kārtējā remontā ir iestājies viskrutākais periods - kalniņa k-gs atnāk no rīta, paskatās uz remontējamo objektu, tad apsēžas uz ķeblīša, ilgi un svarīgi līdz deviņiem vakarā māj ar galvu un pie sevis dudina "jā, nu jā", pa vidu vēl kaut kad aiziet divreiz pa simts vietējā kafejnīcā, laiks lido vēja spārniem.
visiem ir patiess pārsteigums, kad tiek konstatēts fakts - palodze pati par sevi nav kaut kā nokrāsojusies. bļin, ka neveicas!
"Iedomājies - te tu esi un te uzreiz neesi. Vakariņas paliek pusgatavas un tā tālāk. Nē, pilnīgi bail iedomāties. Nedrīkst nevienu paņemt tā vienā mirklī, tam tomēr ir jāgatvojas. Iedomājies - tā bez brīdinājuma atstāt bērnus, vecākus. Bez atvadīšanās visas savas dārgākās vietas un lietas. Tas ir drausmīgi nežēlīgi. Visnežēlīgākais, visnecilvēcīgākais veids kā nomirt. Un šo mītu par pēkšņas nāves salīdzinošo priekšrocību nāvei pēc ilgas un grūtas slimības vai no liela vecuma ir radījusi patērētāju sabiedŗiba, kura nāvi negrib atzīt principiāli, cenšas to ignorēt, bet sāpes uzskata par sodību, par kaut ko tādu, ar ko iespējams cīnīties, no kā iespējams izvairīties, no kā nepieciešams izvairīties. Kamēr patiesībā taču tieši vecumā, sāpēs, slimībā cilvēks nobriest garīgi, gatavošanās nāvei nav tikai miršana, tas ir tāds posms dzīvē, kad pēc lielās skriešanas un dzīšanās pēc iluzoriem labumiem un baudām cilvēks var (ir spiests) apstāties un sākt domāt. Nobriest kā personība un kaut ko saprast. Varbūt." kalniņa k-gs nupat ieviesa komunikācijā terminu "zālītes dzērāji" http://klab.lv/users/polkovnik/257171.ht http://klab.lv/users/raitis/ tur vēl ir atrodami leģendāri padomi, teiksim, no Rača, G. puses: 93.Zyx (TF)(nebija vispaar) varbūt atkal uzdziedāt kādu himnu, bet nevienam jau atkal nepatiks |