mapats - [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[30. Apr 2020|21:28]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Kad fakti aizies līdz masām un masa tiem beidzot noticēs valdošajiem būs jāskaidrojas kāpēc melojuši.
1. Melojām jūsu pašu labā, lai cilvēki napnikotu. Ar visu nejēdzīgo zemtekstu par dumjo tautu.
2. Mēs paši tikām maldināti un sakojām vadošajiem norādījumiem no kautkurienes. Spainis galvā un ar pavārnīcu dauza lēkājot apkārt.
3. Nekādi jūsu fakti nav pareizi, skataties mūsu faktus, kur norādīts gaziljons mirušo no ķīnīzeru vīrusa. Mēs gudrie, jūs muļķi.
4. Kautkas tik dumjš, ko šobrīd nespēju iedomāties.
5. Kautkas ļoti gudrs un pamatots, ko nespēju iedomāties.
6. Nenāksies taisnoties, jo tuvākajā laikā iestāsies tāda dižpakaļa, ka kautkāds vīruselis liksies, kā vecie labie laiki.
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]eos
Date:30. Aprīlis 2020 - 22:59
(Link)
6. liekas ticami, ja reāli savakcinēs visus un ar varu iedos smarfonus ar izsekošanas app
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:1. Maijs 2020 - 10:10
(Link)
Jaunākais variants - uzmanības novēršana ar citplanētiešiem.
[User Picture]
From:[info]eos
Date:1. Maijs 2020 - 10:28
(Link)
ok, uzmanības novēršana no kā?
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:1. Maijs 2020 - 10:53
(Link)
Publikas uzmanības novēršana no atbildības prasīšanas no varturiem.
[User Picture]
From:[info]eos
Date:1. Maijs 2020 - 10:54
(Link)
kā vispār šobrīd publika VAR pieprasīt atbildību, ja mītiņi ir aizliegti?
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:1. Maijs 2020 - 11:29
(Link)
manabalss.lv
[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:1. Maijs 2020 - 10:08
(Link)
Noteikti 6. Tas gan nebūtu iemesls netaisnoties, bet nu tā būs. Es jau pamanīju, ka top raksti par to, cik Zviedrija ir nesolidāra. Visas valstis būs nolaidušas podā ekonomiku, bet zviedri ir tādi nekauņas, ka nav to izdarījuši – tā nu nedrīkst. Ja visi lec sūdos, tad viņiem arī tas jādara.

Šobrīd atkal noskatos filmu The Big Short, vairāk gan lai mācītos spāņu valodu – La gran apuesta. Maikls Berijs arī mēģināja ziņot par krāpniecībām utt. un cerēja, ka pēc krīzes baņķierus saliks cietumos un refermēs uzraugus. Bet nekas tāds nenotika, un tā vietā viņu pašu 4 reizes auditēja, un pat FIB viņu kratīja, jo aizdomīgi – kā tad viņš varēja zināt, ka būs krīze? Tur nav kaut kas tīrs? Reāli viņš vienkārši skatījās un redzēja to, ko ikvienam vajadzēja redzēt.

Šoreiz ir līdzīgi – visi politiķi un viņu atbalstītāji melo. Ja es parādu ar datiem, ka mirstība ir noteiktās robežās, kas salīdzinoši nav tik liela, lai būtu vajadzīgs gremdēt ekonomiku, man uzbrūk kā noziedzniekam. Ja parāda kaut ko, kas neatbilst PVO politikai to nobano. Protams, kad viss šis būs garām un būsim ķezā, kas būs līdzvērtīga krīzei pēc PSRS sabrukuma, tad daudzi to nožēlos. Bet negaidi, ka kādam politiķim būs jāattaisnojas vai jāatzīst savi meli. Tā nenotiek, un vienkārši jāpieņem pasaule tāda, kā ir.
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:1. Maijs 2020 - 19:16
(Link)
Ja šis pasākums uzskatāms par kontrolētu ekonomikas demontāžu, kā daži izsakās tīklā, tad pat nezinu ko īsti var darīt, izņemot +/- sagatavoties kādam pusgadam, gadam nestabilitātes un pēc tam lēnai atdzimšanai savādākā(man nezināmā un pat nevaru aptuveni iedomāties) veidolā.
Ja esošajai monetārajai sistēmai pienācis dabiskais gals, par ko jau labu laiku runā cilvēki, tad ir saprotamāk un jau prognozejamāk.
Ja nolāpītie korporatņiki sadomājuši šādi ieviest NWO(jauno pasaules kārtību), tad ir daudz sliktāk un izskatās, ka nāksies kauties.

Man ir viens draugs, sens, šobrīd ar viņu sasodīti grūti runāt, jo cilvēks nespēj izvilkt galvu no sociālistu piekritēju dienaskārtības, bet gan jau pa visiem viņam parādīsim, ka pasaule nav melnbalta. Es ar brutālu troļļošanu, citi kā labie policisti :).

Novērojums Nr.1 - tie kas zem tupeles sievai, vairāk pakļaujas arī masu mēdiju propogandai.
Novērojums Nr.2 - jo izglītotāks cilvēks(akadēmiski), jo dziļāk galva iebāzta sociālismā. Cerams, ka tie daži piemēri, kas man ir, ir izņēmums.
From:[info]formica
Date:1. Maijs 2020 - 11:25

3. jeb Coup d'état marksistu gaumee

(Link)
https://youtu.be/_d4-Jy5bcks=879


Jeb publika gaidiija CoupE du Monde, bet dabuuja Coup, kritiku par sliktu izgliitiibu un Biedru grupas publisko Veestuli

": Over 500 academics and public figures called on governments to implement universal basic income via an open letter..."

http://www.wrongkindofgreen.org/2020/04/13/covid-19-as-a-weapon-the-crushing-of-the-disposable-working-class-by-design/
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:1. Maijs 2020 - 18:59

Re: 3. jeb Coup d'état marksistu gaumee

(Link)
Ileana Johnson Paugh - https://canadafreepress.com/members/1/Paugh/719

tā runātāja no dotās adreses, sakarīga ar daudz rakstiem.
From:[info]formica
Date:1. Maijs 2020 - 19:15

Re: Ileana Johnson Paugh

(Link)
"The more we talk about freedom (of speech, of assembly, to carry guns, religion) in the world today occupied and controlled by everything progressive, the more we hear the chains rattling. Your brothers and sisters are watching you with disdain and hate – empowered by non-elected bureaucrats, politicians, academia, plutocrats who think they know what’s best for us, and young techies who spy on the “lives of others” with gusto and the ignorance of useful idiots."

https://canadafreepress.com/article/your-anonymity-gone-with-the-wind