Decembris 1., 2021


sirdna
09:42
Mana otrā no astoņām vaimanām raksta pati sevi - nolādētais fuckin sniegs, ellē ar sniegu, nemīlu neko kas no sniega un ar sniegu, un sniegam un visus citus locījumus.

(11 raksta | ir doma)

Novembris 30., 2021


ingmars
21:32 - tw:s2
Spēlēju Total War: Shogun 2.

http://m.untu.ms/19t1_o.jpg

(1 raksta | ir doma)


ingmars
19:51 - gandarīts
No viena kilograma iepakojuma palikusi pēdējā umeboši, lielāko daļu no tā apēdu es.

(0 raksta | ir doma)


martcore
19:47
"Охотник за трюфелями живет один в дикой Орегонской пустыне. Когда его любимую свинью похищают неизвестные люди, леснику приходится броситься на её поиски и столкнуться лицом к лицу со своим прошлым."
galv.lomā - nikolass keidžs

nu, domāju, uzreiz 10/10

(2 raksta | ir doma)


ingmars
19:25 - my name
Mans vārds ir viss.

(2 raksta | ir doma)


ingmars
16:55 - tomāts 2
Tomāts divi.

(3 raksta | ir doma)


f
09:40
tad man jābrauc uz rīgu pašā karstākajā dienā, tad - lielākajā putenī! knapi uz atpakaļvilcienu paspēju. toties, tā kā biju turpceļā sanāca ierasties veselu stundu par agru, gadījās atklāt, ka origo ir īsts dzīvs sinsay veikals. tagad E ir ticis pie balta krekla (ar taurenīti). taču baltas bikses man vēl neizdevās atrast, un jāizdomā, no kā uztaisīt zaķa ļipu, nezinu, kas būs sarežģītāk. pasūtījums no b/d uz 15.decembri. pagājšsezon izlidināju pūku no vecā apmetņa, ka tevi jupis, sanāktu pa ļipai visai grupiņai (hōrderi uzgavilē).

(6 raksta | ir doma)

Novembris 29., 2021


rasbainieks
23:18
bet ja par neganti skaisto dzīvē
vakar man bij tas prieks un gods ieiet ieejā
http://klab.lv/users/inese_tk/1212420.html
tas bija ļ. skaisti, un visa diena bija ļ. skaista
savaņģoju vladiņu līdzā par kompanjonu, rīta agrumā izcēlu vēl pālī no gultas un iekrāmēju mašīnā, jo es tagad esmu cilvēks, kurš tā dara, un devāmies spožā pirmajā ziemas dienā manā pirmajā roadtripā
mežā bridām pa cilvēku un zvēru takām, man pa brīžam izdevās labi saslēgties ar mežu, un ļoti novērtēju iešanu ar takuzini, jo tad tiešām var pievērsties meditatīvam flowam un nav jādarbina domāšana par tādām praktiskām lietām kā orientēšanās un tā
kā pirmie dabūjām izmēģināt guļamtīklu siltinājumus, bija brīnišķi, pie kam es savā šamanisko bungu tripā aizgāju (vai nonācu) (vai aizgāju) principā gozēties gaismā, un tas deva lielu siltumu arī no tās puses, reāli gulēju nulle grādos sniegotā mežā un jutos kā tropos
pēc tam mūs garšīgi pabaroja un padzirdīja ar čagas tēju, un puse no kompānijas arī ieleca nopeldēties
un tad es vedu vladiņu uz pirti rīgā, tādas man šoseju ugunskristības
sirdīgi, sirdīgi iesaku, un cik vareni, ka cilvēki tādas lietas dara <3

(20 raksta | ir doma)


ingmars
19:56 - flash biohazard

(0 raksta | ir doma)


rasbainieks
19:42
vasarā man gadījās būt vienā pasākumā, kur citstarp ar lekciju uzstājās kāds infektologs (ne zināmais superzvaigzne)
un viena no lietām, kas man aizķērās no viņa stāstītā, bija šāda:
vīrusa bīstamība hostam ir burtiski kā ieroči, un ja viņš ir apkrāvies ar piščikiem, tad ir smags un nevar efektīvi pārvietoties
lai efektīvi pārvietotos, piščiki pa vienam vien ir jāmet nost – jo ātrāk jož, jo mazāk piščiku var stiept līdzi
un tā kā vīrusa interesēs ir izdzīvot, viņam labāk noder ātrāk jozt un mazāk piščiku, jo tā var tikt pie jauniem hostiem un turpināt dzimtu (lol), nevis ar visu dzimtu aiziet smilšu kalniņā kopā ar nodzīto hostu
viņa piemērs gan bija ebolas un kovida salīdzinājums, bet būtība paliek tā pati – jo vīruss ir lipīgāks, jo mazāk piščiku viņš var staipīt līdzi, lūk, ebola ir pizģec nāvējoša, tb daudz smagu piščiku, bet sūdīgi līpoša (viss ir relatīvs, protams), jo daudz smagu piščiku
bet tā normāls vīrusa attīstības ceļš ir mest nost piščikus pārvietošanās efektivitātes vārdā
šāda informācija bagāžā mazliet mierina, sekojot šitamte grieķu alfabētam

(8 raksta | ir doma)


pajautaa
[saccharomyces]
13:43
klau, vai jūs varbūt zināt kādu, kas kopš jūlija atlaists no nepilnas slodzes darba, kurā saņēma mazāk par 500 EUR/bruto mēnesī, jo darba devējs pēc nodokļu reformas vairs nevar nomaksāt nepieciešamos nodokļus?

(1 raksta | ir doma)


pajautaa
[tiga]
10:55
Kur varētu nopirkt magnētisku pakaramo, no sērijas tādu: https://www.amazon.com/Bullseye-Office-Powerful-Magnetic-Wreath/dp/B074T1K6CR/ref=as_li_ss_tl?crid=27DZBS57D4F5S&linkCode=ll1&tag=mmshomehangawreathwithoutmakingholesmwoct18-20&linkId=8377b5bf09437ac3fff7c395d6b5955a&language=en_US ?

(4 raksta | ir doma)


sirdna
09:33
Jaungada apņemšanās jāpilda vismaz nedēļu, tāpēc novaimanāšos pirmo no sev apsolītajām astoņām vaimanām.

Darbs, kurš man dod maizes riecientiņu un drēbes, ar ko kailumu piesegt, ielauzies manā zemapziņā. Jau otro nakti nodarbojos ar datu transformācijām un nekas man nesanāk un pamostos nejauks un eksistenci nemīlošs.

Mīļais Salatēti, atnes man Ziemassvētkos 2 miljonus eiro, lai es varētu vairs nekad nestrādāt. Nu, vai vismaz vienu. Es sarēķināju, man pietiks.

(10 raksta | ir doma)

Novembris 28., 2021


ingmars
23:51 - LA VICTOIRE
La stratégie du jour.

(1 raksta | ir doma)


watt
20:44
sakarā ar covid omikron paveidu iedomājos: a varbūt nevajadzēja potētajiem likt tās maskas nēsāt? jeb, varēja ļaut nenēsāt. varbūt booster potes vietā efektīvāka aizsardzība ir viegli pārslimot kādu mazāk agresīvo paveidu (pirms delta), vai pat delta, ja tas dotu ievērojamāku pretspēju kad atnāk omikron mutācija? varbūt tā masku nēsāšana ir izrādījusies lāča pakalpojums vakcinētajiem. un varbūt tās covid kafijas idejas nemaz tik absurdas nav.

vācijas veselības ministram izrādīsies taisnība: pēc šīs ziemas būsi vai nu pārslimojis, vai nomiris.

(7 raksta | ir doma)


f
20:35
no time to die bija ļoti pat laba, uzņemta tā, kā man patīk, aizrāva jau ar pirmajām minūtēm un beigās atstāja ar "what the fuck?!". novērtēju arī atsauces uz iepriekšējām filmām, mūzikas celiņu un operatora darbu. citādi bondi jau pavisam virspusīgi bija palikuši - pēc casino royale bija pārāk daudz action un pārāk maz satura. pēc pēdējās filmas noskatīšanās jāatzīst, ka daniels kreigs tomēr ir gluži labs bonds, lai gan sākumā man tā galīgi nelikās (savulaik man bondīgākais likās pīrss brosnans).

varbūt tagad varētu iedot arī nākamo daļu meitenei ar pūķa tetovējumu?

(3 raksta | ir doma)


ingmars
15:29 - sorry ingmār
http://klab.lv/users/ne/21518.html

(10 raksta | ir doma)

Novembris 27., 2021


sirdna
12:52
Iepriekšējā dzīves gada laikā esmu ģenerējis 7 ierakstus. Apņemos nākamajā saražot vismaz astoņus.

Daudz laimes manā dzimšanas dienā ;)

(46 raksta | ir doma)


martcore
11:04
pie tam seriāls "midnight mass" ir absolūti neatvairāms brīžos, kad kļūst nevis par stīvenu kingu, bet gan mūsdienu kulturoloģisko kvintesenci
fragmenti no pēdējā "life is strange", finālmonologs no peļēvina, momenti no "leftovers", vizuālie materiāli no lieliskās filmas "thirst", finčera posters uz sienas, velosipēdi no "stranger things", un tur daudz kā tāda 


(1 raksta | ir doma)

Novembris 26., 2021


f
12:56 - : donoru dienas
izrādās, ar asins nodošanu var normāli sakrāt sev (apmaksāta) atvaļinājuma dienas! pieņemot, ka ar tām viss ir ok, un tās ņem pretī.

kas ir gājis to procedūru cauri - kā tās lietas notiek? tur dod kaut kādu izziņu priekš darba vietas, ka tu esi gājis nodot asinis un esi pelnījis brīvu dienu?
un kā ar to pašu asiņu nodošanas dienu? ja jūties slābens - paliec dīvānā, ja viss ok, ej atpakaļ uz darbu, vai kā? ja nodod asinis no paša rīta, pēc tam visu atlikušo dienu vaļoties šķiet tā kā baigi glauni, ne?

(17 raksta | ir doma)

Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> 20 vecāki

> Martkordraugi
Latest.bml
Politfantāzijas
Politekonomika
Kreatīvi
Dgramatdraugi

> 20 vecāki
> Go to Top