mapats - [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[1. Aug 2020|20:36]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Izmantot woke kā zaķu copēšanas veidu. Diezgan dīvaini, bet tas notiek, laikam jau veiksmīgi, ja par to ziņās stāsta. https://www.foxnews.com/lifestyle/wokefish-dating-trend-pretending-progressive-apps

Tās kuras aktīvīkās aktīvistes droši vien neviens necopē, jo nu diezgan briesmīgas(gan morāli, gan vizuāli), bet tās kuras pūlī plakātiņus tur mēdz būt tīri smukas.

Kādas tik dīvainības nav jāuzzina manā vecumā. Kas tālāk, cilvēku pērtiķu hibrīds?
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:1. Augusts 2020 - 21:49
(Link)
Parāda kāpēc sievietes un bērnus nekad nav ļāvuši pie teikšanas. Mūsdienās vara nonākusi kā reiz viņu rokās kā rezultātā šādas sociālas ligas.
[User Picture]
From:[info]ctulhu
Date:1. Augusts 2020 - 22:20
(Link)
e, pasaki to rudajai Elizabetei :D
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:1. Augusts 2020 - 22:34
(Link)
Runāju par sabiedrību kopumā, zeitgeistu. Elizabete valdīja izteikti maskulīnā pieaugušu cilvēku laikmetā un bija labi pielāgota tā principiem kā trenēts monarhs. Mūsdienu meinstrīm kultūra ir emaskulēta, femīna. Tādiem "vīriešiem-līderiem" kā Trudō vai tipiskais jevroparlamenta mēsls. tādiem Eli laikos galvas cirta nost.
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:1. Augusts 2020 - 22:33
(Link)
Lai tač puiši izklaidējas, vēl ar kārtīgu seksa terapiju atjaunos veselo saprātu kādai no atprātotajām. Mani priecē, ka jaunieši pielāgojas situācijai un izmanto to savā labā.

Un pie reizes, lai nebūtu jāraksta vēl viens komentārs. Izņēmumi ir gandrīz vienmēr, kad runa par cilvēkiem. Gandrīz tāpēc, ka droši vien ir kāda reize, kad nav izņēmumu, piemēram visi nomirst.
[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:2. Augusts 2020 - 17:20
(Link)
Visvienkāršākais izskaidrojums ir, ka daudzām sievietēm woke kultūra ir tikai veids, kā viņas mēģina atrast piemērotu seksuālo partneri.

Protams, sievietes to noliegs, jo sieviešu seksualitāti nav pieņemts izrādīt tik atklāti.

Bet smieklīgākais bija, kad reizēm zem maniem šitpostiem dažreiz cibiņas komentēja – es nespēju iedomāties, kā ar tevi kāda sieviete var gulēt. Kas patiesībā jāsaprot, ka viņa sevi nespēj iedomāties šādā pozīcijā – tas ir, viņa vērtē visus cibiņus – ir pietiekami labs, lai gulētu vai nē :D
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:2. Augusts 2020 - 19:39
(Link)
Cerams ka feministes manus ierakstus nelasa, savādāk piešļakstīs komentārus ar estrogēnu. :)

Un piemērots partneris ir sabiedrības statusā augstāks, vai līdzvērtīgs un tāds, kam pietiekami jaudīga personība, lai spētu viņu turēt rāmjos. Tas par +/- normālām sievietēm.

Pie sjw iet tās:
* kuru pašvērtējums ļoti zems dažādu iemeslu dēļ un tur cerības atrast kādu vārguli ko varēs komandēt tādejādi izlādējot savus kompleksus,
* var gandrīz nesodīti izbļaustīties uz normāliem cilvēkiem un celt savu statusu sacenšoties ar vājākajiem sabiedrības dalībniekiem,
* vājajiem barā drošāk, jo vairāk, ja šo baru piesedz no augšas, lai izmantotu viņus savām vajadzībām,
* nav pašām jādomā, jo ideoloģija gatava un pieprasa tikai sekot vadošajiem norādījumiem,
* šādas grupas pieņem jebkuru, kas piekrīt ideoloģijai. Nav vajadzīga pašizaugsme, kas prasa piepūli,
* ...
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:2. Augusts 2020 - 22:01
(Link)
"Visvienkāršākais izskaidrojums ir, ka daudzām sievietēm woke kultūra ir tikai veids, kā viņas mēģina atrast piemērotu seksuālo partneri.
"

Pilnīgi garām. If anything, tas padara atbaidošas. Drīzāk to varētu attiecināt uz betameiliem, kas domā, ka pakļaujoties dumjiem sieviešu untumiem, vieglāk dabūs vāveri. Sievietes ir tik prominenti aktīvas woukisma kultā, jo smieklīgi viegli pakļaujas propagandai. Tā pat kā bērni. Otra lieta, ka woukisms spēlē tieši uz tām jūtām, kas sievietēm asāk attīstītas - empātija, vēlme rūpēties par vājākajiem. To labi parāda salīdzinošā statistika balsojumos par partijām. Sievietes ievērojami lielākā masā balso par kreisajām partijām un ievērojami mazāk par labējām, nekā vīrieši.
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:2. Augusts 2020 - 22:35
(Link)
Šeit jāskatās sadalījums. Ir aktīvistes - redzamākās viņu pasākumos, tādu cērtamu eglīti neatminos redzējis un ir sekotājas/pūlis/masa, tās kuras piedalās dažadu personīgu iemeslu pēc, bet kamerā nelien ar pudelēm nemētājas, staigā ar plakātiņu un atkārto korītī ko nu vagares bļauj, tās ir arī simpātiskas(visdrīzākais tāpēc ka jaunas), ja attapsies no šī absurdā sviesta būs labas mātes un sievas un varēs mazbērniem stāstīt par jaunībā piedzīvoto.

Interesanti būs, kā dalība šādos pasākumos atsauksies uz šo sieviešu(un vīriešu) iespējamo karjeru, jo liela daļa no viņām ir atpazīstamas, kāda arestēta un vārds parādīsies policijas sistēmā. Kad šis kults nogrims cik ļoti sabiedrība sodīs aktīvistus un dalībniekus. Principā var skatīties sešdesmito gadu studentu nemieru dalībnieku likteņus. Masu, ne izņēmumus. Bet tiem kuri to organizē savu mērķu dēļ tas tāpat vienaldzīgs, viņiem viņu mērķi svarīgāki.