porcelāna lellīte [userpic]

20. Aprīlis 2017 (11:34)
Tags:

es visu laiku kaut kā kuļos. nemitīgi domāju kā varētu labāk, jo vienmēr jau pavirši parunājoties vai pasērfojot internetā šķiet, ka citiem iznāk foršāk. nu tur smaidīgas IG bildes tādā pašā komplektā kā man un vēl darbs no mājām. bet tā reāli jau es neko daudz nevaru (negribu?) mainīt un ir tā kā ir, jo zīdīšana (5m+. patiesībā wow!), nē-tehnoloģijām (nav multeņu, planšetes, datora laika), daudz sarunu un cilvēciska kontakta un uzmanības un nav režīma (noteiktā laikā tasuntas. kaut gan varbūt to, ka no rīta ceļamies un vakarā guļamies JAU var uzskatīt par režīmu?). un skaidrs jau, ka tas pirmais ļoti nogurdina, otrais droši vien ir ērti, bet es tiešām nesaprotu kā to var. nē, nu ja piesaista atbalsta sistēmu (B/d kaut pāris stundas dienā, aukli un mājāzi) droši vien ir vieglāk. un tomēr - kā?

Comments

Posted by: bobijs varenais šāvējs ([info]glam_our)
Posted at: 20. Aprīlis 2017, 16:08

tu labāk noņem arī sev to ekrānlaiku, kurš ietver to IG *iršanu, es dažreiz šķirstu pati savu IG, jo es pat sevi varu piemānīt ar savu izfiltrēto dzīves krējumu (piens burkā jau sen saskābis, cik labi, ka paspēju tos dažus mm krējuma nofočēt, lol).
Plus, K dažreiz besās par to, kā es ilgi kaut kādu tur dabiņu no visām pusēm bildēju, man šķiet, ka bērniem šis varētu drausmīgi besīt.

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 20. Aprīlis 2017, 16:37

nē, es vēl neesmu (jau mēnesi?) izmēģinājus telefonu ar kuru var bildēt un internetoties, jo man vecais jāiztīra no kompromāta

sev neesmu noņēmusi tādēļ, ka tas ir vienīgais veids tad kad ir Problēma uztaisīt sev nelielu taimautu pirms uzeju kosmosā. pusminūte un spēju ievilkt elpu un nebļaut

Posted by: zan ([info]zan)
Posted at: 20. Aprīlis 2017, 16:59

O bet es esmu tik priecīga citreiz tam krējumam paskrullēt cauri, cibā tak ieraksta tikai tad, kad kaut kas besī, bet instagrammā šainī, hepī ppl un kaķīšu video, what's not to love.

Posted by: [зірка] ([info]zirka)
Posted at: 20. Aprīlis 2017, 17:19

jā, es arī pa laikam pašķirstu savu instagramu kā jauko atmiņu albumiņu un priecājos (kamēr cibā viens vienīgs mizerijs)

Posted by: bobijs varenais šāvējs ([info]glam_our)
Posted at: 20. Aprīlis 2017, 20:49

I love more than anything, bet vajag unfollowot visiem, kas liek justies slikti par sevi, man likās, ka nerātei tā varētu būt ar viņas piemēru.

Posted by: oblica ([info]oblica)
Posted at: 20. Aprīlis 2017, 18:01

Kas ir IG?

Posted by: crescendo ([info]crescendo)
Posted at: 21. Aprīlis 2017, 11:01

instagram

Posted by: crescendo ([info]crescendo)
Posted at: 21. Aprīlis 2017, 11:03

Nenotiek tas bez atbalsta sistēmas.
ja ne bd/aukle, tad radinieces, draudzenes, kaimiņienes, kas pa brīdim kaut ko piepalīdz.

8 Lasīt komentārus piebilst