friends [entries|archive|friends|userinfo]
mazaa_mija

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

kā es atbildētu uz priekšvēlēšanu anketas jautājumiem, ja tāda iespēja būtu - iesaku kā MAS [Sep. 3rd, 2014|09:55 am]

indulgence
[Tags|]

1. Vai jūsu pārstāvētā partija ir gatava aizstāvēt neatkarīgu VKKF finansējuma modeli, un kādu tieši? - Kas būtu "neatkarīgs" modelis? Nesapratu jautājumu. Finansējumu var rast vienīgi no valsts, tb manuprāt var spriest tikai par komisijas kompetenci un neangažētību.

2. Vai atbalstīsiet sociālā nodrošinājuma sistēmas izveidi radošajām personām, un kādu? - Jau pastāv VSAA, jepkura persona var apdrošināties kaut vai Austrālijā. Tb ar sociālo nodrošinājumu viss kārtībā.

3. Kā jūsu partija plāno veicināt Latvijas kultūras organizāciju konkurētspēju? - Kāda te daļa partijām? Tām pavisam citas funkcijas. Aber organizācijām (vienalga, peļņas, bezpeļņas vai sabiedriskajām) pašām jārūpējas par savu konkurētspēju - tas taču to darbības pamatā.

4. Kā plānojat panākt kultūrpolitikas nostādnēs "Radošā Latvija" paredzēto darbavietu un uzņēmumu skaita pieaugumu radošo industriju sektorā, un cik procentiem no tiem vajadzētu atrasties reģionos? - Nekā. Skat, iepriekšējo atbildi.

5. Vai atjaunosiet grāmatu valsts iepirkumu publisko bibliotēku vajadzībām? - Jā. Bet veidojot cenzūras komisiju (LNB nepieciešamā literatūra saturiski krasi atšķiras no tā, kas nepieciešams ciema bibliotēkā, tb beletristiku uz laukiem, nopietnajās krātuvēs saturiski augstvērtīgāko).

6. Kādu kultūras projektu, pēc jūsu partijas domām, vajadzētu īstenot uz Latvijas simtgadi: nacionālo enciklopēdiju, Laikmetīgās mākslas muzeja izveidi, Dziesmusvētku norises vietu rekonstrukciju vai vēl kādu citu? - Pirmos divus OK, bet dziedāt var arī pļaviņā.
linkpost comment

[Sep. 3rd, 2014|09:40 am]

mindbound
[Tags|, , ]
[music |Atrium Carceri - Void: Ancient Past]

TODO: Learn to work while in a lucid dream state and to be able to recall the results upon waking.
linkpost comment

dūnas lien ārā [Sep. 3rd, 2014|09:32 am]

blond
Sakiet, lūdzu - droši vien kāds ir saskāries ar situāciju, ka štopēts dūnu mētelītis vai jaka iekšpusē pa šuvēm laiž laukā sīkas dūniņas, kālab šo nevar vispār valkāt uz tumšām drēbēm? Varbūt ir atrasts arī risinājums šai problēmai? Varbūt ir kādas darbnīcas, kur šīs vīles īpaši apstrādā? Man pašai iešāvās prātā pilnīgi traka doma vīles no iekšpuses nopūst ar stipro matu laku, taču laikam jau tā ātri sabirzīs un jēgas nebūs nekādas. Ko lai dara? Tik jauks mētelītis.
link1 comment|post comment

dūnas lien ārā [Sep. 3rd, 2014|09:28 am]

pajautaa

[blond]
Sakiet, lūdzu - droši vien kāds ir saskāries ar situāciju, ka štopēts dūnu mētelītis vai jaka iekšpusē pa šuvēm laiž laukā sīkas dūniņas, kālab šo nevar vispār valkāt uz tumšām drēbēm? Varbūt ir atrasts arī risinājums šai problēmai? Varbūt ir kādas darbnīcas, kur šīs vīles īpaši apstrādā? Man pašai iešāvās prātā pilnīgi traka doma vīles no iekšpuses nopūst ar stipro matu laku, taču laikam jau tā ātri sabirzīs un jēgas nebūs nekādas. Ko lai dara? Tik jauks mētelītis.
link1 comment|post comment

valsts, tie esam mēs [Sep. 3rd, 2014|09:21 am]

indulgence
[Tags|]

...Президент Латвии Андрис Берзиньш и премьер-министр этой страны Лаймдота Страуюма выступают против военного вмешательства Запада в украинский конфликт, сообщает Deutsche Welle...

Kāds no tiem, kas postulē "valsts, tie esam mēs paši", kā valsts iemiesojums varētu man tuvāk paskaidrot savu nostāju?Fotogrāfijā redzamajiem Vienotība un ZZS pārstāvjiem pajautāt nevaru, par viņiem atliek tikai balsot tuvējās vēlēšanās.
link3 comments|post comment

[Sep. 2nd, 2014|11:50 pm]

etalonfunkcija
Ja pie vistu_zagļa vēl nelasījāt, pasekojiet jaunumiem pie viņa - rīt (trešdien) cibas balle tiem, kas grib mūs satikt. Vēl tik nav noskaidrojies, kur un cikos. Visi aicināti!
link4 comments|post comment

[Sep. 3rd, 2014|12:42 am]

pajautaa

[zivs]
Kurā valstī atrodas livejournal serveri?
link4 comments|post comment

sākot māc. gadu [Sep. 3rd, 2014|12:37 am]

kants
[Tags|]

vai kādam vajag grāmatu dž.k. holovejs "tūrisma bizness" (jānis roze 1999)?
linkpost comment

[Sep. 2nd, 2014|10:49 pm]

liljabrik
Uhh, noskatījos satori interviju ar Signi Baumani. Gribētu, lai vina ir man draudzene.
link4 comments|post comment

[Sep. 2nd, 2014|08:28 pm]

etalonfunkcija
Laikam jāsāk krāmēt soma. Kā jau parasti, vēderā viss kņud, neko negribas. Nervozē, ka diezgan zems lietderības koeficients šādam gandrīz 3 nedēļu braucienam. Jāpiesakās kādam palīgā krāmēt malka, vai. Ko es darīšu visu to laiku, ja neskaita draudzēšanos? Ideāli būtu kāda fiksā haltūriņa :D Bet tad, iespējams, pietrūktu laiks visus satikt.

Otrā diena vienatnē. Ap pieciem man likās, ka saiešu sviestā, tādēļ izgāju pastaigā. Pārgāju pār novākto labības lauku (izbradāju svešu privātteritoriju gan jau), izbiedēju 2 zaķus, kas mežonīgā ātrumā pārplēsa uz lauka pretējo malu, baltās ļipas zibinādami. Paskatījos, ka abi bija kaut ko rakuši katrs savā vietā. Nez, ko tad meklēja?

2. septembris ir apmācies un kluss - viss pelēks, vējš pa brīdim papurina kādu koku, kas izmētā ap sevi dzeltenas lapas. Pa brīdim sijā lietus. Guļamrajonā visi logi aizvērti, viss sastindzis, rets skrējējs aizelso man garām, daži saimnieki ar suņiem. Neticami, ka tik pēkšņi pienācis rudens - naktī no 1. uz 2. septembri. Vakar vēl spīdēja saule, aiz loga čaloja pirmā skolas diena, bet šodien ap pieciem neviena bērna nav uz ielas, neviens nebrauc ar velosipēdu, nepastaigājas ar vecākiem. Tikai blāvas virtuves gaismas daudzstāvenēs aiz tramvaja sliedēm, nolīkušas galvas pār burtnīcām un koši oranži pīlādži slapjās ceļmalās. Pilnīgi tukšs 14. tramvajs aizbrauc centra virzienā; pasaule ir izmirusi.

Iegāju piemājas picērijā uz tēju. Paskicēju pīlādžus, bet tomēr nav ierasts ko tādu darīt publiskā vietā. Vispār nav ierasts neko cītīgi skicēt uz papīra, un ātri apnīk.
linkpost comment

[Sep. 2nd, 2014|07:43 pm]

auksts_entelekt
esmu pūce ne cīrulis, tāpēc no rītiem izmantoju visas iespējas, lai ilgāk pagulētu. Vakarā sasmērēju maizītes un nākama rīta tās noloku tramvajā, braucot uz darbu. Kafiju ari dzeru pa ceļam. Man ir brendota termokrūze. Viss bija labi līdz apmēram pirms diviem mēnešiem ar mani vienā laikā sāka braukt maija silova vīrieša paskatā. Viņam vienmēr ir super stilīgas drēbes un ideāla ar matu laku sapūsta frizūra, tā itkā nebūtu seši no rīta, bet pats uz operu ejamais laiks. Vēl viņš somu nes uz elkonī saliektas rokas. Kad pirmo reizi satikāmies, es sēdēju pieturā un ēdu savu pirmo maizīti, bet viņš nogāja garām ar smaržu šleifi un paskatījās uz mani tā, ka es visu sapratu "ak, kungs, kāds līmenis! sēž un rij bulkas!". Pat brendotā krūzīte neko neglāba. Man gan nav skaidrs, kur tāds Princis var strādāt, ja jābrauc 5:45 uz darbu. Varbūt administrators frizētavā vai solārijā.
Mūsu pietura trešā no galapunkta, tāpēc tramvajs vienmēr gandrīz tukšs. Viņš parasti sēž pēdējā vagona pašā aizmugurē, bet es apsēžos pirmā vagona pēdējā krēslā. Tad mēs tā braucam min 20 un es jūtu kā manu muguru dedzina tas "sēž un rij savas bulkas".
Šorīt pamodos pirms modinātāja, nezkapēc ļoti labā noskaņojumā. Domāju, jaukiņi, beidzot ir laiks mierīgi pabrokastot mājās, palasīt ziņas. Bet tad man radās velnišķīgs plāns. Izgāju no mājām 10 min ātrāk, aizskrēju vienu pieturu pirms mūsu un apsēdos Prinča Vietā. Protams, Viktoria mirklis bija ļoti patīkams un maizītes garšoja daudz labāk, bet tagad saprotu, ka ir pieteikts karš un turpmāk katru rītu nāksies celties agrāk, lai skrietu vienu pieturu pirms.
link14 comments|post comment

[Sep. 2nd, 2014|08:19 pm]

martcore
no denas trīs singliem man vismīļākais ir šis

xxx
vispār austrumeiropas meitenes anglijā taisa karjeras. teiksim, emika bristolē, etc
linkpost comment

[Sep. 2nd, 2034|07:02 pm]

sveetaa_seeta
Rīt aizstāvēšu maģistra darbu un uzreiz pisīšu uz Porķeni, jo ir steidzami nepieciešama rehabilitācija. Vai ir beidzot sagaidīs tas gandarījums? Ne. No tā izriet, ka esmu tāds cilvēks kā Elīna Kursīte - galamērķis pohuj, ka tik labs ceļojums.
Tagad kārtoju somu, un secinu, ka esmu iemācījusies daudzas labas lietas pēdejo 2 gadu laikā. Pirmkārt, labi sakārtot somu. Savam mēnesi ilgajam Portugāles atvaļinājumam visu esmu salikusi vienā lamzaku mugurenē (tā ir rokas bagāža), turklāt tur ietilpst ne tikai peldkostīms un pildspalva, bet arī biezais kamzolis, ko uzvilkt, oktobra sākumā kāpjot ārā no ļotenes Ziemeļeiropā.

Pirms pāris dienām kopīgi ar dzīvokļa saimnieku devāmies iegādāties veļasmašīnu. Nu, es te vairs nedzīvoju, un te vāksies iekšā brazīļu zēns, bet, tā kā jutos mazliet atbildīga, vilkos līdzi, lai tulkotu, jo esmu viens no ietekmīgākajiem poļu-angļu valodas tulkiem Lodzā. Pēc svinīgā pirkuma dzīvokļa saimnieks paziņoja, ka šis lieliskais pirkums ir jānosvin un lika degustēt savas kundzes gatavotos uzlējumus. Visi pat bija diezgan garšīgi. Labāki nekā Konstes tēva uzlējums, kuru dzerot, mēs divatā spēlējām mēmo šovu. Tā kā, kopš Rubens ir prom (t.i. - kopš jūnija sākuma), mana sociālā dzīve ir pilnībā izjukusi, jāatzīst, ka šī bija vasaras jautrakā ballīte.

Krāmējot mantas, atradu to sadalītāju, kas ļauj skaņu no viena cauruma klausīties ar divām austiņām vienlaicīgi. To mēs ar Rubenīti nopirkām, lai braucienā uz Rīgu un atpakaļ varētu kopīgi skatīties ficenes. Turpceļu uz Rīgu viņš, tiesa, nogulēja, jo bija pālī. Bet ne par to. Ieraugot šo vadiņu, es atkal sajutos kā Bernards Bleks, kurš ir atradis yo-yo, bet secinājis, ka bez Menija tas ir tikai yo.
link4 comments|post comment

[Sep. 2nd, 2014|08:08 pm]

martcore
a kas nezin, tad martas asinis ir tagad pasaulē mīļākā [info]jd grupa
pieļauju, ka viņš aizbrauca uz garciemu un atstāja mājās viņu albumu kruķīties uz ripīta ar ieslēgtu lāst fm
bakhanālija turpinas jau kuro dienu )
linkpost comment

[Sep. 2nd, 2014|06:23 pm]

rasbainieks
svalkas krusta karš atsauca atmiņā tos laikus cibā, kad "svalkas pms" bija household name (pret ko es, starp citu, tolaik iestājos, jo nu, džeki, kamon)
tātad cik ilgi mēs te cibā esam baudījuši miera laikus? apmēram tik, cik no gruzijas līdz krimai?
tagad ir aizgājusi banu lavīna, vispirms jau tiem, kuri personīgi tiek iztirzāti un atļaujas par to kaut ko teikt
jūs arī varat noskaidrot, vai jums katram vienam ir svaigs bans pie svalkas vai nē
piemēram, pajautājiet viņai to jautājumu, kuru es nepaspēju - kāda būtu pareizā nākotne pēc šī ieraksta? nebūvēt vispār? būvēt, bet kurš būtu cienīgs to darīt? (vai šis neož pēc viena maza flashmoba?)
es nez kā jums, bet es ar katru krusta kara ierakstu arvien mazāk saprotu, pret (un, vēl svarīgāk, par) ko viņa cīnās
link37 comments|post comment

[Sep. 2nd, 2014|06:01 pm]

penny_lane
moš jums nak prātā kāda laba doķene, kur

a)ir bērni

b) nav kara
link5 comments|post comment

[Sep. 2nd, 2014|05:48 pm]

martcore

xxx
linkpost comment

[Sep. 2nd, 2014|04:36 pm]

rasbainieks
man likās, ka šī ir tā diena, kad mani vajadzētu klonēt
tad es paskatījos uz rītdienu un sapratu, ka tad rīt vajadzētu klonēt jau gatavos klonus
esmu tikko pacēlusi galvu no steidzamākajiem darbiem un mazliet noskurinājusies, un cik ir pulkstenis, ko?
linkpost comment

[Sep. 2nd, 2014|02:47 pm]

etalonfunkcija
Āāā! Protams, ka sīkais, bet interesantais darbelis, kuru gaidīju visu augustu, ienācās šodien no rīta! Bet, tā kā es nelasu visus savus miljons epastus laicīgi, tad ieraksts pārcēlās uz laiku, kad būšu atpakaļ. Nu, es gan viņiem piedāvāju 5pm būt studijā, bet, redz, viņiem visiem kaut kādas svarīgākas darīšanas. Tad jau laikam nav tik steidzami. Sastresēja tik mani.

UPD.
Un tagad sarunājām uz 9:00 no rīta, kad būšu atpakaļ. Tas ir kaut kāds briesmīgs laiks. Tāda laika vispār nav. Cilvēki guļ tādā laikā.
linkpost comment

[Sep. 2nd, 2014|02:05 pm]

virginia_rabbit
nu, šodien jau vairs tik saulaini nešķiet. kad atnācu. viņš sēdēja aizelsies no raudāšanas, apčurājies tā, ka kurpes žļurkst un saka, ka nekad vairs negribēs uz šito jocīgo dārziņu. tas nekas, ka viņš jau vairāk nekā gadu pats prot aiziet uz poda, prot novilkt bikses un no rīta tualeti parādījām. katru reizi, kad audzinātāja pienāk tuvāk un skaļi sauc viņu par "cheri chouchou", raud tikai skaļāk. citādi, viņa saka, ka esot paklausīgs, nevienam nesit, tikai nepiedaloties draudzības aplī, kur viņi sēž un runājas, bet ejot prom spēlēties viens.
pēc skolas bija paredzēts iet ciemos pie draudzenes, bet viņš teica, ka vairs negrib bērnus.
link6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]