Maijs 29., 2020


jim
15:34
"(..) the perceptual shift that distinguishes work from play, even when the task and goals are identical: working typically means finding “the least effortful way of achieving [one’s] goal” and being done with it, while in play, goals “are subordinate to the means for achieving them” such that the joy is in the process (..)"

(0 raksta | ir doma)


ingmars
15:04 - thanks nintendo
COVID-19 StreetPass.

(0 raksta | ir doma)

Maijs 28., 2020


ingmars
14:13 - video spēļu vīrietis savam dēlam
Atceraties Deus Ex? Tā ir viena laba videospēle. Half-Life, System Shock 2, fantastiski. Arcanum. Man ļoti patīk visas Dark Souls spēles, ļoti patika Sekiro. Mans dēls nesen man jautāja, kas ir grūtākā videospēle, kuru esmu pabeidzis, un es atbildēju, ka Sekiro bija visgrūtākā. Man ir personiska aizraušanās ar Final Fantasy spēlēm, bet es neteiktu, ka iesaku tās spēlēt citiem. Domāju, ka Final Fantasy IX varētu ieteikt spēlēt citiem. Es neesmu spēlējis Fallout un Fallout 2, tādēļ bieži par to izpelnos citu cilvēku nosodījumu. Heroes III ir klasiska spēle, reizēm spēlēju to kopā ar savu sievu.

(6 raksta | ir doma)


ingmars
13:30 - jautājums sievietēm
Kāpēc cilvēki mūsdienās vērtē tikai ārējo izskatu? Un tāpēc es vēršos pie sievietēm. Kādu vīrieti jūs meklējat? Tādu, kas lieto alkoholu, pīpē un jūs neciena? Vai arī tādu, kurš nelieto alkoholu un nepīpē, un tādu, kurš jūs uzklausīs grūtā brīdī un vienmēr būs kopā ar jums? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un nepīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un pīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un nepīpē, un jūs neciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un pīpē, un jūs ciena? Vai arī tādu, kas nelieto alkoholu un pīpē, un jūs ciena? Vai arī tādu, kas lieto alkoholu un nepīpē, un jūs ciena?

Es varu teikt, ka esmu parasts cilvēks, kurš dzīvē ir daudz piedzīvojis. Bet es par to neuztraucos – kas bija, tas bija. Es esmu tāds, kāds esmu. Bet esmu gatavs mainīties.

(14 raksta | ir doma)


f
13:23
dažbrīd, bet retāk, nekā sākumā, ilgojos pēc brīvākas dzīves. you know, pre-kid. lūk, sēžu mašīnā, braucu, un domāju, ka varētu ņemt un aizbraukt kaut kur tālāk, vienkārši braukt uz priekšu, rīgā jau atradīsies, ko darīt, ko satikt. bet ko nu. tik daudz brīva laika vakarā pēc darba nesanāk.

(2 raksta | ir doma)


ingmars
11:43 - R/T?
Jums vairāk patīk rosols vai tosols?

(2 raksta | ir doma)


ingmars
11:33 - a piece of advice
Uzaiciniet vīra draugus ciemos, pacienājiet ar garšīgām pusdienām vai vakariņām. Varat paflirtēt, bet ļoti smalki, uzmanīgi un gaumīgi. Flirts norāda, ka vīrietis sievietei simpatizē, un apliecina, ka viņš ir interesants. Iegaumējiet viņu vārdus, nodarbošanos, hobijus. Palūdziet palīdzību vīra draugam, piemēram, lūdziet apskatīt, vai automašīnas riepa nav pārāk mīksta.

(14 raksta | ir doma)


pajautaa
[pichshsh]
11:21 - Liellietu sūtīšana
Kāds ir izdevīgākais serviss, ar kuru sūtīt liela izmēra objektus (piemēram, mēbeles) pa Eiropu?
Mūzika: Explosions In The Sky
Tags:

(0 raksta | ir doma)


ingmars
10:53 - Derek
In the suburb of Oakdale, hundreds of protesters gather outside the home of Derek Chauvin.

(0 raksta | ir doma)

Maijs 27., 2020


pajautaa
[snark]
16:46
No kurienes Krievijas sieram ir cēlies šķirnes nosaukums? Kad tas notika?

Un vai tas, ka astoņdesmitajos agrīnie padsmitnieki krievus saukāja par sieriem, kaut kā saistīts ar šo siera šķirni?

(13 raksta | ir doma)


f
15:39
nolēmu, ka līdz vasarai jānomet 3 kg. 3 kg! nu, kas tas ir, nekas! bet kaut kā nekādīgi nevaru pa īstam saņemties un sevi pakontrolēt. saliku atgādinājumus telefonā "more veggies" un vēlamo svaru, lai divreiz dienā man atgādina. un mūždien, kā sāc domāt par ēšanas kontrolēšanu, tā nenormāli gribas ēst. jā, es esmu starp tiem, kas uzskata, ka visefektīvākā diēta no visām ir tā, kurā tu, pirmkārt un galvenokārt, mazāk rij, a nākamie soļi pēc tam. visam bōnusā šodien pusdienas sanāca ne tādas, kā plānotas, līdz ar to plānotās pusdienas guļ ledusskapī un gaida, bet es mirstu dubultbadā.

(8 raksta | ir doma)

Maijs 26., 2020


ingmars
09:49 - KDALA
Labrīt! Varbūt kāda zina, kur var iegādāties šādu koka datoru ar latviešu alfabētu?

(7 raksta | ir doma)


f
08:37 - : retoriski jautājumi
spriežot pēc internetiem, visa rīga sēž karantīnā un pašizolācijā.
bet kas ir tie cilvēki, ar kuriem pilnas ielas un lielveikali darbadienas vidū? (man bija attaisnojošs iemesls, bet ja tāds ir visiem, tad kas atkal ir tie cilvēki, kas internetos sēž karantīnā un pašizolācijā?)

(5 raksta | ir doma)

Maijs 25., 2020


ingmars
21:54 - bfffff


Jaunas kurpes, Nike SB Janoskis.

(4 raksta | ir doma)


rasbainieks
18:07
runājot par daudzdimensiju risku novērtēšanu, kas tagad ir mūsu ikdiena
(to rakstu, uz kura bāzes šis ir, jūs jau visi redzējāt feisbukos utml internetos, bet katram gadījumam vēlreiz, kas par zvēru ir viral exposure un ko tas visos gadalaikos ēd)
top 3 lietas, ko es gribu darīt, bet pagaidām šķiet pārāk riskantas, jo ilgi jāelpo vienā telpā ar citu cilvēku vai pat vairākiem:
- iet vingrot
- iet autoskolā uz braukšanām
- iet frizēties
starp citu, tā kā piemēram exposure notification appi (kurš mums būs nu jau cerams tuvāko dienu laikā, release pending in app store, esmu kapājusi divas nedēļas bez brīvdienām) risku sāk uzskaitīt no 15 minūtēm, es uzskatu par pieņemamu pie frizieres iejozt uz 10 minūtēm, lai nodzītu deniņus un nolīdzinātu čolku, bet krāsošanai vajadzīgās ~2h ir no-go, lai gan mums pat ir plāns, kā manu quite high maintenance frizūru uztaisīt lower maintenance vienā sesijā
un vēl starp citu, vingrotuve tikai no pagājušās nedēļas ir atsākusi nodarbības, un aizvērās pirms visiem citiem – piektdienā trīspadsmitajā (martā, pirms miļōns gadiem) izsludināja ārkārtas situāciju, pulcēties drīkstēja 50 cilvēki, sestdienā es piesardzīgi aizgāju uz nodarbību, svētdienā neaizgāju, pirmdienā sešpadsmitajā jau bija pieņemts lēmums vērties ciet pavisam, kārtu agrāk par visiem citiem
tikmēr internetos cilvēki pelnīti apņirdza citas vingrotuves soctīklos sarakstītos "skolotāja" tekstus par to, kāds sūds ir vīruss, cik ļoti viņa nav, nu visa šitā klasika – un man ir žēl, ka tas ir tas, kas masās veido priekšstatu par jogu
un vēl starp citu, visa mana dzīve ir starp citu

(13 raksta | ir doma)


iztulko
[lilja_brik]
16:40
overachiever - teicamnieks, izcilnieks, censonis? varbūt jums prātā vēl kāds stilīgs vārdiņš?

(2 raksta | ir doma)


rasbainieks
13:36
esmu izdarījusi neiespējamo
nopirku internetos džinsus
ar pirmo piegājienu
der ideāli

(7 raksta | ir doma)

Maijs 24., 2020


pajautaa
[arkls]
22:34 - ienākumu deklarēšana
gan jau ir kādi gudrāki par mani. katru gadu sistēma mazliet tiekmainīta un jāmeklē no jauna:

1. Izīrēju dzivokļus neveicot saimniecisko darbību - deklarēju D1prim sadaļā. Kur varu norādīt izdevumus NĪN par attiecīgajiem objektiem, lai samazinātos attiecīgais nodoklis?
2. Kur jānorāda iegūtie dāvinājumi?

(13 raksta | ir doma)


pajautaa
[banderlogs]
20:08 - Terapeits
Cibiņi, vai kāds varētu ieteikt terapeitu ar pieredzi tieši ēšanas traucējumos?
Nav super nopietnais gadījums ar anoreksiju vai bulīmiju, bet ir diezgan neveselīgas attiecības ar ēšanu un gribētos beidzot tos tarakānus izmēzt laukā.
Paldies jau iepriekš!

(3 raksta | ir doma)


f
10:00
svinīgi uzrunāju visus cibas zaļos īkšķus -
kas tas ir? tā nav ābele, tas nav ķirsis, un nav plūme (hmm, i think) nudien nezinu, bet gribu zināt.


Tags:

(9 raksta | ir doma)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> 20 vecāki

> Martkordraugi
Latest.bml
Politfantāzijas
Politekonomika
Kreatīvi
Dgramatdraugi

> 20 vecāki
> Go to Top