrunāt vismaz galveno. ~14km

Īsumā par Sigulda - Līgatne - walking fox pārgājienu - kad cēlāmies no galda Vilhelmīnē, viena meitene secināja - zābaks atsējies... bet nav jau neviena, kas aizsien... ~27km
Jakas piedurknes gājiena beigās meta šļakatas, ja žestikulēju, cepurīti izžņaudzu, izkāru... Torss un soma sausi zem plēves mētelīša, kājas sausas pateicoties Salomon GTX apaviem.

Žēl vienīgi, ka joprojām nekurina un 14 grādos maz ticams, ka kaut kas izžūs. Tai skaitā mati.
Visādi citādi - obladi-oblada - kārtējais "dzīvais" vīkends.

P.S. Izmantoju iespēju un patīrīju atkal Stirna&Avocado plauktus, tā kā šonedēļ esmu absolūti viena, varu izvērsties ar "dīvainajiem" - (c) Līva - ēdieniem. Plus, man liekas, ka sarunāju piegādes uz miestu vai vismaz dabūšu lietas Rīgā :)

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at 18. Oktobris 2020 (19:41)

viena no zīdainības vissaldākajām blaknēm ir daudz daudz laika lasīšanai.
(tikko pabeidzu pirmo Pētera Imperatores grāmatu, ak, wow, izrāvu četrās dienās)

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at 18. Oktobris 2020 (19:08)

Lielāko daļu no šīs nedēļas nogales esmu nogulējusi ciešā, ciešā miegā. Diemžēl rīt atkal darbadiena, un gulēšanas iespējas būs ierobežotas.
Blenžu uz 18. novembri kalendārā (trešdiena!) un mēģinu saprast, vai neizmantotās brīvdienas pieprasīt pirms (t.i., pirmdienu, otrdienu) vai pēc (ceturtdienu, piektdienu). Un kā tad es gulēšu, kā gulēšu - trīs vai četras diennaktis no vietas - ar nelielām tualetes pauzēm sev un sunim!

f [userpic]
by f ([info]f)
at 18. Oktobris 2020 (17:36)

un p.s. šķiet, es tomēr sāku redzēt ei litl bit of medžik, pēc visām tām procedūrām.

f [userpic]
by f ([info]f)
at 18. Oktobris 2020 (17:28)

kā man gāja ar (otro) difterijas poti, tātad.
izrādījās, ka esmu vesela kā rutks, ar spēcīgu imunitāti, antivielas ir, šoreiz poti nevajag, nākamo var droši taisīt tikai pēc 5 gadiem. spiediens, pie viena, arī ideāls, un plaušās arī nekā slikta nav.
žēl tikai, ka tas viss nepasargāja no iesnām.

f [userpic]
by f ([info]f)
at 18. Oktobris 2020 (13:28)

mūsu kaķim jau divdesmit gadu. izrādās, pēdējoreiz, kad mamma vedusi viņu uz vetklīniku, tur esot teikuši kaut ko līdzīgu: "nosviniet divdesmit, un midziniet." cik mums zināms, mocīties viņa nemokās, vienīgais, kad viņa iet, viņu šūpo, un iet viņa maz. tās varētu būt viņas neērtības. mums - visas pārējās no tā izrietošās. proti, viņa ir iekārtojusies ērtā stūrī pie ledusskapja, pa vidu starp savām bļodiņām un podu. tuvāk pie bļodiņām. līdz podam aiziet viņai ir slinkums. protams, no mīļotā kaķa tur palicis visnotaļ maz. tomēr, tiklīdz iedomājos par iemidzināšanu, acīs sāk kost, un es domas dzenu uzreiz prom, jo man tas šķiet kaut kas šausmīgs - mēs tagad ņemsim un aizvedīsim viņu pie vetārsta, kur viņai jau tā nemīļākā vieta, un iemidzināsim?! tā taču ir tāda... podstava.

tas viss sākās ar to, ka šodien viņai pie deguna kaut kāds izaugums ar asinīm parādījās.

austra [userpic]
by austra ([info]au)
at 17. Oktobris 2020 (22:45)

šorīt ar Ūpi divatā bijām uz kino jeb lielais notikums - jaunās Lupatiņu sērijas. (visi lielie maskās, visi bērni ar konfektēm uz kociņa.)
filmiņas lieliskas, mans favorīts - Spilventiņš - joprojām ir mans favorīts. seanss likās tik ekskluzīvs mūsdienām.
tāds nu Ūpja pirmais kino.

pavisam [userpic]
Turpinot par palutināšanu
by pavisam ([info]pavisam)
at 17. Oktobris 2020 (20:05)
Tags:

Pie Meguča kases:
- Lai jums jauks vakars!
- Nu, kāds tur vakars - izdzeršu šito un likšos gulēt...

f [userpic]
: gads un astoņi
by f ([info]f)
at 17. Oktobris 2020 (19:56)

cik gan gara ir diena, kurā bērns neguļ diendusu.
nēn, gulēja, nav tā, ka negulēja nemaz. veselas 15 minūtes pagulēja. aizmiga mašīnā, bet pamodās, kad aiznesu līdz gultai, un tas arī bija viss. no 12:07 līdz 12:22.
izturēja līdz septiņiem vakarā, bet man jau vairs nav nekādas lustes un nekam.
turklāt, šķiet, klāt ir arī pirmās iesnas.

* [userpic]
Oktobris
by * ([info]inese_tk)
at 16. Oktobris 2020 (13:40)

Kāds negrib šovakar uz izrādi LV vs RU? Zeļļu 25, 19:00
Ir dažas brīvas vietas palikušas. For free, bet, ja var pie ieejas kaut ko iemest ziedojumu traukā, tad ideāli.
http://www.kvadrifrons.lv/play/17

pavisam [userpic]
Interim
by pavisam ([info]pavisam)
at 16. Oktobris 2020 (12:33)
Tags:

Esmu izlasījusi 3 audita ziņojumus, fakin ~40 lpp kopā, bet, kopš nolaidu lažu pirmajā interim un nepamanīju mazo druku ar cūcībām, dabūju iekšās no grupas, un pēc tam pa saulīti no šefa, pārlasu pat logo lapas stūrī.
Nevienas iebildes!!!

Pārcēlu Pensilvāniju uz pirmdienu, lai nesadirš noskaņojumu.

Un ziniet, ko? Palutināšu sevi un (nē, vēl neesmu gatava nedarīt neko) darīšu, ko gribu.
Izslaucīšu grīdu. Jums nav ne jausmas, kas salasās pa nedēļu divu vecmeitu un suņa dzīvoklī.

vilibaldis [userpic]
Putni
by vilibaldis ([info]vilibaldis)
at 16. Oktobris 2020 (09:56)

Kļava un dārzs pilni ar strazdiem, nemaz ar neizskatās ka kāds taisītos uz aizlidošanu...

iepriekš | 0 - 25 |