friends [entries|archive|friends|userinfo]
mazaa_mija

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 28th, 2014|04:18 pm]

penny_lane
gandrīz tikām pie kaķa. sapratu, ka nevēlos konkrēto kaķi.

konkrētais kaķis tāpat saimniekus atradīs, man vairāk gribas ņemt pabērnu.

bet zvans ar "tad mēs ņemam to kaķēnu?" un mana atbilde "jā", bija diezgan sirsnīgs mūsu komunikācijas piemērs. nē, pirms tam kaķis vispār nebija pieminēts, tieši tad, kad man izskaidroja, kas tas par kaķi, tad teicu, ka davai, ņemam kaķi, bet ne jau kaut kādu luteklīti no māmiņas, kas vien kaprīzes dēļ nav sterilizēta un skuķa, kam deviņtūkstoš feisbukdraugi, gan kāds cits paņems.

pārdegušas smadzenes. nespēju pastrādāt, nevaru padomāt.

šitādos kvantumos mēs vairs necibosim.
linkpost comment

kā mums gāja pļaviņā: [Jul. 28th, 2014|04:15 pm]

rasbainieks
[Tags|]

odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
brokastis pie ledusskapja )
ledusskapis, tas ir tas baltijas ledusskapis )
nu jo temperatūra jūrā ir tāda, ka tur var paspēt ielekt un uzreiz lekt ārā, jo pēc 20 sekundēm kauli sāk vienkārši sairt
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
greznas vakariņas )
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri atpisieties vai mirstiet! dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes mirstiet maitas! lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes
romantika )
un saulriets kāpu piegādātā rāmītī )
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri mirstiet taču, mirstiet! dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
un bonustracks - tā jau divas vasaras izskatās upītes ieteka jūrā )
link8 comments|post comment

(ceru, ka mani neizbanos par atkārtotu jautājumu, bet iespējams, ka kādam ir uzradusies) [Jul. 28th, 2014|03:32 pm]

pajautaa

[andzika]
vēlreiz pārjautāšu, pirms eju uz oficiālajām kasēm -

varbūt kādam ir lieka biļete/ielūgums uz "world jazz festival" 30. jūl.?
labprāt atpirktu
linkpost comment

[Jul. 28th, 2014|02:22 pm]

penny_lane
draudzīgs padoms.

a: nogrēkojušies vīrieši nes naktīs mājās puķes. ko lai nes nogrēkojusies sieviete?
b: seksu.
link11 comments|post comment

[Jul. 28th, 2014|02:15 pm]

anonymous
Cūku mērs
link1 comment|post comment

daiļi iereibis stiprā dzimuma pārstāvis [Jul. 28th, 2014|02:12 pm]

martcore
26.jūlijā Smiltenes pagastā, uz autoceļa Valmiera – Smiltene savu velosipēdu vadījusi stipri iereibusi daiļā dzimuma pārstāve, kuras izelpā konstatētas 3,45 promiles alkohola
ja es pareizi saprotu - 3,45 promiles ir tas neērtais moments, kad paiet vairs nevar, tāpēc jābrauc ar transportu
link2 comments|post comment

[Jul. 28th, 2014|01:42 pm]

prtg
[Tags|, ]

Kamēr auto maina bremžu uzlikas, strēbju kafiju krogā, kurā skaļi translējas Jaunais vilnis. Dziesmai par hoholu, kuram tā vietā, lai ieroci vērstu pret savu sieviņu, vajadzētu to (sieviņu) samīļot daži skatītāji pat dziedāja līdzi, bet daudzās citās sejās smaidi bija tādi pastīvi. Bet varbūt man tā tikai likās, jo redzēju to, ko cerēju redzēt. Kazi, varbūt fests pēc gada tiešām būs Krimā, bet tāpēc, ka Krievijas federācijas robeža ar ES tīšā un netīšā pārpratuma ar Ukrainu eskalācijas dēļ jau būs slēgta.
linkpost comment

[Jul. 28th, 2014|01:37 pm]

prtg
[Tags|]

Tropiskas smiltis zem pēdām pludmalē, daudz basu pēdu jatri lēkā Fontēna deju zālē tematiskajā nu-metal deju vakarā. Liepāja jūlijā ir nepārspēta, brauksim atkal.
linkpost comment

Alerģija [Jul. 28th, 2014|01:32 pm]

pajautaa

[violets_t]
Nekad īsti tādas nav bijušas. Cik ilgā laikā vajadzētu pāriet izsitumiem, kas izskatās, ka ir kādas alerģijas izraisīti? Un vai šo procesu kā var paātrināt?

Tencinu.
link8 comments|post comment

[Jul. 28th, 2014|12:26 pm]

liljabrik
give&get bija ļoti labs flow, bet man personiski pietrūka tāda īsta, psiha un oriģināla radošuma. patika tikai pļavā saliktie televizori ar spoguli ekrāna vietā, bet kopumā ļoti maz cilvēku truly experimentē. plus mīnus operē jau atstrādāto klišeju ietvaros. bet tas mani galīgi nekaitināja. jūtos tā, ka nākamgad gribētu braukt, taisīt savu nojumi un apdzīvot ar saviem pasākumiem un ierosinājumiem. un ēdieniem.
linkpost comment

[Jul. 28th, 2014|12:17 pm]

liljabrik
stāvēju rindā pēc bumbiera (darba kafejnīcā) un man priekšā divas sievietes ķiķināja locīdamās. es pie sevis noteicu, ka es arī gribētu tagad tā smieties. aiz manis stāvošais vīrietis savukārt iekomentēja, ka izklausās, it kā tikko būtu izdēta ola.
link1 comment|post comment

[Jul. 28th, 2014|12:15 pm]

virginia_rabbit
man ir uzpampusi kreisā kāja. nav naudas un nav kafijas.
link8 comments|post comment

retróspektívá inspekcija [Jul. 28th, 2014|12:42 pm]

dooora

deguns pa labi biedram no grupas cúkas
linkpost comment

[Jul. 28th, 2014|11:13 am]

liljabrik
tas ir egoistiski un negodīgi pret pārējiem, ka galvenais tavā dzīvē ir kaut kas, kā (kura) vispār nav (pat ne facebooka draugos)
link3 comments|post comment

[Jul. 28th, 2014|11:52 am]

pajautaa

[antuanete]
[Tags|, ]

Varbūt varat ieteikt labu autoservisu?
Dots: 9 gadus vecs Nissan Pathfinder dīzelis, visu laiku vests uz dīlera servisu, bet viņi mani pēdējās vizītēs drusku aizkaitināja ar nespēju precīzi un laicīgi pasūtīt detaļas, un diagnosticēt problēmu, ja klients pats ar pirkstu neiebaksta, kas tieši un kā jāskatās. Loloju cerību, ka Rīgā (vēlams Daugavas labajā krastā) ir kāds serviss, kas strādā labāk un efektīvāk :) Līdz šim internetos ieteikts "Autoloks" Barona ielā un "Rolis" Čiekurkalnā (bet par šo sudzibas.lv daudz nelāgu atsauksmju). Ko saka Cibas kolektīvais saprāts?
link1 comment|post comment

[Jul. 28th, 2014|11:30 am]

kbrgs_
nu čau, Rīga!!!
link4 comments|post comment

[Jul. 28th, 2014|11:22 am]

martcore
mana viena no iecienītākajām tēmām tēlotājmākslā sevišķi spēcīgi izskatās gleznotāja lūkasa kranaha izpildījumāМладший лейтенант Михаил Архангелов прогоняет нудистов, нарушающих общественный порядок, из парка Культуры имени Отдыха.
linkpost comment

Rebeka pieprasa laulības Īzakam [Jul. 28th, 2014|10:01 am]
punkts
34 Viņš atbildēja: "Es esmu Ābrahama kalpotājs. 35 Jehova atdeva beni manam saimniekam, lai tas turpinātu kļūt liels un lai tas dotu mutes un labus vīnus, zeltu un sudrabu, kalpotājus un kalpotājas, zirgus un aunus. 36 No otras puses, mana saimnieka sieviete Sāra pēc novecošanas deva manam saimniekam dēlus; un viņš tai deva visu, kas viņam bija. 37 Mans saimnieks man tātad lika spriest, sakot: "Tev nebūs ņemt sievieti maniem dēliem, lai ieietu Kanaāna dēlos laukos, kuros es dzīvoju. 38 Nē, bet tu dzīvo mana tēva mājā un manā ģimenē, un tu devies paņemt sievieti maniem dēliem. 39 Bet es teicu savam saimniekam: "Un ja šī sieviete nevēlēsies nākt ar mani?" 40 Tātad viņš man teica: "Jehova pieprasa, lai es dotos pretim viņa enģelim kopā ar tevi, un pagaidām viņš izmanto tavu balsi; tu devies paņemt sievieti maniem dēliem no manas ģimenes un no mana tēva mājām. 41 Uz šo brīdi tev ir saistošs pienākums [kam tu piekriti] iekļaut mani sprediķī, kad būsi ieradies manā ģimenē; un ja viņi tev to nedos, tātad tu izbeigsi šo pienākumu [kam tu esi piekritis] iekļaut mani sprediķī."

Kaltēti āboli
linkpost comment

[Jul. 28th, 2014|10:17 am]

penny_lane
nepamanīju, kur vakar pazuda laiks. nostrādāju sestdienu, nostrādāju svētdienu un likās, ka esmu pelnījusi mazliet jūras. mājās biju pēc pusnakts, un manas mantas bija sakrāmētas glītās kaudzītēs.

un bija tik laba un viegla sajūta, ka nespēju uztaisīt pietiekami vainīgu purniņu. viens teikums vilcienā mani atbrīvoja, tiešām tā šķiet. tā jau šķiet vienmēr, bet tad tu sevi pieķer dziļās skumju naktīs plēšot matus un sirdi, jo nevar taču būt, ka.

var, var.var arī nesāpēt.

lai radītu perfektu stāstu, vajag ļoti daudz telpas. kādam telpa jāatbrīvo. un, skaidrs, ja tu sēdi savā smalko leļļu istabā un glāsti viņas, skaidrs, ka tu esi parasts šausmeņu trakais, skaidrs, ka tā nav apskaužama laime, lai arī nenoliedzami- tā ir laime.

varbūt tāpēc man vairākkārt vajadzēja skaļi teikt "es taču tevi pazīstu", tieši tāpēc, ka pēkšņi apjautu, ka nepazīstu vis.

ka prieciņu jau tagad pazīstu labāk.

iespējams, šī vienkārši bijusi viena no daudzajām reizēm, kad kāds piečakarējis māmiņu dabu. varbūt tas viss ķermeniskums, varbūt visa tā vilkme, tas izmisums... varbūt tas viss sasummējas frāzē, ar ko es reiz aizrijos. mums būtu skaisti bērni.

un beigu beigās mēs tomēr izvēlēsimies to, kas saudzīgāk un precīzāk spēs paņemt mūsu dvēseli rokās.

ķermeņi ir tik burzīgi, tik pārejoši, tik egoistiski un tik nepiepildāmi.

dvēseles ir tik skumjas.

lasīt biezas un maigas grāmatas zem ēnainas lapenes puskailai, reizi pa reizei paceļot acis uz zilzilām debesīm un dzirdam tālumā cilvēkus smejamies.

viss, ko pašlaik spēju iedomājamies sevi vēloties. pārējās vēlmes mēs rūpīgi iepakojam "uzmanies, ko vēlies" kastītē, aizlīmējam un sadedzinām.

jo dievs ir kļuvis vecs un cinisks.
linkpost comment

futbola dialogi [Jul. 28th, 2014|10:16 am]

martcore
tas viss brīnišķīgi izskatās uz slikto argumentu grāmatas fona:
šī žurnāla viens no maskotiem un totēmiem džoī bārtons savā tuiterā uzrakstīja huļe izraēlieši spridzina arābu bērnudārzus, jebanuļisj jau galīgi
ilgi nebija jāgaida, lai drīzumā ar kontrargumentiem uzrastos moiše kancermans, tobiš, josi benajuns
viņu starpā norisinājās šāda spēcīgi argumentēta diskusijaes saprotu, ka jaunajai advancētajai paaudzei, kas no modernās franču filozofijas ir ieguvusi tikai viltus pasionārismu (atvainojiet, nenoturējos :), šādas diskusijas neimponē
a man nav nekādu pretenziju
- mudaks!
- dolbajobs!
- paldies visiem dalībniekiem!

nē, nu tur viņi abi salīga mieru (džouī izsecināja, ka pidars ir nevis josi benajuns, bet gan dievs tas kungs), toties finālā pēkšņi neznokurienes uzradās frederiks kanute, lai sagādātu dienas lūlzuslink3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]