iepriekš | 0 - 25 |  
pavisam [userpic]
Revenues
by pavisam ([info]pavisam)
at 14. Augusts 2020 (14:43)
Tags:

Daba, kā zināms, nemīl tukšumus.

Acīmredzot, padzirdējis, ka septembrī nāk treasury meitene (ak jel, tulki un valodnieki, iesakiet man latvisku vārdu šim amatam!!!), Džefs nemanāmi sāk ievilkt mani sen solītajā projektā. Man jāpārņem no viņa ieņēmumi, kas tika viņam pilnīgi netaisnīgi iešķiebti, kad stājos amatā, jo vienkārši bija acīmredzams, ka nepavilkšu.

Izslēdzu visu, 2,5h klausījos absolūti neticamas un svešas lietas.
Iesāka ar "We are incredibly expensive and greedy" :D
Kas interesanti, pat pavilkos tāpat kā uz dedestiņām!!!
Ļoti negribu ticēt vai atzīt, bet pastāv mazmazītiņa iespējiņa, ka esošais darbs, pat banku kontu atvēršana, ir vienkārši... apnikuši un neinteresanti.
Tas ir tā it kā būsu apnicis ielauzt roku reizi mēnesī, tāpēc iespēja ielauzt kāju ir mega interesanti.

Lai vai kā, pēc sapulces JAU pasteidzās ziņot:

[2:09 PM] Jeffrey
Tiziana is informed of the change in manager
​[2:09 PM] Jeffrey
I felt she was almost too happy (smile)

Šitas mani dara tramīgu - vai nu pārāk lielas ekspektācijas no jaunā vadītāja vai nu Džefs dirsa.
Un, iespējams, abi.
Un, iespējams, manipulē.

Un es zinu, ka iesākt teikumu ar "un" ir slikts stils.

Lai vai kā - tiešo padoto skaits kā pūķa galvas. Tikko kādu nocērt, tā nāk divas vietā. Jāzīmē atkal shēmas un shēmiņas.
Wiiii!!! Korporatīvais burbuli, es atgriežos!!!

zazis [userpic]
by zazis ([info]zazis)
at 14. Augusts 2020 (06:57)
Tags: ,

Sapratu, ka nekur nelikšos, līdz 42 jānomauc aironmens. Jāmācās peldēt.

zazis [userpic]
Brauc pa ielu, epta!
by zazis ([info]zazis)
at 14. Augusts 2020 (06:24)

„Ja nav velojoslas, tad pamatnorma ir tāda, ka velosipēdistam ir jābrauc pa ielu. Protams, ka ir situācijas, kad satiksme ir ļoti intensīva un iela ir pietiekami šaura vai arī stipri līst lietus, ceļa apstākļi vienkārši neatļauj velosipēdistam braukt pa brauktuvi, tādos izņēmuma gadījumos ir atļauts braukt arī pa ietvi,” skaidroja CSDD Kvalifikācijas departamenta vadītājs Juris Teteris.

Skaidrs, ja?

zazis [userpic]
Cipariņi
by zazis ([info]zazis)
at 13. Augusts 2020 (21:51)
Tags:

Pēc garmina domām jūnijā es esot spēris 551888 soļus. Až pāri pusmiļonam. Prikoļna.

zazis [userpic]
10K Mežaparkā
by zazis ([info]zazis)
at 13. Augusts 2020 (21:43)
Tags:

Kārtējais izskrien Rīgu posms. 10K 43:50 145 bpm Šķiet, ir jauns personīgais rekords 1K 4:12

rūsganais sprakšķis [userpic]
by rūsganais sprakšķis ([info]mufs)
at 13. Augusts 2020 (12:58)
Tags:

nepagāja ne gadi, kā es beidzot tiku pagaršot izslavēto TRE. Būtisks nopelns tajā, protams, ir viņu nonākšanai Barona ielā no tik nesasniedzamas pakaļas kā Ziepītis.

lai būtu droša, ka nekļūdos, nobaudīju liellopa Pho divas dienas pēc kārtas, varētu arī trešo un ceturto, nu ļoti garšoja. Vīram nu tā, jo zaļumi ne pēc patikas.
Arī makaroni ar gaļu un dārzeņiem ļ.ok man, vīram nepatika.

Bet fritētie springroļļi nepatīkami pārsteidza ar cenas un kvalitātes nesasaisti, cieti, iekožoties tek eļļa aumaļām.

bet atkal, fritētie ananāsi, ak, kā pārēdos.

upd. kā mūždien neapmierinātais, aizmirsu piebilst, ka man teica, ka būs jāgaida 15 minūtes, bet beigās tās bija 28.

f [userpic]
: gurķi un negurķi
by f ([info]f)
at 13. Augusts 2020 (10:02)

samarinēju divas burciņas ar pārliešanas metodi. neviena burka nesaplīsa, gurķi kā uz burvja mājiena mainīja krāsu, šodien viena jāprovē, lai zinātu, vai marināde nav salaista dēlī.
tagad man ir vēl lielāka kaudze ar gurķiem, nekā pirms tam, jo vakarā atveda vēl, bet brīvroku režīma nebija, jo.
kā par spīti notikusi anarhija - bērns pie vecvecmammas gulējis diendusu no 13.00 līdz 16.00. līdz 16.00, karl! vai jūs zināt, ko tas nozīmē mūsmājās? pateikšu priekšā - pie tās stundas, kurā bērns ir pamodies, pieskaiti klāt sešas stundas (16.00 + 6 h = 22.00) - tikos bērns ies gulēt. bet ja ir galīgi izsists grafiks (piemēram, no diendusas pamodies 16.00!), tad skaiti visas septiņas stundas klāt. nēn, protams, kas ta viņiem - 17.00 bērnam atbraucām pakaļ, un tālāk jau viņiem galva nesāp. es esmu ļoti iecietīga, un nekad nepārmetu un cenšos neaudzināt pieksatītājus, bet vot, ka viņi nepiezvanīs un nepajautās: "klau, šodien viņš netipiski vēlu aizmiga, līdz cikiem dot viņam gulēt?" tas manu iecietību tomēr var nogalēt (ar daudziem piegājieniem; esmu ļoti iecietīga, i mean it), jo esmu teikusi, lai zvana netipiskās situācijās vai tad, ja nav par kaut ko pārliecināti. tak nē. situācija netipiska, bet neskaidrību, kā izskatās, nav nekad. paši vainīgi, šodien bija jāklausās no manis lekcija par to, ka bērnam nedod gulēt ilgāk par 14.00. gulēt jāiet, maksimums 12.00. un visi būs laimīgi.

tātad, vai izdosies samarinēt atlikušos gurķus, nezinu. redzēs, kā kārtis kritīs.

pavisam [userpic]
Cepumiņi & vēsture
by pavisam ([info]pavisam)
at 13. Augusts 2020 (07:57)

Kaut kāda debila darba softa dēļ nācās izplēst visu interneta vēsturi.

Gadiem uz gm+enter atvērās e-pasts.
Ja nu kas, General motors akcijas lēnām atgūstas no pavasara krituma.
Pārbaudu katru rītu...

-- [userpic]
by -- ([info]ripp)
at 12. Augusts 2020 (12:22)

Somija ir vēl skaistāka, nekā man likās, ka būs. Tā ir totāli brīnišķīga.

* [userpic]
augusts
by * ([info]inese_tk)
at 12. Augusts 2020 (12:13)
Tags:

tā kā šo dziesmiņu es iztērēju jau postā par Ameriku, tad tagad lai iet šī - Minsk city hardcore

f [userpic]
by f ([info]f)
at 12. Augusts 2020 (10:57)

dažas grāmatas paliek ar tevi uz ilgu laiku. tagad, lasot nerātes ierakstu par rasu, uzreiz atcerējos grāmatu, kuru izraku vecmammas skapī, un nespēju atrauties, kamēr neizlasīju. tā bija skumja un depresīva grāmata ar nelaimīgām beigām, un drīzāk par ābeļdārziem, nevis rasu, bet to grāmatu es atcerēšos mūžam. lasīt gan nekad vairs nelasīšu. nu un vajag tādu depresņaku sarakstīt? kopš tā laika man palicis iespaids, ka visas latviešu grāmatas ir depresijas kalngals. nāves ēnā necik daudz iespaidu neuzlaboja. vai vienas vasaras zieds. vai zosukalna meitenes. taču liels bija mans pārsteigums uzzināt, ka "katrīna" nemaz nav latviešu autora darbs, bet somu! should've known!
līdz ar to, visas katrīnas man asociējas ar šo katrīnu, nevis katrīnu lielo, piem.

* [userpic]
augusts
by * ([info]inese_tk)
at 11. Augusts 2020 (22:05)

1) liekas ļoti stulbi, ka atverot valsts oficiālo ziņu portālu lsm.lv ir jāskrollē ļoti tālu uz leju, lai vispār uzskrollētu kādai random ziņai par Baltkrievijā notiekošo.

2) šis tāds ne visai svaigs, nogruzījos jau kādu laiku atpakaļ, bet ja jau izsakos par politiku/medijiem, tad pie reizes - ir visa tā riga.unseen jezga. protams, ka ar narkotočkām jācīnās un, protams, arī man negribētos dzīvot vienā poģītī vai blakus točkai, kuras tuvumā uzpildās nocietušies klienti un, protams, forši, ka ir kkāda pilsoniskā iniciatīva. bet visa tā retorika komentāros par padibenēm, kas jāiznīcina un jāaizslauka un kas tik vēl ne, arī no oficiālo iestāžu puses... atkarība ir slimība un visdrīzāk tās saknes meklējamas tajā pašā sabiedrībā un iekārtā, kas to tagad norej. vispār nekāda compassiona. nesen klausījos vienu podkāstu, kurā kāda ieviete, kas ikdienā strādā par sociālo darbinieci, par atkarībām teica, ka lai to uzveiktu, ir jāspēj vai nu pašam atkarīgajam vai tiem, kas ar viņiem strādā, atrast kaut ko, kas rada siltāku sajūtu par to warm tingling feeling, kas rodas konkrēto atkarību piekopjot (no sērijas, atkorķē pudeli un sajūties silti un labi, jo zini, ka pēc brīža būsi numb un kādu laiku nejutīsi to tukšumu, kas tevi bez tās vielas vai darbības grauž). ļoti piekrītu viņai. apmēram par to pašu ir arī Gabor Mate "In the Realm of Hungry Ghosts: Close Encounters with Addiction" - superīga, bet smaga grāmata.

f [userpic]
: gurķu marinēšana
by f ([info]f)
at 11. Augusts 2020 (14:55)

no laukiem man atveda maisiņu ar gurķiem, ir nopirktas burkas un garšvielu maisījums, saldētāvā no pagājušā gada un no šī gaida sasaldēti diļļu kātiņi, plauktā no pagājušā gada gaida metāliskie vāciņi, šodien likšu mērcēties ūdenī, lai ir kraukšķīgi (c), un plānoju taisīt ar pārliešanas metodi. vispār es gan neesmu sajūsmā par darbošanos ar verdošu ūdeni - bērnībā taisīju tēju, tējkannai nokrita vāciņš un, tam ta ram, kaut kā pusi plaukstas aplaucēju. atceros, brālēns vēl teica, ka tur man tagad uz visu mūžu paliks rēta. but it didn't. nu lūk, bet jautājums, lūk, kur - vēršos pie tiem, kas izmanto šo metodi - apleju tos pa trīs lāgiem, un tad pie tās trešās reizes viņi mainīs krāsu, kļūs blāvāki or smth? kā es sapratīšu, ka process notiek pareizi?

es jau pāris gadus briestu marinēt, bet šogad, iespējams, tas nudien beidzot izdosies. ziemas vakaros man ļoti patīk pagrauzt marinētus gurķīšus un uzdzert tomātu sulu. nebūtu slikti, ja būtu savi.

pavisam [userpic]
by pavisam ([info]pavisam)
at 11. Augusts 2020 (11:09)

eima, eima

باب [userpic]
by باب ([info]dooora)
at 11. Augusts 2020 (06:42)

nedaudz blasfēmijas. al_dies man piedos.

priex

/origines/

باب [userpic]
es zinu, ka vēl nav pieci
by باب ([info]dooora)
at 11. Augusts 2020 (02:42)

mazajā paRīgā

pavisam [userpic]
Pirmdieniņa
by pavisam ([info]pavisam)
at 10. Augusts 2020 (22:02)

-Divreiz nopīpināja no ielas un salamāja (un bija par ko, es nezinu, ko darīju ielas vidū)

-Suns, kurš vienmēr skrien man līdzi otrpus žogam zvērīgi riedams, ar saimnieku bija ārā. Momentā bija klāt, iekodās telefonā, kas bija aizmugurējā kabatā. Sakliedzu uz saimnieku, un tikai tagad sapratu, ka tomēr uzsitis arī zilumu uz ciskas, zobiem noslīdot no telefona. Lai slavētas ierīces! Gara acīm redzu, kā būtu stāvējusi policijas iecirknī, un rādījusi kodumu uz kreisās puslodes. Neko nesaprotu - mazie suņi metas laizīt jau sen sadzijušo rētu uz rokas, lielie - taisīt jaunas. Jebkurā gadījumā, mana dzīvniekmīlestība sāk strauji izsīkt.

-Iesēdos taksī izbesījusies, ar saulenēm uz acīm, lai neredz jaukās dienas sekas, bet takstists jautrā balsī - Uz darbiņu?
ASTOŅOS VAKARĀ BRAUCAM UZ RUMBULU!!!

No otras puses:
- šodien šefs atgriezies - 1.septembrī sāk strādāt Treasury meitene. Bankas vairs nebūs mana galvassāpe.


- Saņēmu savu lūzni nokrāsotu, nopulētu kā konfektīti. Bagāžniekā visi krāmi sakārtoti. Nekad nebeigšu brīnīties, cik vienaldzīga man ir kārtība mašīnā un cik personiski to uztver veči. Reiz no moikas saņēmu auto ar 3 cirvjiem bagāžniekā...sakārtotiem pa augumiem. (Tas, kāpēc man bagāžniekā bija 3 cirvji, bija absolūti loģiski izskaidrojams - viens pastāvīgs iemītnieks, dārgo un labo negribējās atstāt laukos, bet slinkums uznest dzīvoklī, un trešo savācu no vīra auto, atdodot to darbam).
Vajadzētu tirgot nost (mašīnu ne cirvjus), kamēr normālā paskatā, bet man tagad jākrāj nauda Santjago, ne līdz auto pirkšanai...

باب [userpic]
Žirgagalvas ekvi-elokvents
by باب ([info]dooora)
at 10. Augusts 2020 (16:42)

sniegavīrs lietaviski esot senis besmegenis.
burtiski tulkojot, sanāk vecais plānprātiņš (bezsmadzeņu radījums).

f [userpic]
by f ([info]f)
at 10. Augusts 2020 (15:10)

šomēnes esmu apņēmusies vairs netērēt naudu pirkumiem internetā. galu galā, man taču viss nepieciešamais ir. izņemot darba bikses un bēšas augstpapēdenes, bet, es tā padomāju, tās var arī pagaidīt septembri. iepriekšējo reizi es tā apņēmos martā, un tad sākās vispasaules atlaides, un tas bija viens ļoti lielu lomku mēnesis, taču pēc maniem aprēķiniem, augustā nekam tamlīdzīgam nevajadzētu būt. un tagad pirkt kaut kādas vasaras drēbes tāpat vairs nav nekādas jēgas.

باب [userpic]
Agresīvais paparaci dabū pa aci un dodas retributīvā kontrā
by باب ([info]dooora)
at 10. Augusts 2020 (13:42)

don't screw with the cameraman, or else! (be prepared for some seri-ass copufuckinglation)

kur tu teci, sienāzīti

putnu novērotājs [userpic]
by putnu novērotājs ([info]_re_)
at 10. Augusts 2020 (13:31)

spītība un neticība 'tā nevar būt, jo nevar būt' atmaksājas. ja nolemts vakarā vizināties pa burtnieku ar laivu, tad mammas zvans - mēs netiekam no mājas ārā līdz mašīnai, gāž baltu, ko darīt, neko neatceļ. braucam taču, negaisu nesolīja. mēs no savas puses, ap rencēniem sāk līt, burtniekos jau aumaļām, viss pelēks un bezcerīgs. pēc 20 min ar nokavēšanos piebrauc mama ar mūsējo kidu, vairs tikai pilina, ielaižam laivu un novicojam visu ezeru, iebraucam rūjā, atpakaļceļā saule pabeidz dienu, visi priecīgi. ā, burtnieku pusē burtniekā bija 26,7 grādus silts ūdens, sc

f [userpic]
by f ([info]f)
at 10. Augusts 2020 (11:41)

epasta spamkastē regulāri pienāk aicinājumi pirkt louis vuitton vai michael kors somiņas.
sajūta kā tajā sex & the city epizodē, kur kerija ar samantu brauca skatīties feikās somiņas kaut kādā kriminālrajonā no mašīnas bagāžnieka.

pavisam [userpic]
BY
by pavisam ([info]pavisam)
at 10. Augusts 2020 (10:16)
Tags:

Lukašenko izrubījis internetu.

Varētu uzrakstīt, ka mums slēgšana, bet nez' vai saņems.
Un nezvai krata.

* [userpic]
augusts
by * ([info]inese_tk)
at 10. Augusts 2020 (00:12)
Tags:

ļoti patika Sīļa izrāde par futbolu VVTF, lai gan man parasti Sīļa izrādes baigi neķer un futbols vispār necik neinteresē. priecājos, ka netīšām gadījās tur nokļūt. vizuāli baigi forši uztaisīts un garlaicīgi uz mirkli palika tikai, kad bija pagājusi jau stunda desmit un palikušas 20 min līdz beigām, lai gan tur viss tiešām bija par mani totāli neuzrunājošo futbolu.
tīšām bijām nokļuvuši Santu "Satikt" - tā man atkal nu tā. man interesēja tā sutartiņu lieta, man ļoti patīk sutartines un mēs ar Līgām arī pāris dziedam, bet tā izrāde kopumā nelīmējās kopā. audiāli tiešām skaisti un kruti, bet es laikam nesaprotu to laikmetīgās dejas valodu. sākumdaļā kopumā likās vnk krīpī, pa vidu brīžam tādi kā baltie laukumi (kad sajūta, ka moš vnk nav kkas izdomāts un tas aizpildīts ar kaut kādu kustēšanos, bet varbūt es ļoti kļūdos). pašas beigas gan bija smukas.

باب [userpic]
by باب ([info]dooora)
at 10. Augusts 2020 (00:00)

cik tālu līdz Vupertālei?

1902.

iepriekš | 0 - 25 |